Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
407 postów 8920 komentarzy

blog trybeus'a

trybeus - Kogut polski, niekoszerny, heteroseksualny...rasa górska

Hjuston, mamy problem! Respiratory potrzebne...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

...a nie instrukcje mycia rączek.

 Sprawa koronawirusa nabiera tempa. Pandemia ogłoszona, więc możemy się niedługo dowiedzieć o "dobrej nowinie", że oto jakieś laboratorium powiązane z wujem Billem Gatesem niesie ratunek dla zbolałej ludzkości w postaci nieprzebadanych klinicznie szczepionek. Przeczuwałem to od początku, pytanie było postawione...kiedy to nastąpi?


"Zbolała ludzkość", bo tak trzeba fachowo nazwać ludzi ogłupionych do granic szaleństwa przez media praktycznie całego świata nie wie praktycznie nic o "koronawirusie", albo zasadniczo mało co.  Co jakiś czas w "naszych" mediach puszczany jest jakiś rudy gość zarośnięty jak dziki agrest pełniący ponoć funkcję ministra zdrowia i ogłasza "co następuje", zamiast powołać ogólnokrajowe konsylium lekarskich ekspertów nie powiązanych z rządem i finansjerą big pharmy, aby wyjaśniło społeczeństwu o co chodzi w tym całym zamieszaniu z "chińską bakterią"...

Dziś dopiero wpadł mi komentarz jakiegoś lekarza, który myślę, że w sposób rzeczowy naświetla przebieg zakażenia koronawirusem...cytuję: 

"Wirus Covid-19 atakuje końcowy odcinek drzewa oddechowego, zwłaszcza pneumocyty typu II - ważne komórki pęcherzyków płucnych. Skutkuje to niedoborami surfaktanta, pęcherzyki zapadają się, nie ma wymiany gazowej z krwią, efekt końcowy jakby komuś zabrać jedno płuco. Tlen jako lekarstwo nie wystarcza, gaz do oddychania musi być podawany pod ciśnieniem, aby rozprężyć zapadnięte pęcherzyki. Zwykle w polskim szpitalu powiatowym mamy kilka respiratorów na OIOMie. Jeśli ktoś chory – ten grzeczny, który pozostał na kwarantannie w domu, poczuje że się dusi, dalej nie daje rady, pojedzie do szpitala, no ... sami sobie dośpiewajcie, co będzie przy kilku respiratorach i np. stu chorych. Włosi kupują teraz na gwałt 20 000 respiratorów!" 
dr n. med. Jerzy Miłkowski

Tyle cytatu...jeśli "na sali" jest jakiś lekarz i ma wiedzę na ten temat niechże się wypowie.
  
Co natomiast robi "nasz rząd"? On zamiast na gwałt doposażać szpitale w respiratory zajmuje się prewencją, która być może na tą chwilę nie ma już specjalnego znaczenia. Za to mamy festiwal napinania mięśni, spinania pośladków i populistycznych haseł, że jakoby wirusa mamy opanowanego, służby działają bez zarzutu i w ogóle to czekamy na barykadach i niech no ino skurczybyk, ten wirus się zbliży do Polski, to...napieprzamy w niego jak w Predatora...

Wiecie, to dwadzieścia parę przypadków...

Ale...państwo z dykty i papieru z plastelinowym rządem i prezydentem uspokaja i czeka, wydając rozporządzenia i dekrety, zamiast zakasać rękawy i kontraktować respiratory, bo jak na razie z tego co gdzieś się i przewinęło w jakimś filmiku mamy bodaj 11 tys sztuk. 

No to może zbierzcie się szanowni nadwiślańscy, sejmowi, rządowi notable w nocy i cofnijcie dotację na propagandę dla TVP, będzie dwa miliardy. Albo tyrpnijcie spec ustawą pana w czerwonych portkach tego od wielkiej orkiestry, który w tym roku uzbierał prawie 190 milionów, żeby może tych pieniędzy od ludzi zebranych nie trzymał cały rok jak przysłowiowa kotka gówno przerzucając po spółkach rodzinnych, żeby na kawior i ośmiorniczki było...tylko niech w końcu się przysłuży dla dobra ludzkości w tej kwestii...

Ale może to nie o to chodzi? Może chodzi o redukcję populacji wedle założeń Klubu Rzymskiego ustanowionych w 1972 roku, gdzie założono, że Polaków ma być tylko 15 milionów? Wszak pan prezydent dziś ponoć oświadczył, że zgony na pewno będą. Tu już pewnie będzie bez znaczenia, czy wyniku braku respiratorów, czy w wyniku wyszczepialności nieprzebadanymi szczepionkami od wuja Gatesa, zakupionymi za pieniądze wyrwane od was w podatkach...

Jak już wspominałem wiele razy koronawirus nie jest tak niebezpieczny, jak bezduszne procedury, oraz cyniczni, wyrafinowani politycy wdrażający agendę New World Order (Nowy Porządek Świata), a zarządzający  państwem, które chroni obce interesy zupełnie olewając tubylców, dla których nie ma nawet czasu, aby wyjaśnić na czym polega niebezpieczeństwo...

Więc póki co...
Hjuston...mamy problem...

KOMENTARZE

 • 5*
  Pozdrawiam
 • " zarządzający państwem (...) olewając tubylców"
  Nie olewając.Niektórzy myślą o tubylcach intensywnie a często nawet wyprzedzająco.Bywa nawet że w związku z tubylcami mają niepohamowane marzenia.

  W 1988 r brytyjski książę Filip oświadczył że :JEŚLI ISTNIEJE REINKARNACJA TO PRAGNĄŁBY POWRÓCIĆ NA ZIEMIĘ JAKO ŚMIERCIONOŚNY WIRUS I REDUKOWAĆ POPULACJĘ.


  https://pbs.twimg.com/media/B0WQWIGIAAAiO6f.jpg
 • respirator plus
  Rządzą nami Łowcy Skór. Zamiast respiratora zawsze można przecież 15 razy na minutę przykładać usta do "dupy" odkurzacza aby się dotlenić (acha, lepiej wcześniej wyjąć worek ze śmieciami) :-)
 • LOŁ tam,nie ma bata na Polaka!w Radomiu w starej PRL owskiej nieczynnej , a jakże szwalni ponoć
  reaktywują szycie brakujących środków ochrony, maseczki ,
  kombinezony!
  https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25778863,szpital-w-radomiu-zlecil-szycie-maseczek-bo-nie-moze-ich-nigdzie.html

  Myślę sobie, że już niejeden polski kowal zabrał się za dłubankę przy wykonie respiratorów!!

  Poza tym, przy braku respiratorów, najpierw leczeni będą młodsi ludzie i jako rzecze pan poseł Krasnodębski ,obecnie z PISu, naród się "odmłodzi".
  A pewnie i ZUS zarobi i zakłady pogrzebowe..
  Posłowie ,jak wiadomo są ponad takim drobiazgiem jak swobodny dostęp do każdego leczenia,są leczeni wraz z rodzinami w komfortowych warunkach w swoim szpitalu MSWiA!Tam jak sądzę jest masa respiratorów.Tyle ilu członków rzondu"oraz posłów z rodzinami.

  https://twitter.com/i/status/1238059223692566529
 • Minister Zdrowia, o czym donosi Onet
  poinformował, że dzisiaj mamy 51 chorych i pierwszy zgon.
  Gdzie indziej przeczyta;łam, że zmarła miała 57 lat, problemy z przyjęciem do szpitala, wbrew przechwałkom pisiaków, zanim się nią zajęto, przebywała na sali ogólnej. Cierpiała na jakąś chorobę wymagającą przyjmowanie leków obniżających odporność.
  Zdaje się, że pierwszoplanowym zadaniem wspomnianego ministra będą donosy o chorych i zmarłych. A pisiorom urosną garby od dżwigania brzemienia odpowiedzialności. Dudasz ma myśli zajęte dylematem: wybiorą, nie wybiorą a kaczelnik spiskowaniem jak przepchnąć Dudę, żeby wyglądało, że on nie pisiacki, ma własną autonomię i w ogóle. Bo Polska jest tak przygotowana do walki z wirusem jak do wojny z Rosją. Propagandowo.
 • Młodzież zamiast kisić się w klasach
  kisi się w galeriach handlowych, to tepiej, no nie ?

  Wirus podobno żyje w powietrzu 3 godziny
  https://interesariusz.neon24.pl/post/153624,quo-vadis-vox-populi-39-wojna-o-nasze-dusze
 • @Trybeus
  Czosnkiem ten wirus jedzie z daleka . Salute 5*.
 • @Autor
  Porąbaniec z ciebie Trybku.

  Skoro jest mało respiratorów - to nie da się uruchomić produkcji natychmiast.
  W Polsce jest circa 10 000 respiratorów, a potrzeba pewnie do 30 000.
  Gdzie je kupić? Włosi chcą kupić , a pewnie inni też.

  To hucpa dla napełnienia kieszeni firmom związanym z medykami.
  Totalna opozycja, skoro nie ma szczepionki, chce żeby chociaż na testach firmy zarobiły i żądają wzrostu liczby badań.

  I ty Trybeusie między tymi zbójcami?
  Katolik? No to mam ten katolicyzm w głębokim powżaniu.
 • @interesariusz z PL 22:32:53
  Ten wirus to w ogóle jest jakiś dziwny. Atakuje przede wszystkim w kościołach, natomiast jak widać bezpiecznie można się czuć w galeriach handlowych i sieciowych kombinatach kinowych.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930