Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
350 postów 8729 komentarzy

blog trybeus'a

trybeus - ...katol i moher z kościoła toruńskiego, parafia podhalańska...łowca jehowitów...

Pytanie o sensowność umieszczania wpisów na NEonie...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

...gdy do wajchy dorwał się szalony admin...

 Wajcha najpradopodobniej od tego szalonego wajchowania dostała mu w ręce...a ten padół blogerskich łez dryfuje w kierunku góry lodowej...

Pytam czy jest sens, bo widzę coś co jest dla mnie nie do przyjęcia. O ile mogę przełknąć mad admina z kurwikami w oczach, dzierżącego wajchę w swojej ręce, który proponuje, sugeruje i naciska , abym się wyniósł z NEonu, to jednak manipulowanie odsłonami na blogach jest właśnie nie do przyjęcia...
 
 
Ja wiem, że są tacy megalomani, których wielka liczba odsłon pod swoim postem łechcze ich prymitywne "ego", problem w tym, że dla mnie jest od razu wiadomo kto ile może mieć odsłon i dlaczego...
 
 
Przykładowo... zjawisko pompowania odsłon w górę zauważyłem pod postami tzw WPS-ów, czyli słowian pochodzenia żydowskiego, w kilka minut publikacji pojawiało się 800-1000 odsłon, no nie róbmy jaj:)))
Ja wiem jaką liczbę odsłon mogę mieć i faktycznie te 1000 -2000 było regularnie pod każdym postem, dziś zauważyłem, że licznik odsłon pod moim ostanim postem został zahibernowany, ale nie tylko pod moim, zauważyłem, że i wk..ny spartakus cienko przędzie mając niecałe 200 odsłon w ciagu 5 godzin...
 
 
Natomiast pryncypał mad admina, któremu wajcha pozostała w rękach szybuje w górę nawet przy takim odgrzewanym kotlecie jakim jest zwalenie dwóch wież WTC...błyskotliwy bloger mógły zrobić zestawienie odsłon z google analiytics i wypatroszyłby szybko tę patologię. Wiem, że trwały prace w kierunku zrobienia rzetelnego i prawdziwego licznika odsłon, niestety zostało to zarzucone i przerwane. Tutaj pytanie do pana Opary:
 
 Czy prace nad rzetelnym i autentycznym działaniem licznika odsłon pozostaną dokończone?
 
 
W związku z powyższym... jeśli liczniki odsłon będą nadal  fałszowane, będą propagandowo wykorzystywane, aby kreować "poczytnych, jedynie słusznych blogerów" to ja nie widzę sensu zamieszczania tutaj postów...

KOMENTARZE

 • @trybeus
  To nie tak
  problem z odsłonami trwa już od dobrych kilku tygodni.Jeszcze od czasu gdy Marx8888 adminowal.
  Piszesz że w ciągu 5 godzin Wk-ny ma tylko 200 odsłon.
  To przypomnę że Helenka (alfa.com.hel) mając dotychczasową średnią ok.600-700 odsłon ,w ciągu 3 dni na SG dorobiła się (przy 78 komentarzach) odsłon aż.........88 - stan na dzis.
  Ninoczka czy LOWOPRO po niespełna 30 minutach mają na dzień dobry od 300-500. Nawet nowy bloger (wprawdzie z bardzo ciekawym tekstem) też miał po niespełna godzinie 1250. Już wcześniej o tych cudownych UNIKALNYCH wejściach wielokrotnie pisałem.
  Odpowiedź na te wątpliwości była jedna, trwają KOSZTOWNE pracę i........trwają
 • Autor
  Witaj Trybeus!

  Ja wiem jedno. Kiedy z rana siadałem na kiblu z tabletem w ręku, dowiedziałem się, że mój post o Dudzie dorobił się ponad trzystu odsłon.
  Nie jestem ślepy i nie używam jeszcze okularów.
  Kiedy zszedłem na dół i odpaliłem kompa, liczba odsłon stopniała do stu ileś tam. Tak więc straciłem w około 10 minut w granicach 200 odsłon. Do wieczora udało mi się powrócić do pułapu z kibla.
  Jak to można wytłumaczyć?

  Pozdrawiam!
 • @Husky 23:05:57
  nie od tygodni, tylko miesięcy, a pojedyncze przypadki chyba od roku i dłużej...teraz to się nasiliło, bo cwaniactwo chce wykreować "poczytnych"...

  jedno jest pewne , nabijać może ktoś z zewnątrz, ale spowalniać to według mnie na pewno nie...

  spytaj "ave" cezara:))))))))))) co zrobił z urwaną wajchą:)))
 • @Jinks 23:22:15
  dokładnie tak...myślę, że każdy poważny bloger piszący tutaj powinien przeliczyć, sprawdzić swoje konto odsłon...a najlepiej zestawić z googlem analitycs, obraz cwaniactwa wyjdzie jak na dłoni...pozdr
 • @trybeus 23:25:02
  // nabijać może ktoś z zewnątrz//
  tak i o tym pisałem do Marx-a, niedawno zaproponował mi haker z doświadczeniem że za pewną opłatą zrobi z portalem karuzelę.Kwestia 2-3 godzin i .... kasy.
  A o odejmowaniu odsłon to ja pierwszy pisałem gdy właśnie mnie to dotknęło.
  Miałem 100 a po kilku minutach 80.
  Samo życie, czyli zabawa trwa.
 • Kliknąłem tu
  było 42 odsłony, po odświeżeniu jest 43 odsłony, czyli moje wejście tu.
  Po następnym odświeżeniu strony jest nadal 43, nie tak jak było wcześniej, że moje nastepne kliknięcie na stronę było liczone jako następny użytkownik czyli byłoby 44: wtedy można nabijać było odsłony poprzez odświeżanie, teraz widocznie się nie da i dobrze.
  Piszę to z punktu dokonania doświadczalnych kliknięć w moim wykonaniu i w tym wypadku jest dobrze, nie ma nabijania.
  Czyli notki mało atrakcyjne są olewane i mają faktyczną ilość odsłon.
 • @Husky 23:05:57
  trybeus "licznik odsłon pod moim ostanim postem został zahibernowany"

  - A TO CIEKAWE?

  Dziwiłem się, ale po napisaniu notki "Zawiadomienie: E-mail otwarty do Prokuratora Ziobry" ws fałszerstwa wyborczego w 20101 roku zauważyłem właśnie jakby licznik odsłon się zaciął. - MAM ROZUMIEĆ, ŻE KTOŚ TYMI NUMERKAMI MANIPULUJE, CZY RACZEJ MANIPULUJE SIĘ MOŻLIWOŚCIĄ OGLĄDANIA NOTKI

  U mnie od tych dwóch notek się zaczęło;
  1. > http://ziut.neon24.pl/post/131111,zawiadomienie-e-mail-otwarty-do-prokuratora-ziobry
  2. > http://ziut.neon24.pl/post/131124,komentarz-do-e-mail-otwarty-do-prokuratora-ziobry
 • @lorenco 23:56:09
  Ty chory człowiek jesteś, wytłumacz mi, nam jak możliwe jest mieć 500 odsłon w genialnym jednozdaniowym wpisie ninoczki w pół godziny.
  Mądry to ty inaczej chyba jesteś8-))))
  Gdybyś pewnie Ty coś napisał to w dziesięć minut byłoby z 5 tyś.
 • @lorenco 23:56:09
  było 42 odsłony, po odświeżeniu jest 43 odsłony, czyli moje wejście tu.
  Po następnym odświeżeniu strony jest nadal 43, nie tak jak było wcześniej, że moje nastepne kliknięcie na stronę było liczone jako następny użytkownik czyli byłoby 44

  - WYGLĄDA, ŻE WAJCHA PRZEŁĄCZANA JEST Z ODŁON, ... NA ILOŚĆ UŻYTKOWNIKÓW

  .... czyli zaliczany jest każdy nowy czytelnik, a nie odsłona
 • @Husky 00:01:51
  Kolejny przykład
  1250 odsłon @Fischera w 50 minut, czyli co 2.4 sekundy UNIKALNE wejście
  Puknij się w czoło
 • @lorenco 23:56:09
  licznik odsłon nie rejestruje unikalnych, tylko każde wejście, tak tutaj zawsze było...nie wierzę, żeby taki Kosiur, czy inny Białas napieprzali myszką, żeby se nabić odsłony...poza tym w ciągu kilku minut nabić 500-800 odsłon to chyba by ochwatów dostali :)))))...no chyba, ze ktoś ma wyćwiczoną grabę i dygnie dobrze myszką to byłby niezły oscylator he he he...nie bądź naiwny lorenco:)))

  kiedyś to się nazywało wirtualną masturbacją:))))..niektórzy to chyba lubią:))
 • :))jest 51 wejść
  jeszcze 40 komentów i dogonimy licznik:)))
 • @trybeus 00:11:16
  "licznik odsłon nie rejestruje unikalnych, tylko każde wejście, tak tutaj zawsze było"

  - Było, ale może się zmieniło, ... albo są dwie metody. / Najpoczytniejsi są przełączani na system "unikalnych odsłon", aby mieć wiedzę tym, ilu mają czytelników. - DLA WŁADZ PORTALU TO BARDZIEJ PRZYDATNY SYSTEM, ... BARDZIEJ ODZWIERCIEDLAJĄCY WARTOŚĆ BLOGERA.

  Możliwe, że właśnie taki sposób oceny ktoś opracował, ... tylko się nie pochwalił.
 • @Husky 00:01:51
  Młody Husky, doświadczalnie zbadałem, o czym napisałem. Konfabulacje w Twoim wykonaniu nie interesują mnie.
 • Mnie to wcale nie dziwi bo komputer to szatanskie ustrojstwo.
  W roku 1980 zaczalem pracowac na frezarkach CNC.Napisalo sie program, sprawdzilo na malej szybkosci, krok po kroku, bez narzedzia, tnac wyimaginowana sztuke, wyimaginowanych narzedziem.Zalozylo sie narzedzie, sztuke wlozylo sie w imadlo i nacisnelo START, na malych szybkosciach obrobilo juz prawdziwa sztuke.Sprawdzilo sie gotowa sztuke na wymiary i mozna bylo zaczac produkcje calej serii sztuk na pelnej szybkosci.Sztuki wychodza dobre, dzien leci, i nagle przy sztuce nr 78 po nacisnieciu START maszyna warjuje, maszyna porusza sie w przeciwnym kierunku,muska moja glowe, lamie narzedzie, nie zatrzymuj sie na wylacznikach ruchu i zaklinowuje sie, cos tam peka, huk i dym z silnika.Przybiega wlasciciel i wrzeszczy: Co zrobiles?! To nie ja, tlumacze sie jak dziecko.Maszyna do remontu.Mialem taka sytucje 3 razy w przeciagu 2 lat.Ustrojstwo jest zawodne,niebezpieczne, zawiesza sie, dziala nieprzewidywalnie, moze sluzyc do manipulacji informacja, wciska porno i amoralnosc pod przykrywka "nowoczesnosci", zbiera informacje o ludziach, ich mysli.
 • @trybeus 00:16:30
  tak właśnie było kilka dni temu z Helenką.Miała 49 czy 50 komentow a odsłon 24
 • @Ziut 00:17:23
  LICZNIK POD NOTKĄ STOI W MIEJSCU - LICZNIK WSZYSTKICH WYŚWIETLEŃ IDZIE W GÓRĘ.

  - Możliwe, że licznik odsłon to hybryda: licznik łączny (liczy wszystkie odsłony blogera) z licznikiem pod-notkowym (liczy unikalne odsłony notki)

  @trybeus 00:11:16

  "licznik odsłon nie rejestruje unikalnych, tylko każde wejście, tak tutaj zawsze było"

  - Było, ale może się zmieniło, ... albo są dwie metody. / Najpoczytniejsi są przełączani na system "unikalnych odsłon", aby mieć wiedzę tym, ilu mają czytelników. - DLA WŁADZ PORTALU TO BARDZIEJ PRZYDATNY SYSTEM, ... BARDZIEJ ODZWIERCIEDLAJĄCY WARTOŚĆ BLOGERA.

  Możliwe, że właśnie taki sposób oceny ktoś opracował, ... tylko się nie pochwalił.
 • @Ziut 00:17:23
  no dobra, ale jak wytłumaczysz komentarz Jinksa, który stwierdził, że mu ujęto 200 wejśc/odsłon...

  poza tym jeśliby tak bylo to ktoś, kto zawiaduje tym latającym holendrem powinie poinformować:

  "lejdys end dżentelmen...od dziś tylko unikalne odsłony, a nie nawalanie myszką, coby się wirtualnie onanizować:))))

  powiedz mi jedno, czy możliwe jest, aby Białas przy odgrzewańcu miał 6100 unikalnych odsłon...???

  http://zygumntbalas.neon24.pl/post/131260,co-sie-dzialo-11-09-2001-w-nowym-jorku

  ważne jest, aby pilnować, kiedy i w którym momencie te "unikalne" zostają dosypane...to dokładnie tak jak z wyborami w Polsce:))
 • @lorenco 00:21:11
  Wiesz nie tylko ja doszlem do takiego wniosku że to Ty jesteś jedną wielką KONFABULACJĄ
  Good night
  Bonne nuit
  Leontij
 • @trybeus 00:25:43
  no dobra, ale jak wytłumaczysz komentarz Jinksa, który stwierdził, że mu ujęto 200 wejśc/odsłon...

  - MOŻLIWE, ŻE Z LICZNIKA KAŻDEJ ODSŁONY, PRZEŁĄCZONO GO NA SYSTEM UNIKALNYCH ODSŁOM - KTOŚ 200 RAZY (ILUŚ TAM UNIKALNYCH KLIENTÓW ) ODSŁONIŁO NOTKĘ DWA LUB WIĘCEJ RAZY, ... PO PRZEŁĄCZENIU NA LICZNIK ODSŁON UNIKALNYCH UŻYTKOWNIKÓ POKAZAŁA SIĘ LICZBA CZYTELNIKÓW, A NIE ODSŁON NOTKI - TO JEDYNE WYTŁUMACZENIE*

  *zarówno jeśli chodzi o ilość jak i znikające odsłony
 • @trybeus 00:11:16
  Kochaniutki, tak było wcześniej.
  Przy każdym odświeżeniu strony jednego przeglądającego, liczba odsłon rosła jakby to był następny przeglądający. Piszę to jako komentator a nie bloger ponieważ jestem tutaj tylko komentatorem od prawie dwóch lat i wiem co piszę.
  Teraz przy odświeżeniu strony notki, licznik nie rośnie i tyle.
  I to mi się podoba, dobra robota zawiadujących portalem.
 • @trybeus 00:25:43
  powiedz mi jedno, czy możliwe jest, aby Białas przy odgrzewańcu miał 6100 unikalnych odsłon...???

  - NA JAKIM AKTUALNIE KTÓŚ JEST SYSTEMIE WIE TYLKO ADMIN, ... MYŚLĘ, ŻE ON TO MOŻE PRZEŁĄCZAC W "TĄ i WEWTĄ", ... ABY KONTROLOWAĆ WARTOŚĆ NOTKI
 • @lorenco 00:33:24
  nie pieprz ...odsłony, to odsłony...ale!!! w takim razie pod notką powinno pisać nie "odsłony", tylko "unikalni odwiedzający"...przecież taki licznik musiałby się korelować ściśle z odczytywaniem numeru IP, jak wiemy i co pisał Marx nie doszło to do finału, więc mam pełne prawo do sugestii, że nie jest tak, jakbyś sobie tego życzył...poza tym jest przepaść, jeśli chodzi o tych "wybrańców" w kwestii "unikalnych" u Białasa, a innych "unikalnych"
 • @Ziut 00:35:46
  no właśnie:)))więc ci mówię, że tzw admin, czyli szalony mad admin właśnie w tym swoim amoku wyrwał wajchę "TĄ i WEWTĄ":)))))i jest dupa do potegi :))po prostu chłopaki przekombinowali, już wiesz o co chodzi?
 • @trybeus 00:42:42
  //.przecież taki licznik musiałby się korelować ściśle z odczytywaniem numeru IP, //
  właśnie teraz robiłem próbę na innych laptopach i teraz z telefonu bez logowania - efek - nic,
  ani jedną odsłona więcej
  Szkoda słów.
 • @trybeus 00:45:50
  tzw admin, czyli szalony mad admin właśnie w tym swoim amoku wyrwał wajchę "TĄ i WEWTĄ":)))))i jest dupa do potegi :))po prostu chłopaki przekombinowali, już wiesz o co chodzi?

  - TUTAJ SIĘ ZGADZAM, Z JEDNĄ UWAGĄ: JA NIE GWARANTUJĘ SWOICH PODEJRZEŃ

  ... coś jednak z tą wajchą "W TĄ i WEWTĄ" na rzeczy jest. (:
 • @Ex admin 00:43:23
  Tak jak wam napisałem. Jedną łatkę zaleliśmy. Czyli glupawka z auto odświeżaniem strony nie przechodzi. No ale są inne metody. Jak Husky pisze bez specjalnego wysiłku można zrobić Meksyk.

  - A CO Z KOMENTARZAMI / ZAUWAŻYŁEM, ŻE TAM MUSI BYĆ BLOKADA, ...I DAM SOBIE ŁEB UCIĄĆ, ŻE JEST.

  Każda blokada komentarza blokuje ilość odsłon / unikalnych i nieunikalnych / , ... bo jak dużo komentarzy to to sugeruje, że norka ciekawa. - KTOŚ BLOKUJE KOMENTARZE? / BO JA Z TYM MAM PROBLEM.
 • @Husky 00:48:30
  no widzisz:)))...namierzyli cię wszędzie :))))))))...tylko Białas napierdala na tysiącu laptopów bez numeru IP:))))i ma się dobrze, a jak jeszcze dojedzie Kosiur i Stanislav, to już zobaczysz jak statystyki jebną w kosmos:))))

  klękajcie narody:)))
 • @trybeus 00:54:27
  8-))))))
  Ni to się śmiać ni to płakać.
  W biurze mamy sporo sprzetu, jutro zrobie kolejny test.
  Dobranoc
 • @trybeus 00:42:42
  Nie wiem co Tobie odpowiedzieć na takie dictum acerbum...
  Ja piszę od początku pod jednym nickiem, za czasów AdNovum zmieniłem z lorenko na lorenco, bo miałem jakieś spamy w poczcie i tyle moich zmian. A tu teraz pozmieniały się nicki wielu osób, nie wiadomo z jakiej racji a Wy tu pieprzycie coś o odsłonach. Tak jak napisałem, teraz odsłony jednego przeglądającego nie są naliczane jako następny przeglądający użytkownik i to mi się podoba.
 • @Husky 00:56:57
  obawiam się, że nie przebijesz Białasa:))...a zobaczysz, jak wróci Kosiur, to on pokaże jak się robi "unikalne odsłony"...pierwszy tekst i miliard w środę i miliard w sobotę...LOTTO:)))))
 • @Ex admin 00:43:23
  //Możemy się tylko cieszyć że ludzie wkr...ni na NEON mają mózgi wiewiórek bo przy odrobinie wysiłku można ten biznes zamknąć na amen.//

  właśnie na ten temat już wiem sporo, i mam prawo temu gościowi wierzyć że to żaden problem,żaden.
 • @Husky 00:56:57 W biurze mamy sporo sprzetu, jutro zrobie kolejny test.
  Każda blokada komentarza blokuje ilość odsłon / unikalnych i nieunikalnych / , ... bo jak dużo komentarzy to to sugeruje, że norka ciekawa. - KTOŚ BLOKUJE KOMENTARZE? / BO JA Z TYM MAM PROBLEM.

  - Sprawdzanie sprzętu w moim przypadku może nic nie pomóc: MOGĘ BYĆ OFIARĄ ZMOWY AGENTUR

  ... te CH*JE wiedzą, że są intelektualnym dnem, ... i u mnie (mnie) nie komentują. : /

  * SZKODA, LUBIĘ IM ŁAMAĆ KOŚCI (:
 • @lorenco 00:59:26
  no może ci się podobać, bo w zasadzie nic nie zyskujesz jako komentator, ale jako fan jakiegoś blogera powinieneś zobaczyć, czy twój idol nie kombinuje...ale jestem pewien, że to się wszystko zmieni i uszuści zostaną napiętnowani...myślę, że to są już tylko wirtualne, chodzące trupy:)))
 • @lorenco 00:59:26
  A niezalogowany to co, to eskimos.
  Idzi już lepiej spać a nie smucisz jak stara matrioszka
 • @Ex admin 01:04:13
  @Ziut 00:53:31 No wiesz ...byłem admine. Nie będę szkodził :) ***

  - BLOKOWAŁEŚ KOMENTARZE?

  *** Agent to ktoś kto działa na czyjeś zlecenie, ... wyjaśniam, ja działam sam. / ... jeśli o tym myślałeś. (:
 • @Ex admin 01:08:49
  wiem.wiem już wiem, dużo wiem 8-))))))

  Ale jeszcze teraz na gorąco.
  Mamy w domu dwóch dostawców internetu. Virgin i Talk-Talk, telefon mam T-mobile a więc różne adresy, różne IP i bez logowania wchodzę na portal konkretnie na wpis Trybeusa sprawdzam, zero reakcji.
  No cuda
 • @Ziut 01:02:56
  8-))))))
 • @Ex admin 01:06:00
  Prośba taka, żebyś wytłumaczył o co chodzi. Jasno i przystępnie, ponieważ większość Czytelników, wśród nich i ja, nie są informatykami.
 • @Ex admin 01:18:28
  Przy licznikach też osoboście nie kombinowałem bo na multi CMS sie mało znam >>> ale wiedziałem jakie naprawy były robione bo za to płaciłem. > ale wiedziałem jakie naprawy były robione bo za to płaciłem.
 • Wygląda to na prowokację
  Tu nie chodzi o poczytność tylko o ośmieszenie portalu i blogerów. Atmosfera wzajemnych podejrzeń wywołana przy pomocy narzędzi komputerowych. Komu najbardziej mogło na tym zależeć - konkurencji? Choć w polityce, a forum to ma taki charakter, wszytko jest możliwe.
 • @Ex admin 01:27:43
  @Ziut 01:24:21 No i??? Ex admin 27.04.2016 01:27:43

  - COŚ WCIĘŁO FRAGMENT KOMENTARZA, ... SZCZEGÓLNIE PIKANTNY. / TEŻ SIĘ ZDARZA (:
 • @PontoSarmata 01:31:45
  //Tu nie chodzi o poczytność tylko o ośmieszenie portalu i blogerów//

  Nie tylko ośmieszenia.
  To zdaje się być celowe działanie.Przykładem tego jest fakt że dopiero za trzecim razem udaje mi się zamieścić ten komentarz.Dwa razy wyskoczył mi komunikat - sprawdzam uprawnienia.
  Myślałem że Trybeus mnie zablokował.
  Ale za trzecim razem zaskoczyło. To kolejny dowód na to że coś się niedobrego dzieje.
 • @Husky 07:40:37
  Cyrki z odsłonami zaczęły się gdy publikował AdNovum. Po pół godzinie od pojawienia się notki, było 1000 odsłon, a na koniec dnia kilka tysięcy.
  Trzeba skojarzyć tematykę notek i powiązać z odsłonami.
  Trzeba też zapytać Spirytusa jak nabijał odsłony AdNovum.
  Wszyscy walczący o pomyślność wielkiej rosji, są w to zamieszani i znają sposób.
 • @Talbot 08:22:48
  Coś w tym jest.
  Ale żadnych dowodów na to nie mamy.
  Ja nie sądzę że to robota adminów, raczej nie.
  Dziś średniej klasy haker może robić nie takie cuda
  Pozdr.
 • @Talbot 08:22:48
  Zresztą, ten wpis ma "już" 157 odsłon, czyli pnie się w górę 8-))))))
  Do wieczora osiągnie magiczne 200 z hakiem
 • @Husky 08:31:19
  http://zarabiam.com/Temat-Nabijanie-tysiace-wyswietlen-na-blogu-za-pomoca-chinskiego-programu-67984
 • @Ex admin 00:43:23
  ciekawe co to kosztowało owe 1,5 tys z
 • @Ex admin 01:29:45
  zmiana edytora ?

  kiedy ?

  jak sklejał wyrazy, tak skleja,

  jak formatował poza granicami zaznaczenia, tak i nadal to pieprzy,
 • @Talbot 08:22:48
  chyba cierpisz na jakąś fobię ....
 • urrraaaaaaaaa!!!
  ...dobiłem dwusetki:))))))))))klękajcie narody !!!
 • @Talbot 11:06:49
  no i właśnie tak się rodzą "gwiazdy internetu", "internetowe napoleony", "wirtualne naczelniki":)))))
 • @Ex admin 12:02:10
  moje marzenie to sześciotysięczniki:)))

  http://zygumntbalas.neon24.pl/post/131260,co-sie-dzialo-11-09-2001-w-nowym-jorku

  no i może potem siedmiotysięczniki:)))

  http://zygumntbalas.neon24.pl/post/131292,co-sie-dzieje-w-polsce-26-04-2016

  potem tylko krok do ośmiotysięczników":)))))...ale póki co na horyzoncie klub 300...ale trzeba powalczyć :))

  http://www.chorgorniczy.pl/pliki_2010/wspomnienia_2010/27_04_Grecja/MIXY/300_Czeka%20nas%20chwala.jpg
 • @Ex admin 12:01:11
  Nie kumam "agrecha"
 • @Ex admin 00:43:23 - PANIE ADMINISTRATORZE KOCHANY...
  Nie zazdroszczę blogerowi Trybeusowi poczytności. Mam doń żal - że onegdaj zaszantażował P.T. Administrację NEona i wymusił podle usunięcie ważnego tematu o dealu WASP-ów z Chińczykami przeciwko naszej Umęczonej Ojczyźnie. A to był ważny wątek, jakże rozświetlający mroki niewiedzy geopolitycznej, w których brodzi nasz Lud Polski.
  Trybeus otwiera chór złych ludzi (chór wujów?) którzy rytualnie psioczą przeciwko Hadaczowi.Oni tak robią, bo się chcą Naczelnikowi Państwa przypodobać, bo myślą niesłusznie - że Nasz Naczelnik dyszy żądzą zemsty przeciwko Hadaczowi, kóry omal nie przejął rządu dusz pod Krzyżem, dusz polskich. Ostatnio dołączył do tego skwapliwego chóru Piotr Palka z forum Frondy (FF) i Jan Pospieszalski z "Warto Rozmawiać". Zdaje się, że samego Rafała Ziemkiewicza wciągnęli do tego wora. Ja się bardzo ostatnio obawiam, że zły wpływ Trybeusa na media około-PiS-owskie zaowocuje rekonstrukcją Rządu i złym imydżem Naczelnika Państwa. Lud się gotów odwrócić od Prezesa, jak się zdenerwuje na to bicie niewinnego Hadacza w stylu trybeusim. Proszę się, o ile to możliwe - nie kolegować z tym blogerem. On, jak podejrzewałem i ostrzegałem - nie cofnie się w szantażowaniu, szerzeniu anty-hadaczyzmu i nękaniu mnie, niewinnego blogera polskiego. Nie zdziwił bym się, jak by się okazało, że on podlega tej samej klątwie Cadyka Horovitza, temu samemu nieszczęściu, które pozbawiło nas Nieodżałowanego Redaktora Ruszkiewicza.
  Niech się Pan ratuje, Drogi Panie Administratorze! Bo Pana wciągnie straszna klątwa Cadyka!
  Bardzo mi przykro.
  ==========
  Gieniu Sendecki ma zonka po cały dniu dobił 500.
 • @Ex admin 12:44:19
  absolutnie nie chciałem, abyś mi kręcił licznik :)))chciałem pokazać tzw "przepaść" :)))

  ja się cieszę ze swoich 200 unikalnych:)), bo gdzieś czytałem, że w każdych odsłonach 30 procent jest tzw unikalnych, czyli by wynikało, że mam tyle co zawsze, ale ten osobnik, którego przylinkowałem to 100 % jedzie na "koksach":))
 • @Eugeniusz Sendecki 13:03:25
  :)))mam nadzieję, ze Naczelnik Państwa czyta mojego bloga i w porę swój imydż uratuje :))))))

  poza tym proszę wytłumaczyć na forum, że trybeus uratował neonek przed pedalską nawałą z tzw parady równości...deal waspów z chińczykami, to był temat poboczny i czwartorzędny... bym rzekł:))))
 • @trybeus 13:20:29 - TU NIE MA CO SIĘ ŚMIAĆ
  To są poważne sprawy, Drogi Panie. Skrzywdziliście niewinnych ludzi, obraziliście, stłamsiliście i - dalej szantażujecie!
 • @Eugeniusz Sendecki 13:24:28
  oczywiście, że nie ma się z czego śmiać...to byłaby niepowetowana strata, stracić ostatni przyczółek wolnego słowa, którym niewątpliwie jest neonek...weisz pan Doktore co by było, gdyby oddać ten skarb, ta perełkę blogosfery homosiom??? Aż strach pomyśleć...jedynymi, słusznymi tematami byłyby tematy okołoodbytnicze, które wisiałyby na pudle po72 godziny, poza tym żądania osobnej zakładki "gay" na pewno by się pojawiły...[kogutowi grzebień sztorcem stanął na na myśl na tą opcję straszliwą]
 • @Autor
  Nie bardzo rozumiem czym wy się tutaj tak podniecacie.Czy naprawdę te cyferki są dla was tak istotne i tak ważne?Przecież one nie odzwierciedlają niczego są po prostu małą nieistotną cyfrą.Nawet gdyby te cyfry były prawdziwe i nie manipulowane to przecież nie świadczą o tym ilu blogerów czytało ten tekst.Gdy pojawia się liczba odwiedzin 1000 to wcale nie znaczy,ze 1000 osób to przeczytało,bo równie dobrze może być,że przeczytała jedna osoba a 999 weszło na 5 sekund spojrzało na pierwsze zdanie i sobie poszło w diabły.

  Ja byłbym za tym aby zlikwidować te cyferki a jak ktoś sobie życzy to admin wstawi mu na blogu standartowy licznik odwiedzin i każdy będzie mógł sobie kombinować,czy podkręcać w górę czy w dół.i nie będzie kłopotów i awantur.
  Dla mnie jest to po prostu śmieszne i dziecinne tak jakby nie było innych ważnych problemów na Neonie jak i w kraju
 • @matterhorn 14:13:18
  A jak wszędzie słyszysz, że nakład, czy oglądalność jest najważniejsza to można ulec tej presji. Ja bym się nie dziwiła, że blogerzy chcą wiedzieć. Bo to może jest jakiś ekwiwalent za pracę, zaangażowanie itd. A jak ciężko o nowego czytelnika, czy o komentarz to każdy wie, kto prowadzi samodzielny blog. Oczywiście blog o sensacjach czy o modzie z ładnymi dziewczynami na zdjęciach będzie miał łatwiej od jakiegoś spersonalizowanego. Jednak każdy wie, że trudno się przebić. Ja byłabym wyrozumiała wobec takich żądań oglądalności :)))
 • @leoparda 15:36:37
  zgadza się Leopciu...przecież każda gazeta chlubi się nakładem, jeśli nakład spada, to i gazeta upada, brak motywacji...
  ...ja jestem za uczciwymi odsłonami, wiadomo, ze ktoś może wejść na blog kilka razy i to się powinno liczyć, bo przecież ktoś może pisać swój tekst i posiłkować się linkiem, a nie pośle linka nim nie otworzy posta , ktoś może polecić link w mejlu i posłać znajomym, też go musi otworzyć i to może kilka razy i faktycznie tekstu nie czyta, więc jestem za wszystkimi odsłonami, uczciwym licznikiem odsłon...

  poza tym dobijanie odsłon ma na pewno działanie psychologiczne, tworząc mit, że bloger jest bardzo mądry, bo wielu go czyta:)), choć bloger pisze głupoty, lub przekleja teksty...

  ma to moim zdaniem znaczenie, dlatego moje pytanie czy jest sens wklejać tutaj, skoro takie rzeczy mają miejsce ...

  pozdrawiam
 • @trybeus 16:12:14
  Trybeusie! Według mnie jest zawsze sens pisania. Bo tak naprawdę to chyba się nie dowiesz ile znaczy dla ludzi to, co napisałeś, jeśli oni się nie odezwą do Ciebie. A to czasami jest trudne, szczególnie jak dotyka spraw osobistych (zmiana światopoglądu). Masz swój osobisty kurnik i tam możesz sobie panować nad swoimi odsłonami. Miejmy nadzieję, że tutaj ta sprawa się poprawi i będzie jakoś czytelna. Czy każde przeładowanie strony powinno być zapisane jak było do tej pory? Wydaje mi się, że ważniejsze są odsłony unikalnych użytkowników. Tylko w dobie tabletów, smartfonów to można takiego użytkownika pomnożyć. Ja czasami wchodzę oprócz laptopa też z tych urządzeń. A dostawca Internetu ze smartfonu jest inny czyli będzie to mój klon :) Do końca też nie będziesz zupełnie pewny. Zresztą to chyba normalne, bowiem nawet przy pomiarach zawsze zakłada się jakiś procent błędu.
  Marx pisał, że są luki. Dajmy im czas na ich naprawę :) Tutaj właściciel zadecyduje jak ma być z tymi odsłonami, tak myślę. Jeśli będzie chciał tę sprawę skonsultować z blogerami to napisze na ten temat.
 • @trybeus 12:01:12
  //urrraaaaaaaaa!!!
  ...dobiłem dwusetki:))))))))))klękajcie narody !!!//

  Pisałem że do wieczora będzie 200 z hakiem.Ale to już raczej koniec.
  Wpis na dnie lochu 8-))))))
  Szybko

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31