Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
350 postów 8729 komentarzy

blog trybeus'a

trybeus - ...katol i moher z kościoła toruńskiego, parafia podhalańska...łowca jehowitów...

Protest STOPNOP w sprawie szczepień...gadzie media milczą...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W Rosji od 2000 roku szczepienia są dobrowolne, a nam w mediach wmawia się, że ruscy są zacofani...oni mają wybór, my nie...

 Gadzie media jak zwykle nie dopisały. Dziesięć tysięcy manifestujących w sprawie szczepień, sam tam byłem i przekazuję Wam, że świadomość społeczna w sprawie szczepień wzrasta lawinowo. Wybraliśmy się w ostatnią sobotę, aby zaprotestować w sprawie przymusu szczepień...Nas sanepid straszy grzywnymi ...docelowo po 50 tysięcy na łebka dla każdego rodzica. Szanowni Państwo jest ryzyko, więc musi być wybór. W Rosji od 2000 roku szczepienia są dobrowolne, a nam w mediach wmawia się, że ruscy są zacofani...niestety, to w Polsce właśnie pozwala się na eksperymentowanie na naszych dzieciach, to u nas jest zacofanie, brak rzetelnych informacji od tzw Służby Zdrowia, a wręcz mataczenie w tematyce szczepień...Gdyby ktoś nie wierzył, że w Rosji jest wybór polecam mapę szczepień w Europie..."dziwnym trafem" mapa szczepień przymusowych pokrywa się z mapą tzw Międzymorza forsowanego przez Pisowców, a wymyślonego przez żyda Selmana... w Polsce dla niepoznaki zwanego Piłsudskim...


 


 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 


Poniżej znicze, dla opamiętania dla mieszkańca Pałacu Namiestnikowskiego...


 
 

 

 
 
 
 
 

KOMENTARZE

 • Najwyraźniej NOP
  powinien zostać zastąpiony skrótem POP - pożądane odczyny poszczepienne.
  :(
 • @
  Jest Ryzyko? Musi być wybór! "System który utrzymujemy, ma nas w DU*IE!
  https://www.youtube.com/watch?v=FK1tYTC4f18

  Aleksander Jabłonowski o zbrodniczej i służalczej polityce naszych rządów. STOP NOP

  https://www.youtube.com/watch?v=OLhEWNWJVdE

  Aleksander Jabłonowski i doktor Hubert Czerniak ujawniają sensacyjne fakty polityki koncernów

  https://www.youtube.com/watch?v=7WZK4GJibjY&t=1605s
 • @ Autor
  5*

  Chociaż tyle mogę.

  Ukłony
 • @ Autor
  ""dziwnym trafem" mapa szczepień przymusowych pokrywa się z mapą tzw Międzymorza forsowanego przez Pisowców, a wymyślonego przez żyda Selmana... w Polsce dla niepoznaki zwanego Piłsudskim..."

  Dobra miejscówka się nam trafiła i chcą nas wysiudać...
 • pyta antyszczepionkowa/ pyta.pl
  https://www.youtube.com/watch?v=Cm_Xu0vpxdc
 • @Talbot 11:49:09
  Jak się człek postara, to wszystko można ośmieszyć.
  Jak ni czytałeś, to poczytaj
  http://ram.neon24.pl/post/138629,rzad-usa-od-lat-wiedzial-o-smiertelnych-skutkach-szczepionek
 • @DEUS DAGON EPISCOPUS VATICANUS 02:28:20
  To fakt, nie udała się córka panu Wojciechowi.
  Jednak te załączone zdjęcia to błazenada.
  Spoważnij!
 • @ewinia 22:42:35
  dzięki za filmiki...pozdr
 • @koolart 22:32:36
  tak...smutna prawda...ale widząc tych ludzi naprawdę jest nadzieja...w proteście uczestniczyli ludzie inteligentni, o elementarnej wiedzy w tematyce szczepień, byli też lekarze...im jest ciężej, bo jednak sankcję ich dotykają dotkliwiej...choćby przykład lekarki Elżbiety Dąbrowskiej, która zmarła... szykanowana przez Izbę Lekarską, która kazała jej robić badania psychiatryczne, tylko dlatego, że ośmieliła się wątpić w skuteczność szczepionek...pozdr
 • @Nibiru 22:56:29
  niemniej jest tam tzw system odszkodowawczy, którego w Polsce nie ma...wklejam z pejsbuka...
  https://www.facebook.com/stowarzyszeniestopnop/posts/994458557248239

  Nie tylko są dobrowolne od ok. 15 lat, ale dla osób poszkodowanych szczepionkami i ich rodzin są zabezpieczenia odszkodowawcze i rentowe W USTAWIE. Do tego w Ustawie jest wprost wpisany obowiązek informacyjny lekarza (Artykuł 5. 1. Obywateli w realizacji szczepień MAJĄ PRAWO DO: OTRZYMANIA od pracowników służby zdrowia, PEŁNYCH I OBIEKTYWNYCH INFORMACJI NA TEMAT konieczności szczepień ochronnych, skutki ich zaniechania, MOŻLIWYCH POWIKŁAŃ związanych ze szczepionką !!!).
  Do tego MAJĄ RZĄDOWĄ PUBLIKOWANA LISTĘ PRZECIWWSKAZAŃ DO SZCZEPIENIA, a u nas wolna amerykanka !!!
  Są ograniczenia dla osób nieszczepionych jeśli chodzi o zawody związane z dużym narażeniem na kontakt na szczepione choroby zakaźne - ale logika jest prawidłowa i zupełnie odwrotna od naszej paranoi - mianowicie chodzi o zabezpieczenie osób nieszczepionych a nie o zabezpieczenie osób szczepionych przed nieszczepionymi !
  ODSZKODOWANIA POSZCZEPIENNE NAWET W ROSJI - GWARANCJE USTAWOWE !!! Do tego należy dodać gwarancje ustawowe dotyczące INFORMACJI DLA PACJENTA O POWIKŁANIACH POSZCZEPIENNYCH i DOBROWOLNOŚCI SZCZEPIEŃ, które w ustawie są określane jako DARMOWE a nie "obowiązkowe" jak w naszym bandyckim kraiku !!!! No i powiedzcie, czy Polska to nie trzeci albo nawet czwarty świat...?!?!?! Na każdym kroku łamanie praw człowieka ! Tłumaczenie jest z translatora, więc wybaczcie niegramatyczne sformułowania, nie mam w tej chwili czasu poprawiać ;):
  Ustawa federalna z dnia 17.09.1998 N 157-FZ (ze zmianami z dnia 21.12.2013) "Immunoprofilaktyka chorób zakaźnych"
  TU KWESTIA OBOWIĄZKU:
  Artykuł 5.
  Prawa i obowiązki obywateli w realizacji szczepień
  1. Obywateli w realizacji szczepień MAJĄ PRAWO DO: OTRZYMANIA od pracowników służby zdrowia, PEŁNYCH I OBIEKTYWNYCH INFORMACJI NA TEMAT konieczności szczepień ochronnych, skutki ich zaniechania, MOŻLIWYCH POWIKŁAŃ związanych ze szczepionką; Wybór organizacji medycznej lub indywidualnych przedsiębiorców prowadzących działalność medyczną; DARMOWYCH SZCZEPIEŃ zawarte w krajowym kalendarzu szczepień ochronnych i kalendarza szczepień ochronnych na oznaczenia epidemii w organizacjach medycznych systemów zdrowia publicznego i wspólnotowego systemu opieki zdrowotnej; badania lekarskie i, jeśli to konieczne, badanie lekarskie przed szczepień profilaktycznych, opieki medycznej w placówkach medycznych w przypadku powikłań po szczepieniu w ramach programu państwa gwarantuje świadczenie bezpłatnej opieki medycznej dla obywateli; WSPARCIA SPOŁECZNEGO W PRZYPADKU POWIKŁAŃ PO SZCZEPIENIU; ODMOWY SZCZEPIEŃ OCHRONNYCH Artykuł 11. Wymagania dotyczące szczepień ochronnych
  1. Szczepienia obywateli utrzymywane w instytucjach medycznych w obecności takich organizacji pozwoleń na działalność medyczną.
  2. Szczepienia wykonywane są PO UZYSKANIU DOBROWOLNE ŚWIADOMEJ ZGODY OBYWATELA NA INTERWENCJĘ MEDYCZNĄ, jeden z rodziców lub innego przedstawiciela ustawowego małoletniego w wieku poniżej 15 lat lub narkomana małoletnim poniżej 16 roku życia, przedstawiciel ustawowy osoby uznanej za ubezwłasnowolniona w kolejności ustalonej przez ustawodawstwo Federacji Rosyjskiej.
  3. Szczepieniom poddają się obywatele BEZ PRZECIWWSKAZAŃ MEDYCZNYCH. LISTA PRZECIWWSKAZAŃ medycznych do szczepień ochronnych JEST ZATWIERDZANA PRZEZ FEDERALNY ORGAN WYKONAWCZY, odpowiedzialny za przygotowanie i wdrożenie krajowej polityki i regulacji prawnych w zakresie zdrowia.
  4. Szczepienia są wykonywane zgodnie z wymaganiami przepisów sanitarnych i procedury ustanowione przez federalny organ wykonawczy, odpowiedzialny za przygotowanie i wdrożenie krajowej polityki i regulacji prawnych w zakresie zdrowia.

  A TU KWESTIA ODSZKODOWAŃ:
  Rozdział V.
  Wsparcie społeczne obywateli, w przypadku powikłań po szczepieniu Artykuł 18.
  Prawo obywateli do pomocy społecznej w przypadku powikłań po szczepieniu 1. W przypadku powikłań po szczepieniu obywatele mają prawo do uzyskania państwowych świadczeń zryczałtowanych, miesięczne odszkodowanie pieniężne, tymczasowe rent. 2. Bezpieczeństwo finansowe płatności i świadczeń zryczałtowanych publicznych miesięczne koszt wynagrodzeń zobowiązanie pieniężne jest Rosja. Rosja wysyła władze państwowe Federacji Rosyjskiej, organ do realizacji prawa obywateli do pomocy społecznej w wypłaty świadczeń rządowych i ryczałtu miesięcznego odszkodowania pieniężnego w przypadku powikłań po szczepieniu. Fundusze na realizację świadczenia usług transferu środków z pomocy społecznej świadczonych przez budżet federalny w formie dotacji. Wysokość środków przewidzianych w budżecie Federacji Rosyjskiej, jest określana na podstawie liczby osób uprawnionych do tych środków wsparcia społecznego, jak również od wielkości stanu ryczałtowych świadczeń wynajmu i miesięcznych odszkodowań pieniężnych ustanowionej w art 19 i 20 niniejszego Regulaminu. Subwencje dobro ustalone za wykonanie budżetu federalnego na zlecenie rachunków budżetu Federacji Rosyjskiej. Zamówienie wydatków i rozliczania środków finansowych na świadczenia dotacji ustalonej przez rząd Federacji Rosyjskiej. Władze państwowe Federacji Rosyjskiej są w kwartalnym federalny organ wykonawczy wykonywania generacji zjednoczonego państwa finansowej, kredytowej, polityka pieniężna raport wydatków przyznanych dotacji do liczby osób posiadających prawo do takich środków wsparcia społecznego, kategorie beneficjentów, jak również wskazując Kwota poniesionych kosztów. Jeśli to konieczne, dodatkowe dane sprawozdawcze składać zgodnie z procedurą określoną przez rząd Federacji Rosyjskiej. Środki na realizację tych uprawnień są ukierunkowane i nie mogą być wykorzystywane do innych celów. W przypadku wykorzystania środków nie specjalnie upoważniony organ wykonawczy federalnego mają prawo do odzyskania tych środków w kolejności ustalonej przez ustawodawstwo Federacji Rosyjskiej. Nakłady kontrolne przeprowadzone przez federalny ciała władzy wykonawczej odpowiedzialnej za kontrolę i nadzór w sektorze finansowym i publicznym, federalny organ władzy wykonawczej odpowiedzialnej za kontrolę i nadzór w dziedzinie pracy i ochrony socjalnej ludności, Izba Obrachunkowa Federacji Rosyjskiej. Władze państwowe Federacji Rosyjskiej mają prawo do przyznania prawa Federacji Rosyjskiej, lokalnych samorządów osiedli, dzielnic miejskich i uprawnień w celu zapewnienia środków wsparcia społecznego, o których mowa w niniejszym ustępie.
  Artykuł 19. Ryczałty państwowe
  1. W przypadku powikłań po szczepieniu obywatel ma prawo do otrzymania członkowskie ryczałt w wysokości 10.000 rubli. Lista powikłań po szczepieniu uprawniających obywateli do uzyskania państwowych świadczeń zryczałtowanych
  2. W przypadku śmierci obywatela, w wyniku kolejnych powikłań po szczepieniu, prawo do otrzymania członkowskie ryczałt w wysokości 30 000 $ to członkowie jego rodziny.
  Artykuł 20. Miesięczne odszkodowanie pieniężne
  1 . Obywatel uznane za nieważne z powodu powikłań po szczepieniu, jest uprawniony do otrzymywania co miesiąc odszkodowania w wysokości 1 000 $.
  2. Kwota miesięcznego odszkodowania podlega waloryzacji raz w roku w dniu 1 stycznia roku obrotowego, w oparciu o ustanowione federalnego prawa w sprawie budżetu federalnego za rok obrotowy i okres planowania prognozowanego wskaźnika inflacji.
  Artykuł 21. Tymczasowe renty inwalidzkie w przypadku opieki nad chorym dzieckiem w wieku do lat 15, kiedy jego choroba związana z powikłaniami po szczepieniu. Jedno z rodziców (inny przedstawiciel ustawowy ) lub innego członka rodziny, ma prawo otrzymać tymczasowe rent w przypadku opieki nad chorym dzieckiem w wieku 15 lat, kiedy jego choroba związana z powikłaniami po szczepieniu, przez cały okres leczenia w warunkach ambulatoryjnych lub rooming z dzieckiem w organizacji medycznej w zapewnienie mu opieki medycznej w szpitalu w wysokości określonej przez federalnego prawa .
  http://www.consultant.ru/document/cons_doc_LAW_156043/...
  http://www.consultant.ru/document/cons_doc_LAW_156043/
  http://translate.googleusercontent.com/translate_c...
 • @Jasiek 01:03:24
  cześć Jaśku...na Ciebie zawsze można liczyć:))))pozdro
 • @Jasiek 01:12:37
  ta miejscówka wygląda jak przekleństwo...Polacy powinni być bardziej zdeterminowani, aby tą miejscówkę bronić do upadłego...
 • @DEUS DAGON EPISCOPUS VATICANUS 02:28:20
  eeee tam...do pornosa to jeszcze tu daleko:))) no fakt, gra rolę w stroju Ewy, ale cóż począć kiedy nieboże ma ciągotki ekshibicjonistyczne:))
 • @Talbot 11:49:09
  faktycznie ten facet ma pytę zamiast głowy...:)))...tak mi trochę pedziem zajeżdża, generalnie to nie wiadomo o co mu chodziło, czy o rzetelne dojście do prawdy na temat szczepionek, czy na autogwiazdorstwie:))

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31