Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
407 postów 8920 komentarzy

blog trybeus'a

trybeus - Kogut polski, niekoszerny, heteroseksualny...rasa górska

Dyplomacja kryzysowa...czyli Nasz Prezydent...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Widząc poczynania "naszej władzy" po prostu nie mogę powstrzymać łez, łez ze śmiechu oczywiście...

Otóż Nasz Prezydent, wielki miłośnik nadjordańskich eskimośków, filosemita wszechczasów dowiaduje się, że nie będzie mu udzielony głos w Jad Waszemie czy gdzieś tam na jakichśtam obchodach holoczegośtam, natomiast głos zajmie zaproszony serdecznie przez "naszych starszych braci", a znienawidzony i obłożony anatemą przez Prezesa i Spółkę przebrzydły Putas zawsze stojący jak wiadomo po Ciemnej Stronie Mocy...

Oczywiście Nasz Prezydent buńczucznie strzela focha i stwierdza, że w takim razie on "nie jedzie"...natomiast w te pędy jedzie do Zwolenia miasteczka około 8 tys mieszkańców, gdzie na jakiejś sali gimnastycznej grzmi niczym Zeus na Olimpie, że jakoby nikt w obcym języku nie będzie nam wmawiał jaki to ustrój będzie w naszym kraju. 
Jak to dobrze, że Bibi Nataniachu i Strzecha Tramp mówią perfekt w naszym, tubylczym języku i ani myślą narzucać nam żadnych ustrojów ani innych polińskich ustrojstw (se tak od razu pomyślałem). Oczywiście Nasz Prezydent przejechał się też po tych w togach od "demokracji" i specjalistów i szpeców od wskazywania sprawców "łamania konstytucji"...

I na ten czas Szanowni okazało się, że cały świat dowiedział się o zapyziałym miasteczku Zwoleń, jak onegdaj cały świat dowiedział się gdzie leży podkarpacki Pruchnik, gdzie swego czasu miejscowi tubylcy rytualnie i cyklicznie co roku obkładali kijami rzyć pruchnickiego Judasza, a co się później okazało ważnego symbolu oficjela nadjordańskiej diaspory.
Bo otóż zaraz po grzmotach Naszego Prezydenta, zamruczał jankeski Mordor położony nad Potomakiem, że Nasz Prezydent swoim zwoleńskim grzmieniem wykonał krok w tył w kierunku silnego przywództwa Polski w Europie w kierunku wprowadzania demokratycznych zmian i że w ogóle Prezes i Spółka z której pochodzi Nasz Prezydent to naturalne zagrożenie dla "demokratycznych instytucji" (w togach) w Polsce.

Nie ma się jednak co przejmować, jankeski Mordor, to przecież nasz największy sojusznik, o czym zawsze przypominał i zapewniał Nasz Prezydent i pewnie tylko tak dla jaj pierniczą. Zmięknie im rura, jak Nasz Prezydent pojedzie znów do Zwolenia i w tej sali gimnastycznej (chyba super akustyka) zagrzmi niczym Wojski na swym rogu bawolim, cętkowanym i krętym, że jak będą przeginać pałę, to te F-35 to se będą mogli do rzyci wsadzić wraz z offsetem, którego i tak mieliśmy nie dostać. A jak dalej będą przeginać pałę, to Nasz Prezydent nie zawaha się wywalić im na zbity pysk Strzechę Trampa z obserwujących na Tłiterze.

Ale póki co Nasz Prezydent mocno działa ...w związku z obchodami Jadu Waszego czy jakoś tak wespół z Naszym Rządem powołano sztab kryzysowy, powołano sztab ekspertów do odpierania ostrzału z nadjordańskich wzgórz. 
Będzie to ostatnia bitwa, ostatni rokosz Naszego Prezydenta w nadwiślańskich okopach przed wiosennymi wyborami. 
A po nich choćby potop...

Jakby się kto pytał to zbieżność zdarzeń i postaci jest czysto przypadkowa... ;) Na pewno nikt normalny nie chciałby mieć takiego prezydenta...

KOMENTARZE

 • Prezydentowi Zelenskiemu
  władze Izraela odmówiły prawa zabrania głosu podczas zbliżającego się forum holokaustycznego w Jerozolimie.Ale mimo tego Zeleński weźmie udział w imprezie.
  https://regnum.ru/news/polit/2833668.html
  Zastanawiam się czy aby pogardzana i nazywana przez nas Upadliną Ukraina nie jest mimo wszystko państwem znacznie poważniejszym niż Polska
 • trybciu
  Pisz o kurniku - tamto było dużo lepsze, a nawet dobre.
  A tu....
 • @ikulalibal 17:45:00
  Trudnym nie jest by być lepszym prezydentem od Dudy.
 • @Krzysztof J. Wojtas 17:48:53
  Zostały urażone uczucia Szanownego?
  No tak... Wy pisiory macie bardzo wrażliwe uszy za to rzyć pojemną.
 • @ikulalibal 17:45:00
  Zrobią w u..ja Dudusia gdy Zelensky jednak dostanie prawo głosu.
 • @Krzysztof J. Wojtas 17:48:53
  "A tu...."

  A tu... jak Media Markt: NIE DLA IDIOTÓW !!!
  :))
 • Autor
  5-teczka Trybie

  Aż ciężkowato uwierzyć że tej masy PIS'o żenady dało się wyciągnąć coś na wesoło
 • @Oscar 18:26:03
  I tak powinni zrobić
  A maliniak wyjdzie na... maliniaka bo może być coś jeszcze gorszego?
  (poza emigracją do Jankesów czy angoli na zmywak)
 • Im bardziej zapyziałe miasteczko,
  tym bardziej się napinają. Rekompensują sobie zgryzoty i kopniaki zewsząd.
 • @wercia 18:40:21
  ps. red. Michalkiewicz zastanawia się czy dla Dudy jidysz to język obcy.
 • @Hades 18:34:04
  A może dostać prawo głosu. Wszak za Żeleńskim stoi obywatel Izraela Kołomojski. Okaże sie, że Gumiś nie ma w Izraelu kumpli, a sierżant to polecenia może wydawań rezydentowi Polski, ale niewiele znaczy w izraelu. I że kumple Gumisia (o ile to "cudo" posiada jakiś kumpli) to niski pułap w żydowskiej faktycznej hierarchii
 • @Wican 18:43:56
  ...a kumpel Dżojne Daniels? Pewnie sierżanta zostawił sobie na ostateczne rozwiązanie he he:)))
 • @Krzysztof J. Wojtas 17:48:53
  ...a Szanowny wybiera się do sztabu kryzysowego ? :)))
  https://fakty.interia.pl/polska/news-rmf-sztab-kryzysowy-i-seria-wywiadow-prezydent-i-rzad-szykuj,nId,4279344
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:07:51
  Wielu chciało by być jedną rzycią na kilku weselach :)))
 • @Hades 18:32:09
  Da się z każdej masy...musi tylko nastąpić zbieg ciekawych okoliczności :)))
 • @trybeus 18:57:42
  Sierżan to może rozkazy wydawać frajerom z Polin. Ale nie elitom w Izraelu. Tam rządzą miliarderzy i generałowie. W Polsce rządzi sierżant
 • @wercia 18:40:21
  http://swietokrzyskisztetl.pl/asp/pl_start.asp?typ=14&menu=119&sub=9
 • @ikulalibal 17:45:00
  SBU mogła przejąć archiwa i dokumenty po ukraińskiej KGB. SBU dość śmiało sobie radzi w Polsce, zresztą wystarczy 0,01%Ukraińców w Polsce, którzy są zadaniowani przez SBU i już mamy problem. A czy ABW działa na Ukrainie i czy ma tam dobrze ulokowanych agentów? Śmiem wątpić.
 • @trybeus 18:57:42
  Raczej na ostateczne rozwiązanie to J. Daniels zostawił sobie Dudusia.
 • @zbig71 19:18:49
  Od dawna infiltruje nas OUN. A kto ich kontroluje?
 • @zbig71 19:18:49
  Skoro Sakiewicz dostał odznakę od SBU to raczej nie za marną bądź co bądź publicystykę, a za bardziej wybitne zasługi...ABW nie musi działać na Ukrainie wystarczy że powęszy w odpowiednich miejscach w Polsce...
 • @trybeus
  :))))) Salute . https://www.youtube.com/watch?v=sp51656TUBs
 • @Wican 19:23:24
  Jak to kto ?. https://www.youtube.com/watch?v=96NpIPtYgCk Salut
 • @ Autor - 5*
  Kpina z syjonistycznej zgnilizny IIIŻydo-RP/Polin jest zawsze potrzebna.

  DK
 • @Wican 19:23:24
  Oni mieli siedzibę po wojnie w Kanadzie. Więc..... CIA? Rosjanie też mogą mieć tam pakiet kontrolny.... Żydowscy towarzysze? No chyba raczej tak.... No i o Niemcach nie zapominajmy.
 • Podpisze czy nie podpisze????
  https://t.co/uLWsgBEWaQ
 • @trybeus 19:35:53
  Tylko czy powęszy?
  Sakiewicz wykonał wyjątkowo podłą robotę. To nim nasza Abwera powinna się zająć.
 • @trojanka 20:26:21
  https://www.ekspedyt.org/wp-content/uploads/2018/05/Duda_leming.jpg Wszystko zależy jaki rozkaz dostanie . https://www.ekspedyt.org/wp-content/uploads/2018/05/Duda_leming.jpg Salut .
 • @Repsol 20:39:56
  Ze zdjęcia nawet widać, który z nich jest popychłem
 • @Wican 20:48:11
  Duda słucha się żydowskiego spaślaka. W normalnym państwie taki Daniels mógłby tylko podejść do bramy Pałacu prezydenckiego.
 • @Wican 20:48:11
  Taka jest obecna percepcja w Polin . https://www.ekspedyt.org/2017/03/22/zydowski-mistrz-pijaru-oczarowal-serca-i-umysly-politykow-pis/?cn-reloaded=1 Salute . Ps : https://www.youtube.com/watch?v=L2_ZbFQsMv8
 • Przykre to, jak potraktowano Polskę w tej sprawie
  Ale jest to zasłużona i duża praca naszych "dyplomatołków". Dzięki nim staliśmy się pośmiewiskiem na całym świecie. Traktuj nas jak pajacyki, ale czy prezydenta robiącego "diabełki" nad głowami innych przywódców można traktować poważnie. Dziś zorganizowali sobie "sztab kryzysowy", opublikują "odpłatnie" kilka artykułów w prasie zagranicznej, tyle, że ustalenia z Jerozolimy pójdą wielokrotnie w wielu mediach których właścicielami są Żydzi na świecie. Po prostu nawet śmiać się przez łzy trudno. "Wstaliśmy z kolan" ???
 • @zbig71 20:59:28
  W normalnym . Od 30 lat normalność to nienormalność . Salute .
 • @Zawisza Niebieski 21:03:07
  No tak wstają z kolan , a Bibi zapnie rozporek .Salute Amigo .
 • @zbig71 20:59:28
  Ale popatrz. Orban walczy wprost z Sorosem, a naszych ustawia jakiś anonim
 • @Repsol 21:06:11
  Niestety, tak. Żałosne jest, jak oni na rynek wewnętrzny próbują pokazać iż coś robią, coś znaczą. Ile osób przeczyta "tekst sponsorowany", w ilu krajach? W świat pójdzie informacja ustalona w Jerozolimie.
 • @Wican 21:09:16
  Nie anonim tylko : https://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2015/12/0004UZMITUUP0UAV-C116-F4.jpg Salute
 • Jeżeli w Izraelu będą grillować
  atrapę Polski i sieroty po Polsce w tejże atrapie Polski - a Dudzie nie kazano w tym czasie tam się wstawić - bez względu na to czy będzie mieć prawo głosu czy też nie - to znaczy, że Duda jest już wybrany na drugą kadencję.
  Wniosek?
  Duda jest po ich - izraelskiej stronie - i tyle.
 • Żydzi i Ukraincy z UPA
  W obecnym czasie kiedy na Ukrainie działa legalnie neobanderyzm i oprawcy z UPA są wychwalani, stawia im się pomniki i daje młodzieży za przykład to jest to nie do pomyślnienia by w Izraelu Żeleńsky (chociaż sam jest Żydem) miał prawo głosu.
  Żydzi doskonale pamiętają popełnione przez Ukraińców wraz z Niemcami zbrodnie ludobójstwa tak na Żydach, Polakach i Rosjanach.

  Taki morderca demjaniuk , który był katem ponad 20.000 zamordowanych w obozach, gdzie osobiscie mordował ludzi. To jest ukrainiec któremu schronienie dała Kanada i zdechł przeżywszy na wolnośc ponad 90 lat. 

  " Iwan Demianiuk (ang. John Demjanjuk, ukr. Іван Миколайович Дем'янюк, ros. Иван Николаевич Демьянюк, ur. 3 kwietnia1920, zm. 17 marca 2012[1] w Bad Feilnbach) – ukraiński zbrodniarz wojenny, w czasie II wojny światowej był członkiem utworzonej przez Niemców formacji SS-Wachmannschaften." 

  Ukraina musi pozbyć się w pierwszym rzędzie symboli nazizmu , banderowców by mogła być brana pod uwagę jako normalny kraj.
 • @Zawisza Niebieski 21:11:12
  Salute . https://www.youtube.com/watch?v=GqJjiAXnWdQ
 • @Alfax 21:24:48
  Zbrodniarz ukraiński demianiuk

  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/3/30/John_Demjanjuk_3.jpg/240px-John_Demjanjuk_3.jpg
 • @Alfax 21:24:48
  Jaka ukraina przecież to nowotwór . https://www.youtube.com/watch?v=PCFYBTEm1go Salute
 • @Alfax 21:26:33
  https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_vkA2pfzumM6TKFgNkdL0B8mjuxGcc78K.jpg
 • @Repsol 21:28:15 Tak, ... ,
  W obecnym stanie to prawda. Tylko że na wschodzie tejże Ukrainy żyją normalni ludzie gnębieni, zniewoleni nie chcący nic mieć wspólnego z banderowską zarazą, dżumą i są pozbawieni praw przez obecny nowotwór zwany upa-dliną.

  Pozdrawiam.
 • @Repsol 21:30:52
  Mam nadzieję że Rosja w końcu wytnie ten ukraiński banderowski nowotwór z korzeniami !!!!!

  Jak to możliwe że pis po sld psl i inne diabły popierają i karmią tą zarazę !?

  Czy robią to na złość nam Polakom ? !
 • @Alfax 21:33:58
  Na wschodzie żyją Rosjanie nasi bracia Słowianie . https://www.youtube.com/watch?v=aQx7RgKt8Y8 Salute
 • @Alfax 21:41:08
  Obecny namiestnik w Polin ma za zadanie wywołać konflikt z Rosją i dotąd będą eskalować do kiedy on nie powstanie . Takie bydło mamy , u żłoba . Salut Amigo .
 • @Repsol 21:45:59
  Zgadza się i bardzo jest mi przykro, że Rosja nie udzieliła pomocy dla przeciwników banderowców tuż po krwawym zamachu w Kijowie.

  USA sponsorowało przewrót a Rosja miała wszelkie prawa by chronić życie ludności rosyjskojęzycznej.

  Dobrze że chociaż Krym uratowała przed rozlewem krwi, i po części Donbas. Ale niestety tysięce ludzi neobanderowcy już zamordowali w Donbasie.

  Amerykanie są sprawcami wszystkich nieszczęść w byłych republikach radzieckich.
  A w Polsce rusofoby także zrobiły swoje by upa obecnie rządziło upa-diną.
 • Czy umarła klasa Kantora na nowo powstaje w jadwszem ?
  Zbieżność nazwisk chyba przypadkowa chociaż cel ten sam, tylko czy jakość tego kantorowego prywatnego spędu dorówna a może przewyższy oryginał ?
  No i ta narodowa dyskusja czy na prywatny spektakl kantora powinie lecieć duda, po co pytam się, będą państwowe oficjalne uroczystości w auschwitz i tam jakiś dudusiowy głosik powinien wybrzmieć niczym trąbka Stańki w Hagia Sophii, a mianowicie ogłosić całemu światy, że tam nie zginął żaden obywatel państwa israel a na terenie obozu wywiesić wszystkie flagi państw, których obywatele tam zginęli, oczywiście bez flagi israela, czy to nie jest zgodne z prawdą ?
 • @Alfax 21:57:07
  "Rosja miała wszelkie prawa by chronić życie ludności rosyjskojęzycznej.
  Dobrze że chociaż Krym uratowała przed rozlewem krwi, i po części Donbas"

  ŻE COOOOOOOO???!!!!!!!!!!!!
 • @Repsol 21:50:17
  Dziękuję za link, serce mi się kraja gdy oglądam to video, i z całego serca życzę By mieszkańcy DRL i ŁRL i całej NOWOROSIJI przyłączyli się do Rosji.
  Mam nadzieję że to nastąpi, nie wyobrażam sobie by godzili się żyć pod flagą bandery , nazistów i morderców Rosjan i nas Polaków .

  Pozdrawiam

  https://m.youtube.com/watch?v=aQx7RgKt8Y8
 • @Alfax 21:57:07
  5 mld. USD na destabilizację dali . Taka żagiew demokracji . Salute Amigo. https://www.youtube.com/watch?v=2y0y-JUsPTU&feature=emb_logo
 • @Hades 22:03:22
  Ty jakiś dziwny jesteś . Prawda ?. https://zygumntbalas.neon24.pl/post/133334,jak-krym-odplynal-od-nato-19-08-2016
 • @Repsol Dzięki
  Super link i info.
  Pana Białasa.
  Pozdr. ⚄
 • @Wican 21:09:16
  Orban potrafi grać co najmniej na 2fronty. Na UE i na Rosję, co daje mu jakieś pole manewru. Dobra zdrada to agentura amerykańska, im nic nie wolno.
 • @Repsol 22:07:14
  Na wywołanie wojny . By tych amerykańskich diabłów szlak trafił.kanalie. zawsze robią burdel daleko od swoich granic.
 • @zbig71 22:24:23
  Szkodniki i niszczyciele z pisu muszą tańczyć tak jak im big brother's z Waszyngtonu i z TelAvivu każą.
 • @Alfax 21:57:07
  Rosja przejęła Krym, bo inaczej Amerykanie by przejęli. Na to Putin nie mógł się zgodzić, bo nie wygrały już żadnych wyborów.
 • @zbig71 22:30:03
  Szkoda że Putin wycofał się chociaż Duma dała mu uprawnienia by wojsko wkroczyło na Ukrainę w celu ochrony ludności.

  Mieli szansę by uratować cały południowy wschód od banderowców.
 • @Leonardo da Vinci 22:35:38
  "Szkoda że Putin wycofał się chociaż Duma dała mu uprawnienia by wojsko wkroczyło na Ukrainę w celu ochrony ludności. "

  To było zbyt ryzykowne.
 • @zbig71 22:30:03
  "Rosja przejęła Krym, bo inaczej Amerykanie by przejęli. Na to Putin nie mógł się zgodzić, bo nie wygrały już żadnych wyborów."

  Krym daję kontrolę nad Morzem Czarnym.
 • @Leonardo da Vinci 22:29:57
  Wystarczy, że tylko coś napomkną nietak i już Żorżeta marszczy brwi. Przypomnij sobie kolego, co było że słynnymi waflami SS. Coś tam zaczeli kręcić nosem na TVN i już Żorżeta ich ostrzega : ,,nie wyciągnę was z tego!!!,, i..... Cisza i spokój, nawet Kaczelnik nie kiwnął palcem w bucie na znak protestu.
 • @Leonardo da Vinci 22:35:38
  Amerykanie na to liczyli. Także tu Putin postąpił rozsądnie, wejście zbrojne Rosji na wschód Ukrainy mogłoby rozpętała piekło w tej części Europy i ofiar byłoby znacznie więcej.
 • @zbig71 22:50:35
  Moje 3 grosze w tym temacie.
  Tuż po zamachu, los ukrainy nie był jeszcze przesądzony.

  Rosja nie napotkałaby wielkiego oporu ze strony ukraińskiego wojska. Krym był dowodem, że bardzo dużo żołnierzy przeszło na stronę rosyjską.

  Zresztą ci co muszą walczyc w Donbasie także często przechodzą na stronę powstańców.

  Była szansa, ale myślę że rosyjska oligarchia , miliarderzy , liberałowie powstrzymali Putina od ingerencji.

  Oni po dzień dzisiejszy są za tym by Donbas zdradzić i oddać w łapy bandersynöw.

  Pozd. :)
 • @Monaco 23:05:26
  Tak, w zasadzie miałem na myśli ingerencję NATO, USA, Izraela. To z ich inspiracji mogłoby dojść do dużego rozlewu krwi. Tym bardziej, że posłużyliby się Polską, co byłoby skrajnie niebezpieczne.
  Natomiast prawda, w czasie takiego konfliktu dezercja do armii rosyjskiej byłaby bardzo duża.
  Na Krymie było jednak referendum, a i tak sankcje Rosję spotkały.
 • @Monaco 23:05:26
  "Rosja nie napotkałaby wielkiego oporu ze strony ukraińskiego wojska. "

  Ukraina była tylko częścią znacznie większej szachownicy. Nie zawsze wzięcie wieży się opłaca.
 • @Pedant 00:51:46
  ---------------
  ""Rosja nie napotkałaby wielkiego oporu ze strony ukraińskiego wojska. "
  ---------------
  Tak - to prawda jednak ta Rosją a raczej wywijający Rosją - zgodzili się wcześniej na to - co potem wyprawiali banderssyny na Ukrainie.
  Wniosek?
  Czarci pomiot ma opanowaną i Rosję i USA i Eurokołchoz - o atrapie Polski nie wspominając - to potem wyprawia w tej części Europy - co tylko zechce. Na BW czarci pomiot używa prywatnych armii - a to ISIS a to grupa Wagnera i tę taktykę przenosi się teraz na grunt cywilny. Przecież ten Kantor - co to teraz organizuje tę hucpę w Izraelu - o tej taktyce dobitnie świadczy. To nie my - ani my - my też nie - to Kantor.
 • @ikulalibal 17:45:00
  //Zastanawiam się czy aby pogardzana i nazywana przez nas Upadliną Ukraina nie jest mimo wszystko państwem znacznie poważniejszym niż Polska//

  Czemu Pan Szanowny się dziwi?
  Czy nie zauważył Pan, że wszystkie kraje, a raczej narody, byłego RWPG które czynnie zasłużyły się we wspólnej z towarzyszem Hitlerem próbie obalenia Józefa Stalina i przywrócenia komunizmu w czasie II WŚ mają się znacznie lepiej niż III RyPy?

  Jeśli mnie pamięć nie myli, to właśnie Szanowny Pan, Ikulalibalu, kilkukrotnie onegdaj wymieniał listę krajów wówczas przegranych a dziś nagradzanych w odniesieniu do "Klubu Zwycięzców" z którego Polska dumnie i demokratycznie się wypisała.
 • Autor.
  Co to za bełkot??? Robienie sobie "jaj" z Prezydenta RP i komentarze, pokazuje, jaki jest poziom tego portalu!!!Autor ma wpisane, że jest katolikiem, a pisze jak Biedroń et consortes!
 • @zibi 09:17:37
  Prezydent Duda sobi zasłużył, aby z niego kpić. Jeszcze takiego zera, na tym stanowisku Polska nie miała. leć na pstryknięcie ambasadora obcego państwa czy na weZwanie "szerego posła" w nocy? Nawet pijany Kwaśniewski czy bełkoczący Wałęsa, oraz Kaczyński kompromitujący Polske w Gruzji i Komor-wpadka, tak nie upokorzyli urzędu, który sprawują.
 • Ciekawe kto płaci ostatecznie więcej?
  Polska czy Saudowie. Kasy na zbędny sprzęt nie licze.

  http://xportal.pl/?p=35960
 • @zibi 09:17:37
  Masz rację, poziom portalu gwałtownie spada i powoli zostaje przejmowany przez żydowską jaczejke. Jeszcze tylko dzięki takim Autorom jak trybeus jest co poczytać.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:07:51
  "Zostały urażone uczucia Szanownego?
  No tak... Wy pisiory macie bardzo wrażliwe uszy za to rzyć pojemną."

  Każdy sądzi wg siebie; rzycią pijesz?
 • @trybeus 18:59:26
  Moim zdaniem - to słuszna droga.

  Jeśli pojawią się artykuły dotyczące w sposób udokumentowany zdarzeń z czasu II WŚ - to nawet przy wygłoszeniu mowy o Jadzie Waszym, ludzie będą mogli to porównać.

  Efekt może być przeciwny niż zamierzony przez manipulantów.
 • @zibi 09:17:37
  Nieprawda. Jak zwykle się mylisz. To ten cały frędzel zwany dla niepoznaki prezydentem Polin, robi sobie jaja z narodu polskiego. Drogo to nas będzie kosztowało, oj drogo. Gdybyś posiadał mózg i potrafił czytać tekst ze zrozumieniem wiedziałbyś o co chodzi.
 • @Wican 09:23:47
  Czy twoim zdaniem tak duże poparcie Polaków dla Prezydenta RP oznacza, że ci Polacy są niespełna rozumu i nie wiedzą, co robią??? Twoja opinia pokazuje, że portale zostały opanowane przez lewacko-liberalne grupy, które są tak zaślepione, że potrafią opluwać i pisać tylko BZDURY!!! Oglądajcie program "Kasta", to zobaczycie tam, jak ludzie, którzy mieli w dupie Polaków, potrafili ich niszczyć!!! Reforma sądownictwa będzie dokończona i zagranica może nam skoczyć na dzyndel!!!Waszym guru jest pewnie Tomasz Grodzki , łapownik i kłamca!!! Potrzebny jest w Warszawie marsz 100-200 tyś. ludzi w sprawie poparcia reform sądownictwa, aby nigdy już nie było bezkarności sędziów, które uważają, że są nietykalną KASTĄ!!!
 • @zbig71 10:41:45
  Mózg mam i to dobry, bo jestem elektronikiem i akustykiem, zajmuję się sprzętem gitarowym. Takim, jak ty pozostało tylko pisać głupoty i opluwać ludzi, którzy są patriotami i walczą o Polskę! Wam się podobają takie kreatury, jak bolek , ryży matoł, komor itp!!!
 • @HASKI 11:16:53
  Twój wpis pokazuje poziom zaprawionego menela, który po kiepskim winie plecie BZDURY!!!
 • @zibi 16:18:07
  Tylko się nie zapluj, bo dostaniesz udaru. Nawet nie wiesz, jak narażasz się na śmieszność swoimi wypocinami na portalu. To, że ludzi o konserwatywnej opcji i trzeźwym oglądzie spraw polskich nazywasz opcją lewicowo liberalną, oznacza tylko, że nie rozumiesz słów których używasz. Stąd ta śmieszność. Reagujesz z mentalnością ciemnego kibola.
 • Prezydent Litwy też
  nie jedzie na imprezę do Jerozolimy.
  https://wiadomosci.onet.pl/swiat/prezydent-litwy-rezygnuje-z-udzialu-w-izraelskim-forum-odwiedzi-polske/2ess8fh

  Ktoś jeszcze nie rozumie o co chodzi?
 • @zibi 09:17:37
  "Co to za bełkot??? Robienie sobie "jaj" z Prezydenta RP i komentarze, pokazuje, jaki jest poziom tego portalu!!"

  Na'PIS'rał tępy PIS'owski przydupas kaczelnika który kilka komentarzy później z szacunkiem którego się domaga tak oto opisuje:
  dwóch PREZYDENTÓW i jednego PREMIERA

  "takie kreatury, jak bolek , ryży matoł, komor itp!!!"

  :)) i tak to właśnie @ZIBI/zamach Warszawski dokonuje koncertowego SAMOZAORANIA
 • @zibi 16:14:29
  "Czy twoim zdaniem tak duże poparcie Polaków dla Prezydenta RP oznacza, że ci Polacy są niespełna rozumu i nie wiedzą, co robią???"

  W wielu przypadkach: TAK , jest też masa zwykłych: DEBILI, czy: SPRZEDAJNYCH MEND, oraz reszta...

  "zagranica może nam skoczyć na dzyndel!!!"

  Pewnie chodziło ci o dzyndZel
  WY może i macie tylko te obrzezane "dzyndzle", ale reszta Polskich chłopów (może poza @Wojtasem) ma konkretne nieobrzezane "PAŁY" :))

  Także nie mierz wszystkich swoją/wasza miarą
 • @zibi 16:18:07
  "jestem ... akustykiem, zajmuję się sprzętem gitarowym"

  A postawiłbym że "grasz na flecie" - i to samego kaczelnika
 • @ikulalibal 16:40:52
  Ja nie rozumiem i nie wstydzę się zapytać. Jeśli Pan ma jakieś wyjaśnienie, to bym poprosił.
 • @Hades 17:25:53
  Raczej na fujarce, jaką mu Kaczelnik wystrugał.
 • @zbig71 19:11:58
  A przede wszystkim PODAŁ :))
 • @Hades 19:49:46
  Na,, srebrnej,, tacy. Tak jak spółka,, srebrna,,.
 • @zibi 16:14:29
  Tak. Ci smai Polacy masowo popierali też Kwaśniewskiego. I co? W sumie, Polacy są tak naiwni, że popierają wszelkie miernoty, dna i zdrajców. Do tego mało bystrych zdrajców: Bolek, Kwach, L. Kaczyński, Komor, Gumiś.
 • Przychodzi Antoni (akurat miał przpeustkę ze szpitala) do sklepu
  fotooptycznego:

  - Poproszę episkopat.
  - Chyba: epidiaskop...
  - Jak mówię, że episkopat to episkopat - to ja tutaj podejmuję diecezję!
  - Chyba: decyzję...
  - Niech mnie pan nie poprawia! W szkole byłem prymasem!!
 • @Wican 20:38:46
  "Przychodzi Antoni (akurat miał przepustkę ze szpitala)"

  A może to nie była przepustka tylko w nocy o północy został UŁASKAWIONY przez lokatora pałacu prezydenckiego? :))
 • @Hades 22:21:53
  Ale kto by go skazał? każdy psychiatra by go wpakował do szpitala
 • @Wican 22:30:50
  W sumie masz rację :D
  Swego czasu jeden z Sędziów przecież wydał skierowanie aby kaczelnika poddać badaniom psychiatrycznym - ale ten od razu posrał się w swoje mini kalesony wiedząc że z takich badań już go nie wypuszczą i szybko jakimiś kruczkami prawnymi odwołali Sędziego a nowy cofnął mu to skierowanie :D
  A byłoby tak pięknie...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930