Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
341 postów 8655 komentarzy

blog trybeus'a

trybeus - ...katol i moher z kościoła toruńskiego, parafia podhalańska...łowca jehowitów...

Nie żyje David Rockefeller...czy świat odetchnie?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jak donosi Sputnik, David Rockefeller, znany amerykański miliarder, zmarł w wieku 102 lat.

Jak donosi Sputnik, David Rockefeller, znany amerykański miliarder, zmarł w wieku 102 lat.
Amerykański miliarder David Rockefeller zmarł w wieku 102 lat — poinformowała gazeta The New York Times, powołując się na przedstawiciela rodziny.
Według informacji potentat przemysłu naftowego zmarł rano w swoim domu w Pocantico Hills. 
David był wnukiem słynnego Johna Rockefellera, założyciela firmy Standard Oil i pierwszego miliardera w historii ludzkości. Urodził się w Nowym Jorku w 1915 roku, ukończył uniwersytet w Harwardzie...

https://pl.sputniknews.com/swiat/201703205074560-sputnik-rockefeller/

Świat odetchnie. Siedem przeszczepów serca nie pomogło, śmierć sprawiedliwa sobie z nim poradziła. Chciał ją przechytrzyć i żyć 200 lat...dostanie łopatą po rzyci...czy trumna będzie odpowiednio duża, aby zapakować mu do niej te miliardy dolarów krzywdy ludzkiej? 

 

KOMENTARZE

 • Wierzyć się nie chce
  Złego diabli wzięli?

  A nie tak dawno miał któryś tam przeszczep! (W wieku, w którym - gdyby był przeciętnym Kowalskim- w większości cywilizowanych krajów po przyjęciu do szpitala natychmiast by się strasznie rozchorował/ dostał powikłań i po kilku dniach umarł.)
 • @Lotna 17:09:07
  Piszą, że zmarł na niewydolność serca. Widocznie siódme z kolei przeszczepione serce było od "dawcy" z wojny w Donbasie lub Syrii i się zemściło.
 • Czy wszczepiano Mu tylko koszerne serca ?
  Czy świat odetchnie, może dopiero jak stara mafia żydoska skończy tam gdzie jej miejsce !
 • Szkoda chłopa
  Co to za władca świata, babka na sąsiedztwie ma 103 lata, jeszcze do kościoła chodzi i nie miała żadnych przeszczepów, wszystkie części oryginalne.
  Jak to byłby jakiś właściwy władca, to żyłby aż do sprzątania ostatecznego.
  Temu to nawet ambrozji odmówili za oddaną służbę.


  pozdr
 • @Zorion 18:38:38
  Władca Świata ????
  Znajdź mi jedno rzetelne źródło na podparcie internetowych teorii spiskowych mówiących ,że to taka poważna figura, która była na czubku Świata...
  Zadałeś sobie kiedyś pytanie dlaczego tak głośno o tym NWO ?
  dlaczego o illuminatach szedł program w tv Polskiej ? ( dwa odcinki) ?
  DLACZEGO SKORO JEST TO METAWŁADZA to tak łatwo się dało ich zdemaskować?? Wolny internet?? buuuhahaha!!! Google i wolność sterowana przez sztuczną inteligencje już dziś przewyższająca sumę wielu umysłów na Ziemi :)

  skrótowa odpowiedź... Bo to zasłona, kanalizowanie i urabianie przyszłych rewolucjonistów, którzy będą się wykrwawiać zwalczając NWO w gwałtownych protestach.. Gdy już "wolna ludzkość" sterowana zza kulis obali NWO ,zaoferuje się jej TECHNOKRATYCZNY ŁAD...a umęczona ludzkość przyjmie go w zachwycie..
 • @Paulus.Aquarius 19:07:41
  Może masz rację , ja mam inny trop .


  pozdr.
 • @Zorion 18:38:38
  "Co to za władca świata, babka na sąsiedztwie ma 103 lata, jeszcze do kościoła chodzi i nie miała żadnych przeszczepów, wszystkie części oryginalne."

  TAK TRZYMAĆ! TAK TRZYMAĆ! Proszę przekazać najlepsze życzenia: ZDROWIA i spełnienia marzeń. 200 lat! Albo i więcej.

  Jakbyś mógł, to proszę, nagraj jakiś wywiad, zrób wpis.

  Ukłony
 • @ Autor
  Że niby kto nie żyje? ;-)

  No to masz piosenkę dla ufoludków:

  https://www.youtube.com/watch?v=6ROwVrF0Ceg

  On będzie żył wiecznie.

  A najlepiej niech każdy robi swoje:

  https://www.youtube.com/watch?v=pV2ojAEPd1U

  Ale 5* Ci dam ;-)

  Pozdro!
 • @Paulus.Aquarius 19:07:41
  "Gdy już "wolna ludzkość" sterowana zza kulis obali NWO ,zaoferuje się jej TECHNOKRATYCZNY ŁAD...a umęczona ludzkość przyjmie go w zachwycie.."

  A po czym ich poznamy? ;-)

  Poznamy ich po... podatkach! ;-)

  Może nie mam racji?

  Ukłony
 • @Jasiek 21:57:43
  z pewnością!
  ..ale najpierw doładują konta cyberwalutą wszystkim posłusznym...na zachętę...

  Ukłony
 • He, he, paranoja:)
  https://pp.userapi.com/c837138/v837138865/30599/_jWHYS1kXl4.jpg
 • @Paulus.Aquarius 22:37:42
  Jak dają to brać - jak biją to napier.... ;-)

  Pozdro!
 • @lorenco 22:39:46
  "Did Putin..."

  Jak nie, jak tak! ;-) Ostatnio ten wredny typek spowodował, że Józek po pijaku wyrżnął łbem o chodnik - bo wódka była z "importu" - od Ruskich! Aj waj! ;-)

  3m się.
 • @Jasiek 22:49:09
  Pewna pani w USA, jadąc samochodem przekroczyła prędkość i zatrzymała ją policja. Jak się ta pani tłumaczyła? Ano tak, że miała ustawiony tempomat na zgodną z przepisami prędkość, jednak pewnie rosyjskie hakery go zhakowały:)
  Trzeba brać przykład jakby co:)
  Pozdrówka Jaśku:)
 • @lorenco 17:39:28
  A może muzułki opanowali biotechnologię?...
  Wyobraźmy sobie coś jak Ebola, działającego selektywnie na "rasę panów".

  Pomarzyć dobra rzecz....
 • @Paulus.Aquarius 19:07:41
  Wiesz co jest rzetelnym źródłem? Posiadany majątek. I to od pokoleń, albowiem ludziom posiadającym go w dowolnie pożądanych ilościach po prostu bije na dekiel. I wdrażają wtedy w życie najbardziej idiotyczne pomysły korzystając z władzy jaką te pieniądze dają.
 • @zadziwiony 10:35:32
  OO to to to bardzo mądra kluczowa wręcz myśl.
  W obecnych systemach pieniądze dają władzę.
  Czy prosty wniosek obecne systemy nie są demokratyczne.
  A władza (pieniądze) którą się posiada od pokoleń powodują śmiałość we wdrażanie osobistych zdegenerowanych pomysłów w życie.

  W demokratycznych systemach władzę powinien dawać naród czyli powszechne wybory w warunkach pełnego pluralizmu w mediach (informacja) i bez działania służb specjalnych (kara śmierci dla służb za naruszenie tej zasady).

  Kluczowe jednak jest to że pieniądze nie mogą dawać władzy.
  I to na każdym poziomie władzy. Tylko wybory czyli decyzje ludzi, narodu, społeczności.
  Wykorzystywanie pieniędzy do wspierania własnych szans powinno być ścigane z urzędu i karane dyskwaliifikacją w wyborach (utrata praw wyborczych biernych, utrata mandatu społecznego we wszystkich posiadanych funkcjach). Taki delikwent powinien zniknąć w hańbie (publiczne listy) z polityki na każdym szczeblu.
 • Co dalej z "Nowym Porządkiem Świata"? Kto przejmie pałeczkę po Rockefellerze?
  http://wrealu24.pl/images/2017/03/rockef1.jpg W wieku 101 lat zmarł jeden z najbogatszych ludzi na ziemi - David Rockefeller. Wielu twierdzi, że był twórcą tzw "NWO", no właśnie o co chodzi? I czy teorie spiskowe mają ziarno prawdy? Odpowiada Maria Pyż. Dawid Rockefeller nie dożył niespełna 3 miesiące do swoich 102 urodzin. W marcowym rankingu Forbes, jeden z najbogatszych ludzi na świecie plasował się na skromnym 581. miejscu, chociaż o wpływach tej rodziny w Stanach Zjednoczonych jak również na całym świecie nie trzeba dużo mówić. Dynastia Rockefellerów jest jedną z najbardziej potężnych na świcie, ze znanych szerszemu ogółowi, oczywiście. Stanem na dzień dzisiejszy do Rockefellerów należy ponad 40 koncernów w USA, z rocznym dochodem ponad tryliard dolarów, co stanowi 10% PKB Stanów Zjednoczonych, nie licząc mienia poza krajem. Dawid Rockefeller jest uważany za pierwszego globalistę na świecie. Przeszedł 6 przeszczepów serca. „Za każdym razem, gdy dostaję nowe serce, czuję życie pulsujące w całym moim ciele” – mówił już ś.p. Dawid. Przeprowadzono mu także 2 transplantacje nerek. Czy chciał żyć wiecznie? Jak sam mówił „Chociażby 200 lat„. Ale jak widać zdrowia nie kupisz, a pieniądze to nie wszystko. Chociaż, jak dla kogo.

  Finansował największe fundacje na świecie, uniwersytety, w tym Oxford, którego był najhojniejszym darczyńcą, badania medyczne, instytuty, własne centra finansowe, naukowe i badawcze w różnych krajach świata. Stworzył globalne supermocarstwo. Dynastia Rockefellerów jest spokrewniona z innymi dynastiami żydowskimi (chodzi o Chazarów), w tym z Rothschildami, Mellonami, Rhodesami i Morganami. W rękach tych ludzi są prawie wszystkie banki narodowe na świecie, z wyjątkiem Syrii, Iranu, Kuby, Korei Północnej i Rosji.

  Czy w związku ze śmercią Dawida Rockefellera załamie się Nowy Porządek Świata, układany przez w/w dynastie już ponad 2 wieki? Oczywiście, to są tylko znane nam nazwiska i informacje, które nam dozwolono poznać. Kontrola nad międzynarodową masonerią, syjonizmem, skoligacenia rodzinne, biznesowe, polityczne, funduszowe i t.d. przepisywana jest właśnie tym klanom, w tym Rockefellerom, do których należy 3 głosy (razem z Rothschildami) Banku Światowego.

  Nie warto też zapominać, że waluta amerykańska nie ma potrzymania w złocie. Największa skarbnica federalna w Fort Knox przechowuje 8133 tony złota, a drugie wg listy zabezpieczenia, niemieckie zapasy są szacowane na 3401 ton, z czego 96% jest przechowywana w skarbcach Rezerwy Federalnej (USA). Ciekawe, kto stoi i gdzie są te tajne organizacje sprawujące nadzór nad działalnością tych oto ludzi, bo w tym świecie tak po prostu nic się nie dzieje? Zastanówmy się, czym jest groźny tak upragniony przez masonów Nowy Porządek Świata? Czy będzie w nim miejsce dla zwykłego człowieka, o ile własna myśl już jest ścigana?
  Maria Pyż - PolMedia.pl

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031