Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
383 posty 8910 komentarzy

blog trybeus'a

trybeus - ...katol i moher z kościoła toruńskiego, parafia podhalańska...łowca jehowitów...

Po co nam Karakale i Blek Hołki...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

...czyli struganie polskich łosi na "statek powietrzny"...


 

 

Kiedyś pewien "klasyk" mówił, że polscy lotnicy, to jakby co to potrafią polecieć nawet na drzwiach od stodoły. Klasyka już nie ma, ale kontraktowanie na potrzeby polskiej armii różnej maści drzwi od stodół trwa w najlepsze. Oto bowiem Żabojady i Ślimakożercy strzeliły focha (obrazili się na chuje, jakby to określił góral spod Gubałówki) na okoliczność wycofania się polskiego rządu z zakupu Karakali.

 

 
Ciekawostka jest taka, że na rynku śmigłowców można przebierać jak dziad w kijach, natomiast, foch, że ktoś nie chce kupić jego produktu rozbawił mnie dokumentnie. Tym bardziej, że za jednego Karakala mieliśmy zabulić około 62 miliona euro, ale jak czytam na niewygodnym info (link) za tego samego Karakala mały Kuwejt płacił 33 miliona euro.

 
Tak samo było z czterdziestoma ośmioma sztukami latających strucli F-16, które jankeskie sojuszniki wcisnęli nam za 80 milionów za sztukę...dla porównania Izrael za te same latające strucle zapłacił po 45 milionów za sztukę...no wiem, Izraelici, kupili tego dwa razy więcej, ale przecież i tak za nie zapłaciły jankesy:)))...Takie interesy mogą robić tylko tzw ludy wybrane, koczownicze zamieszkujące czosnkowe wzgórza, a goje muszą płacić jak za woły.

 
No chyba, że wyrosły by nam pejsy, albo byśmy założyli białe turbany, cena mogła by być dużo niższa...

 
No więc wracając do Żabojadów i Ślimakożerców... pewnie w niedługim czasie przez nie sprzedane Karakale zawieszą stosunki dyplomatyczne z Kolonią Amerykańską nad Wisłą za obrazę, która pewnie zawoła o pomstę do nieba za geszeft utracony, który miałby wydoić polskie łosie na wiele milionów euro.

 
Czy dziś polskie łosie odetchną z ulgą?

 
Nic bardziej mylnego...polskie łosie zostaną i tak wydutkane na strychu (nie mylić z wystrychnięciem na dutka) bo spadną z deszczu pod rynnę. Bo oto Minister Wojny pełniący obowiązki ministra Obrony Narodowej w Nadwiślańskiej Kolonii Amerykańskiej niejaki Antonio "Banderas" Macierewicz kontraktuje Blek Hołki dla polskiej armii które produkowane będą w fabryce, która kiedyś była polska, która kiedyś produkowała samoloty, która mogłaby produkować polskie śmigłowce, a która za przerywanych rządów Pisiorów lata 2005-2007 została sprzedana jankesom...i kółeczko się zamyka

 
No i tyle Szanowni Państwo jeśli chodzi o Karakale i Blek Hołki...

 

Tekst ukazał się także w Kurniku Politycznym: trybeus.blogspot.co.ke/2016/10/po-co-nam-karakale-i-blek-hoki-czyli.html

KOMENTARZE

 • Od razu wiedziałem,
  że ta "rywalizacja" to tylko kłótnia w chazarskiej rodzinie. Chciał zarobić chazar z Francji a zarobi chazar z USA.

  Macierewicz pytany przez dziennikarza o offset za F-16 (bo ponoć ten francuski nie spełnia oczekiwań rządu) zaczął się jąkać i faflunić jeszcze bardziej niż zwykle. Nawet na złych Pełowców nie miał odwagi zwalić bo to przecież o ukochanych żydków z USA chodziło.
  Za 13 mld złotych można by wybudować ze dwie nowe fabryki i zatrudnić najlepszych inżynierów tylko, że chazar by nie zarobił.
  Dla takiej swołoczy jak ta nasza "elyta" to tylko kulka albo sucha gałąź.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:23:53
  ...jest zajebiście:))...no kuźwa cymes...bym rzekł:))) łubu dubu łubu dubu, niech nam żyje prezes naszego klubu:))) niech żyje nam...będziemy mieć Blek Jarząbki...
 • Wszystko się zgadza, lecz wcześniej PZL Mielec
  produkowały tylko samoloty, teraz też nadal produkują: Sky Trucka i Bryzę.
  Jednak 5 gwiazdek za całość:)
 • @lorenco 17:06:12
  kurde jakoś tak siedziało we mnie, ze produkuje śmigłowce:))...ale Sky Truck też ma śmigła, to może w granicach błędu się zmieściłem:))..dzięki za korektę..pozdr
 • @lorenco 17:06:12
  Polecam.Pozdrawiam. https://www.youtube.com/watch?v=-0ewkQjp1vM
 • za przerywanych rządów Pisiorów lata 2005-2007 została sprzedana jankesom...i kółeczko się zamyka
  Sprzedana, to za dużo powiedziane. W PZL Mielec stały wtedy M-28 Bryza dla wojska, fabryka została wówczas "kupiona" z tymi samolotami, nie pamiętam ile ich było. Tak czy inaczej owe samoloty Sikorsky sprzedał naszemu wojsku. Bilans Sikorsky` emu wyszedł na zero o ile nie na plus.
 • @trybeus 16:47:12
  Nie jest powiedziane,że 80 mil $ za sztukę F-16 szło do kieszeni amerykańskiej firmy.Mogło to być ok 50 milionów a 30 szło na spłatę raty zadłużenia wobec państewka nad Morzem Śródziemnym Przypomnę,że żądają od nas ok 60 mld $.Tak samo miało być z Caracalami,a i nie wykluczone,że będzie też z amerykańskimi helikopterami.
  Nie chcieliśmy dobrowolnie spłacić to judejczycy wyciągną kasę podstępem .Każdy większy kontrakt,każda prywatyzacja będzie obciążona dodatkową kwotą.Więc tak czy siak Polska zapłaci judejczykom bo po to oni są w polskim rządzie aby pomóc wyciągnąć tą kasę
 • @lorenco 17:21:21
  Jezu! No gnojki, po prostu...
 • @matterhorn 17:29:48
  gdzieś słyszałem, że koczowniki chcą już 200 miliardów $...ciekawe ile będą kosztować te Blek Hołki...pozdr
 • @lorenco 17:21:21
  ... kupią jeszcze jakąś rafinerię a'la Możejki ( chyba dali za ten złom $1 mld ) od rosyjskiego żyda miliardera i będą mieć paliwo... do he,he,helikopterów.
 • takie,
  takie maja być helikoptery a nie jakieś drogie.

  http://www.chamskie.pl/upload/images/large/2014/04/helikopterem_nago_2014-04-30_11-43-00.jpg
  pozdrowił ;)
 • @Zorion 20:43:25
  też mi się tak wydaje:))pozdr
 • @trybeus 21:30:40
  Ale się ubawiłem :)
  Zajrzałem pod tę notkę na niedojebanych.pl i co widzę?
  Sam Satyr się uniósł gniewem straszliwym :) Szkoda tylko, http://spiritolibero.neon24.pl/post/134277,usa-z-reka-w-nocniku-czyli-koniec-imperium ten jełop kłamie jak bura suka. Napisał " cyt. // jak to ta antypolska gnida Ruszkiewicz i NEon24 hołdowali Putasowi.// koniec cytatu.
  Ten wyjątkowo arogancki kretyn i cham mógłby (gdyby miał krztę honoru, w co wątpię) podać jakiś przykład mojego udziału w tym "hołdzie"?

  Oczywiście tego nie zrobi z kilku powodów - bo jest zwykłym podlcem bez honoru, nic takiego nie miało miejsca a to, że każdy autor pisze co chce to tylko odróżnia NEon od "niedorobionych".pl. Notka z życzeniami dla Putina była chwilę na prawym pasku i trzeźwy admin ją zwinął do piwnicy.

  A Satyr to przykład takiej samej swołoczy jak ci co zasiadają na "niepoprawnej" ławeczce z mamrotami i pałami w garści.
  Za starej administracji niepoprawnych.pl (fajne czasy) takie cymbały nie miały tam czego szukać i faktycznie Satyr dostał kopa.
 • @ Autor
  "Ciekawostka jest taka, że na rynku śmigłowców można przebierać jak dziad w kijach, ..."

  Wolny rynek :-) Ale sprawa jest bardziej skomplikowana. Bo dochodzi offset i sprawa że blek chołk blek chołkowi nie równy (i stąd może być różnica w cenie). Sam już nie wiem co myśleć. Opinie posła Wrzodaka i Czerownego Barona wskazują na Caracala...

  5*
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:49:54
  Oj tam, oj tam... przyszedł se człek na dyżur do siedziby Związku Ukraińców w Polsce, nieświeży po weekendzie, golnął sobie szklankę na kaca, sała zapomniał wziąć a szklanka bez przegrychy uderza w czerep, no i sobie pomylił.
 • @trybeus 17:13:45 "kurde jakoś tak siedziało we mnie, ze produkuje śmigłowce:))"
  -Dobrze siedziało. -Bo teraz produkuje. -"Wiceprezes PZL Mielec James Katzen zaznaczył natomiast, że Black Hawk w tej wersji jest wielką szansą na eksport dla mieleckiej firmy. Jego zdaniem zainteresowani takim produktem będą zarówno dotychczasowi klienci, którzy już mają Black Hawki, jak i nowi, którzy będą wymieniać stare maszyny na nowoczesne śmigłowce.

  – Każdy potencjalny klient patrzy jednak na decyzję kraju, gdzie helikopter jest produkowany. I byłoby bardzo dobrze, gdyby rząd kupował helikopter, który jest wytwarzany w Polsce. To dałoby duże zaufanie do naszego produktu – podkreślił. http://wiadomosci.onet.pl/rzeszow/w-mielcu-zaprezentowano-uzbrojony-smiglowiec-black-hawk/10hhte
 • @trybeus 17:13:45 -Jedne z najlepszych na świecie;
  https://youtu.be/KbB6jfVrzNY
 • Jest jeszcze Świdnik;
  http://superbiz.se.pl/wiadomosci-biz/pzl-mielec-vs-pzl-swidnik-czym-roznia-sie-ich-smiglowce-sprawdzamy_902875.html
 • Ciekawy komentarz z Mielca;
  "mielecmazi3 years ago
  Ale pierdolenie...robie na PZL to tam jest takie opierdalanie ze nie wiem...jak nam sie chce to robimy jeden śmigłowiec na 2-3 miesiace xD
  Reply" (Źródło; https://www.youtube.com/watch?v=KbB6jfVrzNY&feature=youtu.be )
 • @lorenco 00:32:33
  //...golnął sobie szklankę na kaca, sała zapomniał wziąć a szklanka bez przegrychy uderza w czerep, no i sobie pomylił.//

  No właśnie, jest zasada - piłeś? nie pisz!

  A zobacz co ten gostek napisał dalej pod postem tryba:
  //...A to ciekawe, że na liście stron patriotycznych (tutaj: http://patriotyczna.listastron.pl (link is external)) pod względem ilości odsłon plasujemy się na drugiej pozycji spośród stu tam zaprezentowanych. Ale trudno tam znaleźć NEon24. Dlaczego?... Tego chyba tłumaczyć nie muszę.//

  O jakiej on ''liście stron patriotycznych'' pitoli? Co to za ranking i kto go układał? Założę się, że na pierwszym miejscu jest Szczujnia Tomusia Sakiewicza, bohatera orderu ukraińskiej SB, idola wielu "niepoprawnych" inaczej. Trudno nazwać "patriotyczną" (mówię o "niepoprawnych") stronę, która popiera syjonistyczny PiS, który jest jedynie mutacją PZPR (w szeregach i władzach wiele "osobistości")" UW i PO. To oczywiście patrioci pełną gębą, tylko, że nie Polskiego Narodu.

  I następne łgarstwo Satyrka - //Załóżmy, że któryś z NEon-owców zamieściłby na Niepoprawnych życzenia urodzinowe do Wł. Putina, a Admin mimo przeciwnych głosów Niepoprawnej społeczności nie zdjąłby ich ze Strony Głównej, to znalazłoby się bardzo wielu Użytkowników NP (wśród nich ja), którzy... podziękowaliby Gawrionowi za współpracę i odeszli z NP.//

  Otóż notka z życzeniami dla Putina została zdjęta z SG. (Ładnie to tak bezczelnie kłamać Satyrku?) A, że miała kilka tysięcy wejść? NEon to poważny portal z ogromną rzeszą użytkowników. Komentatorzy na "niepoprawnych" zmieściliby się na ławeczce w Wilkowyjach. I bardzo dobrze bo takich "patryjotów" znad Jordanu nam nie trzeba.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 11:11:43
  //mimo przeciwnych głosów Niepoprawnej społeczności nie zdjąłby ich ze Strony Głównej//

  he he o jakiej społeczności gada:)) satyr, jego "żona" (drugi nick), dżet dżet, dżet i tyle... "społeczność"...na tej społecznej ławeczce w wilkowyjach to nawet miejsce by się znalazło:))...ostatnio to się nawet wykruszają, jazgot nie zasiada, wstydzi się czy ki ch...:)))
 • @matterhorn 17:29:48
  Oni aż tak uczciwi nie są.
  Jak wyciągną kasę podstępem to im się nie będzie opłacało odliczyć tę kasę od wyimaginowanego długu Polaków wobec ich narodu wybranego.

  To kulturowi, patologiczni grabieżcy i oni nigdy nie mają dosyć.
 • @trybeus 18:47:04
  Cap z Gdyni zbawia teraz ludzkość głównie w Szczujni Bohatera Ukrainy Tomusia Sakiewicza. Ale inni dzielnie go zastępują. Zwłaszcza nowe wcielenie Mendy Serwisowej (kontrik) bardzo mi się podoba. Dupek nie ma wstydu.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829