Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
407 postów 8920 komentarzy

blog trybeus'a

trybeus - Kogut polski, niekoszerny, heteroseksualny...rasa górska

Mistrz politycznej intrygi...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Rączki pięknie na stole położone, bez cienia gestykulacji...

 

Pan NadNaczelnik, wydał wczoraj orędzie do narodu. Rączki pięknie na stole położone, bez żadnego cienia gestykulacji...przekaz jest jasny, Jarosław "rozsierdził sia" na okoliczność ataków na kościoły...właśnie dziś Jarosław stał się nieprzejednanym obrońcą Kościoła i spowoduje lawinę euforii wśród niektórych oczadziałych katolików, którzy świeczuszki malutkie zapalają  na ołtarzykach pomyślności i wszelakiej obfitości na cześć NadNaczelnika Jarosława...

 

Będzie moc ...Jarosław umocni się w swoich okopach zwykłym politycznym fortelem ...


Mechanizm działania jest bardzo prosty, najpierw trzeba wypuścić, rozwścieczyć feministyczne modliszki, które wiadomo co zrobią. Zrobią wielki "run" na kościoły, bo się z tym nigdy nie kryły...kiedy konnica rozwścieczonych zaczyna profanować świątynie, wyłazi jak królik z kapelusza wielki orędownik, wielki katolik i wielki wierzący, batman forever, kapitan amierica, neo z matrixa, luk skajłoker Jarosław i mówi, że będzie...uwaga ...za wszelką cenę bronił kościołów.
Oczywiście, gdybym go nie znał to dziś bym go kupił, niemniej cały czas pamiętam jak Jarosław z braciszkiem wawelskim swego czasu zlinczowali publicznie abp Wielgusa, doprowadzając do tego, że kapłan namaszczony przez Boga nie objął duszpasterstwem Metropolii Warszawskiej. Zlinczowali oskarżeniami, które okazały się stekiem kłamstw i żaden ich nie odszczekał...
Jak widzimy mistrz politycznej intrygi jest w doskonałej formie i ani myśli cofnąć się nawet o krok, aby dopiąć swoich celów. Należy jednak cierpliwie czekać kiedy potknie się o własne nogi, wtedy bez najmniejszego wahania trzeba będzie użyć osinowego kołka...
 

KOMENTARZE

 • autor
  Trzeba pamiętać, że JK lansował jego wielki ,,przyjaciel" Paweł Rabiej min. w jego ksiazkach np; ,,kim pan jestes panie Wachowski", wczesniej Jerzy Waldorf!!!! no i szef WSI na WAT-cie kapitan Pilaszczyk (tak ten od SKOK Wołomin). JK jest tylko słupem pewnego układu trzymający stery polityki w Polsce, niech bedą za przykład min. Leyb Fogelman czy Joony Daniels.
  Jk jest tylko słupem takich ludzi, mocnym słupem, dlatego jemu wszystko wolno, nawet bycia fałszywym ,,prymasem Polski, całym episkopatem, dyrekcją RM itp.
  Masz wiedzę z obyczajówki, agenturalnosci, masz wszystkich w garści. Masz dostęp do teczek operacyjnych z obcego wywiadu i z tzw. ,,naszego wywiadu" Masz pieniądze państwowe, masz wtedy media, masz władzę.
 • Apel do pisowskich parlamentarzystów !
  Czeka was klęska wyborcza jakiej nigdy nie zaznaliście ! 70 % z was nie dostanie się do sejmu senatu !!!!!

  Ratunek dla was jest JEDEN !

  ODWOŁAĆ Kaczyńskiego z prezesa partii [ tak jak Gomółkę odwołali na stan zdrowia ]
  ODWOŁAĆ rząd Morawieckiego bo to nie PIS a rząd globalistów UW-PO


  Powołać rząd pani premier SZYDŁO [ dobra zmiana ] NATYCHMIAST !

  TO JEST WASZ JEDYNY RATUNEK ! BY ODZYSKAĆ ELEKTORAT !!!

  ciągnąc dalej Kaczyńskiego Morawieckiego to idziecie w bezwarunkową KAPITULACJE !!!


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • autor
  Rączki pięknie na stole położone, bez cienia gestykulacji...

  Rączki to rączki, ale ta twarz, te oczy, ta wizja niedalekiej przyszłości, wzlotu i….
 • Sami rasowi katolicy że aź im z gęby czosnkiem jedzie...... .
  Zydzi w pl sejmie https://i1.wp.com/xportal.pl/wp-content/uploads/2017/11/PiS_u_Danielsa.png

  Na zdjęciu: Arkadiusz Mularczyk (na pierwszym planie po lewej), Adam Bielan (obok Mularczyka),

  # Mateusz Morawiecki # (na drugim planie po lewej),

  Jonny Daniels (na drugim planie w centrum, obok Morawieckiego), Ajjub Kara (obok Danielsa),

  Piotr Gliński (na dalszym planie po prawej, obok Kary).

  Sami judasze w swoim gronie.
 • @Leonardo da Vinci 10:57:30
  Być może podczas tej kolacji (lub nawet podczas biby w Magdalence) zostały podane odpowiednie substancje, a antidotum do tych substancji dzierżą "starsi i mądrzejsi". Dodać do tego taśmy i mamy zdalnie sterowną wersję "homo sapiens" ...

  Ukłony
 • @ Autor
  5*

  Pozdro!
 • @Wrzodak Z. 10:02:34
  Dobrze jest także pamiętać kto taki ,,niańczył,, braci Kaczyńskich we wczesnej ich młodości, a tym kimś byľ JJLipski.
  Także nie dziwne, co wtedy środowisko Kaczyńskiego zrobiło z apb Wielgusem.
  Zresztą to właśnie to środowisko zostało namaszczone przez gen Kiszczaka na ,,prawicę,, i spełnia sumiennie swoje zadanie.
 • @Jasiek 11:04:27
  Jaro to przefarbowany żyd na polskiego " obrońcę " katolika.

  https://hartman.blog.polityka.pl/wp-content/uploads/2017/08/%C5%BCydzi.jpeg

  Salution & ukłony ☺✌✔
 • @ Autor - 5*
  No właśnie, na ile reżyserować może sam pierwszy pedał III/IVRP, a na ile sam jest reżyserowany - ?
 • @zbig71 11:18:25
  IMHO generał Kiszczak nikogo na ,,prawicę" nie namaścił, tylko spełnił wasze(?) najskrytsze marzenia o rządach KOR+KRK. Natomiast wy zdejmujecie, chorobliwie już, całą odpowiedzialność z siebie, żeby nie popaść w chorobę umysłową na skutek dysonansu poznawczego i cały czas szukacie kozłów ofiarnych. A trupy generałów Kiszczaka i Jaruzelskiego doskonale do tej roli się nadają.
 • @Oracz 12:07:11
  Proponujě udać siê do lekarza i coś z tym zrobić, aczkolwiek nadzieje na poprawę sytuacji jak widzę, są nikłe.
 • @ele 10:16:01
  "TO JEST WASZ JEDYNY RATUNEK ! BY ODZYSKAĆ ELEKTORAT !!!
  "

  Ależ Kaczelnik celowo prowokuje, bo już dawno skończyły mu się pomysły na rządzenie. Teraz mamy do czynienia z trikiem podobnym do samorozwiązania sejmu w 2007 roku, gdy jeszcze Lepper w nim posłował. Wtedy tłumaczono to żelaznym trzymaniem się pryncypiów, że robią to, bo nie mogą tolerować w sejmie i rządzie neofaszystów od Giertycha i populistów od Leppera.

  Tym razem prymitywny polityk Kaczyński niepostrzeżenie odchodzi do opozycji, ale chce tym razem znaleźć się tam jako "obrońca" kościoła i wiary...

  On już "zajmuje z góry upatrzone pozycje", bo, zgodnie z porozumieniem w Magdalence, przyszedł czas na zmianę rządów. Teraz mają sobie porządzić ponownie komuszki i różowi...

  Magdalenka, Panie, Magdalenka ciągle żyje...
 • Z moich odległych obserwacji wynika, że Jarosław Kaczyński
  ciągle potrzebuje wroga, po to aby z nim walczyć i wykazać nad nim swoją wyższość. Walczył z Wałęsą, Tuskiem, oraz mniejszymi tuzami polityki, a śmierć brata zupełnie wypaczyła jego relacje z otaczającą rzeczywistością.
  Ja nie rozumiem w jaki sposób on tak potrafi podporządkować sobie nawet zdawałoby się niegłupich ludzi. Czy oni nie widzą, że ta jego agresja do otaczającego świata jest odzwierciedleniem jego kompleksów?
 • Dobrą robotę wykonał Kaczyński,że jednego kapusia uwalił.
  A innego promował a'la Bolek...tfu.
 • @zbig71 13:12:03
  Lekarzu! Lecz się sam!

  Propozycja została odrzucona, jako że jest tylko złośliwą uwagą, nie zawierającą ksztyny tego, co zwie się merytorycznością.

  Co jest symptomatyczne dla solidaruchów, zbawionych subito.
 • @zbig71 13:12:03
  Na nogi jeszcze dobry lekarz pomoże,ale na głowę -za późno.
 • @Oracz 14:34:15
  Trudno dyskutować z kimś, kto jest nienormalny.
 • @Cheval Noir 16:28:43
  Czytając kretynizmy Oracza-z pewnością.
 • @Leonardo da Vinci 11:19:21
  Eeee tam. To nie zyd, nawet nie zydzina a chazarski krasnal.
 • "Mistrz politycznej intrygi..."
  -------------------
  Jaki tam z niego mistrz intrygi - to są ustawki w łonie magdalenkowej ferajny aby głupich tubylców na okrągło kołować i skłócać.
 • Wg niektórych opinii
  Z tego świata i tego równoległego, ta banda psycholi będzie żałowała , że żyje. Niech tak się stanie!
 • @zbig71 13:12:03
  Jak by tak się dokładniej przyjrzeć to nie taka paranoja. Jaruzelski dogaduje się w Nowym Jorku, wyznacza Kiszczaka jako przedstawiciela do rozmów z opozycją. Opozycja dostaje rozkaz od swoich mocodawców przyjąć zaproszenie do Magdalenki bo już wszystko jest ustalone, a oni mają odegrać teatrzyk dla motłochu. Nie wiem czy tak było ale jak dla mnie wielce prawdopodobne. Wiadomo że mocodawcy bardzo dokładnie określili kto z opozycji może brać udział w tych ,,negocjacjach''.
 • @marek500 21:16:24
  Kiszczak wyznaczał także ,,stronę społeczną,, wiěc chyba wiedział co robi. Po prostu wyznaczał tych do których miał zaufanie, czyli swoich agentów.
 • @marek500 21:16:24
  Andropow aka Andropolus (nazwisko matki - żydowki greckiej - handlarki diamentami - jew od jewelery) jest kluczem do zrozumienia co się stało z tzw blokiem wschodnim. Jaruzelski ani Kiszczak nie życzyli sobie bratobójczych walk, ci dwaj ludzie widzieli wojnę na własne oczy.

  A Andropow jakimś cudem dostał się na najwyższe stanowiska pierw w KGB potem stanął na czele ZSRR i rozłożył tzw Blok Wschodni. Jaruzelskiemu na pytanie o ew pomoc, odpowiedział jakoś tak: żadnej pomocy, niech sobie u was rządzi nawet i ta solidarność.

  Jak widać meches-katolik popierany przez rzymski przybytek, nie ma oporów w napuszczaniu Polaków na Polaków, ale jako Khazar, nie darzy narodów słowiańskich żadnymi względami (najdelikatniej rzecz ujmując). W końcu Królestwo Chazarii rozbił ruski kniaź. A rzymska macierz nierządnic pijana jest krwią świętych, to co ją jacyś tam zwykli pożeracze chleba odchodzą. Zresztą biedotą po ruchawce łatwiej się steruje.
 • @Oracz 02:13:33
  //Andropow aka Andropolus (nazwisko matki - żydowki greckiej - handlarki diamentami - jew od jewelery) jest kluczem do zrozumienia co się stało //

  Matka Jewgenia Karlowna Flekensztein ( Евгения Карловна Флекенштейн)
  pochodziła z bardzo bogatej rodziny żydowskiej a w panieństwie była nauczycielką muzyki.To nie "spiskowa teoria" a oficjalne dane biograficzne.


  //A Andropow jakimś cudem dostał się na najwyższe stanowiska //

  Nie "cudem" a dzięki wsparciu dwóch wysoko postawionych w masońskiej hierarchii,polityków.Ministra spraw zagranicznych Maksima Litwinowa ( Enocha Meyera Finkelsteina ) https://pl.wikipedia.org/wiki/Maksim_Litwinow
  i Otto Kuusinena https://pl.wikipedia.org/wiki/Otto_Kuusinen
  Ponoć każdy dzień wersalskich obrad poprzedzony był długą telefoniczną "konferencją" brytyjskiego ministra Lloyda Georgea z ministrem Litwinowem.A może mnistra Litwinowa z ministrem Lioydem Georgem,któż to może wiedzieć.
  To dziwne ale pisarz Krajski (posiadający tytuł doktorski) co kwartał wydaje nową książkę o masonach a nigdy nie wspomina ani o Litwinowie ani o Kuusinenie choć źródła mówią nie tylko o ich przynależności do owej struktury ale o bardzo wysokich rangach i funkcjach jakie tam pełnili.Nawet Stalin omijał ich szerokim łukiem choć stanowili na jego drodze wyraźną przeszkodę.
 • @zbig71 01:20:22
  Jakoś mi ta wszechwładność Kiszczaka nie pasuje, choć nie neguję że musiał mieć na tych z Magdalenki jakieś kwity. Nie pasuje mi bo nie wierzę że CIA i Watykan pompowali by grube miliony w agentów Kiszczaka. Jeżeli by tak było to by znaczyło że ich wywiad składa się z głupich harcerzyków. Zresztą komu bardziej zależało na dogadaniu się, kto był bardziej zagrożony dalszą eskalacją ?
 • autor
  Tak szczerze?
  Czego się niedorobiony tak motasz?
  Kaczyński tym wystąpieniem zakończył pucz wściekłych macic.
  Owszem, jeszcze popyskują, ale krótko.

  Dlaczego?
  Bo zezwolił na tworzenie grup samoobrony, a cała "wojna wściekłych macic" opierała się na zasadzie, że one będą atakowały co się tylko da, wszystkie polskie świętości, a wszystko pod osłon policji.

  A grupy samoobrony zburzyły ten układ.

  I ty z nienawiści do Polski chyba tego nie rozumiesz, durniu.
 • @marek500 08:22:03
  Wiesz, Nulland przyznała, że w ,,demokracjě na Ukrainie,, wydali 5mld$. To w Polskę też mogą włożyć. Wydrukują sobie tę forsę i tyle.
 • Jest nadzieja
  Mimo tego całego niszczenia Polski i postrzegania sytuacji jako beznadziejnej... jest nadzieja.
  Jeżeli Polacy zaczną się w końcu nawracać do Pana Jezusa Chrystusa, to zaczną także żyć w sposób dobry i błogosławiony dla innych. Po ludzku rzecz biorąc, ludzie władzy nie rokują nadziei na upamiętanie się. W takim razie ich tragiczny los jest już przesądzony i to co ich czeka to szok po wyroku i wieczne potępienie. I wtedy zobaczą, że te ich wszystkie cwancyki, te zdobyte miliony to tylko świecidełka dane do potrzymania na chwilę skazańcowi pod szubienicą.
  Człowiek nagi przyszedł na ziemię i nago z niej odejdzie. A choćby cały świat pozyskał, a poniósł stratę na duszy... Ale poganie o tym nie myślą.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930