Czyli niepoprawne pożegnanie Trojanowskiego...

 

Uśmiałem się setnie, bosz to grupa największych włazodupców Gawriona vel Marka Gawrońskiego, władcy niepoprawnych wilkowyjów prawopodobnie próbowała łozdupcyć  "największy, i najbardziej patriotyczny portal wszechczasów", czyli niepoprawni.pl
Mowa tutaj o Humpty-Dumty "prawie prawnik", Tezeusz plagiator i kontrik vel Mind Service też plagiator...
Pan Trojanowski, vel Humpty Dumpty wysmarował przepiekne pożegnanie w którym nazwał kutasa, kutasem...no jak ty mnie teraz zaimponowałeś Trojanowski!!! :)))
A pożegnanie no wprost cudo i nie omieszkam zacytować w całości:

 
"Od pewnego czasu obserwuję działania Marka Gawrońskiego (ksywa Gawrion) jawnie promującego ruską jaczejkę na portalu ONGIŚ uchodzącego za POLSKI. I jestem porażony jego rusofobością.
Powoli i małymi kroczkami usunął prawicowych blogerów, natomiast konsekwentnie pozostaje obojętny wobec jaskrawych naruszeń prawa (nie tylko regulaminu, który Gawroński ma w dupie i robi, co chce, bo mu odbija, że jako właściciel może robić, co mu się aktualnie ubzdura) przez lewackich świrów.
Promowanie niebieskiego zboka, milczenie wobec licznych naruszeń prawa karnego przez Rebe itp. świadczą niestety, że Gawroński to przyczajony agent wpływu. Najwyraźniej ujawnił się, bo Putin wzywa.
Bawcie się wobec tego dalej, antypolskie ścierwa. Ale beze mnie.
Tylko pamiętaj, Gawroński, że jakikolwiek tekst antysemicki, jakiekolwiek pierdnięcie antypolskie, trafi teraz do Prokuratury.
I zwyczajnie znikniesz z netu, jako kawał (pro)ruskiego skurwysyna.
A przy okazji podam, jakim chujem ruskim jesteś, znajomym na fb. To cię, czerwony kutasie, powinno ucieszyć.
I to by było na tyle, jak mawiał profesor Jan Tadeusz Stanisławski.
Ps. A teraz zaproś sobie Ruszkiewicza, NDP, Charta i innych ruskich polskojęzycznych. Bądź wreszcie sobą, Mareczku."

 
No i jak tu nie kochać Tojanowskiego chłe chłe chłe...

 
No i co teraz będzie? Zostanie ino Gawrion z Satyrem i jego żoną (też Satyrem) i będą sobie nawzajem komentować i punktować do woli...