Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
363 posty 8813 komentarzy

blog trybeus'a

trybeus - ...katol i moher z kościoła toruńskiego, parafia podhalańska...łowca jehowitów...

Zadanie specjalne dla Szeryfa Ziobro...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy jest możliwe, aby oboje rodziców uprowadzili własne dziecko?

 Czy jest możliwe, aby oboje rodziców uprowadzili własne dziecko? Takie rzeczy tylko w Polskiej Republice Bananowej...tym razem rządzonej przez Prawych i Sprawiedliwych...Przeczytałem wczoraj artykuł na szwabskiej interii, że "rodzice porwali dziecko ze szpitala i trwa obława policji"...
Czytając ten tendencyjny artykuł (link) wpierw odniosłem wrażenie, że był to wcześniak, ale jak się okazało dziecko było donoszone i zdrowe...natomiast rodzice nie wyrazili zgody na szczepienie, oraz podanie wit K ...o której nie można nawet poczytać ulotki, bo takowa w języku polskim nie występuje...


No i wszystko jasne...poukładała się układanka. Okazało się, że medyczne biurwy zwołały sąd kapturowy w budynku szpitala, który wytypował kuratora bez żadnej wiedzy medycznej, a który miał podejmować decyzję za w pełni świadomych rodziców...ograniczono rodzicom prawa rodzicielskie. Więc siłą rzeczy rodzice zabrali dziecko. Okazuje się, że wspólnie je...porwali...

Ojciec dziecka nie miał możliwości nagrywania, oraz nie miał możliwości się bronić...na filmiku ojciec dziecka opowiada jak doszło do tego haniebnego linczu na jego rodzinę...

https://www.youtube.com/watch?v=nbiwye5C_go&feature=youtu.beWięc jest zadanie specjalne dla Szeryfa Ziobro...mam świadomość, że rozkaz musi wydać "szeregowy poseł" Jarosław Kaczyński, więc niech wyda...apeluje do niego Jerzy Zięba w filmiku poniżej...

https://www.youtube.com/watch?v=Qb6kYPpjZjg
 

I ja też się podpisuję pod tym apelem...stop bezprawiu i gwałcie na Polskiej Rodzinie!!!

Dodam jeszcze wypowiedź Ewy Niteckiej...dla polityków, którzy będą zasłaniać się niewiedzą...

"Jestem pewna, że dużo dobra pojawi się z cierpienia tej rodziny, ponieważ teraz cała Polska i nie tylko dowie się o właściwym, służącym noworodkowi, matce i rodzinie sposobie opieki (umożliwienie noworodkowi samodzielnego dopełznięcia do piersi, pozostawienie mazi płodowej stanowiącej najlepszą możliwą ochronę jej/go delikatnej skóry) a my będziemy opowiadać na prawo i lewo, że 
1. można rodzić w domu decydując kogo chcemy wpuścić za nasz próg 
2. noworodek a zwłaszcza wcześniak potrzebuje kontaktu skóra do skóry oraz dostępu do piersi matka 
3. zamiast trzech strzykawek (BCG, wzwb, wit.K) wystarczą mu dwie w postaci piersi matki, bo krytycznie ważne (to jedyny moment w życiu!), żeby pierwszym pokarmem była siara, bo uszczelnia śluzówkę jelit. A już dość powszechna jest wiedza, że jelita to "nasz drugi mózg" i nie do przecenienia istotne dla właściwego rozwoju i funkcjonowania układu odpornościowego. 4. połóg to święty czas dla matki, dziecka i rodziny."

KOMENTARZE

 • "Czy jest możliwe, aby oboje rodziców uprowadzili własne dziecko?"
  Możliwe.To znaczy nie możliwe bo porywając dziecko działają przeciw prawu a działanie przeciw prawu jest niezgodne z prawem.
  Chwilę cierpliwości.Wczoraj "popełniony" przeze mnie tekst pan Zygmunt Białas wkrótce zamieści na swoim blogu.Tekst w sposób w miarę jasny wyjaśni sytuacje prawną w jakiej znaleźli się Polacy.Nie twierdzę że tekst uspokoi,być może wręcz przeciwne,ale z pewnością wyjaśni.
  Do tego czasu możesz pan pokozaczyć hasłami typu "Zadanie specjalne dla Szeryfa Ziobro"
 • trybeus
  Polski już prawie nie ma.
  Rządzą komuniści, naziści, islamiści, pederaści, genderowcy, sataniści i ci co to wymyślili czyli syjoniści.

  Teraz oddelegowali PiS. W następnych wyborach wystrugają z banana jakiś nowy (po)twór. W końcu hodowca kotów z Żoliborza już się trochę zużył. A "totalna" to totalne matoły, też wystrugane z banana.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 11:37:02
  no właśnie, ale liczę na to, że się katolicy w końcu zwiedzą, że to znów inscenizacja ze świątobliwymi aktorami, to powinni w końcu coś przedsięwziąć...ja wiem, ze trzeba "nadstawiać drugi policzek", ale tak w zasadzie jesteśmy już kopani po gębie, brzuchu i jajach...
 • @ikulalibal 11:22:50
  no to czekam na tekst :))...ja mam świadomość...ale nie zgodzę się na to, żeby o losach dzieci decydowały jugendamty...prawi i sprawiedliwi mają szansę, aby się wykazać...mniej wystawania przed ołtarzami, a więcej pracy dla społeczeństwa...
 • Dobra zmiana
  Nie wiem dlaczego wszyscy tak narzekają?
  Cieszmy się! Najważniejsze, że nie ma już komuny!
  Przy władzy mamy prawdziwych patriotów którzy nie boją się nawet Ruskich a i Niemców z rozpędu wycwelują.
  Świetlana przyszłość przed nami.
 • @Robik 11:50:50
  To już możemy odtrąbić RP od Atlantyku do Uralu. Syberię zostawimy Chińczykom.
  Tylko, żeby nam nie zabrakło ministra wojny (tego obecnego :)))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 12:09:41
  ...to już nie Międzymorze, tylko Międzyoceania :))
 • @trybeus 12:10:57
  A cio... Jak szaleć to szaleć :)))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 12:09:41
  Okudżawa był jednak geniuszem.
  Antycypował nawet naszego arcy-cymbała ministra wojny Antoniego Wielkiego...
  https://www.youtube.com/watch?v=2EgBGXZKKVs
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 11:37:02, trybeus
  A nie dodałeś do rządzących kogutów, co pieczę nad kurami sprawują. Nie zaliczone!!!

  PS. Tak z ciekawości: kto prawo o obowiązkowych szczepieniach uchwalił?

  PiS, czy PO?

  I druga sprawa. Często można się spotkać z decyzjami np. samorządów z PO, o antypolskim charakterze. Tak np. w Trójmieście . Twym ulubionym. Kto za to odpowiada? Znowu PiS?
 • Przeczytałem zobaczyłem filmy
  I powiem szczerze, że nie mam słów, tam powinny głowy polecieć, a czy polecą? Jeśli PiS będzie chciał zrobić z tego propagandową ustawkę, że sądy trzeba zreformować tak jak PiS chce (oczywiście proponowana reforma nic w tej sprawie nie zmieni, bo nie w tym kierunku idzie ta "reforma"), Jeśli nie, rodziców będzie nadal ścigać policja.
  Dobrze, że to opisałeś, to trzeba rozgłaszać.
 • @Zawisza Niebieski 14:02:34
  //oczywiście proponowana reforma nic w tej sprawie nie zmieni, bo nie w tym kierunku idzie ta "reforma"//


  tak po prawdzie to chyba nikt nie wie jak ta "reforma" miała wyglądać...według mnie to była ustawka, "reforma", która nie istnieje, a którą "zawetował" Duduś...minie jakiś czas i znów padną sobie w objęcia...tak było z Ziobrem...pozdr
 • @ikulalibal 11:22:50
  Prawo stanowione ustalone jest w sposób wtórny względem prawa naturalnego. Tylko jeśli w sposób zupełny poznane zostanie prawo naturalne i według niego spisane prawo stanowione możemy liczyć, że drugie będzie trafne. Nim to nastąpi zawsze możemy oczekiwać powodów do zmiany nietrafionego prawa stanowionego poprzedzonych jakimś aktem zaprzeczenia mu.
 • @trybeus 14:16:43
  dokładnie, ustawka.. dodam, że ku uciesze sanhedrynu
 • @Marcin Kotasiński 14:25:53
  musiałem dwa razy przeczytać aby zrozumieć :(
  przyznam, że trafne.. ale oderwane od rzeczywistości..
 • @wk..ny 14:49:23
  Czuję nie Kotasińskiego, a Tomasza z Akwinu za tym komentarzem.
 • Miejmy nadzieję, że z kolei to nie stanie się obowiązującym wymogiem:
  " (umożliwienie noworodkowi samodzielnego dopełznięcia do piersi, pozostawienie mazi płodowej stanowiącej najlepszą możliwą ochronę jej/go delikatnej skóry) "

  :-o
 • Pozorne zmiany sądownictwa
  Z vetem Maliniaka albo bez - nie stanowi różnicy. Mówi o tym dr Stanisław Krajski:
  https://youtu.be/DVznlzZD2Xg
 • @Marcin Kotasiński 14:25:53
  Dziwnie Pan określa sposób wtórny względem prawa naturalnego.

  Natomiast skład zupełnej narodowej reprezentacji demokracji daje 100% gwarancję stanowionego prawa dla własnych obywateli w kraju.

  Prawo naturalne daje możliwość policzenia reprezentantów tzw narodowej demokracji. Ale lenistwo poznania naturalnego wyniku oddała termin drugiego prawa, które będzie trafne.

  Jeżeli niema zupełnej sumy narodowych demokratów, to oczywiście niezupełny skład narodowej demokracji produkuje buble.
 • @Lotna 16:49:46
  wyjaśnienie...trzeba coś najpierw poznać, a potem krytykować...

  Zarzut że rodzice nie pozwolili na zabiegi higieniczne, takie jak wytarcie z mazi płodowej i kąpiel jest najbardziej bulwersujący w całej sprawie. Matka która odmówiła kąpieli dziecka przedstawiana jest w niektórych mediach jako „szalona”.
  Warto uświadomić opinii publicznej że podczas gdy szpital w Białogardzie wzywa w tej sprawie sąd, szpitale w Warszawie już dawno odeszły od standardowych kąpieli noworodków.
  Maź płodowa stanowi najlepszą naturalną ochronę dla bardzo wrażliwej skóry noworodka, dlatego opóźnienie pierwszej kąpieli jest jak najbardziej wskazane. Nowoczesne podejście do porodu i opieki nad noworodkiem oznacza dziś w wielu kwestiach powrót do natury, np. zalecane jest by noworodek miał po porodzie niezakłócony kontakt skóra do skóry z matką. W tym kontekście wyśmiewanie przez media „szalonych eko- rodziców” jest zupełnie nietrafione. Zaś nagonka ze strony szpitala na rodziców każe zapytać o to czy personel w nim zatrudniony jest na bieżąco z nowoczesnymi standardami opieki nad noworodkiem.


  https://www.facebook.com/stowarzyszeniestopnop/posts/1821821611178592
 • @trybeus 17:59:48
  lotna czasem odlatuje.. taki typ ;)
 • @wk..ny 18:46:42
  ...i lubi murzynów :))))
 • @trybeus 17:59:48
  Nie musisz mi tego tłumaczyć, wiem o tym. Powiedziałam tylko, że mam nadzieję, że położenie noworodka w mazi na brzuchu matki, często jeszcze z uczepioną pępowiną, nie stanie się obowiązującym wymogiem. Tyle. Pełzanie noworodka po brzuchu matki nie jest konieczne do karmienia piersią.

  P.S. Murzyni też ludzie i to źe ich nie ma w twoim zaścianku, nie znaczy, że należy do nich ziajać niczym nie uzasadnioną nienawiścią i obrzucać obelgami, jak co poniektórzy "walczący o prawa białych ludzi". Prawa do czego? Do pogardy? Tak was kościół naucza?
 • @Lotna 16:49:46
  " pozostawienie mazi płodowej stanowiącej najlepszą możliwą ochronę jej/go delikatnej skóry"
  W cywilizowanych krajach, na wypadek konieczności wykonania "cesarskiego cięcia" jest pobierana flora bakteryjna z pochwy, po analizie poprawności składu jest namnażana laboratoryjnie i noworodek jest nią zabezpieczany. Z tym "dopełzaniem" to nie wiem o co chodzi, ale opóźnia się zaciśnięcie pępowiny do ok 3 minut, to jest czas na podjęcie pracy przez płuca noworodka. Po tym czasie dwukierunkowy przepływ krwi przez przewód pępowinowy zanika samodzielnie.
  StopNop uruchomił zbiórkę pieniędzy na obronę niewątpliwie mądrych rodziców przed represjami faszystowsko korporacyjnej 3żydorp:
  https://zrzutka.pl/t9ej57
 • Za StopNop
  "Pełnomocnik pary, mecenas Arkadiusz Tetela powiedział w rozmowie z Polsat News, że rodzice dziecka bezskutecznie chcieli uzyskać informacje konieczne do podjęcia decyzji o stosowaniu procedur medycznych w szpitalu.
  - Sąd podjął decyzję ograniczającą prawa rodzicielskie w ogóle nie wysłuchując matki dziecka. Decyzja została podjęta w ten sposób, że matka, będąc jeszcze po porodzie na lekach przeciwbólowych, w ogóle nie była poproszona o zajęcie stanowiska. Co więcej, nie zgadzają się z tym, aby decyzję podejmował kurator, który nie ma żadnego wykształcenia medycznego - tłumaczył Tetela.
  Podkreślił, że rodzice chcieliby obecnie, aby została zbadana odporność ich dziecka, poziom witaminy K i wtedy chcieliby podjąc decyzję, czy jest konieczne podawanie większej dawki witaminy K i możliwość podania szczepionki.
  Tłumaczył, że szczepienie, które miały być wykonane w szpitalu w pierwszej dobie "są bardzo niebezpieczne" i sam producent szczepionki informuje, że nie należy stosować jej, gdy dziecko narodziło się z obniżoną odpornością.
  - W polskich szpitalach nie ma procedury badania odporności u noworodków. Rodzice domagali się tego badania chcąc wiedzieć, czy to szczepienie będzie bezpieczne. Wykonanie tego szczepienia bez wykonania tej procedury niesie ryzyko wystąpienia powikłań poszczepiennych - powiedział Tetela."
  Beata Mich: "Polska, środkowa Europa 21 wiek!!! A mam wrażenie ze to ciemne średniowiecze!!! Jak lekarze i położne mogą na to pozwalać??? Jestem położną od 27 lat z tego 25 pracuje w Niemczech. Zabieg Credego (profilaktyka rzeżaczki) nie jest wykonywana juz od ponad dwudziestuparu lat!!! W pojedynczych sytuacjach używa sie kropelek do oczu z antybiotykiem. I o tym muszę poinformować rodziców i muszę uzyskać ich zgodę! Szczepień przeciwko gruźlicy wogóle się nie wykonuje u noworodków!!! I w sprawie jakichkolwiek szczepień decydują rodzice. Witamina K jest podawana tylko doustnie, przed 20 lat wyszły badania które udowodniły ze podawanie witaminy przez iniekcje domięśniowe może być powodem rozwijania sie raka. I w przypadku wit K tez decydują rodzice czy podać czy nie. I nikt z tego powodu nie informuje Jugentamtu. Nie mogę tego zrozumieć ze tak traktuje się młodych rodziców. Przecież juz po samej wypowiedzi widać ze to młody inteligentny ojciec, który ma pojęcie i wiedzę o czym mówi!!! Broni swojej rodziny!!! Trzymam kciuki oby wszystko dobrze się dla was zakończyło. Jestem z wami!!! I was popieram, podpisze każda petycję!!!"
  źródło: https://pl-pl.facebook.com/stowarzyszeniestopnop/
  "
 • @rysio 21:20:23
  To szczepienie dobę po urodzeniu jest doprawdy bardzo podejrzane, tym bardziej przeciwko gruźlicy. Przed szczepieniem przeciwko gruźlicy kiedyś sprawdzano, czy nie ma przeciwciał; nie wiem, jak jest dzisiaj, ale to szczepienie powinno być wykonane o wiele później - jeśli w ogóle.

  Bardzo możliwe, że wielu Polaków jest tak traktowanych - zmusza się ich dzieci do niepotrzebnych procedur, tylko, że akurat ci rodzice się postawili.
 • @Lotna 21:38:09
  "jeśli w ogóle."
  W większości cywilizowanych krajów tego szczepienia nie ma.
  Zapadalność na gruźlicę jest statystycznie taka sama, leczy się prosto, antybiotykami.
  Jest to szczepionka żywa, aktywna, w wypadku obniżonej odporności wywołuje paskudne powikłania w tym gruźlice narządowe (np gruźlica mózgu)
  Przed podaniem konowały dla zmyły nazywane "lekarzami" nie sprawdzają czy noworodek nie ma obniżonej odporności, podejrzewam, że większość nie czytała nawet ulotki.
  Szczepionka nie zabezpiecza przed gruźlicą płucną, na którą podobno jest.
 • @rysio 22:09:01
  P.S Paweł Skutecki, poseł Kukiz15:
  "Porównajcie tę wersję z wersją medialną. Nie zostawię tych ludzi samych. To jest wojna Dobra ze Złem."
  źródło: https://www.facebook.com/SkuteckiPawel/
 • Wygląda mi to na ustawkę okupantów i ich pacholków przy inspiracji
  zleceniodawców. O ustawce świadczy bezczelne i szybkie zwołanie tzw. sądu w szpitalu i wydanie wyroku bez udziału strony. Oczywiście pisuary w tym tkwią, bo dają przyzwolenie na szczepienia i opryski chemiczne.

  O co chodzilo? Chodzilo o danie jasnego przekazu trzodzie chlewnej aby nie sprzeciwiala się szczepieniom, bo co prawda nie zabiorą im od razu dziecka (dzięki polityce Ziobro), ale za to ogranicza im prawa rodzicielskie w zakresie tzw. leczenia. Chodzilo o zastraszenie trzody, o nic wiecej.

  A może chodzi o sprowokowanie Polaków do dzialania w ramach obrony koniecznej i zabijania swoich oprawców? Chodzi o zamieszki i pacyfikację z wykorzystaniem ustawy 1066, tak aby wprowadzić standard unijny i francuski stanu wyjątkowego?

  Papierek lakmusowy to szczepienia i opryski chemiczne z nieba. Dopóki to będzie trwało dopóty każda wladza w Polsce będzie okupacyjna i faszystowska.
 • @trybeus
  Groźne nanocząstki w szczepionkach. Prof. Maria Dorota Majewska. Jak już wcześniej pisałam, badacze Antonietta Gatti I Stefano Montanari z prestiżowego włoskiego Instytutu Nauki i Technologii opublikowali w 2016 r. wyniki analiz czystości 44 powszechnie stosowanych szczepionek dla dzieci i dorosłych i ujawnili, że wszystkie one zawierały znaczne ilości toksycznych, nieorganicznych – metalicznych i innych – zanieczyszczeń w postaci micro- i nanocząstek, agregatów, kryształów, precypitatów o wielkości od 100 nanometrów do ok. 10 mikronów


  (http://medcraveonline.com/IJVV/IJVV-04-00072.php; publikacja w załączniku).


  Zanieczyszczenia te (włączające: ołów, chrom, żelazo, tytan, brom, silikon, bar, cynk, aluminium, stront, bizmut, siarka, cyrkon, złoto, wapń, miedź, nikiel, cer, wolfram, srebro, mangan, chrom, hafn) w postaci cząstek i agregatów nie były wymienione w firmowych ulotkach szczepionek. Są one obce dla komórek, nie są biodegradowalne i tworzą toksyczne kompleksy z innymi organicznymi i nieorganicznymi składnikami szczepionek oraz komórek. Jedynie szczepionki przeznaczone dla kotów były pozbawione tych zanieczyszczeń. Autorzy publikacji nie wiedzą skąd te bardzo zróżnicowane, toksyczne zanieczyszczenia wzięły się w szczepionkach. Nie ma możliwości, by pochodziły z normalnych procesów produkcyjnych, gdyż biologiczne preparaty medyczne powinny być ściśle kontrolowane. Można się domyślać, że albo do produkcji szczepionek użyto ścieków przemysłowych, albo celowo dodano do nich te zanieczyszczenia. Ponieważ dziś większość leków i szczepionek (także zachodnich firm) jest produkowana w Chinach, Indii, Wietnamie czy Korei, prawdopodobnie tam pojawiły się te zanieczyszczenia. Metaliczne nanocząstki (szczególnie dwutlenek tytanu) są też dodawane do wielu leków, suplementów, kosmetyków, a nawet do żywności – co zwiększa ich toksyczny ładunek w organizmie. Trujące działanie metali zanieczyszczających szczepionki zostało opisana w tysiącach publikacji naukowych – są one silnie neurotoksyczne, immuno- i genotoksyczne. Uszkadzają DNA, zmieniają ekspresję genów, wywołują choroby neurologiczne, nowotworowe, immunologiczne, chroniczne stany zapalne, działają teratogennie. Szczególnie groźne są zanieczyszczenia w postaci nanocząstek. Nanocząstki metali, wbudowane do błon komórek i wnikające do ich wnętrza, zmieniają też fizjologię komórek poprzez interakcje z kanałami jonowymi w błonach oraz z DNA w jądrze. Pozwala to na zdalne sterowanie (pobudzenie lub hamowanie) aktywności neuronów, mózgu i kontrolę behawioru organizmu przy pomocy bodźców magnetycznych, optycznych, dźwiękowych, ultradźwiękowych, i innych)


  (https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/27013938).


  Osobniki naładowane nanocząstkami metali można zatem uznać za cyborgi, gdyż potencjalnie ich aktywność i zachowanie mogą być sterowane zdalnie przez zewnętrzne siły, urządzenia, czy osoby. Można tu sobie wyobrazić np. przyszłe armie bezwolnych żołnierzy, czy niewolników. Ponieważ żaden rząd lub urząd medyczny, które wymuszają masowe szczepienia dzieci, nie informuje pacjentów lub ich rodziców o groźnych zanieczyszczeniach szczepionek, przymusowe szczepienia należy uznać za gigantyczne, nielegalne, kryminalne eksperymenty pseudomedyczne na całych narodach, których prawdziwe cele pozostają ukryte. Na dzisiejszym etapie rozwoju nauki nie należą już one do sfery science fiction, lecz są złowrogą rzeczywistością i zagrożeniem dla życia całych narodów oraz naszego gatunku. Fakt, że przymusowe toksyczne szczepienia stosowane są tylko w krajach Europy wschodniej nie wymaga tu komentarza.

  Prof. Maria Dorota Majewska
 • @trybeus 14:16:43
  Muszą ukrywać się przed policją, bo nie chcieli bezmyślnie zaszczepić dziecka! W sieci, na kanale Sławomira Sikory znalazło się nagranie, w którym rodzice dziecka, którzy rzekomo uprowadzili je tuż po porodzie ze szpitala w Białogardzie, podają prawdziwy przebieg wydarzeń. Wygląda na to, że szpital w Białogardzie rozpowszechnia nieprawdziwe informacje dotyczące rodziców zabranego noworodka.

  14 września w białogardzkim szpitalu urodziło się dziecko. Po narodzinach dziewczynki rodzice nie wyrazili zgody na szczepienia, podanie witaminy K i umycie noworodka (w większości krajów europejskich nie myje się dziecka w ciągu doby, gdyż jest to ważne dla ochrony jego zdrowia przed zakażeniami). Powód? Kiedy ojciec dziecka zażądał przeprowadzenia badań w celu sprawdzenia, czy dziecko kwalifikuje się do szczepienia, odmówiono mu tego. Również kiedy poprosił o ulotkę witaminy K, chcąc zapoznać się z jej działaniem, również mu tego odmówiono. Lekarze zamiast udzielić niezbędnych informacji, usiłowali wymusić na rodzicach zgodę na zabiegi.

  Szpital zachował się wobec młodych rodziców niczym instytucja totalitarna. W ciągu kilku godzin lekarz ze szpitala powiadomił sąd rodzinny, a ten z kolei w ciągu doby ograniczył władzę rodzicielską, jeśli chodzi o zgodę na zabiegi medyczne. Skandalem jest fakt, iż rodzicom odmówiono posiadania podczas rozprawy pełnomocnika, a ojciec dziecka nie został o rozprawie zawiadomiony.

  Godzinę po ogłoszeniu wyroku rodzice zdecydowali się zabrać dziecko ze szpitala. Szpital powiadomił policję, którzy obecnie zmuszeni są się ukrywać. – Za naszą dociekliwość i troskę zostaliśmy pozbawieni praw do dziecka, zmuszeni do ucieczki i ukrywania się. Zrobiono z nas wyrzutków, jesteśmy szkalowani przez fałszywe informacje medialne – nie kryje rozgoryczenia ojciec dziecka, który na kanale Sławomira Sikory prostował informacje medialne.

  Źródło: Kanał Sławomira Sikory


  Ps..Lekarze doskonale wiedzą jaka jest procedura, bez zgody opiekuna prawnego nic nie mogą zrobić. Jak tak dalej pójdzie to będziemy przychodzić z prawnikiem na sale po porodową bo w szpitalach sądy zainstalują by dzieci odbierać i wy się dziwicie że ludzie nie chcą do Polski wracać. Poza tym, że takiego „sędziego” należy wziąć na sznur to tak naprawdę pies jest pogrzebany jeszcze gdzie indziej. Jest tej policji 3-5x za dużo i szuka sobie zajęcia podobnie jak GL/AL w czasie okupacji niemieckiej rabowała chłopów, żydów i dwory. Podaję trop. Stan etatowy Policji Państwowej według preliminarza budżetowego na rok 1920 wynosił 29511 policjantów w tym 723 oficerów. W 1937 roku przewidziano etaty dla 28 716 policjantów zaś stan etatowy Policji Państwowej w roku 1938 liczył 29 936 szeregowych i 850 oficerów … i był porządek. Dzisiaj jest to około 118 000 etatów (cztery razy więcej) i jest tak jak widać. Patrz sprawa Olewnika i jej podobne, choć może mniej drastyczne. Dodam, że w 1938 nie było indywidualnych środków łączności, samochodów, komputerów i temu podobnych bardzo pomocnych i użytecznych policji akcesoriów a terytorium RP było około o 25% większe. Liczbie ludności w tym czasie jest podobna a więc wniosek taki, że dzisiaj powinno wystarczyć 15 000 – 20 000 etatów. Co zatem robi te dodatkowe 90 000 policjantów? Niektórzy odczuli to na własnej skórze. Druga zasadnicza różnica to taka, że przed 1939r. każdy z funkcjonariuszy rozpoczynający służbę składał następującą przysięgę: „Przysięgam Panu Bogu Wszechmogącemu na powierzonym mi stanowisku pożytek Państwa Polskiego oraz dobro publiczne mieć zawsze przed oczyma; Władzy zwierzchniej Państwa Polskiego wierności dochować; wszystkich obywateli kraju w równym mając zachowaniu, przepisów prawa strzec pilnie, obowiązki swoje spełniać gorliwie i sumiennie, rozkazy przełożonych wykonywać dokładnie, tajemnicy urzędowej dochować. Tak mi Panie Boże dopomóż” … i może w tym cała tajemnica tej różnicy i odpowiedź czemu tak jest. Jest drugie dno sprawy szczepionek , w nocy 16.09.2017 komisja sejmowa przy sprzeciwie posłów Kukiz 15 , głosami PiS i totalniaków rekomendowała bardzo szkodliwe dla niemowląt szczepienia przeciw pneumokokom . Ustawa ma być ekspresowo dziś uchwalona (17.09). Rozgłaszajcie to po portalach gdzie jeszcze nie banują. Nie zgadzać się na żadne szczepienia w pierwszej dobie życia dziecka, jak wyjdziecie ze szpitala to później odmawiać Szczepień w przychodni. W PRL tak zacofanym jak to mówią współcześni lekarze pierwsze szczepienia odbywały się około 10-14 tydzień życia. Przez ten czas można było dużo zaobserwować u dziecka. Szczepić dziecko bez sprawdzenia np czy nie ma obniżonej odporności wrodzonej, bo na oko tego nie da się stwierdzić. Trzeba mieć trochę doświadczenia i zagrozić pozwem lekarzowi, że jak zaszczepił bez zgody albo z zgodą przez sąd to będzie po sądach się go ciągało aż go szlag trafi. Polskie sądy są specjalistami w przedłużaniu postępowań a tu taka szybka reakcja. Zero tolerancji dla łamania praw rodziców to oni po opuszczeniu szpitala odpowiadają nie lekarz.
 • @trybeus 14:16:43
  13 pestycydów na podawanych dzieciom w wieku 4-6 lat owocach i warzywach w UK [skrót] Milionom dzieci podaje się w szkołach owoce i warzywa. Na rodzynkach z Turcji – 13 pestycydów, na portugalskich jabłkach 11 a na gruszkach 9 chemikaliów. Zidentyfikowano 123 pestycydy, łącznie z podejrzewanymi o wywoływanie zaburzeń endokrynologicznych, które ingerują w układy hormonalne, znanymi substancjami rakotwórczymi i fosforanami, które mogą negatywnie wpływać na rozwój mózgu dzieci.

  Źródło/szczegóły: http://www.dailymail.co.uk

  Tłum. Ola Gordon

  – o – 0 – o –

  Od tłumacza: Ciekawe jak jest u nas, wątpię czy ktoś się tym zajmuje. U nas dochodzi jeszcze problem „nawożenia” warzyw fekaliami. A kiedy doda się do tego spryskiwanie Round-up, to gdzie wychodzące z rodziny rolnika robale lądują? W ziemi, a przed tym środkiem uciekają i znoszą jaja na warzywach, spójrzcie na te urodziwe kalafiorki jak sedesy, marchewki i pietruszki jak pastewne. Nie masz mikroskopu w kuchni? To nie pomoże żadne moczenie takich ubogaconych warzywek i owocków w wodzie z sodą oczyszczoną czy octem, nie łudź się. Polacy są b. zarobaczeni. Psy odrobacza się co kwartał, a człowieka – po co? Nawet ta metoda oddawania 2 cm k… nie pomoże, bo w nią nie wejdzie żywy robal bo by zdechł z głodu. On potrzebuje witaminek i minerałów. Jeżeli coś się znajdzie to tylko ich jaja, i zrobi to tylko doświadczony parazytolog, a takich nie widać. Ludziska mają anemię bo hodują w sobie tasiemca, któremu potrzebne jest żelazo, cukrzycę bo hodują przywrę trzustkową, „raka prostaty” bo w ich prostacie są miliony jaj przywry krwi, astmę bo mają robale w płucach…Jedyna metoda ich wykrycia to biorezonans, ale tu znowu problem. Znam lekarza, stosował to urządzenie, ale Izba Lekarska pogroziła mu paluchem i musiał zrezygnować. Polecam przeczytać Kurację życia dr Huldy Clark (online) i pamiętać, że ponad 80% chorób przewlekłych wywołują pasożyty. Polecam ten filmik z prof. Wiąckowskim (ok. 18 min – bomba dla Panów). Przywra krwi – zdolna bestia – każde jajo wyposażone w kolec do przebicia prostaty:

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Przywra_krwi

  https://youtu.be/wxE_8_MB_Xk


  Glistnica: „Drogi zakażenia: niedomyte warzywa, nawożone ludzkimi fekaliami„:

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Glistnica
 • @trybeus 14:16:43
  Chce pan zaszczepić moje dziecko? Nie ma sprawy, proszę tylko podpisać ten formularz. Nie spotkałem jeszcze lekarza, który podpisałby poniższy formularz, ściągnięty już przez setki rodziców. Są dwa powody, dla których lekarze go nie podpisują. Po pierwsze, nie chcą postawić się w kłopotliwej sytuacji dopuszczenia się zaniedbania w postaci nie zaoferowania świadomej zgody tysiącom innych rodziców. Po drugie, wielu lekarzy, przeprowadziwszy własne rozległe badania, wie, że jeśli chodzi o szczepienia, związane z nimi ryzyko znacznie przewyższa ewentualne korzyści. Minął już rok, od kiedy rodzice zaczęli ściągać ten formularz i przedstawiać go lekarzom i jak dotąd nic nie słychać o jakimkolwiek złożonym podpisie. Wielu lekarzy nie chce nawet rzucić nań okiem, kiedy odrzucają stanowisko rodziców sprzeciwiających się szczepieniu, nazywając je śmiesznym. Takie zachowanie wyraźnie wskazuje braki w wiedzy u danego lekarza, który nie dba o dobro swoich pacjentów. Nie chcą oni informować swoich pacjentów o ryzyku, informują jedynie o korzyściach, które w ich mniemaniu są do zaakceptowania. Nie są otwarci na dyskusję i inne podejścia, liczy się jedynie ich jednostronna, tendencyjna opinia wpojona im przez system medyczny. Są też lekarze, którzy zakwestionowali plan szczepień i szukają na własną rękę wiedzy w tym zakresie. Wielu z nich budzi się teraz dzięki trwającym badaniom i presji ze strony rodziców, a nawet kolegów po fachu, żeby przyjrzeć się innemu podejściu, wykraczającemu poza własną indoktrynację. Jeśli jakiś lekarz wywiera na ciebie presję i naciska na szczepienia, ściągnij i wydrukuj poniższy formularz. Jeśli to możliwe, przyślij nam kopię podpisanego przez lekarza formularza. Asertywnie oświadcz lekarzowi, że jedynie w ten sposób, jedynie będąc w pełni poinformowanym, możesz przemyśleć kwestię szczepienia i że wnikliwa analiza bilansu ryzyka i korzyści pozwoli ci lepiej ocenić sytuację i podjąć decyzję. Jak dotąd, 100% lekarzy, którym przedstawiono ten formularz, odmówiło złożenia podpisu. Poniższy formularz powstał na bazie formularza sporządzonego przez Kena Andersona.
  Ściągnij PDF w j. polskim

  Lekarska gwarancja bezpieczeństwa szczepień

  Ściągnij PDF w j. angielskim
  Physician’s Warranty of Vaccine Safety

  Ściągnij PDF w j. hiszpańskim

  Garantia Medica para la Seguridad en las Vacunas

  Ściągnij PDF w j. francuskim
  Formulaire a faire signer (Vaccins)

  Komentarz SOTT.net: Formularz ten można łatwo zmodyfikować pod kątem przedstawienia go pracodawcy, władzom szkoły, czy też każdej innej osobie, próbującej zmusić do szczepienia niechętne temu ofiary. Jeśli szczepienie jest warunkiem przyjęcia do pracy, uczęszczania do szkoły itd., to ten, kto stawia takie wymaganie, powinien wziąć na siebie pełną odpowiedzialność zarówno za nie, jak i za wszelkie skutki uboczne, które mogą być tego następstwem.


  Artykuł na SOTT.net, z komentarzami: You Want To Vaccinate My Child? No Problem, Just Sign This Form


  Ps..Na temat szczepień i ryzyka poważnych powikłań poszczepiennych (NOP) można wyszukać w Google wypowiedzi:

  1. Dr.n.med. Dorota Sienkiewicz Klinika Rehabilitacji Dziecięcej UM.

  Matylda Szalaty biotechnolog (PAN).

  2. Prof.dr.hab Maria Dorota Majewska neurobiolog.

  3. Justyna Socha Stowarzyszenie Stop NOP.

  Filmy:
  a. Wyszczepieni/Vaxxed
  b. Usłyszeć ciszę
  c. Historia Donowana

  Książki:
  1. Szczepienia za i przeciw.
  2. Szczepienia przegląd ważnych badań.

  Zanim zaszczepisz warto zobaczyć jaki jest skład szczepionek, oraz możliwe powikłania podane w ulotkach, przemyśleć czy są przeciwwskazania i czy szczepienie jest zasadne. Poznaj ryzyko
 • @trybeus
  Sprawa noworodka z Białogardu. "Nie było podstaw do drogi sądowej"...W przypadku noworodka z białogardzkiego szpitala nie było podstaw do zgłaszania sprawy sądowi rodzinnemu; zabrakło cierpliwości i spokojnej rozmowy personelu z rodzicami - ocenia konsultant krajowy w dziedzinie neonatologii, prof. Ewa Helwich. Prokuratura bada obecnie, czy postępowanie rodziców, którzy zabrali noworodka ze szpitala, mogło narazić dziecko na niebezpieczeństwo.
  - Gdy rodzice odmawiają zaszczepienia dziecka wystarczy zawiadomienie stacji sanepidu, sąd rodzinny powinien wkraczać, gdy brak zgody opiekunów na wykonanie procedury medycznej może zagrażać życiu dziecka - mówił prof. Helwich.
  W czwartek, w białogardzkim szpitalu urodziła się dziewczynka w 36. tygodniu ciąży. Według ordynatora oddziału położniczo-ginekologicznego, rodzice nie wyrażali zgody na podejmowanie przez personel medyczny podstawowych czynności medycznych wobec noworodka. Z tego powodu zawiadomiony został sąd rodzinny i na terenie szpitala została przeprowadzona rozprawa sądowa. Sąd orzekł o częściowym ograniczeniu rodzicom władzy rodzicielskiej w zakresie udzielanych świadczeń medycznych. Gdy pracownik sądu dostarczył do szpitala pismo z postanowieniem sądu, rodzice z dzieckiem opuścili placówkę. Pary od piątku poszukuje zachodniopomorska policja. Prokuratura wszczęła w poniedziałek śledztwo w tej sprawie.

  - Z tego co wiem od konsultanta wojewódzkiego z Zachodniopomorskiego, to dziecko to był, jak my to mówimy "duży wcześniak", czyli dziecko urodzone przed ukończeniem 37. tygodnia ciąży, w związku z czym kwalifikowane jako urodzone przedwcześnie, ale blisko terminu. To nie był taki wcześniak, który by koniecznie wymagał inkubatora, aparatury nadzorującej - powiedziała prof. Ewa Helwich.
  Jak zaznaczyła, szpital w Białogardzie jest placówką o I poziomie referencji i nie mógłby przyjąć porodu bardzo przedwczesnego, "ponieważ to wymaga dużej fachowości, wymaga specjalnego oddziału intensywnej terapii dla noworodka".

  - Rodzice rzeczywiście nie chcieli się zgodzić na żadne procedury. Nie chcieli, żeby dziecko było położone pod promiennikiem ciepła, bo promieniowanie może szkodzić, ale zostało położone na pierś mamy i ogrzane przez mamę zaraz po urodzeniu - to bardzo dobrze - oceniła profesor. - Potem była scysja dotycząca podania witaminy K. W sytuacji, kiedy rodzice nie życzą sobie iniekcji, można tę witaminę podać doustnie. Z tego, co zdołałam się dowiedzieć, to rodzice obawiali się, że np. w witaminie K jest rtęć - mówiła Helwich.
  Według personelu białogardzkiego szpitala, rodzice nie zgodzili się też na zaszczepienie dziecka w pierwszej dobie życia. Prof. Helwich podkreśliła, że z odmową szczepień lekarze spotykają się coraz częściej, jednak - jak dodała - należy w takich sytuacjach "starać się rozmawiać z rodzicami i przekonywać ich, co leży w interesie ich dziecka".

  - Wiem z doświadczenia, że to tylko zależy od cierpliwości i rozmów z rodzicami, do których trzeba powracać jeśli w pierwszej rozmowie nie udaje nam się ich przekonać. I większość rodziców rezygnuje ze stawiania sprawy żeby nie szczepić dziecka "na ostrzu noża" - mówiła prof. Helwich.
  - Są jednostki, które wytrwają w tym postanowieniu, to wtedy wystarczy zawiadomienie stacji sanepidu, że rodzice odmawiają szczepień. Zwracamy się niekiedy do sądu rodzinnego, ale tylko wtedy gdy rzeczywiście nie wykonanie jakiejś procedury stanowi bezpośrednie zagrożenie życia dziecka - podkreśliła

  Podsumowując, prof. Helwich oceniła, że w przypadku sprawy z Białogardu, zabrakło "cierpliwości i spokoju".

  - W moim przekonaniu, tu nie było powodu do zgłaszania tego aż do sądu rodzinnego, tylko trzeba było cierpliwie z rodzicami rozmawiać - oświadczyła.
  W sobotę w internecie pojawił się film "Prawdziwa wersja zdarzeń rodziców z Białogardu, których poszukuje policja. Oświadczenie Ojca". Widać na nim częściowo mężczyznę, a na końcu także kobietę karmiącą niemowlę. Ojciec dziecka tłumaczy w nagraniu, że dziecko urodziło się w terminie, a poród odbył bez komplikacji.

  - Nie było żadnego zagrożenia życia i zdrowia naszego dziecka. W dwie i pół godziny po porodzie lekarz poinformował, że zgłasza nas do sądu rodzinnego, a ja jako tata dziecka zagrażam jego zdrowiu i życiu - mówił mężczyzna. Jak wyjaśnił, powodem tych działań była odmowa zaszczepienia dziecka w pierwszej dobie życia oraz odmowa podania zastrzyku z witaminą K.

  Prokuratura Okręgowa w Koszalinie wszczęła w poniedziałek śledztwo - jest ono prowadzone w sprawie, nikt nie usłyszał zarzutów. Śledczy zbadają, czy postępowanie rodziców mogło narazić dziecko na niebezpieczeństwo. Śledztwo dotyczy czynu z art. 160 par. 2 KK, który stanowi, że kto naraża człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, a jest osobą, na której ciąży obowiązek opieki nad narażoną osobą, może ponosić odpowiedzialność karną w wymiarze od trzech miesięcy do pięciu lat pozbawienia wolności.
 • @rysio 22:50:50
  Fragment,cyt."Autorzy w sposób naturalny nie badali wpływu szczepień na śmiertelność dzieci. Takie badania są surowo zakazane w krajach rozwiniętych, ale przeprowadziła je wcześniej pośrednio australijska badaczka Viera Scheibner, która wykazała, że prawie wszystkie przypadki śmierci łóżeczkowej zdrowych dzieci miały miejsce w ciągu kilku godzin/dni po jakimś szczepieniu. Niedawno duńscy naukowcy wykazali, że w krajach afrykańskich niemowlęta, które otrzymały szczepionki DTP umierały 5 do 10 razy częściej niż nieszczepione."Za dr M.Majewską https://vaccgenocide.wordpress.com/tag/autyzm/
 • @rysio 22:50:50
  Uchowaj nas Boże od takich lekarzy jak dr Roman Łabędź! Noworodków nie kąpie się po porodzie w całej Europie Zach. substancja znajdująca się na skórze noworodka stanowi naturalną warstwę ochronę i odżywczą dla dziecka i nie należy jej usuwać! Tak samo już od dawna nie stosuje się zabiegu Credego ze względu na duże skutki uboczne takie jak podrażnienie i zaczerwienienie oczu dziecka oraz bolesność i w niektórych przypadkach wystąpienie zapalenia spojówek.W Niemczech każda czynność jest omawiana z rodzicami i muszę wyrazić na nią zgodę. Dzieci się nie kąpie i nie usuwa warstwy ochronnej ze skóry dziecka, nie stosuje zabiegu Credego (od 1986 roku nie jest obowiązkowy), nie szczepi się dzieci w pierwszej dobie życia. Szczepienia są decyzją indywidualną rodziców i nie ma żadnego przymusu przez żadne instytucje. Dwoje moich dzieci otrzymały pierwsze szczepienie dopiero po ukończeniu 12 miesiąca życia i nigdy nie były szczepione przy podejrzeniu nawet małej infekcji. Poza tym problem żółtaczki u noworodków to problem braku higieny w szpitalach, jakoś w Europie Zach. to zachorowanie jest marginalne. Jak ordynatorem może być lekarz stosujący tak przestarzałe procedury medyczne? Czy nie ma innych kandydatów? Przecież chodzi na pewno o brak zgody rodziców na szczepienia. Czy pan dr powiedział wyraźnie, że lekarze nie mieli w planach szczepienia dziecka urodzonego w 36 tygodniu? Koncerny farmaceutyczne opanowały polską służbę zdrowia! Jakim trzeba być bezwzględnym człowiekiem, aby nasyłać na młodych rodziców sąd rodzinny. Sędzia też nie zadał sobie zbyt wiele trudu, aby się zorientować, że ma do czynienia raczej z felczerem niż z dobrze wykształconym lekarzem.Powodzenia i zdrowia młodej rodzinie.
 • @Lotna 21:38:09
  Równoczesny autyzm poszczepienny u trojaczków. Polecam filmik na stronie

  https://www.youtube.com/watch?v=2nQF4LwK354
 • @rysio 22:50:50
  Kodeks karny dla medycznych urzędników ze szpitala w Białogardzie oraz szpitalnego sądu. Art. 189. § 1. Kto pozbawia człowieka wolności, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. Art. 190a. § 1. Kto przez uporczywe nękanie innej osoby lub osoby jej najbliższej wzbudza u niej uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia lub istotnie narusza jej prywatność, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. Art. 192. § 1. Kto wykonuje zabieg leczniczy bez zgody pacjenta, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. § 2. Ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego.
 • @rysio 22:50:50
  https://warszawskagazeta.pl/media/k2/items/cache/6db54299e5f36183fc5aa967b67a96c2_L.jpg


  Szczepienia XXI wieku – konferencja, która nie miała się odbyć. Organizatorom konferencji pt. „Szczepienia XXI wieku” trzykrotnie wypowiedziano salę. W Bibliotece Narodowej, na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz na terenie Sejmu RP. Dlaczego?

  Być może był to skutek działania agresywnych bojówek internetowych, w imię zysku producentów szczepionek, bez odpowiedzialności kogokolwiek za ich negatywne skutki. Być może stały za tym inne powody, ale fakt pozostaje faktem – organizatorzy konferencji mieli poważny problem.

  W obliczu niekorzystnie zmieniającej się sytuacji odnośnie szczepień w naszym kraju postanowiłam zorganizować Konferencję „Szczepienia XXI wieku” z udziałem najbardziej znaczących ludzi w Polsce, którzy zajmują się tym tematem, tj. m.in. profesor Dorotą Majewską, Justyną Sochą, dr Jerzym Jaśkowskim, Jerzym Ziębą – informowała Lena Huppert z Fundacji QLT, organizatorka.

  Zapalnikiem dla decyzji o zorganizowaniu tej konferencji była informacja w mediach, że jest pomysł, by odbierać rodzicom dzieci za brak szczepienia… W ten sposób przekroczono moją granicę, swoistą czerwoną linię w ograniczaniu wolności nas – wolnych ludzi, Polek i Polaków. Są grupy, które uzurpują sobie prawo do podejmowania ryzykownych decyzji w imieniu obywateli świata; którym się wydaje, że mają legitymację dosłownie do wszystkiego, choćby najbardziej absurdalnych posunięć. Najwyższa pora, by powiedzieć temu wyraźne, głośne NIE i wyrazić swój sprzeciw przeciwko osaczającym praktykom, odbieraniu prawa naturalnego rodzicom do decydowania o swoich dzieciach – kontynuowała.

  Prelekcje wygłosili m.in. dr Katarzyna Bross-Walderdoff, dr Hubert Czerniak, prof. dr hab. Maria Dorota Czajkowska-Majewska oraz dr inż. Jerzy Sienkiewicz. Dr Jerzy Jaśkowski, którego niedawno izba lekarska zawiesiła w prawie do wykonywanie zawodu, nie dotarł…

  Po koniec konferencji prelegenci uroczyście odczytali treść poniższej deklaracji.

  DEKLARACJA WARSZAWSKA – „Karta wolności wyboru w przyjmowaniu tzw. szczepień ochronnych”
  Po przeanalizowaniu
  – Praw Naturalnych sformułowanych w 1651 r. przez Thomasa Hobbes’a,
  – Kodeksu Norymberskiego z 1947 r.,
  – Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka uchwalonej w 1948 r. przez Zgromadzenie Ogólne ONZ,
  – Konwencji z Oviedo o Prawach Człowieka i Biomedycynie podjętej przez Radę Europy w 1997 r.,
  – Deklaracji UNESCO z 2005 r. w sprawie Bioetyki i Praw Człowieka
  oraz
  – Konstytucji RP z roku 1997,
  po zebraniu wieloletnich doświadczeń i przeprowadzeniu przez naukę niezależną wielu analiz dotyczących tzw. szczepień ochronnych, podajemy do publicznej wiadomości, że efektem tych działań jest jednoznaczny głos Narodu Polskiego w odniesieniu do wolności wyboru w przyjmowaniu tzw. szczepień ochronnych.
  ZWAŻYWSZY, że człowiek od wielu setek lat toczy walkę o swoją wolność i swoją godność,
  ZWAŻYWSZY, że uznanie przyrodzonej godności oraz równych i niezbywalnych praw wszystkich członków wspólnoty ludzkiej jest podstawą wolności, sprawiedliwości i pokoju świata,
  ZWAŻYWSZY, że nieposzanowanie i nieprzestrzeganie praw naturalnych oraz praw człowieka doprowadziło do aktów barbarzyństwa, które wstrząsnęły sumieniem ludzkości i że ogłoszono uroczyście jako najwznioślejszy cel ludzkości dążenie do zbudowania takiego świata, w którym ludzie korzystać będą z wolności słowa i przekonań oraz z wolności decydowania o swoim życiu osobistym, w tym również o zdrowiu, a także zdrowiu swoich dzieci,
  ZWAŻYWSZY, że powyższe dokumenty wyraźnie mówią, iż każdy człowiek cieszy się wolnością osobistą i nikomu nie wolno ingerować samowolnie w czyjekolwiek życie prywatne, rodzinne, domowe ani też uwłaczać jego honorowi lub dobremu imieniu oraz iż każdy człowiek ma prawo do ochrony prawnej przeciwko takiej ingerencji lub uwłaczaniu,
  ZWAŻYWSZY, że większość krajów Unii Europejskiej cieszy się znaczącą wolnością odnośnie tzw. szczepień ochronnych,
  ZWAŻYWSZY, że analiza naukowa i zebrane wieloletnie doświadczenia w praktyce lekarskiej dowodzą, iż tzw. szczepienia ochronne przynoszą wielokrotnie wysoce niepożądane odczyny poszczepienne i późniejsze powikłania poszczepienne ze zgonem włącznie, a zatem mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia lub życia,
  ZWAŻYWSZY, że każda interwencja medyczne wymaga wyraźnego wyrażenia zgody,
  ZWAŻYWSZY, że zakazane jest przeprowadzanie eksperymentów, w tym również eksperymentów medycznych, na narodach świata,
  ZWAŻYWSZY, że konieczne jest zagwarantowanie praw naturalnych i praw człowieka rodzimymi przepisami prawa i ich respektowanie, aby człowiek nie musiał – doprowadzony do ostateczności – uciekać się do buntu przeciw tyranii i uciskowi,
  sygnatariusze niniejszego aktu woli Narodu Polskiego ogłaszają uroczyście swoją decyzję pod postacią „DEKLARACJI WARSZAWSKIEJ – Karty wolności wyboru w przyjmowaniu tzw. szczepień ochronnych”, która zostanie odczytana i obwieszczona w dniu 26 sierpnia 2017 w Warszawie jako ukoronowanie Konferencji „Szczepienia XXI wieku”.

  Sygnatariusze „DEKLARACJI WARSZAWSKIEJ – Karty wolności wyboru w przyjmowaniu tzw. szczepień ochronnych” domagają się od rządu RP i światowych organizacji strzegących praw człowieka:
  – natychmiastowego respektowania praw naturalnych i praw człowieka oraz zapisów pozostałych ww dokumentów, w tym także prawa wolności wyboru w przyjmowaniu tzw. szczepień ochronnych,
  – wprowadzenia odpowiednich regulacji odnośnie wolności wyboru w przyjmowaniu tzw. szczepień ochronnych do rodzimych przepisów prawa i respektowania ich,
  – wzorem krajów rozwiniętych natychmiastowego zaprzestania szczepień w pierwszej dobie życia, gdy nie można wykluczyć u dziecka wrodzonych patologii będących przeciwwskazaniem do szczepienia,
  – zakazania stosowania substancji toksycznych w tzw. szczepieniach ochronnych, takich jak rtęć, aluminium i inne oraz wyeliminowania niebezpiecznych zanieczyszczeń, jak np. glifosat, zanieczyszczenia wirusowe itd.,
  – wypracowania odpowiedniego dobrowolnego kalendarza szczepień (pozbawionych ww toksycznych substancji) jako zalecenia, a nie przymusu,
  – wprowadzenia obowiązku udzielania osobom poddającym się tzw. szczepieniom ochronnym oraz rodzicom szczepionych dzieci przez personel medyczny rzetelnych informacji na temat składu szczepionek i wszystkich mogących wystąpić niepożądanych odczynów i powikłań poszczepiennych,
  – wprowadzenia obowiązkowych rejestrów niepożądanych odczynów poszczepiennych w oparciu o relacje osób szczepionych, rodziców szczepionych dzieci oraz personel medyczny, a także niezależną od producentów szczepionek analizę statystyczną zgłaszanych przypadków,
  – wypracowania własnych technologii produkcji szczepionek i wdrożenia ich w kraju,
  – wdrożenia etycznych programów nauczania, tj. programów opartych na prawach naturalnych i prawach człowieka, zarówno w szkolnictwie medycznym średnim, jak i wyższym.

  Pod deklaracją podpisało się dotychczas ponad 4 tys. osób i można ją nadal podpisywać na stronie www.podpisz.to

  Justyna Socha
 • @rysio 22:50:50
  http://alexjones.pl/media/k2/items/cache/104743d86a3f9cbf7e648ab51b3e022a_M.jpg


  Wezwanie mediów głównego nurtu do zabijania przeciwników szczepień! Wydawcy gazety Boston Herald wywołali niedawno spore poruszenie, publikując artykuł o sprzeciwach wobec szczepień, w którym stwierdzono, że uświadamianie ludzi na temat potencjalnych zagrożeń dla zdrowia ze strony szczepionek powinno być karane śmiercią. Wygląda na to, że w tym chełpiącym się wolnością słowa kraju policja umysłowa działa pełną parą gotowa karcić każdego, kto ośmiela się przeciwstawiać się woli Wielkiej Farmy. Najwyraźniej redaktorzy gazety Boston Herald myślą, że Pierwsza Poprawka dotyczy tylko ich i opinii, które uważają za jedyne dopuszczalne. Według nich szczepionki nie powodują autyzmu, zaś odra może zabić. Rzecz w tym, że to, czy szczepionki powodują lub nie powodują autyzmu, nie została oficjalnie rozstrzygnięta. Poza tym badania pokazują, że zaszczepione dzieci są znacznie bardziej narażone na autyzm i inne zaburzenia rozwojowe. Co się tyczy odry, to w USA w ostatnich latach więcej dzieci zmarło od szczepień niż od tej choroby.

  Po drugie, niezależnie od faktycznych intencji wydawców użycie zwrotu „kara przez powieszenie” jasno pokazuje, że ci, którzy nie zamierzają się ugiąć, powinni zostać ukarani. Nawet jeśli nie chcą tak naprawdę wieszać niezależnie myślących osób, to dają jasno do zrozumienia, że ludzie myślący inaczej powinni ponieść karę. Taka postawa przywodzi na myśl Trzecią Rzeszę i oczyszczanie społeczeństwa z ludzi o innych przekonaniach, którzy nie chcą ślepo wierzyć w przekazywaną im przez media „prawdę”.

  Nawoływanie do wieszania (lub karania w inny sposób) tych, którzy głoszą wiedzę niezgodną z obowiązującym konsensusem, jest formą terroryzmu, zwłaszcza odkąd szczepionki stały się sprawą polityczną i rządy państw coraz bardziej angażują się w akcje szczepień. Szczepienia powinno się traktować jak każdy inny rodzaj leczenia, w kwestii którego wybór powinien pozostawać poza jurysdykcją rządu zarówno stanowego, jak i federalnego. Nie bacząc na to, rządy wprowadzają nakaz szczepień, naruszając w ten sposób prawa rodzicielskie i swobodę działań medycznych, zaś media wtórują im podżegając do przemocy wobec „niepokornych”.

  To polowanie na czarownice jest dalekie od zakończenia. Zastraszanie ludzi, aby zachowywali się lub myśleli w określony sposób z powodu obawy przed społecznym ostracyzmem bądź innymi konsekwencjami to nic innego jak terroryzm.

  Za: http://www.naturalnews.com/2017-05-15-mainstream-medias-call-for-the-mass-murder-of-vaccine-skeptics-proves-the-vaccine-industry-is-a-terrorist-organization.html

  Tłum. Nexus
 • @rysio 21:13:18
  POprzyzwyczajali się do odbierania dzieci nawet rodzącym. Sędzina PObiła rekord razem z MOPSicą i odebrały 400 maluchów rodzicom. Pewnie taki nadgorliwiec i tu zadziałał. No jak w tym szpitalu nie spełnia się nawet takich wszędzie chyba obecnych standardów jak to że dziecko leży obok łózka matki a nie na sali zbiorowej i to w jednym łóżeczku z innymi noworodkami, to ja się już nie dziwię, że reakcje personelu są jak z czasów wczesnego Gierka albo Gomółki jeszcze. Dziwne, że podobno fachowy personel szpitala nie wiedział, że odchodzi się od mycia niemowlaka przez pierwsze kilka dni a witaminę K podaje się tylko w ściśle określonych przypadkach. Do tego zawiadomienie sądu, policji i cała nagonka na rozsądnych rodziców jest nie tylko niekompetencją ale skandalem. Niestety, państwo polskie wciska nam szczepionki ale nikt odpowiedzialny nie chce się pod tym podpisać. Personel medyczny często nie ma dokładnych informacji na temat szczepionek. W Polsce na poziomie rządowym nie ma żadnej debaty na ten temat, do tego dochodzą informacje o powikłaniach. Jeśli państwo polskie chce ten problem naprawić to powinien wystąpić minister zdrowia i wziąć na siebie odpowiedzialność za szczepionki i dodatkowo powinna się odbyć seria debat na temat szczepień w TVP. Mnóstwo rodziców tego oczekuje bardziej niż 500+. Cyt."Ogromny sukces Ministra Zdrowia, Prezesa Naczelnej Izby lekarskiej, Głównego Inspektora Sanitarnego i Rzecznika Praw Dziecka. Dzięki licznym wystąpieniom publicznym wyżej wymienionych, dzięki ich szantażom i zastraszaniu, w Polsce władzę rodzicielską nad dziećmi przejmują funkcjonariusze medyczni."


  https://www.youtube.com/watch?v=Qb6kYPpjZjg


  To szpital i sąd powinien odpowiadać. To szpital naraził dziecko nie licząc się z głosem rodziców. Wzywając sąd to obrzydliwość i za to szpital powinien być ukarany. Matka w połogu tak potraktowana to hańba! Najlepiej oceniała to fundacja pani Elbanowskiej ! Ministrze sprawiedliwości zrób coś, aby wzmocnić rodziców w decyzjach dotyczących ich dzieci, a nie żeby odbierać prawa rodzicom, bo nie chcą szczepić ryzykownymi szczepionkami i to zaraz po urodzeniu, kiedy jeszcze nie wiadomo jak zdrowe i jak odporne jest niemowlę ! Pytam więc PK i ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro kiedy następne śledztwo w sprawie nietykalnej kasty lekarzy i sądu rodzinnego co wydał takie postanowienie o odebraniu dziecka matce w 2,5 godz po urodzeniu, czy nadal będzie kasta nietykalna i za swoje czyny, przecież lekarze czy sąd pracują za kasę między innymi tej matki i ojca dziecka nadal dla takich będzie bezkarność?
 • @kula Lis 67 20:19:58
  Coś potwornego.
  Każdy powinien ten film obejrzeć, na czele z Dudą i innymi kryminalistami, którzy uchwalili obowiązkowe szczepienia w Polsce.
 • @kula Lis 67 18:48:57
  "W PRL tak zacofanym jak to mówią współcześni lekarze pierwsze szczepienia odbywały się około 10-14 tydzień życia. Przez ten czas można było dużo zaobserwować u dziecka."

  Hmm, tu wyjściem byłby po prostu wyjazd (natychmiast po porodzie, jak tylko umożliwi to stan matki) na te 10-14 tygodni na "wczasy", najtaniej pewnie Czechy / Słowacja.
  Wiem, że nie każdego stać, ale TAM ich polska psiarnia nie dosięgnie...
 • @laurentp 22:30:55
  O "dziwo" ze strony głównej organu faszystów - WP - temat WYPAROWAŁ!
 • @laurentp 23:21:06
  Za to dziś "perełka" https://wiadomosci.wp.pl/norwezka-prosi-o-azyl-w-polsce-powodem-absurdy-urzedow-w-ojczystym-kraju-6167706793404033a
  czyli NA TLE Jewropy Polska jest jednak W MIARĘ NORMALNA?
 • @laurentp 08:31:40
  ...tylko, że obcy w Polsce ma lepsze warunki rozwoju niż Polak...vide Ukry w Polsce...nietykalne i z pakietem 500+...
 • @Andron 13:49:01
  ...jeśli to była ustawka i funkcjonariusze czekali na okazję, aby tak zrobić, to i tak uważam, że przekombinowali...gdyby nie było nękań sanepidów, nie powstałby stopnop...jak się to mówi niema tego złego, co by na dobre nie wyszło...
 • @trybeus reaguje zastępca szeryfa Jaki.
  MS chce się włączyć w sprawę noworodka z Białogardu. Wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki poprosił o akta sprawy noworodka z białogardzkiego szpitala. - To jest sprawa skomplikowana. Poprosiłem o akta tej sprawy. Może dzisiaj dostanę jakieś informacje - powiedział Jaki w radiowej Jedynce.
  W czwartek, w białogardzkim szpitalu urodziła się dziewczynka w 36. tygodniu ciąży. Według ordynatora oddziału położniczo-ginekologicznego, rodzice nie wyrażali zgody na podejmowanie przez personel medyczny podstawowych czynności medycznych wobec noworodka. Z tego powodu został zawiadomiony sąd rodzinny i na terenie szpitala przeprowadzono rozprawę sądową. Sąd orzekł o ograniczeniu rodzicom władzy rodzicielskiej w zakresie udzielanych świadczeń medycznych. Gdy pracownik sądu dostarczył do szpitala pismo z postanowieniem sądu, rodzice z dzieckiem opuścili placówkę. Rodziny od piątku poszukuje zachodniopomorska policja.

  Intuicja mi podpowiada, że ci rodzice mogą mieć wiele racji (...). Dobrze by było, żeby jednak ci rodzice pokazali się z tym dzieckiem. Jeżeli zostanie zbadane i okaże się, że nic się nie stało, że dziecko jest w dobrym stanie (...), to uważam, że decyzja sądu była absolutnie skandaliczna - powiedział Jaki.
  Zastrzegł, że nie zna wszystkich okoliczności tej sprawy. Podkreślił, że Ministerstwo Sprawiedliwości "próbuje włączyć się w ten spór".

  - My w tym sensie jesteśmy podwładnymi wyroku sądowego, który jest taki, jaki jest. Wiele wskazuje na to, że mógł zapaść, nie po raz pierwszy z resztą w Polsce, pochopnie - powiedział wiceminister.

  Pamiętajmy, że prawa rodziny są konstytucyjnym fundamentem naszego państwa. Dzieci są własnością rodziców, a nie państwa - dodał.
  W sobotę w internecie pojawił się film, który ma zawierać oświadczenie ojca dziecka. Widać na nim częściowo mężczyznę, a na końcu także kobietę karmiącą niemowlę. Ojciec dziecka tłumaczy w nagraniu, że dziecko urodziło się w terminie, a poród odbył bez komplikacji.

  Nie było żadnego zagrożenia życia i zdrowia naszego dziecka. W dwie i pół godziny po porodzie lekarz poinformował, że zgłasza nas do sądu rodzinnego, a ja jako tata dziecka zagrażam jego zdrowiu i życiu - mówił mężczyzna.
  Jak wyjaśnił, powodem tych działań była odmowa zaszczepienia dziecka w pierwszej dobie życia oraz odmowa podania zastrzyku z witaminą K.

  Prokuratura Okręgowa w Koszalinie wszczęła w poniedziałek śledztwo - jest ono prowadzone w sprawie, nikt nie usłyszał zarzutów. Śledczy zbadają, czy postępowanie rodziców mogło narazić dziecko na niebezpieczeństwo. Śledztwo dotyczy czynu z art. 160 par. 2 Kk, który stanowi, że kto naraża człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, a jest osobą, na której ciąży obowiązek opieki nad narażoną osobą, może ponosić odpowiedzialność karną w wymiarze od trzech miesięcy do pięciu lat pozbawienia wolności.
 • @kula Lis 67 09:43:54
  dziięki za info...pozdr
 • @trybeus 09:51:22
  Popieram pana ministra Jakiego, bo on także ma dziecko z autyzmem, pewnie po szczepionkach, dlatego działa! To właściwy moment na rozpoczęcie dyskusji o szkodliwości i nieszkodliwości tzw. "szczepień ochronnych"... Stawiam pytanie...? A co by było jeżeli to dziecko urodziłaby matka po prostu w swoim domu!? Czy pensjonariusze firm farmaceutycznych przy pomocy służalczych sądów - także ścigaliby listem gończym tych rodziców ???!!! To jakaś paranoja z którą należy jak najprędzej skończyć!!! Dziadek nieszczepionych wnucząt.
 • @trybeus 09:51:22
  Od pierwszej połowy lat 70tych XX wieku kiedy ekipa Gierka poszła na ustępstwa i w zamian za pożyczki dewizowe z banków RFN zgodziły się jako pierwszy kraj na świecie wprowadzić obowiązek szczepienny. Niemieckie firmy farmaceutyczne uzyskały wtedy dostęp do ponad 30 milionów "ochotników" do testowania swoich leków.
 • @trybeus 09:51:22
  Za tyłki nadgorliwych i zaprzedanych koncernom farmaceutycznym pseudolekarzy i pseudo sędziów!!!! I działanie lekarzy i sądu było skandaliczne.Podobnie jak skandaliczny i niebezpiecznych jest przymus szczepień dla noworodków.W całym Świecie tylko Bułgaria ma podobne prawo ale i tam jeśli szczepienia to dla kilkutygodniowych dzieci. Co by nie patrzeć ilość szczepionek i procedur medycznych wzrosła. Lekarz podaje to co mu na szkoleniach za punkty i w laboratorium eksperymentalnie natłoczyli z firm farmaceutycznych (które istnieją dla zysku) do głowy i to co wyczytał z różnych gł. amerykańskich prac naukowych.Gdzie nauka często była w błędzie a to raz kawa szkodzi innym razem nie itd. To, że ilość przymusowych szczepień wzrosła w takim kraju jak Polska (a to nie Nigeria czy Bangladesz) to skandal i ma to charakter typowo lobbystyczny co widać kto broni tego przymusu, głównie ci których stać na prywatna opiekę medyczną i zatrudnienie lekarzyka (TVNwsi Polszmat Gównwybiórcze).To duża kasa dziś ale i w przyszłości - organizm zaprogramowany jest już na choroby i brak odporności (patrz np:: kiła) .TAK dla szczepionek a NIE dla szczepionek przymusowych w takiej ilości i NIE dla polskich Jugendamtów w tych przypadkach. W Japonii dzieci NIE mogą być szczepione (ani jedną szczepionką) przed końcem drugiego roku życia! A później dobrowolnie jeśli sobie życzą tego rodzice. I co? Żyją najdłużej na świecie, poza tym, jest to kraj o najmniejszym odsetku dzieci autystycznych! Przymus szczepienny był jednym z warunków otrzymania pomocy finansowej z banków RFN dla ekipy Gierka (podobnie jak liberalizacja prawa aborcyjnego!). To nie jest przypadek. Szczepionki nie są wytworem szatana, jego wytworem jest brak umiaru i stosowanie związków toksycznych dla układu nerwowego dorosłych, a co dopiero małych dzieci. Wszystkie polskie rządy od czasów Gierka robiły z Polaków obiekty doświadczalne dla niemieckich, francuskich, brytyjskich i amerykańskich karteli farmaceutycznych (patrz wykłady dr Ratha, którego gnębi BND). Lekarze biorą odpał za każdy zastrzyk, za każdą tabletkę. Moim sąsiadem był SBek w latach 80tych, znalazłem go na Facebooku wraz z cała rodziną. Jego syn jest ordynatorem chirurgii w szpitalu wojewódzkim, chwali się co 3-4 miesiące ceną wakacji (jeździ na wakacje za 15-20 tysięcy dolarów! Z pensji tego nie robi. Z pensji nawet ordynatora, nie jeździ się na polowania na wieloryby do Japonii (tak, są i takie wakacje, dla bardzo bogatych snobów). Lekarze i sędziowie, jak za PRLu to święte krowy razem z mundurówką.
 • @trybeus 09:51:22
  Funkcjonariusze medyczni donieśli do sądu rodzinnego, już w kilka godzin po porodzie, że rodzice nie zgodzili się na zaszczepienie ich dziecka przeciw BCG i WZWB, oraz podanie Wit K w zastrzyku. Sąd próbował zignorować ojca, nie pozwolił na nagrywanie sprawy odbywającej się poza siedzibą sądu w szpitalu, nie dał szansy reprezentacji przez adwokata, nie pozwolił zadawać pytań świadkom, nie dał możliwości przedstawienia żadnych dowodów. Teraz tata chroni dziecko i matkę najlepiej jak może i potrafi. Przebywają w bezpiecznym miejscu. A kto się postawi firmie która opycha chemię polskim dzieciom? Firma najpewniej niemiecka, amerykańska, brytyjska lub francuska! Kartele farmaceutyczne pierwsze co zrobiły w czasach tzw. transformacji ustrojowej kiedy to komuna upadła... na cztery łapy! to nalegały na zniszczenie polskiego przemysłu farmaceutycznego... chcieli mieć kontrolę nad tym co będzie podawane Polakom i chcieli też oczywiście robić na tym biznes! Gdyby rząd pani premier Szydło chciał "wskrzesić" polski przemysł farmaceutyczny... to mielibyśmy... drugi Smoleńsk 2010! Tak silne jest lobby farmaceutyczne! Służby specjalne są na ich łańcuchu! Całe gabinety rządowe... mogę się założyć, że za kilka dni będą chcieli "zdyscyplinować" pana ministra Jakiego. Tym bardziej, że po ich stronie stoi minister Konstanty Radziwiłł oraz marszałek St. K. Europa nie szczepi tysięcy najeźdźców, którzy atakują nas na pewno wieloma chorobami. Nie trzyma ich na okresach kwarantanny,żeby uchronić nas od złego. Ale wstrzykuje naszym dzieciom swoje wynalazki, które naprodukowali i muszą mieć za to pieniądze. Najlepiej przez obowiązkowe szczepienia, to najbardziej opłacalna sprzedaż hurtowa. Podejrzewam, że od procentu zaszczepionych dzieci uzależnione są finanse szpitali i lekarzy. Firmy farmaceutyczne korumpują administrację medyczną na całym świecie. W Polsce widać wyraźnie, że SANEPID i MZ reprezentują interesy firm farmaceutycznych a nie pacjentów. To jest wprowadzanie merkelowskiego Jugendamtu tylnymi drzwiami. Ona to doskonale zna z swojego DDR-ówka oraz z czasów Vaterland-u. Radziwiłł natychmiast do dymisji, ten człowiek tylko szkodzi, ta cała reforma służby zdrowia to jedna wielka kpina. Zresztą niczego innego po tym człowieku się nie spodziewałem. Odkąd został ministrem uważnie przyglądam się jego działaniom i jest tylko gorzej. Do endokrynologa terminy na marzec 2018, tak to miało wyglądać, reforma na korzyść pacjentów? Cały czas twierdziłem, że minister Radziwiłł nie nadaje się na to stanowisko, i należy w pierwszym rzędzie zlikwidować NFZ. Nie było tego sztucznego tworu NFZ, nie było kolejek do lekarzy, won z NFZ! Niepokoi mnie jedno, że w obronie rodziców przed potężnym lobby farmaceutycznym stanęły tylko Gazeta Polska, Radio Maryja, Nasz Dziennik i Polsat TV (pomijam małe ośrodki medialne stricte narodowe za co również należą się im podziękowania). TVP razem z TVN, Wyborczą i największymi dziennikami o kapitale niemieckim dosłownie wgniatają w ziemię tych zaszczutych rodziców. To pokazuje, jak silne jest tzw. bigpharma. Mafia karteli farmaceutycznych sięga nawet do "mediów narodowych". Niech to szlag trafi!!
 • @trybeus 09:51:22
  Nowe prawo: koniec z bezkarnością bandytów! Rząd przyjął dziś projekt rozszerzający granice obrony koniecznej przy odpieraniu napaści na mieszkanie, dom, lokal czy ogrodzony teren. Zmianę taką w kwietniu zapowiedział minister sprawiedliwości-prokurator generalny Zbigniew Ziobro. Konsekwentnie mówiliśmy, że ten rząd będzie stawał po stronie uczciwych obywateli, po stronie napadniętych, a nie po stronie napastnika, przestępcy, bandyty powiedział Ziobro na konferencji prasowej po posiedzeniu rządu.

  Zgodnie z projektem, karom nie podlegałby ten, kto przekraczałby granice obrony koniecznej „odpierając zamach polegający na wdarciu się do mieszkania, lokalu, domu albo przylegającego do nich ogrodzonego terenu lub odpierając zamach poprzedzony wdarciem się do tych miejsc, chyba że przekroczenie granic obrony koniecznej było rażące”.

  Dziś Kodeks karny stanowi, że „nie popełnia przestępstwa, kto w obronie koniecznej odpiera bezpośredni, bezprawny zamach na jakiekolwiek dobro chronione prawem”. W razie przekroczenia granic obrony koniecznej, w szczególności, gdy sprawca zastosował sposób obrony niewspółmierny do niebezpieczeństwa zamachu, sąd może zastosować nadzwyczajne złagodzenie kary, a nawet odstąpić od jej wymierzenia - głosi KK. Zgodnie z nim, nie podlega karze, kto „przekracza granice obrony koniecznej pod wpływem strachu lub wzburzenia usprawiedliwionych okolicznościami zamachu”. Dotychczasowe przepisy miałyby nadal obowiązywać.
 • @trybeus 09:51:22
  Prof. Pawłowicz o reformie sądownictwa: "Mam dość bezczelnego, wyniosłego pouczania przez panów Królikowskich i Łapińskich". Właściwie, to mam już dość tego straszenia PiS-u zablokowaniem naszych koniecznych, obiecywanych przecież realnych reform wymiaru sprawiedliwości napisała na Facebooku prof. Krystyna Pawłowicz. Mam dość bezczelnego, wyniosłego pouczania przez panów Królikowskich i Łapińskich, tego grożenia trzymaną w tajemnicy „rozsądną reformą” sądownictwa, domagania się pod groźbą veta nowych,decyzyjnych ale pozakonstytucyjnych kompetencji dla prezydenta w określaniu koncepcji wymiaru sprawiedliwości i kształtowaniu jego organów.Lekceważenia właściwego tu ministra sprawiedliwości i rządu zaznaczyła posłanka PiS. Prof. Pawłowicz otwarcie skrytykowała propozycje, jakie wychodzą z Pałacu Prezydenckiego. Mam dość rozmywania tej reformy i jej faktycznego blokowania pomysłami o „3/5”. Jako poseł czuję się upokorzona vetami,ciągłym ustawianiem nas „do pionu” i pokazywania,kto tu jest ważniejszy - wtajemniczeni panowie Królikowski /autor PO-wskich „reform”, które zresztą od razu znieśliśmy/, pan Gowin i Łapiński, czy PiS ze swoimi posłami i ich wyborcy,którym uniemożliwia się realizację wyborczego programu. I którym łaskawie uchyla się „antypisowskich” zresztą rąbków tajemnic dotyczących równie tajemniczych projektów blokujących, naszą w końcu, reformę sądownictwa, upokarzająco w audycjach TVN i innych mediach totalnej opozycji czytamy we wpisie parlamentarzystki. Nie chcę tej „udawanej” reformy pana Królikowskiego, Gowina czy Ujazdowskiego, i tych ich projektów powstających w takim prywatnym „piaskownicowym” stylu. Tylko reforma radykalna, bo na taką się z Polakami umawialiśmy, albo żadna podkreśliła.

  Ps...Brawa dla ani profesor!!! Bardzo celna diagnoza!!! Ciekawe dlaczego tak mało polityków mówi tak prostym i zrozumiałym językiem. Pani profesor proszę im zrobić szkolenie. Zmiana prawa i do pierdla z nimi...brawo PiS...brawo Jarosław Kaczyński...brawo Zbigniew Ziobro...brawo Beata Szydło...brawo cały Rząd....Dlatego muszą być zmiany w ustawach o sądownictwie, bo rząd nic nie zdziała mając do dyspozycji takie prawo i podległych mafii sędziów i lewacką konstytucję która zdemolowała praworządność w naszej Ojczyźnie. wiadomo dlaczego totalni tak bronią swojego ostatniego przyczółku jakim są sądy, obecny układ sądowniczy kryje tę bandę złodziejską i gwarantuje im bezkarność, ale już nie długo. Całą Polską rządził jeden wielki układ,który teraz kiedy traci swoje wpływy, w ich obronie zdolny jest do najgorszych posunięć, zdrady własnego kraju nie wyłączywszy, co zresztą z rożnym skutkiem czyni. Za okupacji tacy zdrajcy złodzieje i kapusie dostawali kulkę w łeb. Obsiadły naszego PADa poplecznicy PO?? Ja, oraz coraz więcej moich znajomych ma już dość tego pudrowania rzeczywistości, bo się wystraszyli garstki protestujących KODomitów. Banda PAD to siedlisko lewaków, kacapsko szwabskich agentów! PAD to nic innego jak zdrajca dobrej zmiany. zabiegi plastyczne nie zmienią charakteru polskiego wymiaru sprawiedliwości, a przecież o to nam wszystkim chodzi. Albo będzie reforma zgodna z programem "Dobrej zmiany", albo nie będzie miejsca w polityce dla pozorantów... tertium non datur...rozwiązać w 100% kastę sędziowską i ukarać winnych za rozkradanie mienia państwowego. Dzisiejsi sędziowie to w dużej części niebezpieczni przestępcy. Zgnilizna moralna, dziadostwo, chamstwo, arogancja, złodziejstwo i sprzedajność. Słowem głęboko zdemoralizowana dobrze zorganizowana i niebezpieczna mafia. Wraz z tzw. prokuraturą i tzw. policją, świadcząca usługi innym gangsterom w białych kołnierzykach, jak np. mafii spółdzielczej, bezwzględnie nas okradającej. Niczego nie da się tam tak po prostu "zreformować". To trzeba najpierw zlikwidować, a następnie na nową zbudować zdrową strukturę. Opartą na uczciwych sędziach, których też nie brakuje. Nawet najlepszy dom nigdy nie będzie stabilny na kiepskim fundamencie. Oczekujemy radykalnych reform sądownictwa, czyli opcji zero..PADowi już wczoraj w USA - wypadł jeden ząb! Wymienił pozytywnie ministra MON, ale nie przeszło mu przez gardło imię i nazwisko? Agresywne weta na razie stoją mu w gardle? Aneks do raportu o WSI ukryty, ustawa zapobiegająca działaniu POstsowieckiej mafii w togach nie podpisana. To są czyny Dudy pozwalające układowi POstowieckiemu utrzymywać władzę. Mowa-trawa, składanie kwiatków, klękanie, mizdrzenie się do kamer to jedynie forma manipulacji i demagogii. Prezydent Duda jak zwykle przypisze sobie osiągnięcia Waszczykowskiego i rządu PiS! Dlaczego w Kancelarii Prezydenta pracują wyłącznie ludzie PO/PSL a BBN to agenda WSI? Kiedy Aneks PAD? Prezydent Duda, już nie jest moim prezydentem... dołączył do grona POlitycznych idiotów walczących z pogodą na świecie, a więc, POdjął walkę o likwidację przemysłu, czyli gospodarki w Polsce. Niech szuka POparcia wśród zaKODowanych WSIarzy i totalnej oPOzycji. Kim jest Duda ? Jego wyborcy muszą sobie odpowiedzieć sami w tym i ja.
 • @trybeus 09:51:22
  Sąd cofnął kuratora dla noworodka z Białogardu. Rodzice wracają do domu. Jeszcze najprawdopodobniej dziś do domu wrócą rodzice, którzy w piątek bez zgody lekarzy zabrali dziecko ze szpitala w Białogardzie. Sąd cofnął decyzję o tymczasowym ograniczeniu praw rodzicielskich. Jak ustalił Onet, dziś rodzice złożyli własne doniesienie do prokuratury. Chodzi o lekarzy, którzy mieli narazić życie i zdrowie dziecka na niebezpieczeństwo. Sąd zadecydował o cofnięciu decyzji o ograniczeniu praw rodzicielskich dla dziecka w zakresie decydowania o opiece okołoporodowej mówi Sławomir Przykucki, rzecznik Sądu Okręgowego w Koszalinie. Decyzja ta została podjęta w związku z tym, że opieka okołoporodowa już dziecka nie dotyczy, w związku z tym utrzymywanie decyzji jest bezzasadne dodaje. Oznacza to, że najprawdopodobniej jeszcze dziś rodzina przestanie się ukrywać i wróci do domu. - Uchylenie kuratora było jedynym warunkiem, by rodzina mogła wrócić do domu - mówi mec. Arkadiusz Tetela, pełnomocnik rodziny. - Bardzo się cieszymy z takiej decyzji sądu, nie ukrywam, że mocno tego oczekiwaliśmy - dodaje.

  To jednak nie koniec tej sprawy. 13 października w Sądzie Rejonowym w Białogardzie ma się odbyć rozprawa dotycząca już stałego ograniczenia praw rodzicielskich dla rodziców noworodka. Na tych rozprawach państwo S. już jednak się pojawią. Sami również podjęli własne kroki prawne. Jak ustalił już wczoraj Onet, chcą oni domagać się rekompensaty od szpitala.

  Rodzice chcą domagać się nawet 500 tysięcy odszkodowania od szpitala

  - Moi klienci złożyli dziś zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa przez lekarzy białogardzkiego szpitala - mówi Onetowi mec. Tetela. - Chodzi o narażenie zdrowia i życia dziecka poprzez chęć podania mu leku, który od dwóch lat jest wycofany z polskiego rynku dodaje. Chodzi o preparat Vitacon. Rodzice chcą domagać się nawet 500 tysięcy odszkodowania od szpitala. Przypomnijmy. Kobieta w białogardzkim szpitalu urodziła w czwartek w 37, a nie jak wcześniej mówiono, w 36 tygodniu ciąży. Zdaniem szpitala dziecko miało jednak zbyt małą masę ciała i wymagało m.in. dogrzania w inkubatorze. Rodzice postanowili uciec ze szpitala po tym, jak otrzymali postanowienie sądu. Dziecko przebywało z nimi cały czas na sali. Tuż przed godziną 16 razem z noworodkiem wymknęli się ze szpitala i odjechali w kierunku Połczyna-Zdroju granatową Mazdą.

  Ps...Jakie jest dzisiaj w Polsce prawo??!! Szczepienia obowiązkowe, a trzy akty prawne Polskie, Unijne i Sądowe z 2012r mówią, że rodzic ma prawo decydować!!! To rodzic podejmuje decyzję, bo ON będzie leczył, opiekował się dzieckiem całe jego życie, a Państwo i producent szczepionek umywa ręce. Dlatego rodzic zapoznaje się z ulotką, aby wiedzieć na co się decyduje lub NIE!!! Cała gehenna tej rodziny wobec powyższego jest bezprawiem. Sąd nie mógł inaczej postanowić.... Szczepienia powinny wiązać się z pełnym dostępem do informacji na temat ich celu, badań i skutku. Jeśli informacja na temat szczepień jest enigmatyczna, to nie jest wiadomo w jakim celu się je stosuje. Poza tym kwestie szczepień powinny być widoczne również w zakresie ilości powikłań w skali stosowania szczepionki danej firmy. Żeby nie okazało się, że jakaś firma robi wietrzenie magazynów, pozbywając się szczepionki, w którą dużo zainwestowała, a która okazała się niewypałem. Co do obowiązkowości szczepień, to wystarczy popatrzeć na obowiązkowość wywiązywania się ze zobowiązań przez polityków wobec narodu, żeby nabrać podejrzeń, że obowiązek może wynikać z biznesu. Szczere poinformowanie rodziców powinno wyglądać tak: Jeśli Państwo zaszczepicie dziecko, ryzyko śmierci po tym szczepieniu wynosi 1: 1150. Ale jeśli Państwo nie zaszczepicie, to ryzyko śmierci z powodu choroby zakaźnej wynosi np. 1: 1000 000. Decydujcie.
  24 mar 2011 - Najbardziej rozwinięty kraj jakim jest Japonia wprowadza zakaz a nie przymus szczepienia niemowląt i dzieci do 2 roku życia. Japończycy wycofują szczepionki, a nasz kochany rząd dobrej zmiany te szczepionki zakupuje i dzieci truje.

  https://www.youtube.com
 • @trybeus 09:51:22
  https://www.monitor-polski.pl/wp-content/uploads/2016/11/dd395-Baby-Vaccine-TEXT-31-180x152.jpg


  Totalitarna polityka szczepień w Polsce. Warto przeczytać co pisze się za granicą o totalitarnym programie szczepień w Polsce. Polska jest głównym poligonem doświadczalnym dla karteli farmaceutycznych i polskie dzieci od urodzenia są traktowane jak króliki doświadczalne. Polska jako jedyna w Europie nie ratyfikowała Europejskiej Konwencji Bioetycznej, która głosi, że życie i zdrowie każdego człowieka są wartościami nadrzędnymi w stosunku do iluzorycznego „dobra ogólnego”. To jest podstawą obowiązkowych szczepień w Polsce, których nie ma prawie nigdzie w Europie. Brak ratyfikacji tej konwencji to wielka hańba dla polskiego rządu. Stosowana w Polsce polityka szczepień stanowi ogromne egzystencjalne zagrożenie dla naszego narodu, z premedytacją przeznaczonego przez polityków i kartele farmaceutyczno-medyczne do depopulacji. Znalazłem poniższy artykuł gdzieś w internecie około 2 tygodnie temu, ale już go nie ma. Stronę usunięto z oczywistych względów, o których się dowiecie czytając ten artykuł. Udało mi się skopiować tekst i wkleić w Worda kiedy szukałem informacji o szczepieniach. Oto on:

  POLSKA – TOTALITARNA POLITYKA SZCZEPIEŃ. PROSZĘ CZYTAJCIE TE INFORMACJE I PRZEKAZUJCIE DO TAK WIELU OSÓB JAK MOŻLIWE. RAZEM JEST WIĘKSZE PRAWDOPODOBIEŃSTWO WPŁYNĄĆ NA PRZERAŻAJĄCĄ POLITYKĘ SZCZEPIEŃ W POLSCE.

  Polska to kraj położony w Europie środkowej. Ale bez żadnych wątpliwości Polska znacznie różni się od ogromnej większości innych europejskich krajów i Rosji w tak ważnym i podstawowym aspekcie życia jak prawa człowieka. Te prawa człowieka dotyczą immunizacji.

  Przyjrzyjmy się na politykę szczepień W POLSCE. Każda specyficzna rzecz poniżej celowo zawiera powtarzane słowa: W POLSCE albo POLSKA dużymi literami, żeby czytelnik mógł zapamiętać gdzie występują te nieludzkie praktyki.

  W POLSCE szczepionki podaje się nowo narodzonym dzieciom w ciągu 24 godzin po urodzeniu! Te szczepionki są przeciwko GRUŹLICY i ZAPALENIU WĄTROBY B.

  W POLSCE rzadko pobiera się wymazy z ucha, nosa czy gardła w przypadku skażenia chorobą, więc lekarz nie wie dokładnie co to jest za rodzaj choroby – wirusowa, bakteryjna, pasożytnicza czy alergiczna.

  POLSKA jest jedynym krajem w Europie, który nigdy nie podpisał Europejskiej Konwencji Bioetycznej. Co to oznacza? W tej Konwencji jest niezwykle ważna rezolucja mówiąca, że ludzkie życie i zdrowie są wartościami najwyższymi, i w żadnym przypadku nie można ich poświęcać dla ogólnego dobrego samopoczucia. To W POLSCE swobodnie bada się na ludziach każdy nowy lek i szczepionki. Cóż, można powiedzieć, że POLSKA jest poligonem doświadczalnym dla każdej firmy farmaceutycznej.
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Konwencja_o_prawach_cz%C5%82owieka_i_biomedycynie:
  Konwencja obowiązuje od 1 grudnia 1999 r., na razie tylko 19 państw europejskich (Polska nie jest jeszcze stroną tej Konwencji, choć już ją podpisała w 1999 r. – potrzebna jest jeszcze ratyfikacja)…

  W 16 krajach europejskich nie ma przymusu szczepień. W 13 krajach europejskich jak i w Rosji są odszkodowania dla ofiar za niepożądane skutki uboczne szczepionek, zaś W POLSCE szczepienia są nie tylko przymusowe, ale również nie ma żadnych odszkodowań dla ofiar niepożądanych skutków ubocznych szczepionek. W POLSCE instytucja zwana Instytut Sanitarny i Epidemiologiczny (Sanepid) jest dystrybutorem szczepionek i ich nadzorcą. W POLSCE szkoleniem lekarzy i pielęgniarek kierują osoby współpracujące z firmami farmaceutycznymi. W POLSCE członek Parlamentu Lidia Gądek, która należy do partii Platforma Obywatelska (PO) wprowadziła plan opracowany przez wymienioną partię włączenia 4 dodatkowych szczepionek do kalendarza przymusowych szczepionek. Szczepionki te są przeciwko pneumococcus, meningococcus, wietrznej ospie i bardzo kontrowersyjna szczepionka przeciwko HPV nazywana Gardasil (W POLSCE również pod nazwą Silgard = anagram od Gardasil). Mówi się, że jest przeciwko rakowi szyjki macicy, ale staje się coraz bardziej znana z wywoływania fatalnych skutków ubocznych. W POLSCE Gardasil ma być za darmo. Ale istnieje powód do obaw, bo, niestety, W POLSCE, jeśli chodzi o praktyki medyczne, „za darmo” oznacza „przymusowy”. Przerażające jest to, że POLSKA jako pierwszy i jedyny kraj na świecie wprowadza kontrowersyjną szczepionkę HPV jako przymusową. Szczepionkę HPV mocno krytykowano i oprotestowano w innych krajach. We Francji wielu lekarzy podpisało petycję przeciwko stosowaniu szczepionki Gardasil http://sanevax.org/french-petition-hpv-vaccines/ a w Japonii Departament Zdrowia wycofał swoją zgodę na szczepionkę HPV http://www.medscape.com/viewarticle/806645 Przerażające jest to, że liczba szczepionek HPV nadal się zwiększa. https://www.youtube.com/watch?v=0gCVCP8BFrU
  Więcej: http://womenagainststirrups.proboards.com/thread/410/vaccine-totalitarianism-poland#ixzz4RArGOP7g

  Wygląda na to, że następne w kolejce są polskie dziewczyny. W POLSCE istnieje tzw. FUNDACJA STOP NOP (NOP = Niepożądane Odczyny Poszczepienne). Co tydzień organizacja ta otrzymuje wiele raportów od rodziców / opiekunów dzieci i nastolatków jak również dorosłych o poważnych skutkach ubocznych szczepień (różnych). STOP NOP ciężko pracuje pomagając ofiarom i ich rodzinom w legalnych sprawach dotyczących procedur skutków ubocznych. Niemniej jednak STOP NOP ani nie są szanowani, ani nie traktowani poważnie w ogóle przez polski rząd. W lipcu 2015, kiedy przedstawiciele STOP NOP uczestniczyli w spotkaniu Krajowej Komisji Zdrowia na temat nowych przepisów o szczepieniach, nie pozwolono im mówić, mimo że mieli przepustki jako uczestnicy spotkania! Jeden z członków Parlamentu nawet kwestionował ich obecność na spotkaniu pytając co tam robili. To sugeruje, że raporty w liczbie aż 17.000 rodziców którzy poinformowali STOP NOP o poważnych skutkach ubocznych całkowicie zignorowano, wręcz wyrzucono. Jednym z głównych stowarzyszonych członków związku pracodawców W POLSCE jest INFARMA. Składa się z 29 firm farmaceutycznych. W takiej sytuacji lobbowanie i presja o uchwalenie nowych przepisów szczepionkowych są nieuchronne. Ponadto INFARMA chce potajemnie przepchnąć prawo pozwalające na wprowadzanie szczepionek przeciwko grypie [influenza] w miejscach pracy W POLSCE. Ten przepis ma być także przymusowy. W POLSCE są plany szczepienia nowo narodzonych przeciwko grypie. Rozważa się również sprawę szczepienia ciężarnych kobiet przeciwko grypie, o czym coraz częściej wspominają reklamy i zalecenia medyczne. Ale nie ma żadnej informacji w ulotkach do szczepionek na grypę o jakichkolwiek badaniach klinicznych o rozwoju prenatalnym. Nikt do tej pory tego nie zrobił i wygląda na to, że kobiety ciężarne maja być królikami doświadczalnymi. Niestety, szczepionka może wywoływać stałe uszkodzenia zarodka. Ale istotne wydaje się wspomnieć, że 95% PERSONELU MEDYCZNEGO W POLSCE NIE SZCZEPI SIĘ! Cóż, gdyby immunizowano 95%, to plan szczepionkowy zostałby wykonany, tak? Wróćmy do tematu wprowadzenia szczepionki HPV – Gardasil (znanej także jako Silgard w Polsce). Kiedy 11- i 12-letnie dziewczynki zaszczepiono Gardasilem W POLSCE, wielkiej liczby ich rodziców nie poinformowano w ogóle o skutkach ubocznych! Mimo że rodzice informowali o skutkach ubocznych, często poważnych, personel medyczny ich zignorował. Oni tylko słyszą od lekarzy, że to co przydarzyło się ich córkom nie ma nic wspólnego ze szczepionką!

  W Danii duża liczba dziewcząt doznała stałych uszkodzeń przez szczepionkę HPV. (https://www.youtube.com/watch?v=GO2i-r39hok)
  Podobnie 300 dziewcząt w Kolumbii doświadczyło poważnych skutków ubocznych tej samej szczepionki, kiedy wywołała tam paraliż i utratę przytomności. (https://www.youtube.com/watch?v=MvAOoDtbdVI)

  W POLSCE dzieje się to samo, ale O NICH SIĘ NIE MÓWI! Kiedyś nauczycielka jednej z mniejszych szkół W POLSCE była strasznie zszokowana widząc KILKADZIESIĄT dziewcząt, które zemdlały po szczepieniu przeciwko HPV, straciły przytomność i ostały drgawek po powrocie do szkoły. Wcześniej zabrano ich do przychodni i podano szczepionkę HPV. Kiedy nauczycielka chciała dzwonić po pogotowie, kierownik szkoły poinformował ją, że jeśli to zrobi zostanie natychmiast zwolniona z pracy! Cały ten incydent bezczelnie zakamuflowano! Nikt o nim się nie dowiedział! Jest wiele przypadków W POLSCE kiedy DZIEWCZĘTA, BEZ WIEDZY RODZICÓW, ZABIERA SIĘ DO PRZYCHODNI I SZCZEPI GARDASILEM (SZCZEPIONKA HPV)! Na domiar złego, W POLSCE tylko 1% lekarzy informuje o skutkach ubocznych szczepionek zgłaszanych im przez rodziców! Jak to się dzieje, że W POLSCE, zaledwie 1% lekarzy funkcjonuje zgodnie z zasadami etyki medycznej? Polskie dziewczęta mają być medycznymi królikami doświadczalnymi, na których testuje się HPV Gardasil. Duża liczba dziewcząt na całym świecie zaszczepiona Gardasilem doświadczyła dramatycznych skutków ubocznych, a są to w większości:
  1. bóle głowy
  2. tracenie nierównowag- omdlenia
  3. wyczerpanie
  4. zaburzenia pamięci i koncentracji
  5. problemy ze spaniem
  6. zmiana w rytmie snu.

  Duża liczba dziewcząt doświadcza:
  1. nadwrażliwości na jasne światło i ma przyćmioną wizję
  2. duszności podczas ćwiczeń fizycznych, w połączeniu kołataniem serca
  3. zmęczenie mięśniowe utrudniające chodzenie.
  Zmęczenie mięśni doświadczane przez ofiary szczepionki HPV odczuwa się jako drętwienie rąk i nóg, alby paraliż rąk, ramion i nóg, co uniemożliwia chodzenie.

  Kolejne skutki uboczne szczepionki Gardasil to:
  1. nudności i ból brzucha
  2. wiele dziewcząt doświadcza szerokiego wachlarza alergii pokarmowej, co zmusza je do zmiany diety
  3. Duża liczba dziewcząt cierpi na niezamierzone ruchy, skurcze mięśni zwłaszcza w rękach i nogach. Wiele dziewcząt mówi o osłabieniu mięśni i wiele z nich porusza się na wózkach.
  (http://nyhederne.tv2.dk/2015-08-31-hpv-saadan-er-symptomerne)

  Bardziej przerażającą sprawą jest to, że szczepionkę HPV Gardasil ściśle wiąże się z przedwczesną menopauzą u dziewcząt i młodych kobiet, które nie mają miesiączki nawet już w wieku 16 lat. Gardasil sprawia, że przestają funkcjonować jajniki. Są dowody na to, że szczepionka HPV wywołuje uniemożliwiającą życie chorobę autoimmunologiczną. Jak straszne i bolesne musi być dla młodych kobiet to, że w przyszłości nie będą mogły mieć dzieci. healthimpactnews.com/2013/studyhpv-vaccine-linked-to-premature-menopause-in-young/girls/]

  Gardasil nie tylko wywołuje poważne szkody zdrowotne, ale powoduje też bezpłodność. Czy można wnioskować, że konkretną szczepionkę HPV CELOWO (a nie niezamierzenie!) WYPRODUKOWANO W CELU DEPOPULACJI NARODÓW (zwłaszcza słowiańskich)? Pomimo tak wielu oświadczonych, wykazanych i potwierdzonych skutków ubocznych szczepionki HPV (Gardasil), POLSKI RZĄD PRZEGŁOSOWAŁ WPROWADZENIE TEJ FATALNEJ SZCZEPIONKI. Ważne jest by wspomnieć, że ogromna większość członków Parlamentu W POLSCE głosowała za ta kontrowersyjną szczepionką. Z pośród 432 parlamentarzystów, aż 406 zagłosowało za śmiertelną szczepionką HPV, 25 było przeciwnych, zaś tylko 1 wstrzymał się od głosu. Na dodatek Senat przegłosował ją także! I w końcu nowy prezydent POLSKI, Andrzej Duda, podpisał nowe prawo, zgodnie z którym szczepionka HPV (Gardasil) MA BYĆ PRZYMUSOWA W POLSCE OD POCZĄTKU 2017. Co mogą zrobić ludzie W POLSCE teraz, którzy nie życzą sobie szczepić swoich dzieci? Trzeba podkreślić, że nie chcą zgodzić się na szczepienia nie dlatego, że sobie po prostu nie życzą z jakichś dziwnych powodów. Oni robią to z obawy bardzo poważnych i często przerażających skutków ubocznych, które wiele dzieci może doświadczać, czy dlatego, że ich dzieci maja skutki uboczne po wcześniejszej szczepionce. Co mogą zrobić rodzice W POLSCE, kiedy ich córki są zabierane do przychodni zdrowia. CZĘSTO POTAJEMNIE, żeby podać im szczepionkę HPV? Czego mogą się spodziewać w przypadku kiedy odmówią szczepionki? Co się stanie z nimi i ich dziećmi jeśli odmówią szczepionki HPV Gardasil i innych szczepionek? Zdają sobie sprawę z konsekwencji TOTALITARNEGO I CAŁKOWICIE ZGNIŁEGO SYSTEMU MEDYCZNEGO W POLSCE, z którym będą musieli walczyć. Jest to chory system, który karze ich ogromną sumą pieniędzy za nie zaszczepienie ich dziecka / dzieci. Praktyki medyczne W POLSCE można niewątpliwie nazwać absolutnie nieludzkimi. Problem jest następujący: kiedy polscy rodzice mieszkający W POLSCE będą mieć legalne prawo decydowania o zdrowiu i dobrobycie swoich dzieci. Jak to możliwe, że W POLSCE ludzi zmusza się do stosowania procedury medycznej bez ich wcześniejszej zgody na takie procedury?!
  PROSIMY O PRZEKAZYWANIE TEGO ARTYKUŁU TAK WIELU LUDZIOM JAK MOŻECIE. RAZEM MOŻEMY WPŁYNĄĆ NA PRZERAŻAJĄCĄ POLITYKĘ SZCZEPIEŃ W POLSCE.

  Zrozpaczeni rodzice z POLSKI.

  Więcej:
  http://womenagainststirrups.proboards.com/thread/410/vaccine-totalitarianism-poland#ixzz4RArqQCe0
  Tłum. Ola Gordon Ps..Nigdy nie zapomnę wizyty u jednego normalnego lekarza. Powiedział mi na osobności ze świat jest dzisiaj popierdolony. Dosłownie. I uczulił na to żeby nie kupować nic w polskich aptekach. Dało do myślenia…Bardzo mało jest takich lekarzy którzy nie ulegają presji i chcą naprawdę pomóc, reszta to piski na usługach systemu dla których my cywile jesteśmy tylko numerem w przychodni lub wypchanym portfelem ( prywatnie ) który należy oskubać do czyta. ”Naiwne pytania. Nie prowadzi się oficjalnych statystyk, na które zwykły poszkodowany mógłby się powołać, co nie oznacza, że gnoje nie obserwują sytuacji dla swoich badań?”

  Skoro lekarze nie przyjmują zgłoszeń o powikłaniach to jakie niby mają być statystyki oficjalne czy nieoficjalne. Do statystyk potrzebne są bardzo konkretne dane. Eksperyment wg definicji słownikowej to doświadczenie naukowe przeprowadzone w celu zbadania jakiegoś zjawiska. Więc znowu jaki eksperyment na Polakach skoro wszyscy (łącznie z powołanymi do tego instytucjami państwowymi) mają to głęboko gdzieś co się dzieje z zaszczepionymi dziećmi. Nie dorabiajmy więc jakiejś ideologii tam, gdzie jej nie ma. Nazwijmy rzecz po imieniu. Koncerny wciskają naiwniakom truciznę a my to dajemy wstrzykiwać naszym dzieciom. Cytując za dr Jaśkowskim: „szczepione są dzieci z rodzin biednych, niewykształconych, z dzielnic lumpenproletariatu, kolorowi. Nie szczepią się dzieci z rodzin bogatych, wykształconych, białych”.
  Sprawa śmierdziała od początku !!! Chodzi o pieniądze i to duże. Koncerny Farmaceutyczne traktują ludzi jak trzodę i dla zysku korumpują lekarzy dla sprzedaży swoich towarów. Poza Polską i jeszcze JEDNYM Państwem w UE nie szczepi się dzieci poniżej 2-lat. Za tą sprawę i zakup niepotrzebnych szczepionek Radziwiłł powinien zostać ZDYMISJONOWANY NATYCHMIAST. Niewątpliwie ktoś bierze w łapę niezły szmal. Film trwa 1,5 godziny dlatego przesyłam link. Jak się nie otworzy to trzeba go skopiować i wkleić w przeglądarkę.
  Zaszczepieni - od TUSZOWANIA faktów do KATASTROFY - gloria.tv


  https://gloria.tv/video/79ajSKZnvBBDDGZ9PLwoq64Nj


  Vaxxed - od tuszowania faktów do katastrofy Dokument PL

  https://www.cda.pl/video/988056e0Zaprogramowana Otyłość – Film Dokumentalny

  https://www.youtube.com/watch?v=bdZiMMGi3N4


  California-dzięki ustawie która weszła w życie 1 września 2016 , można teraz wtrącać ludzi do wiezienia za odmowę szczepień!

  http://www.neonnettle.com/sphere/390-california-now-throwing-people-in-jail-for-refusing-vaccinations-

  W Australii liczba zgonów wciąż rośnie, zmarła już 6 osoba „dziwna astma” atakuje przez rzekomo rzadkie zjawisko pogodowe -„astmatyczna burze „.
  8.500 osób w szpitalach

  https://www.rt.com/news/368337-australia-thunderstorm-asthma-melbourne/
 • @trybeus 09:51:22
  http://niezalezna.pl/203749-karczewski-i-radziwill-promuja-szczepienia-przeciw-grypie


  Ps...Karczewski i Radziwiłł na zlecenie lobby farmaceutycznego promują szczepienia przeciw grypie. Cyrk piarowski na zlecenie Big Pharma. Ciekawe ile za tę "promocję" przytulili. Stawiam, że Radziwiłł przekupiony, a Karczewski tylko niemądry. A co sobie wstrzyknęli? pewno witaminę C czyli mają Polaków za baranów. Takie reklamowanie powinno być zabronione w Polsce, szczególnie kiedy wzbudza to w społeczeństwie podejrzenia o korupcję urzędników państwowych i lekarzy z przemysłem farmaceutycznym. Pierwsza sprawa, to szczepionki na grypę są zazwyczaj zupełnie nieskuteczne z powodu szybkiej mutacji wirusów. Zanim zrobią szczepionkę na jakiś wirus, ten już dawno zmutuje. Druga sprawa, powikłania poszczepienne są liczne i dalekosiężne, okazuje się że szczepionki częściej wyrządzają krzywdę niż pomagają.


  https://www.youtube.com/watch?v=vyZjt72SjnE
 • @trybeus 09:51:22
  Mam znajomych, nie szczepią dzieci od urodzenia. Pewna lekarka- pediatra na wizycie zapytana przez moją żonę co sądzi o szczepionkach odpowiedziała, że ma swoje zdanie ale nie może tego głosić bo nie otrzymała by specjalizacji. tego komentować nie można...
 • @trybeus 09:51:22
  Żona mgr mikrobiolog z ciekawości chciała znaleźć zestawienie pokazujące w kolejnych latach informacje na jakie szczepy wirusa przygotowano szczepionki a jakie wystąpiły. Oczywiście żaden producent nie chwali się tym, że całkowicie mijał się ze swoimi prognozami. Ponadto trafiła na dane mówiące o tym, że skuteczność szczepień p. grypie jest na poziomie błędu statystycznego.
 • @kula Lis 67 18:03:19 Tam nie ma żadnej luki prawnej.
  To są decyzje okupantów z CELEM
  Niszczenie Narodu Polskiego

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930