Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
371 postów 8860 komentarzy

blog trybeus'a

trybeus - ...katol i moher z kościoła toruńskiego, parafia podhalańska...łowca jehowitów...

Czy Pan Jezus kazałby szczepić dzieci?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czyli propaganda szczepionkowa w Radiu Maryja...

To, że media Ojca Rydzyka stały się co najmniej dziwne, to zauważyłem już dosyć dawno. Zanikła chęć poszukiwania prawdy w imię politycznej poprawności...oczywiście pisowskiej. Szóstego lutego Radio Maryja wpisało się także w lobbowanie na rzecz mafii szczepionkowej. A to za sprawą zaproszonego pana, który nazywa się Posobkiewicz, a który jeszcze za rządów Platfonsów objął Urząd Głównego Inspektora Sanitarnego. Słuchaliśmy z żoną w usłupieniu za przeproszeniem "pierdolenia" pana głównego inspektora. Szkoda, że Radio Maryja nie wkleja na swojej stronie także rozmów z radiosłuchaczami, bo wykład politruka w zasadzie do mnie nie przemawia, a doprowadza mnie do szewskiej pasji, a telefony kumatych radiosłuchaczy są bardziej cenne...


Jako jeden z radiosłuchaczy zadzwonił pan doktor, który stwierdził, że ma materiały, które może przesłać do Radia Maryja i zainteresowanym w zakresie powikłań poszczepiennych...sugestia "głównego inspektora" , jakoby dziecko miało powikłania, bo matka piła w ciąży alkohol, lub wzięła dopalacze nadawała się tylko do dania w pysk "z liścia" temu panu...no cóż, lobbyście się nie dziwię , dziwię się Ojcu Prowadzącemu, który tak de facto pozwolił na tą propagandę i wrzutki temuż lobbyście na garnuszku państwowym...

Materiał do odsłuchania pod linkiem... 

http://www.radiomaryja.pl/multimedia/audio/rozmowy_niedokonczone/rozmowy-niedokonczone-profilaktyka-chorob-zakaznych-sie-szczepic-cz-ii/

Szkoda, że zabrakło uczciwej debaty na łamach Radia Maryja i TV Trwam...zabrakło głosu "drugiej strony" ...można było zaprosić choćby Justynę Sochę, lub doktora Jaśkowskiego, który wypatroszyłby z pewnością pana głównego inspektora...no ale wtedy byłaby to debata, a nie monolog płatnego politruka...

Wkleję natomiast ten drugi głos (fragment posta), głos dr Jaśkowskiego, ponieważ rodzice mają prawo wiedzieć gdzie politruk manipulował, a robił to niestety w sposób perfidny...

II. Szkodliwe kłamstwa w Telewizji Trwam i Radiu Maryja

[Każde kłamstwo jest szkodliwe! To powtórzenie to tylko erystyczny chwyt !!]

Wracając do audycji Radia Maryja. Już sam fakt występowania p. Posobkiewicza w Telewizji Trwam i Radiu Maryja jest... zaskakujący.

Przecież Kościół Katolicki, będący głosicielem prawdy, jest zdecydowanym przeciwnikiem aborcji.

Tak przynajmniej niezmiennie głoszą przedstawiciele zarówno Episkopatu jak i Kurii Rzymskiej, lub  w odwrotnej kolejności.

Udostępnianie więc tak wzmocnionego głosu człowiekowi, który tą aborcje wykonuje własnymi ‚rencami” jet zaskakujące. Pisze wyraźnie własnymi „RENCAMI” ponieważ to od podpisu na papierze tego Pana, zależy zakup takich, a nie innych szczepionek, jak również określanie tzw. kalendarza szczepień.

Po drugie, infantylne zasłanianie się tzw. ekspertami jest co najmniej żenujące w ustach osobnika, który sam tych ekspertów tworzy przez powołanie.

Wystarczy zapoznać się z nazwiskami tych ludzików i potem sprawdzić ich dorobek naukowy w danej dziedzinie.

Proszę wejść na stronę PZH i zauważyć, że pomimo istnienia tej instytucji od 1928 roku, do dnia dzisiejszego  nie potrafią oddzielić grypy od zwykłych przeziębień, ani nawet zachorowania od podejrzenia zachorowania.

A na stanowiska kierowników czy dyrektorów powołują samych profesorów.

Przy okazji wychodzi na jaw jaki poziom merytoryczny reprezentuje ta grupa ludzi, jeżeli nie potrafią rozróżnić tego co wpaja się studentowi na 3 roku studiów medycznych w dobrych akademiach medycznych.

Jaka to jest istotna różnica podam na przykładzie Wielkiego Brata czyli danych prezentowanych przez podobną jak PZH instytucję w Ameryce czyli CDC.

Otóż w owym feralnym dla wirusologów roku 2009, CDC straszył ludność całego świata straszliwą epidemią świńskiej grypy.

Wg „wybitnych” ekspertów WHO oraz CDC miało umrzeć z powodu A1H1N1 wirusa, aż 100 000 ludzi w samym Stanach.

Nawet p. Małgorztka Ch. wyciągnięta z Hongkongu na stanowisko szefa WHO, zmieniła definicję epidemii i pandemii.

A tutaj taka wpadka, głupi wirus świńskiej grypy absolutnie nie słuchał tak wspaniałych ekspertów, w większości opłacanych z obu stron tj. WHO i przemysłu farmakologicznego.

W USA umarło z powodu grypy tylko 256 osób, ale z powodu wirusa A1H1N1 tylko 18.

Przyznasz Szanowny Czytelniku, że różnica pomiędzy 100 000 zgonów,     a 18 jest statystycznie istotna. Ale dla straszenia ludności ta pierwsza liczba jest bardziej przekonywująca i poważniejsza. 

Biedny inaczej, p. Posobkiewicz nie wie o tym i nadal opowiada bzdury jakoby szczepionki kogokolwiek uratowały.

Dane Cochrane Collaboration, po analizie piśmiennictwa naukowego, jednoznacznie stwierdzają, że szczepionki przeciwko grypie nie posiadają żadnej wartości, szczególnie dla dzieci i osób starszych.

Wartość szczepień przeciwko grypie jest taka sama jak mycie rąk, ale cena jakże różna.

Kto za jednorazowe użycie mydła do rąk płaci kilkadziesiąt złotych !!!

Jakoś Ojciec Prowadzący zupełnie nie kontrolował wypowiedzi p. Posobkiewicza i zachowaniem swoim bardziej przypominał zachowanie słynnej Stokrotki, aniżeli prowadzącego audycję dziennikarza.

Powtarzanie co chwilę, że musimy rozmawiać, jest co najmniej dziwne. Rozmawiać można z kimś posiadającym minimum wiedzy w danej dziedzinie, a innych trzeba edukować. 

Inaczej. Gdyby Radio Maryja czy Telewizja Trwam, rzeczywiście była za prawdą w tej dziedzinie, to przeprowadziłaby cykl wykładów na temat historii szczepień lub/i składu chemicznego tych preparatów zwanych szczepionkami.

A tutaj mamy widoczny jak na dłoni konflikt interesów. Po jednej stornie prawda, a po drugiej interes.

Konkretnie. To przecież nie kto inny tylko Biskupi Kościoła Katolickiego z Kenii, przeprowadzili badania udowadniające, ze w szczepionkach znajdują się środki wczesnoporonne - czyli aborcja.

Trudno przypuszczać, aby Ojciec Prowadzący akurat w czasie prowadzenia tego wywiadu z p.Posobkiewiczem zapomniał 10 Przykazań Bożych. Przeciez piąte przykazanie, jak do tej pory obowiązujące w Kościele Katolickim, mówi wyraźnie „NIE ZABIJAJ”.

No i mamy problem ----  nie tylko moralny.

Czy 5 Przykazanie obowiązuje Ojców Prowadzących?.  

Jeżeli biskupi tego samego Kościoła Katolickiego podają do publicznej wiadomości wyniki badań, że szczepionki powodują poronienia, to jest to  informacja dla wszystkich księży i ojców tego Kościoła Katolickiego i Powszechnego, a nie wybiórcza.

A nasz Ojciec Prowadzący nawet nie zająknął się o tym.

Mało tego. W szczepionkach znajduje się także Polisorbat 80 powodujący zmiany deformacyjne w narządach rodnych kobiet, uniemożliwiający zajście w ciążę. Już po 2 latach po szczepieniu może nastąpić zanik miesiączki czyli jednoznacznie bezpłodność u 18 letnich dziewczynek.

Udowodniono to w pracach jak najbardziej naukowych, uniwersyteckich po szczepionkach Gardasil czy Siligard rzekomo przeciwko rakowi szyjki macicy.

A Ojciec prowadzący pominął to całkowitym milczeniem. Ciekawe z jakiego powodu? Czyżby to było ciche wprowadzanie zezwolenia na aborcję czyli mordowanie nienarodzonych dzieci? 

A przecież to wszystko jest dokładnie opisane w medycznych czasopismach. 

To, że wiedza pana Posobkiewicz odbiega mocno od nauki to jest fakt bezsporny. Przez cały okres pobytu w studiu nie zhańbił się ani razu podaniem jakiegoś konkretu, zasłaniając się, że nie pamięta liczb. Podobnie zachowywali się prokuratorzy przesłuchiwani w sprawie Amber Gold także urzędnicy państwowi, czyli opłacani przez naiwnego podatnika.

A teraz parę słów na temat tych rzekomych ekspertów szczepionkowych. Otóż ostatnio ukazała się publikacja ujawniająca praktyki działania z nazwy państwowych instytucji. Cwaniacy z tych instytucji zakładają Fundacje. 

A kto wpłaca pieniądze na fundacje?

Oczywiście firmy farmaceutyczne handlujące m.in szczepionkami.

Czyli formalnie jest wszystko OK. Instytucja jest państwowa, to przecież prywatna Fundacja dostaje forsę. 

A kto pracuje w Fundacji?

A to już sprawa prywatna Fundacji i nikomu nic do tego.

W USA  sytuacja się wyjaśniła. Paniusia, która była dyrektorem CDC p. Julia Gerberding, ta od fałszowania danych o szczepionce MMR, wylądowała na stanowisku wiceprezesa firmy Merck, tj. producenta owej fatalnej dla dzieci szczepionki.

Szczepionka jest podwójnie fatalna, ponieważ nie tylko powoduje autyzm. Takie są prawomocne orzeczenia sądów w oparciu o opinie biegłych i ujawnione dokumenty producenta. Dziwnym trafem  te dokumenty są ukrywane przez Izby Lekarskie, nie informujące o tym swoich członków. Dodatkowo dotarły do Polski informacje o tym, że wirusolodzy nie mogą w ogóle udowodnić istnienia wirusa odry. Czyli „nasz” PZH bierze pieniądze podatnika - za co?

Ta Fundacja przy CDC jest opłacana i utrzymywana  przez takie tuzy farmacji jak : Bayer, GSK, Sanofil Pasteur,  Pfizer i wiele innych. Jak łatwo sprawdzić w większości są to znani producenci szczepionek.

Jak sobie to wyobraża ulica; to jest usankcjonowany sposób dawania łapówek. Ludzie wykonują prace zatrudnieni na państwowych etatach, a potem za tą samą pracę są wynagradzani w Fundacji?

I mamy problem bowiem przy PZH zwanym Narodowym Instytutem Zdrowia Publicznego [ciekawe jakiego narodu] także jest umocowana takowa Fundacja i o dziwo pracownik Instytutu jest szefem tej fundacji.

Takowa zależność podwójnego podporządkowania  w USA została udowodniona już w 2004 roku, kiedy to CDC fałszowało wyniki szczepień MMR.

A najciekawsze jak zwykle na końcu.

Pan Posobkiewicz wielokrotnie, jak nakręcony powtarzał, że szczepionki sa najlepiej przebadane i absolutnie bezpieczne.

Tymczasem na stronie CDC czytamy:

„Nie przeprowadzono kontrolowanych badań odpowiednio wskazujących zmniejszenie stanu zachorowań „

I nie jest to żadna rewelacja ponieważ już przed kilku laty udowodnił to pracownik MERCKA dr  William Thompson. Oczywiście polskojęzyczne media niemieckich właścicieli pod kontrolą amerykańską o tym nie informują tubylczego, mniej wartościowego ludka w Polsce.

Ale dlaczego Ojciec Prowadzący nie zadał takiego prostego pytania p. Posobkiewiczowi?. Na pewno na dłuższy czas pozostanie to tajemnicą poliszynela.No i jak widzimy wszystko jak w starym dowcipie.

Kiedy prawnik kłamie?

Kiedy otwiera usta.Jest jeszcze jeden problem.

Tak się dziwnie złożyło, że stanowiska w San - epidach i GIS obejmują byli absolwenci Wojskowej Akademii, tej rozwiązanej za.......

Czyli z jednej strony są opłacani jako wojskowi, a z drugiej dorabiają na stanowiskach cywilnych?

Jest to dziwna oczywiście, ale zapewnie jak najbardziej przypadkowa zbieżność. Ale nie bądźmy drobiazgowi. Ktoś musi tę fuchę odwalać.

 I zupełnie absurdalne zakończenie.

P. Posobkiewicz wyrzuca z siebie : „gdyby Pan Jezus obecnie się urodził to na pewno by się zaszczepił”.

I dziwne milczenie Ojca prowadzącego? 

A przecież nikt z nas, nigdy nie słyszał w żadnej opowieści o P. Jezusie, aby komukolwiek kazał wstrzykiwać truciznę, szczególnie dzieciom.

Nie zadał także Szanowny Ojciec prostego pytania: skoro jest taki deficyt finansowy w służbie  zdrowia to skąd znalazły się owe 160 000 000 na dodatkowe szczepienia?

Czyli sytuacja jest taka; na operacje zaćmy musimy jeździć np. do Czech i płacić z własnej kieszeni, a tutaj wrzuca się do kieszeni amerykańskich koncernów prawie. 50 milionów dolarów bez sensu. Za te 160 milionów zł. można by zlikwidować wszelkie kolejki nie tylko do okulistów.

Albo inne pytanie; dlaczego normy skażenia np. dwutlenkiem węgla w szkołach i szpitalach są wielokrotnie przekraczane?

Przecież jesteśmy w Unii Europejskiej i podobno jej dyrektywy są ponad krajowymi, o czym mówi Konstytucja.A już zupełnym pomieszaniem z poplątaniem były twierdzenia, że przecież „my rozmawiamy”.

Szanowny Ojcze, mówię to jako wieloletni nauczyciel akademicki, także w seminariach duchownych, nie słyszałem aby ktokolwiek zasugerował nawet, ze Pan Jezus kazał stosować truciznę u dzieci.

Rozmawiać można z kimś, kto posiada minimalną chociaż wiedzę w danym temacie. Innych trzeba uczyć. A od 1944 roku wiadomo, że „nie matura a chęć szczera robi z ciebie oficera”. Jak widać nic się nie zmieniło.

Mnie uczono, że zasada działania nauczycieli  z Biblii twierdzi : „Idźcie i nauczajcie inne narody”. 

Ale widać to są te posoborowe zmiany, że wszystkie zasady postępowania łącznie z szamanizmem są dobre i służą zbawieniu, jak twierdzą niektórzy teolodzy. Czyżby mordowanie dzieci także? To nie ja, ale ks. profesor w wykładach na youtube podaje fakty o kanibaliźmie czyli zjadaniu w restauracjach mięsa uzyskiwanego z dzieci.

Jestem wychowany na tradycyjnej Mszy Świętej Trydenckiej i te wszelkiego rodzaju tańce suahili nie przekonują mnie. Jak chcę się wygłupiać, to idę do tancbudy, a nie do Kościoła.  Jako jedyne Stowarzyszenie FREH  posiadamy własną, prywatną Kaplicę i postaramy się być wierni tej tradycji.

A swoją drogą obecna sytuacja przypomina mi zupełnie Niewolą Aviniońską Papieży z przełomu XIII/XIV wieku. Przecież odwołanie Papieża Benedykta zorganizowało City of London Corporation, poprzez zablokowanie banków elektronicznych.

Poza tym pieczęć papieża Benedykta nie została zniszczona, czyli jest prawomocnym PAPIEŻEM.


Ten wywiad ujawnił całą nicość aparatu państwowego, podporządkowanego koncernom, potwierdził po raz kolejny, że jesteśmy tylko kondominium, państwem istniejącym pozornie, jak to podał były minister Spraw Wewnętrznych.

 Jerzy Jaśkowski


 Gda.7.2.2017 r.

 

Źródło: http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=19671&Itemid=119


 

KOMENTARZE

 • Autor, witaj;
  Dlaczego piszesz, że Benedykt XVI jest prawomocnym papieżem, a sam deklarujesz się jako agent papieża Franciszka?

  pzdr
 • @roux 13:44:20
  się tam czepiasz...to słowa dr Jaśkowskiego, ale ja się z nim zgadzam...
  Co ja deklaruję? Agentem watykańskim ochrzcił mnie ktoś na tym forum, więc dopisałem...teraz to ja jestem podwójny agent watykański:)) Nie musisz się tak śmiertelnie poważnie czepiać tego nagłówka...tyle w temacie...

  napisz lepiej czy Świadkowie Jehowy się szczepią i jak radzą sobie z kartelami szczepionkowymi...wiem, że przetaczanie krwi jakoś załatwili...jakiś drogi substytut mają...
 • @trybeus 14:08:27
  Od 1 stycznia 2017 r. wszystkie dzieci w Polsce będą obowiązkowo poddawane dodatkowym szczepieniom przeciwko pneumokokom, meningokokom i HPV.
  Przesłanie z Radyja jest jasne, a kasiora duuża poszła na Dzieła Wybrane O.D.
  Tylko w dzikim kraju, można wprowadzać przymusowe szczepienia, które nie dość że nie obroniły się co do skuteczności, to w wielu krajach zostały zakazane jako związane ze zbyt dużą ilością powikłań.
  Ktoś mówiący o dyskusji o szczepieniach kpi w żywe oczy. Nie ma miejsca nawet na dane o powikłaniach, nie mówiąc o odpowiedzialności państwa w wypadku powikłań.
  Najgorszy i zbrodniczy przykład zbydlęcenia kasty rządzącej która ma w dupie zdrowie obywateli. Ma w dupie, bo nie wierze w to że śmieszny minister nie zna faktów ze świata. Nie uwierzę że nikt w ministerstwie nie napomknął nawet o temacie podejrzeń szkodliwości szczepień.
  Większość przypadków np. odry została wyleczona, ile dzieci wyleczono skutecznie z powikłań poszczepiennych.
  Nie jestem przeciwnikiem szczepień, tak ale tylko po uzyskaniu pewności że nie ma przeciwwskazań. No ale to wiązało by się z potrzebą przeprowadzenia badań które najprawdopodobniej doprowadziły by do konkluzji, że co prawda nie potwierdza się skuteczność to na pewno potwierdza się możliwość powikłań.
 • @wolidar 16:56:24
  Zgubiło mi się
  Pozdrawiam.
 • Cała prawda,całą dobę...
  czyli TVN-bis?
  Jeżeli tam,czyli w TRWAM,dają taki szajs,to nam pora umierać.Niewyrazny na Stolicy Piotrowej,teraz takie kwiatki...
  Celnie,jak zwykle,jest o szczepionkach w dublińskim wykładzie Jerzego Zięby.Polecam.
  https://www.youtube.com/watch?v=KPOoW8ctFBA
  https://www.youtube.com/watch?v=PWuiZ38Wnk8
 • Tak
  To tak wygląda:

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2016/08/a66-500x400.jpg


  pozdr.
 • Dawne, ale aktualne wypowiedzi o Posobkiewiczu
  "5 świadków oskarżyło Posobkiewicza o fałszowanie dokumentacji medycznej."
  Jeżeli tak, a kłamstwo i oszustwo idzie w parze to pytanie do wyznawców PiSu dlaczego ten człowiek awansuje i ma się tak samo dobrze jak za PO?

  Patrz komentarz pod tekstem
  http://idb.neon24.pl/post/68461,list-dr-jaskowskiego-byl-dyskutowany-w-sejmie

  Adevo: za tekstem ze strony:
  http://www.radioszczecin.pl/index.php?idp=1&idx=82230

  "Prokuratura w Kamieniu Pomorskim sprawdza, czy Marek Posobkiewicz świnoujski lekarz, a od niedawna Zastępca Głównego Inspektora Sanitarnego fałszował dokumentację medyczną. (…)

  Państwowa Inspekcja Pracy uznała też, że Marek Posobkiewicz fałszował dokumentację lekarską - to postępowanie przejęła prokuratura w Kamieniu Pomorskim. Prokurator rejonowy Bożena Krzyżanowska poinformowała, że akta wpłynęły kilka dni temu, postępowanie jest w sprawie, a nie przeciwko konkretnej osobie i nikomu nie postawiono zarzutów.

  Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się jednak, że na winę lekarza wskazuje pięciu świadków. Posobkiewicz poproszony o komentarz powiedział, że nie przypomina sobie sprawy i nie czuje się winny."
  -----------------------------------------------------

  Dalsze uwagi o Posobkiewiczu:
  http://idb.neon24.pl/post/69101,dr-jaskowski-uwagi-do-wystapienia-posobkiewicza-w-sejmie-rp
 • @
  Przymusowe szczepienia i to tylko okręgowe uzasadnione są jedynie w przypadku szerzącej się epidemii. Reszta powinna być udostępniona lecz szczepienia powinny odbywać się za dobrowolnością. Dzisiejszy przymus jest niczym innym jak biznesem i nic humanitarnego w tym nie ma.
 • @Stara Baba 18:37:46
  Gdyby sanepid i służby sanitarne były instytucjami które faktycznie troszczą się o zdrowie mieszkańców, to ludzie mieliby większe zaufanie do programu szczepień. Korupcja psuje człowieka i stopniowo rujnuje dobro wspólne. Korupcja mentalności zgniłego zachodu.
 • NIK wziął się wreszcie za trujące suplementy, czekamy na prawdziwą sanację polityki zdrowotnej
  Wykaz suplementów diety, które w trakcie kontroli NIK zakwestionowane zostały przez Głównego Inspektora Sanitarnego:

  https://www.nik.gov.pl/aktualnosci/suplementy-diety-wykaz-substancji-zakwestionowanych.html
 • dobrze że piszesz o szczepieniach.
  ale unikaj takich sformułowań:

  "Po drugie, infantylne zasłanianie się tzw. ekspertami jest co najmniej żenujące w ustach osobnika"

  ponieważ o osobnikach mówimy jak o zwierzętach, jest to animizacja istoty ludzkiej. Animizacja jest komplementarna z personifikacją (uosobieniem) zwierząt. To zestaw narzędzi semantycznych które wytrychem nadają zwierzętom prawa ludzkie a ludziom prawa zwierząt.
  Nie będę oryginalny jeśli dodam że o ludziach jako zwierzętach w pierwszej kolejności pisał talmud babiloński. Podobno judaizacja Polski/jezyka/kultury nie jest dobrym pomysłem.
 • @ mocher trybeus
  I pomyslec ze ciebie chcialem uczynic powiernikiem podobnego wpisu jaki wyszedl spod pióra Dr Jaskowskiego. Dobrze ze jest coraz wiecej takich artykolow Swego czasu zanioslem w pobliskim miasteczku sporo materialow na parafie K.K i przekazalem poboszczowi z przeslanie by z ambony przekazal wiernym mowiac takze ze milczenie bedzie wspludzialem w przestepstwie niestety ne padly zadne slowa w tej kwesti z ust miejscowych ksiezy.,Zauwaz ze Kosciol Katolicki , bedacy realna sila spoleczna ,,tego swiata,, fizycznie i bardzo aktywnie uczestniczyl w dekompozycji tego co nazywamy,, systemem komunistycznym ,, Tym samym przyczynil sie do zdominowania krajow Europy Wchodniej przez system anglo-amerykanski .Wejscie korporacji medyczno- farmaceutycznych ,oraz narzucenie rozwiazan prawnych korzystnych dla tych struktur bylo wiec ruwniez besposrednim skutkie dzialalnosci hierarchow kosciola katolickiego. Byc moze nie byli oni do konca swiadomi konsekwencji wpychania tych narodow w objecia korporacji. Jednak uplynelo juz durzo czasu,i Kosciul Katolicki w wystarczajacy sposob rozpoznal stan obecny. Niestety z ust kosciola nie uslyszeismy potepienia szczepionkoweo ludobujstwa ,z jakis powodow Episkpat Polski w tej kwesti nabral wody w usta . Czy mamy wierzyc ze wsrod setek ksiezy i biskopow niema osob intelektualnie zdolnych do rozpoznania tego problemu. Milczenie w tej kwesti nie moze byc odebrane inaczej jak wspoludzial w przestepczym procederze niszczenia narodu. jest to grzech przeciw przykazaniu Dekalogu. Napisano bowiem NIE ZAABJAJ [ dokladniej -NIE MORDOJ ] Byc moze wielosc spraw nie pozwolila do tej pory Episkopatowi Polski na zajecie stanowiska w kwesti tego haniebnego precederu. moze ten artykol dr Jaskowskiego pozwoli Kosciolowi Katolickiemu na przyjzenie sie problemowi . Jedyna mysl jak mi sie nasuwa to list pasterski Episkopatu Polski do narodu wzywajacy do totalnej odmowy przyjmownia szczepionek przez polskie soleczenstwo.-jako forma biernego oporu. W wiekszosc krajow europy niema przymusu szczepiennego, czy nie jest to zastanawiajace ,mysle ze ten artykol dr \jaskowskiego bedzie testem czy K.K jest z nardem, czy tez jest tylko instytucja wspierajaca obca i wroga tym naroda dominacje. PRYMASIE POLSKI DYMIĄ KOMINY OSWIECIMA A KOSCIUL MILCZY.....


  trybeusie -moherze idz z tym do kosciola by wiedzieli by nie powiedzieli nie wiedzielismy.... bowiem napisano ..JAHWE skierowal do mnie te slowa. Synu czlowieczy.. Gdy uslyszysz slowo z ust moich upomnisz ich w mim imieniu. Jesli powiesz bezboznemuz pewnoscia umrzesz a ty go nie upomnisz aby go odwiesc od jego bezbozne drogi i ocalic mu zycie ... [Ejzechiela 2-15],
 • TO POWINIEN ZNAC KAZDY KSIADZ Pan Rydzyk ruwniez
  jeden z wpisow z artykulu , ,,Szczepionkowy totalitaryzm,, ze strony neon24.pl autor Kossobor . To trzeba powtarzac az do znudzenia...
  ....................................................
  @rafzen raz jeszcze -szczepiena
  zczepienia totalitarne w Polsce.
  juillet 13, 2012

  To w Hitlerowskiej III Rzeszy wprowadzono obowiązkowe szczepienia. Władza w Polsce cofnęła się zatem cywilizacyjnie do tamtego okresu. Krótkie kalendarium szczepień pozwoli niezorientowanym zorientować się natomiast wiedzącym przypomnieć sobie te fakty.

  W Niemczech w 1940 r. wprowadzono obowiązkowe szczepienia przeciwko błonicy, po czym do 1945 roku liczba zachorowań na błonicę wzrosła z 40.000 do 250.000. (Don’t Get Stuck, Hannah Allen)

  W latach 1871-1872 w Anglii zaszczepiono przeciwko ospie 98 proc. ludzi w wieku od 2 do 50 lat. Wkrótce doświadczono tam najgorszej w historii epidemii ospy, która spowodowała śmierć 45 000 osób. Podobnie było w Niemczech. W tym samym czasie zaszczepiono przeciwko ospie 96 proc. populacji, po czym epidemia ospy zabrała ponad 125 000 ofiar. (The Hadwen Documents)

  W USA w 1960 r. dwóch wirusologów odkryło w obu stosowanych szczepionkach przeciwko polio wirusa SV40, który powodował raka u zwierząt, jak również zmieniał ludzkie komórki. Miliony dzieci otrzymały te szczepionki. (Medical Journal of Australia, 17/3/1973 s. 555)

  W 1967 r. WHO nazwała w Ghanę strefą wolną od ospy po tym jak 96 proc. tamtejszej populacji zostało zaszczepione. W 1972 r Ghana doświadczyła jednej z najgorszych epidemii z najwyższym współczynnikiem śmiertelności. (Dr H. Albonico, MMR Vaccine Campaign in Switzerland, March 1990)

  W Anglii między rokiem 1970 a 1990 zachorowało na koklusz ponad 200 000 dzieci, które wcześniej były prawidłowo zaszczepione. (Community Disease Surveillance Centre, UK)

  W Indiach w latach 70. zaszczepiono przeciwko gruźlicy 260.000 ludzi. Okazało się potem, że to właśnie osoby zaszczepione częściej zapadały na gruźlicę niż nie zaszczepione. (The Lancet 12/1/80 s. 73)

  W roku 1977 dr Jonas Salk, który był wynalazcą pierwszej szczepionki przeciwko polio, razem z innymi naukowcami oświadczyli, że masowe szczepienia przeciwko polio były przyczyną większości zachorowań na tę chorobę w USA po 1961 r. (Science 4/4/77 “Abstracts”)

  W 1978 r. służby zdrowia 30 stanów w USA ujawniły, że ponad połowa dzieci, które zachorowały na odrę, była poprawnie zaszczepiona. (The People’s Doctor, Dr R Mendelsohn)

  W 1979 r. Szwecja odrzuciła szczepienia przeciwko kokluszowi jako nieskuteczne. Wśród ponad 5140 przypadków zachorowań na krztusiec w roku 1978, aż 84 proc. wystąpiło u dzieci trzykrotnie zaszczepionych. BMJ 283:696-697, 1981)

  W USA koszt jednej szczepionki DPT wzrósł z 11 centów w 1982 r. do 11,40 $ w 1987 r. Wytwórnie szczepionek musiały dołożyć 8$ do każdej szczepionki, żeby pokryć koszty odszkodowań, jakie musieli płacić rodzicom dzieci, które doznały uszkodzeń mózgu lub zmarły po tych szczepieniach. (The Vine, Issue 7, Styczen 1994, Nambour, Qld)

  W Omanie pomiędzy rokiem 1988 a 1989 wybuchła epidemia polio wśród tysięcy poprawnie zaszczepionych dzieci. Regiony, gdzie najliczniej szczepiono, miały największy współczynnik zachorowań i odwrotnie – regiony o najniższym współczynniku szczepień miały najniższą zachorowalność. (The Lancet, 21/9/91)

  W 1990 r. the Journal of the American Medical Association opublikowa3 artyku3, który stwierdza: Pomimo że w USA więcej niż 95 proc. dzieci w wieku szkolnym jest zaszczepionych przeciwko odrze, nadal wybuchają wielkie epidemie tej choroby. Większość przypadków dotyczy dzieci zaszczepionych powtórnie. (JAMA, 21/11/90)

  W Stanach Zjednoczonych FDA (US Food and Drug Administration) naliczła 54.072 odwrotnych reakcji poszczepiennych w okresie od lipca 1990 do listopada 1993 r.. FDA przyznała również, że liczba ta odzwierciedla jedynie 10 proc. wszystkich przypadków, ponieważ większość lekarzy nie wykonuje raportów takiej sytuacji. Innymi słowy odwrotne reakcje poszczepienne miało w tym czasie pół miliona dzieci! (National Vaccine Information Centre, Marrzec 2, 1994)

  W czasopiśmie The New England Journal of Medicine (lipiec 1994) wykazano, że ponad 80 proc. dzieci do lat 5, które zachorowały na krztusiec były wcześniej poprawnie zaszczepionych. 2 listopada 2000 r. amerykańskie stowarzyszenie lekarzy i chirurgów AAPS ogłosiło, że na 57. corocznym spotkaniu członków w St. Louis głosowano nad rezolucją wzywającą do zakończenia obowiązkowych szczepień. Rezolucja przepadła tylko jednym głosem sprzeciwu. (Report by Michael Devitt)
  http://wolnemedia.net/zdrowie/niebezpiecznie-ukrywane-fakty-na-temat-szczepien/
 • @wolidar 16:56:24
  witaj, poza tym przechorowanie odry daje odporność na nowotwory...pozdr

  http://www.dw.com/pl/walka-z-rakiem-atak-wirusem-odry-na-kom%C3%B3rki-nowotworowe/a-17485659
 • @Zorion 18:11:52
  jeszcze nie tak drastycznie, ale presja psychiczna i bazowanie na strachu wielkie...pozdr
 • @Cheval Noir 18:10:41
  dzięki za filmiki...jest jeszcze kilku normalnych ludzi na tym świecie:)))
  widać po atakach na Ziębę, ze trafia w sedno:))pozdr
 • @adevo 18:18:42
  dziękuję za linki i przybliżenie "działalności" Posobkiewicza...
 • @Stara Baba 18:37:46
  tzn tak...w każdej polskiej placówce mówią, że przymusu nie ma, jest obowiązek...i tutaj ciekawostka, sanepid nie może nałożyć kary, bo nie ma takich możliwości...może wysłać do wojewody i w tedy on w trybie administracyjnym może nałożyć karę lub nie...z reguły nie nakładają, a le są i tacy wojewodowie, że nakładają...wtedy trzeba się odwoływać...należy się nie bać tych postępowań, bo sprawa jest wygrana przez rodziców...każdego odsyłam na stronę stopnop.pl ...nie zostawią bez opieki...
 • @PontoSarmata 21:15:31
  tu akurat bardzo dobrze...trzeba przecedzić w końcu ten chłam...
 • @norwid 21:27:53
  witaj...to akurat słowa dr Jaśkowskiego, ale masz rację...chociaż no cóż samo się ciśnie na usta, jak gość w żywe oczy wciska na antenie śmiercionośną propagandę...pozdr
 • @jan 22:57:23
  :))...właśnie zamierzam się wysłać tekst do znajomych księży...
  wpis mogłem napisać podobny, lecz tekst dr Jaśkowskiego jest bardziej dobitny i celny, więc chciałem go też rozprowadzić...

  w następnym poście chciałbym opisać mechanizmy jakimi służba zdrowia wywiera nacisk na rodziców...nie uwierzyłbym sam, jakbym sam nie doświadczył...pozdr
 • Przyszedł czas na Radio Maryja i TV Trwam, ze stały się one mediami głoszącymi
  prawdę medialną a nie autentyczną. To już nie te same media co 10 czy 15 lat temu. Wystarczy włączyć TV na kanał TV Trwam i posłuchać i popatrzeć że główne informacje są takie same jak w TVN. Różnica polega na tym, że nie plują na PIS a ich adorują. Różnica jeszcze polega na tym, że nie ma tam jadu i pokrzykiwania w trakcie wywiadów. Zero info o trujących szczepieniach, o opryskach chemicznych, promocja szczelinowania hydraulicznego i jak kojarzę elektrowni atomowej.
 • @Andron 16:31:05
  Żydomasońscy tyrani już kilka lat temu podporządkowali sobie o. Rydzyka (o ile nie był on ich "uśpionym" agentem od samego początku, ale trzymanym na ostatnią chwilę - gdy już wszystkie inne aktywa, jak np. Fronda, mogące mieć wpływ na kształtowanie katolickiej opinii publicznej się "wypalą"). Poświęciłem temu notkę już 3 lata temu i z czasem coraz bardziej utwierdzam się w tym, co wtedy napisałem.
  http://powiewswiezosci.neon24.pl/post/109290,taniec-w-rytmie-synow-przymierza
  Media o. Rydzyka nie tylko promują szczepienia (co jest już totalnym draństwem, na które nie ma żadnego usprawiedliwienia i o. Rydzyk oraz jego współbracia zakonni, którzy za to odpowiadają, niech szykują się na piekło), ale kilka tygodni temu w RM/TV Trwam był program z jakimś akademikiem, który oswajał biednych słuchaczy/widzów z teorią ewolucji (przedstawiając ją w taki sposób, jakby nie była sprzeczna z doktryną katolicką), a od kilku tygodni TV Trwam emituje serial dokumentalny "Wbrew wszelkim przeciwnościom" http://www.teleman.pl/tv/Wbrew-Wszelkim-Przeciwnosciom-Cud-w-Michmas-1582054 o powstaniu Państwa Izrael w Palestynie i wojnach przez nie toczonych. Jeszcze mógłbym od biedy zrozumieć nagłe zainteresowanie promowaniem dziejów tego państwa ze strony o. Rydzyka, problem w tym, że (po 2 obejrzanych odcinkach) mogę stwierdzić, że serial sugeruje powstanie tego państwa jako cud boży, czy wręcz sprawstwo bożej interwencji podczas wojen prowadzonych przez Żydów na Bliskim Wschodzie z arabskimi sąsiadami. Jest to więc podważanie doktryny katolickiej, która mówi wprost, że Żydzi odrzucając Nowe Przymierze, podnieśli bunt przeciw Bogu i przestali być narodem wybranym (z owego serialu dokumentalnego idzie przekaz, że nadal nim są, a więc coś takiego, o fałszywym względem doktryny katolickiej podtekście religijnym, nie powinno mieć miejsca na antenie telewizji mieniącej się katolicką).
  I wreszcie ostatnia sprawa - multum protestanckich filmów fabularnych (często przedstawiających perypetie pastorów) oraz dokumentalnych i animowanych rodem z USA, które od jakiegoś czasu (nie wiem dokładnie ile to trwa, bo nie śledzę zbyt intensywnie telewizji) zalewają TV Trwam.
  Aha, bym zapomniał, na antenie TV Trwam był kilka tygodni temu program poświęcony "dobrodziejstwom" UE i pozyskiwaniu tzw. środków unijnych (nie wiem, czy nie jest to przypadkiem program cykliczny).
  Wniosek nasuwa się taki, że prawe skrzydło posoborowia w Polsce, którego ostoją było przez ponad 20 lat środowisko o. Rydzyka, podpisało cyrograf ze sługami szatana i że jedyną drogą ucieczki dla katolika w Polsce jest przyłączenie się do nielicznych środowisk katolików-tradycjonalistów.
 • @jan 23:12:35/ Holokaust polskich niewinniątek?
  .
  To wazne fakty, ktore przemawiaja do tych, ktorym zalezy na dobru obywateli tego kraju, a komu nie zalezy, to bedzie robil wszystko na opak, tak, jak wszystkie dotychczasowo dopuszczone do "rzadzenia" agencje obcych interesow.
  Przy okazji tej ustawy wszystko zaczyna "miec sens", ustawa 1066 i inne antypolskie dzialania, o ktorych cicho sza, i te, jakby pozorowane jatki pomiedzy rzadem i bratnia "opozycja".
  Malo kogo jeszcze bawia igrzyska fundowane przez "elity wladzy" i niekonczaca sie bijatyka, ktora nas dzieli i odwraca nasza uwage od najwazniejszych spraw, zalatwianych gdzies pod stolem. Czas domagac sie od agentow obcych interesow osadzonych na wysokich stolkach, dzialania wylacznie na korzysc narodu polskiego, bo jesli nie, to niech szukaja frajerow w innych stronach.
 • @powiew świeżości 02:39:47
  Muszę tu uczciwie oddać sprawiedliwość o. Rydzykowi w kwestii szczepień, bo zorganizował drugą audycję na ich temat, gdzie pozwolił wypowiedzieć się przedstawicielom środowiska antyszczepiennego:
  http://trybeus.neon24.pl/post/137070,dzis-w-radiu-maryja-justyna-socha

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031