Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
356 postów 8763 komentarze

blog trybeus'a

trybeus - ...katol i moher z kościoła toruńskiego, parafia podhalańska...łowca jehowitów...

Rozstawcie im koksowniki...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

...wojna w kraju, w końcu Platfonsy rozprawią się z Pisiorami...

W mediach wrze, atmosfera jak w filmach Alfreda Hitchcock'a...wpierw trzęsienie ziemi, a potem napięcie dalej rośnie, czerwone paski, prezydent Duda mediatorem, Rycerze PiS-u podejmują dwa nagie miecze od KOD-owskich chujwejbinów... zamiast ich tymi mieczami usiec, jak niewycytując Podbipięta ...trzy łby za jednym zamachem...


Zewsząd czytam o polskim majdanie, kibole się rychtują, rewolucja w kraju, Lis cosik o zamachu stanu bredził...ponoć telavizja ma przerwy w nadawaniu, Gapole od Sakiewicza w pełnej gotowości bojowej...wojna w kraju, w końcu Platfonsy rozprawią się z Pisiorami...

 Już nawet plan czytałem tego Grunwaldu...zacytuję:

" (...)— mówi nam osoba z tego kręgu, sympatyzująca z opozycją, ale przerażona planami siłowego zdobycia władzy. Inni nasi rozmówcy potwierdzają ten scenariusz.
Z tych rozmów wynika, że operacja miałaby przebiegać następująco:

1. Władze Sejmu zezwalają na wejście do gmachu parlamentu dziennikarzy. Politycy opozycji wprowadzają bojówkarzy KOD - wszystko pod pozorem postępującego uspokojenia i dialogu.

2. Ta siła jest już zdolna otworzyć drzwi dla pozostałych, najpewniej od strony Hotelu Sejmowego, w pobliżu którego bojówki KOD-u utrzymują stałe posterunki. Wszystko transmitują zaprzyjaźnione media.

3. Rozpoczyna się okupacja, budowanie barykad, palenie ognisk z opon, prowokowanie rozróby, być może z użyciem broni. Główną siłą bojową akcji mają być ekstremiści z lewicowej organizacji Antifa, także z zagranicy, oraz byli, a bardzo dziś zdeterminowani, esbecy.

4. Potrzebne elementy do urządzenia z Sejmu płonącej twierdzy mają już być wedle naszych rozmówców przygotowane: opozycja ma zgromadzoną benzynę, opony, samochody ciężarowe i zapasy żywności. Tak samo jak przygotowane były rzekomo spontaniczne piątkowe demonstracje.

5. Długotrwała okupacja i prowokowanie walk miałyby wymusić ustąpienie rządu i przedterminowe wybory.

//wpolityce.pl/polityka/319931-ujawniamy-opozycja-planuje-wprowadzenie-do-sejmu-bojowkarzy-kod-i-rozpoczecie-okupacji-gmachu-z-paleniem-opon-i-barykadami

I wiecie co? Mam to zupełnie w dupie...PiS miał wiele mechanizmów, aby kodziarzy zwinąć z ulicy, zanim sprawa się rozwinie...pamiętajmy, że siedzi w więzieniu Piskorski, któremu nie postawiono jeszcze zarzutów, więc Pisiory wiedzą jak to robić...nawet głupol wiedział, że KOD-omici będą jątrzyć coraz bardziej, a ściągnięcie guru Rzeplińskiego tylko doprowadzi do finału takiego jak wczoraj i dziś. 

Mają władzę, czy nie? Dopuścili to tałatajstwo do głosu, czy nie? Ano  dopuścili...no to macie Pisiory coście chcieli...
Na prawicowych mediach, (zwłaszcza mam tu na myśli niepoprawni.pl) odkąd PiS doszedł do władzy to nie przestano cały czas pisać o KOD-omitach, o Platformie, o Petru, o Kijowskim...musiało być kilka tekstów dziennie promowanych o czerwonych chujwejbinach...do obrzydzenia...na sprawy ważne, które PiS równo spierdolił reagowano krzykiem i tupaniem wirtualnymi nogami...

I co z tego wynikło? Ano jajco, mata co chceta...to gówno w którym się babraliście wybuchło, będą palić opony pod Sejmem, a może i w samym Sejmie, ponoć ciężarówki z benzyną i oponami już jadą, kanapki i ciepłe strawy dostarczy magistrat Warszawki zatroskany o demokrację w Polsce...może sama Hanka Bufetowa cycka swojego wystawi, coby własną piersią rewolucjonistów wykarmić...sracze "toj toje" też dowiozą, aby tylko rewolucja trwała...a i żeby czerwonoskóre siuksy nie zasrały terenu w okolicach Sejmu, rewolucja, rewolucją, ale higiena musi być, coby jaka zaraza czerwonki się nie rozwinęła...

A wystarczyło nie zwracać na KOD-omitów uwagi, wystarczyło ich zamilczeć agresywnie (specjalność Batmana z Żoliborza link), wystarczyło nic o nich nie wspominać...wtedy mocodawcy, którzy łożyli na tych rewolucjonistów spod czerwonej gwiazdy powiedzieliby..."jesteście nieskuteczni, raus i oddawać geld, któryście dostali"...

Niestety...teraz sprawa zaszła za daleko, są skuteczni, Sierakowski darł łacha, że Kaczor mu skoczy, bo kasa na rewolucję płynie z zewnątrz (link)...będą robić koło siebie dużo larma, a wszystkie media, od Szechtera do Sakiewitza będą pisać korespondencje wojenne z placu boju...nie muszę dodawać, że nakłady wzrosną, Szechterowa Gadzinówa już zdychała, Sakiewitzowa też już nie miała takiej siły rażenia, bo smoleńskich tematów w ich wydaniu już wielu nie kupuje...będzie nowa krew do wypicia przez medialnych wampirów...

A co dalej? Ano ja apeluję do Rodaków...olejcie tą "rewolucję", która w kolejności kolorów mógłbym nazwać gównianą...olać, zająć się zupełnie innymi rzeczami. Idą święta, idźcie po choinkę, poszukajcie karpi, zróbcie szopkę dzieciom, w święta oglądnijcie "Kewina samego w domu", a Warszawiacy niech rozstawią im koksowniki... 


 

Tekst ukazał się także w Kurniku Politycznym...

trybeus.blogspot.com/2016/12/rozstawcie-im-koksowniki.html

 


KOMENTARZE

 • 5 x *
  za przytomność.
 • Najsmutniejsze i zarazem groteskowe
  w tym wszystkim jest to, że ci KODomici mają we wszystkim rację - PiS do domu a prezio na emeryturę.
  Tylko co z tego? Cholerę ma zastąpić znowu dżuma? Chyba przyjdzie jeszcze zacisnąć zęby, udawać że PiSlandii nie ma i robić swoje, żeby za trzy lata pogonić tę syjonistyczną bandę do domu. Tylko czy zostanie jeszcze kamień na kamieniu?
 • Trybeusie!
  Masz rację, że za dużo o tym pisano. Jeśli ja będę pisać o jakiejś pani co ona dzisiaj robiła, jak się ubiera, gdzie robi zakupy itd. to moi znajomi zainteresują się tą im nieznajomą panią. Jeśli jest godna mojej uwagi to jest coś na rzeczy.

  Masz rację, że należy to OLAĆ. Mamy święta na głowie, a nie zajmowanie się takimi sprawami. Bo nagłośnienie zadymy to właśnie jest to, woda na młyn.
 • Polacy nie dajcie się sprowokować!!!
  Paweł Szefernaker powiedział dla Onetu:

  ,,To była demonstracja nastawiona na to, żeby polała się krew"
  Mówiąc o piątkowej wieczornej i nocnej manifestacji przed Sejmem, powiedział: - To nie była pokojowa demonstracja, to była demonstracja nastawiona na to, żeby polała się krew; na szczęście się nie polała, ponieważ policja to przeprowadziła sprawnie – ocenił, mówiąc m.in. o blokowaniu wyjazdu posłów i członków rządu z Sejmu m.in. poprzez rzucanie się pod koła samochodów.
  Dodał, że z "nieoficjalnych informacji policji" wynika, że "osoby wylegitymowane przez policję, które się rzucały pod samochód, to była skrajna organizacja antifa – antifa, która co roku, razem ze środowiskami niemieckimi, próbowała rozbić Marsz Niepodległości”.

  - Od samego rana pan poseł (PSL, Eugeniusz) Kłopotek w telewizji publicznej już mówił, że zobaczycie państwo, co tego dnia będzie się działo - powiedział minister.

  Wcześniej o tym, że piątkowe manifestacje nie miały w pełni spontanicznego charakteru, przekonywał portal wpolityce.pl, powołując się na informacje z wykazu zgromadzeń publicznych w Warszawie, z których wynika, że na piątek wieczór zarejestrowano w warszawskim ratuszu kilka dni wcześniej dwa zgromadzenia pod siedzibą kancelarii premiera."

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/szefernaker-ustawy-zostaly-uchwalone-zgodnie-z-regulaminem-i-zgodnie-z-konstytucja/7t3td84

  Czyli wszystko było ukartowane z obu stron: jedni przygotowywali demonstrację, a drudzy kretyńskie zachowanie w Sejmie, na które demonstracja miała być odpowiedzią. I była. Jeden się nawet położył na ulicy, żeby wszyscy widzieli, że go pobito.
  http://prawy.pl/42901-wiadomo-kim-jest-cwaniaczek-udajacy-rannego-pod-sejmem/
  Duda się nieśmiało pojawia po 24 godzinach, zamiast szybko temu ukręcić łeb, co by zrobił, gdyby to nie była prowokacja -choćby nauczony błędem Janukowicza.

  A wszystko po to, aby wywołać w Polsce wojnę domową, o której Kukiz i inni już opowiadają, po czym formacja KOD - PO i co tam jeszcze przejmie władzę, a formacja PiS się przepoczwarzy w jakąś inną katolicko-patriotyczną pseudoopozycję, która znowu nic nie będzie mogła, bo będzie miała ,,związane ręce", a wszystkiemu winny będzie lewicowy rząd wprowadzający w życie prawny, polityczny, militarny, ekonomiczny i gospodarczy chaos, który prawicowy PiS w ciągu ostatniego roku zapoczątkował.

  Polacy siedźcie w domu i nie bierzcie udziału w żydowskich prowokacjach! Polska krew jest bardziej cenna niż wszystkie skarby świata. Najważniejsze to przeżyć.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:16:47
  //że ci KODomici mają we wszystkim rację//

  nie do końca...im chodzi o tego knura z Trybunału Kabanów, który był gwarancją zabezpieczeń ich przywilejów...no ale to pretekst

  dziś pisiory z kodomitami łapka w łapkę chcą sprowokować wielu ludzi do zadymy...a może snajpery już jadą, a może się już rozmieszczają na dachach ...jeśli zaczną się tłuc, to Polacy powinni im dać się wytłuc nawzajem...hawghk!
 • @Lotna 20:25:39
  no właśnie, wszystko jasne...dzięki za treściwy komentarz, który mógłby być odrębną notką...pozdr
 • @Lotna 20:25:39
  Nasz nieoceniony Kula Lis napisał taki komentarz:
  "Odwołanie gen. Różańskiego, a wraz nim jeszcze dwóch innych generałów prawdopodobnie zapobiegło usunięciu rządu i Prezydenta przez grupę wojska, apel PO-ubecji o wypowiedzenie posłuszeństwa również przez wojsko i policję nie był przypadkowy. Nocna zmiana sprzed lat wyglądała bardzo podobnie. I kto ją wówczas właściwie zabezpieczał...?

  To nie teoria spiskowa, ale analiza faktów. Pucz w kraju można przeprowadzić grupą 1000 wojskowych. Tu i teraz toczy się wojna o naszą przyszłość...czas więc najwyższy, by zmobilizować Obóz Patriotyczny skupiony wokół Prawa i Sprawiedliwości i Prezydenta...Targowickie hordy należy zmieść z ulic Warszawy... pokojową demonstracją zwolenników rządu.

  Węgrzy nie tak dawno wyszli na ulice Budapesztu i usunęli z niej komunistów...a ci nie powrócili do dziś. 10 milionowy naród węgierski zmobilizował 2 milionową rzeszę patriotów. Tego samego potrzebuje nasza dotknięta ponad wszelką miarę PO-ubeckim terrorem Ojczyzna.
  nadużycie link skomentuj
  kula Lis 66 18.12.2016 15:31:50"
  http://norwid.neon24.pl/post/135753,walesa-murem-za-pis-i-inne-spostrzezenia#comment_1352309

  Mnie ojciec zawsze powtarzał, że najgorszą karą dla pracownika jest obcięcie mu pieniędzy. Nie ma co się dziwić, że jak ktoś z dawnego reżimu PRL-u żył sobie jak pączek w maśle, a teraz ma dostać jałmużny (jak mówią) 2 tys zł to zrobi wszystko, aby wróciło to, co dawało im wygodne i dostatnie życie (za nasze pieniądze).

  Masz rację, nie trzeba dać się sprowokować.
 • @leoparda 20:20:03
  witaj Leopciu...no właśnie zauważyłem pewną prawidłowość, właśnie na niepoprawnych...po wygranej Pisu zastanawiali się, czy dalej będą "niepoprawnymi"...więc zamiast pisać o nowo wybranym rządzie, na którego czekali przecież, to dalej młynkowali o Komorowskim, kodomitach, platformie itp itd...czym robili im darmową reklamę...dziś też robią zamiast omijać szerokim łukiem...tzn robi za propagandystów tam grupka ludzi, których nazwałem "ławeczką":))

  i jeszcze oburzenie, że jest przerwa w transmisji TVP:)))...przecież ludzie są dużo zdrowsi jak nie oglądają telewizji...propaganda, durne reklamy i kiczowate seriale...ale ludzie to uwielbiają, więc reakcja "świętego gniewu"na chwilowy brak emisji...to jest chore
 • @nikander 20:15:09
  a to dzięki...przytomnie patrzę w przyszłość, ale ona nieciekawa:((
 • @trybeus 20:46:34
  No bo u nas w Polsce to najłatwiej krytykować. A wielka szkoda, że nie pisze się o pozytywach. Wiele osób nie ogląda TV, ma do niej wstręt. A chciałoby wiedzieć co się dzieje w polityce w sposób łatwy i przystępny. Wydaje mi się, że tego zabrakło. Bo wiele osób bardziej ufa takim mniejszym portalom niż tym wiodącym, bo te uważa za propagandowe.

  Ta przerwa w TVP jest mocno zastanawiająca. Do tej pory przez chyba 50 lat takiej nie było. Podobno to był jakiś błąd w firmie, która zajmuje się przekazywaniem obrazu. A wiadomo, że najsłabszym ogniwem zawsze jest człowiek. No to nasuwa mnie dziwne myśli.

  Trybeusie. Dla (chyba) większości osób po 50-tce TV jest dalej najważniejszym środkiem przekazu. Nie ma co się dziwić, że jak nie chodzi Ci jakiś program to można się wkurzyć. A zapłaciłeś za jego transmisję. To tak samo jakby nagle wyłączyli Internet (dla nas) :)))
 • Prezessimus choć technicznie starej daty wierzy w nowe środki wzmacniania przemocy policyjnej poza wyobraźnię
  Jeśli zabraknie krajowych dowódców i operatorów to pomoże aNTYPUTINOWSKA uKRAINA WE WSPOÓLNYM FRONCIE SZCZEGÓLNIE PO DOŁĄCZENIU DO APELU Smoleńskiego nIKITY cHRUSZCZOWA JAKO ZDOBYWCY kRYMU DLA uKRAINY i włączeniu okręgu Przemyśla jako zaplecza wyborczego marszałka Kuchcińskiego w jej granice.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:16:47
  Panie Jarku, wyłazi prowizorka władzy, mieli 8 lat na szkolenia, na zdobywanie wiedzy, na bycie autentycznym w życiu społecznym itd. Nie zrobili nic co by po przejeciu władzy, zamknąć gęby wszelkiej maści szpiegom, złodziejom. Niestety, ale po to jest ta prowizorka w rządzeniu aby służyc tym, co poprzednicy służyli, przecież to gołym okiem widać, że robią w sprawach zasadniczych to samo co poprzednicy a wiec służą swoim mocodawcom, a nie Polakom.
  Proszę zauważyc, że Dude wybrali Polacy oddajac około 10 mln głosów, a kto jest faktycznym prezydentem???.
  Kuchcińskiego (byłego ćpuna) wybrało 330 posłów a kto jest marszałkiem sejmu??? Premiera wybrało 240 posłów a kto jest premierem? A kto jest ministrami???
  Kto nadaje ton polityce obronnej, zagranicznej, wewnętrznej, w naszym kraju??? Rządzi uzurpator, który konta swojego nie miał, nigdy nie zarobił uczciwie na siebie, na rodzine, kobiety nie przytulił, dziecka nie wychował, rowerem nie umie jeżdzic, pływać nie umie, samochodu prowadzic nie umie, komputera obsługiwać nie umie itd.
  Czy w takiej sytuacji kraj umacnia się czy jego atrybuty niepodległościowe giną w oczach.????
  Dlaczego tak jest, ponieważ miernotami, karierowiczami się obstawił, zewnętrzne i wewnętrzne tajne siły go wspierają, one nie są pokazywane w RiTV w gazecie. Ciemne antypolskie siły z tylnego siedzenia likwidują Polskę.
  Bierut sprowadził obce wojska na terytorium Polski, a wiec wystawił Naród Polski na zagładę w razie konfliktu zbrojnego, Teraz drugi Bierut ten mniejszy robi to samo. Kiedy Polacy przejrzą na oczy.
  Ci którzy głosują na takich szabes -goi oraz na wszelkiej maści lewactwo to nic innego jak zabijanie samych siebie. Z czego to wynika, z lenistwa, ponieważ im TV mówi i pokazuje co mają robić i tak robią. Naiwni idą i bronią sprzedawczyków, zamiast czekać aż sami dadzą sobie po ryju, po tych garbatych nosach.
  Prosze zauważyc, że w rządzie wpływowi są KOR -owcy (Macierewicz, Naimski, Kaczynski) i w tzw. opozycji też prym wiodą KOR-wcy, (Borusewicz, Kijowski, Wujec) a Polacy gdzie??? Rodzina z ,,magdalenki" stucznie kłóci się i w tą kłótnie, skutecznie wciągają sąsiadów i im się niestety to udaje.
  pozdrowienia
 • @leoparda 20:43:52
  Żartujesz sobie, prawda? Obóz patriotyczny to PiS ze swoim prezesem, Duda i Szydło? Wychodzić dla nich na ulicę w pokojowej demonstracji i karku nadstawiać, bo kto zagwarantuje, że demonstracja byłaby pokojowa? PiS czy KOD? PiS, który bez mrugnięcia sprzedał Polskę korporacjom ( a podejrzewam, że nie masz pojęcia, co to w praktyce znaczy) a wcześniej UE, który jeździ po wytyczne do USrAela i kopie doły pod polskimi przedsiębiorcami, rolnikami, emerytami , ktory wprowadza gender i zabrania Polakom kupna ziemi i ktory rozkłada resztki polskiej armii, to według Ciebie obóz patriotyczny? Przepraszam, ale czy dobrze się czujesz?

  1000 wojskowych może dokonać przewrotu i tak powinni byli zrobić, zamiast rezygnować przed psychopatą i głupkiem jak Macierewicz i jego fagasy Misiewicze i inne nastolatki i pogonić jego i całą tę żydowską hołotę z obu stron sceny politycznej raz na zawsze.

  ,,Najgorszą karą dla pracownika jest obcięcie mu pieniędzy". To nie jest kara, a zwykła kradzież. Pracownik daje swój czas, umiejętności i energię jako jedna strona umowy, a pracodawca - druga strona umowy, mu za to płaci. Takie niedotrzymanie umowy z jednej strony to zwykle oszustwo, takie same jak wyniesienie towaru ze sklepu bez zapłaty. Pracownicy to są wolni dorośli ludzie, a nie małe dzieci, żeby ich za coś karać. Można być najwyżej szują i im nie zapłacić, czyli okraść i oszukać.
 • @Lotna 23:14:58
  Nie rozumiemy się. Zacznę od pracowników. Za dobrą pracę dostawało się premię, a jak ktoś źle wykonywał pracę to jej nie dostawał. Czyli miał zarobki, ale dodatku już nie. To również było w umowie o pracę, więc nie było nadużyć. Nadużycia mogły być w przypadku osoby na kierowniczym stanowisku, która nie była sprawiedliwa w ocenie zadań pracownika.

  Przytoczyłam komentarz Kuli Lisa, bo tak naprawdę to my nie wiemy co faktycznie się dzieje. Demonstracje nie są dla kobiet, nastolatków, dzieci. Bo nie wiadomo co może się stać.

  Z gender, że go wprawdza PiS to chyba nieporozumienie. Ustawa o obrocie ziemi wcale nie jest zła, można się jedynie przyczepić do sprzedaży ziemii Kościołowi. Pod emerytami jakoś nie widzę, aby były kopane doły. Nie było podwyżek, ale to wcale nie pierwszy raz, wcześniej też tak było. Natomiast emeryci mający bardzo marną emeryturę dostali pieniądze i tej zimy moja sąsiadka wreszcie nie będzie marznąć w zimie. A z tego ja się ucieszyłam. Dobrą sprawą jest również reforma oświaty. Reszta – korporacje czyli niedawno podpisana umowa, armia… nie wypowiadam się. Być może masz rację, a może nie było wyjścia. Nie wiem.

  Ostatnio czytam wiele historycznych książek i widzę, że wiele spraw powtarza się obecnie. Wnioski jakie wyciągnęłam z tych książek to taki, że w międzynarodowej polityce trzeba być szczwanym lisem.
 • @tryba
  Przedwczoraj olałem owe zapasy w Sejmie, Suskiego na łopatkach, bo to kolejny raz bajeczka z dobrym i złym policjantem przewidziana na mamienie nas obrazem.
  Również wczoraj spokojnie przyjąłem KODziarskie spotkanie, sekowanie dziennikarzy TV Info, pierdoły Struzika...
  Kiedy jednak Kluby Gapola zorganizowały wiec poparcia, na którym był Brudziński strzymałem ledwo, ledwo, ale kiedy pojawił się spóźniony Sahevych to nie strzymałem. Widać, że nagroda nie była wręczona na darmo.
 • @leoparda 01:20:13
  A cóż się takiego dzieje? W sumie nic się nie dzieje. Szajka skacze sobie do oczu, badając co się może dziać. Szajka POPIS liczyła na to, że do tej chryi przyłączy się społeczeństwo. A tu ZONK!
  To z tymi dziennikarzami to też ściema. Wolność słowa, hahaha!
  Kto zadecydował, że obrady Sejmu nie są transmitowane na żywo w TVP?
  Platforma Obywatelska tak zadziałała, przedtem obrady leciały w publicznej na żywo, całość, najpierw na TVP 2 potem na TVP Info.
  PO zadecydowało, że w zamian powstanie oddzielny kanał sejmowy i gdzie ten kanał jest?
  Teraz za PiS to już w ogóle prawie nie ma nawet relacji, sejm obraduje po nocach jak podziemne szczury. I jak widać było ostatnio, w dzień, posłowie chowają się po kątach.
  Mają coś do ukrycia?
 • x
  Normalnie kombinowałbym tak jak wy, ale..
  Rzecz w tym, że od dłuższego czasu przewiduje inny scenariusz i rozpindolenie tej całej pseudodemokracji we wzajemnej naparzance na noże, która z prawem stanowionym nie ma nic wspólnego, to doskonały powód, żeby objawił nam się zbawca generał:) Umęczony lud poprze koncept, wszak wojsko tak naprawdę ma największe zaufanie społeczne i wiadomo, że hołotę za mordę ma czym chwycić. Polska to nie Boliwia, a armia, to nie czerwone kmery. Generał będzie zacny.. lud się skusi.. A drzewiej jeden taki nasz dyktator to nawet amerykę rychtował. To ma zresztą związek. Znaczy z ameryką, bo przecież trzeba ruszać na odsiecz demokracji na ukrainie, o co ameryka silnie zabiega. Więc się wszystko dobrze składa, nie?
  I nie mówcie, że to odlotowy scenariusz.
  Nawet bym wolał żebyście mieli rację i to kolejny trzecioligowy sparing jednych, z drugimi, z tej samej maci i bez znaczenia.
  Tzn niewolałbym, ale problem polega na tym, że lud to jednak naiwny jest. Lud będzie myślał, że ci, to złodzieje nie są. No niestety też. Pozatym wojsko ma zwyczajowo blade pojęcie o gospodarce. Oni myślą, że pieniądze bierze się z budżetu, a jak nie ma to podnosi podatki. Na szczytne cele oczywiście i zgodnie z koniecznością dziejową..
 • @lorenco 02:42:32
  A ja myślałam, że dalej lecą obrady z Sejmu na żywo. Jednak tak to jest jak człowiek nie oglądał przez lata TV, a później mu się pokazały jakieś kanały w telewizorze. Myślałam, że ten "z sejmu" trzeba sobie ustawić.
  No właśnie, to dobre pytanie, ktore zadajesz "Kto zadecydował, że obrady Sejmu nie są transmitowane na żywo w TVP?"
  Bo według mnie powinny lecieć "na żywo" i wtedy nie byłby potrzebny tłum dziennikarzy. Ja osobiście zabroniłabym robienia wywiadów na korytarzach Sejmu. A dlaczego? Bo tam mają posłowie pracować. Wyobraźmy sobie, że idziesz na zebranie, a tutaj przed tobą staje dziennikarz i chce, abyś się wypowiedział. Powiesz "przepraszam, nie mam czasu" to możesz być opisany w niezbyt miłym stylu. Czyli trzeba udzielać odpowiedzi, a ja osobiście nienawidzę przymusu…
 • @trybeus 20:32:03
  Oni sobie nawzajem krzywdy nie zrobią.Chwycili się za pejsy tak delikatnie,ze najwyżej wyrwią sobie parę kudełków.Cały widz polega na tym aby to Polacy chwycili się za łby i poleciały głowy a krew lała się strumieniami.
  Najgorsze jest to,że w tej chwili nie ma alternatywy dla tej dżumy i cholery.Oni wytresowali naród w ten sposób,że ludzie w klapkach na oczach widzą tylko PIS lub czerwonoróżowe lewactwo.
 • @Torin 05:43:53
  Zobaczymy co dzisiaj będzie się działo w USA? Bo jakoś dziwnie jest cicho na ten temat. Czy tam się coś zmieni? Tak jak piszesz. Jak tam się uda, to może też u nas?
 • @leoparda 08:03:17
  "Jak tam się uda, to może też u nas?"
  Ale co Tam ma się udać, KOlejna zamiana Eskimosów /?/, chyba że Teksańczycy rozwalą ten "dwupartyjny" system eskimoski w pis.u !
  Szkoda, że u Nas nie ma Teksańczyków !
 • Profesor Nowak dokładnie zrelacjonował PIS-owskie błędy !
  Warto posłuchać prof. Nowaka ! całkowicie sie z nim zgadzam !!

  https://www.youtube.com/watch?v=I4SULBOdLnk
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach ! nie zgadzam sie z autorem tekstu ! bo dzis nie widzę na horyzoncie partii która by miała by program interesu Polski i Polaków ! !
  NIE MOŻNA DOPUŚCIĆ lewackiego motłochu jak PO SLD Nowoczesna PSL
  te partie w Wolne Polsce maj być Natychmiast Zdelegalizowane !!!!!!!!!
  liderzy osądzenie !!!
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach ! na dzis nie ma nic lepszego od PISu niestety ale tak jest brutalna prawda ! Kukiz odpada gdy schował sie do dziury gdy lewactwo rozrabiało ! [ mam nieodparte wrażenie ze Kukiz 15 to jednak jest partia ubeków ! ] chciałbym się mylić !
 • @trybeus
  http://niezalezna.pl/90897-oni-chca-zamachu-stanu-jest-nawet-instrukcja-co-musi-sie-stac-zeby-powstal-majdan Gdzie jest prokurator? Przecież ten człowiek nawołuje do przestępstwa. Po takim "występie" w innym kraju już dawno zainteresowałby się nim prokurator!!! Gdzie są służby?! Na tym ma polegać wolność słowa i mediów?! Po fizjonomii widać, kim zacz jest ten osobnik, wypisz wymaluj - golański góral! Czy polskobrzmiące nazwisko tej persony ( nie powiem człowieka, bo bym się zbłaźnił) jest prawdziwe czy tylko przybrane? Niestety, bierność pana Błaszczaka i Ziobry
  (strach przed ich potęgą i pałką antysemityzmu)nie daje nadziei na przyszłość!
 • @trybeus 20:32:03
  //m chodzi o tego knura z Trybunału Kabanów, który był gwarancją zabezpieczeń ich przywilejów...no ale to pretekst//

  Oczywiście, ze to pretekst, dziwne by było gdyby tego też się nie uczepili. Ale reszta jest tak jak piszę i widzę, że coraz więcej ludzi podziela moje zdanie. Tylko, ze ja już trąbię o tym od wielu lat.
  A ten cały TK do likwidacji bo jest niepotrzebny, wprowadza tylko zamęt. Zawsze bowiem jest ryzyko (graniczące z pewnością) że każda kolejna władza będzie starała się go sobie podporządkować dosztukowując sobie w ten sposób trzecią nogę. Polski jeszcze nie stać na taki organ. Mentalnie nie stać.
 • @Wrzodak Z. 22:26:26
  //Niestety, ale po to jest ta prowizorka w rządzeniu aby służyc tym, co poprzednicy służyli,//

  No i to jest podsumowanie na 100%.
  Koryto ciągle to samo (Polska a może już Polin) tylko świnie się rozpychają.
 • @lorenco 02:42:32
  //Teraz za PiS to już w ogóle prawie nie ma nawet relacji,//

  Są. TVP Info relacjonuje wszystko na żywo, łącznie z obradami komisji więc nie wymyślaj.
  Jakby jeszcze z Info wylali Rachonia i Pereirę to mogłaby być całkiem niezła stacja..
 • @Torin 05:43:53
  ha "zbawca generał", no właśnie:))) ...po co wymyślać nowe, jak stare sprawdzone...ponoć odeszło 26 generałów...więc można już typować


  bardzo ciekawa hipoteza i ma racje bytu...pozdr
 • @matterhorn 08:01:18
  zgadza się...wygląda to na klasyczną ustawkę...z bałwanami...już wiele razy to wklejałem, ale ta ustawka jest przednia i przypomina jak żywo tą teraz w warszawce:))pozdr

  https://www.youtube.com/watch?v=t3THTTD_QzI
 • @ele 08:45:57
  Nowak dobrze mówi, ale zbytnio ufa PiS-owi, PiS nie pójdzie drogą Orbana, bo musiałby zerwać stosunki z "sojusznikami" zza Oceanu...a przede wszystkim kosherne stosunki z pewnym ludem koczowniczym...ale prędzej wielbłąd przejdzie przez ucho igielne niż się to stanie...
 • @kula Lis 66 10:05:47
  no właśnie szeryf Ziobro jakiś "dziwnie" bierny jest...pewnie jeszcze nie doszły wytyczne z Żoliborza...Michalkiewicz dobrze gada:

  "Na tym tle zwraca uwagę zachowanie prezesa Jarosława Kaczyńskiego, który najwyraźniej podgrzewa atmosferę, jakby pragnął również ze swej strony przyspieszyć bieg wydarzeń, a tym samym – doprowadzić do swego upadku. I tak właśnie chyba jest i chyba o to właśnie chodzi, z tym, że prezes Kaczyński, jako wirtuoz intrygi, starannie swój upadek reżyseruje, żeby dokonał się w dramatycznych okolicznościach i z odpowiednim przytupem, bo wtedy „długie nocne rodaków rozmowy” będą miały odpowiednią temperaturę emocjonalną, w której nawet „krótki płacz kobiecy” nie będzie dla nikogo zaskakujący. Tak też bowiem przechodzi się do Historii, zwłaszcza w naszym nieszczęśliwym kraju, gdzie na cmentarzach umieszcza się napisy „Gloria Victis”."
 • @trybeus 11:09:31
  Pełzający zamach stanu. Albo wygra wolna Polska, albo „będzie tak, jak było” http://wpolityce.pl/polityka/320009-pelzajacy-zamach-stanu-albo-wygra-wolna-polska-albo-bedzie-tak-jak-bylo Ps..Jak najprędzej zrepolonizować MEDIA !!! Zdelegalizować Sorosa z jego organizacjami, na Węgrzech można było to zrobić ...To najważniejsze, ważniejsze niż wszystko !! Judaszowe gazety i obce TV - co za berlińskie złoto udają "polskie" i robią u nas dywersyjną robotę dawnej V Kolumny precz ! z Polski. Mieli rację ci co pogonili Axela Springera z Pragi i z Moskwy.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:53:45
  Rzepliński skarży się "Guardianowi": "Polska jest na drodze do autorytaryzmu! Celem zmian w TK jest stworzenie rady dla ukochanego przywódcy!" http://wpolityce.pl/polityka/320028-rzeplinski-skarzy-sie-guardianowi-polska-jest-na-drodze-do-autorytaryzmu-celem-zmian-w-tk-jest-stworzenie-rady-dla-ukochanego-przywodcy Ps.."Guardian" (strażnik) to lewacki strażnik rewolucji w UK, jak nasza niegdysiejsza Trybuna Ludu, czy teraźniejsza Wyborcza. Lubią tam takich jak ten PO...bany staruszek. Babcia za dziadka, dziadek za rzepkę oj przydałby się ktoś na przyczepkę... No i chwast Rzepa wyrwany. Tuwim był niczym Nostradamus. UBecja szuka wsparcia w UE, prostytuowanie się to ich specjalność. Jak nie na wschód to na zachód. Będą destabilizować. PiS musi mieć strategię, żeby skończyć z nimi! Czy ten komuch odpowie za łamanie konstytucji ? Posadzić tego parszywego komunistycznego gnoja za łamanie konstytucji, niszczenie demokracji i wzniecanie rebelii przeciwko demokratycznie wybranej władzy! Niech zgnije czerwony łajdak w więzieniu.
 • @tadman 01:49:40
  Tadek, spokojnie, tylko spokój:))...

  a tutaj ciekawostka, jak Urban ciepło wypowiada się o Piotrowiczu, którego w swoich szeregach trzyma Kaczor...

  https://www.youtube.com/watch?v=blvJBgr8KkQ


  ale jak niektórzy własną piersią by stanęli za Piotrowiczem, ręce by se dali odciąć i głowę... u samej rzyci...:))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:53:45
  oczywiście, że nie ma co trzymać TK, bo przecież konstytucja nie obowiązuje, obowiązuje prawo unijne, które Kaczor Wawelski nam załatwił w Lesbonie...

  ...jak się chazarom uda wykrwawić młodych, jurnych Polaków (jak na Ukrainie, gdzie przywożą ciała Ukraińców z Donbasu na ciężarówkach) to najedzie tutaj horda koczowników z czosnkowych wzgórz, aż drobią nogami, paszporty mają, dlatego apeluję, kurwa...nie pałętać się po ulicach...

  ...zresztą taki co musi iść do pracy, żeby utrzymać rodzinę nie będzie się pętał...z tego balona musi zejść powietrze samo...i zejdzie...
 • @trybeus 11:47:11
  Tryb, wyłącz TVN, a zobaczysz, że nie ma balona, trochę oszołomieńców, którzy zawsze "wstają i idą", nawet jakby im w TVN-ie krzyknęli "PRECZ Z OKRĄGŁYMI KOŁAMI!!!!". Nie ma balona, bo opozycja jest mizerotą po tym wszystkim czego dokonała. Nie doceniasz prezia, on może być jeszcze niespodzianką kadencji. Za miesiąc, gdy "masowe, pięciotysięczne manifestacje", ludzie zaczną widzieć tym czym są, a nie "większością narodu", PIiS dojdzie dp wniosku, że musi potwierdzić swoją legitymację w referendum z pytaniami typu: czy Pan Trybeusz lubi "kurwy i złodziei"? z czym kojarzy się Panu obraz praworządności po dokonaniach TK (dekomunizacja,blokowanie ustaw powoływanych większością parlamentarną przez trzech super archontów, pisanie projektów ustaw itptd), Czy ofiarował Pan dobrowolnie swoją część, która przypadła jako łup biznesmenom z WSI?, jak bardzo ceni Pan konstytucyjne organy państwa "wybierane" w porze obiadowej przez prezesów banków i towarzyszy? czy popiera Pan stan praworządności prowadzący do tego, że kryminaliści skazani prawomocnymi wyrokami rżną ludzi na miliony, a prokuratura rżnie w tym czasie głupa? i czy cieszy się Pan z upadku komuny, jeśli naprawdę Pan sądzi, że upadła?...
 • @kimur 12:16:11
  dawno nie oglądałem TVN...nie mam:)))

  ja jestem jak najbardziej za twoim scenariuszem...ale ja preziowi nie wierzę...cały PiS zarzyna gospodarkę, i zamiast ulżyć przedsiębiorcą, to bawi się w wojny podjazdowe w stylu "Zemsty" Fredry...tylko, ze zemsty nie widać, nawet nie chodzi o zemstę, ale o podstawową sprawiedliwość, która nakazuje złodziei, kurwy (polityczne) i innych gadów zamykać w aresztach..nie ma czasu na referenda...rok, a banda platfonsów robi rozróbę w Polsce...to jaja jakieś...

  zobacz tekst Korusa...bardzo dobry według mnie

  http://naszeblogi.pl/64870-sejmowa-awantura-ustawka-ze-skutkami
 • @Wrzodak Z. 22:26:26
  Wrzód na d...e PIS-u? Czasami odlatujesz w siną dal od rozsądku. Co Pan bierze? Nie można pisać na trzeźwo? Dużo lepiej wychodzi, Zaręczam, bo czytałem.
 • autor i inni
  Sytuacja która się zaostrza jest to wynik ingerencji różnych sił których jedynym celem jest rzucić Polaków na kolana.Nie wiem dlaczego nie zauważacie że jedyny w znaczeniu międzynarowym politykiem który ma czelność się temu przeciwstawić jest J.Kaczyński.Może od razu ktoś wyskoczy,ze jakiś napalony pisior to pisze.Ja pisze to dlatego bo uważam,tożsamość narodu,historia zawsze wskazuje na pewne osobistości które tworzyły historię ich krajów,bez wyrazistego przywódcy ta tożsamość zanika,zanikała w dziejach nawet i państwowość narodów w których nie można było dojść do porozumienia przywódstwa.W dziejach Polski to jest jak najbardziej uwidocznione,te złote szlacheckie czasy które zaowocowały uchwaleniem -liberum veto-,ta Targowica,ten Okrągły Stół to wszystko było przyczyną upadku Polskiej suwerenności
  Mam pytanie Panie Trybeusie ,Panie Jarku,Panie Zygmuńcie ....
  kogo chcielibyście widzieć na czele waszego kraju Petru ?,Schetyne ? Kijowskiego?,Wałęse?,Tuska?..a może znowu te złote czasy?
  Pisze Waszego kraju bo chociaż jestem polak Zaolzianin to niestety nie mam obywatelstwa Polskiego
 • @Wrzodak Z. 22:26:26
  ....Bierut sprowadził obce wojska na terytorium Polski,....
  Ależ pierdoły zaczyna pan pisać.
  Jakby ktoś napisał, że czewonoarmiejcy sprowadzili Bieruta do Polski to może by to jeszcze i przeszło, ale odwrotnie?
 • @trybeus 12:26:41
  Właśnie dlatego, że wszyscy widzieliśmy co widzieliśmy, (marsz na zwarcie korzystny dla obu stron, tyle, że "opozycja" jest jakaś ujarana chyba, bo nie widzi przed sobą naprawdę twardej ściany) to ludzie spokojnie robią świąteczne zakupy, pracują, piwo piją, a nie zamartwiają się nagłym deficytem demokracji, który ktoś chce im wmówić. Ludzie pamiętają jak dziewczynki i chłopcy procedowali wybór sędziów TK "na zapas", jak marszałek Sikorski po kolei wyrzucał poprawki opozycji do kosza, jak służby wjeżdżały do redakcji prasowych i takie tam inne robiące obraz kamieni kupy. Politykom nie wierzy się z zasady i patrzy się im na łapy, na razie faktycznie jest średnio i ta taktyka "zobaczmy na ile nam pozwolą", trochę jest dziecinna, gdy ma się rację i służby na jej poparcie.
 • @dalmichal 12:38:47
  //Mam pytanie Panie Trybeusie ,Panie Jarku,Panie Zygmuńcie ....
  kogo chcielibyście widzieć na czele waszego kraju Petru ?,Schetyne ? Kijowskiego?,Wałęse?,Tuska?..//

  Nieładnie drogi panie... Nie musi pan oczywiście czytać moich notek, w których od lat się określiłem jasno i stanowczo i zdania nie zmieniam jak chorągiewka a większość moich przewidywań się sprawdza, niestety... Ale jeśli chce mi pan wciskać dziecko w brzuch to proszę choć przeczytać moje komentarze pod tą notką.
  Tyle.

  PS. A POPiS, Nowoczesna i Kod to ci sami PiSdzielcy. Tylko pod różnymi flagami.
 • @dalmichal 12:38:47
  ...a mamy jakiś wybór aby? przecież to wszystko jest planowane, kartki do głosowania tak naprawdę są tylko makulaturą uwiarygadniającą system...ale oczywiście my tak mamy to postrzegać...niestety jakby na to nie spojrzeć, to jest to gra "dobry policjant i zły policjant" ...a w kluczowych głosowaniach na rzecz obcych jakoś zakopują topory wojenne i łapka w łapkę są "za"...czy nie tak...wystarczy tylko prześledzić głosowania, które są na korzyść żydów...wszyscy za, od komuchów, po tzw "prawicę"...dla mnie świeci się czerwone światełko...pozdr
 • @trybeus 20:46:34
  O sile "władzy" świadczy też też fakt, że wczoraj, po 20-ej,w TVP Info niejaki Klarenbach mile witał tego śmiecia Szczerbę. A na pasku dolnym leciało:Przypominamy o opłaceniu abonamentu.
  Płacimy Polsce czy tym od wczorajszych "zakłóceń i awarii"? Ch. d.i k.k?
  Jednak Siemoniak miał rację.
 • @Cheval Noir 13:42:31
  //...niejaki Klarenbach//

  Tak się akurat składa, że to bodaj najlepszy i najrzetelniejszy dziennikarz Info. Dokładnie przeciwny biegun z Rachoniem.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:55:27
  Nie znam,nie o niego mi chodziło.Co w TVP robil śmieć-prowokator?
 • @Cheval Noir 14:31:43
  No cóż, jest posłem.
  Lepiej mi powiedz co robi w programach Info Sakiewicz, tow.Targalski i Grajewski vel cośtam? Klarenbach ich nie zaprasza, mogą liczyć tylko na "red".Rachonia.
 • Do @trybeus 11:25:30
  Też tak samo sądzę ! Orban to węgierska krew ! Kaczyński to żydowska chazarska krew i zawsze będzie za koszernymi niż z Polakami !!!!!
  !
  Cała polityka żydów od 1990 r to polityka w interesie żydowskiej mafii światowej ! mniej lub więcej ale stale polityka w interesie żydów z Izraela
  co Lech Kaczyński w Izraelu szczerze powiedział !!!!!!! cytuje Lecha .K
  [ jaka by nie była partia w Polsce to zawsze każda partia w Polsce będzie realizować politykę w interesie Izraela ! ] koniec cytatu !
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach ! Uwolnić Mateusza Piskorskiego !!!!!
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:42:55
  Jak zapodałem wyżej-nie ogladam.Wczoraj wszedłem tam przypadkowo.
  "No cóż, jest posłem." Dla mnie to prowokator i kanalia.Do domu moich pradziadków nawet od kuchni by go nie wpuszczono,dodatkowo psami by poszczuto.
  Inne czasy,inne obyczaje.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:20:39
  Panie Jarku ja Panu nic nie wciskam tylko jestem coraz bardziej w..ny tym co się dzieje w Polsce jak i republice.Wracając do Polski to mam tylko żal,że kiedy chciałem się tam osiedlić i zakupiliśmy-żona kawałek ziemi to kiedy zachorowała i wywiozłem ją do Czech to nam gmina połowe działki rozdysponowała na drogi podpisując że to niby dajemy na skarb państwa,czynu tego w imieniu wójta dokonała pewna pani radca prawny no i kiedy zacząłem się dopominać o swe to się okazało,że syn,synowa,córka tej pani radcy są sędziami i tak wiadomo jaki może być wynik.
  A w republice to mię najbardziej wkurza ten s-bek minister finansów A.Babis,teraz wymyślił by każda knajpa,każde piwo było od razu wpisane w kase fiskalną ,w tym co jest ciekawe,że każda kasa jest na bieżąco podpięta ze skarbówką i mogą w każdej chwili robić kontrole.No kupe knajp już pozamykano.Tego by nawet ten Szwejk nie Wymyślił
 • @Wrzodak Z. 22:26:26
  Panie Zygmuncie, nie ma rady trzeba odwołać się do "muzyki", bo wszak muzyka łagodzi obyczaje:)))

  https://www.youtube.com/watch?v=ueaYsx1_jTs&feature=share
 • daj pane dychu Petru
  http://images83.fotosik.pl/246/0b0cff3f274bfdb2med.jpg
 • @AgnieszkaS 23:57:32
  Miałabyś rację gdyby PiS realizował polskie interesy.
  A tak, niestety, nie jest.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728