Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
407 postów 8920 komentarzy

blog trybeus'a

trybeus - Kogut polski, niekoszerny, heteroseksualny...rasa górska

Kosmici są wśród nas...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Szanowni, no gruba sprawa jest...


Niejaki profesor Chaim Eszed, były szef izraelskiego programu bezpieczeństwa kosmicznego ujawnił przed światem przerażające wieści. Otóż kosmici istnieją i dogadali się z Izraelem. Mało tego, ukrywają się i nie chcą, aby ludzkość się o nich dowiedziała ze względu na szok, jaki mogło by to spowodować. Szok na pewno dużo większy, niż zapewnił wuhański wirus nietoperzowy, który trzyma w napięciu od kilku miesięcy cały świat niczym wartka fabuła z filmu Hitchcocka...

Izrael. Prof. Chaim Eszed. Program kosmiczny. Obcy. Kosmici

 

"Galaktyczna Federacja,", bo tak ma się ponoć nazywać kosmiczna menażeria, która nawiązała kontakt z nadjordańskim "narodem wybranym" nie chce się ujawniać, nie ma złych zamiarów i nie jest zainteresowana aby na świecie wybuchła panika. 

Z zainteresowaniem jednak obserwują wydarzenia związane z bronią atomową, oraz z wypiekami na twarzy obserwują wszystkie, jądrowe bazy wojskowe na świecie. Ha, żeby tego było mało profesor Eszed zapytany co jeszcze interesuje Galaktyczną Federację stwierdził, że głównie zasoby ziemskie, rośliny i zwierzęta. Stwierdził także, że kosmici są w szoku, że tyle zasobów wodnych mieści się na Ziemi w ilości w której nigdzie indziej nie występuje.

No to Wam powiem Szanowni, że Chaim Eszed wcale Hamaryki nie odkrył. Ja też obserwuję od dawna Galaktyczną Federację, tyle, że na polskim odcinku delegatury. 

Parę lat temu, kiedy odkryto że na dolnym śląsku znajduje się zaginiony, legendarny Złoty Pociąg wypełniony po brzegi sztabkami złota, to Galaktyczna Federacja szybko się upomniała, że to złoto z tego pociągu to w zasadzie do nich należy, a tak w ogóle to potrzebują tego złota do hipernapędów swoich pojazdów międzygalaktycznych bardziej niż potrzebują go Ziemianie. Problem tylko nastąpił natury że tak powiem technicznej, bo złośliwe Goje po dziś dzień przetaczają hitlerowskimi tunelami, po pijaku nocami ten pociąg od Wałbrzycha po Wrocław i zurück na zad, aby doprowadzić kosmitów do szewskiej pasji...

 
I dalej Szanowni, to właśnie nie kto inny, a kosmici kazali głębiej przekopać Mierzeję Wiślaną, ze względu na pokłady bursztynu, którymi kosmici są żywo zainteresowani...

 
Od dłuższego czasu galaktyczna korporacja o wdzięcznej nazwie KosMonsanto z troską i drżeniem pochyla się nad roślinami uprawnymi. Wszystko w trosce o Ziemian, którzy przecież wiadomo muszą zdrowo i smacznie jeść. Nie tylko rośliny, ale i zwierzątka też są pod silnym protektoratem Galaktycznej Federacji.Wszystko dla dobra Ziemian...

Ale wróćmy do polskiego odcinka. Delegatura na dystrykt Polin od kilku lat rządzi w Polsce. Dzięki ich wytężonej pracy zwierzątka otrzymały piąteczkę plus, zasoby wodne się katalogują na serwerach kosmitów w ramach projektu Wody Polskie, a drzewa w polskich lasach dogląda niezmordowany żołnierz galaktycznych oddziałów niejaki sierżant Daniels.

Ponoć jak stwierdził profesor Eszed tylko krok dzielił, aby największy przyjaciel i sojusznik Polaków Donald "strzecha" Trump ujawnił personalia kosmicznej kamaryli. Niestety nie zdążył tego poczynić, gdyż mocno zaangażował się tropieniem fałszerstw wyborczych Dżoł "zombie" Bajdena, który ponoć ma demokratycznie objąć kwaterę w Białym Domu, gdzie jak twierdzą złośliwe Goje non stop, nieprzerwanie trwa telemost z generalicją Galaktycznej Federacji.

Szanowni nic straconego...trochę farby "niechcąco" puścił nasz delegat Duda, który swego czasu stwierdził, że w każdym Polaku płynie krew kosmitów,  ba...mało tego, ponoć mamy nawet z kosmitami ponad tysiącletnie dziedzictwo, o którym złośliwe i krnąbrne Goje nie chcą nawet słyszeć...

Generalnie to niedobrze Szanowni, że Galaktyczna Federacja się nie ujawnia. To bardzo niedobrze...być może byłby to jak twierdzi profesor Eszed szok dla Ziemian, ale aby uniknąć efektu "wolno gotującej się żaby" Ziemianie uratowaliby przed kosmitami chociaż ostatnie gacie na własnych życiach...
 

KOMENTARZE

 • Autor
  "Niestety nie zdążył tego poczynić, gdyż mocno zaangażował się tropieniem fałszerstw wyborczych Dżoł "zombie" Bajdena, który ponoć ma demokratycznie objąć kwaterę w Białym Domu".

  Ja myślę że jednak to Galaktyczna Federacja jest po stronie Bajden-Bidona i wpuściła Strzechowatego w kanał, żeby szukał i szukał a nie odkrył, że ma tu wygraną "jak w garści" i to bez szukania tego co i tak wszyscy wiedzą.

  - A cała tajemnica jest w tym, że nie da się wygrać wyborów w USA demokratycznie, bo w USA nigdy nie było i nie ma oraz nie będzie demokracji. - Nawet już nikt nie wie co to miało być.
  Zawsze była tylko republika.
  A po republikańsku mógł wygrać tylko Strzechowaty - w końcu jedyny kandydat republikanów.
 • 5*
  Świetny tekst.
  Dobrą ilustracją do niego może być piosenka z teledyskiem "Humanoidy", którą linkował na Neonie pan @Ikulalibal niedawno:

  https://youtu.be/b6njNLFhha0

  (posiada polskie napisy).
 • "Kosmici są wśród nas..."
  -------------
  Ano są - bo jaki sens miałby szlaban na Raj dla Adama i Ewy - gdyby poza owym Rajem - nie było - kosmitów.
  Wniosek?
  To już jest jakiś sukces - jeżeli w ogóle dostrzegamy tych kosmitów. Bo jest wielu ludzi na Ziemi - którzy absolutnie nie zdają sobie z tego sprawy, że są żywicielem tych kosmitów. Tymczasem - należy ich po owocach niezwłocznie poznawać a potem przedsięwziąć odpowiednie działania - tak - aby pozostać czystym - od pasożyta.
 • ---------- wykazuję niekonsekwencję Autora !.
  ------ a czym ,że jest ?? jak nie wiarą w kosmitów , których NIKT ! NIE WIDZIAŁ , NIE SŁYSZAŁ, to przedstawienie teatralne ?.
  https://www.youtube.com/watch?v=xbFhGIZgXSY

  MORALNOŚĆ PRECZ ! SUMIENIE PRECZ ! UCZCIWOŚĆ PRECZ ! PRAWDA PRECZ ! wystarczą trzy puknięcia w deskę i ? na powrót sumienie czyste bo nie używane.

  ------- a tymczasem ! Sławian KOSMICI ,wzgardzeni , zostali zapomniani.
  https://www.youtube.com/watch?v=0yjhtixDaSs

  Są siły wyższe ! może pochodzące z innych wymiarów , światów równoległych , tych !! o których nie wiemy , gdyż CZCIMY w watykańskich synagogach szatana , NIE TYCH KOSMITÓW , CO TRZEBA i dajemy im naszą sławiańską moc , dlatego jesteśmy na wyginięciu.
 • @ autor
  Eee tam jakiś profesór Eszed. U nas w polińskim kraju od lat o federacji galaktycznej często gada niejaki Stanisław Milewski. Cudze chwalicie a swego nie znacie. Ten Milewski czasami bywał na NTV i pewnie dlatego kanał ten został usunięty ze społeczności youtuba, a może poszło o scypionki, kto ich tam wie.
  W każdym bądź razie poliniacy mają wiedzieć, co maja wiedzieć i gitara jak mawia Ferdek.
  Kochajmy kosmitów i niezależne kanały bo tak szybko ostatnio odchodzą. Swoją drogą to ciekawe czy jako przyczynę odejścia wpisują im też kowida
 • Autor
  W kraju Polin, są kosmici, których interesują bogactwa naturalne tego kraju, unikat w skali Europy a nawet świata.

  A parobków i sługusów jest cała masa, by pracować dla kosmitów i te bogactwa oddać dla obcych.

  Licząc że ich fortuna wzrośnie, przy fortunie Kosmitów.
 • 5* Jednym słowem
  będzie się działo! Może się okazać, że to Federacja Galaktyczna ukradła wybory w Stanach. Pytanie ilu kosmitów zasiada w Sądzie Najwyższym? ... bo może sami. I co wtedy? ;)

  Pozdro
 • A ci co zasiadają w PE
  to są też Federacji Galaktycznej? Którzy są dobrzy? a którzy źli?- bo przecież tam też musi! no musi! być podział jakiś... :)))
  Grunt, że my jesteśmy tymi dobrymi kosmitami i : nie rzucim Ziemi! O nie!
 • a
  Kosmici w kurniku. To są jaja. A jakie z tego jaja będą - tylko trybeus tego może doświadczyć.
 • Ufoki???
  Wersja wg. logiki typu Jana Wolskiego z Emilcina.
  Ufoki???
  Ponie, ja to zawsze myśloł co to syćko to zrobiły takie małe ale nie zielone. Tyz ze skośnymi łockami.
  Ino zez bieguna.
  A tu, ponie świnty, ufoki!!!
  Takie ze latajoncego autobusa.
  A jo już siem boł że to jakie Żydy som.
  Bedem musioł heba odstawić ksienżycówkem.
  Jament.
 • Izraelici
  to znani opowiadacze bajek spisanych w Biblii. Ciąg dalszy nastąpi...
 • @ Autor, All
  "Niejaki profesor Chaim Eszed, były szef izraelskiego programu bezpieczeństwa kosmicznego ujawnił przed światem przerażające wieści. Otóż kosmici istnieją i dogadali się z Izraelem."

  W sumie jak się wie o "przepowiedni" Wernhera von Brauna to takie rzeczy raczej nie śmieszą....

  Dla niewiedzących przypomnę tylko, że będący w wyniku przeprowadzenia operacji "Spinacz" trybikiem w NASA (bardzo znaczącym jednak), von Braun na krótko przed śmiercią ("seryjny"?) ujawnił plany wprowadzania NWO poprzez kreowanie globalnych zagrożeń na które "jedynym rozwiązaniem" ma być utworzenie rządu światowego. Zagrożenia te to np "bandyckie państwo", terroryzm, asteroida, zaraza a w końcu inwazja obcych....

  Jeśli ta przepowiednia to nie jest ściema, to wygląda na to, że WvB pomimo, że należał do ss okazał się pierwowzorem Snowdena.

  Oczywiście 5*

  Ukłony
 • @Kmieć 07:46:21
  Materiał - rewelacja.
  I jaki trafny...

  Ukłony
 • @JimA 13:27:44
  "Pytanie ilu kosmitów zasiada w Sądzie Najwyższym?"

  Michalkiewicz kiedyś dał cynk, że administracja w USA jest przez nich opanowana w ponad 90%....

  Pozdro!
 • @NewMentor 01:37:40
  "Izraelici
  to znani opowiadacze bajek spisanych w Biblii."

  Spotkałem się z opinią, że wszystko przed Abrahamem zostało przejęte od Sumerów (oczywiście za pośrednictwem okresu "niewoli" babilońskiej) w tym oczywiście takie kwestie jak stworzenie świata, człowieka, potop i wieża Babel.

  I tu rodzi się u mnie pewna wątpliwość - otóż jeśli coś jest przekazywane tylko w postaci ustnej i może mieć jakąś siłę oddziaływania na większe masy bo nie wymaga umiejętności pisania i czytania to jednak trzeba pamiętać, że "bajki" sumeryjskie były ryte na glinianych tabliczkach... komu zatem by się chciało ryć rylcem po glinie, żeby pisać rzeczy nieprawdziwe i to jeszcze mając świadomość, że nie wszyscy potrafią je odczytać? I w dodatku wszystko byłoby nietrwałe, bo tabliczki musiałby być specjalnie przechowywane - gdyby nie "zakonserwował" ich np pożar z biblioteki w Niwie (co za wspaniałe zrządzenie losu - jakże odwrotne niż to z Aleksandrii) to nic byśmy nie wiedzieli.
  Taka pieczołowitość, staranność, nakład sił i jednak dość spora hermetyczność raczej nie wskazują na bajki, a raczej na coś bardzo istotnego

  Ukłony
 • @Jasiek 10:30:34
  Z tamtych treści wynika ze jesteśmy końcowym, przystosowanym do miejscowych warunków efektem inżynierii genetycznej na podstawie Ich materiału genetycznego.
  I że w wyniku tarć wewnętrznych między przybyszami zniszczono inne wersje hybryd bo albo były niepotrzebne albo bezpłodne, podatne na choroby psychiczne lub zagrażały Twórcom.
  A pozostawiono najbardziej do nich podobnych i najmniej groźnych.
  Przystosowanych optymalnie do miejscowych warunków. Jednak z pewnymi niedoróbkami jak np. zbytnia wrażliwość na UV grożąca rakowaceniem skóry czy błędy w budowie kręgosłupa, tracącego swą giętkość i spoistość oraz wpadającego w przysłowiowe "ciągnięcie do ziemi".
  Ale to ponie bajania som.
  Z kolei lud Heber wziął sobie za patrona agresywnego, żądnego krwi bożka pustynnego. Tak wrednego że nawet jego imienia nie wolno było wymówić dosłownie(stąd do dziś spory jak ma się nazywać). Toteż pisano to jako tetragram, bez samogłosek, jakich?
  Wtedy i najstarszych górali nie było.
  Pasował do ich koczowniczo/nomadyczno/łupieżczego trybu życia.
  Dopiero po tym jak wpadli w sidła wyżej rozwiniętych Egipcjan, również mających jakieś artefakty po Stwórcach, musieli się trochę ucywilizować.
  Ale pozostali sobą, niestety.
  I gdy po wielu stuleciach zjawił się Jeszua bar Jusuf, chcący ucywilizować krwawy kult i upowszechnić jego nowoczesną uniwersalistyczną, transcendentalną i w sumie kosmogoniczną(na owe czasy) pokojową wersję. Gdzie Stwórca Wszechrzeczy materialnych i Świata Ducha jest Ożywiającą wszystko Miłością uraził ich... uczucia religijne.
  Po prostu Musieli Go Zabić.
  Tak kazało im ich prymitywne rozumienie istoty Boga.
  Przy którym wtedy militaristyczny politeizm Rzymian wydawał się szczytem kultury i praworządnego kodeksu moralnego.
  To był największy błąd ówczesnych Żydów.
  A dla Świata Nowy Początek.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930