Redakcja portalu NEon24.pl umożliwiła stworzenie Klubu Niepoprawnych i Niezależnych.

 

Skąd taka idea ? Przecież istnieją portale o tej nazwie...

Okazuje się jednak, że już dawno zatraciły swój "niepoprawny i niezależny" charakter, a tym samym wątpliwe jest ich moralne prawo do odwoływania się do tych szlachetnych, bliskich każdemu Polakowi haseł.


 

Jaka jest ich codzienna praktyka, to każdy widzi sam - spychanie w niebyt tekstów zbyt "niepoprawnych i niezależnych", usuwanie i niedopuszczanie komentarzy dobrych komentatorów, tolerowanie stalkingu i trollingu, byle tylko był "po linii" redaktorów naczelnych.


 

Bardzo wielu blogerów i komentatorów nie godzi się na takie przedmiotowe traktowanie i odchodzi. Odchodzi definitywnie z blogosfery, albo poszukuje nowych miejsc do pisania, komentowania, a właściwie miejsc do wymiany swobodnej myśli.


 

Są to przede wszystkim osoby, którym leży na sercu dobro Polski, które mają otwarty, krytyczny i właśnie niepoprawny i niezależny umysł.

Szkoda byłoby, aby zniechęceni rozeszli się po Sieci albo wręcz przestali uczestniczyć w blogerskim życiu. I po to właśnie powstał Klub.


 

Założenia i "linia" Klubu są zgodne z formułą portalu NEon24.pl na którym mamy możliwość gościć - autonomiczna zakładka, zero cenzury, pełna autonomia piszących, własny, klubowy admin (wyłoniony spośród członków Klubu i akceptowany przez nich). Słowem - prawdziwa niepoprawność i niezależność.


 

Oczywiście próby kompromitowania idei Klubu będą natychmiast likwidowane. Wolność nie oznacza prawa do plucia na polskie wartości, Wiarę i dobre obyczaje...

Wolność, w przypadku działalności Klubu to merytoryczna dyskusja na arumenty bez cenzury, oraz rzetelna informacja dotycząca sytuacji w Polsce i na Świecie.


 

Często bardzo wiele nas różni w różnych kwestiach, czy to politycznych czy światopoglądowych, ale powinna nas łączyć jedna, wspólna idea - Polska.

Polacy w obliczu zagrożeń zawsze potrafili się jednoczyć i miejmy nadzieję, że i tym razem tak będzie.

Musimy być szczególnie wyczuleni na sprzeczne z Polską Racją Stanu manipulacje medialne, które kiedyś były domeną tzw mainstreamu, a teraz wkradły się już i do mediów mieniących się "niepoprawnymi".


 

I po to właśnie powstał  Klub Niepoprawnych i Niezależnych.


 


                                   Pozdrawiam niezależnie i niepoprawnie,

 

                                                                 trybeus 


 

Zdjęcie wprowadzające :

Stańczyk w czasie balu na dworze królowej Bony wobec straconego Smoleńska