Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
383 posty 8910 komentarzy

blog trybeus'a

trybeus - ...katol i moher z kościoła toruńskiego, parafia podhalańska...łowca jehowitów...

Oświadczenie w sprawie komentarza Sendeckiego...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W związku z komentarzem jaki zamieścił Eugeniusz Sendecki pod swoim postem, który wklejam poniżej...

@Zbójnicki pies 12:26:13 - POBITY I ZROZPACZONY ANDRZEJ HADACZ DZISIAJ...

wylizał się jakoś po wyborach z ran i się dzisiaj udaje na 15:00 na gej-paradę. Jest zaproszony przez organizatora gej-parady osobiście. Ma lobbować za powrotem Krzyża do Korony i za zablokowaniem nielegalnych roszczeń żydowskich. Ma być w sektorze vip-owskim i ma być dopuszczony do głosu. Podczas swojego wystąpienia ma reklamować TELEWIZJĘ NARODOWĄ i NEon24.pl. Czyli nas, porządnych ludzi z internetu.

Obiecał, ze zadzwoni i powie jak było.

nadużycie link skomentuj

Eugeniusz Sendecki 13.06.2015 12:46:10


 


 

...oświadczam, że jeśli Hadacz będzie reklamował na gej paradzie Neon 24 to ja w takim wypadku nie mam czego szukać na tym portalu...

 

Nie interesuje mnie tłumaczenie Eugeniusza Sendeckiego, że Hadacza na gej-paradę posłał Kaczyński, Tusk, Komorowski, czy sam diabeł...granice dobrego smaku zostały przekroczone...


 

Nieważne...to już zachodzi za daleko...nie chcę być kojarzony z paradą sodomitów i „porządnymi ludźmi z internetu” według Gienka Sendeckiego...w takim wypadku moje blogowanie tutaj traci sens...jak już wspomniałem granice dobrego smaku zostały przekroczone...jakby co, znajdziecie mnie w Kurniku Politycznym. 


 


 

 

KOMENTARZE

 • NIE MA SPRAWY, JUŻ DZWONIĘ DO PANA ANDRZEJA...
  Przekażę jemu Pańską prośbę, żeby nic nie mówił o NEonie24.pl. Bardzo sobie cenię Pańską twórczość i nie przebolał bym takiej straty dla NEonu24 jak Pańska absencja.
  [skwapliwie chwyta za słuchawkę]
  [dzwoni...]
 • Trybeus
  Pozostaje kwestia, czy Sendecki ma prawo przemawiać w imieniu wszystkich uczestników portalu. Czy ma prawo sugerować, że użytkownik Neonu chce mieć cokolwiek wspólnego z kretynem Hadaczem i jaki jest stosunek Redakcji do rewelacji Sendeckiego?
  Myślę, ze nietrudno będzie się odciąć od Sendeckiego i jego pedalskiej propagandy malującej narodowców na tęczowo.
  Powinien on kategorycznie zmienić nazwę swojej "telewizji", chrzcząc ją na "Sodomita TV".
  To jakaś paranoja jest.
 • A CO DO WIERNOŚCI PRAWDZIE - TO SIĘ MARTWIĘ O PANA...
  W roku 2013-tym na gej paradę wysłał Hadacza Jarosław Kaczyński, podpierając się autorytetem Radio Maryja. Był to podły chwyt ukierunkowany na obrzydzenie Hadacza naiwnym, prostym ludziom przychodzącym pod Krzyż. Owe obrzydzenie miało być karą za to, że Hadacz część pieniędzy pozyskanych od Platformy Obywatelskiej jako odszkodowanie za nadużycie wizerunku w kampanii wyborczej - obiecał dać na TELEWIZJĘ NARODOWĄ Eugeniusza Sendeckiego. Jak widać - chwyt ten działa do dzisiaj, nie tylko na jednostki proste, o niewyszukanym poziomie, ale również na czlonków elity narodowej - nawet w osobie Pana Trybeusa, szacownego satyryka z NEon24.pl znalazł się jakiś otwór, przez który owe emocje się wdarły i przemieliły intelekt. Bardzo to jest przykre...
  W roku 2013-tym na platformę VIP-owską gej parady wprowadził Hadacza Ryszard Kalisz (prywatnie kolega Jarosława Kaczyńskiego, są na ty) ale oszukańcy z Solidarnych 2010 kłamali - że wprowadził tam Hadacza Palikot, żeby odwrócić uwagę katolików polskich od bliskich powiązań Kaczyńskiego z Kaliszem.
  Dzisiaj Hadacz udaję się na gej-paradę na zaproszenie organizatora (nie wiem kto to jest), ponieważ organizator zauwazył, że obecność hadacza na gej-paradzie przysporzyć może wielu zwolenników. Nic nie wiem o wysokości rzekomego honorarium dla Hadacza za obecność na gej-paradzie. Rozmawialiśmy ostatnio o obecności na tej imprezie sodomitów, Pan Andrzej zapraszał mnie, ale ja odmówiłem przez wzgląd na odruch obrzydzenia, jaki mnie bierze na samą myśl. Pan Andrzej okazął zrozumienie dla mojego obrzydzenia, jednak zapewnił mnie, że będzie lobbował na rzecz przwrócenia Krzyża do Korony, zablokowania roszczeń żydowskich. Zapewnił mnie również, że powie kilka słów na temat TELEWIZJI NARODOWEJ, że jest robiona przez ludzi uczciwych, pokazujących całą prawdę bez cenzury. Wtedy go poprosiłem o to, aby wypowiedział się ciepło o NEonie24 - że to jest najlepszy polski portal w internecie, że tam pisuje elita polska. No, ale skoro czołowy bloger naszego portalu, filar polskiej blogosfery, czołowy satyryk polski Pan Trybeus, co to samą Cioteczkę Circ osmielił się obśmiać - kategorycznie żąda, to ja cóż, jestem zmuszony zablokować promocję...
  [żal wielki ściska duszę Sendeckiego]
  ==========
  Nie interesuje mnie tłumaczenie Eugeniusza Sendeckiego, że Hadacza na gej-paradę posłał Kaczyński, Tusk, Komorowski, czy sam diabeł...granice dobrego smaku zostały przekroczone...
 • @Jinks 14:42:48 - ZARAZ, ZARAZ!
  Hadacz miał powiedzieć prawdę - że na NEonie publikuje Sendecki (co jest prawdą) i że na NEonie publikują ludzie z elity narodowej (co też jest prawdą, ale to już nie o Panu).
  Pan Trybeus, którego uważam za elitę, zazyczył sobie żebym zastopował te kilka słów prawdy, żeby ich Hadacz na gej-paradzie nie mówił, więc ja grzecznie i szybko zadzwoniłem do Hadacza i przekazałem tę kategoryczną prośbę.
  Sprawa jest załatwiona.
  Pan się niech nie wtrąca. Pana to nie dotyczy.
 • @Jinks 14:42:48 //To jakaś paranoja jest//.
  Tak, szukanie poparcia dla Krzyża u komorowskiego, a teraz u gejów to wprost profanacja tegoż krzyża, a to już coś gorszego niż przekroczenie, jak pisze Trybeus; -//granic dobrego smaku //.
 • Widze, że zaczął się już sezon ogórkowy :))
  Pan Doktor Sendecki namawia Hadacza do reklamowania naszego neonka z vipowskiej gej-trybuny. Zaraz zjawia się wzburzony Kogut Dyrektor wspierany przez mojego ulubionego Kotka Jinksa i zaczyna się bal :)

  Dalej Chłopaki! Szable w dłoń! :))))))))

  Jaja jak berety. Ale w końcu to Kurnik jest, nie?
 • @moher 15:12:42 - EWANGELIĘ TRZEBA GŁOSIĆ CALEMU STWORZENIU
  Również tym patologicznym środowiskom należy się Słowo Boże. Pan Jezus Chrystus wysyła nas na CAŁY Świat. To się nazywa posłannictwo świeckich.
  Trybeus nie ma racji w tej sprawie, ale ja uszanuję jego błąd. Ulegnę mu. Za rok wyślemy Trebeusa razem z Hadaczem - żeby ewangelizowali skuteczniej nieszczęsnych homoseksualistów.
  Nalezy pamiętać, że homoseksualizm jest bardzo często skutkiem leczenia hormonalnego kobiety w ciąży - w pierwszym i drugim trymestrze ciąży, kiedy są kłopoty z łożyskiem. Lekarze ratują dziecku zycie, ale jeśli to jest płód płci męskiej - uszkadzają gospodarkę hormonalną i taki chłopiec, a później młodzieniec ma skłonności homoseksualne. To jest rodzaj kalectwa, taka forma ubocznego działania leków podtrzymująych ciążę.
  Wy się powinniście, Panie Moher podszkolić w medycynie, bo teraz są poważne wyzwania. Znaki Czasów.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:22:06 - ZARAZ? JINKS PRZYNALEŻY DO ELITY NARODOWEJ?
  No jak to? Nic o tym nie wiem !? To jakaś zdrada jest! Wtyka! Proszę natychmiast zidentyfikować, zweryfikowac, wykluczyć i napietnować tego agenta!
 • @Eugeniusz Sendecki 14:58:24Pan Trybeus, którego uważam za elitę, zazyczył sobie żebym zastopował te kilka słów prawdy,//
  //więc ja grzecznie i szybko zadzwoniłem do Hadacza i przekazałem tę kategoryczną prośbę.//. Panie Gienku! To elicie wolno blokować prawdę, a reszcie hołoty wara? No, no wiadomo że wszystkie zwierzaki równe, ale wśród nich są równiejsze... A tu ma Pan jeszcze raz; https://youtu.be/6XxPvbTpUBw
 • @moher 15:29:19 - WIE PAN, JA RÓWNIEŻ JESTEM ZASKOCZONY POSTAWĄ TRYBEUSA...
  Ale jednak co Trybeus to Trybeus. To jest taki, no, powiedzmy... gruby zwierz. Bloger wielkiej wagi. O, wiem już! Gruba ryba.
  A Pan, cóż... Pan jesteś ryba, owszem, też gruba, owszem, owszem - ale już nie tak. A ten Jinks to w ogóle... płotka. Znaczy - bloger pomniejszego płazu. Jak by mnie bloger Jinks poprosił o wycofanie rekalmy NEonu24 z wypowiedzi Hadacza, to bym nie posłuchał. Jakaś gradacja musi być.
  Ne se pa?
 • @Eugeniusz Sendecki 15:28:30
  Panie Doktorze Sendecki...

  To jeden z naszych Adminów. Sam go poleciłem na tę zaszczytną i odpowiedzialną funkcję. A czy ja bym polecił kogoś, kto nie należy do Elity Narodowej?... No zastanów się Pan, Panie Doktorze Sendecki...
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:43:43
  Jak to dobrze, że wszyscy blogerzy i komentatorzy, a zwłaszcza założyciele tej rzekomej neonowskiej spółdzielni są o tych przetasowaniach poinformowani, nieprawdaż. Kpiny w żywe oczy.
 • @Eugeniusz Sendecki 15:41:30
  "A ten Jinks to w ogóle... płotka. Znaczy - bloger pomniejszego płazu."
  Płotka , rybka z rodziny karpiowatych, ale czy to Pan zmodyfikował klasyfikacje gatunków i zaliczył Pan ryby do płazów.Zrównanie rekina z żabą
  co coś raczej niesamowitego 8-)))))))

  A i jeszcze pytanie czy transmitujecie" live "to ważne wydarzenie i na jakim kanale TV to można zobaczyć
 • @Lotna 15:53:35
  A o jakich "przetasowaniach" mówisz?
  Od kiedy ja tu jestem to nic się nie zmieniło. Jestem gwarantem heteroseksualnego charakteru portalu. Nie cierpię pedałów, lesbijek trochę mniej nie cierpię ale to chyba zrozumiałe... Ktoś je musi zawrócić na dobrą drogę :)

  Pozdrawiam serdecznie :)
 • @Marx 8888 16:20:27
  Ju samo pojawienie się p.Hadacza na platformie obok Biedronia, upoważnia nas do zadania pytania . Który to On a który to Ona, przepraszam , ale to dla osób którzy nie znaja w/w to samo się cisnie na usta.
  Wyjasniam, że jestem tolerancyjny dla tego środowiska, ale niech się.........
  (kochają) w zaciszu własnego domu.
 • @Eugeniusz Sendecki 14:58:24
  Dotyczy o tyle, drogi Panie, że przyprawiasz Pan gębę narodowcom, tym nieelitarnym narodowcom, utożsamiając narodowców z kretynami pokroju Hadacza.
  Niestety środowisko narodowe w Polsce jest podzielone i co raz trudniej jest określić, kto chuj, a kto swój, ale stwierdzenie, żeś Pan nie swój, przychodzi mi z łatwością.
  Dodam jeszcze, że jeśli się Pan zalicza do elit narodowych, to ja jako zwykły obywatel, ale katolik zarazem, w przyszłym tygodniu dam na mszę św. za ojczyznę. W tym tygodniu bowiem, jest już za późno.
 • Pomijajac meritum sprawy... a tylko w sprawie ortografii...
  W konteksie Parady Zbukow i udzialu w niej pana Hadacza czy kogokolwiek w jakeijkolwiek intencji....slowo "obzydzenie" piszemy przez z z kropka...
 • @Eugeniusz Sendecki 15:26:29-//Wy się powinniście, Panie Moher podszkolić w medycynie,//
  Wy towarzyszu jesteście Eu-Geniuszem!
 • Dobra...
  Przeczytałem uważnie wszystkie komentarze, odebrałem kilka telefonów i Sendecki z ta notką ląduje w Lochu.

  Jeszcze raz podkreślam, że będę stał na straży heteroseksualnego charakteru portalu. Pedałów nie znoszę.
 • @Marx 8888 16:46:22
  Nie do końca sie precyzyjnie wypowiedziałem, tak jestem tolerancyjny na obecność gejów wokół nas, ( a co mam zrobić) ale nie ma żadnej tolerancji na obnoszenie się z tym w przestrzeni publicznej. W pełni się tu z Panem zgadzam
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:03:44
  a i raczej zgody w redakcji na tą "reklame" nie było, chciał p.Sendecki "dobrze" a wyszło jak zawsze 8-)))))
 • @Zbójnicki pies 17:22:49
  No wyszło jak wyszło. Podbiłem notkę bo tam były jeszcze inne, ważne treści. Ale widocznie się pomyliłem.

  Pedalstwa z pewnością nie będę promował i to też (jestem pewny) nie było celem Pana Doktora Sendeckiego.

  Ale na tym właśnie polega idea NEon24. Ma być dla nas. A jak coś zazgrzyta to mam zaraz 7 PW i 10 telefonów.
  I tak ma być.
 • @Nathanel 17:20:30
  Nathanielu, znamy się już parę dobrych lat i Ty wiesz i ja wiem, że nie damy się zapędzić w kozi róg.
  Cała ta dyskusja jest potrzebna bo mówi dużo o uczestnikach. I bardzo mnie cieszy protest przeciwko (rzekomemu) promowaniu pedalstwa.
  Ja jestem przeciw a nawet bardzo przeciw. Kocham kobiety i każdemu facetowi życzę tego samego.
  No... Tyle
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:30:47
  Panie Jarku i znów nieprecyzyjnie napisałem, ja nie miałem na myśli reklame wpisu p.Sendeckiego tylko "reklamy" naszego portalu na gej paradzie
  I to nie było adresowane do Pana jako coś z czym sie nie zgadzam, musze "wolniej" pisać 8-))))))
 • @Zbójnicki pies 17:48:26
  Nie będzie żadnej reklamy. Jakby Hadacz się zapomniał to dostanie po łbie ode mnie. A biję celnie jak trzeba...
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:43:44
  PS.
  Zauważyłem na "niedojebanych".pl następny atak na naszą Koleżankę
  Kossobor.

  Kim są te gnojki, które podają się za facetów? Joszki, marusie, mindy, i ten z Gdyni...

  To jest dopiero dżender pełną gębą. Takie mutanty bezpłciowe udające mężczyznę.
 • @rerak 19:02:15
  Ale nie mówisz chyba o "bzdyKlaczy"? Bo całkiem inne środowisko.

  A z resztą się zgadzam... Niech tam sobie pierdzą i się obwąchują jak kundelki na polu, co mi tam... Ale jak ktoś jeszcze ruszy jakąś Kobietę z NEon24.pl to wpadnie tam kilku hakerów hakerów i zrobi porządek :)))

  Niech gawrion wyrzuci tę żydobanderowską swołocz i będzie miał spokój. Obiecuję.
 • MIAŁEM TELEFON OD ANDRZEJA HADACZA, JUŻ PO PARADZIE RÓWNOŚCI.
  Dla Pana Trybeusa i Reszty P.T. Blogerów NEonu24 najważniejsza informacja:
  Andrzej Hadacz potwierdził, że nie pisnął ani słowa o NEon24.pl przez całą gej-paradę (tzw. Paradę Równości). Tak a propos Waszego, Drodzy Państwo świętego oburzenia i obrzydzenia Hadaczem, uprzejmie przypominam, że osoba na którą wielu z Was głosowało w drugiej rundzie na prezydenta - ma szwagra, który zbierał podpisy, czyli poparł politycznie i oficjalnie Annę Grodzką. Powtarzam ten fakt za "Rzeczpospolitą", można to sprawdzić, Sam Duda o tym mówi i wcale się od tego szwagra nie odcina z obrzydzeniem. Nie przypominam sobie fali świętego oburzenia na głosowanie na szwagra LGBT-owca wśród blogerów NEonu.
  A w ogóle to wstyd mi za Was. Zachowaliście się jak owi sztabowcy Dudy, którzy się rzucili z wrzaskiem na Hadacza, machając i dźgając go chorągiewkami w barwach biało-czerwonych. Najbardziej mi wstyd za Redaktora Ruszkiewicza, który się ugiął pod presją i wrzucił mój jakże cenny artykuł do lochu - za jeden komentarz zamieszczony pod tym artykułem, w którym opisałem prawdę, sprowokowany przez "Zbójnickiego Psa". To jest duzo za dużo. To jest zdrada prawdy. A prawda jest najwazniejsza w publicystyce. Prawda jest ważniejsza od emocji. Wstyd, Redaktorze Ruszkiewicz! Daliście się zastraszyć jajcarzowi Trybeusowi i anonimowym internautom niewiadomo skąd pisującym.
  Dzisiaj jest dzień hańby NEonu24. Zrobiliście wielką kupę, Panowie. Nie wiem, czy się znajdzie wystarczająco duży nocnik - żeby Wam pokazać coście narobili. Właśnie po to Kaczyński wysłał w roku 2013-tym Hadacza na gej paradę - liczył na masowe odejście od rozumu licznych naiwnych prawych ludzi o małych rozumkach. Dzisiaj Kaczyński w swojej intrydze zatryumfował nad NEonem24.
  [boleje nad tym, jak Polacy się dają łatwo manipulować]
  #
  Samą paradę Hadacz opisał jako bardzo udaną, że było około 25 tyś uczestników. Jechał na pltformie VIP-owskiej, był przywitany przez publiczność gromkimi brawami. Miał 90-sekundową wypowiedź, w której przypomniał o przywróceniu Krzyża do Korony i o zablokowaniu nielegalnych roszczeń żydowskich. Dostał głośny aplauz. Podczas tych 90-ciu sekund wezwał do oglądania TELEWIZJI NARODOWEJ i wymienił moje nazwisko. Zainicjował okrzyk: "Gdzie jest Krzyż ?! Gdzie jest Duda ?!" kiedy Parada Równości przechodziła koło pałacu prezydenckiego na Krakowskim Przedmieściu.
  #
  Jest zaproszony na after-party na 22-gą do Mariotta. Namawiam Hadacza, żeby tam nie szedł, ale on się mnie nie slucha...
 • @Eugeniusz Sendecki 19:59:17
  "Dla Pana Trybeusa i Reszty P.T. Blogerów NEonu24 najważniejsza informacja:
  Andrzej Hadacz potwierdził, że nie pisnął ani słowa o NEon24.pl przez całą gej-paradę (tzw. Paradę Równości). "

  uffff
  kamień spadł nam z serca 8-))))))))))))))


  "Jest zaproszony na after-party na 22-gą do Mariotta. Namawiam Hadacza, żeby tam nie szedł, ale on się mnie nie slucha..."

  jednym zdaniem, stracił Pan nad nim kontrole
  to zle wrózy karierze p.Hadacza, czarno to widze 8-))))))
 • @Eugeniusz Sendecki 19:59:17
  //Tak a propos Waszego, Drodzy Państwo świętego oburzenia i obrzydzenia Hadaczem,//

  Drogi Panie Doktorze Sendecki. Pan chyba czegoś nie zrozumiał...

  Nam lata i powiewa Hadacz ale troskę użytkowników wywołała wiadomość, że imć Hadacz ma nas promować na pedalskiej paradzie.
  A jak Pan Doktor sam zauważył, na to nie ma tu przyzwolenia.
  Tym bardziej, że znam Pana Doktora raczej jako 110% samca... :P
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:43:43 - JINKS TO NASZ KOCHANIEŃKI ADMIN? AAAA, TO... PRZEPRASZAM!
  Najmocniej przepraszam Szanownego Admina, naszą elitę, naszą słodycz najmilejszą neonią! Bardzo serdecznie proszę nie gardzić nędznymi wpasami mojemi, nie usuwać ich ze wzgardą, pozwolić aby sobie wisiał i dyndały...
  [na stronie, myśląc że nikt tego nie czyta]
  Swoją drogą, co się musi człowiek naznosić upokorzeń wszelakich będąc prawdziwą elitą, co się musi naznoscić zaskoczeń... ech! Jinks przynależy do elity, a to się porobiło. Nowe czasy przyszły. A czy aby on nie jest wyznawcą korczaryzmu-mlodzieżyzmu?
  [po chwili, również na stronie, myśląc że nikt tego nie czyta]
  W sumie dobrze, że Rerak nie został adminem. Wykończył by mnie jak na forum Frondy onegdaj mnie terlikowcy wykończyli.
  [wzdryga się na wspomnienie]
 • Na świecie już tak jest , Trybeusie
  że każdy wybiera sobie na przyjaciół ludzi swego pokroju.

  Kiedy dowiadujemy się że nasz przyjaciel postępuje niegodnie to po prostu skreślamy go z listy przyjaciół.

  Jeśli ktoś uważa się za elitę to nie powinien się otaczać ludźmi o wątpliwej reputacji.
 • @Eugeniusz Sendecki 20:28:54
  Nie bądź Pan taki dowciapny i sarkastyczny, Panie Doktorze Sendecki.
  Kolega Jinks to jeden z moich najlepszych wyborów ostatnio.
  Może mnie mało ostatnio widać i słychać na neonku ale ciągle jestem, niestety... :))
 • @Zbójnicki pies 16:33:41
  Pan Zbójnicki pies,

  :)

  muzyczka

  http://m.youtube.com/watch?v=sTMjqvvX7Es

  pozdrawiam
 • @Stonek 21:57:23
  Zajebiaszczy kawałek!!! 8-))))))

  pozdrawiam
 • nie eksajtuj się tak. ...
  Gej też człowiek. Może uda Ci się przez to któregoś nawrócić
 • @Eugeniusz Sendecki
  Siemka ale wydoiłeś idiotów w trzy karty . Pozdrawiam z szacunkiem . :)
 • Jakie to szczęście Trybie, że tutaj jesteś.. z nami :)
  Ja i pewnie nie tylko ja, nie zwróciłam na tą "propozycję" uwagi ..

  Ale sam widzisz, że tutaj jest inaczej... normalnie ... a odzew wielu blogerów, nawet tych z którymi się czasem nie zgadzamy, jakże inny od tych z piaskownicy! i administracji też :)

  Pan Sendecki wyprostował Hadacza, który niech sobie chodzi na parady.. co tam... ale portal jako taki odciął się od tego !

  Jest różnica? moim zdaniem jest !

  Pozdrawiam jak zawsze :))
 • @Repsol 23:45:06 - UFF, WIDZE ŻE W KOŃCU SIĘ ZNALAZŁ KTOŚ Z DYSTANSEM...
  A najlepsze jest to, że ja w ogóle Hadacza nie prosiłem o reklamę NEonu na gej-paradzie. Tylko mi się chyba tak expressis verbis napisało. Bo ja sobie postanowiłem, żeby zawsze wspominać, że tworzę TELEWIZJĘ NARODOWĄ i publikuję na NEonie24. Jak odpowiadałem "Zbójnickiemu Psowi" to po prostu mi się zdarzył lapsus, miałem "w palcach" kilka słów za dużo i mi się napisało "i NEon24.pl" tak po prostu, bezmyślnie. Potem zobaczyłem tekst Trybeusa i natychmiast pospieszyłem prosić Hadacza, żeby Boże broń - nie reklamował NEonu. Ten szczęśliwie odebrał telefon, był zdziwiony moją prośbą, powiedział że nie ma sprawy i o sprawie zapomniał.
  Za to na NEonie otworzył się wór brzydkich wpisów, szczególnie się ujawniła hasbara czyhająca zawsze na wszelkie dysonanse wśród Polaków. Ta manipulacja powinna być dla blogerów czytelna. Te ataki osobiste plugawe, te kłamstwa, że popieram homoseksualizm - to powinno dać do myślenia. Trzeba będzie odróżnić - kto dał się wkręcić w wir emocjonalny, a kto ten wir emocjonalny na zimno stymulował?
  #
  No i się otworzył inny temat, mianowicie kwestia reklamy portalu. Jest kilka punktów:
  (1) oficjalna reklama za pieniądze, realizowana z właścicielem/zarządcą portalu;
  (2) nieoficjalna reklama realizowana w porozumieniu z właścicielem portalu;
  (3) reklama realizowana przez blogera bez porozumienia z właścicielem portalu - w postaci "dobrego mówienia" podczas okolicznościowych imprez, być może nawet imprez kontrowersyjnych.
  (4) reklama - informacja o ważnych sprawach. A każda informacja jest obarczona jakąś formą reklamy.
 • @Astra 00:13:34
  No bo my jesteśmy Czujni, Zwarci i Gotowi :)
 • @Eugeniusz Sendecki 01:49:01
  /...te kłamstwa, że popieram homoseksualizm - to powinno dać do myślenia//

  No pewnie, że to są kłamstwa. Jak znam Pana, Panie Doktorze Sendecki, to mógłbym Pana posądzić o różne niegodziwości ale o promocję pedalstwa to akurat nie...
  Ale niech Pan zwróci uwagę jakich mamy czujnych Kolegów... Mysz się nie prześliźnie i mucha nie przeleci :)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 05:54:44 - PANIE KOLEGO... SZKODA SŁÓW!
  Niestety, nie wierzę w spontaniczną czujność anty-homoseksualną Kolegów z NEonu. Jakoś przełknęli kilka tygodni wcześniej taką żabę - że Duda ma pro-LGBT-owskigo szwagra i na tego Dudę głosowali, nie przeszkadzało im to. Nikt nikogo za to nie odsądzał od czci i wiary, nikt nie pyrgał grzebieniem ani ogonem, nikt dzioba nie strzępił.
  Nagły wylew heteryzmu zaistniał po opublikowaniu istotnego artykułu o tym, że nie dojdzie do strasznej wojny amerykańsko-chińskiej, ale będzie straszny pokój amerykańsko-chiński. Że Duda jest twarzą Polski jako amerykańsko-chińskiego kondominium pod żydowsko-katolickim zarządem powierniczym. To są tezy do dyskusji, to są tezy na jedynkę, to jest rewelacja! I nagle tamę tej informacji stawia satyryk i przyłączają się do niego chórem różni blogerzy szantażujący Admnistrację, że odejdą jeśli Sendecki nie zostanie wyrzucony. Pojawiają się kłamliwe ataki na moją osobę, które są niedopuszczalne. Gdyby się to wszystko działo w realu to by krzyczeli "Andrzej Duda!" i dźgali chorągiewkami, jak ta Żydówka spod gmachu TVP. Ktoś blogerom NEonu24 zrobił operację intelektu i się pogubili.
  Czyli moje słowa, że wszystkich prawych Polaków czeka los Hadacza - już się spełniają. Dotąd jak toś był przeciwko kondominium - to był ruski agent, od wczoraj - będzie stygmatyzowany jako pederasta.
  +
  Nie wiem, kim jest Admin Jinks, nie miałem zaszczytu poznać, ale wiem, że napisał na mój temat nieprawdę. Nie sprostował dotąd.
  +
  Mam wrażenie, że nie zdajesz sobie sprawy, czego się dopuściła Administracja NEonu24. Bloger napisał ważny tekst, który został słusznie umieszczony na jedynce. Tematem jest istotna zmiana geopolityczna - zamiana sojuszu Rosja-Chiny kontra WASP-ostwo na sojusz USA-Chiny kontra Rosja-Indie. Dwa dni po pozyskaniu tej informacji z dwóch niezależnych źródeł sążnisty tekst został umieszczony na wiodącym portalu polskim, elitarnym i rzetelnym (dotąd). W komentarzach pod artykułem Zbójnicki Pies poruszył mało istotną dla tematu kwestię Parady Równości - niszowej imprezy o tendencjach malejących jeśli chodzi o poparcie społeczne. Zainterweniował z oburzeniem Trybeus - bloger znany z kontaktów z Cioteczką Circ, czyli z kontaktów ze śmiertelnym wrogiem NEonu24. Zażądał nie-reklamowania portalu na Paradzie Równości i jego prośba została spełniona. Nie musiałem tego robić, ponieważ każdy ma prawo wypowiadać pozytywną opinię o kim chce. Jednak to uczyniłem, ponieważ popełniłem błąd - ugiąłem się pod szantażem przez szacunek, który dotąd miałem dla Trybeusa, uznałem sprawę za nie wartą zachodu. Nastąpiła eskalacja wrogości wobec całego artykułu Sendeckiego i tutaj bład zrobił Admin - umieścił cenny artykuł z lochu. Czyli Redakcja NEonu24 złamała podstawową zasadę - służenia prawdzie.
  Popełniliście błąd, Panowie. Ulegliście człowiekowi, który przy awatarze wpisał - że jest agentem urzedującego papieża. Zbagatelizowaliście oświadczenia Trybeusa i szantaż, i kryptoreklamę "Kurnika Politycznego".
  Tak się składa, że jestem lekarzem i moje obrzydzenie wobec homoseksualizmu nie stopuje moich zdolności intelektualnych. A jak widzę Radakcja NEonu w mojej sprawie zachowała się nieroztropnie.
 • @Eugeniusz Sendecki 08:08:07
  Moja opinia:
  — Andrzej Duda ma być prezydentem wszystkich Polaków,
  — rodziny się nie wybiera,
  — na promowanie portalu Neon 24 na publicznej imprezie powinno się uzyskać na to zgodę Redakcji,
  — bloger Trybeus w swojej stopce pisze o sobie w swoim stylu i nie jest to śmiertelnie poważnie.
 • @Marx 8888 09:48:02 - ZARAZ, UŚCIŚLIJMY FAKTY.
  Są dwa teksty. Jeden - to jest moj tekst o geopolityce, który został umieszczony na jedynce NIE PRZEZE MNIE. Póki co nie jestem Adminem NEonu.
  Drugi tekst - to mój komentarz, w którym odpowiedziałem Zbójnickiemu Psu na pytanie o Hadacza. To za ten komentarz zostałem potępiony przez Trybeusa. To do tego komentarza się Trybeus odniósł, wnosząc zastrzeżenia do sytuacji, która w oole nie miała miejsca. Trybeus trzymał nas wszystkich pod lufą szantażu, zastosował szantaż i kryptoreklamę swojego portalu. O, właśnie? Czy miał na tę kryptoreklamę zgodę Redakcji? Ze mną tego nie uzgadniał. A z Panem Marksem 8888 - uzgadniał może?
  Redakcja się w sprawie pogubiła i NIESŁUSZNIE spuściła caly artykuł do lochu. Ja roszczenia Trybeusa spełniłem natychmiast, komentarz moglem byłem usunąć, gdyby Admin tylko zechciał - informując mnie. Trybeus utworzył oddzialny wątek, w którym się ujawnił trend nadmiernie nękający mnie, a Redakcja umieściła "w lochu" cały tekst o geopolityce, bez podtekstów homoseksualnych.
  Problemem są komentarze blogerów pod moim tekstem, w których nikt nie odnosi się do meritum - czyli zmiany sojuszy światowych, ale za to poruszają wątki niezwiązane z zasadniczą treścią. Do ustalenia jest rola Zbójnickiego Psa w tym wszystkim - dlaczego akurat zaczął poruszać wątek Hadacza? Przypadek?
  Proponuję przywrócenie mojego tekstu na SG do polecanych. Przemawiają za tym jeszcze i inne ważne powody, o których poinformuję na priva.
 • @Marx 8888 09:48:02
  Bardzo mi twój styl pisania przypomina Maxa, który kiedyś był adminem na niepoprawni.pl...
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:40:06
  "A z resztą się zgadzam... Niech tam sobie pierdzą i się obwąchują jak kundelki na polu, co mi tam... Ale jak ktoś jeszcze ruszy jakąś Kobietę z NEon24.pl to wpadnie tam kilku hakerów hakerów i zrobi porządek :)))"

  Miałem już ostatnio ochotę i nie potrzebuję kumpli. Sam sobie poradzę. Sprawa rozbiła się o brak autoryzacji, która wydawała się niezbędna ze względu na pozycje startowe, z których chciałem wyjść. ( Czy mi się wydaje, czy gramatycznie to zdanie jest mutantem? W każdym razie oddaje sens)

  Zagadnienie jest jednak dużo bardziej zastanawiające i przykre. Mówimy o ludziach, grupie ludzi, których jeszcze niedawno można by nazywać, conajmniej, koleżeństwem, jeśli nie przyjaciółmi. Obserwuje tą wojnę od dłuższego czasu, bo teraz nazwać trzeba to już wojną i to z użyciem środków zabronionych konwencjami. Trudno mi w takiej sytuacji stać dalej z boku i czekać, aż ktoś wreszcie pójdzie po rozum do głowy i chociaż ogłosi zawieszenie walk. O posklejaniu tego bałaganu to chyba nie ma mowy i słusznie.
  Tzn postoję, ale mam już momenty, że trzeba mnie trzymać..

  Naprawdę nie wiem SL, czy zasadne jest metkowanie "kobietę z neonu". Sam pomyśl.
  Albo czegoś nie wiem, to możliwe... (głupi żarcik, ok:))) Dobra, mniejsza z żartami, zaraz mi ktoś wyjedzie, że trywializuje, co jest nieprawdą.

  Cała ta sytuacja i zabieranie w niej przeze mnie głosu, spycha mnie coraz bardziej z pozycji neutralnego i zmartwionego obserwatora, w kierunku jednej ze zantagonizowanych stron. Ja tego nie chcę, ale to się i tak dzieje. Od Legiona do teraz, udawało mi się nieangażować w konflikty.
  Już sam ten koment zostanie przez tamtych pewnie rozpoznany jako wrogi. Sami sobie ze mnie będą wroga robić. W tamtej "grupie" są dalej ludzie, których lubię i co więcej nie biorą oni udziału w atakach niehonorowych.

  Gawrion ostatnio próbuje nowych metod. Ograniczył zdaje się możliwości pyskówek poprzez reglamentację komentarzy. Oczywiście towarzystwo zawyło "precz z komuną!". Nie da się ukryć, że posunięcia manualne Gawriona, plus system automatyczny, zaczynają przypominać zarządzanie kryzysowe twardej ręki. Nie widać tu rozwiązań systemowych. Jestem daleki od krytykowania Gawriona, wręcz przeciwnie. Oceniam tylko: status, działania bieżące i ich skuteczność.

  -----------------
  Nie mam nic przeciwko homoseksualistom, o ile przyznają, że są chorzy. Tak samo, jak nie mam nic przeciwko koledze na wózku. Jeszcze mu pomogę przy przeszkodzie architektonicznej (jeśli chce, bo może nie chcieć), ale ten inwalida mi nie będzie ściemniał, że to nie inwalidztwo tylko wybrana opcja, bo na wózku ma dotację z Unii Inwalidów.
  Mam (właściwie to miałem) pewne kontakty z homoseksualistami (jako mężczyzna, hetero). Homoseksualiści w dużej części są niebezpiecznie agresywni. Nie wszyscy - 50%. Homoseksualistki w mniejszej liczbie, może 10%, a i to werbalnie. Najwyżej cię zwyzywają. Naprawdę rzadkie przypadki i to głównie wśród prymitywnych lezb, a najczęściej prymitywnych i w dupę pijanych.

  --------------------------
  Repsol, tekścik tradycyjnie bez zarzutu, ale czy odzwierciedla..:))

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829