Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
356 postów 8763 komentarze

blog trybeus'a

trybeus - ...katol i moher z kościoła toruńskiego, parafia podhalańska...łowca jehowitów...

Premier Szydło u "starszych braci"...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Będzie podpisywać polsko-izraelskie porozumienie o zabezpieczeniu społecznym...

 

 Gdy powtarzam znajomym z uporem maniaka, że premier Szydło nie było na Intronizacji w Łagiewnikach spotykam się że stwierdzeniem, że jeśli tak, to "musiało jej coś bardzo ważnego wypaść". Ja wiem, to musiało by mieć wielką siłę rażenia, to musiałoby być coś a'la pobyt w szpitalu, albo nagły, ciężki przypadek zdrowotny...nic takiego się nie stało...pani premier że tak powiem była wtedy już jedną nogą w Izraelu. Pojechała tam w celu "konsultowania międzyrządowego z Izraelem"...

No i wypadło...nic nie może być ważniejsze, niż syreni śpiew "starszych braci"...pani premier Szydło cichuteńko oddaliła się w kierunku Judei...może nikt by w Polsce nie wiedział gdzie wyjechała, gdyby nie spektakularna stłuczka samochodów w izraelskiej kolumnie rządowej...kuźwa i poszło w świat...ajajaj...

//www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/izrael-samochody-kolumny-premier-szydlo-uczestniczyly-w-kolizji,693772.html

Ale oficjalnie to wiadomo, że ...

Cytuję:...

Współpraca gospodarcza w ramach programu „Plan na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju” będzie jednym z tematów poruszanych podczas dwudniowej wizyty premier Beaty Szydło w Izraelu (21-22 listopada). Podczas konsultacji międzyrządowych planowane jest podpisanie polsko-izraelskiego porozumienia o zabezpieczeniu społecznym.

Podczas wizyty zaplanowane jest spotkanie premier Beaty Szydło z premierem Izraela Binjaminem Netanjahu. Jednocześnie prowadzone będą konsultacje międzyresortowe, w których uczestniczyć będą przedstawiciele Ministerstwa Rozwoju, Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Ministerstwa Obrony Narodowej, Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Sportu i Turystyki, Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. 

Istotnym punktem wizyty w Izraelu będzie podpisanie polsko-izraelskiego porozumienia o zabezpieczeniu społecznym. Dotychczasowy brak takiej umowy wywoływał wiele niekorzystnych skutków, m.in. brak możliwości sumowania okresów ubezpieczenia z obu państw w celu ustalenia prawa i wysokości renty lub emerytury. Dotychczas zarówno Polska, jak i Izrael brały pod uwagę tylko okresy ubezpieczenia ze swojego terytorium, nie wliczając ubezpieczenia z drugiego kraju.
Premier Beata Szydło odwiedzi we wtorek Instytut Yad Vashem oraz spotka się z polskimi duchownymi pracującymi w Ziemi Świętej.

https://www.premier.gov.pl/wydarzenia/aktualnosci/premier-beata-szydlo-na-konsultacjach-miedzyrzadowych-w-izraelu.html

Szanowni Państwo...co może oznaczać termin "zabezpieczenia społeczne"...myślę, że nic innego, tylko ciąg dalszy forsowania emerytur dla żydów...bo ponoć brak takiej umowy "wywoływał wiele niekorzystnych skutków, m.in. brak możliwości sumowania okresów ubezpieczenia z obu państw w celu ustalenia prawa i wysokości renty lub emerytury."

Tylko czyjej zapytam...oczywiście retorycznie...w 2014 roku została przegłosowana tzw ustawa o kombatantach, w konsekwencji której będziemy płacić żydom 240 milionów złotych rocznie...

Zacytuję z bloga Roberta Brzozy...

Każda osoba, która na terenie Polski doznała uszczerbku na zdrowiu przez radzieckich komunistów i niemieckich nazistów, będzie dostawać po 100 euro od państwa polskiego. 

Sebastian Rejak, odpowiedzialny w polskim MSZ za kontakty z diasporą żydowską tak to wyjaśnia: 

„…do miesięcznych świadczeń kwalifikuje się każdy mieszkający w Izraelu, kto urodził się jako obywatel polski, ucierpiał podczas wojny pod okupacją niemiecką bądź też ukrywał się. To samo dotyczy małżonka. To samo dotyczy kolejnej okupacji – sowieckiej – do roku 1956”.

„Do otrzymania świadczeń kwalifikuje się ten, kto ucierpiał podczas wojny w okupowanej Polsce lub w innym miejscu, był zmuszony opuścić Polskę lub też urodził się po wojnie w rodzinie, która została zmuszona do opuszczenia Polski, a więc jako dziecko miał udział w ich losach i prześladowaniach”.


Z tego wynika, że świadczenia w wysokości 100 euro, dostaną nie tylko bezpośrednie ofiary niemieckiego nazizmu czy radzieckiego komunizmu, ale również ich dzieci.

Więcej pod linkiem: https://wiadomosci.robertbrzoza.pl/polska-kolonia/placimy-240-mln-zlotych-na-emerytury-dla-zydow/

Pani premier pojechała tam w celu, aby najprawdopodobniej zabezpieczyć interesy obywateli Izraela w Polsce...tym razem będzie to prawdopodobnie zaklepanie "na zicher"emerytur dla "kombatantów izraelskich" i ich dzieci...nie muszę przypominać, że być może wyciągnięte zostaną perfidnie z kieszeni polskiego podatnika...z kieszeni płacących składki zusowskie...

Pan prezydent Duda kiedy był z wizytą w USA obiecał coś (nie wiadomo co) nowojorskim żydom, a pani Premier pojechała podpisywać coś (nie wiadomo co) z izraelskimi żydami...to jest właśnie ta "dobra zmiana"...czy to jeszcze Polska?

Tekst ukazał się także w Kurniku Politycznym...trybeus.blogspot.com/2016/11/premier-szydo-u-starszych-bracibedzie.html

KOMENTARZE

 • -----ano pojechała .........
  https://www.youtube.com/watch?v=DObG-QUb7jk
 • @ninanonimowa 06:33:17
  To jest chore ! Wdowy i dzieci po AK-owcach walczyly latami o prztrwanie. Szydlice sprawy Polaköw nie interesuja, rozdaje raz Ukraincom, raz zydom. Niepojete.
 • Główne wiadomości na stronie Kancelarii Prezesa Rady Ministrów
  https://www.premier.gov.pl/wydarzenia/aktualnosci/premier-beata-szydlo-oddala-hold-ofiarom-holokaustu.html

  https://www.premier.gov.pl/wydarzenia/aktualnosci/premier-beata-szydlo-w-izraelu-na-podstawie-wspolnej-przeszlosci-mozemy.html
 • @Nibiru 05:45:56
  dobre .... najgorzej, ze prawdziwe

  pozdr
 • @Rebeliantka 08:51:33
  Wspólna przeszłość czyli np. "precz z białą gęsią, precz z krzyżem" oraz plany Judeopolonii czyli próba przywalenia Polski kamieniem grobowym

  pozdr
 • Zjednoczeni
  Izabela Swijas; W Instytucie Żydowskim w Warszawie podjęto następującą uchwałę, wybrane fragmenty (cały tekst na stronie Instytutu) ,które zostały szybko usunięte :

  „Zgromadzeni zdecydowanie popierają pana Andrzeja Dudę jako kandydata na Prezydenta RP […] dr Andrzej Duda reprezentuje wartości, które są bliskie całej społeczności żydowskiej w Polsce. Mamy nadzieję, że jako Prezydent będzie realizował politykę, mającą na celu zapewnienie Żydom mieszkającym w Polsce, odpowiednich warunków funkcjonowania i rozwoju we wszystkich dziedzinach życia politycznego, społecznego, gospodarczego oraz wspierania kultury i wielowiekowej tradycji żydowskiej. […] Jest to najlepszy kandydat na Prezydenta dla Polaków i dlatego apelujemy o głosowanie na Andrzeja Dudę w najbliższych wyborach. Ze swej strony podejmiemy wszelkie możliwe działania, by wynik wyborów był zgodny z naszymi oczekiwaniami”
 • Tajny sojusz Tel Awiw-Moskwa
  http://pl.blastingnews.com/swiat/2015/05/wspolpraca-wojskowa-i-cywilna-miedzy-izraelem-a-rosja-tajny-sojusz-tel-awiw-moskwa-delhi-00400497.html
 • @Talbot 10:09:58
  https://i0.wp.com/www.mon.gov.pl/d/zdjecia/media/2016/11/dry_1818.jpg

  W wyniku "konsultacji" ajwaj - ajwaj- chazaroPolin wyśle na Łotwę kompanie czołgów Twardy PT-91
 • @kfakfa 10:23:30
  "W wyniku "konsultacji" ajwaj - ajwaj-"

  Dlaczego Polska ma nie wysłać sprzętu wojskowego na łotwę, skoro rosyjscy politycy grożą zajęciem jej?
  Rosja chyli się ku upadkowi, dlatego staje się agresywna i nieobliczalna - musisz poczytać dzieła Dugina to zrozumiesz co się dzieje.
  Ciągłe klepanie propagandowych formułek, to zaklinanie rzeczywistości.
 • Czy to aż takdziwne ?
  Wiadomo przecież że przed wyborami na pierwszy stolec RP , p Duda był na wyjazdowym posiedzeniu Knesetu jaki odbył się w naszej Ojczyźnie Polsce.

  Tam w zamian za pomoc w usunięciu marionetki WSI i zajęciu jego miejsca Dusuś coś obiecał i teraz jego świta jeździ po instrukcje do swoich mocodawców aby dotrzymać obietnic Dudusia.
 • @Talbot 10:35:26
  ///Dlaczego Polska ma nie wysłać sprzętu wojskowego na łotwę, skoro rosyjscy politycy grożą zajęciem jej?///

  Proszę,ba! żądam podania choć jednego przykładu gróźb ze strony rosyjskich POLITYKÓW.
  Mam nadzieję że nawet osoba o tak nienachalnej inteligencji jak twoja Talbot,zna różnicę między "polityk" a "kto bądź"
  Tak więc proszę o przykład owych wojennych pogróżek.W przeciwnym wypadku uznam cię za portalowego obszczymurka.
 • @Stanislaw1968 11:06:11
  " Dusuś coś obiecał i teraz jego świta jeździ po instrukcje do swoich mocodawców aby dotrzymać obietnic Dudusia."

  Trzeba nie nawidzieć Polski i Polaków, aby tak pisać o Prezydencie RP.
  Czy podobnie napiszesz o swoim prezydencie Putinie?
 • Przerażający i jawny wasalizm "polsiich" rządów wobec Izraela.
  To jest wręcz skandal, zdrada narodowa.
  Oni oczywiście nie zdradzają Polaków bo są żydami...
  Znikoma mniejszość żydowska (poniżej 1 %) rządzi niepodzielnie w Polsce w kraju zamieszkałym przez ok 35 mln Polaków.

  Rządy solidaruchów to są rządy zdrady narodowej, rządy w interesie globalnej mafii żydowskiej oraz Watykanu.

  Dlaczego rządy Polskie nie współpracują z innymi krajami słowiańskimi ?
  Dla czego z nimi nie utrzymują specjalnych stosunków ?

  Odpowiedź prosta bo nie są to rządy słowiańskie ale rządy żydowskie nad Słowianami.
  Polska od 89r to okupowany przez globalne żydostwa i rabowany nieustannie kraj biednych zastraszonych Słowian.

  To w skrócie cała zasługa Solidaruchów dla Polski.
 • @ikulalibal 11:20:09
  "Proszę,ba! żądam podania choć jednego przykładu gróźb ze strony rosyjskich POLITYKÓW."

  W mijającym roku rosyjskie jednostki sił powietrznych i marynarki ponad 270 razy zbliżyły się do granicy z Łotwą - informuje agencja Leta, powołując się na łotewskie ministerstwo obrony.
  Agencja informacyjna Leta podaje, że łotewskie siły zbrojne zidentyfikowały ponad 140 przelotów jednostek rosyjskich sił powietrznych poruszających się niedaleko łotewskiej przestrzeni powietrznej. Oprócz tego, w pobliżu wód terytorialnych Łotwy 130 razy zanotowano jednostki rosyjskiej marynarki. Aktywność Rosji w pobliżu łotewskiej granicy była w tym roku wyższa niż w ubiegłym. Wtedy zaobserwowano 200 takich przypadków w powietrzu i 50 na wodzie.

  "W wywiadzie dla „Rossijskiej Gaziety” sekretarz Rady Bezpieczeństwa FR Nikołaj Patruszew ostrzegł, że w wypadku ewentualnej wojny z Turcją Rosja może zdecydować się na użycie broni jądrowej. Polityk przyznał również, że jakakolwiek pomoc dla Ankary ze strony państw NATO spotka się z gwałtowną reakcją Kremla, która doprowadzi do wybuchu wojny w Europie Środkowo-Wschodniej.

  Nikołaj Patruszew, generał armii, były szef Federalnej Służby Bezpieczeństwa (FSB) oraz bliski przyjaciel prezydenta Rosji Władimira Putina z czasów wspólnej pracy w KGB, udzielił wywiadu „Rossijskiej Gaziecie” na początku tego tygodnia. Tematem rozmowy była strategia bezpieczeństwa FR na lata 2016–2020. Dyskusja szybko przerodziła się jednak w kierowanie gróźb pod adresem NATO oraz władz Turcji, które od listopada ub.r. pozostają w napiętych stosunkach dyplomatycznych z Rosją. "  Żyrinowski: Będziemy musieli zniszczyć Polskę i kraje bałtyckie
  Skandaliczny rosyjski polityk oraz nacjonalista Władimir Żyrinowski oświadczył, że decyzja w sprawie ataku Rosji na kraje sąsiednie już została podjęta.

  http://zw.lt/swiat/zyrinowski-bedziemy-musieli-zniszczyc-polske-kraje-baltyckie/
 • @Talbot 10:35:26
  Chłopie, Ty się zdecyduj!
  To ten Putin pracuje dla globalistów/żydów czy też chce na nich napaść?
 • @Talbot 10:35:26
  Talbot musi mieć spore problemy psychiczne ze sobą jeżeli wierzy w to co pisze (skrajna sprzeczność z rzeczywistością)
  .
  Albo to płatna gadzina której obojętne co pisze za pieniądze.
  a może nie płatna gadzina tylko ideologiczna gadzina cała UE tak gada jak Talbot i wszyscy zdroworozsądkowi s~ie z śmieją z tej jawnej już kompromitacji moralnej (kłamstwa gonią kłamstwa i są coraz bardziej bezczelne coraz bardziej jawne).

  To klimat "demokracji" po żydowsku.
  Kiedyś mieliśmy już komunizm po żydowsku (za Stalina żydzi rządzili służbami i mediami w ZSRR) i było to samo..kłamstwa kłamstwa.. i zbrodnie.

  Świat musi się pozbyć tego czynnika inaczej miliony ludzi zginą w męczarniach głodu, ubóstwa, zbrodni, wyzysku...
  Hitler już chciał to zrobić ale to był nazistowski czyli rasistowski oszołom i mordował bez opamiętania. Nie popieram takich metod.
  Trzeba prawnie ograniczyć globalną mafię i rozliczyć z dokonanych , zleconych , sfinansowanych zbrodni przeciw narodom świata.
  Nie może kilku oligarchów żydowskich trząść całym światem, systemem bankowym, przemysłem, mediami, politykami...
 • MON Maciarewicza dla Teatru Żydowskiego
  "Decyzja o przekazaniu sceny Klubu Dowództwa Garnizonu Warszawa Teatrowi Żydowskiemu była decyzją naturalną i wynikała z podziwu dla ich dotychczasowej działalności.
  Teatr Żydowski ma stałe miejsce w panoramie kultury polskiej – mówił dziś prof. Wojciech Fałkowski, wiceminister obrony narodowej"

  >>> http://polska-zbrojna.pl/home/articleshow/20788?t=Teatr-Zydowski-bedzie-gral-w-Klubie-DGW

  Tak się prezentuje teraz Klub Dowództwa Garnizonu Warszawa:
  http://www.teatr-zydowski.art.pl/sites/default/files/respondr/wlasne/users/a.greiner/klub_dowodztwa_garnizonowego.jpg
 • @Talbot 11:43:55
  Normalny jesteś ?
  Co Ty cytujesz? To nie są przypadki NARUSZENIA granicy.

  "270 razy ZBLIŻYŁY się do granicy z Łotwą - informuje agencja Leta, powołując się na łotewskie ministerstwo obrony.
  Agencja informacyjna Leta podaje, że łotewskie siły zbrojne zidentyfikowały ponad 140 przelotów jednostek rosyjskich sił powietrznych poruszających się NIEDALEKO łotewskiej przestrzeni powietrznej.
  Oprócz tego, W POBLIŻU wód terytorialnych Łotwy 130 razy zanotowano jednostki rosyjskiej marynarki."
 • Autor
  Ta kombatancka ustawa zawiera rozmaite furtki dla uznaniowego przyznawania emerytur dla kombatantów i ich dzieci (prócz wieku -55 lat kobieta, 60 mężczyzna) oraz brak innych żródeł dochodów uprawniają prezesa onego urzędu kombatanckiego do przyznawania emerytur "specjalnych" tj. przyznawanych uznaniowo bez wymogu stażu pracy. Być może ta uznaniowość będzie w ocenie wniosków obowiązkowością w stosunku do niektórych kombatantów. "Wynaradawianie" to pewnie także chrzest zydowskich dzieci chowanych po klasztorach. To też rodzi skutek kombatanctwa. Ciekawe, że na stronie internetowych aktów prawnych nie ma jednolitego tekstu ustawy tylko zmiany -ustawa jest z 1991r.,nowsze mają jednolite teksty- po co gojom te informacje? W UE obowiązują zasady wynikające z systemu koordynacji zabezpieczeń społecznych, obywatele innych państw są objęci ubezpieczeniami na podstawie umów międzypaństwowych. Po to ta wizyta Szydło. Chodzi także o ubezpieczenia zdrowotne, które wkrótce przejmie państwo, a być może niektórzy cudzoziemcy dostaną zasiłki dla bezrobotnych bez konieczności zbytniego wykazywania warunków. Ciekawe kto ustalał termin audiencji w Izraelu. Widać, że dla pobożnej pani Szydło intronizacja w Łagiewnikach nie kolidowała.
 • @ekoludek 12:07:50
  To są tematy poboczne.
  Autor napisał krytycznie o wizycie Beaty Szydło w Izraelu, dopatrując się drugiego, a nawet trzeciego dna.
  Skąd te antyrosyjskie obawy Autora, skoro Putin od lat współpracuje z Izraelem?
  Skoro mamy się wzorować na Rosji i polityce Putina wobec Izraela, to ten wpis Autora należy ocenić, jako antyrosyjski.
 • @Autor
  Trybeusie,przecież od 1989r każdy Rząd,każdy Prezydent podpisuje wszystko co mu podsuną straszni i mądrzejsi nawet nie czytając dokumentów lub podpisują papierki in blanco.

  Judeopolonia w pełnej krasie
 • @Talbot 12:28:15
  Ekoludek już ci udowodnił,że łżesz jak pies publikując wymyślone na poczekaniu kłamstwa tylko debil może przytaczać oszołoma Żyrynowskiego .To tak jakby powoływać się na słowa Hartmana czy Palikota.Jak widać ty nawet nie potrafisz odróżnić współpracy gospodarczej i politycznej od czołgania się na kolanach przed żydowskim okupantem Polski.
  To co wyprawia ten skurwiały rząd to nie współpraca tylko poddaństwo i wasalstwo.
 • @matterhorn 14:47:57
  " tylko debil może przytaczać oszołoma Żyrynowskiego"

  A ty co, zwariowałeś?
  Żyrinowski jest Rosjaninem, a nie jakimś jankeskim psem. On doradza Putinowi w sprwach polityki zagranicznej. Razem z Putinem trztmał kciuki za wygraną Trumpa, który jest proizraelski i prorosyjski.

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/trzeba-wiedziec-o-trumpie-2016-11
  Trump i Putin lubią żydów i robienie z nimi interesów. Jeżeli uważasz, że nie jest to prawdą, to żyjesz w rzeczywistości zmanipulowanej przez rosyjską propagandę.
 • @matterhorn 14:47:57
  Czy Rosjanin może być idiotą i oszołomem?
  Wydaje mi się, że nie - idiotą i oszołomem może być tylko Polak, nigdy nie Rosjanin.
  Na Neon24 gdy się czyta notki i komentarze można odnieść wrażenie, że Rosjanie są bardzo inteligentni i prawomyślni, a Polacy to głupki, oszołomy i zdrajcy, buntujący się przeciwko Ruskiemu Miru, który sprawi, że Polska zostanie mocarstwem, zaraz po Rosji.
 • @Talbot 15:32:19
  //e Rosjanie są bardzo inteligentni i prawomyślni, a Polacy to głupki, oszołomy i zdrajcy, buntujący się przeciwko Ruskiemu Miru, który sprawi, że Polska zostanie mocarstwem, zaraz po Rosji.//

  A gdzie żeś to wyczytał? Daj jakiś namiar :)

  PS. Nie róbcie z NEonu "niepoprawnej" piaskownicy, plisss...
  Mam się zdenerwować?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:02:17
  70% notek na Neonie jest krytykująca polski Rząd i udowadniająca wyżrzość rosyjskiego nad polskim.
  Nigdzie w starych demokracjach nie ma takiego zjawiska, jak mieszanie z błotem wszystkiego co Polskie, na czele z rządem i prezydentem.
  Czy w Rosji to by przeszło, aby ciągle krytykowano Putina i Miedwiediewa, jak to dzieje się tutaj?
 • @morgan 07:10:07
  Owszem, pojęte, jeśli sobie uświadomisz, że nie jest to rząd polski a rząd okupacyjny.
  Co prawda o wiele bardziej perfidny niż poprzedni, bo podający się za rozmodlonych polskich patriotów, a na dodatek powołujących się na honor. Brakuje słów po prostu, jak te kanalie określić.

  A polscy emeryci grzebią po śmietnikach ...
 • @Talbot 16:14:59
  //70% notek na Neonie jest krytykująca polski Rząd i udowadniająca wyżrzość rosyjskiego nad polskim.//

  Nie zauważyłem takiego % ale skoro policzyłeś...
  Z jednym się zgodzę - Polacy marzą o przywódcy dla siebie tej miary co Putin dla Rosjan. No chyba nie powiesz mi, że Te Kaczory Donaldy dorastają mu do pięt...

  //Nigdzie w starych demokracjach nie ma takiego zjawiska, jak mieszanie z błotem wszystkiego co Polskie, na czele z rządem i prezydentem.//

  My nie mamy polskiego rządu. Mamy okupacyjne, syjonistyczne władze okupacyjne.
  Kiedy to w końcu do Ciebie dotrze?
 • @Lotna 16:40:00
  110% racji!

  Zarzucano mi często, że pastwię się nad PiSem a POpaprańców nie ruszam.
  Jest jeden konkretny powód - PO to mafijna, oparta na starych służbach struktura. Kradli, przekręcali co mogli ale nie posunęli się do takich nikczemności jak PiS.
  Dobrze napisałaś - //bo podający się za rozmodlonych polskich patriotów, a na dodatek powołujących się na honor//
  Dopóki ktoś mnie tylko okrada a nic nie mogę zrobić to trudno...
  Ale jak ktoś mnie oszukuje i robi ze mnie wariata to już za dużo.

  Pozdr.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:49:46
  "My nie mamy polskiego rządu. Mamy okupacyjne, syjonistyczne władze okupacyjne.
  Kiedy to w końcu do Ciebie dotrze?


  Właśnie do mnie dotarło - w Polsce tak jak w Rosji i na Ukrainie.

  Oto w czyich łapach dzisiaj tkwi Ruś !
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/oto-czyich-lapach-dzisiaj-tkwi-rus-2016-11
 • Jak to nie było !?
  "W Państwie Polskim - króluj nam Chryste!". Intronizacja dokonana - TEKST

  "Dziesiątki tysięcy osób wzięły udział w uroczystościach Jubileuszowego Aktu Przyjęcia Chrystusa za Króla i Pana. Rzeszom Polaków w tej doniosłej chwili towarzyszyli prezydent Andrzej Duda i premier Beata Szydło."

  http://niezalezna.pl/89415-w-panstwie-polskim-kroluj-nam-chryste-intronizacja-dokonana-tekst

  Tak Niezależna łże jak z pies.
  Napisz w komentarzu prawdę zostaniesz z miejsca szpionem w śmierdzących walonkach.
  Pozdrowienia dla Koguta Dyrektora i wszystkich dobrych ludzi.

  P.S. Można sprawdzić, pięć minut temu jeszcze był. :-)
 • @wolidar 22:05:44
  Przepraszam, miało być "Jak to nie była!?"
 • gdzie jest generał ,tfu premier ?
  https://d-pt.ppstatic.pl/k/r/1/0d/52/58305b72d44e3_p.jpg
 • @Autor
  Właśnie oglądałem konferencję prasową pani Szydło i pana Błaszczaka i nie było tam zupełnie nic o wizycie w Izraelu i bezpieczeństwie polskiej delegacji. Tak jak by tej wizyty w ogóle nie było a to co nam pokazywano to jakaś fatamorgana.Żaden z funkcjonariuszy prasowych nie śmiał zadać pytania na temat wizyty.
  Czyli cały ten Rząd ma suwerena głęboko w zadku.
 • @matterhorn 11:05:05
  witaj..no proszę! ciekawe jak długo tak pociągną...ja myślę, ze u katolików pani Brocha Szydło sobie przepieprzyła, nieobecność na Intronizacji i włażenie do rzyci wiadomej nacji to strzał w swoje kolana...
  ...w Radiu Maryja też zafascynowanie żydostwem...czyli grali pięknie ten teatrzyk przed Polakami...

  pozdrawiam


  przepraszam szanownych Komentatorów, że nie komentowałem, niestety ogrom pracy zawodowej ...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728