Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
344 posty 8687 komentarzy

blog trybeus'a

trybeus - ...katol i moher z kościoła toruńskiego, parafia podhalańska...łowca jehowitów...

Co prezydent Duda obiecał nowojorskim Żydom?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Spotkanie trwało półtorej godziny i jak czytamy na stronie wszyscy byli zadowoleni (o mały włos nie odtańczyli hava nagila)...

Jak czytamy na stronie prezydenckiej para Prezydencka spotkała się z przedstawicielami organizacji żydowskich. Spotkanie trwało półtorej godziny i jak czytamy na stronie wszyscy byli zadowoleni (o mały włos nie odtańczyli hava nagila)...


Nowojorski generał od ścigania szerokopojętego antysemityzmu od Alaski aż po Birobidżan Abraham Foxman (Liga Przeciwko Zniesławieniom ADL) powiedział:

„Podziękowaliśmy prezydentowi za wypowiedzi przeciw antysemityzmowi i prosiliśmy, aby nadal występował przeciwko niemu. Powiedzieliśmy, że potrzebujemy jego głosu”...

Czyli polowanie na czarownice w Polsce będzie trwało w najlepsze, ale zapewnienie prezydenta w sprawie tropienia antysemityzmu w Polsce mną tak nie wstrząsnęło (nie zmieszało)...jak raczej wypowiedź Abrahama Foxmana (Liga Przeciwko Zniesławieniom ADL), którą zacytuje w całości:

"- Prezydent wykazał wiedzę w sprawach stosunków polsko-żydowskich i wrażliwość w sprawach historii - powiedział Foxman.  - Potrzebujemy jego głosu, bo się martwimy. Martwimy się o demokrację w pewnych krajach bardziej niż w innych. Polska bowiem jest miejscem naszych urodzin i miejscem naszych pogrzebów. Zbyt wielu naszych bliskich tam zmarło" - dodał.

Jak poinformował Foxman, podczas spotkania rozmawiano też o kwestii restytucji mienia żydowskiego w Polsce i o stosunkach Polski z Izraelem."

Zawtórowała Foxmanowi przewodnicząca Jewish Council for Public Affairs, dr Cheryl Fishbein...:

"- Myślę, że prezydent Duda jest dobrym człowiekiem i szczerze chce jasnego, uczciwego dialogu ze społecznością żydowską. Myślę, że to, co nam powiedział, było uczciwe i prawdziwe" - 

powiedziała dr Cheryl Fishbein.

//www.prezydent.pl/aktualnosci/wizyty-zagraniczne/art,119,spotkanie-prezydenta-andrzeja-dudy-z-przedstawicielami-organizacji-zydowskich.html

Więc co takiego obiecał prezydent Duda nowojorskim Żydom? 

Zanim się zastanowimy, to odsłuchajmy co takiego w sprawie restytucji mienia żydowskiego i odszkodowań dla żydów miał do powiedzenia kandydat na prezydenta Andrzej Duda, który zawitał w marcu 2015 roku do Radia Maryja...do odsłuchania od 1:30:20...konkretne pytanie o odszkodowania dla żydów...

https://www.youtube.com/watch?v=qp54Fu9HRVY

Mamy wypowiedź coś w sensie, że Polaków na to nie stać, aby jakiekolwiek i komukolwiek wielkie odszkodowania wypłacać...proszę odsłuchać, to tylko 4 minuty, a jakże ważne...
Niestety, albo wtedy kandydat na prezydenta Polski Andrzej Duda robił z gęby cholewę, albo jak prawdziwy żyd talmudyczny to co mówił, to w duchu odwoływał (poczytajcie talmud, żyd może przysięgać nawet przeciwko sobie, ale jeśli w danej chwili w duchu tą przysięgę odwoła, to przysiega jest nieważna)...bo mamy głosowanie w Sejmie z dnia 24-01-2014, czyli ponad rok wcześniej, od sumiętowania się Andrzeja Dudy, że żadnego odszkodowania Polska wypłacać nie będzie...

//www.obiektywnie.com.pl/artykuly/jak-glosowano-w-sprawie-odszkodowan-za-holocaust.html

//orka.sejm.gov.pl/Glos7.nsf/nazwa/59_79/$file/glos_59_79.pdf

I Platfusy i Pisiory łapka w łapkę głosowali "za", a i Andrzej Duda jak najbardziej "za"...

A może wystarczyłoby poczytać co na ten temat ma do powiedzenia polski Żyd Norman Finkelstein, który wyraźnie zasugerował jak trzeba rozmawiać z gangiem nowojorskich wyłudzaczy...tekst nie nowy, ale warto przypominać: 

Jak odpierać ataki na Polskę

Poniżej zamieszczony jest tekst otrzymany 28 grudnia 2000 od: Mirosława J. Wiechowskiego

W połowie grudnia 2000 roku, w Nowym Jorku rozpoczęły się przesłuchania sądowe w sprawie wytoczonej przeciwko Rządowi Rzeczypospolitej.

Proces ten toczy się w wyniku zbiorowej skargi pewnej grupy amerykańskich Żydów . Oskarżyciele żądają zwrotu nieruchomości, które zostały zabrane ich rodzinom podczas okupacji niemieckiej, oraz oczekują że rząd polski wypłaci im także wysokie odszkodowania .

Przy okazji przesłuchań w sądzie, działacze żydowscy zorganizowali konferencję prasową z udziałem Alana Hevesi, glównego rewidenta finansowego miasta Nowy Jork oraz Carla McCall’a, glównego rewidenta finansowego stanu Nowy Jork, którzy zagrozili, podobnie jak w przypadku Szwajcarii, że istnieje możliwość zastosowania blokady finansowej i bojkotu ekonomicznego wobec polskich firm i banków, o ile Polska nie podporządkuje się tym roszczeniom.

Wbrew życzeniu organizatorów, na konferencji prasowej wystąpił Dr Norman Finkelstein,profesor City University of New York, który określił skargę, i całą akcję polityczną wymierzoną w Polskę, jako jeszcze jeden przykład wyłudzania pieniędzy.
Ten proceder, w którym cynicznie wykorzystuje się nieopisaną tragedie europejskich Żydów, zyskał określenie „przemysł Holokaustu.”

Termin został wprowadzony przez profesora dr Finkelsteina, nota bene z pochodzenia polskiego Żyda, który w swej doskonale udokumentowanej książce ukazał machinacje finansowe, prawne i pozaprawne stosowane przez niektóre wpływowe organizacje żydowskie. Jego książka nosi tytuł „The Holocaust Industry”i ma się ukazać także w polskim tłumaczeniu. Korespondencje z profesorem Finkelsteinem, nawiązałem po przeczytaniu tejże książki, której treścią byłem głęboko poruszony.
Historia jego żydowskich rodziców, którzy przeżyli Getto Warszawskie i uratowali się z obozów koncentracyjnych w Majdanku i Oświęcimiu, obejmuje także ich pobyt w obozie pracy w Częstochowie.

W tym mieście mieszkała też moja matka, głęboko wierząca katoliczka, która przez kilka lat podczas wojny opiekowała się żydowską dziewczynką, ratując jej życie. Rodzice dziecka , którzy także przeżyli wojnę, przebywali w obozie wspomnianym przez dr Finkelsteina. Dwa lata temu, matka moja, nieżyjąca już od blisko trzydziestu lat, otrzymala, post mortem, medal i tytuł Sprawiedliwy Wsród Narodów Świata za swe poświęcenie i bohaterstwo.
Parę dni temu zapytałem prof. Finkelsteina, dlaczego zdecydował się „zaburzyć” (jak podała „Rzeczpospolita”) konferencję prasową w Nowym Jorku. W odpowiedzi otrzymałem list, który zawiera WAŻNE SUGESTIE DLA RZĄDU POLSKIEGO. Za zgoda autora, przedstawiam ten list poniżej (w moim przekładzie z angielskiego):

…Uczestniczyłem w konferencji prasowej (jak i w przesłuchaniach sądowych) z nadzieją, że uda mi się zepsuć im zabawę . Ten gang handlarzy Holokaustem, pozbawiony jest już wszelkich hamulców.Uważam, ze rząd polski popełnia błąd, próbując pokonać ich za pomocą prawników. W ten sposób nigdy nie wygra w tym układzie. Jedyną szansą dla Polski jest publiczne obnażenie tych złodziei – na przykład przez ogłoszenia w najwżniejszych gazetach. Jest wielu Żydów, którym nie podoba się to, co robi przemysł Holokaustu. Polski rząd powinien uzyskać od nich publiczne oświadczenia. W istocie wiele takich oświadczeń zostało już opublikowanych. 

Pozwalam sobie zacytować dwa przykłady.

W numerze z września 1999 wpływowego żydowskiego czasopisma „Commentary”, redaktor Gabriel Schoenfeld napisał:

„Niektóre osoby wewnątrz i na zewnątrz zorganizowanej społeczności żydowskiej, nie cofają się przed stosowaniem żadnej z możliwych nieprzyzwoitych i hańbiących metod po to, aby tylko wydrzeć każdy ostatni frank, lir,gulden czy markę nalezną czy nie należną.” („Holocaust Reparations: A Growing Scandal”).

W numerze z grudnia 2000 wpływowego konserwatywnego pisma „First Things”, żydowski historyk William Rubenstein dokonal starannego przeglądu listy roszczeń „przemysłu holokaustowego” wobec Polski. W konkluzji stwierdził on:

„Osobiście nie mogę dostrzec żadnego przekonywującego powodu, dla którego obecny rząd polski miałby wypłacić choćby jeden cent za nieruchomości żydowskie”. („A Flawed Expose”).

Uważam, że zamiast prowadzić skazaną na przegraną walkę w sądach, lepszym i mądrzejszym wykorzystaniem środków finansowych przez rząd polski, byłoby opublikowanie w New York Times’ie płatnego ogłoszenia cytującego powyższe opinie pod tytułem –„ ABY POLSKA BYŁA POLSKA” –
kończy swój list Norman G. Finkelstein.

https://marucha.wordpress.com/2012/04/02/przemysl-holocaustu-norman-finkelstein-jak-odpierac-ataki-na-polske/

Dlaczego następny, ponoć propolski rząd nie korzysta z sugestii prof. Normana  Finkelsteina? Dlaczego polski Prezydent spotyka się z nowojorskim Gangiem Handlarzy Holokaustem (jak to określił prof. Finkelstein) i obiecuje im restytucję mienia żydowskiego?

Prezydencie Duda...co takiego obiecałeś nowojorskim Żydom? Lasy, wodę, powietrze, kopaliny? Bo więcej Polacy już nie mają.

Polacy mają prawo to wiedzieć...

zdjęcie pap.pl


Tekst ukazał się także w Kurniku Politycznym...

trybeus.blogspot.com/2016/09/co-prezydent-duda-obieca-nowojorskim.html

 


 

 

KOMENTARZE

 • Myślę, że obiecywał to przed wyborami
  http://gazetawarszawska.com/judaizm-islam/614-knesset-w-krakowie-i-sprzedawczyki
  Obiecywał i Polakom i Żydom, dziś Polakom pokazał figę, powiedział im, "dziękuję bardzo pożyteczni idioci" a w USA powiedział krótko, "Zadanie wykonane, i będzie kontynuowane".
 • Już niedługo się dowiemy, co żydki knują...
  Spotkali się, świeżej macy podjedli, popili krwią nieochrzczonego niemowlęcia, i na pewno coś niecnego uknuli.

  Tylko, że u nas na Ojczyźnie nic do ukradzenia już nie ma. Bida z nędzą nas przed żydłakami uchronią. Z pustego i Szalomon nie ukradnie. Żydziszcze na naszym nie potłuścieje, bo tyla u nas dobra, co człowiek przy dupie nosi. Trochę ciuchów cywilek, meble na kwaterze prywatnej z europalet, rower na raty rozpisany. Komórka od Niemca ukradziona co najwyżej wartość ma monetarną, no i Medalik złoty, co na klacie wisi bo matka zdejmować nie kazała. Medalika nie oddamy, a cała reszta, po prawdzie, gówno warta.

  Niech żyd wszystko zabiera, nadzy wyszliśmy na świat i nadzy do Pana pójdziemy. Co tu się o resztówki dawnego bogactwa troszczyć, w wojnie nadchodzącej wszystko sobie odbijemy i odkujemy się. Z pustym bandziochem bardziej żołnierz bitny. Dobrze, że żydziszcze wszystko zagarnie, nędza bardziej jeszcze nas uszlachetni i do boju usposobi.
 • @Pan podporucznik 23:46:41
  --::))))) i zadziała PRAWO KARMY !! jak byli znienawidzeni TAK i ZOSTANĄ !.
 • @Pan podporucznik 23:46:41
  Bzdury piszesz.
  Polska ma jeszcze dużo bogactwa do rozkradzenia.
  Jeśli piszesz, "Niech żyd wszystko zabiera, nadzy wyszliśmy na świat i nadzy do Pana pójdziemy" to proponuję żebyś na początek dał dobry przykład.
  Rozdaj to co masz innym.
 • @Autor
  Ja to bym się tymi obietnicami Prezydenta nie przejmował.W te jego obiecanki i tak nikt nie wierzy nawet on sam.Po prostu on jest jak chorągiewka na wietrze ,kieruje się tam gdzie wiatr zawieje.Co innego gada w Toruniu,co innego na spotkaniu z judejczykami a jeszcze co innego na sesji ONZ w NJ
  Na tej sesji bodajże dzień przed spotkaniem z pejsatymi wbił im nóż w plecy i nie tylko im a także jankesom.Oto co powiedział na tej sesji:

  "Dziś chcę wyraźnie powtórzyć: musimy doprowadzić do przestrzegania zasady wyrażanej rzymską sentencją Ex injuria jus non oritur – „z bezprawia nie wywodzi się prawo”. Żaden agresor nie ma prawa do okupowanego przez siebie terytorium. Odrzucamy system, w którym o losie narodów decyduje polityka siły i agresji."

  albo

  "Kiedy jakieś państwo dokonuje agresji, prowadząc swoją politykę za pomocą czołgów, rakiet i bomb, społeczność międzynarodowa jest zobowiązana do odrzucenia faktów powstałych w wyniku takich działań – powiedział prezydent Andrzej Duda w czasie otwarcia 70. sesji Zgromadzenia Ogólnego ONZ"

  No i popatrz Pan słowa te bez wątpliwości odnoszą się do dwóch największych agresorów na świecie USA i Izraela no bo chyba nie miał na myśli Rosji,która odebrała Krym banderowcom który po pijaku przyznał im jakiś łachudra.
 • @
  Stanisław Michalkiewicz - Proszę ujawnić, jakie umowy zawarł Pan z ADL, panie Prezydencie!

  https://www.youtube.com/watch?v=uX58geCR_OQ
 • @Robik 08:39:13
  //Polska ma jeszcze dużo bogactwa do rozkradzenia.//

  oczywiście, ale teraz to się kradnie inaczej, teraz trzeba zakontraktować i rękami gojów to eksploatować...to wyższa kultura "przedsiębiorczości"...pozdr
 • @Moher 09:12:15
  to raczej była jego babcia, ale bardzo dobrze rozeznająca temat "żydowskich interesów" kręconych po świecie..pozdr
 • @matterhorn 09:15:06
  no odnoszą się jak najbardziej, ale jak sam wspominałeś wyżej, że w te jego słowa nikt nie wierzy, nawet on sam:))) to nie ten kierunek, patrzeć na Orbana i nasladować, a nie jeździć po świecie i się nadymać...a pani prezydentowa zachowała się jak ...właśnie blondynka...chciała odegrać Merlin Monroł??? Słabo to wyszło...pozdrawiam

  https://www.youtube.com/watch?v=rom9mZQ-zRg
 • @ewinia 09:21:37
  dzięki za filmik, może jakąś petycję trza będzie zrobić?pozdrawiam

  Czy ktoś by się podjął??
 • @e-misjonarz 06:03:07
  no tak:)) bijąc żonę byłby paskudnym antysemitnikiem:))
 • @Zawisza Niebieski 23:17:26
  w takim razie robi jak by to określił góral spod Gubałówki "z gęby dupę"
 • Duda to prezydent Polski ? czy prezydent żydów z polin !!!!!
  Słowianie ! już kilka razy słyszałem z ust prezydenta Dudy że on będzie wałczył z antysemityzmem !!!!! ALE ANI RAZU NIE SŁYSZAŁEM BY Duda
  POWIEDZIAŁA ZE BĘDZIE WALCZYŁ Z ANTYPOLONIZMEM !
  !
  Co jest ? Duda jest polskim prezydentem ? czy prezydentem żydów ?
  !
  Ja już mam wyrobione zdanie o prezydencie Dudzie , Duda to prezydent żydów i ukraińców !!! on z Polakami Słowianami ma tyle do czynienia gdy pobiera pierwszego pensje z naszych podatków !!! to jedyna jego styczność z Polakami !
  !
  Reszta jego życiowej energii jest poświęcana żydowskim i ukraińskim interesom kosztem Polski i Polaków !
  !
  Embargo na polskie produkty dalej obowiązuje !!!! firmy i rolnicy padają na pysk ! bo interesie światowej żydowskiej mafii jest wojna z Rosją ! Duda i żydowska klasa pasożytów [ partyjnych z lewa i prawa ]
  co miesiąc pobiera sobie z naszych podatków sowite pensję !!!! te żydowskie pasożyty się wyżyją !! a o resztę te zgniła pasożytnicza żydowska zgraj sie nie martwi !
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach ! Polska bez żydów to Polska Bogata i Bezpieczna !!!! Precz z żydami ! precz z żydo-NATO i żydo-UE !!!!!
 • @trybeus 09:43:13
  Ano robi sobie "z gęby dupę" bo doskonale sobie zdaje sprawę,że bez żydowskiego parasola nigdy by nie został Prezydentem Polski.
  Żaden Polak nie zostanie Prezydentem kraju bez tego parasola.Funkcję tą może pełnić tylko osoba pochodzenia żydowskiego ,osoba mająca za współmałżonka żyda lub też w ostateczności zatwardziały filosemita.
 • Kto Żydem?
  Pojawia się zasadnicze pytanie; a kto to jest Żyd, kim są Żydzi.
  Wiemy, że Bóg powołał potomków Abrahama na bycie narodem tzw. wybranym. Część ludzi pojmuje pojęcie narodu wybranego jako taki lepszy naród od innych narodów. Ale potomkowie Abrahama zostali wybrani, aby nauczyć się prawidłowo żyć z Bogiem i w ten sposób mieli stać się dla innych narodów przykładem błogosławieństwa, jakie daje Bóg ludziom poprawnie żyjącym z Bogiem.
  Abraham miał syna Izaaka.
  Izaak miał dwóch synów; Jakuba i Ezawa.
  Ezaw sprzedał swoje pierworództwo Jakubowi i dzięki temu Jakub zyskał błogosławieństwa wynikające z bycia synem pierworodnym. Później Bóg zamienił Jakubowi jego imię na Izrael. I Jakub - Izrael miał następnie 12 synów, którzy dali początek 12 pokoleniom Izraela.
  Następnie trafili oni do Egiptu, gdzie po początkowym powodzeniu tak się rozmnożyli, że stając się zagrożeniem dla Egipcjan popadli w niewolę i prześladowanie. Dopiero około 1400 lat przed Chrystusem Mojżesz (przy Bożej pomocy) wyprowadził ich z niewoli Egipskiej.
  Zamieszkali na terenach (wówczas zwanych Kanaanem) zbliżonych do dzisiejszego państwa Izrael. Patrząc na mapę widzimy, że Izrael leży na przecięciu linii komunikacyjnych pomiędzy Europą, Azją i Afryką. Izraelici gdyby żyli i postępowali zgodnie z podpowiedziami Boga, to mieli szansę stać się dla innych narodów żywym przykładem błogosławionego życia, gdy jest ono poddane Bogu. Ale wielokrotnie odchodzili od Boga i doznawali bolesnych korekt. Nie spełniali roli do jakiej powołał ich Bóg.
  W końcu dochodzimy do czasów króla Dawida (tego który zabił Goliata) - około 1000r. przed Chrystusem i jego syna króla Salomona. Powstaje w Jerozolimie świątynia i rozpoczyna się kult świątynny. Izrael poprawnie odnosząc się do Boga staje się potężnym i bogatym państwem. Ale już w następnym pokoleniu, syn Salomona doprowadza do rozpadu tych 12 pokoleń na dwa państwa;
  - Juda i Beniamin tworzą państwo Judę ze stolicą w Jerozolimie.
  - Pozostałe 10 plemion zakłada państwo Izrael ze stolicą Samarią.
  W 723r. przed Chrystusem Samaria po 3 larach oblężenia zostaje zdobyta przez Asyrię i 10 plemion państwa Izrael zostaje uprowadzonych do niewoli. A w niewoli ulegają rozproszeniu i giną w odmętach historii.
  Na dzień dzisiejszy brak jest zweryfikowanych potomków tamtych 10 pokoleń.
  Dla odmiany państwo Juda i Jerozolima ulegają ostatecznemu podbiciu przez Babilon w 586r przed Chrystusem. Jednak pomimo uprowadzenia do niewoli, po 70 latach znaczna ich część wraca do Jerozolimy.
  W Starym Testamencie mamy wiele informacji o odchodzeniu zarówno Izraela jak i Judy od Boga. A bolesne dopusty Boga świadczą o tym, że generalnie ten naród pomimo szczególnego wybrania do odegrania ważnej roli nie spełniał swego zadania.
  Od czasu powrotu z niewoli babilońskiej, aż do czasów Chrystusa mieszkańcy Izraela stają się mieszaniną narodowościową. W tym narodzie uprawiającym Judaizm jest coraz więcej nie etnicznych Izraelitów.
  Pojęcie Żyda pojawia się po raz pierwszy w Księdze Ezdrasza z około VIw. przed Chrystusem.
  Gdy w niewoli babilońskiej Izraelici nie mieli swego jedynie poprawnego miejsca kultowego - Świątyni Salomona, to ich spotkania skupiały się na studiowaniu Pism i modlitwach. Powstała instytucja synagogi.
  W czasach Chrystusa jest już zrekonstruowana Świątynia Heroda, funkcjonują synagogi, ale Żydzi nadal nie są dla innowierców, dla pogan poprawnym świadectwem Boga. Nawet przykładają rękę do mordu na Synu Bożym.

  Pojawia się zatem pytanie: kim jest Żyd, co oznacza pojęcie Żyda, Żydostwa?
  Jak łatwo się zorientować, już w czasach Pana Jezusa Chrystusa praktykujący Judaizm, a więc życie z Bogiem wg Starego Testamentu byli po części etnicznymi potomkami człowieka o imieniu Izrael, a po części mieszaniną z poganami.
  Część Żydów kultywowała Judaizm ale z wpływami Talmudu.
  Talmud jest uporządkowanym zbiorem praw religijnych, opartych na rozważaniach rabinów żyjących między III wiekiem p.n.e. a VI wiekiem n.e.)
  Krótko po wniebowstąpieniu Chrystusa pojawia się pojęcie synagogi szatana. Pan Jezus w widzeniu Jana mówi o synagodze :"wiem, że bluźnią tobie ci, którzy podają się za Żydów, a nimi nie są, ale są synagogą szatana." Obj.Jana 2,9.
  Wniosek jest taki, że podający się za Żyda może być satanistą.

  Następnie dochodzi do dwóch zasadniczych powstań żydowskich. Pierwsze w 66r stłumione w 70r.
  Podczas powstanie w 132r. powstańcy prześladowali i zabijali chrześcijan za odmowę wyparcia się wiary w Jezusa Chrystusa i uznanie Szymona ben Koziby za Mesjasza. W efekcie powstań wielu Żydów ginie i wielu zostaje rozproszonych po imperium rzymskim.

  Jeszcze w czasach Chrystusa mieliśmy Faryzeuszów, Sadyczeuszów i Eseńczyków. Mieli oni różne podejście interpretacyjne na temat zmartwychwstania, aniołów, ducha.
  Różnili się także pomiędzy sobą w odniesieniu do tego jak traktować pobożnie innych ludzi, Boga, rzeczy materialne.
  Które z tych sekt ma prawidłowe odniesienie do Żydostwa?

  Mamy następny przykład wpływów Judaizmu, tym razem pośród etnicznych pogan. Kronikarz al-Masudi podaje, że w latach panowania kalifa Haruna ar-Raszida (786-809) elity chazarskie stały się wyznawcami judaizmu. Według autora Odpowiedzi króla Józefa kagan-begiem, który przeszedł na judaizm był Bulan. Jeden z następców Bulana, Obadjasz narzucił religię żydowską swoim poddanym, a na tereny Chazarii emigrowali Żydzi z Bizancjum i kalifatu. Wyznawcy innych religii zostali uznani za wrogów królestwa. Ustanowienie królestwa izraelskiego w kaganacie chazarskim wzbudziło reakcje ze strony Bizancjum i Kijowa
  A państwo Chazarów funkcjonowało na północ od Kaukazu z wpływami aż do Kijowa.

  A jak traktować Żydów, którzy praktykują kabałę, którzy zawiązują sobie na rękach rzemienie pobożności, albo lekceważą noszenie tych rzemieni?

  Analizując współczesny obraz Żyda musimy się zastanowić o kim mówimy i o jakim człowieku z jakimi zapatrywaniami na Boga patrzymy?
  Czy jest to etniczny potomek Izraela? Jak to sprawdzić?
  Czy jest to etniczny mieszaniec Izraelczyka, Izraelitki z jakąś dozą etnicznego poganina?
  Czy jest to etniczny poganin jak np. Herod Wielki który był Idumejczykiem, czy jakiś Chazar wyznający Judaizm?
  Czy jest to Żyd, który nie czyta Tory, nie czyta Starego Testamentu, a kieruje się w swoim życiu tylko wymogami Talmudu?
  Czy jest to Żyd - ateista?
  Czy jest to Żyd nie uznający legalności państwa Izrael jak np. uczestnicy 10 tysięcznego spotkania Chasydów w Nowym Jorku?
  Czy jest to Żyd, który ma zabójcze nastawienie do Chrześcijan jak ci z 132r. gdy mordowali Chrześcijan?
  Czy Chazar wyznający, praktykujący Judaizm jest Żydem?
  Czy Chazar praktykujący tylko Talmud jest Żydem?
  Czy Żyd to Izraelczyk – potomek Jakuba-Izraela?
  Czy można być Żydem nie będąc Izraelitą – jako potomkiem człowieka o imieniu Izrael?
  Czy Izraelita - jako potomek Izraela, to Żyd?
  Czy Żydami są Chasydzi nie uznający legalności państwa Izrael?
  Czy Żydami są mieszkańcy państwa Izrael nie uznający Chasydów?
  Czy uprawiający magię kabały to członek narodu wybranego, Żyd prowadzący innych do Boga, czy satanista praktykujący magię?

  Czy współcześni ludzie nazywający siebie Żydami, nazywani przez innych ludzi Żydami są tymi, którzy realizują swe wybranie do przyprowadzania pogan do Boga, czy są to poganie odstraszający swym postępowaniem od miłosiernego i kochającego Boga?

  A co, jeżeli zauważymy, że wiele z narodów nie mających nic wspólnego z potomkami Abrahama i Izraela są semitami?
  Gdy zauważymy, że Żydzi Izraelscy wielokrotnie krwawo atakują tych semitów nie żydowskich, to Izraelczycy są największymi antysemitami. A to dlatego, że o ile w państwach np. europejskich nazywa się antysemitami tych, którzy co najwyżej werbalnie odnoszą się nieprzyjaźnie do Żydów, to sami Żydzi odnoszą się do innych semitów agresywnie, a wręcz zabójczo. Przykład Palstyńczyków semitów.
 • Kto Semitą?
  Kto jest Semitą?


  "…samych siebie nazywają Żydami, a nie są nimi, lecz synagogą szatana." Objawienie 2:9 BT.

  Wczasach, gdy nazwanie kogoś antysemitą jest równie silnym argumentem, jak uderzenie siekierą w głowę warto zastanowić się, kto jest tym słynnym Semitą. Z Wikipedii dowiadujemy się, że to ktoś wywodzący się od Sema jednego z synów Noego. Ponieważ Noe miał tylko trzech synów, więc 1/3 świata powinna być Semitami. To bardzo dużo. Jeśli więc zawęzimy Semitów tylko do jednego narodu i to w dodatku tylko kilkunastomilionowego to musielibyśmy uznać, że Bóg wyjątkowo nie pobłogosławił Semowi a przecież Pismo Święte mówi coś odwrotnego.

  Więc już na tym etapie widzimy, że coś z tymi semitami jest nie tak jak powszechnie się uważa. Wikipedia to bardzo niepewne źródło, czego dowodem jest twierdzenie, że Kananejczycy też byli semitami. Dlaczego jest to dziwne? Ponieważ Kananejczycy nie byli potomkami Sema tylko jego brata Chama. Zaliczanie ich do Semitów tłumaczy się tym, że posługiwali się wspólnym dla Semitów językiem. To znaczy, że druga definicja wyjaśniająca, kim są Semici zakłada, że są to ci, co posługują się językiem semickim. Jedna definicja przeczy drugiej, ale w obu znajdują się hebrajczycy, których znamy pod nazwą Izraelici. Skoro, więc Semitami byli potomkowie Sema plus ci, co mówili językiem Semickim to musimy uznać ze semitów na ziemi jest więcej niż innych potomków Noego.

  Nazywanie Semitami tylko narodu żydowskiego wydaje się być nieuzasadnione a nawet mylące. Nawet, jeśli Żydzi są semitami, co wcale nie jest pewne, to zawężanie tego słowa tylko do nich jest w najlepszym razie dezinformacją a w najgorszym zaborczym przywłaszczeniem. Czy więc Żydzi są Semitami? Ci z nich, którzy wywodzą się od Abrahama z pewnością są semitami, ale ci, co nie wywodzą się od Abrahama ani tym bardziej od Jakuba (Izraelity) prawdopodobnie nie są Semitami to znaczy, że nawet mogą nie wywodzić się od Sema. Jak to możliwe?

  Żydzi mają problem z określeniem, kto jest Żydem? Jest to problem, którego nikt nie potrafi rozstrzygnąć i czasem jakiś Żyd przyzna się do tego. Na przykład jeden z najbardziej znanych żydowskich polityków, profesor nauk politycznych, przewodniczący Knesetu (1992–1996) i ambasador Izraela w Polsce (2001–2003), Szewach Weiss często przyznaje, że jest problem ustalić, kto jest żydem. Ponieważ żydzi w pewnym okresie za swoich uważali każdego prozelitę (nawróconego), więc są żydzi całkowicie ciemnoskórzy, którzy nawet nie są „piątą wodą po kisieli” w stosunku do prawdziwych potomków Jakuba. A przecież są też prozelici o białej skórze, których nikt nie posądza o to, że są przyszywanymi Izraelczykami i mogą być na przykład potomkami przeklętego Chama.

  Są też całe plemiona niepochodzące od Jakuba takie jak Edomici, którzy wmieszali się (125 r. przed Chr.) w naród izraelski jeszcze przed przyjściem Mesjasza na ziemię. Oni stanowią większość z żydów sefaradyjskich. Jest też słynne plemię chazarskie (żydzi aszkenazyjscy), które nie ma żadnych powiązań genetycznych z Jakubem a stanowi dziś ponad 80% ludzi przyznających się do pochodzenia żydowskiego. Oni stanowią większość dzisiejszego żydostwa, dlatego wygląd przeciętnego Żyda w ogóle nie kojarzy się z Semitami. Przeciętny Semita dziś to Arab. Z tych powodów nazywanie kogoś antysemitą, dlatego że nie lubi żydów jest, co najmniej naiwne żeby nie powiedzieć bardziej dosadnie głupie. Śmiem twierdzić, że jest wręcz odwrotnie to żydzi są największymi na świecie antysemitami, piszę o tym w temacie "Żydzi są największymi antysemitami na świecie.".

  "Oto Ja ci daję [ludzi] z synagogi szatana, spośród tych, którzy mówią o sobie, że są Żydami - a nie są nimi, lecz kłamią. Oto sprawię, iż przyjdą i padną na twarz do twych stóp, a poznają, że Ja cię umiłowałem." Objawienie 3:9 BT

  ________________________

  krzysztof sługa pomazańcowy
 • Moher
  Jeśli masz coś ciekawego do powiedzenia, to proponuję wpis na Twoim blogu.
  Co to jest, u diabła?
  Był normalny wpis i dyskusja, a potem nic tylko moher, moher, moher, moher i moher rozmawiający z moherem. To jest zwykły trolling, drogi moherze, nic więcej.
 • Jak zweryfikować prawdziwą pobożność?
  W Bożym Słowie czytamy taką ciekawą definicję prawdziwej pobożności:
  "Prawdziwa pobożność, to poprzestawanie na małym".

  No i przechodzimy do sedna. Chcesz się zorientować, czy masz do czynienia z prawdziwie pobożnym człowiekiem, czy masz do czynienia z człowiekiem, który zna Boga i respektuje Jego zasady, podpowiedzi?

  Prawdziwie pobożny człowiek to ten, który ogranicza swoją konsumpcję.
  Prawdziwie pobożny człowiek to ten, który nie gromadzi skarbów na ziemi.
  I teraz przyjrzyjmy się polskiej rzeczywistości religijnej.
  Jak wygląda największa religijna korporacja w Polsce? Jak funkcjonują jaj funkcjonariusze? Czy gonią za pieniędzmi, za bogactwem, czy żyją na bogato, czy raczej świadomie ograniczają własną konsumpcję, jednocześnie udzielając szczodrze z tego co posiadają, czy organizują wsparcie dla najbardziej potrzebujących w najbliższej okolicy?

  Dobrym sprawdzianem jest też weryfikacja tzw. Żydów. Do czego dążą i to po trupach? Do Boga, do życia z Bogiem, czy do bogactwa... I to nie stroniąc od oszustw, wymuszeń, korupcji, szantażu...?
  Jeżeli Żydzi charakteryzują się skromnością, uczciwością, ograniczaniem swej konsumpcji to by świadczyło, że znają Boga i że żyją z Bogiem. Tym samym wypełnialiby zadanie narodu wybranego, do świadczenia innym o Bogu.
  A jeżeli są pazerni, a w swych dążeniach do posiadania rzeczy materialnych, pieniędzy nie unikają grzechów, to by oznaczało że żyją po pogańsku. I to pomimo wybrania ich przez Boga do pełnienia zaszczytnej roli ewangelisty ogólnoświatowego.

  Synagoga szatana nie jest Bożym ludem.

  O ile wymiarem Bożego błogosławieństwa w ST był dobrobyt materialny, to nowe przymierze wyróżnia dwie szczególne cechy, które będą wywyższone przez Boga:

  - Sprawiedliwi zajaśnieją w Królestwie Bożym, Mt.13,43
  - Jak dzieci będą najwięksi w Królestwie Niebios Mt.18,1-4

  Ludzie których zasadniczym dążeniem są przemijające wartości tego świata wskazują na swe pogaństwo.

  Chcesz zweryfikować danego człowieka, nawet religijnego, nawet wystrojonego w kolorowe szatki udające jego pozycję religijną?
  Sprawdź jego dążenia, cele życiowe.

  Do czego dążą Żydzi?
 • @von Finov 19:27:23
  wejże już nie pierdol...
 • @Lotna 16:58:49
  Otóż to, fajnie się czytało aż zdechło.
  Jakby w pewnym momencie człek przeniósł się na strony Gazety Polskiej lub tym podobne.
 • Jest na YT film o ADL
  Nakręcił go też Żyd, ale z Izraela.
  Najpierw lecą tyrady Foxmana na temat tego okropnego antysemityzmu, a na prośbę reżysera idzie do urzędników i okazuje się iż psińco. A to ktoś nie chciał dać Żydowi urlopu, a to jakiś policjant w czasie pogrzebu powiedział coś antysemickiego i go podsłuchano i tym podobne pierdoły...

  Z tego wyraźnie widać, że ADL służy innemu celowi, bo nie do uwierzenia jest, że taka machina zajmuje się pierdołami; tu wystarczyłoby dwu, trzyosobowe biuro interwencji. Zapewne ta machina metodą szantażu, zastraszania i podobnymi wyłudza pieniądze na całym świecie i nie idzie tu o drobne sumy. Innymi słowy ADL to struktura mafijna.
 • Co on mógł im jeszcze obiecać ?
  Sądząc po ruchach w rządzie to jak najszybszą likwidację Ministerstwa Skarbu Państwa i utworzenie tego pisowskiego NFI pod nazwą "Holding".
  Pozdrawiam.
 • @trybeus 20:00:32
  Drogi Trybeuszu!

  Nie wiem, czy znasz, czy pamiętasz taką polską komedię, gdzie producent bimbru zatrudnił u siebie jako gosposię faceta i duże zakupy cukru uzasadniał badaniami nad zawartością cukru w cukrze.

  Dzisiaj idąc podobnym tokiem myślenia, spotykając jakiegoś tzw. Żyda możemy go zapytać, jaką ma w sobie zawartość Żyda w Żydzie.

  A tak przy okazji. Nie używaj słów powszechnie postrzegalnych jako wulgarne, bo Cię właściciel bloga zbanuje.
 • @emsi 15:06:23
  // Parzcież //

  a co to za wygibas słowny
  raczej to nie literówka
 • @Husky 15:25:11
  Ach, przecież chodzi tu o "przecież". Tak to jest jak się poprawia z automata.
 • Jeden wielki przekręt - przemysł holokaustu, największe kłamstwo w dejach ludzkości.
  Przecież prezydent nie jest od ścigania antysemityzmu. Od tego są sądy. Jego zapewnienia zatem nic nie znaczą.

  Takie zestawienia również nic nie znaczą: "Jak poinformował Foxman, podczas spotkania rozmawiano też o kwestii restytucji mienia żydowskiego w Polsce i o stosunkach Polski z Izraelem."

  Foxman nie jest żadną stroną w pertraktacji, a Izrael nie jest spadkobiercą tzw. mienia żydowskiego sprzed 1948 roku. W czasie tzw. holokaustu państwo takie jak Izrael nie istniało, a ADL nie ma mandatu do reprezentowania żydów.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031