Gorące tematy: Powstanie Warszawskie Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
371 postów 8860 komentarzy

blog trybeus'a

trybeus - ...katol i moher z kościoła toruńskiego, parafia podhalańska...łowca jehowitów...

Podzieleni-rozpracowani, czyli wojna polsko-polska

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kozak ten, kto zakończy wojnę polsko-polską...

 Wdrażanie zasady divide et impera, czyli "dziel i rządź" w naszym biednym kraju ostatnimi czasy mocno przybrało na sile. Definitywnie skłóceni są już wszyscy i to nawet na najniższych płaszczyznach, które nawet nie powinny być obiektem żadnej dysputy. 
Znów muszę przypomnieć czasy towarzyszy jedynie słusznej partii. Generalnie partia-matuszka PZPR była jednolita jak beton, jednolita jak ciasto drożdżowe bez rodzynków...bo żadnego rodzynka nie miało prawa być, ponieważ partia żywiła...

Były frakcje, które naparzały się ze sobą, czyli frakcja natolińczyków i puławian...potocznie zjawisko tzw walki żydów z chamami, ale w sprawach dla nich ważnych, czyli dokręcania śruby Polakom byli jednomyślni jak dwie łyse kobyły zaprzagnięte do wozu z owsem. 
Oczywiście do towarzyszy dotarło w pewnym momencie, że jednopartyjny system sprawowania władzy w Polsce jest niepewny, ponieważ Naród jednoczył się przeciwko starym zgredom przywiezionym na ruskich tankach ze schowanymi pejsami pod beretkami, a Kościół Katolicki jednak wspierał Polaków.
Więc przyszła pora na tzw "transformację ustrojową", oraz "zmianę władzy". Najlepszą opcją dla towarzyszy było wprowadzenie dwupartyjnego modelu zarządzania motłochem. Nie będę opisywał inscenizacji tzw "obalania komuny" gdyż każdy inteligentny Polak wie, że towarzysze wyznawali żelazną zasadę, że "władzy raz zdobytej nie oddadzą nigdy", ale też mieli świadomość rozniesienia ich na widłach przez rozwścieczony Naród w razie trwania przy jednopartyjnym modelu.
I tak się też stało, okrągłostołowa sitwa, pijąca gorzałę w Magdalence przy ustawionych na stole menorach rozpisała scenariusz na następne lata.

Dobrze, ale miało być o divide et impera...otóż model dwupartyjny dla towarzyszy jest niemal jak perpetum mobile zarządzania motłochem. Ale zanim tryby tej maszyny będą śmigać bez zgrzytów musi być zastosowana stara, ubecka metoda, czyli gra operacyjna dobry policjant-zły policjant. Mniej więcej wygląda to tak...jeden z policjantów przyjmuje rolę nieprzyjemnego, wrogo nastawionego, agresywnego, niekiedy szalonego twardziela, a drugi jest dla oskarżonego miły i niejako dba o jego dobro oraz jednocześnie uspokaja tego agresywnego. W pewnym momencie ten agresywny opuszcza pokój przesłuchań, a ten dobry, korzystając z okazji częstuje papierosem, łagodzi atmosferę, oswaja i nakłania do współpracy.

Czyli mamy złego policjanta, czyli PO i dobrego policjanta, czyli PiS. PO się nie kryje ze swoimi zamiarami, a PiS udaje, że goni, goni, goni króliczka...już trzy lata i ani jednemu Platfonsowi włos z głowy nie spadł, ale zauważam, że pomimo pełni władzy PiS przez trzy lata straszy zombiakami z PO.

Więc dzięki starej ubeckiej zasadzie, połączonej z zasadą "dziel i rządź" w Polsce skłóceni są niemal wszyscy.  Wyznawcy PiS z wyznawcami PO, pracodawcy z pracownikami, ci co nie dostają 500+ z tymi co dostają, zwolennicy kościoła toruńskiego ze zwolennikami kościoła łagiewnickiego, ci co chcą kupować w niedziele z tymi co chcą, aby sklepy były w niedzielę zamknięte, czarne macice przeciwko obrońcom życia, zwolennicy czarnych marszów przeciwko uczestnikom białych marszów, obrońcy zwierząt przeciwko hodowcom zwierząt futerkowych, miłośnicy kornika drukarza przeciwko tym co kornika drukarza spalili by najchętniej w piecu, tych co szczepią, przeciwko tym co chcą wolności wyboru w sprawie szczepień, pracujący za granicą przeciwko pracującym w Polsce, "ruscy agenci" przeciwko "żydowskim agentom", zwolennicy piwa Tyskiego przeciwko tym co uważają je za pruskie, wegetarianie przeciwko mięsożercom, ci co wolą rosół z tymi co wolą barszcz ukraiński, ci co noszą slipy z tymi co wolą bokserki, ci co uwielbiają Owsiaka z tymi co by go najchętniej kopnęli w dupę, zwolennicy benzyniaków ze zwolennikami diesli...i tak dalej i tak dalej i tak dalej...

Mnie się już rzygać chcę jak na to patrzę...i nie wiem kto zakończy tą wojnę polsko-polską, ale wiem jedno, jeśli taki się pojawi i się mu to uda, to będzie naprawdę niezły kozak...

KOMENTARZE

 • @Autor
  Taki jesteś mądry... to napisz ile trzeba czasu od "dziobania" do zniesienia jaja?

  Bo owszem można żądać skazania złodziej, ale:
  - prokuratorów nie ma; to, że przeszli z samodzielnej roli pod Min. Sprawiedliwości, mnie zmienia faktu, że to ci sami ludzie.
  Ile czasu na wymianę na faktycznie walczących z korupcją itd?
  - prokuratorzy muszą zebrać materiał dowodowy.
  - skierowanie do sądu, a tu "kasta" mówi, że kolejka i rozprawa za trzy lata.
  - niech będzie, że I instancja skazuje (młodzi i głupi, jeszcze nie w "kaście"), apelacja i tu już inne wyroki.
  - jak mało, to do SN. I tu złodziej okazuje się co najwyżej kimś roztargnionym.

  A kogut musi zajmować się i innymi kurami. Ma ich min. 15. Chyba, japoniec.
 • @Krzysztof J. Wojtas 23:23:26
  Czytam, że partia alkoholu została wycofana z obiegu. A szkoda
  I naszło "mię" takie porównanie.
  Pewnie nieadekwatne, ale mogłoby tak być

  PIS - jak wódka: 40%
  PO - jak jabol: 14%
  K15 - szampańskoje igristoje: 10%
  N. - jak browar: 5%
  PSL - jak woda utlenionia: 3%
  SLD - bezalkoholowe.
 • @Husky 23:51:05
  A "mię" naszło inne porównanie, że wszystkie te trucizny oznakowane różnymi etykietkami to nic innego jak ten sam cjanek potasu podstępnie podany Polakom przez sanhedryn.
 • @Nibiru 01:24:00
  PiS kłamie!!!
  https://kresy.pl/publicystyka/pis-klamie-rzad-zupelnie-nie-kontroluje-imigracji-do-polski/
  "Jako były pracownik Urzędu do spraw Cudzoziemców decyduję się w interesie społecznym i pod nazwiskiem odsłonić przed opinią publiczną stan rzeczy, za który społeczeństwu polskiemu może przyjść zapłacić bardzo wysoką cenę – pisze Marcin Skalski."
  Warto przeczytać...
 • "Na razie udało się to Vitalowi Heynenowi"
  https://sportowefakty.wp.pl/siatkowka/781691/vital-heynen-obawiamy-sie-polski-i-nikogo-wiecej-to-najlepsze-zdanie-jakie-kiedy?src01=df1fd
 • @Husky 23:51:05
  Tylko czysty spirytus - 96%.

  4 % - to mogą być naleciałości smakowe. Ale nie więcej.
 • @Krzysztof J. Wojtas 07:25:23
  Ile w tych Wszystkich procentach jest koszer alkoholu ?
  https://i0.wp.com/www.mojbar.pl/wp-content/uploads/2017/02/kosher-bw.jpg?w=500
 • @ trybeus
  +5 za zauważenie problemu.

  Wszystko to jest opisane w „bajeczkach dla młodych Żydów" (Krzysztof J. Wojtas 10.01.2018 12:39:06), czyli w Biblii. Łącznie z tym, kto i jak zakończy tą wojnę polsko-polską; a szerzej mówiąc wojnę Zła z Dobrem.
 • Pomieszane i poplątane.
  "potocznie zjawisko tzw walki żydów z chamami, ale w sprawach dla nich ważnych, czyli dokręcania śruby Polakom byli jednomyślni jak dwie łyse kobyły zaprzagnięte do wozu z owsem"
  ??? czy aby na pewno ?
  Walka wewnątrz partii była , partyjna mafią żydowska była...ale czy to byli żydzi z Rosji ? Nie to byli Polscy żydzi którzy przeżyli holocaust jako Polacy (lewe papiery i znajomość Polskiego ..na ogół średnia i klasa żydowska)
  Hitler biedotę żydowską wymordował (nie znali języka łatwo było ich wyłapać). Wyższe klasa żydostwa wyjechał na Zaleszczyki i innymi luksusowymi kanałami ...

  "dokręcanie śruby" ? czy ktoś kto "dokręca śrubę" buduje masowo fabryki i miejsca pracy, kształci z darmo, daje darmową opiekę medyczną, buduje masowo mieszania które daje za grosze zwykłym ludziom, nieustannie walczy o podniesienie produkcji, plonów...darmowe wczasy, kolonie dla dzieci..dotacje do żywności...
  Tak wygląda dokręcanie śruby ? To jakiś idiotyzm.

  Fakt że te wszystkie wysiłki były mało efektywne często źle zorganizowane, źle wykonywane przez naród no bo kto produkował ? robotnicy...kto robi`l projekty techniczne... inżynierowie, kto siał i zbierał na polach ...

  Inny wątek "komuchy same przeprowadziły rewolucję" to już idiotyzm najwyższego absurdu
  Komuchy owszem podzieliły się po linii żydostwo i Polacy.
  Żydostwo poszło na współpracę z globalnym żydostwem które rządzi tzw zachodem. Solidaruchy organizowane przez żydostwo zwalczały Polskę Polskie władze.
  Jaruzelski bronił Polski Solidaruchy razem z KK oraz zagranicznym żydostwem zorganizowanym w struktury CIA, Mossad, itp atakowały Polskę na wszystkich możliwych płaszczyznach.
  Solidaruchy to nie wymysł Jaruzelskiego to wymysł Sorosa i jemu podobnych (to była jedna z pierwszych kolorowych rewolucji).

  Twierdzenie że kolorowe rewolucje organizują "komuchy" czyli kto ? Kreml ? Chiny ? no gdzie są jeszcze jakieś "komuchy"?
  .. to skrajny idiotyzm.
  To zachód rządzony przez globalną mafię żydowską organizuje te kolorowe rewolucje czyli przewroty państwowe w drodze po władzę nad światem.
 • Większość wymienionych wojenek dzieje się w naszych głowach...Wystarczy wyłączyć urządzenia przekazujące , a "bitwa" znika
  Dlaczego tego nie robimy?
  Bo usłyszelibyśmy CISZĘ i zobaczyliśmy , jaki bałagan jest w naszych ŚWIADOMOŚCIACH.

  Dlatego natychmiast włączamy nadajniki i zagłuszamy nie swoimi sprawami osobisty chaos.
  Usprawiedliwiamy własne intelektualne zaniedbania, bo "przecież winni są ONI- katolicy, ateiści, żydzi sataniści, masoni, no i oczywiście "czarna limuzyna "współczesnych czasów, czyli PUTIN..


  Biedni Polacy narzekają..., ale bogaci Polacy nie narzekają...

  Ale biedni Polacy ciągle wybierają na swoich zbawicieli tych, którzy ich umiejętnie w tej biedzie utrzymują.
  Kto jest winien?
  Biedni, którzy wybierają , czy ci, którzy oszukują?
  Oto jest szekspirowskie pytanie w wersji polskiej.
 • @Oscar 08:45:23
  Nie ma wojny polsko-polskiej, tylko walka postkomuny z Narodem polskim
  Trzecie pokolenie AK walczy z trzecią generacją KPP i końca nie widać.
  To właśnie pojęcie wojny polsko-polskiej ma nam narzucić fałszywy obraz. Postsowiecki establishment walczy zaś o zachowanie monopolistycznych pozycji wiedząc że i tak już przegrali .
  Dzisiejszej walki politycznej by nie było, gdyby rozliczono się z komuną już w 1989r

  Miłego dnia Wam wszystkim życzę


  https://pbs.twimg.com/media/DozeAJMXoAA_VXw.jpg
 • @provincjal 09 07:56:02
  Koszer może wystąpić w tych 4 % smakowych. W końcu i piołun bywa w szlachetnych nalewkach.
 • @Husky 09:20:28
  "Dzisiejszej walki politycznej by nie było, gdyby rozliczono się z komuną już w 1989r"

  No to ciebie by nie było ....
 • @Husky 09:20:28
  bzdura
  Podział jest między globalną mafią żydowską (to żadna komuna to giga oligarchowie posiadający na własność większość zasobów świata) ... a poszczególnymi Narodami żyjącymi pod butem tej mafii.
  Tak jest w USA, w Europie i w Polsce też.
  Interesy tej globalnej mafii żydowskiej reprezentują w Polsce solidaruchy czyli PO i PIS oraz mniejsze kanapy (KOD, Nowoczesna .. )
  Personalnie to ludzie z różna przeszłością od miłośników ambony do członków PZPR (głównie tych żydowskich).

  Twierdzenie że w USA rządzą komuchy jest jawnym idiotyzmem.
  A te same procesy zachodzą i w USA i w Europie i w Polsce, Na Węgrzech...

  To globalna mafią żydowska dzieli narody (dziel i rządź) w Polsce te pracę wykonuje PO i PIS (obie idealnie zgodne w zakresie polityki zagranicznej wspierającej zbrodnie globalnej mafii żydowskiej .. Jugosławia, Irak, Libia, Syria, Ukraina Kosowo..)

  Próba zniekształcania tego klarownego dzisiaj obrazu rodzi podejrzenia
  co do intencji autora (na czyje zlecenie tak zniekształca rzeczywistość ? albo może ma tak zniekształconą patologicznie perspektywę..)
 • Autor.
  Niestety, tezy twojego artykułu są nieprawdziwe!!! W 2005 r miało wygrać PO i "prezydent tusk" byl na banerach! Polacy zdecydowali inaczej i wcześniej J. Rokita i Macinkiewicz debatowali o koalicji. Była to sciema ryżego matoła i na zamkniętym posiedzeniu PO , matoł zaprzysiągł zemstę i nienawiść do braci Kaczyńskich oraz PIS!!! ten stan trwa do dzisiaj i przełamie to Naród Polski, który spowoduje, że PIS wygra kolejne wybory oraz Prezydent A. Duda wygra reelekcję!!!Wtedy ta nienawistna , niewielka ilość polaków zostanie zmarginalizowana! Ten podział podgrzewa Soros i jego kolesie, którzy finansują tzw"organizacje pozarządowe", które mają za zadanie pogrzewać konflikty i oczerniać patriotów!!!Dlatego uczciwi polacy powinni iść gremialnie do wyborów i zagłosować na partię, która pokazała, jaką bandą bydlaków i zdrajców jest tzw"łopozycja:!!!
 • @Krzysztof J. Wojtas 09:45:25
  z powodu niepełnoletności w 1989r wyrzucono mnie z PZPR
  8-))))))))
 • @Oscar 09:47:45
  Jakiś syndrom sztokholmski, czy cuś ???

  Trzecie pokolenie AK walczy z trzecią generacją KPP i końca nie widać.

  Nie widać
 • @Husky 09:50:56
  Ale "komuna" była wyssana z mlekiem matki.
  Tego się już nie da cofnąć;-)))
 • Węzeł gordyjski
  Oczywiście nie ma takiego zjawiska i nie istnieje nic takiego jak wojna polsko-polska, jaśnie kogut raczy żartować i powtarzać medialny żydoslogan wymyślony przez służby.
  Jedyną wojną jak toczy się na terenie naszego nieszczęśliwego kraju jest wojna żydokomuny z Polakami.
  A zamiar toczenia wojny jest prosty. Skłóconymi łatwiej sterować, zarządzać i manipulować.

  Myślę, że w chwili obecnej najlepszym kandydatem na "kozaka" jest niejaki Krzysiu Wojtas z miejscowości F. który ostatnio tak się zapętlił w promowani pedofilii i obrażaniu kobiet, że sam węzeł gordyjski się zawstydził. Ale skoro potrafił się zapętlić, to pewnie potrafi się też odpętlić, czy jest wspaniałym kandydatem na swatkę narodu.
  No chyba, że znów napił się piołunówki i przez pomyłkę zgolił tylko lewą stronę słomiastego wąsa.
 • @tańczący z widłami 10:59:59
  Ponoć mamy wysoki rating i szalony wzrost gospodarczy, tak stękają trolle.
  Ja pytam:A CO Z TEGO MA KOWALSKI????

  "A zamiar toczenia wojny jest prosty. Skłóconymi łatwiej sterować, zarządzać i manipulować."
  I GRABIĆ... GRABIĆ..GRABIĆ...

  Już 2 podwyżki gazu były w tym roku ii..dalej...widocznie amerykański gaz jest tani????
  Ale co tam goopek Kowalski zapłaci....

  GAZ w górę..
  http://biznes.interia.pl/gieldy/news/dlaczego-ceny-gazu-ziemnego-rosna-w-wyjatkowym-tempie,2588443,1844

  PRĄD w górę;;

  http://biznes.interia.pl/firma/news/wielkie-inwestycje-dopiero-przed-polska-ale-tez-wyzsze-ceny,2587855,1852

  ŚMIECI.. w górę
  https://www.fakt.pl/pieniadze/prawo/gigantyczna-podwyzka-oplat-za-wywoz-smieci-nawet-cztery-razy/sz8tr3q

  CHLEB w górę...
  https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/ceny-zywnosci-podwyzki-rolnicy,129,0,2413441.html


  MIĘSO w górę..
  https://dziennikzachodni.pl/podwyzki-cen-zywnosci-w-pazdzierniku-2018-za-mleko-jaja-czy-wolowine-wiecej-zaplacimy-jeszcze-w-tym-roku-dlaczego/ar/13537226

  PALIWO w górę...

  https://www.rmf24.pl/ekonomia/news-nowy-tydzien-w-gospodarce-kolejne-podwyzki-cen-paliw,nId,2641504  I pomyśleć ze kiedyś był "strajk o kotleta".

  Działacz opozycji dodaje, że protest ten nazwano "strajkiem o kotleta", przyczynkiem do stawiania oporu były bowiem podwyżki cen mięs i wędlin, które przełożyły się na ceny obiadów w stołówkach.

  http://www.polskieradio.pl/7/4738/Artykul/1487353,Lato-1980-Sztafeta-protestow-pedzi-przez-Polske
 • @trojanka 12:12:19
  Edukacja też w górę. Wczoraj za dwie cienkie książeczki do nauki j. hiszpańskiego I kl LO, w tym podręcznik plus jeszcze cieńsze ćwiczenia zapłaciłem 185zł !!!!!!!!
  Koszt opracowania wyżej wymienionych to może jakieś 20 zł, koszt druku i oprawy następne 20 zł, razem wydanie dwóch książeczek 40zł.
  Co dzieje się z pozostałymi 145 zł ?
  To wiedzą chyba tylko w złodziejskim-pisowskim ministerstwie edukacji.
 • @tańczący z widłami 10:59:59
  Stuknął Szanownego "starszy" kopytem, to i mu trochę konceptu przybyło.

  A skoro węzeł gordyjski się zawstydził, to nic tylko powinien się ode mnie odciąć. Razem nam nie po drodze...

  PS. To się nazywa odcięciem węzła gordyjskiego.
 • @trojanka 12:12:19
  trojanka w górę... trzy razy.
  dwa złapać.
 • @Krzysztof J. Wojtas 12:48:53
  Nic z tego Drogi Wojtasie. Musi nam być po drodze czy tego chcemy, czy nie. Nie możemy się kłócić, dordzić i jątrzyć, w przeciwnym razie staniemy się faktycznymi uczestnikami wojny nazywanej nieprecyzyjnie, wojną polsko-polską.
  Jako zatwardziały patriota masz obowiązek nie przecinać węzła, tylko go rozplątać. Do powieszenia winnych potrzebny jest przecież cały, a nie pocięty sznurek.
  A więc rozplątuj Wojtasie rozplątuj i kochaj.
 • @tańczący z widłami 13:09:29
  Pocięty - starczy dla większej ilości.
 • @Husky 09:59:59
  Ta wojna ma miejsce wyłącznie w twojej głowie..
  W realnym świecie toczą się całkiem inne wojny.
  Tych nie dostrzegasz bo ci "komuchy" przesłaniają wzrok.

  Komuchów już nie ma ... znasz kogoś kto wyznaje poglądy komunistyczne ? Chyba tylko Komunistyczna partia USA (podobno jest taka).
  W Polsce żadna organizacja nie wyznaje takich poglądów
  a PRL był państwem socjalistycznym a nie komunistycznym.

  Jednym słowem bredzisz sloganami wrogiej Polsce propagandy minionych lat. Dla ciebie Wolna Europa czy Głos Ameryki to pewnie uosobienie prawdy absolutnej i ideały dziennikarskie.
  Dziś wiemy że to były wrogie Polsce propagandowe szczekaczki siejące nienawiść Polaków d Polski.
  Dziś wiemy dużo więcej wiemy że takimi propagandowymi szczekaczkami są całe MSM media zachodnie.

  Nie wiem tylko czy bredzisz z powodów upośledzenia intelektualnego na tle zatrucia zachodnią propagandą czy raczej z obowiązków służbowych.

  Stawiam na to drugie ... jesteś zbyt aktywny jak na "amatora"
  Wiadomo że mafia przy pomocy trolli czy innej "hasbary" stara się zmienić obliczę , wymowę internetu...
  Pasujesz do tej roli...ale to tylko przypuszczenia.
 • @Oscar 14:52:13
  //Komuchów już nie ma ... znasz kogoś kto wyznaje poglądy komunistyczne ? Chyba tylko Komunistyczna partia USA (podobno jest taka).//

  U nas niestety nie podobno ale jest i ma sie dobrze


  https://kom-pol.org  W manifeście polskich komunistów możemy przeczytać, m.in., że „Komunistyczna Partia Polski, odwołując się do najlepszych idei i poglądów postępowych, jest jedyną polską reprezentacją polityczną polskich Proletariuszy, którzy są wyzyskiwani i zniewoleni w reżimie kapitalistycznym oraz że domaga się „zniesienia burżuazyjnej własności prywatnej” i utworzenia „zrębów republiki rad”. Ponadto jej członkowie opublikowali na stronie internetowej ugrupowania raport, z którego wynika, że mordów w Katyniu dokonali… Niemcy.

  https://www.pch24.pl/huczne-zapowiedzi-i-brak-dzialan--komunistyczna-partia-polski-nadal-dziala-w-najlepsze,59360,i.html

  Pasujesz do tej roli.
  jesteś zbyt aktywny jak na "amatora"
 • @Oscar 14:52:13
  Prawdziwi zleceniodawcy II wojny i tej rzezi:
  Najpierw sfinansowali i stworzyli "komunizm".Eksperyment rosyjski.

  https://pracownia4.wordpress.com/2015/09/07/amerykanie-finansowali-hitlera-nazistow-niemiecki-cud-gospodarczy-i-ii-wojne-swiatowa/

  Potem już komunizm zaczął żyć własnym życiem, więc sfinansowali i wynieśli do władzy Hitlera.

  https://gloria.tv/article/1m8gnQwqcHCJAQYWnU7JrVvFj


  https://niezlomni.com/kto-finansowal-zbrojenia-niemiec-hitlera-prof-pawel-wieczorkiewicz-o-finansjerze-zydowskiej/


  Potem Hitler się wywijał spod kontroli, to napuścili Stalina.
  Potem żeby opanować Stalina przytulili większość "naukofców-nazioli" z Niemiec.
  https://facet.onet.pl/strefa-tajemnic/paperclip-i-eksperymenty-na-ludziach/p0yhjsb

  Prawie wszyscy znaleźli schronienie i dobre posady w USA.
  A oficerowie Adolfa stanowili trzon NATO!!
  Więc KTO jest winien naprawdę rzezi w Polsce i w Europie????

  Potem wymyślili Al Kaidę:

  https://youtu.be/9dLILhnfk-w

  itd..az do rozpierprzenia świata na kawałki.

  http://www.prisonplanet.pl/polityka/odtajniony_amerykaski,p2095093578
  https://ripsonar.wordpress.com/2016/01/13/panstwo-islamskie-powstalo-dla-potrzeb-usa-i-izraela/

  http://globalne-archiwum.pl/tworca-wikileaks-szokuje-cia-i-mossad-stworzyli-isis/
 • @Husky 15:14:22
  Już pisałem że nie popieram komunizmu.. popieram socjalizm.
  .. a to zasadnicza różnica.

  Nie przyjmujesz faktów do wiadomości.. i dalej insynuujesz .. to bardzo parszywe jest... i karalne w wolnym kraju.
 • @trojanka 16:24:48
  Dobry i prawdziwy wpis.
  W Kanadzie też podobno rządzą Banderowcy ..

  Ktoś "przytulił" nazistowskich zbrodniarzy których kolejne pokolenie sprzymierzone z globalną mafią żydowską z całych sił popiera Hasky.
 • @Oscar 16:49:41
  //Nie przyjmujesz faktów do wiadomości.. i dalej insynuujesz .. to bardzo parszywe jest... i karalne w wolnym kraju.//


  czego płaczesz ????
  Nie przyjmujesz faktów do wiadomości !!!!!

  udowodniłem ci prawdę o komuchach, a ty dalej swoje
  masz argumenty że ta dzicz dalej nie istnieje i się nie rozmnaża
  bo ja mam że jednak tak i z nią to walczymy o wolną Polskę
 • @ Autor
  "ponieważ Naród jednoczył się przeciwko starym zgredom przywiezionym na ruskich tankach ze schowanymi pejsami pod beretkami, a Kościół Katolicki jednak wspierał Polaków.
  Więc przyszła pora na tzw "transformację ustrojową"...."

  Kościół wspierał "transformację", a nie Polaków.
  A na "transformacji" Polacy wyszli gorzej niż Zabłocki na mydle.
  Więc to "wspieranie" przez Brukselę i Watykan było tylko ściemą.

  5*

  Pozdro!
 • @Oscar 16:49:41
  Czy Ty nie wiesz, że komunista to jest socjalista w pośpiechu? Przyjmij to w końcu do wiadomości.
  Albo zacznij od „Wysoki podatek progresywny” - paragraf 2 Manifestu Komunistycznego.

  Jak twierdził K. Marks: „prawdziwy socjalizm uznaje każdego kołtuna za normalnego człowieka, oraz każdej jego podłości nadaje ukryty, wyższy, socjalistyczny sens”.
 • @tańczący z widłami 10:59:59
  //A zamiar toczenia wojny jest prosty. Skłóconymi łatwiej sterować, zarządzać i manipulować.//

  szanowny Tańczący niech się nie ogranicza tylko do tytułu...w tekście zawarłem tą właśnie konkluzję szanownego Tańczącego :)))))
 • @Oscar 16:49:41
  //popieram socjalizm.
  .. a to zasadnicza różnica.//

  No to powinieneś Waćpan udać się z pielgrzymką na Żoliborz, bosz to przecież Jarosław to socjalista pełną gębą :))))))
 • @Jasiek 18:04:38
  tak wspierał też "transformację"...tego nie da się ukryć...ale nie cały...mogę założyć tezę, że ks Popiełuszko oddał życie za moscala i za "transformację"...paradoksalnie...pozdr
 • @trybeus 19:10:39
  Faktycznie. Chylę zatem czoła a nawet grzebień :)
 • @Oscar 16:49:41
  Nie popierasz socjalizmu , błąd zafundowany nam przez NWO . Popierasz państwo socjalne inaczej mówiąc dbające o obywateli . Oczywiście wiem że o utopii piszę , a nie obecnej sytuacji w Polin . Salut.
 • MYlisz się że PZPR była partią jednolitą...
  Każdy z nas zna pewnie ludzi porządnych w PZPR - Polaków, dla których Polska była Ojczyzną.
  Z całą pewnością takimi byli np reżyser Bogdan Poręba i Albin Siwak.
  Okrągły Stół stanowili przede wszystkim niePolacy, dawni członkowie PZPR którzy zostali wyrzuceni stamtąd (bądź odeszli sami do tzw opozycji, po 1956r).

  W PZPR było sporo ludzi oddanych Polsce a całą pewnością szczyty władzy (czyli Gomułka i Gierek ze swoimi ludźmi) pomiędzy 1956 - 1980.

  To nikt inny, jak właśnie tylko oni przestrzegali nas przed tzw (wtedy) Imperializmem Amerykańskim, zwanym dzisiaj Kapitalizmem Globalistycznym, który ufundował nam SOlidarność, wcześniej sabotażami gospodarczymi przygotowując grunt pod to co mamy dzisiaj.
 • @Jan Paweł 22:47:58
  No i napisz jeszcze, że dzisiaj jest gorzej niż za czasów „świetności” Gomułki i Gierka.
  Może dlatego, że syna Gierka, Adama, kontynuuje gierkowskie „oddanie Polsce” na zachodniej pensji „parlamentarzysty”?
  A może dlatego, że syn Gomułki, Ryszard Strzelecki (zmienił nazwisko!) zasiada w radzie Fundacji Archiwum Dokumentacji Historycznej PRL razem z Moniką Jaruzelską? Fundacja zajmuje się gromadzeniem materiałów poświęconych Polsce „ludowej” i promowaniem wiedzy o komunistycznym ustroju.
  Bierutem zajmij się sam.

  Żałuję, że Julia Brystiger nie miała okazji dokonać paru „eksperymentów jądrowych” na Tobie. Może byś zmienił zdanie o czasach tych zatrzeciewionych bandytów obozu socjalistycznego
 • W imieniu Polski Ludowej
  www.youtube.com/watch?v=BX7A1D5AQOE
 • @Zdzich 01:55:18
  Widzę, że piszesz dość płynnie, zabierasz głos w tych sprawach więc podejrzewam, że nie zżarła Cię np przedwojenna (zlikwidowana za PRLu gruźlica. Teraz znowu powróciła) itd.
  Pewnie w odróżnieniu od dzisiejszych bardzo wielu młodych ludzi masz gwarantowaną przez państwo emeryturę, więc nie musisz chodzić po wsiach i prosić o kawałek chleba.

  Więc pewnie ukończyłeś jakieś szkoły (za tej wolności znowu postępuje proces reglamentacji edukacji do warstw uprzywilejowanych. Pewnie skończy się na obowiązkowej podstawówce. Ale to i tak więcej bezpłatnej edukacji niż przed wojną bo 5 klas a nie 3 czy 4)

  Skoro tak plujesz na te Dary Pana Boga, to oddaj świadectwa i może dyplomy uczelni i nie pobieraj emerytury z tego "komunistycznego" ZUSu, który pewnie, jako PRL-owski przeżytek chciłabyś przyszłym pokoleniom zlikwidować.

  rzygać mi się chce, gdy czytam takie bezmyślne głupoty ludzi Twojego pokroju.

  Wiem marzy się wam obrzydliwy kapitalistyczny egoizm i jakiś majątek na którym na was będą zapieprzać inni.
  Marzy się wam pewnie pańskie życie i tacy ludzie jak pucybut i służąca.
  Marzy wam się przedwojenny taki porządek i macie w dupie że np Warszawa (ale i inne większe miasta) wyglądały tak:
  https://www.youtube.com/watch?v=3s-tq4lWRPo

  Carington jeden z drugim się odezwał
 • @Zdzich 01:55:18
  Za Gomułki pamiętam sklepy Mięso i Wędliny z całymi ścianami haków na których wisiały wędliny o smaku których dzisiejsi młodzi ludzie mogą tylko pomarzyć.
  Kiełbasy : szynkowa, kminkowa, śląska, podwawelska, jałowcowa i wiele, wiele innych miały taki smak i jakość, że nie ma siły by znaleźć coś takiego w tym korporacyjnym "dobrobycie" (bo o ten teraz "dobrobyt chyba Ci chodzi?).

  KOMU TO PRZESZKADZAŁO?

  ANO, PRZESZKADZAŁO DZISIEJSZYM BENEFICJENTOM OBALENIA GIERKA...
  Którzy róznorakimi sabotażami zniszczyli ten cały ówczesny ŁAD którego beztroska powodowała, że ludzie widzący jasne perspektywy rodzili dzieci, że pod koniec epoki Gierka było nas Polaków ok 40mln a prognozy mówiły że jeżeli utrzyma się takie tempo, to w 2000 roku miało nas być 60mln....!!
  Jak stałyby wobec takiego sąsiada wymierające NIemcy?
  Jak więc kasa musiała pójść na tych sabotażystów-dzisiejszych beneficjentów, by dzisiaj tacy ludzie jak Ty pisali takie głupoty jakie Ty piszesz?
 • @Jan Paweł 09:03:08
  Rzygać mi się chce, gdy czytam takie bezmyślne głupoty ludzi Twojego pokroju. Kłamstwo za kłamstwem, a potem przewidziany wniosek. Jak komunista!
  „Prawdziwy socjalizm uznaje każdego kołtuna za normalnego człowieka, oraz każdej jego podłości nadaje ukryty, wyższy, socjalistyczny sens” - Karl Marks
  Studiowanie marksizmu z zapałem i za darmo zrobiło z Ciebie zatrzeciewionego durnia.
 • @ ALL
  Polski już nie ma , teraz jest Polin . Salut . :)))
 • @
  „Za Gomułki pamiętam sklepy Mięso i Wędliny z całymi ścianami haków na których wisiały wędliny o smaku których dzisiejsi młodzi ludzie mogą tylko pomarzyć.”

  Ten perwersyjny „Jan Paweł” jest chyba chory umysłowo. Kolejki przed sklepami MIĘSO były jak na obrazku powyżej. Ludzie czekali całą noc, gdyż „może coś przywiozą” rano. A w środku sklepu tylko rzeźnik.
  Utarło się powiedzenie: „Za Gomułki suche bułki”, które również trudno było znaleźć. „Jan Paweł” pisze o całych ścianach haków. Tak, haki – owszem – były. Była też waga, oraz „slepowa”, która mówiła „NIE MA” zamiast „Dzień dobry”.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031