Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
407 postów 8920 komentarzy

blog trybeus'a

trybeus - Kogut polski, niekoszerny, heteroseksualny...rasa górska

Kiedy jankesy przyjdą podpalić twój dom...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kiedy jankesy przyjdą podpalić twój dom w którym mieszkasz...

 Polacy się żreją o norki, długość łańcucha, lgbt, żywot zjednoczonej prawicy, a tymczasem wojska jankeskie wraz z członkami rodzin dostają potężne prerogatywy od ludzi, którzy obecnie rządzą krajem...w czasach II RP kamaryla prezesa dostałaby za swoje działania "czapę"...

"Kiedy przyjdą podpalić dom, dom w którym mieszkasz (...) kiedy runą żelaznym wojskiem i pod drzwiami staną i nocą kolbami w drzwi załomocą..."
...
Cytuję :
 
4. W przypadku ćwiczeń i innych działań prowadzonych poza uzgodnionymi obiektami i terenami, na wniosek, polski organ wykonawczy udziela siłom zbrojnym USA i wykonawcom kontraktowym USA, w zakresie, w jakim jest to możliwe i z poszanowaniem bezpieczeństwa publicznego, wsparcia w uzyskaniu czasowego dostępu oraz prawa do korzystania z:
(a) nieruchomości gruntowych oraz obiektów będących własnością Skarbu Państwa (w tym dróg, portów, linii kolejowych, dróg wodnych i lotnisk), które nie należą do uzgodnionych obiektów i terenów;
(b) nieruchomości gruntowych oraz obiektów będących własnością samorządu terytorialnego; oraz
(c) prywatnych nieruchomości gruntowych oraz obiektów.
Wsparcie to zostaje udzielone bez kosztów dla sił zbrojnych USA lub wykonawców kontraktowych USA.

 

Oglądać!

 

KOMENTARZE

 • Dzieci na szczęście w pobliżu nie było!!Gdyby były dzieci lub ktoś z dorosłych to ......wszystko zostało by wyciszone!
  tak jak wszystkie inne "występy", które się odbędą!!Na prywatnych posesjach.....Polaków.
  https://www.defence24.pl/f-16-zgubil-element-uzbrojenia-pod-poznaniem
 • @ Autor - 5*
  "w czasach II RP kamaryla prezesa dostałaby za swoje działania "czapę""

  Ależ skądże, przecież spieprzyła na Zachód przez Zaleszczyki doprowadzając wcześniej kraj do finansowej, gospodarczej i militarnej niewydolności.
  Współcześnie rządząca żydowska szumowina spieprzać będzie także do Tel Avivu, tylko już nie przez Zaleszczyki. A żydo-katolicki Kościół wspierający tę szumowinę i armię USA w IIIRP będzie dzielnie trwał na ruinach państwa Polaków i nadal będzie skubał swoje owieczki.
 • Teraz
  Gdy zaczeli brać sie za Łukaszenkę, to naprawdę zaczynam bać się, że wykombinują jakiś konflikt, a te pisowskie durnie pierwsi do tego polecą. Z Dudą jako pierwszym żołnierzem 3RP.
 • W czasie posiedzenia ONZtu, Putin namawiał różne
  państwa aby nie włączały się w "nową Zimną Wojnę" między USA i Chinami. Putin namawiał aby Europa współpracując z Rosją starała się równoważyć, jako trzecia siła, zmagania dwóch potęg gospodarczych.

  Wkrótce będzie summit G20 w Arabii Saudyjskiej, tam zarysują się podziały, kto i gdzie i z kim. Putin namawia do stworzenia EuroAzji od Lizbony do Władywostoku, a w tym układzie nie ma miejsca na wpływy USA. Ciekawe jak to się wszystko potoczy dalej.
 • Moj syn jest w US Air Force. Master sergeant. Byl w Polsce na manewrach
  kilka razy na kilka miesiecy. Kocha Polske i marzy by przeniesli go do Polski wraz z rodzina na kilka lat. Byl tak na Alasce, w krajach bliskiego wschodu, w Korei i po wielu bazach w USA. Czasami z rodzina a czasami bez rodziny. Polska jest super dla zolnierzyka z USA.
 • "Kiedy jankesy przyjdą podpalić twój dom..."
  ----------------
  Po co mieliby to robić?
  Wniosek?
  Aby owieczki strzyc i golić - nie podpala się im owczarni!
  Owczarnię podpala się wtedy - kiedy ktoś nie pozwala nam strzyc swoich owieczek.
 • Konsekwencje wyborów.
  Jest tak jak jest gdyż to wyborcy świadomie lub nieświadomi wybrali PiS i przybudówkę.

  PiS i pisu przybudówka mając taką koligację uformowaną przez nadużywanie władzy i stanowisk utworzyli razem istną partyjno-rodzinną pajęczynę oplatajacą całą Polskę, sieć a w niej na kluczowych stanowiskach swoich ludzi dla których interes państwa, Polski kompletnie nie istnieje. Oni dbają kosztem Polski

  1. o swoje własne interesy 
  2. o interesy obcych jak USA, Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Mołdawi i Izraela.

  I to jak się okazuje już we wszystkich sferach, począwszy od bankowości, w branży eksploatacji i importu surowców, w kwestiach obronności Polski 

  i w nawet w zatruwaniu środowiska w Polsce po przez import na teren Polski obcych toksycznych śmieci. 

  Więc bez żadnego referendum i zgody milionów Polaków którzy nie głosowali na PiS i przybudówkę sprowadzili na POLSKĄ ziemię obce amerykańskie wojsko które jak uzna za stosowne i w interesie swoim czy też obcych załomota kolbami lub buciorami w POLSKIE drzwi i pokaże Polakom jak wygląda prawdziwa wolność i demokracja. 

  Czyli spalony POLSKI dom.
 • @Rzeczpospolita 22:01:23
  Zaleszczyki dla solidaruchów coraz bliżej.
  Po wyborach w USA zacznie się globalny upadek globalnej mafii na skutek najpierw wojny domowej w USA o wynik wyborczy a potem rewolucji najpewniej socjalistycznej a może nawet komunistycznej.
  Marionetki mafii kolaboranci mafii i sama mafia będą spieprzali na "Zaleszczyki" wywożąc ile się tylko da ... mając pełną świadomość własnych zbrodni i tego co ich czeka w uczciwych procesach.
  Nie bardzo mają gdzie uciekać..to będzie trasa podobna do tej którą uciekali naziści..pewnie Watykan też pomoże.(jak zawsze za realną żywą kasę).
  PO zacznie znikać jak w Niemczech mafia straci władzę a PIS jak USA się rozpadnie..a inne kanapy są bez znaczenia.
  Dla Polski najważniejsze będzie ucieczka mafii żydowskiej i banderowskiej... bo polskie pachołki tej mafii to tylko pachołki..
 • @staszek kieliszek 07:05:20
  Jakoś mało mnie to interesuje, co jest super dla żołnierzyka z USA!!
  Najlepiej żeby było super dla polskiego żołnierzyka,jak na razie nie jest!!!!
  Ale żeby się upewnić ,należy pogadać z tymi co NIE chcą waszych żołnierzyków u siebie!!albo z tymi u których już byli a lista jest długa!
  wszędzie zostawili "miłe" wspomnienie i porządek.....nieprawdaż??/

  https://www.rp.pl/Spoleczenstwo/180819864-Japonczycy-protestuja-Nie-chca-bazy-USA-na-Okinawie.html

  Nie wiem dlaczego Japońcy protestują, tradycja wspólnych przeżyć jest. dłuuga..
  https://wielkahistoria.pl/prostytucja-w-okupowanej-japonii-70-000-kobiet-zapewnialo-komfort-amerykanskim-zolnierzom/
 • @trojanka 07:37:09
  https://www.pch24.pl/polska-armia-istnieje-tylko-teoretycznie,62150,i.html

  https://trybun.org.pl/2020/05/14/nik-nieskuteczny-system-szkolenia-w-wojsku-brakuje-nawet-amunicji/
 • Pani Anna-PK pisze !
  [ Putin namawia do stworzenia EuroAzji od Lizbony do Władywostoku, a w tym układzie nie ma miejsca na wpływy USA. ] koniec cytatu pani Anny


  Jestem ZAAAAAAAAAAAAA ! dlaczego ? bo wierzę że w tym układzie Euro-Azjatyckim nastąpi NORMALNOŚĆ ! PAŃSTWA ZACZNĄ SIĘ SZANOWAĆ ! i żydo-globalizm dostanie kopa bo sobie ścierwa globalne na to zasłużyli !

  PRECZ Z żydowskim globalizmem ! precz z żydowską EU !!!!


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @Alfax 07:26:51
  a za PO było by inaczej ?
  innych opcji nie ma ..na tym polega "demokracja po żydowsku".

  Wyborcy nie mają nic do gadania.
  a gdyby jak na Białorusi wybrali "Łukaszenkę" czy innego "Maduro" to globalna mafia nie uzna tych wyborów za demokratyczne i okradnie kraj ze wszystkiego co tylko zostało zdeponowane w rękach tej mafii.

  To globalna mafia decyduje jednosobowo czy dane wybory były legalne czy nie..i wcale się z tym nie kryje.

  Mafia uznając wybory za legalne potwierdza że zostały wybrane jej marionetki.

  Tak wygląda "wolność" i "demokracja" po żydowsku.
 • @Oscar 08:30:26
  Za PO nie było lepiej, bo mimo że są bardziej za Brukselą to w kwestii wojsk USA w Polsce, gadali jednym głosem z PiS.
 • @Oscar 08:30:26
  " a za PO bylo by innaczej ?" 

  Uwaga. 

  Za PO bylo tak samo. To jest jasne. Każdy o tym wie.

  Ale ponieważ autor tego artykułu porusza w temacie działania PiS to ja w odniesieniu to tego tematu skupiłem uwagę na aktualnie rządzących i ich popierającej grupie
 • @ele 08:12:31
  "żydo-globalizm dostanie kopa bo sobie ścierwa globalne na to zasłużyli "

  Byłoby prościej, gdyby jedna etno-religijna grupa ponosiła odpowiedzialność. Niestety dekadencja i degeneracja dotyka wszystkie wspólnoty, od środka. I we wszystkich grupach zdarzają się porządni ludzie.

  Ludzkość nie dzieli się na złych Żydów, i dobrych nieżydów. Bez Żydów, sytuacja niewiele by się zmieniła.

  Czy jest Pan w stanie to zrozumieć?
 • @Oscar 08:30:26
  "Wyborcy nie mają nic do gadania.
  a gdyby jak na Białorusi wybrali "Łukaszenkę" czy innego "Maduro" to globalna mafia nie uzna tych wyborów za demokratyczne"

  Przypomnę, że w wyborach na Ukrainie, Zieleński wygrał 75%, mimo utrudnień ze strony ludzi rządzącego Poroszenki i majdanowców i jakoś nikt nie twierdzi że wynik jest nieprawdopodobny.
 • @trojanka 07:47:30
  Artykuly prasowe nie zawsze sa prawdziwe. Bylem w Poludniowej Korei gdzie syn byl z rodzina w miejscowosci Gunsan, Kunsan, na bazie USA przez rok, jakies 4 lata temu. Tam kochaja Amerykanow. Baza daje lokalnym prace, interes dostawcom, firmom lokalnym. Rozmawialem z Koreanczykami i nikt na temat amerykanskich zolnierzykow nie powiedzial nic zlego a wrecz przeciwnie. Lubia ich. Amerykanskie wojsko jest zdyscyplinowane i jak ktorys robi jakies bezecenstwa to natychmiast wylatuje z wojska. Naprawde to zyja jak zakonnicy. Za zasniecie przy kompie z wojska wylatuja. Przy tej bazie w Kunsan Koreanczycy stworzyli strefe rozrywkowa dla zolnierzy z USA: "Kulturalna Wioska", kilka barow gdzie panienki z Filipin tancza na rurkach ale na tym sie to konczy. Nie ma domow publicznych. Prostytucja zakazana. Nawet samochodu nie wolno miec zolnierzykom w Korei, moga poza baza jezdzic tylko na rowerach lub biegac. Bylem w tych barach z synem i widzialem. Niewinnosc.
 • @staszek kieliszek 09:17:14
  No brawoo co za dyscyplina prawie klasztor Shaolin!
  A jeśli chodzi o przerzedzenie Koreanczyków, to wasi już swoje zrobili....3 mln i ruina!tak ze teraz już ostrożnie, wprawdzie to nie była ta "ulubiona Korea", tylko ta "gorsza" ale zawsze ten sam naród ..koreański!!

  https://wielkahistoria.pl/ofiary-wojny-koreanskiej-85-budynkow-leglo-w-gruzach-rannych-i-zabitych-byly-3-miliony/

  https://faktopedia.pl/uimages/services/faktopedia/i18n/pl_PL/201909/1569426477_by_Mudzina_500.jpg

  Lubią ich ???no super.....jak się nazywa miłość dla korzyści?bo zapomniałam..
 • @staszek kieliszek 09:17:14
  Apeluję o nieco szacunku dla naszej inteligencji.
  Prostytucja na rzecz amerykańskich żołnierzy nie tylko istniej ale ma się dobrze. https://en.wikipedia.org/wiki/United_States_military_and_prostitution_in_South_Korea

  //Tam kochaja Amerykanow. //

  Koreańczycy Południowi jak wszyscy normalni ludzie nienawidzą Amerykanów i prócz powodów ogólno- humanitarnych mają do tego swoje własne.Nienawidzą ich po pierwsze z tego powodu że amerykańska polityka w regionie preferuje i faworyzuje Japonię której Koreańczycy nienawidzą nienawiścią niewypowiedzianą.
  Zaś po drugie nienawidzą ich z tego powodu że nie pozwalają im dogadać się z braćmi czyli Koreańczykami Północnymi.Oba państwa już dawno by się dogadały,znalazły kompromis i połączyły gdyby nie amerykańska polityka która jest ku temu największą przeszkodą.
 • Coś z tym podrzuconym śmierdzącym jajem przez pis należy zrobić !
  Przykryli futerkami i rozwałką koalicji najważniejszy moment w historii Polski i Polaków, kolejni krzyżacy i rooscy nas okupują i nic ...
  pis to zło a jego pistolecik to dno dna !
 • @staszek kieliszek 09:17:14
  To widać są dobre wojaki i złe. U nas jeszcze na dobre się nie zadomowili, a już było sporo incydentów. Ile było zamiecionych pod dywan tego nie wiemy. Pan może mieć swoje zdanie, ale wystarczy poczytać o sytuacji na Okinawie. Trochę inny (niż Pana) obraz ,,bratniej'' armii.
 • @Przypomnienie
  Nie ma co się obawiać potęgi USA skoro na jankesów wystarczą polscy grzybiarze.

  W 2017 USA army musiała przerwać ćwiczenia bo grzybiarze weszli na poligon.

  https://www.novinite.com/articles/184120/Polish+People+Picking+up+Mushrooms+have+Interrupted+US+Military+Exercises

  "Borowikiem w Amerykiem".

  Pdsycajmy pochlebstwem "USA army" a róbmy swoje.
 • @staszek kieliszek 07:05:20
  U nas w Polsce i tak głupków dostatek (na szczęście część wyemigrowała na Zachód).

  Redneck-ów z USA nie potrzebujemy. Niech zostanie w USA albo w Korei.
 • @staszek kieliszek 09:17:14
  Jakieś 30 km od mojego miejsca zamieszkania, patole z USA hałasowali, to oewien stomatolog zwrócil im uwagę. Doistał wraz z synem po gębach. I żadnych konsekwencji nie wyci ągnięto.A widzę, że "wioski potiomkinowskie" nawet w Korei. AKurat na misje to idą najgorsze szumowiny
 • @staszek kieliszek 07:05:20
  Z rodzinami ich przenoszą? To tepy amerykańskie kłamią, gdy mówią, że do dom ów w USA jeżdżą rzadko? I że urlop okolicznościowy nie obejmuje ślubu córki czy syna?
 • Najemnicy
  .
  "polski organ wykonawczy udziela ... wykonawcom kontraktowym USA"

  tzn. NAJEMNIKOM zakontraktowanym przez USA do wykonywania czynności, które ich wojsku byłyby zabronione. Do takich zadań używa się najemników także w innych okupowanych krajach jak Afganistan, Irak, Syria.

  Najemnicy nie są bowiem związani prawem USA, z reguły nie są związani prawem kraju, w którym operują, chodzi więc o grupę przestępczą zakontraktowaną przez USA, nie podlegającą żadnej kontroli. Koresponduje to znakomicie z organizacją tzw. państwa w Polsce

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#PPZ

  choć trudno jest mówić, że Wolna Polska jest jeszcze państwem,

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/globa/#Polska

  o czym zresztą sam się przekonał osobiście jego likwidator

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/hala-po/#_K

  ale czy to do niego doarło ? Wątpię.
 • @staszek kieliszek 09:17:14
  Byłem parę dni na delegacji w Samsungu. Tylko nieliczni mówią tam po angielsku. Jedynym człowiekiem , którego spotkałem, mówiącego dobrze po angielsku, był stary parkingowy pamiętający czasy amerykańskiej okupacji. Nie świadczy to chyba o gorących uczuciach do amerykanów.
 • @Oscar 07:34:13
  Jeśli nie będzie kolejnego strzyżenia trawy (bo odrosła, rozwałki w warunkach wojennych polskich tworzących się elit), to ucieczka nie uda się.
  Służby wolnej Polski wyciągną ich z pod ziemi, nawet z Jafy lub Limy, postawią przed sądem, znajdą i wydobędą ich majątki. To co nam się dzieje, jest skutkiem kolejno nierozliczenia powstań: Listopadowego, Rabacji Galicyjskiej, Styczniowego, Warszawskiego, Sanacji, II WŚ, Komuny w 1989r. Ta bezkarność musi się skończyć. W sytuacji, gdy Polacy karani są srogo za wszystko.
 • @Polantek 13:23:52
  "Byłem parę dni na delegacji w Samsungu. Tylko nieliczni mówią tam po angielsku. "

  Jak byłem w Tokio, było tak samo. Ani be and me. Musiałem porozumiewać się na migi. Inaczej z Niemcami, każdy młodszy szprecha po anglijski i to porządnie.
 • @Oscar 07:34:13
  Oby te przepowiednie zaczęły się w końcu sprawdzać.

  https://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/123258,nieuchronnosc-upadku-rzadzonych-przez-syjonistow-usa

  https://www.siemysli.info.ke/rozpad-usa/
 • @Pedant 13:54:54
  Ja akurat nie znam Niemców władających dobrze po angielsku. A Japończyków tak. Z tym, że to turyści, którzy podróżowali po Europie.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930