Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
383 posty 8910 komentarzy

blog trybeus'a

trybeus - ...katol i moher z kościoła toruńskiego, parafia podhalańska...łowca jehowitów...

Czy Polska jest republiką zwykłych bananów?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Była swego czasu w TV reklama bananów Chiquita...

 Była swego czasu w TV reklama bananów Chiquita. W reklamie tej facet tłumaczy koledze jaka jest różnica pomiędzy bananem Chiquita, a zwykłym bananem. Pokazał tańczącego grubasa, którego można byłoby nazwać "nosaczem tańca" i stwierdził, że to jest "zwykły banan", potem pokazał piękną, tańczącą kobietę, którą nazwał Chiquitą (Czikitą)... 
Od wczoraj z rozbawieniem obserwuję prawdziwy festiwal bananowy w Polsce, a to za sprawą następnej, dętej afery. Oto domorosła artystka stworzyła "instalację", na której konsumuje banana...

Być może nie byłoby w tym nic w tym dziwnego, gdyby nie wyglądało to jak wtręt do amatorskiego pornola o owocowym zabarwieniu. W zasadzie ostatnimi czasy tzw "dzieła sztuki" , czy popularne "instalacje" wiernie przedstawiają stan umysłu tzw artystów. Dla psychiatrów to nie lada udogodnienie, potrafią zaoszczędzić w ten sposób wielu godzin wysłuchań na lekarskiej kozetce.

Zasadniczo problem polega na tym, że ktoś dopuścił "instalację", a potem ktoś kazał usunąć, a ponoć to wszystko po wizycie w Muzeum Narodowym samego Ministra Dziedzictwa i Czegoś Tam Jeszcze pana Glińskiego. 
Paradoksalnie "afera bananowa", to porządny temat zastępczy dla obecnego rządu, przed którym stoi wizja tłumaczenia się z seks taśm nagranych w podkarpackich agencjach towarzyskich, na których mają być uwiecznieni prominentni politycy PiS. Przewija się nazwisko nawet Marka Kuchcińskiego. Temat zastępczy, ale i czas potrzebny na solidne zamiecenie sprawy pod dywan i zrobienia nagrywających "psychicznymi". Nagrania owe są ponoć "dobrej jakości", ale nie podejrzewam, aby wyżej wspomniani politycy konsumowali na nich banany w sposób absolutnie wyuzdany. 

Ale wróćmy do tematu. Niesamowicie zabawne jest to, że pewne gremia femi-kobiet, które w swoim mniemaniu uważają sie za Czikity, robią niemal wszystko, aby być uznane za  zwykłe banany. Pal licho, jeśli zjechany psychicznie zwykły banan udaje Czikitę, rozpoznasz człowieku choćby po pijaku. 
Zgroza, jeśli piękna, zgrabna i mądra Czikita zniża się do poziomu zwykłego, feministycznego banana i robi sobie nakładkę z bananem na zdjęcie profilowe na fejsbuku...

Tutaj chyba nawet medycyna jest bezsilna...

KOMENTARZE

 • Gonić tę"bananową opozycję" w jasną cholerę
  w przeciwnym wypadku będą stawiali pomniki gówna (gównu? )
  Trzeba trafu że bloger RAM dziś zamieścił wpis który zilustrował kilkoma paryskimi "dziełami sztuki współczesnej"
  http://ram.neon24.pl/post/148675,oto-dlaczego-podpalono-katedre-notre-dame

  Chcąc dowiedzieć się czegoś o autorach (autorze) tych "arcydzieł" przyszło mi odwiedzić kilka netowych witryn a przede wszystkim wikipedie.I z tak nabytej "wiedzy" już teraz moge powiedzieć że ten bananowy eksces to wstęp a autorki usuniętej ekspozycji są kontynuatorkami "szkoły" Paula Mc Carthy . https://en.wikipedia.org/wiki/Paul_McCarthy#cite_note-7
  Więc jeśli nie chcemy "pomników" kału,majonezu czy wibratorów (autor twierdzi że tam gdzie króluje konsumpcjoniz musza powstawać pomniki kału) ,musimy wysłać dość wyraźny sygnał w kierunku tej "bananowej hołoty".
  To się waha niech obejrzy (byle nie przed kolacją) film "Sos" który był tym samym co zakazana bananowa wideo prezentacja ."Sos" nie został zakazany a nawet zachwycił.
  https://www.youtube.com/watch?v=jfdacEJgqy4
 • Przecież banan
  ma prawo kojarzyć się - wszystkim tym zboczeńcom - co to świat widzą poprzez swoje genitalia z penisem. Gorzej będzie, kiedy z penisem zacznie im się także kojarzyć np. zużyta opona samochodowa - leżąca w jakimś zagajniku.
 • @demonkracja 22:05:45
  Pomyślą, że to tylko pierścień zaciskowy czy jakoś tak... ;-)))
 • @ Autor
  "Zgroza, jeśli piękna, zgrabna i mądra Czikita zniża się do poziomu zwykłego, feministycznego banana i robi sobie nakładkę z bananem na zdjęcie profilowe na fejsbuku..."

  Jak odstawia takie numery to znaczy, że mądrość jest tylko pozorem...

  5*

  Ukłony
 • To tylko jeden z wielu objawów degeneracji "elyt".
  Mafią żydowska wszędzie tam gdzie rządzi kreuje własne "elyty"
  W polityce, w biznesie, finansach ale i w kulturze.

  Pan Bóg rozum rozdaje losowo bez patrzenia na rasę, czy korzenie.
  Na ten wrodzony geniusz od "Boga" nakłada się edukacja która może wzmacniać lub osłabiać wrodzony geniusz.

  Mafia żydowska kreuje "elyty" z wąskiej ławki bo mafii jest nie wiele ale za to rządzi niemal wszystkim.
  Mafia z przeciętniaków robi "celebrytów", "autorytety moralne", "ekspertów", "dziennikarzy", "historyków", "finansistów", "biznesmenów", "profesorów" ....i innych "doktorów", "artystów"

  To wszystko przeciętniaki na wysokich pozycjach społecznych...
  No i oni "tworzą" na miarę swoich możliwości.
  Oni g..no potrafią ale mają zakodowane że to oni są "elytą" oni są "Narodem wybranym" to oni wszystko wiedzą lepiej i im wszystko wolno...a reszta to "goje"...bydło..

  No i tacy "artyści" tworzą "misia" na miarę swoich możliwości intelektualnych (pamiętamy film pt MIŚ Barei).

  Ta miałkość intelektualna reprezentantów globalnej mafii żydowskiej widoczna jest gołym okiem na wszystkich płaszczyznach.
  Takie PO i inne KODy się wprost kompromitują swoją głupotą połączoną z przekonaniem o swojej wyższości.
  UE czy USA podobnie .. rządzące tymi stworami mafia żydowska nieustannie się kompromituje prymitywnym knuciem przeciw prawom milionów ludzi, prymitywną propagandą, bezczelnymi jawnym kłamstwami i jawną niesprawiedliwością osądów.

  Tak upada kolejne imperium totalitarnej władzy mafii żydowskiej.
 • Przepis na artystę w kraju pojebusów
  Weźmij gówna koziego ( kangurzego, mysiego, od słonia, bądź ostatecznie swojego ) kilogram, zasmaruj nim obraz świętego Antoniego bądź jakąś relikwię czczoną przez Katolików (broń Boże czczoną przez Żydów czy Muzułmanów, bo ci mogą łeb urżnąć) ). Tak wykonaną " instalację " artystyczną zanieś do najbliższego muzeum, galerii , bądź domu kultury. Przyjmą cię tam z otwartymi rękami i pokażą Twoje " dzieło " na najbliższej wystawie. Tym prostym sposobem zostaniesz ...... artystą awangardowym odważnie walczącym z ciemnotą, zabobonem i religijnym obskurantyzmem.

  Do wykonanej w pocie czoła " instalacji " wymyśl jakąś mętną ideologię, na przykład taką; " dzieło " symbolizuje nędzę fizycznego trwania przyrody ( z jej smrodem i przemocą ) w świecie wzniosłego piękna religii i ludzkich tęsknot do nieśmiertelności ! .

  Po otwarciu wystawy ( a przed zamknięciem ) podpuść jakiegoś religijnego oszołoma aby złożył przeciwko Tobie pozew do sądu, gdyż uraziłeś jego uczucia religijne. Sąd uzna Ciebie winnym popełnienia przestępstwa i wymierzy karę dwóch lat więzienia w zawieszeniu na trzy lata. Od tego momentu Twoja artystyczna kariera ulegnie kosmicznemu przyspieszeniu: nie będzie takiej gazety, stacji radiowej czy telewizyjnej, która by nie zaprotestowała przeciwko tłamszeniu wolności twórczej przez represyjny system polityczny. Twoje "dzieło " i nazwisko stanie się znane każdemu obywatelowi Republiki Pomrocznej ( w skrócie RP ). Polskie " przekaziory " zrobią Ci za darmo taką reklamę za którą w normalnym kraju musiałbyś zapłacić krocie. Wszystkie awangardowe galerie w kraju i w Zjednoczonej Europie będą chciały mieć w swoich zbiorach Twoje " instalacje ". By sprostać zapotrzebowaniu rynku będziesz musiał importować kangurze odchody z ogrodów zoologicznych całego świata .

  Wesoło jest żyć w kraju totalnych pojebusów w którym sądy, prokuratury, dziennikarze i tak zwane " elity " intelektualne miesiącami " wałkują " sprawę pani Nieznalskiej, która z nikomu nieznanej obywatelki stała się głośną, prześladowaną " artystką ", po tym jak do krzyża przyczepiła wykonane przez siebie ( z dużą troską o detale ) męskie genitalia .
  Z witryny:
  http://www.pospoliteruszenie.org/Artysta%20.htm
 • @demonkracja 22:05:45
  A taki ogórek... poszkodowany jest... :))
 • @Jasiek 04:06:57
  To taki test banana Jaśku...metodologia podobna do testu Judasza :)))pozdr
 • Zaczeli na bananie, potem jajka, to na czym skończą?
  Coś ludziom Roberciku te twoje banany nie smakują.

  Ale wkrótce reaktywuję Klub i powrócisz z kurnikiem Kogucie.
 • Tę informację stanowczo przebija ta , że w stanie Waszyngton ......
  Ustawodawca stanowy uchwalił niedawno projekt ustawy, która, jeśli zostanie podpisana przez gubernatora, pozwala na kompostowanie ciał ludzkich i wykorzystanie ich do ściółkowania.

  https://t.co/xSXO2s7Wr1

  I malinki na tym posadzić i agrest....
 • @trojanka 18:42:39
  O kurła!!
 • Polska żadną republiką nie będzie, nawet bananową
  Ten wpis wisi już od dwóch dni na jedynce. Myślę, ze teraz by należało poświęcić również kilka dni na powieszenie na jedynce wpisu- czy ewentualnych wpisów dotyczących marszu niepodległości, który ma się odbyć 11 maja.
  Akurat w tym momencie należałoby by skupić się na konkretnej akcji, a nie utyskiwaniu, bo jak nam zrobią Polin w Polsce, to nawet utyskiwać nie będzie można.

  Mam nadzieję, że Autor i inni administratorzy zdają sobie sprawę z powagi sytuacji, w jakiej Polska i Polacy się znaleźli i jaka wagę ma ten marsz, który powinien zostać szeroko rozreklamowany, co najmniej tak szeroko, jak jest rozreklamowana „afera bananowa”, będąca kolejnym tematem zastępczym.
 • @trojanka 18:42:39
  Z tym kompostem to taki wstęp do "Zielonej Pożywki" - chociaż jakieś substancje z płodów ludzkich już chyba są dodawane do żywności lub kosmetyków....
 • @Lotna 19:48:00
  Słusznie.

  @--->>>>>>>>>>>>----------------
 • @trojanka 18:42:39
  @--------->>>>>>>>>-------------------------
 • @trybeus
  Ave Amigo . )))
 • @trybeus 10:51:56
  Polska pod pisiorami, to Polska koszerno-bananowa, bo nawet kużwa Brudziński chciał pozamykać Polskie tradycje i obyczaje i ludzi. Bo agentowi Danielsowi nie podobają się Polskie tradycje i obyczaje. Służalczość wytrenowanych i aportujących sług z PiS, aż na to widoczna. Hiszpanie, Grecy, Czesi, Wenezuela też obijają Judasza i koszerne nie protestują. To tylko znak że budowa Polin trwa w najlepsze w Polsce.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829