Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
356 postów 8763 komentarze

blog trybeus'a

trybeus - ...katol i moher z kościoła toruńskiego, parafia podhalańska...łowca jehowitów...

Rząd pisowski wspiera Gazetę Koszerną Michnika...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

A tyle było radości jak w mediach przeszła wieść, że Gazeta Wyborcza Michnika vel Szechtera upada z hukiem...

A tyle było radości jak w mediach przeszła wieść, że Gazeta Wyborcza Michnika vel Szechtera upada z hukiem. Nie powiem sam miałem odczucie, że jakaś tam sprawiedliwość dziejowa nadchodzi. Okazuje się, że dupa...Pisowski rząd podłączył kroplówkę i reanimuje trupa medialnego...a trup medialny chyba liczy na więcej...Dobra Zmiana...k...mać!!!

Cytuję za Naszym Dziennikiem:

"Jak wynika z danych Kantar Media, opublikowanych przez portal Wirtualnemedia.pl, tylko w pierwszym kwartale 2016 r. ministerstwa na reklamy w „Gazecie Wyborczej” przeznaczyły ponad 2 mln zł. To dało tytułowi kierowanemu przez Adama Michnika pozycję lidera wśród dzienników zamieszczających ministerialne reklamy. Zatem skąd lamenty w redakcji na Czerskiej? Czyżby niepomni na swoje publikacje liczyli na więcej funduszy?"

Dalej czytamy, ze i znienawidzone przez pisiorów stacje komercyjne także dostały kroplówkę...

"Również liberalne stacje telewizyjne są mocno wspierane z budżetu państwa. Jak wynika z wyliczeń portalu Wirtualnemedia.pl, na podstawie danych cennikowych Kantar Media, kwota na reklamy wykupione przez ministerstwa i spółki Skarbu Państwa w TVN tylko w pierwszej połowie 2016 r. wyniosła prawie 4,7 mln zł, a w TVN24 ponad 1,5 mln zł. Polsat z kolei uzyskał w omawianym okresie ponad 14,9 mln zł"

Artykuł opublikowany na stronie:

//www.naszdziennik.pl/mysl/177977,sponsorowanie-michnikowszczyzny.html

Tymczasem na koszernych "niezależnych" cisza, cisza na tzw "prawicy"...Mordor Niezależny milczy...jak wytłumaczy to Ojciec Dyrektor...

Patataj, patataj, patataj, patataj... 

KOMENTARZE

 • @Trybeus
  Przestało mnie już to dziwić . 5*. Ave. http://e5.pudelek.pl/5020b119a6ebd22479390db467fcf3d24101fa20.jpg
 • A czy to coś dziwnego?
  Lech Kaczyński na spotkaniu z dezerterami z armii Andersa, którzy stali się siłą zbrojną twórców państwa Izrael mówi, że bez względu na to kto w Polsce będzie rządził interes Izraela w Polsce będzie zabezpieczony.
  Umowy na dofinansowanie Muzeum Historii Żydów Polskich, POLIN z kasy Warszawy i Ministerstwa Kultury podpisywane są za czasów rządu PiS, za rządu PO są realizowane.

  Kto wmurowuje kamień węgielny pod to muzeum?
  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/9/9c/2007_06_26_lech_kaczynski_06.jpg

  Ekshumacje w Jedwabnym zostają szybko zakończone decyzją L.Kaczyńskiego, by nie zakłócać spokoju zmarłych. Ekshumacje w sprawie katastrofy w Smoleńsku trwają. Nie zakłócają spokoju zmarłych?

  Złodziej najgłośniej krzyczy łapać złodzieja, PiS? Łapać.... Kto zgadnie?
 • @Repsol 20:06:43
  noo:))
 • @Zawisza Niebieski 20:26:23
  fakty są bezsprzeczne...
 • Ojciec dyrektor, upomina rządzących.
  Organ prasowy medialnego oligarchy zwanego "Ojcem Dyrektorem", lekko skarcił rządzący PiS, za wspieranie 'Żydowskiej Gazety dla Polaków".
 • Polacy jak zwykle śpią!
  W Warszawie odbył się dzisiaj marsz ONR w obronie polskich miejsc pracy na które zatrudniani są Ukraińcy.Kazda imigracja z wyjątkiem tej kontrolowanej jest z niekorzyścią dla pracującej części społeczeństwa.Wynagrodzenia nie rosną,rosną słabo albo maleją.
  Ludzie zarabiają po 1500 zł na rękę i nie robi się nic zeby zmusić pracodawców do znaczących podwyzek a sam rząd nie myśli nawet o redukcji zatrudnienia w sferze budzetowej a wszystko po to aby nieroby które nigdy w swoim zyciu rąk nie pobrudzili(politycy i urzędnicy) dalej bawili się w pseudo demokrację obiecując i rozdając nasze podatki po to by dalej siedzieć przy korycie.Zabawa skończy się gdy zabraknie podatków albo gdy dojony naród wreszcie się obudzi.Biznesmeni na świecie dorabiają się pokoleniami ale polski biznesmen musi jechać na wakacje dwa razy do roku,zmienić furę raz na dwa lata a wszystko kosztem głupiego polskiego robotnika.
  A wracając do artykułu to z wyjątkiem onetu nigdzie nie było słowa o marszu ONR takie to mamy wolne media.Trudno się temu dziwić skoro tutaj na neonie24 blogerzy nie mogą dojść do konsensusu bo jednemu Bóg przeszkadza,drugi trzyma z ubekami,trzeci jest za handlem z Rosją a czwarty jest przeciw bo kościół jest przeciwko.
  Ludzie ogarnijcie się trochę bo zniszczą nas doszczętnie!
 • Jest takie stare przysłowie
  Q... q... łba nie urwie :)
 • @maro 21:37:37
  Polacy już nie mają siły od 30 lat walcząc o normalność . Szkoda że młode pokolenie nie ma takich jaj jak my . Ps. Rozdziobią Was kruki i wrony . My swoją lekcję odrobiliśmy . Wyścig szczurów trwa . Ave.
 • @maro 21:37:37
  Tu masz materiał z którego powinniście się uczyć . Pozdrawiam. http://www.mistrzejowice.net/Bl-Ks-J-Popieluszko,keh/Kazanie-Ks-Jerzego,adbe.html
 • Gdyż bój toczymy nie z krwią i ciałem.......
  https://youtu.be/8oj3oI_Mr50
 • @Repsol 21:46:14
  Mamy to na co zasługujemy.Czy zauwazyliście ze w szkole,kościele i mediach nie promuje się patriotyzmu gospodarczego oraz nie mówi się o konsekwencjach jego braku czyli o braku pracy ,niskich zarobkach i o tym co jest konsekwencją braku patriotyzmu gospodarczego czyli wegetacji?
  Jest tak dlatego bo nie jesteśmy razem i stale wybieramy tych którzy myślą tylko o innych a nigdy o pracujących Polakach!
 • @maro 22:09:42
  https://jarek-kefir.org/2015/08/16/najwiekszy-przekret-prawny-wszech-czasow-stalismy-sie-niewolnikami-korporacji-o-nazwie-iii-rp/ To nie wybierajcie .ja pamiętam . https://www.youtube.com/watch?v=ns3LM9PlVTY Pozdrawiam.
 • Bo to kukiełki z tego samego syjonistycznego teatrzyku.
  Ale może doczekamy kiedy ten ich Polin stanie się wreszcie Polską, pozdrawiam autora.
 • @Repsol 21:46:14
  "(...), młode pokolenie nie ma takich jaj jak my (...)."

  Trochę poczułem się nie na miejscu, nie rozumiem i proszę o odpowiedź na kilka pytań:
  1) Od którego rocznika liczysz Waszmość, że jest on już młody?
  2) Czy tzw. "my", to Repsol i maro?
  3) Skąd się bierze przekonanie, że młodsze pokolenie nie zna kur, jajek na śniadanie nie je i nie potrafi sobie jaj po prostu kupić?
  4) Czy wiadome jest dla was (skoro my- to i wy, więc i was), że analogia do jaj jest co najmniej niefortunna gdyż:
  a) Jaja składają nie tylko ptaki (to odnośnie porównań do ptaków);
  b) Składają jaja kury, orły i bieliki, ale także i kukułki;
  c) Taki kogut nie potrafiąc latać, obroni stado nawet przed niedźwiedziem, a taki orzeł albo bielik, to w powietrzu nie ma sobie równych;
  d) "Jaja", to potoczne powiedzenie na niesamowicie zabawne, ale i żenujące zachowania poszczególnych ludzi, a nawet grup;
  e) Jaja wielkanocne, to coś co każdy Polak zna, nawet jak nie jest katolikiem i chrześcijaninem;
  f) Każdy mężczyzna Polak widział "jaja", przynajmniej u siebie*, a kobiety Polki też nie są takie ślepe;
  g) Jak człowiek zwiesi się na własnym ego, to ciągle powtarza tylko ja... ja;
  5) I czy będziesz miał "jaja", aby przyjąć krytykę Twoich wypocin z poczuciem humoru?

  * Gwiazdka jest po to, by podkreślić wdzięczność dla tych "nowoczesnych" mniejszości, że nie muszę się silić na szukanie poprawnie politycznych epitetów i mogę ich zbiorczo określić środowiskiem LGBT& coś tam jeszcze. To ułatwia pojmowanie świata, gdyż niektórzy nie znajdując "jaj" u siebie, są z tego powodu zadowoleni, a niektóre są nie zadowolone. A to wszak i tak nie tłumaczy wszystkich odmienności.

  P.S. To także prowokacja?
  Cała energia neonu24 poszła ostatnio w młyn jakiegoś...
  A on ma czelność nazywać się Rzeczpospolita?
  Tyle padło wzniosłych słów... ale i pogardy.
  Dlatego ja czepiam się tylko jednego zdania.
  I proszę o ustosunkowanie się.
  Może w końcu zaczniemy liczyć się ze słowami i brać za nie odpowiedzialność.

  P.S.2. Czy możemy zacząć się szanować, czy też trafiam kompletnie nie do tych ludzi, co chcę do nich trafić?

  pOZDRAWIAM niePOPRAWNIE niePOLITYCZNIE

  Tuz z Talii
 • @maro 22:09:42
  "(...) nie jesteśmy razem i stale wybieramy tych którzy myślą tylko o innych a nigdy o pracujących Polakach!"

  Pracujących Polaków jest tak dużo, że świadczy o tym frekwencja wyborcza- połowa nie ma czasu głosować, pracuje lub odsypia tydzień pracy.
  Głosują ci, co nie pracują fizycznie, szczególnie w soboty i niedziele; ci co nie pracują w ogóle, bo są na stanowiskach i ci co tylko pełnią obowiązki; budżetówka głosuje, nawet jak pracuje (politycy, samorządowcy, nauczyciele, policja, straż pożarna, służba zdrowia, wojsko itp., itd.). Normalni ludzie mają gdzieś te całe wybory. Oni są świadomi, że kasta wybiera się sama, tak jak sama się żywi.

  Cóż mogą Polacy zrobić?
  Rozmnażajmy się czerpiąc 500+, wychowujmy następne pokolenia; pamiętajmy o naszych przodkach; uczmy się historii i nie pozwólmy innym, aby nam ją tłumaczyli.
  Praca u podstaw- to sprawdzony sposób! Mamy niesamowite doświadczenia- chyba jak żaden inny naród na ziemi- bo inni nie odradzali się tylokrotnie.

  Polska Chrystusem narodów? Raczej Feniksem!

  pOZDRAWIAM niePOPRAWNIE niePOLITYCZNIE

  Tuz z Talii
 • @wiedzajestwksiążkach 03:57:29
  "Mamy niesamowite doświadczenia- chyba jak żaden inny naród na ziemi- bo inni nie odradzali się tylokrotnie."

  To o niczym dobrym nie świadczy wbrew pozorom :-( Tyle razy ile się musieliśmy odbudowywać, tyle razy dawaliśmy się zniszczyć.

  Ale z resztą się zgadzam.

  Ukłony
 • Tfu... wspierają "GW"- którzy wzywają do rozwalenia WP,chrześcijaństwa w Polsce itd.
  Koncern medialny niemiecki Springera też wspierają,pomimo iż Merkel & Fagasi chcą zrobić z UE własną zabawkę wbrew rządowi RP.
 • Grabież kontrolowana a media
  By grabież Polski była skuteczna potrzebna jest osłona medialna.
  Wszystko zaczęło się w 1989 roku.
  https://www.youtube.com/watch?...
  TVP i PR było pod kontrolą ludzi z Magdalenki. Czas na prywatyzację polskich mediów,gazet.
  http://ohsisi.pl/kto-wydymal-m...
  Trzeba zabetonować temat odszkodowań. Tematem zajmuje się min Skubiszewski.
  https://vod.tvp.pl/27030704/12...
  Następuje grabież polskiego przemysłu. Elity pookrągłostołowe nazywają to zjawisko cudem gospodarczym. Banki trafiają w obce ręce.
  https://www.youtube.com/watch?...
  W mediach ogólnego koryta pokazuje się afery za 1 mln a tymczasem.
  http://www.naszdziennik.pl/eko...
 • @trybeus 20:57:52
  Mija połowa kadencji, a tu żadnej sensownej ustawy, żadne ruchy, jakie wyborcy PiS się spodziewali po wyborach. A pieniędzy ministerstwa kultury i dziedzictwa narodowego wydaje się pieniędzy i na lewo, i na prawo. Dla rzekomego pluralizmu finansuje się lewackie wydawnictwa, gazety,teatry, instytucje, fundacje. Jaka to jest polityka? Strzelanie samobója, gra w durnia czy sabotaż kretów jak Gliński- jest kretem lewactwa w PiSie, bardzo ograniczonym umysłowo, leniwym i nieudolnym ministrem. Następni to Gowin- na uczelniach nadal żydolewactwo uczy? i się produkuje, etc.., Sellin, etc.. nie rozumiem dlaczego oni jeszcze są w rządzie i za nic nierobienie pobierają pensje?
 • @Autor
  Kiedyś Michnik wypowiedział znamienne słowa "KTO MA MEDIA TEN MA WŁADZĘ"
  A.Siwak w swojej książce twierdził,że władzę w Polsce od końca IIWŚ dzierży Centralny Komitet Żydów.Ślady działalności tego komitetu można był zaobserwować w latach 70-tych 80-tych i późniejszych mimo tego,że został on formalnie rozwiązany w latach 50-tych.
  Jak widać z tego co to podałeś komitet ten działa dalej a Kaczyński paląc głupa udawał,że go nie widzi i szukał jakiejś mitycznej GTW.
  Komitet działa dalej i to on faktycznie sprawuje władzę w Polsce.Zmieniają się tylko pierwsi sekretarze m.in Szurmiej,Urban,Michnik i Smolar.
 • tak
  Good Job!
  Albo tego nie kontrolują z powodu bałaganu , albo dopust do żerowiska jest świadomy i programowy.
  Karmienie ku…w żerujących na Polakach jest niewybaczalne i tu nie może być żadnej dyskusji.


  pozdr
 • Kontrowersyjny pomysł rządu. Pracowałeś mniej niż 15 lat? Nie dostaniesz emerytury
  Kaczyńscy i wałęsa wg planu sorosa zaaranżowanego przez gieremka przeprowadzili likwidację państwowych zakładów, przedsiębiorstw i banków, potem zajęli się tym figuranci jak tusk. To wpłynęło na wielomilionowe bezrobocie, a część uciekła przed bezrobociem na emigrację.
  Byłeś długotrwale bezrobotny to PIS przeprowadzi na tobie eutanazję poprzez głód i bezdomność.
  https://www.wprost.pl/kraj/10047001/Kontrowersyjny-pomysl-rzadu-Pracowales-mniej-niz-15-lat-Nie-dostaniesz-emerytury.html
 • @Ex admin 18:01:31
  Tak to jest: raz na wozie, raz pod wozem.
  Dlatego media i ich dziennikarze powinni podawać prawdę a nie co nakazuje partyjna czy polityczna poprawność, lizusostwo czy groźba utraty pracy. To dotyczy także pisowskich mediów.
 • @Ex admin 13:43:54
  a jednak na te media powołuję się Nasz Dziennik...ja szanuję Nasz Dziennik i nie myślę, żeby pochopnie przedrukowywali...tabelka nic mi nie mówi, jestem prosty chłop ze wsi...jeśli możesz to mi wytłumacz...pozdrawiam
 • @Ex admin 20:16:34
  Także. Co za różnica.
 • @maro 21:37:37
  Maro.
  Zostań biznesmenem.
  Będziesz jeździł na wakacje dwa razy do roku i raz na dwa lata zmieniał samochód.

  Z resztą masz oczywiście rację.
 • @Ex admin 13:46:57
  Jarosław Kaczyński we "wSieci": Przywołując określenie amerykańskie można powiedzieć, że Tusk jest dziś "kulawą kaczką"...We wszystkich ważnych sprawach Niemcy prowadzą politykę skierowaną przeciwko naszym interesom - mówi prezes Prawa i Sprawiedliwości.
 • @lorenco 16:40:22
  "Byłeś długotrwale bezrobotny to PIS przeprowadzi na tobie eutanazję poprzez głód i bezdomność."

  Co może 1 bezrobotny? NIC. Co może ich 1000? Też nic, albo coś zrobić by dostać "państwowy wikt i opierunek" zamiast głodu i meldunku pod mostem....

  Co może MILION bezrobotnych?
  WSZYSTKO, co tylko między sobą uzgodni i RAZEM wykona...

  Ciekaw jestem danych o liczebności "resortów siłowych" w latach 60/70/80/90 i dziś ;)...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728