Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
381 postów 8900 komentarzy

blog trybeus'a

trybeus - ...katol i moher z kościoła toruńskiego, parafia podhalańska...łowca jehowitów...

Czy to następna Magdalenka?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ojciec Rydzyk dopina sojusz judaizmu z katolicyzmem...

Niech obraz posłuży za tysiąc słów...ojciec Rydzyk dopina sojusz judaizmu z katolicyzmem...

 
Jonny Daniels...

 
"Byłem gospodarzem kolacji szabasowej w moim domu w Warszawie. Nie potrafię opisać, jak wdzięczni i skromni byli moi polscy goście. Wśród nich byli ministrowie polskiego rządu oraz moi znajomi i była to dla nich pierwsza taka kolacja, na którą ktoś ich zaprosił. Kiedy zaśpiewaliśmy pieśni i odmówiliśmy modlitwy, czuć było atmosferę szacunku. Naprawdę było na co popatrzeć!Rozmowy przeprowadzone przeze mnie z ojcem dyrektorem Rydzykiem od naszego pierwszego spotkania były głębokie i teologiczne. Zajmowaliśmy się sprawami, których nie będę poruszać na forum publicznym, sprawy, które mają bardzo istotny wpływ na polsko-żydowskie i polsko-izraelskie relacje i będą miały znaczenie przez co najmniej kilka następnych pokoleń.

 
Ode mnie Ojcze Dyrektorze nie dostaniesz już ani grosza...hawghk!!!
 

KOMENTARZE

 • @Trybeus
  CzarnaLimuzyna dobrze to opisał stoimy pod murem . 5* .Ave. http://www.ekspedyt.org/czarnalimuzyna/2017/03/22/58985_zydowski-mistrz-pijaru-oczarowal-serca-i-umysly-politykow-pis.html
 • @Repsol 20:23:33
  właśnie...przeglądłem fotki u niego i ...krew mnie zalała...pozdr
 • ten z lewej wygląda jak klon Poroszenki
  [...] była to dla nich pierwsza taka kolacja, na którą ktoś ich zaprosił

  https://www.youtube.com/watch?v=Or75BJYZmMU
 • @trybeus 20:27:45
  Rydzyk zaczął od przekrętu. Zajumał kasę na odbudowę stoczni. Kto tego nie pamięta, albo nie wie, ten kiep!
  Z mojej strony piątka. Pozdrawiam tryb.
 • @trybeus 20:27:45
  Ja przestałem płacić comiesieczne składki już od 2007 roku na OTR po 400 zł. Naiwnie wtedy myślac, że mamy do czynienia z ratunkiem wiary, polskości. Niestety, ale tu chodzi o kase kosztem ludzi wierzących, dobrych polaków, choć wyjątkowo naiwnych i mało kumatych. OTR wspiera karierowiczów, darmozjadów, pasożytów społecznych z pisuaru. Stworzył klike, dwór do podziału wpływów z pieniędzy podatnika polskiego.
  W sprawach politycznych, OTR ma tą samą linie polityczną co koszerni z Czerskiej, wielbić takich Danielsów z usraela, potępiać odbudowywujacą się wiarę chrześcijańską w Rosji, którzy takich jak Daniels, to musza chodzić na pasku Kremla a nie odwrotnie jak u nas.
  Polski nie ma, są agenci Danielsów, nie mamy żadnej własnej podkreślam, żadnej własnej poltyki polskiej, są administratorzy usraela w Polsce i ich politykę realizują słupy. Kalstein to słup ich, podobnie jak ta pani z pod Rabki czy Singer, Waszczu itd. Pawłowicz jak cofnęłą się w rozwoju politycznym jak weszłą do sejmu itd.
  Problem jest nadzwyczaj poważny z OTR, on pod szyldem kościoła prowadzi wyjatkowo antypolską politykę, ponieważ wskazuje 3 mln ludzi fałszywych proproków, on zło nazywa dobrem, dobro złem, strasznie miesza starszym ludziom w głowach, łatwo póżniej wskazać skołowanym ludziom fałszywa drogą, jak już to robił przy Wałęsie, Krzaklewskim, HGW, L. Kaczyńskim, Dudzie AjWajEsie, PIS itd. Wszystko takie antypolskie i antykaltolickie się póżniej okazło.
  Dobrych ludzi niszczył medialnie jak np; Łopuszańskiego.
  Ach szkoda zdrowia na nich.
 • Czy ten aktor rodzynek, rydzek czy jak go tam zwą, były majdanowej,
  czy on gra rolę żyda czy nim jest ?
  3 od lewej.
 • @Wrzodak Z. 21:12:08
  To już się w pale nie mieści . Pozdrawiam. http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2017/03/duda-podpisal-ustawe-nadajaca-obcym-wojskom-uprawnienia-sil-zbrojnych-rp/
 • @Wrzodak Z. 21:12:08
  ...Łopuszański,jeszcze w 1995 r. chciał kapusia SB "Bolka" na prezydenta... POlitykier,co się zowie.
 • @e-misjonarz 07:59:08
  Judaizm = walka ze złem w najprostszej znanej nam postaci: walka z osobą, która to zło rozprzestrzenia. Z eliminacją takiej jednostki włącznie. Klasyczny przykład: zabójstwo Osamy bin Ladena, eliminacja aktywnych działaczy ISIS przez drony, ingerencja zbrojna na terytorium obcych państw w celu doprowadzenia do zmiany rządów.

  Typowym przykładem tego typu mentalności jest polityka militarnego rozwiązywania konfliktów uprawiana przez USA.

  Chrześcijaństwo = odrzucenie zemsty.
  Chrześcijaństwo = przyjęcie zła i jego przetworzenie w dobro.
  Chrześcijaństwo = nakaz miłości grzesznika.

  Czy my jesteśmy chrześcijanami??? Mentalnie, czytając polskie prawicowe portale, można odnieść wrażenie, że aż kipi żądzą odwetu. Mentalnie sytuuje to nas jednoznacznie: 3/4 Polaków powinno nosić gwiazdę Dawida, gdyby taki wymóg istniał.

  Poczytajmy Toyaha. Toyah pisze: cieszmy się z zabójstwa Osamy bin Ladena, to zły człowiek był.

  Nie oceniam tego, co Toyah pisze.
  Stwierdzam tylko, że 3/4 Polaków dokładnie tak jak i on myśli. Do mentalności chrześcijańskiej nam jednak co nieco brakuje.

  Chyba nie ma nic piękniejszego (ale i bardziej wymagającego od jednostki) na tym padole, niż chrześcijaństwo. Ale czy jest ono realne?

  Nazywanie Polaków chrześcijanami to nadużycie.Tkwimy gdzieś w połowie drogi między kodeksem Hammurabiego a Dekalogiem, chyba jednak nawet bliżej tego pierwszego.
 • Rydzyk wg mnie się spaskudził i oszukał ludzi.
  Najpierw kulturalnie pluł na syjonistów, aby zjednać sobie ludzi. Dodał do tego Boga aby zasygnalizować, że robi to w imię Boga a więc ma rację. Później jak obrósł w piórka dogadał sie z nierządnikami i syjonistami - buduje jakieś miejsca gloryfikacji Polaków ratujących żydów (ma to wydźwięk pro-żydowski a nie gloryfikujący bohaterów co ratowali ludzi), dostaje dotacje za przysługę obrabiania mózgów ludziom, tak aby popierali pisowców. No i teraz jedna się z syjonistami. Czekam na kolejne wynalazki ojca Rydzyka, który pod przykrywką religii robi sobie antypolska hucpę. Ojcze Rydzyk - nie wzywaj imienia Pana Boga na Daremno - ty wzywasz i robisz sobie z niego użytek.
 • "Lepiej późno niż wcale" - pewnie za następne 27 czy 37 lat niektórzy znów coś odkryją
  2007r. - Puzzle z obrazkiem Radia Maryja - https://wiernipolsce1.wordpress.com/2014/12/10/puzzle-z-obrazkiem-radia-maryja-na-23-urodziny-bogobojnego-radyjka/

  2013r. - Redemptoryści – syjonistyczna banda z krzyżem i różańcem - http://wps.neon24.pl/post/132763,redemptorysci-syjonistyczna-banda-z-krzyzem-i-rozancem
 • @tadman 21:09:06
  //ten z lewej wygląda jak klon Poroszenki//

  :)ale chazaria na Ukrainie nie za bardzo im wyszła:))
 • @Wrzodak Z. 21:12:08
  wtedy się to zaczęło...2007 rocznik...wprowadzenie "synów przymierza" i tzw "ostateczne rozwiązanie kwestii Radia Maryja"...teraz powstaje pytanie, czy Ojciec Dyrektor grał od początku, czy został "zmiękczony" przez "ostateczne rozwiązanie"...
 • @Vinto 21:10:09
  tego nie wiem...no szczerze nie drążyłem tematu...chybam kiep:)))
 • @trybeus 17:37:29
  Tak z przeszłości,
  po Smoleńsku, czym by nie był, gość z netu zrobił stronę "Drugi Tupolew",
  można było głosować (anonimowo) na to, kogo chcemy wysłać "tam" "DRUGIM TRANSPORTEM".

  Otóż wygrał.... Rydzyk.
  Sama strona niestety POdzieliła los "antykomora". :|

  [resztę mam gdzieś w archiwum, da się odtworzyć jako strona z wynikami]

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031