Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
407 postów 8920 komentarzy

blog trybeus'a

trybeus - Kogut polski, niekoszerny, heteroseksualny...rasa górska

10 milionów złotych miesięcznie dla niezależnych prawników

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

...aby reprezentowali Naród Polski...

 Brzmi jak stawka za głowę wrogów Narodu Polskiego. Tak ma brzmieć. Otóż na obecny czas trzeba jasno odróżnić polityczny aparat państwa, od Narodu Polskiego. Polityczny PO-PiS-owy aparat państwa robi wszystko, aby Naród Polski był wpierw skłócony dokumentnie, ale i został ogołocony ze wszystkiego. Mało tego, aby został ogołocony i chodził w kieracie państwowego aparatu władzy w kagańcu i z pochyloną głową, najlepiej pracując w obcych korporacjach za miskę ryżu (cyt Pinokio Morawiecki)

Proponuję proste rozwiązanie, bardzo proste, ale o tym za chwilę. Swego czasu bodaj w 2000 roku żyd polskiego pochodzenia Norman Finkelstein, który jako chyba jedyny w świecie żyd jest przychylny Polakom radził, aby w kwestii oskarżania Polaków o sprawstwo holokaustu przez gang nowojorskich żydów nie opierał się na prawnikach rządu. Radził, aby złożyć się pieniężnie i wykupić najpoczytniejsze nagłówki nowojorskich gazet i obnażać złodziei. Rząd w tym okresie jestem przekonany, nie specjalnie się angażował, a i rządowi prawnicy robili wszystko ze strachu, aby nic nie zrobić dla dobra Polski. Ostatnie lata pokazały dobitnie, że plastelinowi politycy PiS próbują tak nachylić zadki, aby tym nad Jordanem zrobiło się dobrze...

Proste rozwiązanie. Zrobić comiesięczną zrzutkę na zespół niezależnych od rządu prawników, którzy mieliby cojones, aby reprezentować Naród Polski. Piszę celowo z dużej litery, ponieważ jest to sedno, o które mamy walczyć.
Zespół prawników miałby gleit w postaci zebranych podpisów poparcia, ale najważniejsze miałby pomoc finansową w postaci comiesięcznej lokaty, którą moglibyśmy zadeklarować miesięcznie. Nikt nie będzie robił za darmo, więc pieniądze muszą być odpowiednio duże za odpowiednio wielką, włożoną pracę.
Proponuję 10 milionów złotych miesięcznie dla zespołu prawników, którzy..w końcu postawią politycznych aferzystów w stan oskarżenia, wyłuskają działania poszczególnych polityków na szkodę Narodu Polskiego, wytypują polityków, którzy łamią konstytucję itp itd...

Ja nie jestem prawnikiem i nie znam meandrów prawa, ale mogę się dołożyć i deklaruję kwotę 100 złotych miesięcznie na poczet pracy takiego zespołu. Będzie nas takich 100 tysięcy, to uzbiera się na 10 milionów dla prawników miesięcznie.
Jeśli ktoś zdeklaruje 10 złotych miesięcznie, to potrzeba nas milion Polaków, którzy się poczuwają do Narodu Polskiego, a którzy chcą, aby Naród Polski miał coś do powiedzenia w swoim kraju...
Jeśli zgłoszą się prawnicy gotowi do pracy dla Narodu Polskiego to będziemy mogli uruchomić zrzutkę, która da odpowiednie finansowanie za odpowiednią pracę...

Nic wielkiego, a jednak...

KOMENTARZE

 • autor
  wreszcie cos z sensem - tez dam 100 miesiecznie -
 • Nic z tego
  gdyby nawet taki zespół powstał, to każdego z członków zespołu odwiedzą smutni panowie z sugestią: a na co nieboszczykowi 10 mln?
  http://pospoliteruszenie.org/Druga%20fala%20epidemii.html
 • Poproszę o IBAN oraz BIC
  My tu wraz z kolegą, podoficerem rezerwy, dajemy po 100 euro na miesiąc.

  Ale po prawdzie, za te pieniądze można by wielu z nich po prostu zaciukać, zamiast zasądzać. My byśmy chętnie już za bańkę najgłówniejszą wierchuszkę politycznych szumowin zlikwidowali i porobili z ich egzekucji fajne filmiki na tubie. Niech pan pomyśli, trybeus, taniej by wyszło i sporo zabawy by było przy tem.

  Zresztą, można obie powyższe metody jednocześnie zastosować, hybrydowo. Sądzimy i rzezamy. Wtenczas pewnie one same by z samooskarżeniem do sądu bieżyły, by marny swój zdrajczy żywot uratować, prawnicy mieliby mniej roboty i taniej by wyszło.

  Daj pan listę, trybeus, kogo i w jakiej kolejności zgładzić, za tydzień do Polski na urlop wracamy, to byśmy pierwszą dychę załatwili, w sam raz na urlop zajęcie, przyjemność i pożytek. A przelewy miesięczne swoją drogą robić będziemy. A w ramach letniej promocji: Pierwsza dycha jest za darmo!
 • @władek 21:21:55
  Gdyby na czele takiego zespolu stanal Zyd...nikt go nie ruszy !
 • @Pan podporucznik 21:49:41
  Dobry pomysł.
 • @trybeus
  :))))) Salute .
 • Ślepcy prowadzą głuchych - Zanim dacie się wieść RZYDOM za nos, radzę przetłumaczyć sobie poniższy text i głęboko zapoznać się z
  Ślepcy prowadzą głuchych - Zanim dacie się wieść RZYDOM za nos, radzę przetłumaczyć sobie poniższy text i głęboko zapoznać się z

  BAR(em) - BRITISH BAR ASSOCIATION oraz,

  Uniform Commercial Code -UCC !!!!!!!!


  Sądy i adwo-kaci mają obowiązek słuzyć tym, którzy dali im LICENCJE na PROWADZENIE tego RABUNKOWEGO i ZBRODNICZEGO procederu.


  CZŁONKOWIE cechu RZYM-ieśliniczego BAR, służą jedynie KORONIE BRYTYJAKIEJ !!!!


  A jedyne tak zwane "PRAWO", które obowiązuje na całym swiecie, to Uniform Commercial Code (UCC) - Jednolity HANDLOWY (KOMERCYJNY) KOD !!!!!!!!!  In the United States, the lawyers' "BAR" stands for "British Accredited Registry"


  https://thumbs.worthpoint.com/zoom/images1/1/0913/10/1924-english-lawyers-badge-american_1_5f78a5a71f4b5d777793f86c40c9da76.jpg
  https://www.snopes.com/tachyon/2018/01/bar.jpg
  https://moorishamericannationalrepublic.com/wp-content/uploads/2016/07/authentication-birth-certificate-ucc-protection.png

  Bogumił Boguchwał
 • @morgan "Gdyby na czele stanal Zyd...nikt go nie ruszy!"
  .  https://m.neon24.pl/4dff76278afb6693490a40883af372ec,14,0.png

  Bogumił Boguchwał
 • Nie ufaj pasterzom służącym szatanowi! Polegaj tylko i wyłącznie na Słowie Bożym. Jest to jedyne źródło Prawdy. Nie myśl, że
  każde słowo w Biblii to wypowiedź Boga czy Chrystusa.
  Są tam także wypowiedzi szatana i jego sług..  Wywiad z H.W.Rosenthalem z 1976 r.

  Opublikowany przez C.H.Weismana w 1992 r.

  http://zbawienie.com/rosenthal.htm
  Bogumił Boguchwał
 • @Pan podporucznik 21:49:41
  A czy aby tu za Szanownym nie stoją jakie zawodowe zawiści?
  Bo to od lat pan za podporucznika robisz, a awansu żadnego nie otrzymujesz.
  No chyba, że ta swołocz wszystkie wyższe szarże blokuje i jeno po zaciukaniu miejsce się wolne robi.

  A swoją drogą - czekam na listę trybeusa. Od czegoś trza zacząć.
 • Witaj trybie
  Dobry artykuł.

  5 za tekst.

  Pozdrawiam.
 • Autor
  "...a nie jestem prawnikiem i nie znam meandrów prawa, ". To widać. Inaczej nie wypisywałby Pan dziecinnych bredni. Najpierw trzeba stworzyć przepisy mocujące takie ciało w polskim systemie prawnym i zmienić Konstytucję czyniącą z korporacji sędziów niezawisłą władzę sądowniczą. A treść artykułów w amerykańskich brukowcach może Pan wykupić choćby dzisiaj za 1/2 mln.$ od sztuki. W brukowcach, bo poważne gazety są finansowane przez żydów, którzy forsę wezmą i napiszą to, co będą chcieli.
 • @viridiana 09:45:36
  No coz pozostaje w takim razie zapłacić za pochówek, zamówić stosowne pudełko, miejscówke kamienne wieko i czekać. No bo co innego jeszcze można? Ja przynajmniej mam ten luksus .że pewnie długo już nie poczekam.
 • @viridiana 09:45:36
  "Najpierw trzeba stworzyć przepisy mocujące takie ciało w polskim systemie prawnym i zmienić Konstytucję czyniącą z korporacji sędziów niezawisłą władzę sądowniczą."

  Co to za bełkot? To grupa ludzi nie może wynająć kilku, czy kilkunastu dobrych prawników, którzy by ją reprezentowali? Tylko trzeba zrobić "przepisy mocujące" i "zmienić konstytucję"? Do zwykłego pozwu zbiorowego wystarczy 15 osób. Nie jestem prawnikiem, ale idiotą też nie jestem :)))
 • @Pyra z Wildy 09:40:50
  Cześć...dzięki...pozdr
 • @władek 21:21:55
  Mam tego świadomość...niestety
 • @morgan 21:50:43
  ...wtedy by przyszli smutni panowie i powiedzieliby "na co żydowskiemu nieboszczykowi 10 milionów? " :))
 • Zgłosi się całe mnóstwo "prawników"
  Wszyscy potrzebują darmowej kasy.
  Mamy takich potrzebujących darmowej kasy bardzo wielu np w mechanizmie wpłaty 1% podatku na kogoś kto potrzebuje kasy.

  Oczywiście są tam uczciwi pożytecznie potrzebujący wsparcia..ale giną w gąszczu cwaniaków.

  Ten mechanizm nie zadziała choć cel oczywiście zaszczytny.
  Chyba że jakaś siła polityczna pro Polska zadba o rzetelność oferty...
  dzisiaj wszystkie siły są Pro Polskie i wszystkie są sterowane przez mafię żydowską czyli g...no pro Polskie a raczej anty Polskie.
  W tym problem.
 • @trybeus 10:22:25
  Grupa ludzi nie może wytaczać procesów w imieniu Państwa polskiego innemu Państwu i członkom rządu polskiego. Żeby działać, najpierw trzeba mieć prawo do działania, żeby oskarżać, trzeba mieć dowody trochę lepsze niż ogólnikowe stwierdzenie Autora -" postawią politycznych aferzystów w stan oskarżenia, wyłuskają działania poszczególnych polityków na szkodę Narodu Polskiego, wytypują polityków, którzy łamią konstytucję ". Natomiast pozew zbiorowy przeciwko Rzeczpospolitej Polskiej trzeba złożyć w strukturach sądowych tejże RP a nie u wynajętych przez siebie "prawników" Nie ma Pan w oparciu o funkcjonujące struktury prawne możliwości wynająć ani prywatnego prokuratora, który będzie prowadził zlecone przez jakąś grupę ludzi prywatne dochodzenie przeciwko posłowi X, ministrowi Z lub prezydentowi Y ani tym bardziej prywatnego sędziego. Rozumie Pan teraz? Nigdzie nie twierdziłam, że jest Pan idiotą, czyli człowiekiem głęboko upośledzonym umysłowo, gdyż w takim wypadku leżał by Pan w łóżku i srał pod siebie zamiast klepać w klawiaturkę.
 • @rowszan 10:01:51
  Przecież napisałam co można a czego nie. Pomysłu Autora w obecnych strukturach prawnych zrealizować nie można. Obywatele nawet gdy mieli okazję za darmo, nie mogli zwalić Dudy ze stołka, bo on tam został posadzony za cudze miliony. Lepsze niż nasze miliony :)
 • @viridiana 12:20:44
  //Grupa ludzi nie może wytaczać procesów w imieniu Państwa polskiego innemu Państwu i członkom rządu polskiego.//

  Widzę, że się totalnie nie rozumiemy, na tę chwile nie chce mi się komentować...
 • @viridiana 12:20:44
  //Grupa ludzi nie może wytaczać procesów w imieniu Państwa polskiego innemu Państwu i członkom rządu polskiego//

  A w jakiej mundrej książce to wyczytałaś?
  Mogłabyś mi ją pożyczyć?
 • @Pan podporucznik 21:49:41
  Zawsze się zastanawiałam dlaczego SERYJNY SAMOBÓJCA działa tylko po jednej stronie......
 • @viridiana 12:28:40
  :))))) nie wiem co można a co nie ,pozdrawiam Ciebie serdecznie , stowa nie pieniądze a nuż się uda coś zrobić??? Prubojmy. Co Ci szkodzi przyłącz się.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:18:17
  Może to jaki talmud, albo ki chuj :)))
 • Robic zrzutke na profesjonalnych klamcow???
  Nie widzialem sensownego tlumaczenia po co komu prawnik.
  A wiem ze dzieki nim mamy bezprawie.

  I polecam w dziale prawa odszukac nasze zasady prawa i tam jest wyjasnione ze prawnicy maja miec wstep wzbroniony na sale sadowe, chyba ze jako widzowie.

  A rozwiazanie naszego bezprawia jest gotowe tylko trzeba ludzi z zakasanymi rekawami i determinacja co najmniej dorownujaca determinacji wroga aby nas zniszczyc.

  Sa prawne ale nie legalne sposoby. I widze ze nie rozumiejac czym jest legalnosc a czym prawo sie zastanawiasz co ten gosc pisze. Zastanawiaj sie.
 • @Krystyna Trzcińska 06:20:59
  Krystyna, bylem blisko twojej pulapki lata temu.
  Napisalac duza czesc prawdy ale z UCC to jest straszliwa pulapka.
  To jest bezprawie.

  Podaj swoj email lub ja podam swoj i mozemy sobie wyjasnic. Albo sprobuj wyslac cos na tymczasowy email dlugatrzcina@mailnesia.com

  A na dziale prawa opublikowalem nasze prawa naturalne i sadownictwo. Tam powinnas wyczytac jak zaprowadzic praworzadnosc.

  Nawet wrog oferuje nam rozwiazanie liczac na nasza glupote ze z tego nie skorzystamy w art 30 konst.

  Bardzo mi sie poczatek tego artykulu podobal do momentu UCC.
  I analizowalem to i mam swoje odkrycia w tej dziedzinie.

  To jest wielki podstep.
  Clue.
  Consensus facit legem. Umowa jest podstawa prawa.
  A UCC podcina zasady tego prawa.

  Wracajac do art 30. To obecnie jest oferta kontraktu. A jesli ty i ja i wielu z nas to zaakceptuje to sie z tego tworzy prawo, tysiace lat istniejace i podstawa prawa. I skoro my to utwierdzamy jako prawo to prosze powiedz jakie pozytywne wartosci z tego plyna?
  Odp. Takie jakie wprowadzimy my. Zapraszam do konstruktywnej dyskusji i analizy.
 • Usuwac bezprawie, bezprawiem? Ale pomysl
  Pomysl Trybeusa jest czesciowo dobry lub dosc dobry. Ale jak zwykle problem lezy w nieznajomosci prawa. Prawo wbrew waszym wierzeniom ludziska, jest bardzo proste a bezprawie jest zlozone i nikt go nie zna.
  Wszystkich powaznych i zainteresowanych odsylam do dzialu prawa gdzie sa wyjasnione te sprawy i wiele wiecej. Niestety to nie jest dla kazdego. Prawo nadaje sie dla tych co potrafia niezaleznie myslec i zmieniac wlasne wierzenia, poglady i sposob myslenia.

  Pisze tylko w skrocie. Prawnicy = zawodowi klamacze. W naszym prawie i sadach im wstep zabroniony chyba ze tylko jako widzowie.

  Miotata siem ludzie. Najwazniejsze jest prawo i zarzuty jak piszecie w komentarzach konkretne ale w swietle prawa. A prawo to jest nasze naturalne jak opisane w dziele prawnym. A ustawy i obecne sadownictwo to bezprawie. I bezprawiem nie mozna zwalczac bezprawia.
  Ktosik jest mocno zapedzony w kozi rog z UCC. Lata temu to analizowalem. Wrog jest sprytny i cie kolego w swoj dlugi cetkowany i krety rog bawoli zapedzil.

  Jesli obiecasz uzywac prostej a mocnej logiki i faktow to mozemy porozmawiac o szczegolach.

  Wielu z was podaza za inna religia wroga to jest wiara w swieta konstytucje. Pierwsza konstytucje na swiecie za duza woda natchneli masoni no niech bedzie syjonisci. A druga 3 Maja tez ci sami. A pytanko takie sobie nie wiem po co. Ktory to kraj nie ma wogole konstytucji? Ale po co ja to pytam? Zobaczymy.

  Oskarzyc mozna i trzeba ale trzeba najpierwej dobrze znac prawo. I je upowszechnic, czytaj przywrocic. A slowo przywrocic nie oznacza ze je mielismy ale ze one sa dla nas naturalne i je daaaaawno temu miec powinnismy i mysle ze po czesci daawno temu mielismy.

  Potem koniecznie bez prawnikow zrobic procesy. A nawet jesli z pomoca prawnikow to za granica.

  Wiecy powim. Najlepsza metoda obrony jest atak.
  https://www.youtube.com/watch?v=xfGHMmfyMAk - Jew Sus - swietny film na faktach oparty. I dawniej to tak pracowalo i mialo dobry wynik. Ale dzis konstytycja wg mnie mozna na trzeci lub pietnasty priorytet odlozyc. Przywrocic prawo jak na filnie to ogolny glowny cel.

  https://www.youtube.com/watch?v=EAza9r-QSgk – Lawful rebellion. Time to rebell. Grand Jury. Tu orator przedstawia niezle zorientowanej publicznosci jak prawnie zalozyc sady polowe, chodzace itd.

  My mozemy to zrobic ciutenke lepiej. Zasada ta sama, ponad 12 ludzi dobrze obeznanych z prawem i w imieniu prawa sadzic.

  I tez wielu ludzi sami sobie problemy tworza bedac omamieni przez wroga. Nie oskarzamy fikcji, ale ludzi. A wy chcecie fikcje czyli rzad oskarzac. Kubel lodowatej wody na leb.
  Sposobow jest pare ale jesli nie potrafisz niezaleznie myslec to nie pozwalam ci dalej czytac.
  Mamy umowe z ludzmi aby chronili nasze prawa naturalne, i nasze interesy. I placimy im za to. A oni sie tytyluja ministrami i innymi.
  I prawo jest praktycznie tylko i wylacznie umowa. Wiec jesli oni to czynia to kazdy jest zadowolony. Ale gdy nie czynia to lamia umowe i przestaja byc ministrami i nie przysluguje im wymowka typu immunitet. I jesli czytasz dalej a masz watpliwosci ze tak mozna to lamiesz nasza umowe. Miales czytac tylko wtedy gdy potrafisz myslec niezaleznie (od propagandy jaka masz w glowie). A jesli nie rozumiesz czegos to nie odrzucaj ale zadaj konkretne pytanie.
  Wiec oskarzamy Kowalskiego a nie ministra.
  Nie bede tu tlumaczyl bo to tylko krotki komentarz.

  Mozemy tu w konkretny i dorosly sposob porozmawiac lub na dziale prawa gdzie sa opublikowane zasady prawa, sadownictwo i ustroj, a tez przyklad stosowania praw. Praktykowanie. I kto sie pisze na to, niechaj bedzie konsekwentny w tym.

  Ogolnie widze ze my Polacy jestesmy sami sobie najwieksza przeszkoda. I nie potrafimy sie dogadac, w imie wolnosci, w imie przetrwania jako narod. A wrog nie tylko to wykorzystuje ale aktywnie do tego doprowadzil. I tak niemieccy lekarze sie buntuja nie tylko w sprawach medycznych bo to jest sciema, ale w sprawach prawnych. I tam tez podalem im wskazowki. Ale mocnym ich punktem jest co pochwalam ze nawoluja do miedzynarodowej wspolpracy. I na YT wielu tzw aktywistow to dziecinada. Tu na tym forum byc moze swiadomosc bedzie o wiele wyzsza. Na to licze. Ale konsekwencja tez jest konieczna.
  Nie patrzcie na mnie ale na tresci jakie przedstawiam. Widze wielu utalentowanych ludzi, i dobre checi ale operujecie propaganda jakby to byly fakty. Zacznijmy kazdy problem i kazde rozwiazanie omawiac przez i tylko przez zasady prawa. A tylko czekam az ktos zacznie rozumiec prosta sprawe. Kazda ustawa czy nawet kodeks nie uznany przez nas jest smieciem. My tworzymy prawo. I bardzo prosze niechaj chociarz pare osob pokaze swoja dojrzalosc i podpowiem, znajdzie jeden lub dwa artykoly dobrze nam znane potwierdzajace ze my stanowimy prawo.
  A ja potwierdze jesli trzeba lub wyjasnie dlaczego te dwa artykoly mozemy uznac i powinnismy jako prawo a nie wszystkie inne.
  A zrobcie mi przyjemnosc i mnie wyreczcie, powiedzcie dlaczego tak jest. Bo cala konstytucja nie jest prawem absolutnie wbrew temu co ci przy korycie mowia. I oglosmy to jasno na caly swiat.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930