Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
385 postów 8909 komentarzy

blog trybeus'a

trybeus - ...katol i moher z kościoła toruńskiego, parafia podhalańska...łowca jehowitów...

Balansujcie dopóki się da, a potem podpalcie świat...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Tak zwyczajowo miał mawiać Selman vel Piłsudski...


Tak zwyczajowo miał mawiać Selman vel Piłsudski. Świat warszawski podpalony został 13 maja 1926 roku, był to tzw "przewrót majowy", kiedy Selman vel Piłsudski, żyd litewski i agent austriacko-pruski wypowiedział wojnę demokratycznie wybranemu rządowi, oraz prezydentowi. W wyniku trwających trzy dni walk zginęło 379 osób, wśród nich 164 cywilów. Ponad 900 osób zostało rannych.

Za trzynaście dni minie 13 lat, kiedy ówczesny, socjalistyczny premier Węgier Ferenc Gyurcsány wypowiedział słynne słowa, które zostały uwiecznione na taśmie : "Kłamaliśmy rano, nocą i wieczorem." (...)"I wówczas, zresztą, nic nie robiliśmy w ciągu czterech lat. Nic. Nie możecie mi podać ani jednego poważnego środka rządowego, z którego moglibyśmy być dumni, poza tym, że na końcu odzyskaliśmy władzę z gówna. Nic. Kiedy trzeba będzie rozliczyć się z krajem, powiedzą co robiliśmy w ciągu czterech lat, co mówimy?" (...)"Nie ma wielu opcji. Nie ma, dlatego, że spieprzyliśmy. Nie tylko trochę, ale bardzo.”

25-minutowe nagranie ujrzało światło dzienne 4 miesiące później... 17 września zostało puszczone w eter w węgierskim radiu publicznym.

18 września zgromadził się tłum 3 tysięcy protestujących, pokojowa demonstracja jednak starła się z policją... następnego dnia tłum w liczbie 10 tys podpalił budynek telewizji publicznej.

W nocy z 19 na 20 września wybuchły zamieszki pod siedzibą partii socjalistycznej w której rannych zostało 50 osób, natomiast 10 tys ludzi protestowało przed budynkiem parlamentu domagając się dymisji Gyurcsány'ego.
Miesiąc później policja węgierska złamała umowę, w której zobligowała się, że odgrodzi kordonem demonstrantów od oficjalnych obchodów rewolucji w 1956 roku, a potem sprawdzi demonstrantów pod kontem posiadania niebezpiecznych przedmiotów. Niestety...policja tym sposobem brutalnie spacyfikowała demonstrantów niszcząc miasteczko namiotowe. Symbolicznym wydarzeniem tego dnia było odpalenie przez protestujących rekwizytu muzealnego przywiezionego na czas trwania rocznicy czołgu T-34-85, który użyty był do starć z policją. Węgrzy osiągnęli cel. Fragment filmu 
https://www.youtube.com/watch?v=OWRHGGSya-4

Jeśli chodzi o naszą, teraźniejszą polską sytuację polityczną, to w porównaniu z taśmami na których nagrał się "nasz rodzimy" PO-PiS-owy lumperploretariat, to Ferenc Gyurcsány to w zasadzie pikuś, albo niewinna lelija, lub serafin niebiański.
No bo czymże jest stwierdzenie "że kłamaliśmy i spieprzyliśmy" w porównaniu do Sienkiewiczowskiego "ch*j, dupy i kamieni kupy", czy Mateusza Morawieckiego "Będziemy zapier**lać i rowy, k*rwa kopać, a drudzy będą zakopywać, będziemy zadowoleni.", albo zajawka Morawieckiego o dobrodziejstwie wojny, czyli... cytuję: "najlepszym sposobem zawsze była wojna. Wojna zmienia perspektywę w pięć minut"...

Przepraszam za wulgaryzmy, ale to niestety cytaty naszych szanownych, politycznych "dobrodziejów i darczyńców".

Dziś zdawać by się mogło, że nad Polską zawisł upiór Selmana vel Piłsudskiego i doradza zdesperowanemu, pisowskiemu rządowi, jak wyłgać się Narodowi z obietnic "restytucji" polskiego mienia na rzecz żydów rozsianych po całym świecie...choć w zasadzie chodzi tylko o klikę nowojorsko-nadjordańską.

Nawiązałem do rewolucji węgierskiej z roku 2006 dlatego, aby pokazać, że nam Polakom będzie o wiele trudniej odzyskać nasz kraj. W 2006 roku w Budapeszcie sytuacja była raczej zerojedynkowa. My musimy się mierzyć z sytuacją przynajmniej skomplikowaną na trzech płaszczyznach, wpływu niemiecko-rosyjskiego, wpływu amerykańskiego i wpływu izraelskiego. Pamiętajmy, że obowiązuje w dalszym ciągu dyrektywa 1066 o tzw "bratniej pomocy", która pozwoli każdemu stronnictwu, które wyżej wymieniłem spacyfikować rękami sąsiednich krajów każdy protest, jeśli tylko każda ze stron uzna, że godzi w jego "demokratyczne prawo istnienia". Miejmy też świadomość obecności w Polsce 4 tys jankeskich żołdaków, które też w dyrektywę 1066 mogą być włączeni...

Protest w sprawie 447 11 maja w Warszawie zgromadził 20 tys osób, to drugie tyle niż onegdaj w Budapeszcie, dlatego właśnie wywołał poruszenie w krainie nad Jordanem.

Teraz zasadnicze pytanie, czy pisowski rząd samowolnie odgraża się że nie wypłaci ani złotówki w ramach JUST 447, czy poszedł w deal z delegatami nadjordańskimi, (którzy dziś mieli się stawić w Polsce jak niemal diabeł w karczmie Rzym, coby Jana Twardowskiego tyrpać cyrografem), że trzeba dociągnąć w spokoju do jesiennych wyborów? Choć ja jestem przekonany, że ci znad Jordanu raczej nie znają się na żartach i deale z gojami uznają za sytuację wysokiego ryzyka...

Z której strony by nie popatrzył, to jednak wygląda na to, że pisowska kompanija będzie balansować dopóki się da, a gdy się nie będzie dało pewnie podpali świat...a wtedy żaden Polak nie powinien uczestniczyć w tym "przedsięwzięciu". Z historii wiemy, że wiele powstań zostało podpalonych tylko po to, aby wykrwawić i spacyfikować Polaków, a reżyserzy byli zawsze poza granicami Rzeczypospolitej.

Wyciągajmy wnioski z historii...

Wkleję jeszcze utwór zwiazany z rewolucją w Budapeszcie z roku 2006 pt "Przyjacielu gdzie jesteś"

www.youtube.com/watch

 


 

 

 

 


 

KOMENTARZE

 • tryb
  Nie wolno używać słowa "restytucja" bo oznacza ono "zwrot". My nie mamy co zwracać bo nic nikomu nie zabraliśmy. Nazywajmy rzeczy po imieniu - próba zuchwałego wymuszenia rozbójniczego.

  Przy okazji awantury z 447 opadły następne maski, zwłaszcza w blogosferze. Starczy poczytać salon24 albo taki portalik jak niepoprawni.pl. Tam nawet samemu właścicielowi puściły zwieracze i raczył "dać głos". Od innych mend, które już dawno zostały rozszyfrowane nie oczekiwałem niczego innego. A to ponoć "patrioci"... Owszem ale znad Jordanu.
 • Kto wie...
  "Teraz zasadnicze pytanie, czy pisowski rząd samowolnie odgraża się że nie wypłaci ani złotówki w ramach JUST 447, czy poszedł w deal z delegatami nadjordańskimi..."
  ---------------
  Kto wie czy polskojęzyczni nie byli pomysłodawcami tego dealu na tzw. mienie bezspadkowe a światowe dzieci diabła w to chętnie weszli?
  Jednak najważniejsze jest to, że dzieci diabła mają to - co kiedyś było Polską - w całości i tylko dla siebie od - umownie przyjmując - 1989 roku.
  Dlatego tę hucpę z 447 należy traktować - jako ostateczne rozwiązanie kwestii sirot po Polsce w obecnej atrapie Polski.
  Wniosek?
  Albo dzieci diabła wykończą siroty po Polsce zimnem i głodem - co wymaga czasu - albo owe sieroty podpuszczą do jakiejś rewolty i wykończą je banderowcami.
  Jedno jest pewne - dzieci diabła nie będą w atrapie Polski tolerować sierot po Polsce a zwłaszcza sierot nienadających się już do pracy - bo na ową tolerancję nie pozwoli im piekielna nienawiść do Polaków i wszystkiego - co polskie. Drugie pewne - jest to, że nikt liczący się na na świecie - nie ujmie się za sierotami po Polsce - i tyle.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 07:23:56
  Film Sekielskiego robi swoje. W ,,odpowiednim,, czasie został wyemitowany , tak jak odpalone zostały wafle ss w zeszłym roku. Tamte miały rozwalić ustawę o IPN i to się udało, teraz Kaczelnik z Ziobro szaleją i zaostrzają prawo. Nie ma przypadków.
 • @zbig71 08:54:31
  W tych sprawach nie ma przypadków. Takie (pozorne) ruchy to część kampanii wyborczej. Podobnie jak ochłapy rzucane biednym i bogatym.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 07:23:56
  Racja...
  No sytuacja robi się coraz gęściejsza...podejrzewam, ze pisiory wpadły do własnego gówna...ponoć delegacja "przyjechała na siłę" i nawet nie spotkała się z rządzącymi :))))
 • ODDZIAŁAMI BRONIĄCYMI RZĄDU RP DOWODZIŁ PÓŹNIEJSZY STALINOWSKI MOJŻESZ DLA PALESTYŃSKICH NOWOHEBRAJCZYKÓW ANDERS
  Andersa bardzo cenił i protegował Piłxudski nie tylko za lutrowe wyznanie sankcjonujące ich wielozeństwo. Piłsudski zapytany "dla CZEGO PAN TAK LUBI ŻYDÓW" ODPOWIEDZIAŁ SIOSTRZE ŻONY GEN SOSNKOWSKIEGO (WSPÓŁLOKATORA W WILLI WIĘZIENIA W mAGDEBURGU SKAD ZOSTAŁ WYWIEZIONY PO ZOBOWIĄZANIU NIE ZABIEGANIA O WŁĄCZENIE TERENÓW ZABORU PRUSKIEGO DO PAŃSTWA POLSKIEGO)(, ŻE LUBI ŻYDÓW BO SĄ JAK "SZLACHTA KRESOWA KRWI SENATORSKIEJ". sIOTRA SOSNKOWSKIEJ WYSZŁA ZA MĄŻ JAKO SZEFOWA KANCELARII KORPUSU ANDERS ZA OFICERA POLSKIEGO POCHODZENIA ŻYDOWSKIEGO, KTÓRY ZDEZERTEROWAŁ W PALESTYNIE DO TYERRORYSTÓW ZWEIlEGUMI.
 • .
  w Polsce też jest telawizje, radia, gazety, "naukowcy" które nieustannie kłamią i plują na Polaków i nikt z tym nic nie robi
 • @trybeus 09:12:44
  To z kim rozmawiali?
 • @zbig71 09:53:53
  Na razie nie wiadomo...trzeba pilnie obserwować sytuację...
 • @demonkracja 08:28:04 i jego zasadnicze pytanie, czy pisowski rząd samowolnie odgraża się że nie wypłaci ani złotów
  Otóž mam taki pomysŁ

  Naqjciekawiej by bylo, gdyby ZWAZEK ZYDOWSKI W POLSCE (zdaje sie jest taki) zaprotestowal wobec wŁadz Izraela, domagajac sie by mienie bezspadkowe pozostaŁe po II WS pozostao w kraju, którego czŁonkowie rzeczonego Zwiazku, czuja sie być obywatelami. I tyle. Bo okradanie Polski przez Izrael, to przeciež okradanie takže obywateli polskich pochodzenia žydowskiego, a takich w Polsce dzisiaj jest coś okolo miliona – choćby žona obecnego prezydenta RP, z domu Kornhauser.

  Pozdrav z Bratyslavy
 • @trybeus
  "Świat warszawski podpalony został 13 maja 1926 roku, był to tzw "przewrót majowy", kiedy Selman vel Piłsudski, żyd litewski i agent austriacko-pruski wypowiedział wojnę demokratycznie wybranemu rządowi, oraz prezydentowi."

  Równie dobrze można napisać i uzasadnić:
  " Trybman vel trybeus, żyd podkarpacki i agent austriacko-watykański, opluwa demokratycznie wybrane władze w Polsce próbując doprowadzić do wojny ".

  Podpadłeś trybeusie i jest to niewybaczalne. Chyba, że się ukorzysz, pokutę czynić będziesz i stosowny datek na tacę (może być za moim pośrednictwem, a ja wydam stosownie do potrzeb) złożysz.
  I musisz się do jakiejś organizacji zwalczającej ciemnotę i zabobony katolickie zapisać.
 • @Berkeley72 10:37:12
  Około miliona? Na zdjęciu w artykule naliczyłem co najmniej czterech.
 • PRZESTĘPCZE BANDY
  .
  jedna z nich

  - https://pppolsku.blogspot.com/2019/03/przyklad-kolaborantow-okupanta.html

  wystawiona zupełnie zjełopiałym Polakom jako patriotyczna partia

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Partia

  przynajmniej termin partia określa zadanie tej bandy, w której poczesne miejsce zajął braciszek zmarłej kanalii

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/hala-po/#_K

  Przestępcze bandy chcą ograbić Polaków z mniej więcej 1/3 ich majątku narodowego, bo tyle wynosi cel operacji żydowskiej JUST Act 447.

  Wskazani bandyci zostali przeszkoleni przez wywiady zachodnie

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/

  niektórzy, jak pani Szydło, nieco później w USA została przeszkolona w zadaniach dywersyjnych przez wywiad USA,

  - https://fakty.interia.pl/prasa/news-se-amerykanie-szkolili-beate-szydlo,nId,1905522

  Matołkom, którzy niewiele z tego rozumieją, Departament Stanu współpracuje ściśle z wywiadem.

  Wspomniane bandy tego PO.PiSu demokracji a la USA to bez wyjątku organizacje przestępcze przeszkolone i sterowane przez służby wywiadów zachodnich. Polska od 30 lat jest strefą okupacyjną państw Zachodu, z dominacją USA, które zresztą zainstalowały swe oddziały, zaproszenie dla nich, to wystarczył jeden telefon oficera prowadzącego z odpowiednim poleceniem do wskazanej w tytule bandy.

  Piłsudski, pospolita kanalia, dla polskich jełopów naczelnik do dziś.

  Kanalia Gyurcsány nie różni się niczym o takiego n.p. J. Kaczyńskiego, niestety służby specjalne w Polsce inaczej niż na Węgrzech, są wyłącznie na usługach okupantów.
 • @Berkeley72 10:37:12
  "Bo okradanie Polski przez Izrael, to przeciež okradanie takže obywateli polskich pochodzenia žydowskiego, a takich w Polsce dzisiaj jest coś okolo miliona – choćby žona obecnego prezydenta RP, z domu Kornhauser."
  ----------------------
  Wśród dzieci diabła nie obowiązuje logika ze świata ludzi stworzonych przez Boga.
  Pozdrawiam
 • Najkrótsza definicja USA
  .https://pbs.twimg.com/media/D6gLkXxV4AAjyet.png

  W tym kontekście "partnerstwo" polityczne z USA to samobójstwo dla Polski.
  Niemcy NIE wiadomo dlaczego (po cichu przy pomocy PO już zabierają Polsce byłe landy wschodnie)
  USA NIE to dokładnie to samo co Izrael czyli żydzi.
  Ukraina NIE bo to banderowcy
  Watykan NIE bo nie ma ani jednej dywizji..

  kto pozostaje ?
  Za kim powinna się schować (przed Niemcami, przed żydami, przed banderowcami) ta nasza biedna Polska ?
 • @zbig71 09:53:53
  https://nczas.com/2019/05/13/skandal-delegacja-z-izraela-i-tak-przyleciala-do-polski-teraz-odbywa-nieoficjalnie-spotkania/?fbclid=IwAR2tY0sVp8vMhUfRzdVMzgqOwAsE5ntjeo4KUuLgWH8DmRsjM3g2U2TVP8o
 • @Krzysztof J. Wojtas 12:05:12
  ...chyba jest różnica między opluwaniem, a wypowiedzeniem wojny, czy zabijaniem? Hę. Gdyby na rozkaz Selmana jego janczary opluły te 379 osoby, a nie zabiły to złego bym nic o nim nie napisał :)))pudło Panie Wojtasie :))... żadnej ofiary!!!
 • @trybeus 16:22:01
  O żesz ty trybeusie.
  Większość z tych cywilnych ofiar, to atak lotniczy z rozkazu Zagórskiego.


  PS. Czasami lepiej umrzeć niż być oplutym.
 • ŻYDOWSKIE BANDY przebudowują świat
  .
  od wieków, jak Dariusz Kosiur to udokumentował:

  - http://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/148354,to-nie-pederasci-sa-naszym-problemem

  patrz zielony tekst: „Żydowskie, syjonistyczne zwyrodnienie, nienawiść do naszej cywilizacji, do wszystkich ludów, dały o sobie znać już zresztą znacznie wcześniej ...”

  Nie chodzi o żadną operację, ale o proces zaplanowany na stulecia, przypomnijmy jednego z animatorów

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Rotsz

  odpowiedzialnych za niezliczone zbrodnie, w tym najstraszliwsze zbrodnie wojenne:

  - https://pl.wikipedia.org/wiki/Atak_atomowy_na_Hiroszim%C4%99_i_Nagasaki#Zdj%C4%99cia_i_relacje_ofiar

  Można odnieść wrażenie, że żydowscy zbrodniarze postawili sobie za cel zniszczyć ludzkość na ziemi, temu celowi służy m.in. zniszczenie i zatrucie w najróżniejszej postaci środowiska naturalnego, świata roślin i zwierząt. To nie tylko Hiroszima, ale także Wietnam (agent orange), skażenie wód i oceanów, skażenie powietrza. Przy czym skażenie jest coraz bardziej wyrafinowane, cel skażenia jest etykietowany jako troska o środowisko naturalne. Weźmy choćby pojazdy elektryczne, jakie będą konsekwencje dla środowiska przy produkcji i złomowaniu tysięcy ton wysoko trujących baterii ?

  Najgroźniejsze wydaje się wszakże zatrucie młodych generacji przez skażenie ich zwyrodniałą ideologią i kolczykowanie za pomocą indywidualnych elektronicznych sterowników, które pozwalają każdego użytkownika przemienić w bezwolny automat do wykonywania poleceń emitenta rozkazów. Przykłady wykorzystania tego środka do organizacji wydarzeń, n.p. „wiosna arabska” są znane.
 • @Krzysztof J. Wojtas 18:15:34
  Czasami lepiej jednak znać historię niz być wielbicielem mentalnego Mongoła i wojskowego dyletanta Piłsydskiego. I osobistego tchórza. Jak klęska zaczęła zaglądać w oczy, to kazał swojej lafiryndzie (był krzywoprzysięzcą) się pakować i chciał spierdalać do Szwajcarii

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031