Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
407 postów 8920 komentarzy

blog trybeus'a

trybeus - Kogut polski, niekoszerny, heteroseksualny...rasa górska

Koniec niepoprawnych Wilkowyjów?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czyli niepoprawne pożegnanie Trojanowskiego...

 

Uśmiałem się setnie, bosz to grupa największych włazodupców Gawriona vel Marka Gawrońskiego, władcy niepoprawnych wilkowyjów prawopodobnie próbowała łozdupcyć  "największy, i najbardziej patriotyczny portal wszechczasów", czyli niepoprawni.pl
Mowa tutaj o Humpty-Dumty "prawie prawnik", Tezeusz plagiator i kontrik vel Mind Service też plagiator...
Pan Trojanowski, vel Humpty Dumpty wysmarował przepiekne pożegnanie w którym nazwał kutasa, kutasem...no jak ty mnie teraz zaimponowałeś Trojanowski!!! :)))
A pożegnanie no wprost cudo i nie omieszkam zacytować w całości:

 
"Od pewnego czasu obserwuję działania Marka Gawrońskiego (ksywa Gawrion) jawnie promującego ruską jaczejkę na portalu ONGIŚ uchodzącego za POLSKI. I jestem porażony jego rusofobością.
Powoli i małymi kroczkami usunął prawicowych blogerów, natomiast konsekwentnie pozostaje obojętny wobec jaskrawych naruszeń prawa (nie tylko regulaminu, który Gawroński ma w dupie i robi, co chce, bo mu odbija, że jako właściciel może robić, co mu się aktualnie ubzdura) przez lewackich świrów.
Promowanie niebieskiego zboka, milczenie wobec licznych naruszeń prawa karnego przez Rebe itp. świadczą niestety, że Gawroński to przyczajony agent wpływu. Najwyraźniej ujawnił się, bo Putin wzywa.
Bawcie się wobec tego dalej, antypolskie ścierwa. Ale beze mnie.
Tylko pamiętaj, Gawroński, że jakikolwiek tekst antysemicki, jakiekolwiek pierdnięcie antypolskie, trafi teraz do Prokuratury.
I zwyczajnie znikniesz z netu, jako kawał (pro)ruskiego skurwysyna.
A przy okazji podam, jakim chujem ruskim jesteś, znajomym na fb. To cię, czerwony kutasie, powinno ucieszyć.
I to by było na tyle, jak mawiał profesor Jan Tadeusz Stanisławski.
Ps. A teraz zaproś sobie Ruszkiewicza, NDP, Charta i innych ruskich polskojęzycznych. Bądź wreszcie sobą, Mareczku."

 
No i jak tu nie kochać Tojanowskiego chłe chłe chłe...

 
No i co teraz będzie? Zostanie ino Gawrion z Satyrem i jego żoną (też Satyrem) i będą sobie nawzajem komentować i punktować do woli...
 
 
 
 
 
 
 

KOMENTARZE

 • Szykuje sie proces wszechczasów :)))
  Kibicuję obu panom, aż do ostatniej kropli krwi....:))))

  1. Po przeczytaniu tego wpisu podjąłem bez zastanowienia decyzję o odebraniu Ci rangi blogera. Masz 7 dni na zrobienie porządku z blogiem. Co chcesz sobie skopiuj, co chcesz pousuwaj. Po 7 dniach ranga zostanie odebrana. Jeśli potrzebujesz więcej czasu, to proszę o informację. Do tego czasu nie publikuj nic, bo będzie usunięte.
  2. Portal stworzyłem dla znajomych i przyjaciół. Ty z tego grona się sam wykluczyłeś, zatem nie życzę sobie w ogóle Twojej obecności tu. Uszanuj to. Nie chcę aby łączyło mnie cokolwiek z ludźmi Twojego pokroju.
  3. Dawno nie czytałem tak agresywnego, kłamliwego i wulgarnego postu na swój temat. Twój wpis wypełnia znamiona kliku przestępstw uczynionych na krzywdę i szkodę moją, portalu. Poza drogą karną, otwiera się dla mnie droga cywilnoprawna. W związku powyższym - Wzywam Cię do niezwłocznego opublikowania przeprosin. W przeciwnym wypadku zostaną podjęte przeze mnie adekwatne kroki w celu ochrony moich dóbr osobistych oraz dóbr portalu oraz uzyskania odszkodowania i zadośćuczynienia.

  Źródło: https://niepoprawni.pl/comment/1669726#comment-1669726
 • @trybeus 21:26:10
  Najlepszy jest pkt 2, że portal stworzony jest dla przyjaciół i znajomych :))
  I teraz wiadomo, dlaczego kiedy ten dupek HD obrażał mnie i Krysię i innych blogerów panowała na niepopkach cisza a Tezeuszek ze swoimi plagiatami wciąż brylował jak ten niepoprawny patriota.

  Dopiero kiedy się HD wkurzył na znajomego Gawriona został wyeksmitowany z portalu. Żeby nie było to słusznie go wywalono.
  Obciach był tam cokolwiek komentować. Ja się z nim szarpać nie zamierzam, chociaż niejeden wpis mi poświęcił :)
  Tylko zobacz Trybie jak to jest z tym bólem co?
  Jak w piosence Kazika …

  https://www.youtube.com/watch?v=o9LzNtpjhV0

  Pozdrawiam :)))
 • Sprawa tych trolli jest o tyle związana z Neon24, że są to ludzie, ktorych
  nasz portal ocenił prawidłowo wyrzucając ich z grona naszych czytelników i blogerów. Właśnie na tym portalu znaleźli swoje schronienie a teraz nawet z niego zostali wyproszeniu Husky, Tezeusz/Wanda Warska/Zielonooka/Dziennikarzy obywatelski, bo pod takimi nickami się logował na naszym portalu pragnąc usilnie na nim pisać.

  Są to ludzie o niskim poziomie kultury posługujący się językiem rynsztokowym, co widać choćby z tego tekstu. Humpty Dumpty wsławił się również jako damski bokser obrzucając wulgaryzmam kobiety.

  Ale tak na prawdę tymi ludźmi nie ma co się zajmować na zasadzie "cham nigdy mnie nie obrazi, bo nie ma zdolności honorowych". Może wzbudzić obrzydzenie ale nie uczucie obrazy. Są to osoby, które wyleciały z wielu polskich portali m.in. Salon 24. Za każdym razem powód identyczny, brak kultury.
  Po prostu polskie portale czyszczą się z trolli i agentury, która chce się uwiarygodnić na tych portalach.

  Ale jak piszę, spuśćmy zasłonę milczenia, nie są warci poświęcenia choćby jednego słowa.
 • Ale z socjologicznego punktu widzenia warto przeanalizować te miernoty
  Cechują się skrajną rusofobią. Choć to cecha wielu osób z mózgami wypranymi przez PiSowską propagandę (ostatecznie Kaczyńscy swe korzenie spod Odessy wywodzą) Dla nich nazwanie kogoś sympatykiem Rosji zwalnia z dalszej argumentacji swych poglądów. Dla nich staje się to odpowiednikiem "co było do udowodnienia", czyli tyś jest ruski więc ja mam rację.
  Warto zwrócić uwagę na jakiś proces który aktualnie ma miejsce ja polskich portalach. O ile w pierwszych trzech kwartałach 2020 cała ta agentura miała swoje złote dni. Obrażali Polaków, wyzywali i byli doceniani za kilka plagiatów, czyli sklejek ściągniętych z internetu o bohaterach II wojny światowej. Końcówka roku była już pogromem. Wylatują seryjnie z polskich portali. Nie tylko Neon24, gdzie ich rozpoznano dość wcześnie ale z Salon24. Wolnemedia, dziś niepoprawni.pl. Bo przecież Husky (Krystian R. donoszący do urzędów na blogerów) uzyskał dożywotni status karanego, Tezeusz/Wanda Warska/Dziennikarz Obywatelski/Zielonooka czyli raz dziewczynka raz chłopaczek wielokrotne karany obecnie miesięczny ban no i Jerzy Trojanowski podobnież "prawnik" z Gliwic (Humpty Dumpty) wyproszony z portalu za chamstwo względem właściciela portalu na którym gościł. I tacy ludzie chcą ustanawiać wzorce polskości? Najpierw to jednak kultury dyskusji z Polakami powinni się nauczyć, bo tego im w dzieciństwie nie przekazano. Czyli mamy klęskę agentury, co na Polaków chcieli się kreować.

  Prawda jest jedna, jeśli portal chce mieć wartościowych blogerów, komentatorów, wartościową dyskusję, trolle należy trzymać na krótkiej uździe. Taki błąd popełnił właściciel portalu niepoprawni.pl. oddając portal we władanie trolli z patriotycznymi słowami na ustach I dziś gorzkie owoce tego zbiera.
 • @Astra - Anna Słupianek 22:23:35
  Cześć Aniu...ale tych krewnych i znajomych królika coraz mniej :))...a z drugiej strony, to Gawrion, to zadufany w sobie totalny, naiwny łoś z którym w realu nie chciałbym mieć nic wspólnego...

  Zresztą ta jego pieczołowicie chroniona anonimowość powinna normalnym ludziom zapalić lampeczkę w głowie...pozdr
 • @Zawisza Niebieski 05:28:09
  Witaj...właściciel portalu niepoprawni.pl po prostu trzymał chamstwo, bo chciał się tymi prostakami pozbyć normalnie myślących ludzi...nie przewidział, że dostanie po mordzie rykoszeterm :D ...

  Kurde proces Trojanowski-Gawroński byłby wspaniałą pozycją, którą należałoby obowiązkowo śledzić :) ...pozdr
 • ...
  To mi się "spodobało":

  //Tylko pamiętaj, Gawroński, że jakikolwiek tekst antysemicki, jakiekolwiek pierdnięcie antypolskie, trafi teraz do Prokuratury.//

  znaczy: antysyfilizm = antypolonizm

  i vicewersal.

  Czysta, certyfikowana najwyższymi standardami koszerności, "michnikologia"...
 • //No i jak tu nie kochać Tojanowskiego chłe chłe chłe...//
  Duża zasługa w tym wszystkim ma niejaka Szperaczka, która wraz z rodziną kilka razy trochę podgrzała atmosferę i towarzystwu puściły zwieracze.
  Pat-ryj-oty jerozolimskie :)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930