Gorące tematy: Powstanie Warszawskie Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
371 postów 8860 komentarzy

blog trybeus'a

trybeus - ...katol i moher z kościoła toruńskiego, parafia podhalańska...łowca jehowitów...

PiS jest wredny, ale się ładnie modli...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czyli rzecz o faryzeuszach...

 Ecik miał dylemat, jako kawaler był już posunięty w latach i pragnął się w końcu ożenić. Poszedł więc do biura matrymonialnego, aby ono znalazło mu wybrankę z którą spędzi resztę życia. Miły pan w biurze poinformował Ecika, że są tylko dwie kandydatki...jedna ładna, ale głupia, a druga brzydka, ale za to pięknie śpiewa. Zasępił się Ecik, na co mu była ładna, skoro głupia...wybrał świadomie drugą opcję. Miły pan powiadomił Ecika, aby czekał na swoją wybrankę w domu. Po kilku dniach zadzwonił dzwonek, Ecik otwiera, oczy wyszły mu na wierzch, dreszcz przeszedł po plecach i  szczęka mu opadła...po czym głośno zakrzyknął..."śpiywej dziołcha, śpiywej!!!"...

Znajomi pytają się mnie dlaczego tak sobie jadę po PiS-ie, dlaczego tak  nienawidzę. Odpowiadam prosto...nic tak nie boli jak zdrada swoich. Bo tak jeszcze kilka lat temu uważałem...uważałem, że ludzie związani z PiS są swoimi. Oczywiście...jest wielu dobrych ludzi w szeregach tej partii, zwłaszcza w szeregowych strukturach, ale niestety są zaczadzeni...wiecie, tym "pięknym, syrenim, śpiewem"...

Przypomnę...to były pierwsze symtomy, środowisko PiS wespół z "niezależnymi talmudystami" z Gazety Polskiej zlinczowało arcybiskupa Wielgusa, ponoć zaraz po rezygnacji abp Wielgusa najbardziej klaskał Lech (wawelski)...więcej pod linkiem (kliknij)...obalono Arcybiskupa, który został posłany na urząd  metropolity przez samego Boga. Nawet Boga się nie bali...

Następna sprawa...media Ojca Dyrektora, jeszcze 10 lat temu w pełni niezależne i traktujące stosunki polsko-żydowskie takimi jakimi były naprawdę. W 2007 roku podjęto jednak odpowiednie kroki, aby...cytuję: ..."rozwiązać kwestię związane z Radiem Maryja i Telewizją Trwam."...przypominam w tym samym roku Lech (wawelski) reaktywował Lożę Independent Order of B’nai B’rith, która miała dekretem Mościckiego zakaz działalności na terenie Rzeczypospolitej...więcej pisałem pod linkiem (kliknij)

Nie wiem jak to się stało, że Ojciec Dyrektor tak pokochał żydów...i że nie przeszkadza mu działalność lóż masońskich, z przedstawicielami których spotkał się na wieczerzach szabasowych... być może dostał "propozycję nie do odrzucenia", albo to była reaktywacja śpiocha...no ja nie wiem...

Im dalej w las, tym więcej drzew...widzimy dziś, że środowisko PiS wielbi żydów na potęgę, kolacje szabasowe u Jonnego Danielsa, agenta struktury wojskowej, izraelskiej Aman nie są grzechem dla "katolickich" PiS-owców...(kliknij)

Szalom...PiSiory...

Kiedyś startowałem do powiatu, zrobiłem sobie plakaty z drukarki atramentowej...w zasadzie nie traktowałem tego startu na poważnie, tym bardziej, że nie byłem związany z żadną partią polityczną. Ale rozwiesiłem te plakaty na furtkach kościelnych. Ówczesny ksiądz proboszcz, którego poważam za to, że mówił prosto z mostu, stwierdził, że ci co są najdalej od Kościoła "wieszają się" (chodzi o plakaty) najbliżej Kościoła...:))...

I w mig zajarzyłem, że partia PiS zwycięży w tych wyborach...byli blisko Kościoła, gospodarowali wszystkie poletka katolickie, coby tylko wygrać...po wygranej świecą chanuki razem z chazarami drwiąc sobie z katolików...

Mam jeszcze jedną projekcję przed oczami...posłanka, która zawsze spóźnia się na Mszę św, tak gdzieś około czytania Ewangelii stuka swoimi szpilkami przez całą długość kościoła, po czym zawsze siada w pierwszej ławce...

Czyż to nie jest typowe? : 

"Wiążą ciężary wielkie i nie do uniesienia i kładą je ludziom na ramiona, lecz sami palcem ruszyć ich nie chcą. 5 Wszystkie swe uczynki spełniają w tym celu, żeby się ludziom pokazać. Rozszerzają swoje filakterie i wydłużają frędzle u płaszczów. 6 Lubią zaszczytne miejsca na ucztach i pierwsze krzesła w synagogach. 7 Chcą, by ich pozdrawiano na rynkach i żeby ludzie nazywali ich Rabbi4. 

 


Ale to nic, że są wredni...wystarczy że ładnie się modlą w kościołach katolickich, jakby tak sparafrazować kawał o Eciku...czyli śpiywejcie PiSiory, śpiywejcie...!!!KOMENTARZE

 • Szalom...PiSiory...
  "I w mig zajarzyłem, że partia PiS zwycięży w tych wyborach...byli blisko Kościoła, gospodarowali wszystkie poletka katolickie, coby tylko wygrać...po wygranej świecą chanuki razem z chazarami drwiąc sobie z katolików..."

  Po wygranej, pod płaszczykiem współpracy z USA, której tak bardzo w obliczu potwora Rosji potrzebujemy, rozdzierają Polskę na strzępy razem z ziomalami z US/Israela, tudzież innych krajów i sprowadzają obce wojska żeby im w ich Polinie nikt się nie ważył sprzeciwić... Ale dalej się modlą...!

  Podejrzewam, że kościół jest równie zażydzony/skorumpowany jak władze okupacyjne, niestety. A zdradzonym Polakom pozostaje tułaczka na wygnaniu za chlebem, podczas gdy żydostwo się u nas gości i jest goszczone.

  5*
 • PiS się wrednie modli
  tak będzie krócej.

  5 x *
 • tak
  Don't worry - Psie głosy nie idą w niebiosy

  pozdrowił:)
 • //uważałem, że ludzie związani z PiS są swoimi.//
  Witaj Synu (Marnotrawny) na Łonie :)

  To właśnie w Tobie najbardziej cenię, że potrafisz przyznać się do błędu. Cudem wywinąłeś się złym mocom bo już niewiele brakowało, żeby Cię zabiedzone satyry nie zbałamucili :)
 • Modli się i jak widać Bozia jego słucha.
  Tak, to prawda. PiS wygra i następne wybory. Nie dla tego że jest silny lecz dla tego że nie tylko opozycja jest słaba i nie ma argumentów ale Polacy jak strusie schowali głowę w piasek i myślą że jakoś to będzie. Już nawet na przykładzie Neonu można zauważyć że ci którzy "krzyczą" w dużej mierze a nawet w połowie mieszkają za granicą. Gdzie Polacy mieszkający w kraju? Nie ma opozycyjnej polityki, nie ma opozycyjnych rozwiązań na rządzenie krajem. Nic dziwnego że PiS przejął Polskę. W ostatnich wyborach miał tylko pomoc wywalić PO a potem zorganizowana opozycja powinna przejąć stery. Tak jednak nie jest i nie będzie gdyż Polak myśli że jest przebiegły ale to nie prawda. Prędzej czy później musi zmierzyć się ze swoim przeznaczeniem ale wtedy będzie za późno. Dzisiejsze sukcesy są powierzchowne, realia są jednak z goła inne. No i to oszukańcze PKB liczące cudze pieniądze!
 • @Lotna 20:51:16
  //Podejrzewam, że kościół jest równie zażydzony/skorumpowany jak władze okupacyjne, niestety//

  Nie cały, ale na pewno wnikliwie inwigilowany przez unych...to nasiliło się ostatnimi laty...pozdr
 • @nikander 20:54:11
  :))
 • @Zorion 21:03:05
  będzie dobrze, głosujemy tym razem na Cookies :)))))))ha ha ha ...pozdr
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:56:51
  nooo...mogli, skoro taki satyryk kontrolował Ojca Derechtora, to co ja biedny żuczek :)))))
 • @Stara Baba 01:55:51
  PiS wygra następne wybory, bo katolicy są pod kontrolą dzięki toruńskiej rozgłośni...dla PiS u to był najważniejszy bastion do zdobycia, wystarczyło 10 lat...a poza tym niestety, nie ma żadnej prawdziwie polskiej alternatywy... prusaków z PO nie biorę w żadnym wypadku pod uwagę..pozdr
 • @Stara Baba 01:55:51
  „„Już nawet na przykładzie Neonu można zauważyć że ci którzy "krzyczą" w dużej mierze a nawet w połowie mieszkają za granicą.””


  To prawda. Sączą jad z londyńskich pubów, Kanady czy innego interioru ... Podsycają polskie piekiełko pod ochroną stabilnych demokracji. Korzystają wolności, życząc nam zamordyzmu.
  Dlatego im nie wierzę.
 • @trybeus 09:32:40
  I tu się Satyrek przeliczył bo Ty Łagiewnicki górol jesteś a nie toruński piernik :)
 • Shrallom PISra-EL
  i inni,"zapomniani tutaj" chazarscy prawi do lewiego.
 • @reflexión 09:52:19
  "Podsycają polskie piekiełko pod ochroną stabilnych demokracji. Korzystają wolności, życząc nam zamordyzmu."

  Ty chyba doprawdy nie zdajesz sobie sprawy z tego, jakie bajędy wygadujesz. Więcej "cieplej wody w kranie", to nie to samo, co stabilna demokracja bez zamordyzmu, nawet takiego w białych rękawiczkach, jak np. polityczna poprawność w Kanadzie. Taki Trybunał, czyli sąd kapturowy nie mający nic wspólnego z systemem sprawiedliwości, gdzie możesz być postawiony w stan oskarżenia jeśli się komuś narazisz i oskarży Cię o rasizm albo prześladowanie na punkcie wyznania, płci, tożsamości płciowej, etc., może Ciebie i Twoje dzieci puścić w skarpetkach, na dodatek z wilczym biletem.

  W USA policja może Cię zatrzymać jeśli np. przekroczysz prędkość, a przy okazji przeszukać Twój samochód i okraść Cię ze wszystkich pieniędzy, np. kilkudziesięciu tysięcy dolarów, jakie będziesz miał przy sobie, nawet jeśli będzie to gotówka na kupno domu, na który pracowałeś całe dotychczasowe życie.

  Powyżej opisane są tylko dwa przykłady, jak funkcjonują "stabilne demokracje" w Ameryce Północnej, a wyliczać by można do końca dnia, albo i dłużej. Stabilne demokracje były tutaj 50, góra 30 lat temu, a nie w dzisiejszej dobie.
 • Żydek Rydzyk
  https://marucha.wordpress.com/2017/12/04/kto-n

  komentarz nr 2:

  Żydek Rydzyk
  czyli katolicyzm i polskość na wspak

  Spostrzeżenia ogólne.

  – Nazwisko typowo żydowskie (śmieszne i głupawe – patrz broszura „Jak rozpoznać Żyda?”). L. Bubel przeglądając archiwa, natknął się na sporą liczbę Żydów noszących nazwisko Rydzyk.
  – „Złotoustość”, czyli łatwość gładkiego wysławiania się – typowa dla Żyda. Potrafi płynnie mówić o rzeczach błahych godzinami, i to interesująco i patriotycznie! Zagada każdego, nie dopuści do swo-bodnej wypowiedzi, on zawsze ma rację i zawsze postawi na swoim.
  – Żyłka do biznesu. Jest bardziej biznesmenem niż księdzem (sic!).
  – Otaczanie się „swoimi”. W „Naszym Dzienniku”, w TV Trwam, Radiu Maryja pierwsze skrzypce grają Żydzi.
  – Oględnie hołubi Żydów, np. akcja zbierania świadectw Polaków, którzy ratowali Żydów w czasie II WŚ. Tym niewinnym sposobem wszystko kręci się wokół Żydów! Oni jawią się jako nadludzie – śmierć i cierpienia Żyda to coś wyjątkowego.
  Ksiądz Polak zbierałby świadectwa o tym, jak Żydzi z UB mordowali polską elitę, jak wysługiwali się okupantom zarówno Niemcom jak i sowietom (sporządzali listy Polaków do eksterminacji), jak witali najeźdźców bramami tryumfalnymi, itd, itp. …Ale nie, o tym cisza!…Nie jest to zastanawiające???
  – Potajemne konszachty z organizacjami żydowskimi.
  – Autoreklama, np. niedzielna audycja po 18-tej – „By odnowić oblicze ziemi”. No tu jest niedoścignio-ny! Arcyżydowska cecha charakteru.

  Fakty kłujące w oczy!

  – „Nasz Dziennik” w rękach nie-Polaków (Ukraińcy i Żydzi). Artykuły tumanią i usypiają czytelnika, nigdy nie dotykają spraw istotnych, nie kształtują zdrowego, racjonalnego rozumienia interesów Polaków. Pełno tam nostalgii, martyrologii, wspominek, płaczu, narzekania…Żadnych wniosków na przyszłość (choćby wg zasady: uczmy się na błędach).
  – Wybór wiadomości w mediach Rydzyka, ich ton, sposób podania – tak samo zakłamany jak w mediach głównego nurtu. Gdzie tu katolicyzm, który jest synonimem bezkompromisowości, stania przy prawdzie bez względu na konsekwencje?! No, gdzie on jest, Mojsze Rydzyk!
  – „Gwiazdy” medialne Radia Maryja – w większości to Żydzi (St. Michalkiewicz, P. Jaroszyński, J.R. Nowak, J. Szaniawski, K. Czuba, J. Szyszko, A. Macierewicz, R. Ziemkiewicz, ks. P. Bortkiewicz i inni).
  – „Patriotyzm”, a jakże…, tyle że naiwny, dziecinny, aby Polakom nic się nie udało. Nich się wykrzyczą, ponarzekają, pokłócą…i oto chodzi!
  – Politycznie zawsze wspierał Żydów: Wałęsę, Gronkiewicz-Walc, Krzaklewskiego, Kaczyńskich, Gier-tycha, Jurka…, a jeśli już poprze Polaka, to będzie to oferma, jak np. posłanka z Torunia Ania Sobec-ka, Jasiu Łopuszański, Maniuś Piłka, itp.
  – Nie dopuści na antenę narodowców, ale syjoniści zawsze mają dostęp!
  – Dająca się wyczuć estyma do Żydów – on nigdy nie powie czegoś ujemnego o Żydach (!) Zważ czytel-niku, że sam Pan Jezus wypowiadał się ostro przeciwko Żydom, bo taka jest prawda, a Rydzyk nigdy nie powie o nich złego słowa! Nie daje to do myślenia…?
  – Żyd Bogdan Chazan (prof. ginekologii i położnictwa), morderca wielu polskich dzieci, promowany w tym Radiu jako obrońca życia!!! (diabeł ma dobry ubaw!)
  On powinien do końca żywota pokutować, zadośćuczynić za te zbrodnie i nie pchać się przed kame-ry…Ale to jest typowe dla Żyda: w każdej sytuacji odwróci kota ogonem, wywinie się na czołowe miejsce…, a inny Żyd pomoże mu i przedstawi go, jako wzór do naśladowania!
  – Odwiedza ambasadę Izraela w Polsce! A co to za interesy robi ten duchowny?

  Wiara Rydzyka.

  – Typowa dla Żyda powierzchowność, brak głębi duchowej – w zamian widzimy medialność, nadaktywność: akcje, zjazdy, pielgrzymki, zbiórki na kolejne inwestycje, konferencje, itp., itd. – nieustanny rejwach. Ludzie o płytkiej wierze odnoszą wrażenie, iż oto mamy super księdza i gorącego patriotę!
  – Wróg Jezusa Chrystusa Króla Polski. Walczy z ideą intronizacji Jezusa Chrystusa na Króla Polski: dopuścił do wywrotowej działalności o. J. Mikruta na tym polu, co spowodowało zamieszanie i rozbicie zwolenników intronizacji. Dyskryminuje ks. Natanka i Rycerzy Chrystusa Króla – podlegają absolutnej cenzurze: bezwzględny zakaz mówienia o nich i pokazywania ich na wizji.
  – Dla niego Bogiem jest raczej Jan Paweł II niż Jezus Chrystus. W tym Radiu więcej mówi się o JPII niż o Jezusie Chrystusie! W taki oto sposób odwodzi Polaków od Boga, wiedzie na manowce wiary.
  – Kościół NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i świętego Jana Pawła II – najnowsze „dzieło” Żydka Rydzyka. Kolejny dowód „nowej wiary” – do czego ten osobnik się nie dotknie, to wyjdzie na wspak!
  Mamy tu dalsze umocnienie kultu JP II – wszystko na dobrej drodze, aby go ubóstwić!
  Architektonicznie to kicz – zaprzeczenie zasadom obowiązującym katolickie budowle sakralne. Tam nie ma ducha katolickiego: na pierwszym miejscu nie jest Bóg!!! Ano, mamy tam: muzeum, wystawy, salę koncertową, tysiące tablic darczyńców, Kaplicę Pamięci bez krzyża (!) aby nie urazić Żydów!!! …a gdzie jest Bóg?! On służy raczej za parawan do przeprowadzenia innych spraw.
  Czyż nie dla kultu Boga ma być kościół?! Przypomnijmy sobie scenę z Ewangelii, kiedy Jezus wy-rzuca handlarzy ze Świątyni Jerozolimskiej. Tak samo by uczynił i w tym kościele.
  – XI/2017 rabin „namaszcza” premier B. Szydło w obecności Rydzyka i ten na to nie reaguje! Mamy tu namaszczenie z Synagogi Szatana i kapłan katolicki na to nie reaguje?! W ogóle, jak można zapraszać rabinów do katolickich świątyń, pozwalać im oddziaływać na katolików!!!

  Portret psychologiczny.

  – Apodyktyczność – z nim nie ma dialogu, jeśli sprawa nie po jego myśli, to uda że nie usłyszał, przeinaczy, wyłączy mikrofon…
  – Gwiazdorstwo: zawsze na czele, zawsze pierwsze i ostatnie słowo.
  – Bezpardonowy w stosunku do osób różniących się poglądami w jakieś sprawie – nawet w niuansach. Żyd nigdy gojowi nie przyzna racji!
  – Umiejętność zdobywania poparcia i popularności – cecha każdego Żyda.
  – Wycieranie gęby frazesami patriotycznymi. W jego patriotycznych tyradach, co drugie słowo jest pa-triotyczne…od tego pustego „patriotyzmu” słuchaczowi robi się mdło…. Ale to tylko słowa, słowa, morze słów…
  – Dobór współpracowników (księży). Żaden inteligentny i na poziomie Polak nie zostanie dopuszczony do tych mediów. Ekipę medialną Rydzyka stanowią miernoty intelektualne, „pobożni” i „cisi”, wg zasady: mierni, ale wierni…, którzy są tłem dla gwiazdora Mośka Rydzyka.
  Osoba przeciętnie inteligentna, bez trudu zauważy miałkość duchową oraz intelektualną tych mediów. Czujemy wstyd za taki katolicyzm!!!

  Przykłady zwodzenia Polaków

  – Destrukcyjne działania, np. podczas wyborów do Sejmu, czy wyborów prezydenckich: nawołuje słu-chaczy, aby każdy głosował tak, jak mu sumienie podpowiada… W ten oto prosty sposób kilka mln katolickich wyborców rozprasza swoje głosy i nie stanowi żadnej siły politycznej, choć liczebnie są większością!
  – Promuje szkodliwą tradycję polityczną – piłsudczyznę, ogłupiającą naród i zakłamując historię Polski. Piłsudski był Litwakiem, lewakiem, apostatą, wspierał masonerię…i taki osobnik dawany za wzór patrioty!
  – Eliminuje inteligentnych Polaków ze swoich mediów, np. prof. Anna Raźny, prof. K. Kozłowski, H. Pająk. Jeśli słuchacz, który dodzwonił się do Radia zacznie mówić mądrze, w duchu polskim, to zaraz zostanie spławiony, a najczęściej rozłączony. Tak zabija się wyższe aspiracje narodu i daje głos pospólstwu.

  „Katolicyzm” mediów biznesmena Rydzyka

  – Na przykładzie gwiazdora felietonu w RM, Stanisława Michalkiewicza, doktrynera liberalizmu. Libera jest grzechem, potępiony w encyklikach przez papieży! Korzystając z anteny RM, pan Stasiu, jak nigdy nic, mąci w głowach katolikom!
  – Milczy o wielkich wypaczeniach w liturgii Mszy Świętej, a to jest sprawą kluczową dla wiary …
  – Milczy o największym wrogu wiary, którym jest kościół szatana, czyli masoneria. Jak katolik może przemienić świat, zdobyć go dla Boga, jeśli nie jest świadom z kim mu przyjdzie zmagać się w życiu społecznym, jakimi metodami posługuje się przeciwnik…Kto go o tym pouczy? A to jest obowiązek księży! Dlatego też katolicy przegrywają na każdym froncie, nie liczą się w życiu politycznym, są popychadłami w rękach swoich wrogów! Żenada!

  Wnioski

  Michnika biła SB, Kuroń był internowany, Wałęsa prześladowany, …Rydzyk szkalowany… W żargonie służb występuje termin legendowanie agenta, tzn. uwiarygadnianie poprzez celowe „prześladowania”. Dano mu spokój, bo wrogowie Polski widzą, że ten biznesmen gra na tę samą nutę…Pewnie, że od czasu do czasu muszą coś zrobić przeciwko niemu, aby Polacy nie zaczęli czegoś podejrzewać…
  Że ktoś jest prześladowany, to jeszcze niewiele mówi! Tym bardziej, że wielu wyróżniających się polskich patriotów i księży zginęło w „wypadkach samochodowych”, „powiesiło się”, „zmarło na zawał serca”, „zatruło się czadem podczas snu”, itp., …a ten „patriota” nawet paluszka nie skaleczył…Nie jest to dziwne?!

  PS
  Orędzie Jezusa Chrystusa 29 III 2017 cz. 2.
  Słowa Pana do Radia Maryja

  (…)

  Jeśli Radio Maryja nie będzie prowadzić oficjalnie krucjaty różańcowej za Ojczyznę potrząsnę nim. Zaczną spadać nań i jego pracowników nieszczęścia aż się opamiętają.
  Diabeł rozpycha się tam coraz bardziej. Coraz więcej zawoalowanych żydowskich interesów a coraz mniej Łaski.
  Diabeł miesza i chce zamiesić zaczyn do przyszłego prześladowania Mojego Prawdziwego Kościoła, Kościoła Chrystusowego. Szatan chce uczynić z niego ważne narzędzie Wielkiej Nierządnicy. Niech się zatem bardzo strzegą.

  Masz synu rację. Taki zakonnik jeśli ma tylko dobre zamiary i chce słuchać Boga a nie może przemóc powinien poprosić o zwolnienie z pracy w Radio, a w zakonie modlić się za nie i swoich współbraci. Tak to wygląda i ty byś tak zrobił.

  Widzisz dziecko; służy ktoś całe życie Bogu a finał może być drogą ku przepaści. Faryzeusze, kapłani, w tym arcykapłan, uczeni w Piśmie też służyli Bogu, a jednak, służąc Mu i przestrzegając uciążliwych przecież przepisów, zabili Boga.
  Radio Maryja uważaj żeby nie zabić Boga. Czy uważasz, że można zabić Boga tylko idąc w świecki liberalizm czy ateizm?
  Czy nie mówię ( o czym już było w innym przekazie. Jak znajdziesz podasz cytat i link) o tych, którzy głoszą w moje imię, a ja im powiem: Nie znam was. I pójdą w ogień przeklęci.
  Na tym zakończ moje dziecko. I wyślij do Radia Maryja ten przekaz.

  http://cyprianpolakwiara.blogspot.se/2017/04/oredzie-jezusa-chrystusa-29-iii-2017-cz.html

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031