Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
341 postów 8655 komentarzy

blog trybeus'a

trybeus - ...katol i moher z kościoła toruńskiego, parafia podhalańska...łowca jehowitów...

Żydowska negacja holokaustu...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie zamierzam "negować holokaustu"...negowanie jest ścigane z urzędu...

Ale tzw żydowski holokaust sam się powoli neguje i zapętla w myśl zasady prawda jak oliwa sama na wierzch wypływa...do czego sami żydzi się przyczyniają, o czym w dalszej części posta. A jest szansa, że to samo się w końcu rozwiąże i Przedsiębiorstwo Holokaust (jak to określił prof Norman Finkelstein, żyd) w końcu padnie i nie będzie już napastować i łupić Bogu ducha winnych ludzi...


Co ciekawe sami żydzi "negują holokaust" i "negują" samą liczbę ...magiczną liczbę sześciu milionów, o której to liczbie nagłówki światowych gazet pisały już od roku 1900...

Skąd "wiedzieli" już w 1900 roku, że w holokauście zginie akurat sześć milionów żydów???

http://worldinfoport.hvs.pl/przedsiebiorstwo-holokaust-6-milionow-klamastw/

Wróćmy jednak do żydów, którzy "negują holokaust"...piszę tutaj w cudzysłowiu, ponieważ mówimy tutaj o pojęciu, definicji "negacji holokaustu" jako podstawie do ścigania niejako z automatu...ale !!! Pytanie...czyżby sami żydzi zaczęli się między sobą licytować o ilość ofiar? Polecam ciekawy artykuł...żeby nie było, to z przypisami Barbary Kulaszki, tłumaczenie: Ussus...

Od siebie dodam jeszcze, że my Polacy powinniśmy sobie uzmysłowić, że obóz Oświęcim (Auschwitz) był przeznaczony wyłącznie dla Polaków...zauważyłem, że pewne gremia, które mają powiązania ze środowiskami żydowskimi dostają świerzbu na takie dictum...To akurat temat na inny artykuł, bo to dotyczy moich bliskich, którzy przeżyli Auschwitz o których pisała pracę moja córka. A na fakt, że pisała wyłącznie o Polakach więzionych w Auschwitz i w zasadzie wogóle nie wspomniała o żydach to pewne osobniki dostały wyżej wymienionego świerzbu...

Pod linkiem wypowiada się Polak, były więzień Auschwitz...link

 
Zapraszam do artykułu Barbary Kulaszki...

W ostatnich latach znaczną uwagę przywiązuje się rzekomemu zagrożeniu „negacji holocaustu”. Politycy, gazety i telewizje ostrzegają o rosnącym wpływie tych, którzy odrzucają historię holocaustu mówiącą o tym, że około sześciu milionów europejskich żydów było systematycznie eksterminowanych podczas drugiej wojny światowej, większość z nich w komorach gazowych.

W kilku krajach, włączając Izrael, Francję, Niemcy i Austrię, „negowanie holocaustu” jest prawnie zabronione a „kłamcy” są karani wysokimi grzywnami i wyrokami więzienia. Kilku wpływowych przywódców żydowskich społeczności wezwało do wprowadzenia podobnych rozwiązań prawnych w Północnej Ameryce [pisane w 1992 r.]. W Kanadzie David Matas, Starszy Radca „League for Human Rights” [Ligii dla Praw Człowieka] syjonistycznej organizacji B’nai B’rith, powiedział:(1)

„Holocaust był morderstwem sześciu milionów żydów, włączając dwa miliony dzieci. Negowanie holocaustu jest ponownym mordowaniem tych sześciu milionów. Najpierw odebrano im nadzieję, następnie zamordowano. Osoba zaprzeczająca istnieniu holocaustu jest częścią zbrodni samego holocaustu.”

Często przeoczana a o krytycznym znaczeniu jest kwestia – cóż stanowi „negowanie holocaustu”?

Sześć milionów?

Powinno uważać się za „negującego holocaust” kogoś, kto nie wierzy – jak Matas oraz wielu innych nalega – że sześć milionów żydów zostało zabitych podczas drugiej wojny światowej? Ten pogląd przedstawiał Międzynarodowy Wojskowy Trybunał w Norymberdze 1945 – 1946. Uważał, że „polityka (niemieckiego rządu) doprowadziła do zabicia sześciu milionów żydów, w tym cztery miliony w sposób systematyczny poddano eksterminacji.”(2)

Jeśli tak, to kilku z najbardziej prominentnych historyków holocaustu powinno zostać uznanych za „negujących”. Profesor Raul Hilberg, autor pracy „The destruction of the european jews”, w której nie akceptuje tych sześciu milionów. Szacuje całkowitą liczbę (odnośnie wszystkich przypadków śmierci) zmarłych żydów na 5.1 miliona. Gerald Reitlinger, autor „The final solution”, również nie akceptuje sześciu milionów. Oszacowuje on śmiertelność żydów w ciągu wojny do 4.6 milionów, ale jednocześnie przyznaje, że są to domysły ze względu na brak wiarygodnych danych.

Ludzkie mydło?

Czy ktoś jest „negującym holocaust” jeśli twierdzi, że naziści nie robili mydła z ciał pomordowanych żydów? Po rozważeniu dowodów – włączając konkretne mydła dostarczone przez sowietów – trybunał norymberski orzekł, że „w kilku przypadkach były robione próby utylizowania tłuszczu pochodzącego z ciał ofiar w celu komercyjnego wytwarzania mydła.”(3)

Aczkolwiek w 1990 r. izraelskie centrum holocaustu Yad Vashem „zmieniło historię” poprzez przyznanie, że historia z mydłem jest nieprawdziwa. „Historycy skonkludowali, że mydło nie było zrobione z ludzkiego tłuszczu. Kiedy tak wielu ludzi zaprzecza, że holocaust kiedykolwiek miał miejsce, dlaczego dawać im coś co mogliby użyć przeciwko prawdzie”, powiedział Shmuel Krakowski urzędnik z Yad Vashem.(4)

Konferencja w Wannsee?

Czy jest „negującym holocaust” ktoś, kto nie akceptuje stwierdzenia, że w styczniu 1942 r. konferencja w Wannsee niemieckich biurokratów został zwołana w celu ustalenia bądź skoordynowania kompleksowego programu masowego morderstwa europejskich żydów? Jeśli tak, izraelski historyk holocaustu Yehuda Bauer musi się mylić – i być „negującym holocaust” – ponieważ stwierdził: „Opinia publiczna w kółko powtarza głupią historię , że w Wannsee uzgodniono eksterminację żydów”. W opinii Bauera w Wannsee odbyło się spotkanie, ale „ciężko powiedzieć konferencja” i „niewiele z tego co tam powiedziano doprowadzono do skutku”.(5)

Polityka eksterminacji?

Czy jest „negującym holocaust” ktoś, kto twierdzi że, nie było rozkazu, Hitlera aby eksterminować europejskich żydów? Był czas kiedy odpowiedź powinna brzmieć tak. Np. historyk holocaustu Raul Hilberg napisał w 1961 r. w „Destruction of the european jews”, że istniały dwa rozkazy Hitlera o zagładzie europejskich żydów: pierwszy wydany wiosną 1941 r., drugi krótko potem. Lecz Hilberg porzucił pogląd o istnieniu jakiegokolwiek tego rodzaju rozkazu w nowszym trzy tomowym wydaniu swojej książki wydanym w 1985 r.(6) Kolejny historyk zajmujący się tym tematem Christopher Browning zanotował:(7)

„W nowej edycji wszystkie odniesienia do decyzji Hitlera lub jego rozkazu w sprawie ‘ostatecznego rozwiązania’ zostały usunięte. Pogrzebane u progu pojedynczym stwierdzeniem: ‘Chronologia i okoliczności wskazują na decyzję Hitlera podjętą przed końcem lata.’ W nowej edycji decyzje nie zostały podjęte, rozkazy nie zostały wydane.”
Brak pewnych dowodów w sprawie rozkazu Hitlera o eksterminacji jest przyczyną kontrowersji, które dzielą historyków holocaustu na „intencjonalnych” i „funkcjonalnych”.

Wcześniej argumentowano istnienie celowej polityki eksterminacji z rozkazu Hitlera, później zaczęto utrzymywać, że niemiecka polityka „ostatecznego rozwiązania problemu żydowskiego” ewoluowała pod wpływem okoliczności. Lecz rozstrzygające jest mimo wszystko zdobycie ton niemieckiej dokumentacji po wojnie; nikt nie jest w stanie ani udokumentować ani udowodnić, że plan, program, czy też rozkaz eksterminacji żydów istniał w rzeczywistości. Zeznał tak profesor Hilberg na procesie wydawcy niemiecko – kanadyjskiego pochodzenia Ernsta Zundela w 1985 r. w Toronto.(8)

Auschwitz

Więc czym jest „negacja holocaustu”? Na pewno twierdzenie, że większość więźniów Auschwitz zmarła w wyniku chorób, a nie systematycznej eksterminacji w komorach gazowych będzie „negowaniem”. A może nie. Żydowski historyk Arno J. Mayer, profesor z Uniwersytetu Princeton, w 1988 r. w swoim studium „Why did the heavens not darken?: The ‘final solution’ in history” napisał: „W latach 1942 – 1945, szczególnie w Auschwitz, a prawdopodobnie w ogóle, więcej żydów zabiły tzw. ‘naturalne’ przyczyny śmierci niż ‘nienaturalne’.”(9)

Nawet szacunki liczby zmarłych w Auschwitz – w rzekomo głównym centrum eksterminacji – nie są już oczywiste. Powojenny aliancki trybunał norymberski oskarżył Niemców o zamordowanie tam czterech milionów ludzi.(10) Do 1990 r. na pamiątkowej płycie w Auschwitz można było przeczytać: „Tutaj w latach 1940 – 1945 cztery miliony ludzi cierpiało i pomarło z rąk nazistowskich morderców.”(11)

Jest „negowaniem holocaustu” dyskutowanie o tych czterech milionach zamarłych? Nie dzisiaj. W lipcu 1990 r. polski zarząd Państwowego Muzeum Auschwitz wraz z izraelskim centrum holocaustu Yad Vashem przyznał, że cztery miliony było wielką przesadą i odniesienie do tej liczby zostało usunięte. Izraelscy i polscy oficjele ogłosili sugestię o milionie stu tysiącach zmarłych w Auschwitz.(12) W 1993 r. francuski badacz holocaustu Jean – Claude Pressac, w wielce komentowanej książce o Auschwitz, oszacował całkowitą liczbę zgonów w ciągu całej wojny na około 775000.(13)

Profesor Mayer przyznaje, że kwestia jak wielu ludzi na prawdę zmarło w Auschwitz pozostaje otwarta. W „Why did heavens not darken” napisał:(14)

„… Wiele pytań pozostaje bez odpowiedzi… O wszystko. Ile ciał zostało skremowanych w Auschwitz? Ilu tam zmarło? Jaka była narodowość, religia, pochodzenie etniczne wszystkich ofiar? Ile ofiar zmarło śmiercią naturalną, a ile zostało z premedytacją zamordowanych? Jaką część ofiar stanowili żydzi zamordowani z zimną krwią? W tym momencie po prostu nie znamy odpowiedzi na te pytania.”

Komory gazowe

Co z zaprzeczaniem istnienia „komór gazowych” służących eksterminacji? Także w tym przypadku Mayer wstrząsająco stwierdza: „Źródła do studiów nad komorami gazowymi są zarówno rzadkie jak i mało wiarygodne.” Mayer twierdzi, że takie komory istniały w Auschwitz, ale jednocześnie dodaje: „większość tego co wiadomo opiera się na zeznaniach nazistowskich katów i oficjeli z powojennych procesów oraz na wspomnieniach ofiar i naocznych świadków. Do tychże świadectw należy podchodzić ostrożnie, ponieważ z wielu względów mogą być nieobiektywne.”(15)

Zeznania Hössa

Przykładem mogą być zeznania Rudolfa Hössa oficera SS komendanta obozu w Auschwitz. Trybunał norymberski posiłkował się jego zeznaniami jako dowodami na eksterminację [o wymuszaniu zeznań na Hössie zob.: http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/re ... lfa-hessa/].(16)

Zostało już udowodnione, że decydujące zeznania Hössa – tak jak jego tzw. „spowiedź” – cytowane na procesie norymberskim były nie tylko nieprawdziwe, ale uzyskane poprzez bicie niemal na śmierć tego byłego komendanta Auschwitz.(17) Żonie i dzieciom Hössa również grożono śmiercią i deportacją na Syberię. W swoim oświadczeniu – które nie zostałoby uznane dziś przez żaden amerykański sąd – Höss stwierdza istnienie obozu zagłady „Wolzek”. W rzeczywistości żaden obóz o takiej nazwie nigdy nie istniał. Następnie oświadczył, że gdy był komendantem Auschwitz, dwa i pół miliona ludzi zostało w nim zgładzonych, a następne pół miliona osób zmarło wskutek chorób.(18) Dzisiaj niegodni historycy powtarzają te liczby. Höss oczywiście był gotowy mówić cokolwiek, podpisywać cokolwiek, robić cokolwiek, aby uniknąć tortur i próbować uratować siebie i swoją rodzinę.

Analiza medyczna

W 1988 r. w swojej książce profesor Mayer wzywa do przeprowadzenia „wykopalisk na miejscach zbrodni oraz w ich sąsiedztwach”, aby ustalić coś więcej o komorach gazowych. W rzeczy samej przeprowadzono takie badania. Pierwsze w 1988 r. przeprowadził specjalista od sprzętu służącego do egzekucji Fred A. Leuchter Jr. Przeprowadził medyczno – sądową analizę na domniemanych komorach gazowych w Auschwitz, Birkenau, Majdanku, by sprawdzić, czy mogły być używane do mordowania ludzi. Po dogłębnych studiach nad rzekomymi narzędziami mordu, Leuchter skonkludował, że nie były używane, ani nie mogłyby być używane jako komory gazowe. Co więcej – analizy próbek zrobione przez Leuchtera ze ścian i podług domniemanych komór gazowych wykazały brak lub minimalne ślady związków cyjanku, aktywnego składnika Cyklonu B, pestycydu rzekomo używanego do mordowania żydów w Auschwitz.(19)

Tajna analiza medyczna (i późniejszy raport) przeprowadzona na zlecenie Państwowego Muzeum Auschwitz przez Instytut Ekspertyz Sądowych w Krakowie potwierdziła wyniki badań Leuchtera, odnoszące się obecności minimalnych bądź żadnych śladów cyjanku na rzekomych komorach gazowych.(20)

Doniosły jest ten dowód kiedy rezultaty analiz medycznych rzekomych ludobójczych komór gazowych są porównywane do rezultatów analiz urządzeń dezynfekcyjnych z Auschwitz, gdzie Cyklon B był używany do odwszawiania materaców i ubrań. Tymczasem brak lub tylko śladowe ilości cyjanku zostały znalezione w domniemanych ludobójczych komorach gazowych, natomiast cyjanek występował masowo na ścianach i podłogach obozowych komór dezynfekcyjnych do odwszawiania.

Kolejne studia medyczne przeprowadził niemiecki chemik Germar Rudolf. Na podstawie analiz miejscowych próbek, dyplomowany chemik doktorant, skonkludował: Z chemiczno – technicznych powodów masowe zagazowywanie kwasem hydrocyjanku w domniemanych ‘komorach gazowych’ w Auschwitz nie miało miejsca… Urządzenia o których sądzi się, że służyły do masowego zabijania ludzi w Auschwitz i Birkenau nie nadawały się do tego celu.”(21)

Istnieje również studium austriackiego inżyniera Waltera Lüftla, ważnego eksperta i świadka w wielu procesach sądowych, byłego prezesa austriackiego zrzeszenia inżynierów. W raporcie z 1992 r. określił masową zagładę żydów w komorach gazowych jako „technicznie niemożliwą.”(22)

Niepewne perspektywy

Więc cóż to jest „negowanie holocaustu”? Ci, którzy wspierają kryminalne prześladowania „negujących holocaust”, zdają się nadal żyć w 1946 r. kiedy oficjele alianccy z trybunału norymberskiego po prostu ogłosili swój werdykt. Lecz postanowienia trybunału nie mogą być dłużej uważane za przekonywające. Oparte na wielce wątpliwych dowodach jak zeznania Hössa; kilka jego najbardziej ważkich wyników dociekań jest teraz dyskredytowanych.

Dla swych własnych celów potężne grupy interesów desperacko próbują zrobić tabu z jakiejkolwiek dyskusji na temat holocaustu. Jedną z ich sztuczek jest błędne charakteryzowanie badaczy rewizionistów jako „negujących”. Jednak prawda nie może być wiecznie zduszana. Istnieją poważne, rosnące kontrowersje na temat tego, co działo się z europejskimi żydami podczas drugiej wojny światowej.
Niech ten problem zostanie rozwiązany tak jak wszystkie duże sporne kwestie historyczne: poprzez wolne badania i otwartą debatę w naszych dziennikach, gazetach i szkołach.

Przypisy:

1.The Globe and Mail (Toronto), Jan. 22, 1992.
2.Trial of the Major War Criminals Before the International Military Tribunal (IMT “blue series”), Vol. 22, p. 496.
3.IMT “blue series,” Vol. 22, p. 496.
4.The Globe and Mail (Toronto), April 25, 1990; See also: M. Weber, “Jewish Soap,” The Journal of Historical Review, Summer 1991.
5.The Canadian Jewish News (Toronto), Jan. 30, 1992, p. 8.
6. Zobacz: Barbara Kulaszka, ed., Did Six Million Really Die: Report of the Evidence in the Canadian ‘False News’ Trial of Ernst Zündel (Toronto: Samisdat, 1992), pp. 192, 300, 349.
7.C. Browning, “The Revised Hilberg,” Simon Wiesenthal Annual, Vol. 3, 1986, p. 294; B. Kulaszka, ed., Did Six Million Really Die (1992), p. 117.
8. B. Kulaszka, ed., Did Six Million Really Die (1992), pp. 24-25.
9. A. Mayer, Why Did the Heavens Not Darken?: The ‘Final Solution’ in History (Pantheon, 1988), p. 365.
10. Nuremberg document 008-USSR, in IMT “blue series,” Vol. 39, pp. 241, 261.
11. B. Kulaszka, ed., Did Six Million Really Die (1992), p. 441.
12. Y. Bauer, “Fighting the Distortions,” The Jerusalem Post (Israel), Sept. 22, 1989; “Auschwitz Deaths Reduced to a Million,” The Daily Telegraph (London), July 17, 1990; ” Poland Reduces Auschwitz Death Toll Estimate to 1 Million,” The Washington Times, July 17, 1990.
13. J.-C. Pressac, Les Crémetoires d’Auschwitz: La machinerie du meurtre de masse (Paris: CNRS, 1993), p. 148. See also: R. Faurisson, “Jean-Claude Pressac’s New Auschwitz Book,” The Journal of Historical Review, Jan.-Feb. 1994, p. 24.
14. A. Mayer, Why Did the Heavens Not Darken? (1988), p. 366.
15. A. Mayer, Why Did the Heavens Not Darken? (1988), pp. 362-363.
16. IMT “blue series,” Vol. 1, pp. 251-252; Nuremberg document 3868-PS, in IMT “blue series,” Vol. 33, pp. 275-279.
17. Rupert Butler, Legions of Death (England: 1983), pp. 235-237.
18. Zob: R. Faurisson, “How the British Obtained the Confession of Rudolf Höss,” The Journal of Historical Review, Winter 1986-87, pp. 389-403.
19. Zob. np.: B. Kulaszka, ed., Did Six Million Really Die (1992), pp. 469-502. See also: M. Weber, “Fred Leuchter: Courageous Defender of Historical Truth,” The Journal of Historical Review, Winter 1992-93, pp. 421-428 (http://www.ihr.org/jhr/v12/v12p421_Weber.html ).
20. “An Official Polish Report on the Auschwitz ‘Gas Chambers’,” The Journal of Historical Review, Summer 1991, pp. 207-216.
21. G. Rudolf, Gutachten ueber die Bildung und Nachweisbarkeit von Cyanidverbindungen in den ‘Gaskammern’ von Auschwitz (London: 1993) (http://www.vho.org/D/rga/ ); The Rudolf Report (in English) (http://www.vho.org/GB/Books/trr/ ).
22. “The ‘Lüftl Report’,” The Journal of Historical Review, Winter 1992-93.

Źródło: http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=1&t=3&start=1025&sid=a379c8b7a0a846d69d8218237e8a5512

KOMENTARZE

 • Przedsiębiorstwo Holokaust upada
  Syjoniści zwijają, a praktycznie już zwinęli, wszystkie przedsiębiorstwa w rozwiniętych krajach, ale nie przewidzieli, że również ich ulubione przedsiębiorstwo spotka taki sam los. Choć ja bym nie nazwała go przedsiębiorstwem a korporacją.
  W Kanadzie nikt nie śmie podważyć oficjalnie tych sześciu milionów, podczas gdy napisy na tablicy pamiątkowej w Oświęcimiu pokazują coraz to mniejszą liczbę ofiar. Prawdopodobnie jedyne wiarygodne, autentyczne dane przejęli sowieci - czyli żydzi- wraz z wyzwoleniem obozów, które nie zostały udostępnione na forum międzynarodowym ani przez ZSRR, ani przez Rosję i pewnie długo jescze nie będą, podczas gdy przedsiębiorstwo holokaust upadnie samo pod ciężarem swoich kłamstw.
 • @Lotna 20:18:01
  upada...ale czy to będzie definitywny koniec upodleń Polski? Pewnie wymyślą coś nowego...albo zrobią to samo z arabami, którzy licznie przybywają...bo wymyślą, że araby, to potomkowie narodu wybranego, czy jakieś 13, albo czternaste plemię po kisielu...itp itd...wiem, że to brzmi absurdalnie, ale i absurdalne były "zyski" w biały dzień wyżej wymienionego przedsiębiorstwa...pozdrawiam
 • Pamiętacie słynne wystąpienie
  ś.p Lecha Kaczyńskiego w Izraelu i co tam zostało zadeklarowane?

  Rządy w Polsce będą się zmieniać ale polityka wobec "unych" zawsze pozostanie taka sama.

  Tak to mniej więcej leciało.

  Pozdr.
 • @Bibrus 21:19:57
  zgadza się...dlatego wszystkim tzw "elytom" kopa w rzyć...:))pozdrawiam
 • @Bibrus 21:19:57
  No więc właśnie o to chodzi.
  To Polsce powinno najbardziej zależeć na odkryciu i rozpowszechnieniu prawdy na temat liczby ofiar i sposobów ich uśmiercania, zwłaszcza teraz, kiedy Polacy są coraz częściej oskarżani o obozy koncentracyjne. No ale rządy mamy jakie mamy, czyli okupacyjne, a więc czekaj tatka latka.
 • Przedsiębiorstwo Holokaust – 6 milionów kłamastw
  .
  Tak bardzo bano się tego tekstu, iż zniszczono i kupiono całą platformę blogową , likwidując m.in. nasz blog ligaswiata.napisala.pl /// Obsesyjne posługiwanie się kabalistyczną bajką o “6 mln zmarłych lub umierających Żydach” sprzed co najmniej 40 lat przed II wojną światową, bezpośrednio osłabia i zdradza pojęcie, jak twierdzili, że w latach 1939-1945 w Europie zginęło 6 mln Żydów. To było kłamstwem za pierwszym razem, i jest kłamstwem teraz! >> http://worldinfoport.hvs.pl/przedsiebiorstwo-holokaust-6-milionow-klamastw/

  - OSOBIŚCIE SŁYSZAŁEM, ŻE POŁOWA Z TYCH 6 000 000 TO POLACY
 • już było o tym wiele razy
  Sami Rosjanie uratowali ponad 4 mln chazarów z Polski . Potem ich tutaj nam "dosłali" 2 razy.
 • ---- przed śmiercią pracował jako ochroniarz, w Muzeum wsi opolskiej.
  http://www.bibula.com/?p=9698
 • @Nibiru 23:16:06
  Kto stał ,ten co zawsze- chłopaki z grubszą kasą. Dla nich ci ze wschodu byli pogardliwie nazywani East ,oni byli nie byle kto ,bo West.
  Jak wiadomo ,a chwalił się tym Art w sandałach ,że okupację przeżyli inteligentni... którzy np.wpadli w oko żonie młynarza- jak chwalił się Lebnitz zwany PO lanskim
 • Autor
  "Żydzi ... składali wielkie ofiary holokaustu, kiedy tylko prosili o przysługę lub pomoc w trudnych czasach ...

  Za pozwolenie na powrót do ziemi obiecanej, bóg rzekomo domagał się od nich „6 milionów całopalnych ofiar”, więc arcykapłani zinterpretowali proroctwo Tory, które brzmi: „Powrócicie” (ze względu na błąd w pisowni, kapłani zinterpretowali w ten sposób: „Powrócicie, minus 6 milionów”)".

  "Holokaust 6 milionów stał się podstawą powstania „Izraela” poprzez najważniejsze proroctwo, obecnie spełnione, jak wybitni żydowscy zwolennicy holokaustu zapewniają, i chronione przez dosłownie wszystkie europejskie sądy i prawodawcy. „Przez zaprzeczenie masowego mordu (holokaustu) w obozach koncentracyjnych Auschwitz, zaprzecza się podstawie egzystencji narodu żydowskiego”. [Uzasadnienie pisemne wyroku na rewizjonistę przez sędziego Sądu w Monachium, nr akt: 115 Js 3344/94] Ponadto sądowa ochrona holokaustu obejmuje „symboliczne” metody zabijania, wymienione we fragmentach Talmudu o „spalających piecach”, gdyż krematoria są nieodłączną częścią komór gazowych: „Negowanie tych ‚symbolicznych metod zabijania’ ubliża pamięci ofiar „. [Wyrok na rewizjonistę. Źródło: Mittelbayerische Zeitung – regionalny dziennik w Bawarii – 7.03.1996, strona. 1]"

  Polecam cały artykuł:
  https://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/06/04/herezja-6-milionow-ktora-wykonczy-zydostwo/
 • Sjoniści chcą zanegować nie tyle holocaust co jego istotę jako nieudanego eksperymentu tworzenia narodu nowohebrajskiego w Pales
  Konkurencję o realizację sjonistycznej koloonizacji Palestyny między hitlerowskim Reichem a ZSRR przegrała grupa niemieckich homoseksualistow z aszkenazyjskimi korzeniami trzymająca wladzę w Reichu Hitlera skutkiem kklęski blitzkriegu gen Rommla o Egipt, Palestynę i babilon wykluczającej braterstwo broni popiłsudczykowskich terrorystów Sternba i palestyńskich dezerterow gen Andersa z Wehrmahtem, co było warunkiem przerwania holiocaustu i ewakuacji "zdolnych do odnowy żydowstwa" (według gub GG Hansa Franka) i "najlepszego elementu zdolnego do walki o byt" *wedlug Reiinhardta Heidrycha) na czele niedoholokaustowanych aszkenazyjczykow do rezerwatu żydowskiego w Palestynie, z której rządzili by nie tylko zagładą Arabow ale europoejską rasą niemiecką od Atlantyku do Uralu.
  Palestynę musieli kolonizować kandydaci na nowohebrajczyków , ktorych głowna masa zgodnie z planami stalinowskimi przeszla "nielegalnie" z ZSRR przez bermanowski demolud polski i Czechoslowację do specjalnie zneutralizowanej Austrii. W 1948r po utworzeniu na wniosek Gromyki państwa żydowskiego w Palestynie z obozów "uchodzcvów z za żelaznej kurtyny" w Auatrii , Wloszech i NRF zwolniono 200 tysięcy takich "uchodzcow", ktorym mimo popędzania pogromem kieleckim diely obozowe odpowiadaly bardziej niż dalsza "alija" do Palestyny i nowohebrajsko izraelickie unarodowienie.
  "Żydzi", w imieniu których kultywuje lub neguje dię holocaust statystycznie czują się za niego odpowiedzialni a wyniki badcań ich korzeni w Palestynie wskazujące , że raczej nigdy nie bylo ucieczki narodu żydowskiego z Egiptu ani rządow króla Salomona zamiast sklonić ich do traktowania Starego Testamentu jako hagady (mitologii o charakterze historii) o funkcjach Kabaly, która poiprzedziła objawienie Ewangelii i prawdziwego Boga oraz pasożytniczych talmudów skłaniają ich raczej do wiary w kult pasożytnictwa i jak to objawił ostatnio izraelicki historykwiary w chazarskie pochodzenie kolonistow z Polski i ZSRR i "żydoweskie" miejscowych Palestyńczyków (prawie jak pralitewskie wileńskich Polaków lub praukraińskie Polakow z Wolynia i Galicji)
 • @Nibiru 23:16:06
  cyt://Skoro po pierwszej wojnie światowej Niemcy były bankrutem, przemysł, handel i media zostały przejęte przez obcych, to kto do licha, ewidentnego psychopatę//

  1. Hitler nie był psychopatą, co najlepiej zostało udokumentowane w Teheranie '43. Roosevelt próbował na ten temat porozmawiać ze Stalinem, na co Stalin odpalił i zakończył rozmowę mówiąc. "Hitler nie był obłąkany". Roosevelt był bardzo tym rozczarowany.

  2. Każdy żyd byłby szczęśliwy gdyby usłyszał, że to za jego pieniądze w ciągu kilku lat Niemcy zlikwidowali 7 mln bezrobocie, wybudowali tys km autostrad itd. Na szczęście tak nie było. To Niemcy sami sobie pomogli i dlatego idea nacjonalizmu tak dzisiaj jest zwalczana przez Pax Russo - Americana.


  //Roosevelt hoped to have a long discussion with Joseph Stalin at Teheran in 1943
  about the alleged insanity of Adolf Hitler. He was disappointed when Stalin abruptly ended this phase of
  the conversation with the blunt comment that Hitler was not insane. It was like telling the naked
  Emperor that he was wearing no clothes. It was evident to Stalin that Roosevelt was a clever and
  unscrupulous politician who lacked the qualities of the statesman.'"//
 • @Arjanek 06:20:23
  Należy walczyć z kulturą holocaustu, taką jak tu.
  http://p1.wawalove.pl/p1.wawalove.pl/e29d77fb6defd9a95c9fc32c6fdeacd8.jpg
 • ops! to już wiadomo po co unym kolejna Wojna Światowa ...
  analogicznie jak z WTC 7 - wyszły szwindle, więc podpalają całe otoczenie aby odwrócić uwagę od rzeczy istotnych :(((
 • @
  W dalszym ciągu nie mogę się doszukać publikacji n.t. dwudziestu-pięciu (25) milionów Polaków, którzy zginęli z rąk Nazistów za pomoc niesioną Żydom. O nich się nie mówi.
  Poza tym, mam oryginalne listy wujka, który pisał je do matki z obozu. Ogólnie, narzekali na jakość jedzenia. Ale .. kobiety miały płacone w Markach za pracę w burdelu i tylko Żydzi byli zwalniani z obozów (np. Ochab, Cyrankiewicz, itd.). Czy za dobre sprawowanie, nie wiem. Pracować nie lubieli - stąd sarkastyczny napis nad bramą. Tylko że każdy Kapo to był Żyd, w kuchni sami Żydzi, oraz w przychodni lekarskiej sami Żydzi. A reszta z nich, która została zagazowana lub rozstrzelana, ... pisze obecnie książki o tym, jak męczeńsko zginęli.
 • @trybeus 21:51:24
  https://i2.wp.com/www.pch24.pl/images/min_mid_big/mid_42683.jpg Ciąg dalszy katolickich rekolekcji z udziałem rabina. Przedstawiciel judaizmu… tylko udawał żyda!..Polakiem z Ciechanowa, a nie żydem z Izraela okazał się być Jacek Niszczota (znany dotąd jako Jacoob Ben Nistell). Mężczyzna przez wiele lat pełni w poznańskiej Filii Gminy Żydowskiej odpowiedzialne funkcje związane z przygotowaniami szabatu i samym świętem. Co ciekawe, jako rabin wziął udział w kontrowersyjnych katolickich rekolekcjach, w których oprócz przedstawiciela katolicyzmu oraz judaizmu głos zabierał islamski imam. Pod koniec marca informowaliśmy o rekolekcjach, jakie zorganizowano dla uczniów poznańskiego Zespołu Szkół Zawodowych nr 1. Odpowiedzialny za nie ks. Radosław Rakowski w swoim zamyśle chciał, by młodzi ludzie dowiedzieli się czegoś nie tylko o wierze katolickiej, ale i o innych istniejących na świecie wyznaniach monoteistycznych: islamie i judaizmie. Jak się okazuje, mozaistów reprezentował jednak nie prawdziwy żydowski rabin, a podszywający się pod niego Polak z Ciechanowa. „Głos Wielkopolski” przeprowadził śledztwo dziennikarskie, którego wyniki obnażyły wieloletnie fałszerstwo. Jacoob Ben Nistell wcale się tak nie nazywa, nie pochodzi z Izraela, nie ma rodziny w tym kraju, nie jest wyznawcą judaizmu, rabinem ani nawet żydem. „Kiedy odkryliśmy jego prawdziwą tożsamość próbował wprowadzić nas w błąd podając się za rosyjskojęzycznego obcokrajowca oraz brygadzistę w hurtowni we Wrocławiu” – czytamy na gloswielkopolski.pl. „Podający się za Ben Nistella pełni w Filii Gminy Żydowskiej w Poznaniu ważną funkcję. Według Almanachu Żydowskiego Związku Gmin Wyznaniowych Żydowskich w RP jest osobą odpowiedzialną za religijne przygotowanie oraz prowadzenie szabatu i świąt. Wiele razy występował też jako reprezentant FGŻ na oficjalnych uroczystościach. Głośno o nim na cały kraj stało się dopiero przed Wielkanocą, gdy jako rabin wziął udział wraz z imamem w rekolekcjach” – donosi „Głos Wielkopolski”. Fałszywy żyd robił na wielu dobre wrażenie. Okazał się być na tyle wiarygodnym, że przedstawił judaizm uczniom poznańskiej szkoły średniej.
  Źródło: gloswielkopolski.pl, poznan.naszemiasto.pl
  MWł
  Read more: http://www.pch24.pl/ciag-dalszy-katolickich-rekolekcji-z-udzialem-rabina–przedstawiciel-judaizmu—-tylko-udawal-zyda,42683,i.html#ixzz46JeHrgZ0 A ten pan też udaje? https://youtu.be/3lC0u7l9gtw Ps..Ten kraj to był Polin już przed wojną. Wasze są ulice nasze kamienice. 40% ludności Warszawy przedwojennej to byli żydzi. O takiej Łodzi już nie wspomnę. Komunę jakoś przetrwali, bo przynajmniej nikt ich nie mordował, jak Niemcy w latach wojny. Teraz w wolnej (???) Polsce wychodzą z ukrycia i zaczynają realizować postanowienia z "Protokołów mędrców Syjonu". A niby skąd wzięła się ta fala imigrantów, co ? Destabilizacja Europy jest bardzo na rękę lobby żydowskiemu mającemu wielkie wpływy i władzę w świecie. Miłujcie nadal swoich prześladowców. Już Polacy powoli znikacie z mapy. Ps..II... Ronit Elkabetz nie żyje.(a chooj mnie to jako Polaka obchodzi!)
  http://film.onet.pl/wiadomosci/ronit-elkabetz-nie-zyje-aktorka-i-rezyserka-miala-51-lat/e3yy5l
  Czemu redaktor niemieckiego Onetu uważa, że Polacy powinni na dzień dobry przeczytać dzisiaj powyższe epitafium o kimś nieznanym w naszym kraju? Niemieckie wyrzuty sumienia? Pytam i zastanawiam się w jakim kraju my żyjemy, że jedną z głównych wiadomości jest wiadomość o śmierci jakiejś mało znanej żydowskiej reżyserki??? W jakim kraju my żyjemy, że najdroższe muzeum, jakie się tu wybudowało za pieniądze polskiego podatnika, to Muzeum Historii Żydów Polskich o dziwnie brzmiącej nazwie "Polin"???, które kosztowało polskich podatników ponad 300 mln zł, a jego utrzymanie kosztuje polskiego podatnika oczywiście kolejne kilkanaście mln zł rocznie! W jakim kraju my żyjemy, że prezydenci tego państwa i miast zakładają mycki??? W jakim kraju my żyjemy, że nie masz dnia bez reminiscencji o "holocauście" żydów (którzy zawłaszczyli dla zagłady żydów termin holocaust, który ma szersze znaczenie). W jakim kraju my żyjemy, że z pieniędzy publicznych tego kraju dopłaca się po 135 $ miesięcznie do emerytur co najmniej 50 000 żydów nie mających obywatelstwa polskiego (daje to "skromne" minimum 81 mln $ rocznie)???
  Pytam: CZY TEN KRAJ TO JESZCZE POLSKA CZY JUŻ DEFINITYWNIE POLIN ???
 • @trybeus
  W Polsce przedwojennej nie było żydów, tylko byli Polacy wyznania mojżeszowego. Nie ma czegoś takiego jak naród żydowski. Naród żydowski i Izrael to wytwór fantazji, w wyniku której po II wojnie światowej powstało państwo żydowskie – Izrael. Prawdziwymi spadkobiercami żydów – tych z czasów Chrystusa są PALESTYŃCZYCY, a nie Chazarowie.
 • @trybeus
  Sławni ludzie o żydach. Naród żydowski podlega, jak wiadomo, prześladowaniom, które trwają od tysięcy lat – antysemityzm istnieje od co najmniej czasów starożytnego Egiptu, a przejawiał się u Aleksandra Wielkiego, Cycerona, Franciszka Bacona, Marcina Lutra, Woltera, Denisa Diderota, George’a Washingtona, Tomasza Jeffersona, Napoleona Bonapartego itp. Lista jest bardzo długa i sięga głęboko w czasy najnowsze.
  Oczywiście zjawisko zwane antysemityzmem jest wynikiem trwającego przez tysiąclecia spisku, spisku rozciągającego się na wszystkie epoki, przekraczającego zarówno granice państw i kontynentów, jak i ras i religii. Innego wyjaśnienia tego zjawiska być nie może, gdyż jak każdy rozumny i przyzwoity człowiek wie, w sporze między Żydem a antysemitą rację ma zawsze w stu procentach Żyd. Żyd reprezentuje bowiem zawsze prawdę, honor i uczciwość, a antysemita wyłącznie nienawiść, podłość i kłamstwo.
  Aby wzbudzić u naszych czytelników szlachetne uczucie nienawiści i odrazy do antysemitów, pozwalamy sobie przytoczyć szereg podłych wypowiedzi pochodzących od ludzi znanych, a nawet sławnych. Oczywiście żaden z nich nie miał nawet krztyny racji.

  Cycero: Żydzi należą do sił ciemności i zła. Wiadomo, jak liczna jest ich klika, jak się popierają i jaki wpływ wywierają. Jest to naród łobuzów i oszustów.

  Seneka: Obyczaje tej najbardziej zbrodniczej nacji osiągnęły takie wpływy, że dosiegają wszelkich krajów.

  Jezus Chrystus: Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma.

  Voltaire: Dlaczego Żydzi są znienawidzeni? Jest to nieuchronny skutek ich praw. Naród żydowski ośmiela się ujawniać nieprzejednaną nienawiść do wszystkich innych narodów.
  Denis Diderot: Ty zły i brutalny narodzie, podły i wulgarny ludzie, niewolnicy godni jarzma… Idźcie, weźcie swoje księgi i odejdźcie!

  Maria Teresa: Nie znam gorszej zarazy dla państwa od narodu, który poprzez oszustwa doprowadził lud do stanu żebraczego.

  Johann Wolfgang von Goethe: Naród żydowski nigdy nie był wiele wart… Mało posiada cech szlachetnych, a wszystkie wady razem wziąwszy innych narodów.

  Franciszek Liszt: Nadejdzie dzień, gdy wszystkie narody, pośród których mieszkają dziś Żydzi, będą musiały stanąć przed problemem całkowitego ich wypędzenia – problemem życia i śmierci, zdrowia lub chronicznej choroby, pokojowej egzystencji albo nieustających niepokojów społecznych.

  Stanisław Staszic: Żydostwo to letnia i zimowa szarańcza dla Polski, która zaraża powietrze zgnilizną, roznosi próżniaczego ducha swoich ojców… tam tylko się gnieździ i mnoży, gdzie próżniactwo ma ochronę.

  Napoleon Bonaparte: Nie możemy skończyć pod rządami najlichszego z narodów. Żydzi to główni rabusie doby współczesnej, to sępy ludzkości.

  Geroge Washington: Oni [Żydzi] działają przeciwko nam skuteczniej, niż armie wroga… Należy żałować, iż każdy stan, dawno temu, nie przegonił ich jako dżumę społeczną i najwiekszych wrogów szczęścia dla Ameryki.

  Helmut von Moltke: Żydzi zawsze i wszędzie tworzą państwo w państwie, a w Polsce stali się głęboko jątrzącą raną na ciele tego pieknego kraju.

  Benjamin Franklin: W jakimkolwiek kraju by się osiedlili w większej liczbie, Żydzi demoralizowali go, niszczyli integralność ekonomiczną, segregowali się od reszty społeczeństwa, wyszydzali i podkopywali chrześcijańską wiarę, na jakiej oparty jest kraj.

  George Sand: Żydzi bogactwo zawdzięczają swej prymitywnej chciwości. Ze swym hardym sercem w stosunku do innych ras chcą uczynić siebie królami świata.

  Ryszard Wagner: Żydzi zdobyli wpływy na nasze życie umysłowe, co objawia się w załamaniu i sfałszowaniu naszych najwyższych tendencji kulturowych.

  Jan Matejko: Wy hebrajczycy, żyjąc w naszym kraju od wieków, nie poczuwacie się do szlachetniejszych dla kraju uczynków, wynoście się!

  Otto von Bismarck: Bezmyślność charakteru polskiego pod względem dóbr doczesnych czyniła zawsze z Polski eldorado dla Żydów.

  Wilhelm II: Żyd nie może być prawdziwym patriotą. On jest jak złośliwy owad. Trzeba go trzymać z dala od miejsc, gdzie może czynić szkody. Nawet za pomocą pogromów.

  Henry Ford: Żydzi zawsze kontrolowali biznes. Wpływ kina amerykanskiego jest pod wyłączną kontrolą Żydów, manipulujących umysłami obywateli.

  Roman Dmowski: Antysemityzm to prostest przeciw potędze Żydów i ich zabójczemu wpływowi na społeczeństwo europejskie.

  Michał Bakunin: Marks jest Żydem, otacza go tłum zręcznych Żydów, z jedną nogą w banku, z drugą w ruchu socjalistycznym, z tyłkami usadowionymi w prasie.

  Charles Lindberg: Irytują nas bardzo wpływy żydowskie na kino, prasę i radio.

  Norman Davies: Wśród kolaborantów i donosicieli, jak i personelu sowieckich sił bezpieczeństwa, był szokująco wysoki procent Żydów.

  Marcin Luter, The Jews and Their Lies, brw., s. 28. Cyt. za: G. W. Armstrong, The Zionists, br. i mw., s. 15. Armstrong podaje liczne cytaty ukazujące stosunek Lutra do Żydów: „Żydzi nie pracują, nie zarabiają uczciwie pieniędzy; nie pracują a my dajemy lub darujemy im je. I mają nasze dobra i pieniądze, stają się panami naszej ziemi, pomimo tego, że są na wygnaniu”; „Oni trzymają w niewoli chrześcijan w naszym kraju; (…) rozkoszują się pieniędzmi i dobrami, siedząc leniwie za piecem, żrąc i chlejąc, żyją sobie dobrze z naszej pracy, utrzymują nas i nasze gospodarstwa w niewoli przez ich przeklętą lichwę, kpią z nas i plują nam na głowy, ponieważ musimy pracować; pozwalamy im czuć się lepszymi od nas dzięki naszej pracy. Są naszymi panami i władcami, my zaś ich niewolnikami, służącymi im swoją własnością, potem i pracą! A oni zamiast dziękować nam, przeklinają naszego Pana!”. Ibidem, s. 15-16. (Czyżby za taką opinię obdarzyli go mianem heretyka? – T.K.)

  Napoleon Buonaparte: „Niedawno dopiero minął ten czas, w którym rząd widział się zmuszonym położyć tamę działalności czynnej tej nieużytecznej dla francuskiej społeczności kasty żydowskiej która byłaby doszła do zupełnego zawładnięcia majątkami i nieruchomościami całych departamentów przez wzrastającą co godzina potęgę swą pieniężną środkami lichwy i z niej wypływających zastawów hypotecznych. Celem więc naszym będzie zniszczyć skłonności żydowskiej ludności, a przynajmniej wykorzenić o ile się tylko da tę niepohamowaną chęć do zatrudnień, szkodliwych nie tylko dla Francyi, ale dla całego świata, dla wszystkich krajów, dla cywilizacyi i dla porządków społecznego życia”, za: Brafmann, Żydzi i kahały, Warszawa 1914, s. 153.

  M. Bakunin, Pisma wybrane, t. II, Warszawa 1965, s. 132-135: „Zauważ że wszyscy nasi wrogowie, wszyscy nasi prześladowcy są Żydami – Marks, Borkheim, Liebknecht, Jacoby, Weiss, Kuhn, Utin – należą wszyscy, z tradycji i instynktu, do tego ruchliwego i intryganckiego narodu wyzyskiwaczy i burżujów” – pisał Bakunin w liście do Richarda. Poglądy Bakunina w całej rozciągłości popierał Józef Proudhon. Zob. D. Grinberg, Ruch anarchistyczny w Europie Zachodniej1870-1914, Warszawa 1994, s. 329-330.
  Prace L.Gumplowicza: Rasse und Staat z 1875, Der Rassenkampf z 1883, Soziologie und Politik z 1892: Gumplowicz, wyznawca poligenizmu, przeszedł z judaizmu na protestantyzm dopiero w wieku 40 lat. Żydowski badacz M.Mieses streszcza poglądy Gumplowicza słowami: Żydzi powinni zniknąć doszczętnie, gruntownie, bez śladu w otaczających ich społeczeństwach. M.Mieses, Z rodu żydowskiego. Zasłużone rodziny polskie krwi niegdyś żydowskiej, Wa-wa 1991, s. 93-97.

  J. Trachtenberg, Diabeł i Żydzi. średniowieczna koncepcja Żyda a współczesny antysemityzm, Gdynia 1997. Praca rabina Trachtenberga, prezentująca dokładnie ten schemat myślenia, została napisana w latach 40 XX w. Trachtenberg pisze, kończąc swoją książkę: „Jakikolwiek jest ich [antysemitów przyp. H.H.] stosunek do nauk Jezusa i jego Kościoła, choćby ta jedna odrośl chrześcijańskiego, średniowiecznego fanatyzmu, jaką jest antysemityzm, decyduje o ich pokrewieństwie”; ibidem, s. 189. Z pracy Trachtenberga korzystał Goldhagen, Gorliwi kaci Hitlera. Zwyczajni Niemcy i Holocaust Wa-wa 1999. Kontynuacje opinii amerykańskiego rabina stanowi praca R. Modrasa, The Catholic Church and Antisemitism. Poland 1933-1939, SICSA 1994; Demonizing the Other: Antisemitism, Racism and Xenophobia red. R.S. Wistrich, SICSA 1999. Obie prace wydane zostały przez Vidal Sassoon International Center for the Study of Antisemitism. Studium rabina Trachtenberga jest podstawą prawie wszystkich holocaustycznych ataków na chrześcijaństwo.
  Mamy nadzieję, iż nasi czytelnicy zgodnie potępią powyższe wypowiedzi i zwrócą swe oczy w kierunku prawdziwych autorytetów moralnych, jako to Władysław Bartoszewski, Bronisław Geremek, Michael Schudrich, Adam Michnik, Dawid Warszawski, Marek Edelman, Jan Hartman.

  http://www.upadeknarodu.cba.pl/cytaty.html Ps... Lista cytatów i powiedzeń na temat strasznych braci JPII-go jest o wiele, wiele obszerniejsza, a można ją znaleźć udając się pod adres
  https://www.stormfront.org/posterity/13texan/1001ndx.htm
 • @trybeus 21:51:24
  Państwo w Państwie - czyli misja Żydów w Polsce?

  Żydzi przez dziesięciolecia systematycznie przejmowali władzę w Polsce. Tu czują się od wieków bezpiecznie. W Izraelu Arabowie - prawowici właściciele tych ziem prędzej czy później i tak ich wykończą.
  Zresztą prawowici Żydzi od dawna stamtąd uciekają jak typowe szczury. Teraz w tym kraju mieszkają w mniejszości Żydzi - ale z dawnego ZSRR, dokąd przed II Wojną Światową zwiali z innych krajów przed Niemcami. Co ciekawe, Hitler, sam mający krew żydowską eliminował Żydów, tylko dla majątku który oni posiadali, a której potrzebował dla osiągnięcia swoich ambicji panowania nad światem. Wymieszanie Żydów z NKWD i izraelskich tłumaczy aktualny stan rzeczy w tym zapalnym rejonie Afryki - typowo ruskie, bezwzględne i bezmyślne działanie wywiadu izraelskiego, gospodarcze niszczenie rdzennej narodowości - Palestyńczyków, obozy i mury jak za czasów komunizmu w Rosji.

  Gdzie powstanie odrodzone państwo żydowskie? Wiele wskazuje że będzie to Polska... ?!?!
  W Polsce, oprócz Ameryki mieszka najwięcej żydów i czują się tu naprawdę wspaniale. Nic i nikt na dzień dzisiejszy im nie zagraża...

  Jednocześnie aktualnie przez Żydów w Polsce prowadzona jest działalność antyrodzinna, która ma za zadanie wyniszczenie narodu polskiego. Wielodzielnym rodzinom ogranicza się państwową pomoc. Tak samo robi się z samotnymi matkami wychowującymi dzieci. Zlikwidowano państwowe gwarancje alimentacyjne. Ludność Polski zamiast rosnąć od kilku zaczyna systematycznie maleje... cdn.

  Masowo niszczone są polscy rzemieślnicy, polskie firmy upadają, ponieważ zawierzyły swój rozwój bankom, które są pod żydowską kontrolą. Przedsiębiorcy biorą kredyt, a w najmniej spodziewanym momencie każe im się go zwrócić beż żadnych możliwości odwoławczych. Żydowskie banki już dawno bezprawne nadali sobie tzw. klauzulę wykonalności - TAK JEST TYLKO W POLSCE!!!
  Tym sposobem tylko w ostatnich pięciu latach zlikwidowano dziesiątki tysięcy firm polskich. W dodatku banki mają układy z komornikami, którzy w iście ekspresowym tempie - za grosze kasują majątek polskich firm odsprzedawany następnie Żydom za psie pieniądze. Tych przekrętów bronią zaś sędziowie żydowscy w niby polskich sądach. I mamy zamknięte koło - systematycznie Żydzi się bogacą kosztem pracujących polskich gojów, a polskie społeczeństwo biednieje.

  Co ciekawe, taki stan prawny zatwierdził ostatnio nawet Trybunał Konstytucyjny, jak się właśnie okazało - też rządzony przez żydów.
  Takie wszelkie organizacje, niby niezależne takie jak Komitet Helsiński, czy Rzecznik Praw Obywatelskich są organizacjami typowo żydowskimi, powstałymi i służącymi dla ich celów i dążeń.
  Polski wymiar [nie]sprawiedliwości choruje z tego powodu na swoistą schizofrenie: podwójną osobność polsko-żydowską sędziów i prokuratorów - wszystko Żydom - nic Polakom.
  A dowodem są chociażby tylko pseudo-postępowania w sprawach wniesionych przez redaktora niezależnego wydawnictwa AFERY PRAWA (-) Zdzisława Raczkowskiego.

  Takie postępowanie władz żydowskich [pseudo-polskich] doprowadza do anomalii i patologii. Wiele zdeterminowanych Polaków zmuszonych jest - aby przeżyć do popełniania przestępstw. W więzieniach nie ma wolnych miejsc. Za to na ich koszty utrzymania są pieniądze.
  Wielu wykształconych Polaków zmuszonych jest jednocześnie do emigracji zarobkowej - np. ostatnio duże naciski wywiera się na emigrację lekarzy.
  Znaczna część polskiej inteligencji już raz została za pośrednictwem Żydów wymordowana w Katyniu. Teraz nie da się tego zrealizować to należy ją po prostu rozproszyć?
  Jednocześnie z Polski systematycznie wyprowadzany jest majątek przez banki i zagraniczne firmy do Izraela i na tajne konta szwajcarskie i tzw. rajów podatkowych. cdn.

  Plany Żydów:
  - wyniszczyć kraj finansowo;
  - pozbawić 5 milionów pracowników posad poprzez zrujnowanie zakładów pracy, nawet tych które przetrwały od 1918 roku;
  - zrujnować rolnictwo aby 3 miliony rolników emigrowało "za chlebem";
  - "oczyścić" kraj z inteligencji patriotycznej;
  - wyludnić kraj innymi sposobami do liczby 15 milionów Polaków, którzy będą służyć kolonizatorom żydowskim za wyrobników;
  - zwiększyć opłaty za uniwersyteckie studia i naukę w szkołach średnich, aby Polacy mieli tylko podstawowe wykształcenie niezbędne do najemnej pracy w resorcie usług i pracy robotniczej według schematu wypracowanego na Palestyńczykach.

  AKTUALNOŚCI:

  4 miliony Żydów zamieszkałych w Polsce jest członkami Światowej Federacji Żydów - według oświadczenia Szymona Szurmieja w Telewizji Warszawskiej. A drugie tyle jeszcze się czai?
  Udokumentowanych w zasobach archiwalnych MSW jest 2 miliony i 700 tysięcy Żydów, ilu ukrywa swe pochodzenie w myśl zasady: Mądry Żyd to zakonspirowany Żyd - Zdemaskowany Żyd to głupi Żyd.

  Większość Żydów zajmuje kluczowe stanowiska w mass-mediach, kulturze, polityce i gospodarce.
  [najbardziej znane nazwiska na końcu strony]

  Żydzi twierdzili, ze w obozach zginęło 3 mln 400 tys. czyli jakieś 50% ludności żydowskiej z przedwojennej Polski! Ostatnie kalkulacje podają jakieś 110 tysięcy? Cwani Żydzi dają sobie radę w każdych warunkach :-) a papier przecież wszystko wytrzyma :-)

  Przed i w 1939 roku Żydzi polscy uszli przeważnie do Związku Sowieckiego. Oni powrócili przebrani za II Dywizje Piechoty tzw. Wojska Polskiego. Po rozpadzie ZSRR w większości emigrowali do Izraela.

  Jakub Berman i inni żydowscy zbrodniarze wojenni wprowadzili władze "żydokomuny" terrorem. Wyszkoleni przez NKWD Żydzi z Rosji tworzyli 70% ilości "pracowników" i cale kierownictwo Urzędu Bezpieczeństwa. Ludzie ginęli jak za czasów bolszewickiej rewolucji w Rosji. Ponad 1 milion polskich patriotów przeszedł przez ciężkie wiezienia i obozy pracy niewolniczej, jak w kopalni uranu w Kowarach. 1 milion 100 tysięcy wywieziono do gułagów w Związku Sowieckim, w tym co najmniej 300 tysięcy inteligencji mogącej utworzyć administracje państwa. Nieokreślona liczbę patriotów z AK, NSZ, BCh i opozycje rozstrzelano, zamęczono na śmierć, lub latami trzymano w więzieniach.

  W walce z okupantem hitlerowskim zginęło 10% stanu żołnierzy AK. Pod okupacja sowiecka zginęło większość, czyli prawie 90%.

  Żydzi polscy szpiclowali i opozycje polską i sporządzili listy w Gminach Żydowskich, według których NKWD zlikwidowało polskich patriotów. Zresztą aktualnie szpiclują to niezależne polskie wydawnictwo, co widać ze statystyki odwiedzin.

  W 1989 przeprowadzono "holocaust" na narodzie polskim postanowieniem tajnego rządu żydowskiego, Sanhedrynu brukselskiego: Międzynarodowy Fundusz Walutowy zdewastował kraj "prywatyzacja" i lichwiarskim zadłużeniem przeprowadzonym głównie przez Żydów Sachsa i Sorosa.

  Obecna elita polityczna to dzieci morderców, jak W. Cimoszewicz i M. Borowski. Ich rodowód polityczny to KPP, PPR, PZPR, UW i UP.

  Kiedy Natanyahu przyjedzie do USA, to spotyka się z organizacjami żydowskimi. Kiedy Cimoszewicz, Kwaśniewski przyjechali to - też, ale nie spotkali się z Kongresem Polskim i uchodźcami polskimi.

  Żydzi zmienili nazwiska, niektórzy nawet imiona rodziców i obecnie pozują na najlepszych Polaków.
  Patrz - Lista Raczkowskiego.

  Żydzi kształcili się korzystając z przywilejów w "żydokomunie", a obecnie kształcą następny swój miot w prywatnych szkołach i uniwersytetach zagranicznych. Przykład: Hanna Suchocka (Haike Silberstein) lub K. Skubiszewski (Szymon Szimel).

  Hanna Suchocka (Haike Silberstein) uczestniczyła w ostatniej konferencji Bilderbergow. Jej uzgodnienia tam są trzymane w tajemnicy przed Polakami.

  Aaron Szechter (Adam Michnik) powiedział w telewizji australijskiej, gdzie wystąpił w jarmułce, że Żydzi w Polsce przygotowują ekspansje i mogą ją zrealizować, gdyż Polacy to stado tępych baranów.

  Wyniki wyborów ulęgły dystorsji przez zawile i pokrętne ordynacje.

  Ksiądz prałat Henryk Jankowski postuluje, aby kandydat w wyborach musiał okazać się świadectwem, że jest Polakiem wywodzącym się z co najmniej trzech pokoleń polskich i nie ze zdrajców ojczyzny (nie daleko pada jabłko od jabłoni), żeby Polska była Polska. Na to istnieje precedens Anglii, Izraela, Japonii i Szwecji.

  Jednak Żydzi kontrolują 90% prasy a także wydawnictwa, telewizjê i radio i urabiają opinie wyborców propagand’. Powodują oni podwójnym standardem prawdy i dezinformacja zamęt w społeczeństwie, demoralizacje, podważają katolicyzm, z którego naród czerpie swoja sile, poprzez sprzeciwianie się naukom Kościoła itd. W Polsce, jak w USA, obowiązuje Political Correctness (poprawność polityczna). "Gazeta Wyborcza" i "Nie" to gazety żydowskie. Żydostwo stworzyło państwo w państwie.

  Unia Wolności jest partia żydowska. Inne partie oczywiście są infiltrowane przez manipulatorów żydowskich. Jasne, że z tego powodu UW przeszła na nazwę Partii Demokratycznej, czyli PD. Zresztą o tym szerzej napiszemy. Mamy kolejny bajer? - chyba wyborczy jednak nie dadzą się nabrać na ten numer :-)

  2 tysiące agentów Mosadu penetruje stale gospodarkę i politykę w Polsce. Robią to na koszt podatników polskich.
  Czas żeby stworzyć IV RP - może w końcu będzie nieżalezna?

  Aktualna [alfabetyczna] lista znanych i wpływowych Żydów mających istotny wpływ na sytuację gospodarczą w Polsce.

  1. Jacek AMBROZIEWICZ b. szef URM u Mazowieckiego
  2. Boguslaw BAGSIK aferzysta, ukradl 4.5 mln.dol.
  3. Leszek BALCEROWICZ b. V-Premier, Min. Finansow
  4. Ryszard BUGAJ Przew.UP-zbiorow zyd.-kom.
  5. Zbigniew BUJAK Unia Pracy, agent w NSZZ "Solidarnosc"
  6. Juliusz Jan BRAUN Unia Wol., Przew.Sejm.Kom.Kult.
  7. Michał BONI b. Min.Pracy, liberał
  8. Bogdan BORUSEWICZ Unia Wolności
  9. Jan Krzysztof BIELECKI b. Premier RP, Unia Wolnosci
  10. Marek BOROWSKI V-Premier, Minister Finansow
  11. Andrzej CELINSKI Unia Wolności
  12. Jerzy CIEMNIEWSKI Unia Wolności
  13. Elżbieta CHOJNA-DUCH V-Minister Finansow
  14. Wiesław CHRZANOWSKI b. Marszalek Sejmu, przew.ZChN
  15. Izabela CYWINSKA b. Min. Kultury
  16. Kazimierz DEJMEK Minister Kultury
  17. Ludwik DORM V-Przew. Poroz. Centrum
  18. Andrzej DRAWICZ b. Prezes Radiokomitetu
  19. Marek EDELMAN sztandarowa postac dzial. Zydow
  20. Lech FALANDYSZ z-ca Szefa Kancelarii Prezydenta
  21. Dariusz FIKUS Red. Nacz.RZECZYPOSPOLITA
  22. Wlasyslaw FRASYNIUK Unia Wolnosci
  23. Aleksander GAWRONIK aferzysta
  24. Bronislaw GEREMEK U.W. glowny ideolog Antypol.
  25. Hanna GRONKIEWICZ-WALZ Prez. Narod. Banku Polskiego
  26. Aleksander HALL Przew. Partii Konserwatywnej
  27. Bogdan JASTRZEBSKI Wojewoda Warszawski
  28. Andrzej JONAS Przew. Unii Wydawcow Prasy
  29. Jaroslaw KACZYNSKI Przew. Porozumienia Centrum
  30. Lech KACZYNSKI b.Prezes Najw.Izby Kontroli
  31. Wieslaw KACZMAREK Min.Przekszt.Wlasnosciowych
  32. Stefan KAWALEC b. Dyr.w Min.Finans. Bank Slaski
  33. Bronislaw KOMOROWSKI b. Wicemin. Obr. Narodowej
  34. Marian KRZAK Przew. Zw. Bankow Polskich
  35. Piotr NOWINA KONOPKA Unia Wolności
  36. Waldemar KUCZYNSKI b. Min.Przek .Własności
  37. Zofia KURATOWSKA V-Marszalek Sejmu U.W.
  38. Jacek KURON 1948 Szczecin likw. ZHP, czlonek KC PZPR, organizator czerwonego harcerstwa
  39. Krzysztof KOZLOWSKI b. Minister Spraw Wewnętrznych
  40. Aleksander KWASNIEWSKI byly czl.KC PZPR, przew.SLD
  41. Barbara LABUDA Unia Wolnosci
  42. Jan LITYNSKI Unia Wolnosci
  43. Bazyli LIPSZYC b. doradca Min.Finansow
  44. Janusz LEWANDOWSKI b. Min. Przekszt. Wlasn.
  45. Wojciech MANN właściciel Radia KOLOR
  46. Ewa LETOWSKA b. Rzecz. Praw Obywatelskich
  47. Maciej LETOWSKI zastępca red. naczelnego LAD-u
  48. Krzysztof MATERNA wspolwlasciciel Radia KOLOR
  49. Tadeusz MAZOWIECKI b.Prem., b.Przew. Unii Wolności
  50. Adam MICHNIK Red. Nacz. GAZETY WYBORCZEJ
  51. Wojciech MACIAG b. Wiceminister Finansow
  52. Aleksander MALACHOWSKI V-Marszalek Sejmu,Unia Pracy
  53. Witold MODZELEWSKI Wiceminister Finansow
  54. Tomasz NAŁĘCZ Unia Pracy
  55. Piotr NAJMSKI Przew.Klubu Atlantyckiego
  56. Marek NOWICKI Kom. Hel. Praw Człowieka
  57. Małgorzata NIEZABITOWSKA b.Rzecz.Pras.Mazowieckiego
  58. Michał OGÓREK tworca Antypolonizmu
  59. Janusz ONYSZKIEWICZ b. Min.Obr.Nar., Unia Wolnosci
  60. Jerzy OSIATYNSKI b. Min. Finansow, Unia Wolności
  61. Daniel PASSENT publicysta
  62. Aleksander PASZYŃSKI b. Minister Budownictwa
  63. Andrzej POTOCKI Rzecz. Pras. Unii Wolności
  64. Danuta PIONTEK partnerka. Suchockiej
  65. Mieczysław RAKOWSKI b.I.Sekr.PZPR, b.Prem.PRL
  66. Alicja RESICH-MODLINSKA prezenterka w TVP
  67. Jan Maria ROKITA b. szef URM, Unia Wolności
  68. Wiesław ROZLUCKI Prezes Gieldy Pap. Wartościowymi
  69. Jan RUTKIEWICZ Burmistrz W-wa Śródmieście
  70. Tadeusz ROSS tworca Antypolonizmu
  71. Ireneusz SEKULA aferzysta, b. V-Premier PRL-u
  72. Ernest SKALSKI z-ca Red.Nacz. GAZETY WYBORCZEJ.
  73. Krzysztof SKUBISZEWSKI b. Min. Spraw Zagranicznych
  74. Marek SIWIEC Krajowa Rada Radiofonii I TVP
  75. Andrzej SZCZYPIORSKI Literat, tworca Antypolonizmu
  76. Hanna SUCHOCKA b. Premier, Unia Wolności
  77. Marcin ŚWIECICKI b.czl.KC PZPR,Prez.W-wy, UW
  78. Jacek SERYUSZ-WOLSKI Integracja d/s Europejskich
  89. Tadeusz STRYJCZYK b.Min.Przem.,doradca Suchockiego
  80. Grazyna STANISZEWSKA Unia Wolnosci
  81. Szymon SZURMIEJ Przew.Sw.Federacji.Zydow Polskich
  82. Anna SZULC Prezenterka TVP
  83. Ewa SPYCHALSKA Przewodn. OPZZ
  84. Jacek TAYLOR Unia Wolności
  85. Jerzy TUROWICZ sztandarowa postać Żydów w Polsce
  86. Witold TRZECIAKOWSKI b.Min.w rzadzie Mazowieckiego
  87. Jerzy URBAN b.Przew.Radiokom.,b.Rzecz.Pras.rzadu PRL,red.nacz.tygodnika NIE
  88. Kazimierz UJAZDOWKI Koalicja Konserwatywna
  89. Janusz WAISS współwłaściciel Radia "ZET"
  90 Piotr WIERZBICKI red. nacz. GAZETY POLSKIEJ
  91. Andrzej WIELOWIEJSKI Unia Wolności
  92. Henryk WUJEC Unia Wolności
  93. Andrzej WOYCIECHOWSKI właściciel Radia "ZET"
  94. Wojciech ZIEMBINSKI Str.Wiern. Rzeczypospolitej, agentura żydowsko - niem.
  95. Andrzej ZAREMBSKI b. Rzecz.Pras.Kr.Rady Rad.i TVP
  96. Andrzej ZOLL Przew. Trybun. Konstytucyjnego.
 • @trybeus 21:51:24
  CO BĘDZIE Z TĄ POLSKĄ POD ŻYDOWSKĄ WŁADZĄ?
  PISMO DO KOFI ANANA SEKRETARZA GENERALNEGO ORGANIZACJI NARODÓW ZJEDNOCZONYCH (ONZ) - SKARGA KOMITETU NARODOWEGO POLSKI http://www.aferyprawa.eu/content/KOFI_ANAN.html Jak działa system kontroli państwowej? Czy sądy dyscyplinarne rozpatrzą nieetyczne postępowanie sędziów i prokuratorów? Sprawdzimy... http://www.aferyprawa.eu/content/lobrow-prok.krajowa.html
 • @trybeus 21:51:24
  http://www.aferyprawa.eu/Platne/LISTA-OSOB-POCHODZENIA-ZYDOWSKIEGO-SPRAWUJACE-INTRATNE-FUNKCJE-WE-WLADZACH-RP-330

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031