Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
381 postów 8900 komentarzy

blog trybeus'a

trybeus - ...katol i moher z kościoła toruńskiego, parafia podhalańska...łowca jehowitów...

ABORCJA FARMAKOLOGICZNA ...NARODOWY FUNDUSZ ZAGŁADY KONTRATAKUJE !!!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dzwoniłem do żony do szpitala...nasze maleństwo ma 31 tygodni nie powinno się jeszcze rodzić...niemniej banda z NFZ-tu chce mordować nienarodzone dzieci...

Nasze maleństwo ma 31 tygodni, jest zagrożenie ciąży...dziś dowiedziałem się, że odstawiają lek, który podtrzymuje ciąże...pytam się jak to możliwe, salowa przyszła i powiedziała, że pewnie chcą, żeby dzieci rodziły się martwe...


 

Został wycofany z dnia na dzień lek podtrzymujący ciążę, czyli Fenoterol...w rozmowie telefonicznej z żoną wygooglowałem Fenoterol i zobaczyłem takie coś...z forum...rozmowyzm.blox.pl/2013/11/Fenoterol-wycofany.html


 


 


 

No i się porobiło. Dzisiaj o 20 miałam wziąć kolejną dawkę Fenoterolu, leku który zapobiega skracaniu szyjki macicy. Lek mi się kończył więc wsiadłam w samochód i pojechałam do apteki jednej, drugiej i trzeciej i dupa. W między czasie poprosiłam przez telefon G aby sprawdziła aptekę w innej dzielnicy. Mają ale nie wydadzą. What the f...? o co chodzi? Wróciłam do domu aby obdzwonić apteki bo nie powinnam za dużo łazić. No i się dowiedziałam w czym problem. Jedna z pań farmaceutek poinformowała mnie że mogę sobie dzwonić po aptekach a i tak mi nikt tego leku nie wyda bo został wycofany... Jak to, pytam? No tak to. Ponoć ryzyko jego stosowania przewyższało zalety i GIF zadecydował o jego wycofaniu a zamiennika brak. No nie powiem, obleciał mnie strach bo brałam to już kilka tygodni a w życiu nie chciałabym czymkolwiek dziecku zaszkodzić. Zadzwoniłam więc do lekarza, który na chwilę obecną rozkłada ręce. W szpitalu ponoć afera, bo przecież mają dużo pacjentek na tym leku a zaraz będzie się im kończył zapas i niestety może się to skończyć falą przedwczesnych porodów. Lekarz uspokoił mnie. Ponoć przepisuje go od prawie 20 lat i nie spotkał się z tym lek wpłynął w negatywny sposób na płód. To był lek który ratował ciąże. A teraz co? Urząd wycofał lek a Ty ciężarna kobieto radź sobie teraz sama. Moja sytuacja jest o tyle dobra że jutro rozpoczynamy 37 tydzień. Masa dziecka jeszcze nie jest zbyt duża ale od 37 tygodnia lekarze w sumie mogą uznać dziecko za donoszone. Teraz tylko pozostaje leżeć i mieć nadzieję, że organizm da nam jeszcze trochę czasu. Z lekarzem kończyłam rozmowę mówiąc "do zobaczenia w czwartek" i oby tak było byle jeszcze nie na porodówce. Każdy dzień na wagę złota.

 

pulsfarmacji.pl/3404363,89076,gif-wycofuje-z-obrotu-lek-zawierajacy-fenoterol

 

 

A co z kobietami, które są w 26 tygodniu ciąży... mają nastawić się na smierć własnego dziecka...!!!

...ile jeszcze tych złodziejów z GIF, NFZ i ZUS będziemy tolerować...może by zacząć mały sabotaż i zacząć ich pomału wykańczać...toż to kanalie, które zatruwają życie normalnym obywatelom i za nasze pieniądze...teraz chcą zabijać poczęte życie w łonach matek ...pierdolone nefzetowskie, zusowskie gifowskie biurwy...

POLACY...ILE JESZCZE UPOKORZEŃ ZNIESIECIE...CZY CZEKACIE, AŻ WYRŻNĄ WAS DO PNIA ??!!! 

 

 

KOMENTARZE

 • O tym przez cały czas piszę ale nie jestem Komorowski czy Tusk.To jest tragedia a przykłady
  makabryczne.Super że autor to przekazuje i podaje.
 • @trybeus
  Nie wiem, co napisać. Strasznie współczuję. Może są inne leki? Niech Bóg ma Was w opiece.

  Będę pytać znajomych, czy wiedzą, co robić.
 • @night rat 22:58:13
  ...za to odpowiada GIF, czyli Główny Inspektorat Farmakologiczny...zamiennika nie ma...impas...
 • @Rebeliantka 22:55:53
  witaj Rebeliantko...to jest teraz problem całej masy kobiet, które muszą "donosić " swoje dziecko...decyzją GIF-u one są bezsilne i bardzo się denerwują...a to powoduje nerwowe skurcze, które teraz nie sposób opanować..jeśli kobieta się zdenerwuje, to moze to wywołać przedwczesny poród, co jest zabójcze dla dziecka...fenoterol był skuteczny w takich okolicznościach...pozdrawiam niepoprawnie
 • @trybeus 23:11:41
  Takie działanie nie ma żadnego racjonalnego wytłumaczenia, jeśli nie ma zamienników leku.
 • @Rebeliantka 23:16:14
  Powodowem wycofania z obrotu wszystkich serii leku Fenoterol GSK było zakończenie procedury oceny krótko działających antagonistów receptorów adrenergicznych typu beta zawierajacych substancję czynną fenoterol, heksoprenaline, isoxsuprinę, ritodrynę, salbutamol lub terbutalinę. W ocenie europejskich ekspertów korzyści ze stosowania tego produktu leczniczego w postaci doustnej lub w czopkach, we wskazaniach położniczych- nie przeważają nad ryzykiem.

  ...czyli paniska z unii zadecydowały...
 • @night rat 22:58:13
  "kto dokładnie za to odpowiada?"

  Szanowny nocny szczurze, wyjaśniam, że za to odpowiada ciemny naród polski, który pokłada wiarę w "bezpłatnej" służbie zdrowia. Każdy ulega ocknieniu jak ma pierwszy kontakt z "darmową" służbą zdrowia. Tylko, że wtedy jest zwykle za późno.
  Tyle i aż tyle na ten temat.
 • @trybeus 23:15:53
  na tej stronie są podane jakieś zamienniki:

  http://medycyna.anauk.net/101-0-567-Fenoterol%20hydrobromide.Encyklopedia.Lekow.html

  Nie wiem, czy są dostępne w Polsce
 • Bardzo ci współczuję trybeusie.
  Teraz przedstawię punkt widzenia racjonalisty i chrześcijanina.
  1. Jeśli ciąża ma być nie donoszona to znaczy że natura uznała dziecko za felerne. Poronienie. Tak działo się przez tysiąclecia.
  2. Bóg dał. Bóg wziął. Tak było przez ostatnie 2 tysiące lat.

  Wybierz sobie wersję. Przypominam ci, jak kiedyś wytknąłem Natanielowi, że dla chrześcijanina najważniejsze jest życie w Bogu a nie doczesne.

  W pierwszym przypadku poród z sukcesem może cię narazić na niewyobrażalne koszty bez widoków na sukces z perspektywą żebrania o datki w TVNie.
  W drugim przypadku po uspokojeniu traumy zrobisz sobie następne.

  Koszty emocjonalne i finansowe opcji drugiej są nieporównywalnie mniejsze.
 • Rady:
  1. Nagietek, 2. NO STRES. 3. Rodzina załatwia lek z przemytu. Jak znam życie, lepiej nastawić się na kierunek wschodni, nie zachodni (Unia i jej pierodlety). 4. MASOWO i SZYBKO nawiązywać kontakty z klinikami gin. na Ukrainie (nie wszystkie są aborcyjne). Prywatnymi oczywiście. A potem kurier itp.
 • Na pudło to.
  I na pohybel wycofywaczom amen.
 • @korwinista 23:34:02
  Przedstawię punkt widzenia przyrodnika i chrześcijanina (chyba).
  Jeśli matka natura zdecydowała, że nic z tego nie będzie, to i tak wygra, choćby nie wiem co.
  Ale jeśli nasze mózgi (produkty tejże matki natury) znalazły lekarstwo, to zbrodnią jest go nie podać. My robimy co możemy, ostatnie słowo ma matka-natura (ona przeważnie wie najlepiej co jest dla nas- jej wszystkich dzieci- najlepsze).
  Pan Bóg stworzył naturę z jej prawami. Ale też dał nam mózgi do pracy nad czynieniem se natury poddanej.
  Sił przyrody i tak nie pokonamy. Ale czasem możemy pomóc.
  Wszelka gdybologia jest ob-rzyd-li-wa. Trza robić swoje a pogodzić się z wyrokiem natury. Ale robić a nie pierdolić głodnych kawałków.
 • Brak słów...
  Od x lat rodzą się zdrowe dzieci podrzymywane na fenoterolu. Osobiście znam dziecko, które od początku ciąży było podtrzymywane tym lekiem. Dziś jest zdrowym, intelgentnym i wysportowanym nastolatkiem. Jakie skutki uboczne?
  Myślę, że muszą zaproponować zamiennik, nie ma innej opcji. Przecież wiele kobiet jest w podobnej sytuacji, jak Twoja żona.
  Moje dziecko urodziło się 48 h po odstawieniu fenoterolu.
  Przede wszystkim uspokój żonę, zero stresu. Być może udałoby się skombinować zapas leku od kobiet, którym są niepotrzebne? Przynajmniej do czasu, kiedy sytuacja się unormuje.
  Patrząc na moje dziecko, rozumiem doskonale co przeżywacie z żoną...
 • @korwinista 23:34:02
  ...mój punkt widzenia jest taki ...o każde nasze dziecko walczyliśmy jak lwy...teraz będzie nie inaczej...troje naszych dzieci było na fenoterolu...cieszymy się ich rozwojem ...niemniej nasza przedostatnia córka była na mocnych dawkach fenoterolu, co w ostateczności spowodowało poród w domu...przyjąłem w domu naszą córeczkę...sam nie wiem jak, w szoku zadzwoniłem na straż pożarną zamiast na pogotowie...ale dzięki temu, że żona była na fenoterolu donosiła naszą córkę...

  ..teraz są takie czasy, że trzeba walczyć o to nowe życie...a jest coraz ciężej...
 • @bez kropki 23:40:41
  Szanowna pani, celem natury jest prokreacja a większość wyratowanych FARMAKOLOGICZNIE błędów natury zaśmieca pulę genetyczną prowadząc do degeneracji, każdy hodowca pani to wytłumaczy. Popieranie wspomagania farmakologicznego w prostej konsekwencji prowadzi do popierania eugeniki.
  Aby zgodnie z zaleceniem bożym czynić sobie ziemię poddaną musimy być zdrowi i sprawni. Społeczeństwo kalek z zasady nie może istnieć bo nie jest w stanie wytworzyć wystarczających zasobów aby to społeczeństwo utrzymać. Im więcej kalek w społeczeństwie tym biedniejsze społeczeństwo i bardziej zacofane. Hawkings to wybryk natury wśród wybryków farmakologii.
  Nie uprawiam gdybologii i z mojego komentarza nic takiego nie wynika
  Miałem panią za damę a nie chama pierd...cego.
 • ------------ 3 sieroty - dziewczynki - moje kuzynki
  ---- lata 50te -lekarz mówi mojej cioci -- usuń ! jak nie ! umrzesz ! - poszła do księdza poradzić się -usłyszała BÓG dał BÓG wziął -UMARŁA
 • @korwinista 23:57:30
  Chciałam zauważyć, że tutaj NIE PRZYSTOJĄ takie rozważania. Odbywa się tutaj dramat naszego kolegi blogera, myślmy jak go wspomóc w tej dramatycznej sytuacji.
  A dyskutować na zimno co lepsze, co gorsze? To BRAK SERCA i wrażliwości!!!!!!!!!
 • @trybeus 23:44:45
  Jestem za dużą dzietnością Polaków. Tu, w naszym kraju. Jednak drżę na myśl że za parędziesiąt lat mógłbym być zmuszony utrzymywać armię urzędników i niepełnosprawnych czyli KALEK kiedy powinienem się cieszyć zasłużoną emeryturą. Jako jeden z niewielu mi znanych osób nie boisz cię rodzicielstwa mnogiego i za to cie szanuję. Uznałem że jeśli bardzo wierzysz w Boga i jego światłe miłosierdzie zrozumiesz Jego wyroki i pogodzisz się z nimi. Złorzecząc na NFZet praktycznie stawiasz ich ponad Bogiem. Jest mi przykro jako katolikowi. W tej sytuacji powinieneś porozmawiać z Jezusem jeśli, jak twierdzisz, jest cały czas obecny w twoim domu.
 • @ninanonimowa 00:03:01
  Czytam i oczom nie wierzę. Jak można coś takiego teraz i tutaj napisać. Nie wierzę własnym oczom, nie wierzę. Taki brak subtelności.
 • @leoparda 00:12:05
  "Nie przystoją" zakrawa na kneblowanie ust.
  Każdy dramat ma swój wymiar emocjonalny i ekonomiczny. Dla naszego kolegi ~trybeusa najlepszym wyjściem z najmniejszymi stratami emocjonalnymi i ekonomicznymi jest pogodzić się z wyrokami boskimi. Empiria jest nieubłagana. Dla rodziców mniejszą traumą (szybciej przychodzi uspokojenie) jest utrata nienarodzonego dziecka. Właśnie doskonałym lekarstwem na tą traumę jest zasada "Bóg dał, Bóg wziął".

  Proszę teraz w zastępstwie Papieża wykluczyć mnie z Kościoła.
 • Drogi trybeusie
  nie przekonuję cię do żadnych zachowań. Zrobisz, co uznasz za najlepsze dla ciebie i Twojej rodziny. Ty jesteś głową rodziny.
 • @korwinista 00:30:07
  Na ten temat można dyskutować, ale nie tutaj i nie w tej chwili. Czy to takie trudne do zrozumienia?
 • @leoparda 00:33:40
  Tu się pojawił temat i tu MOŻEMY dyskutować. Napisz artykuł i podyskutujemy. Czy to takie trudne do zrozumienia?
 • @korwinista 00:37:23
  Tutaj pisze zrozpaczony człowiek, jak dowiedział co się zdarzyło. A my tak, na zimno, bo nas ten problem osobiście nie dotyka mamy snuć rozważania? Ja tak nie potrafię.
 • @bez kropki 23:35:58
  Masz rację Kropusiu. To powinno być na pudle, bo ten problem dotyczy wielu kobiet i ich nienarodzonych dzieci.
 • @leoparda 00:43:09
  Życie jest okrutne a życie mężczyzn w szczególności. Nie mam nadziei że to zrozumiesz.
 • @korwinista 23:34:02
  Ja ci tego nie życze alę jeśli dostaniesz zawału i karetka w tym burdelu nie dojedzie na czas to powiedz św Piotrowi że to natura spowodowała że się znalazłeś w niebie.I broń Boże nie bierz żadnych leków skoro natura ma decydować o twoim życiu.Za takie pierdolenie powinno się wsadzać do więzienia.
 • @korwinista 00:30:07 o jakim kościele mowa?
  cwaniaczku pokaż świadectwo chrztu ,przeciez możesz równie dobrze byc żydkiem któremu na rękę opisana sytuacja.Pokażesz?
 • @@@
  Tak okiem cyborga :
  wygląda na to że jedynym groźnym skutkiem ubocznym jest konieczność
  nadzoru medycznego nad osobami o obniżonym ciśnieniu.
  Mówiąc po ludzku : konieczność położenia kobiety w połogu !
  Koszty szpitalne NFZ ! Wyłącznie.
  Masz rację trybeus, pozbycie sie problemu finansowego wraz z dzieckiem.
 • @korwinista 23:57:30
  Jak już to "Pani" a nie "pani" (gdy zwracasz się bezpośrednio do jakiejś osoby). To a propos "chama pierdolonego. Dalej a porpos chama pierdolonego, to nie gadaj do lustra, bo to też świadczy o schorzeniach;).
  Wracając do ardemu: nie lżyj przyrodnika gadkami o zaśmiecaniu puli genowej. To jest właśnie powód, dla którego jestem przeciwna invi.
  A jak już emocje Ci opadną, to przeczytaj mego posta jeszcze raz. Jakby się dało, to ze zrozumieniem;). Piszę tam otóż o ludzkich usiłowaniach ratowania się. Pod "się" podpada w omawianym przypadku także "moje dziecko". To isntynkt. Taka, wicierozumicie, przyrodnicza rzecz;). I teraz taK; albo się danego osobnika uratuje, albo nie. Głos decydujący zawsze ma matka natura.
  No, chyba, że polecimy lyberalnie i przestaniemy leczyć w ogóle. (Swoją droga, jak to by odciążyło budet państwa!) Tylko proponuję zacząć od lyberałów, korwinistuf i innych takich.

  Ale apaic wracam do adremu: w moim "łojezułokropecnym" komencie chodziło gł. o podtrzymanie na duchu Trybeusa... Zechciej proszę uwzględnić kontekst, w jakim tu piszemy...

  Mieć mnie możesz nawet za stolik trójnożny (lyberałowi mam zabraniać?! - hihi). Twoje mniemanie w niczym nie zmienia jednak istotny sprawy - jestem tym, kim jestem:). Mądry widzi, głupi się pieni:))).
 • Trybie!!!
  Przepraszam za rozrabianie poniżej. Ruszyło mnie, bo wiem coś o takich sprawach, o jakich piszesz... Współczuję serdecznie.
  Jeszcze jedna rada: leżeć i oddychać bardzo poooowoli. Nie na siłę, ale dążyć do powolnego oddechu. To nie tylko uspokaja (takie sprzężenie zwrotne), ale i działa rozkurczowo (na mięśnie głądkie też). Lekko, bo lekko, ale zawsze coś.
  Jeśli mam szukać ukraińskich źródeł, to daj znać na pirv.
  Uściski, serdeczności. Ciężary los nam zsyła, znośmy je z podniesionym czołem.
  Pochwlam, że z osobistego problemu wyciągasz "naukę dla innych", że piszesz o tym, co dotknąć może każdego, co obchodzić powinno każdego, co wymaga jakichś działań. Co, do cholery, musimy jakoś przemóc.
 • PS. Trybie,
  skonsultuj z kimś na miejscu niepokalanek mnisi. Jest w aptekach jego preparat w tabletkach, nie mam pod ręką nazwy a ciągle zapominam. Koniecznie dzwoń do Bonifratrów, JUŻŻŻŻ, TERAZ!!!!
  Odstawcie przyprawy. Zostawić możecie nieco majeranku i kminku. NIECO, mówię. Jeść lekkostrawne rzeczy małymi porcyjkami. Leżenie z ugiętymi nogami w komforcie termicznym (ale nie za ciepło!). (Podaję sposoby, które odciążają jamę brzuszną, w myśl zasady "every little bit helps").
  Uśmiechy i serdeczności dla żony.
 • Zajrzyj na priv.
  .
 • @amadeusz2006 02:12:42
  Dla twojej wiedzy - zabroniłem synowi ratowania mnie z zawału. Zbyt dużo naoglądałem się cierpienia abym się na takie zdecydował.
  Zamilcz ubeku.
 • @amadeusz2006 02:19:14
  Udowodnij że nie jesteś wielbłądem.
 • @korwinista 09:17:45
  Będąc Twoim synem, chyba nie podporzadkowałabym się.
 • @bez kropki 08:39:47
  Niech "Pani" przed napisaniem czegokolwiek do mnie skonsultuje się z lekarzem lub farmaceutą.

  ~trybeus dał tytuł o farmakologicznej aborcji sugerujący podtruwanie kobiet a nie ograniczanie podawania leków. To tak w temacie rozumienia słowa pisanego. Niestety zastosował metodę odwracania znaczeń.

  Jestem pewien, że pod artykułem o koncernach farmaceutycznych wszyscy tu komentujący pałali by świętym oburzeniem na ich pazerność i trucie ludzi a tu wylewacie krokodyle łzy jakie to złe że nie ma leków. Hipokryci.

  "Jeśli matka natura zdecydowała, że nic z tego nie będzie, to i tak wygra, choćby nie wiem co." pytanie tylko po jakim czasie i po jakich stratach emocjonalnych i ekonomicznych. Wbrew temu co sądzisz życie nie jest bezcenne ani nie jest największą wartością. Uporządkuj swój system wartości bo miotasz się między sprzecznościami . "Pani od przyrody" wcale nie oznacza tytana intelektu i autorytetu przyrodniczego. Jako doświadczona kobieta i znawca przyrody skup się raczej na doradzeniu ~trybeusowi starych naturalnych sposobów na pomoc ciężarnej.
  __________________
  Od dawna wiadomo, że używanie inwektyw czy ośmieszanie oznacza brak merytorycznych argumentów więc daruj sobie lyberałów i korwinistóf.
  A propos budżetu to pieniądze tamże pochodzą z naszych kieszeni więc likwidacja państwowej medycyny odciąży nie budżet a nasze kieszenie. Jeśli wybieracie złodziei ograniczających funkcje państwa bez ograniczania podatków pobieranych na te funkcje to pretensje miejcie do siebie. Przeczytaj ze zrozumieniem ostatni artykuł Izy i komentarze o przyczynach tego co się stało. Ale nie robię sobie nadziei że cokolwiek zrozumiesz.
 • @Rebeliantka 09:48:48
  Nie wiem co zrobi. On też widział wieloletnią destrukcję fizyczną i ekonomiczną stryja po zawale i bajpasach.
 • @korwinista 10:06:11
  Tak se dumam, że w ogóle życie kończy się fizyczną destrukcją... I fakticznie "jakim czasie i po jakich stratach emocjonalnych i ekonomicznych". Co wobec tego robimy? Model spratański?
 • @korwinista 10:06:11
  Może mu też grozić odpowiedzialność karna za ewentualne niewezwanie pomocy. Pomyślałeś o tym?
 • @Rebeliantka 10:25:05
  Czy w Polsce praktykowane jest leczenie przymusowe? Tutaj już parę razy pisałem o tym zakazie dla syna więc będzie miał dowód. Zawsze może powiedzieć że było za późno :)

  Swoją drogą zadziwia mnie kurczowe trzymanie się życia ludzi mieniących się katolikami. Relacje "post mortem" są takie optymistyczne więc nie rozumiem ich strachu przed śmiercią. Może to strach przed Sądem?
 • @bez kropki 10:21:56
  To ty napisałaś że natura koniec końców poradzi sobie ze swoimi błędami więc po co model spartański? Model spartański to eugenika. Ja tego nie chcę, nie wiem jak ty. Walka z prawami czy procesami natury nigdy ludziom nie wyszła na dobre. "Pani od przyrody" powinna dobrze o tym wiedzieć.
  ------------------------
  Dygresję o modelu spartańskim odbieram jako prowokację więc daruj sobie. Nie jestem chłystkiem z piątej be.
 • @korwinista 11:04:40
  Nie przesadzaj.

  Obowiązkiem katolika jest bronić życia od poczęcia do naturalnej śmierci.

  A ponieważ definicja, czym jest naturalna śmierć nie jest ostra, stąd i wielkie wątpliwości, jak długo i jakimi metodami ratować życie.

  Widziałam w swoim życiu (a nie jestem związana fachowo ze służbą zdrowia) tyle wspaniałych przypadków powrotu do dobrej kondycji po zabiegach ratowniczych i leczniczych, że niezwyle dysonansowo brzmią mi Twoje uogólnienia.

  Będac na miejscu Twojego syna, kierowałabym się uczuciem miłości do ojca i pragnieniem zachowania jego życia jak najdłuzej.
 • Autor
  Trybeusie dzięki za ważną informację!

  To jest ważniejsze niż wszystkie budki, tęcze i marsze świata!
  wycofanie leku PODTRZYMUJĄCEGO ŻYCIE bez zamiennika to ciche ludobójstwo...oby im nigdy nie wyszło!


  Niech Was PAN BÓG błogosławi!!!
  Serdecznie trzymam kciuki za Żonę i Maluszka!
 • @Rebeliantka 12:04:39 Tak jest!
  obowiazkiem! Po to Pan Bog dal ludziom rozum, po to sa lekarze. Trzeba ratowac zycie, a pogodzic sie ze strata i wola Boza dopiero gdy ludzkie srodki zawioda. SZCZESC BOZE!
 • @bez kropki 23:40:41 To jest najmadrzejszy komentarz!
  Pozdrawiam Wszystkich serdecznie! Nawet tych opowiadajacych glodne kawalki. SZCZESC BOZE!
 • @leoparda 00:18:00 To nie brak subtelnosci,
  tylko brak rozumu! SZCZESC BOZE!
 • @bez kropki 10:21:56 Model spartanski
  pozostawmy hodowcom rasowych psow i koni.
 • @piano 13:27:15 Tak, To co jest najwazniejsze,
  To Boze Blogoslawienstwo. Niech Im Pan Pomoze i Poblogoslawi! SZCZESC BOZE!
 • @ALL
  ...BARDZO DZIĘKUJĘ ZA ODZEW...wróciłem ze szpitala, z tego co się zorientowałem szpitale maja jeszcze zapasy fenoterolu, tylko, że dożylnego, dlatego jeśli ktoś jest w potrzebie trzeba uderzać w szpitale ..no i chyba konieczne jest się położenie się w szpitalu...ja dziś odetchłem z ulgą...ale problem natenczas pozostaje i kobiety, które są w połowie ciąży albo na początku i mają zagrożenie zostają bez pomocy...

  ...co jeszcze się dowiedziałem...lekarz zasugerował, że fenoterol wróci, ale pod inną nazwą i będzie dużo droższy...ktoś znowu chce dobrze zarobić na Polakach, którzy chcą jednak dzieci mieć...cóż, żeby się ten ktoś nie zadławił tą naszą krzywdą...ale to i tak po vatcie na ubranka i innych decyzjach tego plugawego rządu jest eksterminacją narodu polskiego...
 • @mesa boogie 16:45:31
  ...Bóg zapłać za dobre słowo Marku...właśnie od lekarza dużo zależy,,,cholerka coraz mniej takich, ale jeszcze są !!!

  ...odpoczywa i słucha dobrej muzyki, a ja w koszarach domowych pieleszy "walczę" z pozostałymi małymi terrorystami :))))...ale meldunku z frontu jej nie przekazuję ...dzięki ...pozdrawiam niepoprawnie
 • @trybeus 19:52:27
  Najważniejsze, że mają zapasy i podają ten lek...
  Pozdrowienia :) i dla małych terrorystów też :)
 • @leoparda 00:18:00
  ------NIE ! to wskazanie na !! PODWÓJNĄ katolicką MORALNOŚĆ Autora / w takiej właśnie wyrosłam /
 • @tfur-ja 20:26:02
  ..dzięki Tfurze :)))))))))))) pozdrawiam niepoprawnie
 • Cześć,chciałbym więcej,ale tylko tak mogę pomóc.
  Modlitwa mojego ulubionego świętego.
  W intencji nowego życia,które daj Boże, szczęśliwie się pojawi w ramionach Twojej żony.

  ..."Najwyższy, wszechmogący, dobry Panie,
  Twoja jest sława,
  chwała i cześć,
  i wszelkie błogosławieństwo.
  Tobie jednemu, Najwyższy, one przystoją
  i żaden człowiek nie jest godny
  wymówić Twego Imienia.
  Pochwalony bądź Panie mój, że wszystkimi
  Twymi stworzeniami,
  szczególnie z panem bratem słońcem,
  przez które staje się dzień i nas przez nie oświecasz.
  I ono jest piękne i świecące wielkim blaskiem:
  Twoim, Najwyższy, jest wyobrażeniem.
  Pochwalony bądź, Panie mój, przez brata księżyc i gwiazdy,
  ukształtowałeś je na niebie jasne
  i cenne, i piękne.
  Pochwalony bądź, Panie mój, przez brata wiatr
  i przez powietrze, i chmury,
  i pogodę, i każdy czas,
  przez które Twoim stworzeniom
  dajesz utrzymanie.
  Pochwalony bądź, Panie mój, przez siostrę wodę,
  która jest bardzo pożyteczna i pokorna,
  i cenna, i czysta.
  Pochwalony bądź, Panie mój, przez brata ogień,
  którym rozświetlasz noc:
  i jest on piękny i radosny,
  i krzepki, i mocny.
  Pochwalony bądź, Panie mój, przez siostrę
  naszą matkę ziemię,
  która nas żywi i chowa,
  i wydaje różne owoce
  z barwnymi kwiatami i trawami.
  Pochwalony bądź, Panie mój, przez tych,
  którzy przebaczają dla twej miłości
  i znoszą słabości i prześladowania.
  Błogosławieni ci, którzy je zniosą w pokoju,
  ponieważ przez Ciebie, Najwyższy,
  będą uwieńczeni.
  Pochwalony bądź, Panie mój, przez siostrę naszą
  śmierć cielesną,
  której żaden człowiek żywy uniknąć nie może.
  Biada tym, którzy umierają w grzechach śmiertelnych;
  Błogosławieni ci, których śmierć zastanie
  w twej najświętszej woli
  albowiem śmierć druga
  nie wyrządzi im krzywdy.
  Chwalcie i błogosławcie mojego Pana,
  i dziękujcie Mu, i służcie
  z wielką pokorą. "

  Pozdrawiam i głowa do góry.
 • @Bibrus 21:12:59
  DZIĘKI !!! Franciszek for ever !!! to ja uzupełnię :))) pozdrawiam niepoprawnie


  http://www.youtube.com/watch?v=54c8xsMp1Mo
 • @trybeus 21:47:51
  Dla ciebie czlowiek franek, tadzio....., forever!
 • KORWINISTA MA RACJE..
  Ale w panstwie korwinowskim i tak ten lek by byl dostepny, wiec i tak nie da sie utrzymac tej czystosci genetycznej...

  A w tej sytuacji chyba najlepiej by bylo gdyby podawac dalej tym, ktorym juz zaczeto podawanie...
 • @DUCATI 16:46:59
  CO TY WIESZ O KORWINOWCACH ...!! GMO !!

  http://www.youtube.com/watch?v=l8rGg2UKT78
 • @DUCATI 16:46:59
  Poza tym zastanawiam się jaki poziom "powrotu do czystości genetycznej" jest wg korcośtam najwłaściwszy? Zrezygnujemy z antybiotyków? Z operacji na otwartym sercu? A może tylko z operacji wyrostka robaczkowego? Wszak wcześniej takie ludzie np. z takiem przedrostkiem robaczkowem same sie elymynowały siłamy natury, średnia życia była ok. 40 lat i wg korwicośtam to akórat było gites;).
 • @trybeus
  JEST TAKI KTOŚ, KTÓREGO ZOWIĄ PRZEDZIWNYM DORADCĄ!

  Oczywiście życzę Wam wszystkiego dobrego i by uśmiech zagościł na Waszych twarzach. Jednak dodam tutaj rzecz bardzo potrzebną: Niech dzieje się według Woli Pana Jezusa Chrystusa.

  Nie według wyimaginowanej woli Marii, która od dawna nie żyje, tylko według Woli Zbawiciela. Jego to Posłał Bóg Ojciec i tylko ON, Zbawiciel, Pan i Bóg Jezus Chrystus, uleczyć może nasze rany.

  Prorok Izajasz, nazywa Pana Jezusa Przedziwnym Doradcą, zatem ów Ojcowski Doradca, może nakierować Wasze myśli i uczucia w Jego kierunku.

  I… w ciągu chwili odmienić może czyjeś życie!

  Tak, modlitwa do Pana Jezusa, Błogosławionego Syna Boga Ojca jest nieodzowna.

  Pozdrów Żonę i… przytul od Kerena!

  Adam…


  http://s6.ifotos.pl/img/obcite-ko_nxrpehh.jpg
 • @57KerenOr 20:56:53
  Jak już mamy sobie wytykać wzajemne niedociągnięcia (będące takimi w naszych ludzkich oczach), to dorzucę coś od siebie.

  Po pierwsze, prorok Izajasz też nie żyje. Nawet jeszcze dawniej, niż Maryja. Natomiast to ona była matką Syna Bożego, ją też Chrystus, umierając, nazwał naszą matką ("Synu, oto matka Twoja" na podst. J 19, 27). Zresztą, w którym miejscu
  Po drugie, "Ojcowski doradca" to tytuł nadany przez Ciebie. Teologicznie się nie zgadza. Jak jest napisane w katechizmie, "Są trzy osoby Boskie: Bóg Ojciec, Syn Boży i Duch Święty".
  Po trzecie, jeżeli zachęcasz innych do modlitwy - bardzo dobrze. Może to przynieść dobre owoce. Jeśli jednak chcesz to robić z czystym sumieniem, sam też podejmij modlitwę w tej intencji.
  Po czwarte, Pana komentarz jest częściowo podnoszący na duchu, ale zbyt znacząco odbiega od tematu toczonej dyskusji. Gdyby ta sama treść została ujęta w nieco inną formę - wszystko byłoby ok. Wiem, że Pan potrafi. Podejmowanie polemiki jest często wskazane, ale proponuję ją przenieść w inne miejsce.

  Ja osobiście życzę trybeusowi z żoną wszystkiego dobrego, wielu łask Bożych. Zapewniam o modlitwie.
 • @Maria Wesołowska 21:19:11
  ..dziękuję bardzo ... i odwzajemniam ...oczywiście modlitwę w Pani i Rodziny intencji...pozdrawiam niepoprawnie
 • @trybeus 21:37:53
  Uważam, że w tej sytuacji to był mój obowiązek. Dziękuję za modlitwę.
 • @trybeus
  CHCIAŁEM DOBRZE TRYBEUSIE!

  Ze względu na to, że moje życzenia były szczere i nie było w nich ani krzty złośliwości, powiem tylko jedno:

  Nie wiem Trybeusie, za co dziękujesz Marii Wesołowskiej. Szczerze mówiąc bardzo mnie zaskoczyłeś, ponieważ jako człowiek wierzący, pomimo, że się w wielu kwestiach nie zgadzamy, chciałem potrzymać Ciebie i Twoją Żonę na duchu, zwykłym Biblijnym Bożym Słowem.

  I pomyśleć, że Maria W. wkraczając tutaj wszystko zepsuła.

  Ale nie, już kończę! Żadnych dyskusji, tylko życzenia…

  Szok! Nie rozumiem Cię Trybeus. Jednak pozdrawiam i uściskaj Twoją Małżonkę, a ja… No cóż! Nawet w takich sytuacjach jestem tutaj niepotrzebny.

  Tak Mario… Potrafisz zniszczyć nawet dobre życzenia!

  Jesteś zadowolona?

  (…)

  Zatem idę do Siebie!


  http://s6.ifotos.pl/img/obcite-ko_nxrpehh.jpg
 • @57KerenOr 00:03:16
  I pomyśleć, że Maria W. wkraczając tutaj wszystko zepsuła.

  ..co Maria W. zepsuła ..twoje czary i magię ...absolutnie nie będą pozdrawiał mojej żony od ciebie ...nie chciałbym sciągnąc na naszą rodzinę jakiegoś gusła, czy przekleństwa ..bywaj zdrów..niech dobry Bóg nie będzie ci sędzią, ale miłosiernym Zbawcą...amen...pozdrawiam niepoprawnie
 • @trybeus
  BYWA, ŻE I SZATAN PRZEMIENIA SIĘ W ANIOŁA ŚWIATŁOŚCI TRYBEUSIE!

  Powiem Ci, co ta kobieta zepsuła:

  Weszła tutaj po dobrych i zgodnych z Ewangelią moich życzeniach, by stwierdzić, że oprócz Boga Syna, należy modlić się jeszcze do Marii. Weszła tutaj by stwierdzić, że w Niebie jest jeszcze dodatkowy bóg oprócz Boga Ojca i Jego Syna, a Apostoł Paweł głosi, że dla nas istnieje TYLKO Bóg Ojciec i TYLKO Jego Syn. Zobacz Pierwszy List do Koryntian 8:6:

  „6 dla nas istnieje TYLKO JEDEN BÓG, OJCIEC, od którego wszystko pochodzi i dla którego my istniejemy, oraz JEDEN PAN, JEZUS CHRYSTUS, przez którego wszystko się stało i dzięki któremu także my jesteśmy”.

  http://www.nonpossumus.pl/ps/1_Kor/8.php

  Kto zatem przemyca tutaj gusła Trybeusie?
  Jedyną Drogą do Boga Ojca jest Pan Jezus. Bóg Ojciec nie dał nam, ludziom, żadnego innego Imienia, w którym moglibyśmy być zbawieni. Zobacz: Dzieje Apostolskie 4/11, 12.

  Ja coś zepsułem wchodząc tutaj, czy ona odwodzi rodzaj ludzki od Pisma Świętego? Boisz się przekazać własnej Żonie pozdrowień zgodnych z Ewangelią?

  Czy Pan Jezus do Jana Rzekł, że Maria ma być matką NASZĄ, czy JEGO? Wiesz bardzo dobrze o tym, że Jan Apostoł wziął ją do Siebie i zaopiekował się nią. Takie polecenie otrzymał od Zbawiciela! Zobacz, przeczytaj sobie: Ewangelia według Jana 19/26, 27

  Zauważ, że Wesołowska pisząc na temat teologii podpiera się katechizmem, a ja piszę o Ewangelii.
  Czego TY się boisz? Dlaczego nie chcesz o Nim rozmawiać?

  Czy to, że napisałem, iż Pan Jezus Jest Ojcowskim Doradcą jest złe? Czy to, że Maria W. zrozumiała ten fragment po swojemu, ma zepsuć Boże zamierzenia? Owszem, mógłbym napisać, że Pan Jezus jest Cudownym Doradcą według Przekładu Biblii Warszawskiej, lub według Biblii Tysiąclecia Przedziwnym Doradcą Posłanym przez Boga Ojca, do człowieka, ale myślisz, że Maria M. tego nie wie? Wie bardzo dobrze, tylko Tego Wspaniałego i Przedziwnego Doradcę odrzuca, ponieważ ta kobieta nie zna Ewangelii!

  Zatem to ja zagrażam Trybeusie Twojej Rodzinie, czy podobni do Marii W. ludzie, którzy udają tylko, że życzą Tobie i Twojej Żonie wszystkiego dobrego, wznosząc swe modlitwy do kogoś, kto od dawna nie żyje?

  Pamiętaj o tym, że i szatan potrafi przemienić się w anioła światłości!

  Pozdrawiam!


  http://s6.ifotos.pl/img/obcite-ko_nxrpehh.jpg
 • @trybeus 00:12:10
  Trybie, odpuśc sobie nawalanki. Kazdy normalny człek, choćby i oponentem będąc, w sytaucji takiej jak Twoja, odpuściłby sobie dyskusje teolo i pouczanie. Poprzestałby na życzeniach, zaznaczając, że do dyskusji wrócicie w sposobniejszej chwili.
  Maria W. popełniła parę poślizgnięć, sądzę, że to skróty myslowe, ale TEŻ nie mam zamiaru podejmować TU i TERAZ dyskusji.
  Teraz to Ty się zajmij żoną i sprawą. Bo to jest ważne o czym piszesz, nie tylko Twoja żona i dziecko są w zagrożeniu, pomyśl o innych. Jeśli zdołasz, napisz maila, faks, pismo do NFZ, Min. Zdrowia, P.rezydenta, innych - zapytaj czemu wycofano lek, czy są zapasy, co radzą robić w sytuacji braku leku, jak długo trzeba oczekiwać na rozstrzygnięcia. Nie chandrycz sie, wyrzuć z pism emocje, tylko domagaj się konkretnej odpowiedzi na KONKRETNE w/w pytania i OFICJALNEGO stanowiska NA PIŚMIE. A potem ją upublicznij. A potem się zobaczy co dalej.
  Monitoruj tę sprawę, jeśli możesz. Tego nie można ot, tak zostawić.
 • @57KerenOr 10:12:47
  Jak to czasem mawiają w porządnych domach, po nazwisku to po pysku, proszę Pana.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031