Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
356 postów 8763 komentarze

blog trybeus'a

trybeus - ...katol i moher z kościoła toruńskiego, parafia podhalańska...łowca jehowitów...

Rozwój sieci aptek Super-Pharm będzie zablokowany w Polsce

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Mają 68 oddziałów, a chcą jeszcze...

Tzw chazarzy z Izraela zwani dla niepoznaki żydami utyskują, że w Polsce może zostać zablokowana ekspansja ich aptek...co ciekawe, Super-Pharm  (bo o tej sieci mowa) ma w Polsce 68 oddziałów, a chce jeszcze. Zyski wypracowywane w Polsce pozwalały na zrównoważenie kosztów w Izraelu z powodu wzrostu płacy minimalnej...

No i to dosyć dobra wiadomość...jak czytamy na stronie haaretz//www.haaretz.com/israel-news/business/1.765697?v=ED9ADBAC8FE66872E6177EC641632798 prawo w Polsce nie pozwalałoby na otworzenie więcej niż czterech oddziałów.


Ustawa ograniczy ekspansję sieci aptek Super-Pharm do posiadania nie więcej niż cztery oddziały. Sieci, które już posiadają więcej niż cztery oddziały nie będą mogły otwierać nowych oddziałów.

Dodam, jak podaje strona haaretz, że łączny obrót sieci w 2015 roku był na poziomie 5,35 mld szekli, w tym 800 mln szekli przychodów z Polski.

Teraz pytanie...czy pan Maliniak, może do spółki z panią Broszką w te pędy pojadą do Izraela się tłumaczyć co też te polskie goje w Polin odpieprzają? A może Prezes z Żoliborza wywinął okonia?

W każdym bądź razie wiemy do kogo należy Super-Pharm, wiemy, że omijając szerokim łukiem te miejsca potencjalnie dbamy o swoje finanse i zdrowie...
 

KOMENTARZE

 • Hm...
  //A może Prezes z Żoliborza wywinął okonia?//

  Mission: Impossible


  pozdr.
 • @Zorion 20:57:32
  :))żartowałem:))...no ale ucho prezesa wszystko słyszy:))więc nie wykluczam...
 • @trybeus
  Rzygać mi się chcę , patrząc na okradanie obywateli . Ave. https://blogmedia24.pl/node/76817
 • WPS
  Szanowny Pan sugeruje , że Super - Pharm, to jedyna żydowska sieć apteczna i drogeryjna w Polsce?

  Wspomniane przez pana przepychanki, to jedynie jak widać "rodzinne sprzeczki" firm żydowskim na rynku polskim.

  Podobna sytuacja panuje wśród sieci spożywczych, multimediów, ubezpieczeń, lichwiarskich instytucji parabankowych i "pożyczkowych", firm windykacyjnych, operatorów telefonii komórkowej itd.

  Nie tylko, że kapitał ma narodowość, to dodatkowo na rynku towarów szybko rotujących i usług finansowych przeważa jedna "narodowość" , albo " religia finansowa".
 • @stanislav 21:15:47
  a gdzie napisałem, że jedyna...cóż mi Waść imputujesz?
  ...wyrażam zadowolenie natomiast, że można posłużyć się informacją "u źródeł"...więc w takim wypadku pozostaje nie czekając chwili wbić osinowy kołek...liczę na mądrość Rodaków...
 • @Repsol 21:08:24
  tzw "służba nie drużba zdrowia" potrzebuje reanimacji...ale Pisiory nie mają na to sposobu, oni chyba na nic nie mają sposobu...dobrzy są w udawaniu katolików:)))pozdr
 • @trybeus 21:22:19
  "ale Pisiory nie mają na to sposobu, ..."

  Zaraz zrobią program "Zdrowie +" ;-)
  Powołają stosowny urząd, oddziały wojewódzkie i powiatowe, zaciągną pożyczki, zatrudnią nowych urzędników, którzy będą inteligentnie i patriotycznie dawać ludziom karteczki z pieczątką tego urzędu, które to karteczki będą uprawniać do ubiegania się o zniżkę w składce na ubezpieczenie zdrowotne jeśli uprzednio nie byli beneficjentami programu 500+ lub innego plusa. Oczywiście, żeby dostać taką karteczkę trzeba będzie przynieść inną karteczkę z urzędu który zajmuje się danym plusem, że się z niego nie korzysta...

  No i co, dobry pomysł? ;-)

  5*
 • @Jasiek 22:11:23
  //No i co, dobry pomysł? ;-)//

  dobry:))...ale żeby do tego doszło, to trzeba koniecznie wdrożyć program "Urzędnik+"...bez tego ani rusz:))pozdr
 • @Jasiek 22:11:23
  I nikt im nie powie, że państwo nie działa. Pewnie utworzą tez stałe komisje, które będą poszukiwać najpierw jednoosobowego, potem małego przedsiębiorcy, aby mu wręczyć wiąchę kwiatów z kopertą niczym szacownemu stulatkowi.
 • @wercia 23:10:24
  Minister kultury powołał właśnie nową instytucję kultury Niepodległa, która ma zawiadywać 200mln zł na "realizację projektów" związanych z propagowaniem 100-lecia odzyskania niepodległości. Kierownictwo narazie tymczasowe, ale z czasem okrzepnie, zorganizuje się placówki z pomniejszymi kierownikami i aparatem biurowym. No i będzie "realizować projekty".
 • Niedźwiedziedź będzie latał zabawką za 250 mln zł na disco.
  Zakupiono po 30 latach dwa 9 miejscowe samolociki dla "vipów", kto i gdzie będzie nimi latał i po co ?
 • @wercia 23:24:25
  KOlejna Atomowa dziura !
 • @Autor
  Super-Pharm to nie są typowe apteki ale raczej markety drogeryjno- perfumeryjne i to nie dla biedaków.Leków na recepty tam nie uświadczysz tylko suplementy i preparaty bez recepty takie jakie można kupić w Rossmanie.Więc obawy Izraela są raczej na wyrost.Swój swojemu krzywdy nie zrobi.Przecież musieli by też ograniczyć Rossmana a na to nie będzie zgody w Tel-Avivie

  Ja tu widzę raczej zachętę do rezygnacji z tej branży i przerzucenie się na deweloperkę.Rusza bowiem program mieszkanie+ i na budowie mieszkań są do zgarnięcia miliardy złotych.Już teraz część izraelskich deweloperów zaciera rączki i dąży do tego aby zagarnąć jak największą pulę z budowy rządowych mieszkań.
  Kolejna szeroka rzeka dolarów i euro wypłynie do Izraela.Te 68 miliardów $ o które tak drą ryja już dawno sobie zagarnęli z nawiązką ,co nie przeszkadza im dalej się dopominać odszkodowań
 • Borelioza to broń biologiczna
  Szerszeń / pszczoła/ w pojedynku ze skorpionem / to mój zodiakalny znak/
  W nocy zazwyczaj skorpiony nie śpią , lecz żerują. Tak było dzisiejszej nocy , gdy raptem ok. godziny 2:00 usłyszałem furkot powietrza. Początkowo nie widziałem celu. Po chwili okazało się , iż wokół kulistej lampy lata szerszeń /pszczoła? / Gdy chciałem go złapać uciekł i schował się nie wiadomo gdzie.

  Nasunęły mi się od razu pytania : Co robi w moim mieszkaniu , o tej porze roku szerszeń /pszczoła/ ? Jak się tutaj dostał i kiedy oraz po co ? Czy jest przyjacielem , czy wrogiem ? Czy przyleciał mnie zabić , jestem uczulony na jego jad / wiedza powszechna - pisałem o tym w Internecie/ ? Kto mu to zlecił ?

  Przywykłem doceniać , nie lekceważyć przeciwnika . Zdobyłem internetową wiedzę jak przygotować na niego zasadzkę , by go pojmać / martwy, bowiem nic nie powie/ Rano kupiłem piwo z chmielem i słodem jęczmiennym / jako wabik/ .

  Po powrocie do domu rozmyśliłem się jednak co do zastawienia pułapki /zasadzki/ . Podjąłem bezpośrednie działania poprzez rozpoznanie walką . Oznaczyłem teren , gdzie przewidywałem, że prawdopodobnie tam się znajduje /kuchnia/ i zacząłem przeszukiwanie. Wcześniej usunąłem stamtąd zbędne przedmioty /wyczyściłem przedpole walki/ oraz zrobiłem sobie z pończochy przyrząd do jego bezinwazyjnego złapania / podobny do tego , jak do łapania motyli/.

  Odsunąłem wersalkę, lecz go tam nie było. To samo zrobiłem z ponad 2 m. lodówko/zamrażarką. Tam musiał być , chociaż nie zauważyłem gdzie, w którym miejscu. W pewnej chwili usłyszałem go za swoimi plecami. Nie zdecydował się jednak na atak na mnie . Był na szybie. Jesteś mój pomyślałem. Mój przyrząd do łapania motyli okazał się nieprzydatny. Wystarczyła szklanka i podstawek . Był niesamowicie szybki . Jeden raz mi uciekł ze szklanki.

  Za chwilę jednak miałem go . Pomyślałem sobie, iż na pewno jest głodny. Dałem mu miód oraz ogryzek słodkiego jabłka. Nie wzgardził poczęstunkiem . Na wieczór dostanie piwo którym się z nim podzielę i będą nocne Polaków rozmowy . Co powie –nie wiem . Mam szansę przewerbować go na swoją stronę. A może zostaniemy przyjacielami, bez żadnych wstępnych warunków.

  Zdjęcia do tej historii na Facebooku na moim koncie :

  https://web.facebook.com/profile.php?id=100006486979257


  Przytaczam zdarzenia z przeszłości , bowiem one wiążą się w przedziwny sposób z opisanym powyżej nocnym zdarzeniem.

  PS. Wczoraj /przyp. własna 3 września 2016r. /miały miejsce dwa zdarzenia w moim życiu, którym chciałbym poświecić kilka chwil . Pierwsze – doszło do ukąszenia mnie w dłoń przez pszczołę . Do ukąszenia doszło na moich kochanych uroczyskach , gdzie o godzinie 11.00 przed południem wybrałem się po dziki chrzan.

  Nie było , by w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt , iż jestem uczulony na użądlenie tych owadów. W przeszłości byłem już dwukrotnie ukąszony przez te pożyteczne owady . Za pierwszym razem dostałem bardzo silnego wstrząsu anafilaktycznego i dużo nie brakowało, bym powędrował w zaświaty. Doszło do niebezpiecznego dla życia spadku ciśnienia 50/0 i utraty przytomności. Pamiętam jedno słowo wypowiedziane przez ratujące mnie przed przyjazdem karetki dwie kobiety /prawdopodobnie lekarki/ , a mianowicie „wraca” . Byłem hospitalizowany na Oddziale Intensywnej Terapii Szpitala w Łagiewnikach k/łodzi. Dziękuję Katarzynie Klepczarek mojej ówczesnej Pani za troskę , którą mnie wtedy objęła.

  W drugim przypadku było podobnie.

  Te zdarzenia dały mi do myślenia , iż ta nadmierna , niepożądana i niebezpieczna gwałtowna reakcja mojego organizmu na czynnik patogenny, uruchamiająca nagły wyrzut do ustroju histaminy nie działa w moim organizmie prawidłowo, czyli ten mechanizm obronny działa wadliwie. By temu przeciwdziałać podjąłem samoleczenie przy pomocy rdestowca , który okresowo przyjmowałem i przyjmuje w formie naparów/nalewek z liści , kłączy i korzeni, a których jedną z zalet jest to ,że z jednej strony działają immunostymulująco, zaś z drugiej hamują procesy autoagresji immunologicznej.
  http://www.luskiewnik.pl/autoimmunologia/new-page-7.htm

  Wykorzystałem tę ich zaletę i okazało się , że skutecznie. Tym razem ukąszenie pszczoły wywołało u mnie reakcję jedynie miejscową , a nie ogólnoustrojową tak jak było w poprzednich przypadkach. Doszło jedynie do opuchlizny , bolesności dłoni i przedramienia oraz lekkiego niedowładu tych miejsc . Wystąpił też rozstrój żołądka i stan podgorączkowy.

  By wzmocnić układ oddechowy pojechałem do parku i zebrałem z pnia świerków krople żywicy , po czym wtarłem je do nosa. Zażyłem też 10 ml nalewki tatarakowej oraz 20 ml wina serdecznikowego z własnego tegorocznego wyrobu. Opuchnięta dłoń i przedramię posmarowałem glicerydem żywokostowym też własnej produkcji.

  O godzinie 20.00 wyjechałem w sprawach służbowych do miasta, po czym następnie pojechałem po wodę ze zdrojów łódzkich, którą zamierzałem wykorzystać do nocnej produkcji ogórków kiszonych oraz kwasu buraczanego.

  W pewnym momencie jadąc ulicą Brzezińską nieopodal cmentarza na Dołach / tam , gdzie jest pochowany mój przyjaciel z dzieciństwa „Koniu”, o czym dowiedziałem dzień wcześniej od jego córki/ nagle wyłączyła mi się świadomość z czego zdałem sobie sprawę dopiero później . Z wyłączoną świadomością przejechałem ok. 3 km /cztery minuty/ przez kilka skrzyżowań . Z tego okresu nic nie pamiętam /brak zwrotnej pamięci/ . Ocknąłem się na wysokości ul. Zjazdowej .

  W pierwszej chwili nie wiedziałem gdzie jestem i co tutaj robię. Dopiero po chwili wróciłem do świadomości . Cały czas jadąc za kierownicą samochodu stwierdziłem , iż przejechałem ulicę , w którą powinienem skręcić / Janosika/ i automatycznie skręciłem w prawo w ulicę Giewont, skąd jadąc wertepami dojechałem do zdroju. Napełniłem 30 l baniak na wodę , powróciłem do domu oraz zająłem się przetwórstwem starając się sobie wytłumaczyć to zdarzenie, a szczególnie to kto zawładnął moją świadomością na czas 4 minut.

  W sumie nic mi się nie stało . Nikomu nie wyrządziłem krzywdy . Nie doszło do żadnej kolizji. Kto sprawił , ze samochód poruszał się po drodze w wyznaczonym wcześniej przeze mnie kierunku, bez mojej woli i świadomości /bez utraty przytomności/ ? Kto mnie bezpiecznie przeprowadził przez 3 km. ? Nie potrafię sobie na wszystko odpowiedzieć .

  Wiele bym dał za to, by móc zgłębić tajemnicę tych 4 minut.

  Dzisiaj już wiem : to był atak boreliozy. Borelioza to broń biologiczna .

  Mój komentarz pod tym filmem :

  https://www.youtube.com/watch?v=4z3CEdI6ZbE


  PS. Trybeus co z żoną ? możesz odpowiedzieć tutaj : detektyw@michaljarzynski.pl Pozdrawiam Michał Jarzyński

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728