Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
344 posty 8687 komentarzy

blog trybeus'a

trybeus - ...katol i moher z kościoła toruńskiego, parafia podhalańska...łowca jehowitów...

Honor Józefa Becka...honor Antoniego Macierewicza...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ja zawsze powtarzam, lepszy jest byle jaki pokój niż najwspanialsza wojna...

Ja zawsze powtarzam, lepszy jest byle jaki pokój niż najwspanialsza wojna. Pojawiają się jednak co jakiś czas politycy (myślę, że nieprzypadkowo), którzy powinni być nazywani dosadnie prowokatorami, a którzy perfidnie zaklinają, przywołują i ściągają na społeczeństwo demony wojny.
Przypomnijmy tzw honor Józefa Becka, gościa, który można stwierdzić wprowadził Polskę do II Wojny Światowej jako pierwszy, to znaczy bardziej dosadnie w imię Polski wypowiedział wojnę Hitlerowi, czym zaciągnął na swoje sumienie śmierć milionów polskich istnień ludzkich...


Przypomnę jego przemówienie...(oprócz zwykłego pitolenia o jakiejś "współpracy angielsko-polskiej", która wyglądała tak, że za ofiarność polskich pilotów angole po wojnie kazali zapłacić sobie za paliwo spalone w bitwie o Anglię w polskim złocie) można wyczytać takie cudo:

"Pokój jest rzeczą cenną i pożądaną. Nasza generacja, skrwawiona w wojnach, na pewno na pokój zasługuje. Ale pokój, jak prawie wszystkie sprawy tego świata ma swoją cenę, wysoką, ale wymierną. My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę. Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenną. Tą rzeczą jest honor."

https://pl.wikisource.org/wiki/Przem%C3%B3wienie_J%C3%B3zefa_Becka_w_Sejmie_RP_5_maja_1939_r

Można powiedzieć tak, albo raczej tak by powiedział góral spod Gubałówki...że ten Józef Beck, to był zwykły, nadęty buc, którego przerosła polityka, a który  zrobił sobie wojenkę kosztem Polaków ...zasłaniając się hasełkiem "honor"...

Czytając wywiad w Rzeczpospolitej z Antonim Macierewiczem rzuca się w oczy wypowiedź o najnowszych, fenomenalnych dowodach, które wskazują, że to Rosjanie i nie kto inny są odpowiedzialni za śmieć Lecha Kaczyńskiego i resztę pasażerów "lotu" do Smoleńska...cytuję fragment wywiadu dla Rzeczypospolitej:

"We wrześniu podkomisja smoleńska ma przedstawić nowe dowody w sprawie katastrofy. Czego możemy się spodziewać?

Dzisiaj wybór nie dotyczy tego, czy to polscy piloci zawinili przy katastrofie smoleńskiej lub czy był to zamach, lecz tego, czy rozpad samolotu prezydenckiego dokonał się w powietrzu dlatego, że dopuszczono świadomie samolot z wadą techniczną do takiego lotu, czy też mieliśmy do czynienia z umyślnymi działaniami mającymi na celu zniszczenie tego samolotu w powietrzu. Bo to, że działania nawigatorów rosyjskich i moskiewskich decydentów miały na celu doprowadzenie do katastrofy polskiego samolotu z prezydentem Lechem Kaczyńskim i całą delegacją na pokładzie, nie pozostawia żadnych wątpliwości. To jest już oczywiste.

To wciąż tylko hipotezy, a twardych dowodów brak.

Nie, to, co mówię, to nie są hipotezy. A dowody nie dzielą się na twarde i miękkie, tylko na prawdziwe i fałszywe. My dysponujemy teraz prawdziwymi dowodami, w tym tymi, które ukrywała komisja Millera. Mamy wstrząsające wyznania członków tej komisji. A także nowe nagrania załogi tupolewa, które do tej pory nie były znane. Ale nie pochodzą one z pokładu polskiego samolotu. Każdy będzie mógł ich wysłuchać.

Skąd pochodzą?

Do czasu ujawnienia dowodów, co nastąpi zapewne w przyszłym miesiącu, nie mogę odpowiedzieć na to pytanie. To nie będzie jeszcze ostateczny materiał, ale rzuci on bardzo istotne światło na przebieg i przyczyny katastrofy smoleńskiej. Oczywiście mam świadomość, że są tacy ludzie, którzy nigdy nie przyjmą prawdy o tym, co się wówczas stało. Powód jest prosty: ten materiał ich właśnie obciąża odpowiedzialnością za tę tragedię.

Polska jest gotowa na wojnę?

Polska jest przygotowana na atak agresora z zewnątrz. Mamy zdolności odstraszające, a także dysponujemy wraz z sojusznikami niezbędnymi zdolnościami obronnymi. Są one wystarczająco skuteczne, by obronić terytorium Polski."

//www.rp.pl/Polityka/309019884-Antoni-Macierewicz-zapowiada-ujawnienie-nowych-nagran-zalogi-tupolewa.html#ap-4

Czyli reasumując, pan Minister Wojny, Antoni Macierewicz sugeruje, że oczywistym jest, że Rosjanie wysadzili/zniszczyli/rozpieprzyli w drobny MAK polskiego tupolewa nad Smoleńskiem i że on (Antoni Macierewicz) ma już najprawdziwsze, nieulegające wątpliwości, krystalicznie nieskazitelne dowody na czynnik ruski w tej katastrofie...mało tego, jest najnowsze nagranie załogi tupolewa, które nie pochodzi z pokładu polskiego samolotu (sic!!!)...czyli za kilka dni dowody powalą Polaków na kolana...

Teraz tak...jeśli pan Macierewicz za kilka dni, tygodni z chwilą udostępnienia opini publicznej "najprawdziwszych dowodów zbrodni" zacznie też coś pitolić o honorze i zacznie wmawiać publicznie, że Polacy nie znają pojęcia pokoju za wszelką cenę i że honor jest najważniejszy, to ...powinno wam to postawić włosy na grzbiecie na sztorc...to znaczy, że zacznie się właśnie holokaust Polaków...

KOMENTARZE

 • @ Autor
  Antek i PiS zaczynają mnie wkurzać bardziej niż... PO :-(

  Sam nie wiem jak do tego doszło. Może to dlatego, że z PO nie wiązałem już żadnych nadziei - co ja piszę... jak można połączyć w jednym zdaniu PO i nadzieję.... :-( Aż mi wstyd.
  Jakąś tam małą nadziejkę miałem co do PiS. A tu ani lustracji, ani aneksu, ani obniżenia podatków.
  Jak żyć?

  5*
 • @Jasiek 00:15:34
  nie czuj się osamotniony...raczej zacznijmy robić coś, co wstrząśnie dziadami...ja się szykuję z pytaniami do tej posłanki, która nam pierdoliła o bandzie Ryżego...teraz cicho siedzi i bandy Ryżego nikt nie tyka...na szczęście wiem, ze niedługo zaczną znów kampanie wyborcze, spotkania...zacznę i ja zadawać wkurwiające pytania...niestety to jest wojna, wojna o byt naszych następnych pokoleń...pozdr
 • @trybeus 00:21:20
  "ja się szykuję z pytaniami do tej posłanki, która nam pierdoliła o bandzie Ryżego."

  To Cię wstępnie po-cieszę:
  Kiedyś na YT oglądałem spotkanie z Antkiem M. Były nawet pytania od publiczności :-) Na karteczkach. Inaczej nie było wolno... Oczywiście selekcja karteczek przed dostarczeniem ich Antkowi istniała.

  Jeśli jednak będziesz miał okazję, to z całego serca życzę Ci powodzenia. Ja nie mam fizycznie możliwości zadawania pytań. Aż tak daleko Ci z PiS się nie zapuszczają. Mogę tylko drogą elektroniczną. Raz napisałem do Dudy. Może trzeba bezpośrednio do JK....
  Sam nie wiem co robić.

  Serdeczności.
 • @Jasiek 02:04:11
  Ehehehe! Na karteczkach! To mi przypomina spotkanie Polonii z resortowymi dziećmi drugiego sortu, wielkimi polskimi superpatriotkami: Dorotą Kanią i Anitą Gargas. Te panie najpierw przejrzałym karteczki, a potem odpowiedziały, jeśli im pasowało, a jeśli nie, to bardzo ogólnie, albo wcale.
 • Nie od dziś wiadomo
  że maciarewicz jest niepoczytalnym zbrodniarzem i szkodnikiem. Rozwalenie wsi i opublikowanie list agentów i współpracowników - w usa za coś takiego dostałby czapę.
  Katastrofa Casy - na polecenie zimnego już lecha odwalił dowództwo sił powietrznych (panowie byli przeciwni instalacji amerykańskiej tarczy w Polsce), tym samym sposobem odwalił tutkę w Smoleńsku tyle że tym razem na polecenie jarosława (oczywiście nie sam tylko za pośrednictwem wynajętych cyngli, byłych oficerów wsi). Odwalił Petelickiego, który stawał się coraz bardziej popularny. Odwalił Leppera, który miał haki na jarosława. Kupił niezdatne od użytku patrioty - nie posiadają radaru. Wczoraj zdymisjonował dowódców sił specjalnych i Grom - rzekomym powodem był wypadek w Gdyni a prawdziwym, niechętny stosunek do ukropstanu obu panów. Prawdopodobnie w ciągu kilku tygodni dowiemy się o tragicznej śmierci lub "samobójstwie" obu oficerów.
 • @
  Nie można nie zauważać pielęgnowania rusofobii przez KK
 • @roux 08:31:01
  nie można nie zauważyć popierania NWO ze strony Ciała Kierowniczego
 • Nie ma specjalnego wyboru
  Albo europejskie liberalne lewactwo (PO)
  albo różnej maści nostalgiści PRL.
  albo koszerni konserwatyści z PiSu.

  Dżuma, Cholera, Gruźlica.
 • @laluś 09:55:02
  Masz jakieś dowody na swoje kłamstwa?
 • @Jasiek 00:15:34
  Witam, głosowałem na Dudusia w 2giej turze i jestem bardzo rozczarowany.
  1 Szczepionki przeciw szyjki macicy!!!!!
  2 Idiotyczna antyrosyjskoąść
  3 Nędzny serwilizm w stosunku do USA
  4 Ostatnia wizyta w Kijowie i deklaracje z nią związane...
  O hanukowych świecach i nartach dla Owsika nie wspominam.......
 • @Lotna 04:03:57
  Wiadomo, na niewygodne pytania nie odpowiadamy, a jest ich niemało i maj ą ciężar gatunkowy
 • @Sukarno 11:20:22
  Scena polityczna w Polsce jest tak skonstruowana , żeby nie było wyboru.
  Głosowałem na Dude w 2 giej turze, bardzo się zawiodłem.
  Oby nas nie wpierdzielili w jakiś konflikt z FR .
  Macierewicz aż się pali do takich pomysłów
 • Beck się na koniec zorientował
  "Do głównych sprawców tragedii mojego kraju należy też Watykan. Zbyt późno pojąłem, że nasza polityka zagraniczna służyła interesom Kościoła katolickiego"
 • @Sukarno 11:20:22
  Trudno to lepiej podsumować.
 • @roux 08:31:01
  Nie można nie zauważyć ,że niejaki roux ma kukunamuniu czyli inaczej pierdolca na temat KK.No cóż Tworki.com nadają.Ordynator znów dopuścił rouxa do internetu.
 • Trybeus
  Antoś nie tak dawno zapewniał ,że ujawni jak najszybciej "zbiór zastrzeżony".Jak widać jego słowa w gó...o się obróciły.Tyle warte są jego słowa.
 • @roux 14:22:57
  noo... czyli wszystko się zgadza ujawnił się zainstalowany pejs w KK...tobie radzę też przeswietlić Ciało Kierownicze...bo może się okazać, ze to sami talmudyści:))
 • @Sukarno 11:20:22
  no właśnie , a tu człowiek chciałby wybrać zdrowie:))pozdrawiam
 • @matterhorn 17:26:28
  właśnie, słowa jego nic nie warte, więc i rewelacji się nie spodziewam...ale jedno jest pewne podgrzeją atmosferę aż miło...głupców nie brakuje oglądną film o Smoleńsku oparty "na faktach" i ruszą na Moskala:)))

  kiedyś jak puszczali w kinach film Wejście Smoka z Brucem Lee, to każdy po seansie był karateką, łotali się po mordach aż miło:))) i każdy wydawał charakterystyczny odgłos Bruca Lee:)))...ech to były czasy

  pozdr
 • @trybeus 17:28:07
  Zauważyłeś poparcie KK dla rządu Ukrainy?
  Wydaje się, że wolisz nie zauważać ; -)
 • @Lotna 04:03:57
  "To mi przypomina spotkanie Polonii z resortowymi dziećmi drugiego sortu, wielkimi polskimi superpatriotkami: Dorotą Kanią i Anitą Gargas."

  To one też? ;-)))))) Jak to tak... ;-)

  Ale tak szczerze pisząc, to "na oko" wydaje mi się, że Kania (ta Kania?...) wierzy w to co mówi. Gargas wygląda na nakręcaną.

  A co do moich kwalifikacji z dziedziny "na oko" to muszę przyznać, że dwa razy w życiu oglądałem wybory Miss Polonia w TV. I dwa razy "trafiłem"! 100% skuteczności :-)
  To była Joanna Gapińska i... no tak.... Jej Wysokość Kręglicość.... Ciężko było nie trafić :-)

  Potem przez sekundę, może dwie widziałem wybory trzeci raz... Byłem zakochany (wtedy chyba wszedłem w inny wymiar) więc mało nie pękłem ze śmiechu widząc dziouchy w bikini na szpilach.... przełączyłem na inny kanał.

  Więc "na oko" coś wiem.

  Dzięki za info.

  Ukłony.
 • @roux 14:22:57
  "Do głównych sprawców tragedii mojego kraju należy też Watykan. Zbyt późno pojąłem, że nasza polityka zagraniczna służyła interesom Kościoła katolickiego"

  Roux, masz może jakiś link? Pliz...! To ważne.

  Szczęść Boże!
 • @matterhorn 17:23:00
  "Nie można nie zauważyć ,że niejaki roux ma kukunamuniu czyli inaczej pierdolca na temat KK."

  To przypomnij sobie Szanowny Matterhornie kto firmował stół bez kantów i uświadom sobie, że KRK to nie tylko Wielcy Popiełuszko, Skorupka i Kolbe. To nie tylko Ewangelie. Jest też drugi koniec. Masz konto w banku amber-osiano ;-) ?

  No, i co teraz? Jak mi odpowiesz?

  Trzym się.
 • @trybeus 17:28:07
  "tobie radzę też przeswietlić Ciało Kierownicze...bo może się okazać, ze to sami talmudyści:))"

  Lustracja, lustracja, lustracja....
 • @matterhorn 17:26:28
  "Antoś nie tak dawno zapewniał ,że ujawni jak najszybciej "zbiór zastrzeżony".Jak widać jego słowa w gó...o się obróciły.Tyle warte są jego słowa."

  Obiecanki - Macieranki a głupiemu... igrzyska. Ostatecznie produkt zastępczy czyli "mała wojenka".
 • @Jasiek 21:57:22
  Jak wrócę z Dodekanezu to podeślę.
  Pozdrawiam
 • @trybeus 17:56:22
  "kiedyś jak puszczali w kinach film Wejście Smoka z Brucem Lee, to każdy po seansie był karateką, łotali się po mordach aż miło:)))"

  Oprócz Brusa Li była też... Dynastia :-) A potem były fryzury "na Alexis" :-DDDDDDDD

  A jak jakiś chłopak chciał dogryźć drugiemu to mówił mu, że jest Stiwen :-)

  Strach pomyśleć, co będzie. Głupio tak oberwać bombkę na podstawie filmu...
 • @roux 22:14:45
  Trzymam za słowo. Ciekawe jak do tego doszło, że Beck się zorientował aż do takiego poziomu.
 • 5*
  ten tekst powinien przeczytać każdy Polak

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031