Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
363 posty 8813 komentarzy

blog trybeus'a

trybeus - ...katol i moher z kościoła toruńskiego, parafia podhalańska...łowca jehowitów...

Jak polityczny płodozmian zmienił się polityczną trójpolówkę

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

...na tej biednej polskiej roli...

 Płodozmian i trójpolówka to w zasadzie terminy rolnicze, ale jako żywo pasują do metodologii tych co w Polsce uprawiają tzw. politykę. Płodozmian w rolnictwie miał za zadanie zaplanować tak rośliny do upraw, aby następujące po sobie nie wyjałowiały gleby do końca i zachowały równowagę agroekosystemu. Trójpolówka, to też termin rolniczy, jest to także sposób na efektywne wykorzystanie roli...polega na tym, że pole dzieli się na trzy części i przykładowo jedne obsiewa się zbożem ozimym, druga część zbożem jarym, a trzecia część "odpoczywa", jako ugór, lub pastwisko. Byłby ze mnie rolnik...co nie? Ale ja jednak wolę obserwować scenę polityczną i sztuczki politycznych farmerów, którzy chcą czerpać garściami ze społeczeństwa, ale tak, aby to społeczeństwo do końca nie wyjałowić...Płodozmian w polityce to w prawdziwy majstersztyk, aby dobrze zobrazować to musimy się wrócić do czasów, kiedy to jedynie słuszna mateczka partia "oddawała" władzę tzw Solidarności. Wiele razy o tym pisałem i wiele razy będę pisał, bo to jest niemal genessis tzw "polskiej polityki". Oczywiście zryw solidarnościowy porwał wiele uczciwych serc i dał nadzieję na normalność w państwie, ale dziś widzimy, że była to sprytna inscenizacja...był to tylko polityczny płodozmian. 

Wiemy, że zanim mateczka partia "oddała" władzę, musiała w sposób perfekcyjny kontrolować tę "zmianę", a w zasadzie kreować od początku do końca ten płodozmian polityczny. 

Widzieliśmy...ta zmiana uprawy trwała 25 lat, którą to sprytnie nazwali fachowo "transformacją ustrojową", a która doprowadziła do totalnego wyjałowienia polskiego społeczeństwa z jego dóbr wypracowanych przez pokolenie naszych ojców, głównie z najważniejszych gałęzi przemysłu, polskich znaków towarowych, dewiz i w zasadzie wszystkiego, co dało się udźwignąć w workach na plecach i "sprywatyzować". Mało tego, kołchozowe, czerwone opoje ze zdeformowaną lewą golenią ze swoistą celebrą co rusz pluli na polską rolę, choć to głównie oni, czerwoni towarzysze jako beneficjenci przez te 25 lat z tej roli czerpali garściami profity. 

Potem nastąpił znów płodozmian polityczny, ale tym razem nie obyło się bez ordynarnego nawożenia wyjałowionej, polskiej gleby pruskimi nawozami. Zaświadczył o tym nawet jeden z "ojców założycieli" Platformy Obywatelskiej, że te pruskie nawozy zakupione za pruskie srebrniki wypłacane z pruskich skarbców zostały przywiezione do Polski na platformie pruskich gastarbaiterów...

Przez osiem lat smród pruskich chemikaliów doprowadzał do szału. Stronnictwo pruskie swoją dewizą "by żyło się lepiej" i aferami przez duże "A" doprowadziło do totalnej erozji. 

I "nagle" pojawia się ekologiczny wybawca, który smród pruskich chemikaliów "neutralizuje"...ekologicznym katolicyzmem. To upragniona dobra zmiana, polityczny płodozmian, który znów ma dać odetchnąć polskiej roli. 

I tu Szanowni Państwo kończy się taktyka politycznego płodozmianu, ponieważ wielu Polaków nie daje się już nabrać na następne "dobre zmiany". Polityka PO i polityka PiS to dwie różne strony, ale niestety tego samego medalu. Proszę zauważyć, że jeśli chodzi o kwestie unijne, głosowanie nad CETA, głosowanie nad GMO, głosowanie nad tzw "odszkodowaniami dla żydów za holokaust", to i PO i PiS głosuje łapka w łapkę. 

Pozostaje kwestia, która pewnie wielu prawym Polakom spędza sen z powiek...dlaczego "dobra zmiana" mając większość w Sejmie  nie rozliczy Platfonsów z ich ośmioletniego nawożenia pruskimi chemikaliami polskiej roli. Ano to bardzo prosta zasada "wy nie ruszacie naszych, to my nie ruszamy waszych"...

Teraz kwestia politycznej trójpolówki, która z politycznego punktu widzenia jest dużo lepsza od politycznego płodozmianu, bo...daje poczucie różnorodność i pozwala na odwleczenie w czasie gniewu społeczeństwa. Przypomnę, chodzi o podzielenie roli na trzy części i obsadzenie ją odpowiednim sortymentem politycznym. Więc mamy oziminę, czyli Platformę Obywatelską wraz z "nowoczesnymi" odpryskami, mamy zboże jare (nomen omen), czyli PiS, oraz mamy odpoczywający ugór, albo bardziej pastwisko, zielone niwy, gdzie pasie się "nowy elektorat" w razie gdyby "dobra zmiana" podpadła okrutnie i aby wygospodarować czas potrzebny na wyresetowanie z polskich głów zapachu pruskich chemikaliów...kogo mam na myśli?

Nie będę Państwa trzymał w niepewności Tak, to Kukizy, na razie polityczny ugór, ale docelowo wentyl bezpieczeństwa, na których padnie wybór kiedy PiS się społeczeństwu znudzi choćby polowaniem na polskiego podatnika pod hasłem "wystarczy nie kraść", gdzie obce korporacje grasujące w Polsce takiego terminu jak podatek dochodowy nie znają...albo przymuszaniem do jedynie słusznych zabiegów medycznych, łącznie z toksycznymi szczepieniami, a to w zasadzie tylko czubek góry lodowej.

Ktoś może zadać pytanie, po co to wszystko, po co te inscenizacje i kto za tym stoi. To bardzo proste...status polskiej ziemi jest jasny. Jesteśmy kolonią niewolników, a "nasze rządy" są tylko zarządcami niczym Leoncio z filmu "Niewolnica Isaura"...a, może jeszcze ktoś zapyta...dla kogo pracuje Leoncio? Ano dla City of London. Odsyłam pod link...każdemu powinny się otworzyć oczy... //dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=19210&Itemid=119

 

 
Obrazek autor Sadurski...

KOMENTARZE

 • Stalinowsko bermanowska komuna do kontynuacji sjonistycznej kolonizacji Palestyny wybrała polski Episkopat do opanowania Watykan
  według wzorów opanowania konspiracji Sawinkowa w ZSRR i polskiej konspiracji we Lwowie oraz powojennej
  Porozumienie międZy PRL a Kościołem z kwietnia 1950r dawało formalknązgodę na istnienie KUL, zakonów, prasy, szkolnictwa i seminariów oraz pielgrzymowania jedynie za prawo opiniowania kandydatów na biskupów przez Urząd do Spraw Wyznań Luny Brystyngier, Kąkola i Mazura. W Polsce zaowocowało to posiewem kąkolu jak w ewangelicznej przypowieści i mimo rozwiązania PZPR, PRL, SB a nawet wywiadu WP zgodnie z przykazaniem Marksa o dojściu do komunizmu czyli społeczeństwa bezklasowego ws nowych elitach nie zdołano utworzyć infrastruktury prawniczej dyktatury sądząc, że wystarczy Konstytucja .do regulacji i wykorzystywania prawa, religii, kultury i nauki jako nadwudowy materialistycznego systemu szczęśliwości. Ale znaleźli się dwaj tacy co ukradli księżyc w sjonistycznej szkole filmowej PRL i przez wiele lat zajmowali kluczowe stanowiska ministerialne, prezydenckie i premierowskie dziwiąc się ustępującej komunie, że nie uzupełniła ndbudowy prawniczej swedj dyktatury lecz ją zlikwidowała jak wielesettysięczne obozy ONZ dla "uchodzców z za żelaznej kurtyny" zlikwidowano po utworzeniu żydowskiego państwa w Palestynie przez ONZ na wniosek Gromyki.
  Od 1944r dyktatura bermanowska nie potrzebowała specjalnego systemu by być cełą gębą państwem prawa i femokracji. Milicjantom wystarczyły pistolrty maszynowe za pałki itp. Kłamstwo marksistowskie nie potrzebowało kłamstw w rodzaju smoleńskiego.\Teraz socjotechnika ma nowe narzędzia i osłupienie sądownictwa oraz wyższych instytucji i wydawnictw naukowych daje nadzieje "płodozmianowi" prezessimusowsko rydzykowemu na tysiącletnie gospodarowanie na wyspie polskiej.
 • Chcą obowiązkowo szczepić osoby dorosłe!
  Znany lobbysta proszczepionkowy Marek Posobkiewicz, zajmujący stanowisko Głównego Inspektora Sanitarnego, na polecenie rządu, przygotowuje projekt zmiany ustawy, która może zmusić dorosłych Polaków do szczepienia się. Rząd jeszcze tego nie przyjął, ale wydaje się to w zasadzie formalnością.

  Co szykują dla nas siepacze totalitaryzmu medycznego? Oficjalnie chodzi podobno o to, aby przygotować się na jakieś bliżej niesprecyzowane epidemie. Jeżeli projektowane przepisy wejdą w życie, o wiele łatwiej będzie wprowadzić tak zwane obowiązkowe..

  Ps W Pakistanie by to nie przeszlo w trumnach wracalo by setki osob z ekip szczepionkowych [ wide ekipy WHO]. Cale szcenscie ze polacy to narod nowoczesny i cywilizowany i dbamy o zdrowie swych bliskich
 • @jan
  To byla wklejka ze strony Alexjones.pl
 • autor
  //Polityka PO i polityka PiS to dwie różne strony, ale niestety tego samego medalu.//

  Dobrze, że Pan to również widzi. Tylko co dalej?
  Ja mam taką cichą nadzieję, że może niebawem wyłoni się grupa osób której będzie można zaufać... Mamy na to dwa lata.
 • Kto za tym stoi?
  A ja myślę, że nikt za tym nie stoi. Są to naturalne procesy, ogół ludzi a szczególnie politycy kierują się swoim interesem. Wypadkową tego jest powstawanie imperiów, ucisk i eksploatacja.

  Ponieważ pragnieniem ogólu jest wyglądać dobrze w oczach innych i w swoich, wymyśla się szlachetne uzasadnienia i racjonalizacje. Anglicy zbudowali swoje imperium przez roztargnienie a nie przez plan, tak samo szlachta polska zniewoliła chłopstwo i zniszczyła mieszczaństwo bez świadomości tego co robiła. (Dlatego wymyśliła mit, że reprezentuje jakąś sarmacką stepowo turańską kulturę, która ma prawo żerować na chłopskej czerni podludzi).

  Nie chcę nikogo obrażać, po prostu "mówię jak jest". Człowiek człowiekowi wilkiem. Chociaż wilki jak psy są szlachetniejsze, bardziej jest szympansem.
 • @hamurabi 23:25:55
  Nie wyłoni się, raczej nierozumny i złosliwy system sam się zawali. Ale my możemy się tego nie doczekać, tylko nasze dzieci albo wnuki. A może dopiero po Drugim Przyjściu.
 • @ Autor
  "...a, może jeszcze ktoś zapyta...dla kogo pracuje Leoncio? Ano dla City of London."

  Trybeus, ja mam pomysł, ale boję się napisać... Sam siebie się wystraszyłem :-(

  No dobra, tylko się nie denerwuj.

  Musimy zaatakować Ruskich...

  Oczywiście wcześniej trzeba się upewnić, że ten plan, który mieli żeby zaatakować Anglię, gdy ktoś zaatakuje ich (bez względu kto to będzie) jest prawdziwy. Wtedy trzeba wystrzelić rakiety z Redzikowa i City of London pójdzie się j...
  Może AM nie jest taki szalony jakby się nam wydawało?

  Sam nie wiem co myśleć.

  5*

  Pozdro!
 • tak jest
  Rewelacyjny tekst- gratuluje
  Szczegolnie wizja wysiewu cookis wydaje sie bardzo prawdopodobna.
  Pozdrawiam
 • @hamurabi 23:25:55
  ...ja nie jestem taki optymistyczny, każda wyłaniająca się grupa ma już od samego początku aniołów stróżów...obserwowałem to na początku powstania Ruchu Narodowego...pozdr
 • @Nibiru 23:34:13
  zgadza się, można śmiało powiedzieć, że rządy, to nic innego, tylko członkowie globalnej mafii...zastanawiam się jak Orbanowi się to udaje ...bo to, że pisiory to miętkie fiuty widać od dosyć dawna
 • @Pedant 00:57:16
  ..jakim "drugim przyjściu", jesteś świadkiem jehowy?
 • @Pedant 00:53:33
  ...to nie są naturalne procesy, to procesy ściśle reżyserowane...oczywiscie można założyć, że system się samoewoluuje, ale ktoś go stworzył, dogląda i konserwuje trybiki, zepsute wymienia na nowe, bardziej lojalne...
 • @Jasiek 07:02:23
  //Musimy zaatakować Ruskich...//

  ale jak, jak to oni od dłuższego czasu nas hybrydowo atakują :D...pozdr
 • @Zorion 08:32:52
  cześć Ziom...ten wysiew jest na zasadzie dojrzewania sera, albo szynki parmeńskiej...kiedy już odpowiednio nabierze walorów jest konsumowana :))...Kukiz już coś przebąkiwał, ze jednak założy partię i skasuje subwencje od państwa...wiec jest na kursie i ścieżce...pozdr
 • @trybeus 10:29:12
  "zastanawiam się jak Orbanowi się to udaje ..."

  Michalkiewicz twierdzi, że tamtejsza razwiedka nagle "poczuła się" wyślizgana z wszystkich konfitur jakie czerpała z majątku na Węgrzech gdy ten został "sprywatyzowany" - głównie przez szkopów i żabojadów - tamtejsze razwiedki "nie wiedzieć czemu" za nic nie chciały się podzielić przejętymi konfiturami z razwiedczykami węgierskimi i tym trzeba teraz na nowo robić "cuda nad urną" żeby jako tako normalnym rządom chcącym odnowić zapas konfitur nikt nie bruździł.

  Zanim jednak do tego doszło ten sam Michalkiewicz stwierdził, że gdy na Węgrzech powstała kiedyś partia (to chyba było przed ujawnieniem taśm dziurdzianego premiera - tak, znów te taśmy...) stworzona głównie przez zdrowo myślących przedsiębiorców, to węgierskie razwidczyki w ciągu roku spowodowały w niej pięć rozłamów i poparcie ludu pracującego miast i wsi poszło się... hmm... wiadomo co.

  Dlaczego w Polsce się tak nie dzieje? Jeśli twierdzenia Michalkiewicza są prawdziwe (w niektórych sprawach jest jakoś dobrze poinformowany - nie wiem skąd on wytrzasnął w swoim czasie tych judejczyków ;-) ) to albo nasza razwiedka jeszcze nie została wyślizgana z wszystkich konfitur albo została w całości przewerbowana tudzież przestała istnieć co na jedno wychodzi.
 • @trybeus 10:29:12
  "bo to, że pisiory to miętkie fiuty widać od dosyć dawna"

  Twardość jest moim zdaniem rzeczą względną - możliwe jest, że z racji swojego strategicznego położenia Polska znajduje się pod kuratelą jeszcze bardziej pierwszorzędnych fachowców niż Węgry - te nie mają nawet zakazu poważniejszych gospodarczych i politycznych kontaktów z Rosją, który to zakaz byłby w Polskich warunkach znaczącym postępem w porównaniu do nakazu ciągłego ujadania na Rosję.

  W miejscu gdzie najważniejsza część "rimlandu" przylega do "heart landu" wszyscy, którzy chcą się liczyć na świecie muszą mieć swoje wpływy - jest Rosja, usrael, Niemcy, Chiny, City oraz wszelakie globalne korporacje, których interesy nie muszą być tożsame z interesami jakichkolwiek państw. Moim zdaniem jakby nie patrzeć jesteśmy środkiem świata - brzmi może nazbyt optymistycznie w zaistniałej sytuacji, ale może jeszcze będzie normalnie.
 • @trybeus 10:35:33
  "jak to oni od dłuższego czasu nas hybrydowo atakują"

  I właśnie w odpowiedzi na te ataki, będące już wprost nie do zniesienia gdy już "wschodnia flanka koło Żagania" jest zabezpieczona przed agresją zielonych ludzików [podtyp: grune menschen], białoruski zapad został wystraszony dragonem, bohatersko chroniąca nas przed Rosją Ukraina nie ustaje w zapewnieniach o swej przyjaźni (doradzana przez "partniorów" z NATO), AM decyduje się na wciśnięcie guzika... kuźwa, ale by namieszał "partniorom" ;-DDD

  Pozdro!
 • @jan 22:58:27
  "W Pakistanie by to nie przeszlo w trumnach wracalo setki osob z ekip "szczepionkowych [ wide ekipy WHO]"

  Dobry wynik :)
 • Niezależnie od płodozmianu,przymusowych szczepień, pwolna "wymiana czy podmiana narodu "trwa
  znaleziono kolejne w tym tygodniu zwłoki noworodka!!Kolejny mały Polak do piachu!!!
  Nie ma tygodnia bez takich wieści!!
  http://fakty.interia.pl/lubelskie/news-lubelskie-policja-znalazla-zwloki-noworodka,nId,2451827

  http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/lublin/zwloki-noworodka-w-tekturowym-pudelku/nfz9knp

  http://www.fakt.pl/dziecko-wyrzucone-z-okna

  https://www.tvn24.pl/pomorze,42/szczecinek-noworodek-lezal-przy-smietniku-trwa-walka-o-jego-zycie,780101.html


  https://www.tvn24.pl/wroclaw,44/klobuczyn-martwy-noworodek-na-posesji-piec-osob-zatrzymanych,776375.html
 • @trybeus 10:38:04
  Trójpolówka, to też termin rolniczy, jest to także sposób na efektywne wykorzystanie roli...polega na tym, że pole dzieli się na trzy części i przykładowo jedne obsiewa się zbożem ozimym, druga część zbożem jarym, a trzecia część "odpoczywa", jako ugór, lub pastwisko.

  Dziwnie, trójpołówka jest zapisana w konstytucji.
  Z tego co można zaobserwować, kołowa równowaga służy, martwym przedmiotom. Trójpołówka stosowana ciągle przez partie polityczne jest zagrożeniem dla podmiotu żywych Polaków.

  Nie słyszałem, aby Stowarzyszenie Kukiza było na kursie i ścieżce partyjnej z kręconą równowagą:)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930