Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
374 posty 8871 komentarzy

blog trybeus'a

trybeus - ...katol i moher z kościoła toruńskiego, parafia podhalańska...łowca jehowitów...

Reakcje ludzi na przejazd przez Polskę Nocnych Wilków...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jak reagują niektórzy na przejazd Nocnych Wików przez Polskę...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Nocne Wilki wczoraj w Braniewie
  Około 200 motocyklistów wjeżdża na cmentarz Żołnierzy Radzieckich

  https://youtu.be/DBViZBKr1vM
 • @autor
  Po co te obrazki? Ani śmieszne, ani ładne, ani ciekawe, ani pouczające. Idź na spacer zamiast przeklejać na Neon24 obce wypociny.
 • @LarsikOwen 14:04:28
  jakie obce...to moje demotki...
 • @trybeus 14:17:05
  Dowiedzieliśmy się z niesmakiem, że „rząd” zakazał przejazdu rosyjskim motocyklistom przez Polskę. Wśród nich ogromna większość to zwykli ludzie, nie żadne „wilki”. Uznajemy to za anty-polską prowokację tut. „rządu”. Nocne Wilki zatrzymane, ale wpuszczone...odmawia wjazdu jako zorganizowanej grupie, ale przyzwalająco milczy o ich wjeździe indywidualnym. Ci którzy jutro wjadą mają oprócz rosyjskiego także obywatelstwa krajów UE, głównie Austrii... I znów się zbłaźniliście, patrIDIOCI!
 • @Kula Lis 62 14:22:33
  dokładnie tak... zbłazili się totalnie...zwłaszcza środowisko Gazety Polskiej...pokazali, że bliżej im do mediów Szechtera, niż do Polaków...pozdrawiam
 • @fretka 14:34:40
  dzięki, będę uzupełniał :))pozdrawaim

  http://fakeposters.com.s3.amazonaws.com/results/2015/04/26/gtb3psqxzp.jpg


  http://www.rp.pl/artykul/23,1196478-Nocne-Wilki-szykowaly-prowokacje-.html
 • @Kula Lis 62 14:22:33
  Przecież ta kompromitacja była pewna od początku. To jest takie zbłaźnienie się instytucji tego państwa, że przyćmiewa nawet tzw "aferę taśmową", bo państwo nie jest władne zatrzymać nawet kilku facetów na motorach i nie chodzi tutaj o słuszność czy nie słuszność tego rajdu, ale o niemoc państwa, które represje może stosować jedynie wobec Polaków, a tutaj decyzja jednego Rosjanina na motorze więcej znaczy niż decyzja polskiego ministra, oto przykład państwa istniejącego teoretycznie w praktyce. Oczywiście to kompromitacja nie tylko PO, ale też i PiS oraz innych partii, które wspólnie tworzyły ten system i oni chcą iść na wojnę... Pozdrawiam
 • @trybeus 14:43:12
  I co teraz powiesz pseudorządowa POmarszczona gadzino Evito Szpadel??? ..właśnie ci terroryści złożyli kwiaty w Katyniu i oddali cześć pomordowanym polakom w czasie kiedy Parlament Ukrów odznacza zasłużonych morderców UPA..oprawców Polskiego Narodu. A wy wysyłacie nasze pieniądze w naszym imieniu mordercom naszych rodaków ..Nocne wilki mają więcej honoru od naszego ojca narodu świat się z nas śmieje i opluwaj nas ale wy i tak powiecie że deszcz pada bo tego wymaga Wielki Brat czyli USrahell. - Motocykliści z klubu "Nocne Wilki" w Katyniu
  Ro­syj­scy mo­to­cy­kli­ści z klubu "Nocne Wilki do­tar­li dziś do Ka­ty­nia, gdzie uczci­li pa­mięć pol­skich ofi­ce­rów za­mor­do­wa­nych wio­sną 1940 roku przez NKWD z roz­ka­zu Jó­ze­fa Sta­li­na. Rajd mo­to­cy­klo­wy Mo­skwa-Ber­lin wy­wo­łał duże po­ru­sze­nie w Pol­sce i in­nych kra­jach Eu­ro­py. MSZ wydał zakaz wjaz­du dla "Wil­ków" do na­sze­go kraju. Jed­nak mo­to­cy­kli­ści z Pol­ski sprze­ci­wia­ją się ta­kie­mu trak­to­wa­niu swo­ich ko­le­gów. http://ocdn.eu/images/pulscms/NTQ7MDQsMCxmMyxiYjUsNjk1OzA2LDMxNCwxYmM7MGMsMTQwYjFjZmU3ZjBhYzUyZWRjMDEwZDcwOTc4ZTg0YmUsMSwxLDYsMA__/cad51ed239abd5e781e25ff87e95e8f8.jpg Motocykliści przyjechali do Lasu Katyńskiego koło Smoleńska przed południem. W obu częściach memoriału - polskiej i rosyjskiej - złożyli kwiaty. Celem rajdu jest upamiętnienie 70. rocznicy zwycięstwa w II wojnie światowej nad hitlerowskimi Niemcami. Jego uczestnicy - kilkunastu bikerów - wystartowali wczoraj sprzed siedziby "Nocnych Wilków" w Niżnich Mniownikach w zachodniej części stolicy Rosji.

  Zamierzają przejechać również przez terytorium Polski, choć polskie MSZ w piątek nie wyraziło zgody na ich przejazd. MSZ FR wyraziło "stanowczy protest" z powodu decyzji polskich władz. Oświadczyło też, że jest oburzone tą odmową. Ubolewanie z powodu decyzji Polski wyraził również Kreml. "Bardzo żałujemy. Ubolewamy nad taką decyzją" - oświadczył sekretarz prasowy prezydenta Rosji Dmitrij Pieskow. Polacy chcą wesprzeć "Nocne Wilki"

  W związ­ku z de­cy­zją pol­skie­go MSZ ko­man­dor Mo­to­cy­klo­wych Raj­dów Ka­tyń­skich, Wik­tor Wę­grzyn po­in­for­mo­wał w wy­da­nym w so­bo­tę ko­mu­ni­ka­cie, że pol­scy mo­to­cy­kli­ści 27 kwiet­nia br. o godz. 9:00 czasu pol­skie­go przy­ja­dą do przej­ścia gra­nicz­ne­go w Te­re­spo­lu. "Je­że­li Straż Gra­nicz­na nie wpu­ści do Pol­ski ro­syj­skich mo­to­cy­kli­stów, po­je­dzie­my przez Pol­skę wy­zna­czo­ną przez nich trasą i w ich imie­niu za­pa­li­my zni­cze, zgod­nie z ich pla­nem" - na­pi­sał Wę­grzyn. Ps. Brawo panie komandorze Węgrzyn. Polacy są z panem i Nocnymi Wilkami. Jeżeli Nocne Wilki zapalają znicze w Katyniu na grobach polskich i rosyjskich żołnierzy, to polscy motocykliści zapalą znicze na grobach naszych i rosyjskich żołnierzy w Berlinie. Sława Słowianie, trzymajmy się razem i pamiętajmy o bohaterskich żołnierzach, którzy wyzwolili nas od niemieckiego okupanta.
 • @trybeus 14:43:12
  Ludzi którzy jadą przez prawie pół Europy aby oddać hołd żołnierzom Armii Radzieckiej nazywa się bandytami, zbirami, mordercami. Żywię ogromną odrazę i wstręt do tego żydobanderowskiego nierządu. Kłamano nas, że Niemcy nie wpuszczą motocyklistów na ich terytorium.
 • @
  Wiktor Węgrzyn o decyzji MSZ i o nagonce antypolskich mediów

  https://www.youtube.com/watch?v=WQymg9M-XyQ
 • @Kula Lis 62 14:55:01
  Jak to jednak jest, że wczoraj PAP informował, że część NW już wjechała do Polski, złożyli kwiaty pod pomnikiem Andersa, a dzisiaj się dowiadujemy, że część jest w Katyniu... znowu mamy szum medialny, z którego trzeba "wróżyć", ale tak już jest, gdy informacja ulega wojennej propagandzie z którą mamy do czynienia od półtora roku...
 • @Kula Lis 62 14:55:01
  ...brawo motocykliści...wiedziałem, ze nie dadzą się zmanipulować ...
 • @ewinia 15:04:17
  ..dzięki za filmik ...Komandor to gość z cojones :)pozdrawiam
 • @lju 15:08:42
  cenzura jak za komuny...dobrze, że ten internet jest, bo by się człowiek nic nie dowiedział...
 • @Kula Lis 62 14:57:21
  Czuję że boją się ,podczas przejazdu a szczególnie składania kwiatów np. we Wrocławiu,poparcia mieszkańców
 • @trybeus masz tu nową nowinkę, ciekawostkę o stanie naszej armii.
  Polskie leopardy tylko na złom lub defiladę? Niemieckie media ujawniły, że czołgi leopard będą nieskuteczne w starciu z najnowszymi czołgami rosyjskimi. Szkopuł w tym, że leopardy to podstawowa siła uderzeniowa polskiej armii. (ponoć czołg za symboliczne ojro lecz już serwisowanie za żywą i to bardzo dużą gotówkę w ojro!!! ot zrobiła Polska geszeft stulecia!!!) Miały być dumą naszej armii. Do końca tego roku otrzymamy ponad 100 czołgów Leopard 2 z niemieckiego demobilu. Polscy wojskowi jeszcze nie tak dawno chwalili się dziennikarzom, że mają najlepsze czołgi na świecie!!! A tu taki ZONK!!! Tymczasem dzisiejszy niemiecki „Welt am Sonntag” ujawnia, że leopardy nie mają szans z najnowszymi czołgami rosyjskimi. A to za sprawą nieskutecznej amunicji. Wolframowe pociski leoparda nie są w stanie przebić pancerza rosyjskiego T90, ani zmodernizowanej wersji T80. Niemieckie ministerstwo obrony trzyma to w ścisłej tajemnicy. Zapytane o sprawę przyznaje jednak, że „w wyjątkowych przypadkach nowoczesne opancerzenie stanowi skuteczną obronę przed pociskami leoparda”.http://www.welt.de/politik/deutschland/article140083741/Bundeswehr-Kampfpanzern-fehlt-wirksame-Munition.html

  Z tego powodu Niemcy podjęli decyzję o modernizacji amunicji czołgowej. To dobra wiadomość, ale nie dla nas. Będzie ona pasować tylko do najnowszej wersji leoparda (model A7). Polskie wojsko posiada natomiast wersję A5 i starsze.(WIĘC CZARNA DUPA!!! tylko złomowanie pozostaje lub defilady, choć i one kosztują, nie są darmowe!!!)

  Jeśli rewelacje niemieckiej gazety są prawdziwe, to nasze leopardy nadają się na złom, na defiladę lub do muzeum. Będą bowiem nieskuteczne w starciu z czołgami potencjalnego agresora. Rodzą się pytania. Dlaczego polskie ministerstwo obrony zdecydowało się na uzbrojenie polskiej armii w nieskuteczną broń? Czy w momencie zawierania umowy z Niemcami, znało prawdę o pociskach leoparda? A jeśli nie, to z jakiej przyczyny?

  Trudno oprzeć się wrażeniu, że polską armią rządzi chaos. Budujemy okręty, których nie kończymy, wydając na nie bajońskie sumy. W katastrofach samolotów wojskowych giną: prezydent RP, najwyżsi rangą politycy i dowódcy. Za miliardy dolarów kupujemy system obrony antyrakietowej, którego jeszcze nie ma, nawet na papierze. Przyjmujemy Leopardy, którym brakuje kłów. I tak się składa, że nikt za to nie ponosi odpowiedzialności. Ps. Polskie Leopardy tylko na złom lub defiladę?... To było wiadomo od początku tego prezentu - Leopardy do modelu A 5 mają działa co prawda kalibru 120 mm, ale krótsze o 1,32 metra od tych na A 6 i A 7, a im krótsze działo tym mniejsza prędkość wylotowa pocisku i tym mniejsza zdolność penetracji, to mnie wyśmiano. Wymiana armaty z reguły pociąga za sobą wymianę wieży, bo nie każda wieża będzie w stanie sprostać większej wadze nowego działa. Polskie Leopardy 2 to złom, bo siła ogniowa porównywalna do 105-tki z Leoparda 1. Co z tego, że Leopard 2 ("polski) ma pancerz w przeciwieństwie do Leoparda 1, skoro nie będzie w stanie eliminować czołgów wroga? Może jedynie rozpraszać uwagę przeciwnika i starać się zachowywać dystans, żeby nie zostać zniszczonym (spadek penetracji na dystansie)....Pierwszy problem Leo i Abramsa to to, że są zbyt wysokie 3 metry a nowy T 14 ma 1,80. A więc który łatwiej trafić? ...: Gdyby w MON-ie byli mądrzy ludzie to by dawno zauważyli że T-90 jest lepszy od Leoparda. Zauważy to już małe dziecko, które wie że T-90 nie można dostać za darmo, tylko kupić albo wygrać, tak jak wygrała np. Armenia za zajęcie drugiego miejsca w biathlonie czołgowym :)) Ale za darmo to można jedynie dostać w pysk lub kopa w dupę, nieważne, ważne, że tak jak Indie, Polska mogła mieć za rozsądną cenę bardzo dobre czołgi T-90 S, odporne na pociski rakietowe TOW (Leopard jest bezbronny przeciwko rakiecie) i wieloma innymi bajerami, których zachodni złom zwyczajnie nie ma, a jest 2 x droższy, no ale cóż, bogaci jesteśmy, POnoć stać nas???. Wmawiano Polakom, że mając ponad 200 tych czołgów możemy wybierać się na Moskwę, jak teraz widać by rozśmieszyć Putina. Te Leopardy i tak nie są do końca za darmo, za 1 ojro! , bo Polska nie jest w stanie wyprodukować do nich armat, amunicji, niczego, nawet WKMu zmienić czy na nowszy zamienić bo z tych A 6 I 7 do naszych nie pasują jak i te nasze!!! . Trzeba będzie to kupować. Armata się zużywa ma tam ileś tam strzałów, a te armaty w leopardach polskich są już bardzo zużyte. Co najmniej jedna już się rozerwała podczas strzelania :))) ale nie w tym problem.... dzięki wysiłkom naszych "prawdziwych narodowych katolików polityki" i ich za Oceanicznych mocodawców - ekspertów z NATO(co to) i CIA - dokonano reform-dołowania Wojska Polskiego - które nie ma żadnych zdolności obronnych (bo cóż to jest kalkulacja 12-18 godzinna??/ Starczy na tradycyjną ucieczkę - ewakuacje władz z Warszawy do Powidza gdzie czeka 5 ewakuacyjnych HERKULESÓW!!).... ALE JAK ŁADNIE i godnie LEOPARDY prezentują się na defiladzie - Nie to co polski licencyjna na bazie "radzieckiej" polski "złom". A taki jeden z ministrów co kupił samolot transportowy CASA mimo, że przestrzeń ładunkowa nie odpowiada standardowym paletom NATO, jest teraz prezydentem i dalej macza paluchy w zakupach sprzętu dla armii. Brawo!!! Na złom nadaje się "polski" żydoszwabskobanderowski nierząd i partie rządzące czyli PO/PSL SLD i PiS. Doprowadzili do ruiny armię, przemysł i szkolnictwo. Rozkradli co się dało, a dla ochrony stanowionego przez siebie prawa powołali partyjny Trybunał Stanu. Karmią naród a to katastrofami, a to martyrologią, a to wyimaginowanym zagrożeniem ze wschodu. W normalnym państwie wywiad dawno już miałby informacje o wartości sprowadzanego do Polski złomu. No ale różnorakie lizaki oferowane rządzącym robią na nich większe wrażenie niż bezpieczeństwo państwa.Teraz rozkręcili histerię zagrożenia agresją Rosji i pod tym przekryciem kupują kolejny złom w USA i Francji. Bezpieczeństwo państwa buduje się przez rozwój własnego potencjału, rozumianego szeroko. Zakup bezużytecznych już rakiet, czy samolocików lub sprowadzanie czołgów z demobilu nie mają żadnego wpływu na bezpieczeństwo Polski i przestańcie okłamywać Polaków. Armia bez rezerwistów szkolonych w ramach obowiązkowej służby jest bezwartościowa, bo przestanie istnieć w ciągu kliku dni działań bojowych i nie będzie kim jej zastąpić. To są stare prawdy, nieznane jednak nieukom rządzącym Polską. Panowie i panie "rządzący", wcześniej czy późnej staniecie przed Trybunałem Narodowym nie jakiś z waszego nadania TS i tylko módlcie się, żeby to nie był Sąd Wojskowy Polowy i następnie pluton egzekucyjny lub szubienica w obliczu wojny.
 • Onet podał że Nocne Wilki
  właśnie złożyły kwiaty na grobach polskich oficerów w Katyniu.
  No i co ? Łyso wam , jewrejskie mendy poprzebierane za Polaków ?

  Ciekawe jak to skomentuje kretyn Schetyna i Czarna Wdowa Kopacz ?
 • @Ptasznik z Trotylu 16:03:08
  Gazówa też podała...zdaje się, że info trafiło też na wykop, ale chyba zwinęli z wykopu...

  http://www.wykop.pl/wpis/12353751/

  ...jewrejskim mendom opadają maski...
 • @Ptasznik z Trotylu 16:03:08
  http://i.iplsc.com/-/00046E815W4W8D7W-C116.jpg
 • @trybeus 16:22:01
  No i co zrobiłeś? Targalski i Sakiewicz właśnie dostali sraczki... to dopiero prowokacja NW :)
 • Słowo daję, gdybym miał motocykl
  wziąłbym polską flagę i przyłączyłbym się do nich.

  I złożylibyśmy razem kwiaty przy pomniku ofiar rezunów z UPA.
 • @trybeus cd...
  Ćwierć miliarda złotych na bezużyteczną amunicję? Ministerstwo Obrony Narodowej zapłaci ok. 240 mln zł za pociski do czołgów Leopard będących w posiadaniu polskiej armii. Czyli Niemcy czyszczą magazyny ze zbędnej im już zestarzałej amunicji!!... Pomiot banderowca Siemoniu(a)k i sp-ka za odpowiednia łapówkę kupią te pociski i wszystko będzie OK ... w razie W żydoszwabsobanderowski nierząd ucieknie do Izraela, USA, Kanady, Niemiec lub Anglii ( niepotrzebna skreślić). Problem polega na tym, że w przypadku ewentualnego konfliktu międzynarodowego, amunicja ta prawdopodobnie nie będzie w stanie przebić czołowych pancerzy nowoczesnych czołgów produkowanych np. z Rosji. 13 tys. pocisków podkalibrowych za prawie ćwierć miliarda złotych ma zostać dostarczone do 2017 roku, a przebijalność tych pocisków oscyluje wokół 550 mm.. broń ta była nowością w latach 80. Nowoczesna amunicja ma przebijalność na poziomie 700 mm i więcej. Oznacza to, że ta polska może być bezużyteczna w przypadku starcia np. z czołgami T 90 produkcji rosyjskiej. Dlaczego zatem nie inwestujemy w nowocześniejsze pociski? Te nie pasowałyby bowiem do czołgów Leopard, będących na wyposażeniu polskiej armii. Ponieważ są dwie wersje armaty 120mm instalowane w czołgach Leopard. Do modelu A5 lufa miała długość 44 kalibrów (120/L44) Od modelu A6 lufa ma 55 kalibrów (120/L55). Niemiecka amunicja DM53/DM63 o osiągach sugerowanych przez redaktora z NTW jest zoptymalizowana dla lufy 55 kalibrowej a wzrost przebijalnosci jest związany ze wzrostem prędkości wylotowej pocisku. Ogólnie im dłuższa lufa tym taki sam pocisk osiąga większą prędkość wylotową a co za tym idzie zasięg i głębokość przebicia. Poza tym z tej armaty nie można strzelać z silniejszym ładunkiem miotającym niż ta polska nawet ze względów bezpieczeństwa oraz ze względu na trwałość lufy. Z krótszej lufy polskich Leopardów A4/A5 uzysku dla DM53/63 praktycznie nie będzie. Dla polskich "darmowych" Leopardów nie przewiduje się wymiany armaty więc te nasze Leopardy to złom na współczesnym, obecnym i przyszłym polu walki. Zamiast trochę dopłacić i kupić najnowsze Leopardy ktoś zrobił Polsce kuku. Bo penetracja tej krótszej 120 mm armaty zamontowanej na starszych wersjach Leoparda 2 w zasadzie nie różni się od armaty kalibru 105 mm z czołgu Leopard 1. Jedyną różnicą między Leopardem 1 a polskim Leopardem 2 jest brak pancerza u tego pierwszego, co nadrabia mobilnością większą od Leoparda 2. Za to Leopard 2 ma i mobilność i pancerz. Czołgi Leopard 2 które zakupiła Polska będą bezużyteczne w walce, będą kryć się po lasach w razie konfliktu bo żeby coś zrobić na otwartym terenie to trzeba mieć wsparcie z powietrza/rakiet kierowanych. Czyli jesteśmy w czarnej dupie!!! W tym samym czasie i za te same pieniądze Holendrzy (pozbywali się) sprzedawali Leopard 4A6 . Polska posiada od 10 lat A4 bez przeglądów i bez "polonizacji" i "nowe" A5 , które wplecione są w łańcuch dostawy BW. A więc mamy "potęgę" pancerną dla ubogich bo także amunicja, jaką dysponujemy nie spełnia wymagań współczesnego pola walki poza tym okazało się, że czołgi w tej wersji są nieperspektywiczne i bez wysupłania dużej kasy na modernizacje będziemy w gorszej pozycji wobec przeciwnika a wiec Niemców, Upaińców, Rosjan czy Białorusinów . Modernizacja oczywiście w oparciu o Niemców, a cała ta "polonizacja" to wymiana hełmofonów, bo nawet MG3 zostały .. ...Kraj, który sam nie może produkować własnych czołgów, helikopterów, czy myśliwców, a także amunicji do tych maszyn, jest po prostu bezbronny. Co nam po czołgach, które uzależniają nas całkowicie od Niemców (serwis i amunicja)? Co nam po francuskich helikopterach tylko ogólnego zastosowania (tzw taksówki dla grup żołnierzy), (z tego samego powodu)?, F16 bez uzbrojenia, przestarzałe Patrioty, bezbronne wobec Iskanderów. najnowsze pociski czołgowe są dwustopniowe dzięki czemu najpierw neutralizują pancerz reaktywny i następnie są w stanie przebić pancerz kompozytowy ... jedyną obroną przed nimi są aktywne systemy montowane na czołgach zdolne do zestrzelenia nadlatującego pocisku ... Rosjanie mają TANGO, Niemcy, Francuzi i Anglicy ( widziałem film na NG jak taki system zestrzeliwuje pocisk wystrzelony z innego czołgu - czyste SF) swoje odpowiedniki ... Amerykanie nie rozwijają tej technologii bo ich założenia są takie, że obce siły pancerne niszczą śmigłowce ( Apache) i samoloty ( A 10) a czołgi ( Abramsy) mają jedynie wykończyć niedobitki( chyba, że się trafi strzelanie do kaczek jak w Iraku). Cala polska armia to jedno wielkie bagno które nie byłoby w stanie obronić nawet szaletu miejskiego dłużej niż dwie godziny. Co roku wywalamy na armie kilkadziesiąt mld PLN a jak przyjdzie co do czego to ta armia nawet nie kwiknie ... przepraszam kwiknie tylko cichutko wydając ostatnie tchnienie po godzinie od rozpoczęcia najazdu na Polskę. Polska zbrojeniówka jest (podobnie jak cały nasz przemysł) wygaszana przez zdrajców-łapówkarzy z Warszawy. Jesteśmy jak afrykański kraj w środku Europy, między potęgami militarnymi. Przed II wojną polski PZL Łoś był doskonałą konstrukcją w owych czasach. Szkoda, że nie mieliśmy ich przynajmniej 300... Opóźniłoby to tylko naszą klęskę, ale przynajmniej trochę Berlina wyleciałoby w powietrze. Ps. W ogóle zobaczycie, że to całe dozbrojenie polskiej armii, przez PO będzie tak samo wyglądać, jak zakup takich bezużytecznych czołgów, helikopterów, rakiet, pocisków, etc...etc.... Mamy pociągi do których nie ma szyn, czołgi bez pocisków itp.. itd. Konkluzja: Polska już nie istnieje, co najwyżej teoretycznie, każdy to wie, a przynajmniej przeczuwa.
 • @trybeus cd...
  Już mniejsza o amunicję - całe te Leopardy to szmelc, dobry - ale tylko do zwalczania T-55 :) Z T-90 w obojętnie jakiej wersji to Leopard, a tym bardziej M1 nie ma szans, a T-90MS jest dla zachodnich konstrukcji niezniszczalny. Nie ma na świecie lepszego czołgu niż T-90MS, nie wiem ile ich ma Rosja pewnie za mało, co nie zmienia faktu, że żadnego czołgu obok niego nie można postawić. Może zwalczać cele powietrzne takie jak helikoptery, strzelać co 10 s, siłę żywą, inne czołgi. Rozwala każdy czołg z 5 km rakietą wystrzeliwaną z armaty (jak zwykły T-90), pancerz łatwy do wymiany i skuteczny na każdą broń, przeciwrakietowy system ochrony TANGO, itd, masa jeszcze bajerów które zwykłe T-90 w najprostszej wersji też mają. To Leopard, M1 to na dziś "Gówno" a nie czołgi. Tu jest szczegółowo opisane co potrafi T90MS, powiedz jak śmieszne i badziewne są zachodnie czołgi w porównaniu z tym :) Pokażcie mi jeden zachodni czołg co ma lepsze parametry :)))) https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=pfGP-dGjjnY Teraz nowoczesne czołgi mają system aktywnej obrony zdolny zestrzelić każdy nadlatujący pocisk i wskazać skąd padł strzał ... Np. Merkavy automatycznie wykrywają nadlatujący pocisk z RPG odwracają wieżę w tym kierunku i z automatu walą w to miejsce odłamkowym ..nie chodzi o zapobieżenie trafieniu czołgu( z reguły jej pancerz wytrzymuje trafienie RPG) ale zniszczenie stanowiska bojowników palestyńskich żeby nie poprawili drugi raz. Dlatego Niemcy robią model A7 i też mają system aktywnego zestrzeliwania nadlatujących pocisków ... polskie czołgi to na dziś jeżdżące lub nie muzeum ...
 • @lju 16:39:03
  PS Już po napisaniu mego komentarza, Sak wytargalił newsa, że składanie kwiatów w Katyniu to... prowokacja... Tym ch.om już się całkiem w dupach poprzestawiało
 • @lju 15:08:42
  Część wjechała przez Obwód Kaliningradzki/Królewiec(ruch bezwizowy się tu kłania) na cmentarz wojenny w Braniewie. Wjazd pojedynczo czy grupami odbył się bez przeszkód, mieli ochronę naszej policji. Spotkają się z tymi co 27.04 wjadą.
 • Trybeus
  http://fakeposters.com.s3.amazonaws.com/results/2015/04/26/078n8a1k6n.jpg
 • @lju 14:51:01
  Zgadzam się z twym wpisem w 100% pozdrawiam.
 • @lju 14:51:01
  Boże, jaki wstyd.. Kilkunastu facetów na motocyklach zrobiło totalną rozpierduchę z reputacją polityki zagranicznej 38 milionowego kraju. Takiej żenady rządzących i obnażenia ich kompletnego zidiocenia nie było od 89 roku. Na dodatek do tego festiwalu głupoty dołączyli skundleni dziennikarze. Dzisiaj w tv wszyscy politycy i pismacy od lewa do prawa usprawiedliwiali arcykretynów z żydoszwabskobanderowskieg nierządu. Jak daleko rozeszły się drogi szarych obywateli i panującego żydoszwabskobanderowskiego kartelu? To nie MY Polacy zostaliśmy ośmieszeni a "polscy" (polskojęzyczni) politycy i ich poplecznicy , media i cała zgraja piszących antyrosyjskie teksty . Uważam też, że Rosjanie nie zablokują rajdu naszych motocyklistów do Katynia z tego względu, że nie są na tyle małostkowi i nie będą się ośmieszać przed całym światem tak, jak to zrobiły "polskie" władze . No, może co najwyżej obśmieją ten incydent w kabaretach, bo tylko na to cała ta histeria zasługuje.
 • Trybeus
  http://fakeposters.com.s3.amazonaws.com/results/2015/04/26/pf579lxvga.jpg
 • @lju 16:39:03
  he he...cyt niezależna "Wilki jeżdżą po Polsce jak chcą" :))))))))

  http://niezalezna.pl/66443-nocne-wilki-jezdza-po-polsce-jak-chca-byla-tez-prowokacja-w-katyniu

  ...a pod tekstem Sekta Smoleńska drze łacha :))))))))))) prymitywy :))
 • @Jinks 17:32:09
  :))a wiesz, że Kopara ma zięcia ukra ? Dlatego tak lobbuje...
 • @Kula Lis 62 17:31:59
  Tak ,wjechali bo nie zdążyliśmy tych ambon na granicy zbudować ..

  https://www.youtube.com/watch?v=oX-qDh5opAM
 • @
  To trzeba koniecznie zobaczyć:

  https://www.youtube.com/watch?v=8o0r9VPIKg8

  https://www.youtube.com/watch?v=jJW6aZAf4aA

  https://www.youtube.com/watch?v=BdJ3D2tX4MU

  https://www.youtube.com/watch?v=hra02LKktH0
 • @Jinks 17:47:38
  :D

  http://fakeposters.com.s3.amazonaws.com/results/2015/04/26/ksuzfthfn2.jpg
 • @Jinks 17:47:38
  http://fakeposters.com.s3.amazonaws.com/results/2015/04/26/nx2re7s4fs.jpg
 • @Jinks 17:47:38
  http://fakeposters.com.s3.amazonaws.com/results/2015/04/26/o23f575ojr.jpg
 • @trybeus 18:53:52
  na Superstacji zablokowane

  http://www.superstacja.tv/Wiadomosc,6698/Putin_Uratuje_Europe__Lider_Nocnych_Wilkow_W_Superstacji,1440959/SWIAT__Start,1243225/index.html
 • @fabi 18:36:23
  ha ha...to fakt...:)))
  ...zarąbisty kawałek z wilkami...ale w kinie trochę strachu miałem jak to puścili...to znaczy, że pan Kleks też wiedział, że Nocne Wilki chcą wjechać do Polski :)))))...skurczybyk nie ostrzegł w porę...ale nic to...mamy przecież niezmordowanego Doktora Paj Hi Wo, niejakiego szoguna Kozieja...on zrobi pogrom Wilkom :))))
 • @trybeus 19:03:59
  Raczej szogun nic nie zrobi przecież on PO moskiewskiej szkole wilczków i szakali .http://www.prezydent.pl/kancelaria/kierownictwo-kancelarii/stanislaw-koziej---sekretarz-stanu-szef-bbn/ .Raczej my mu zrobimy odwrotnie .Ave i 5*. http://i.ytimg.com/vi/QkWB2k0FvWY/maxresdefault.jpg
 • @trybeus 19:03:59
  Czytam komenty na "nienależnej"... Oni chyba Montego Pythona zatrudnili by im to pisał.
 • @
  Konferencja pt. "Kto z kim chce rozpętać wojnę? 16.04.2015

  https://www.youtube.com/watch?v=2EX9APmGxJw
 • @Kula Lis 62 14:57:21
  "Żywię ogromną odrazę i wstręt do tego żydobanderowskiego nierządu." - podzielam tę odrazę całkowicie a nawet podnoszę do potęgi ! Te obce kukły nie są godne sprawować w Polsce jakichkolwiek urzędów !
 • @Repsol 20:09:01 Super!!! Pozdrawiamy!
  Dla każdego myślącego człowieka jest oczywistym, że gdyby Rosjanie zaatakowali, to po dwóch dniach nastąpiłby rozejm podpisywany gdzieś nad Odrą i stwierdzający, że Polski nie ma. Żadne kwoty wydane na broń tego nie zmienią, żadne układy z NATO nie zostaną dotrzymane. Bezpieczeństwo należy budować innymi sposobami, a nie drażnieniem niedźwiedzia. Niestety do "naszych" pożal się Boże polityków to nie dociera. Dziś mamy kolejny przykład jak grupka motocyklistów ograła tzw. polityków.
 • RMF FM: "Nocne Wilki" wjeżdżają do Polski pojedynczo...
  Jak ustalili reporterzy radia RMF FM, "Nocne Wilki" wjeżdżają do Polski pojedynczo. Będą oni przekraczać granicę w różnych miejscach. Na przejściu granicznym w Sławatyczach na Lubelszczyźnie dwaj rosyjscy motocykliści zgłosili się do odprawy. Podobne zdarzenie miało miejsce w Terespolu. http://ocdn.eu/images/pulscms/NzM7MDQsMCxmLDMwMCwxYjA7MDYsMzE0LDFiYzswYywxNDBiMWNmZTdmMGFjNTJlZGMwMTBkNzA5NzhlODRiZSwxLDEsNiww/d29e215b4e3947eb7a50a6492fe2259f.jpg Rosyjscy motocykliści dysponowali wizami Schengen. Nie wykluczone, że są to członkowie "Nocnych Wilków". Motocykliści są bacznie obserwowani przez Straż Graniczną oraz policję. PS. Wspaniały plan,a żydom w TV NIECH WARA OPADNIE.Kundle żydowskie siedzą w studio TV i szczują na polskich braci Słowian. Niech powiedzą ile Polaków zakatowali żydzi będący w policją GESTAPO. Niech powiedzą, że w Katyniu Polaków zamordowali żydzi. A teraz kundle żydowskie w TV nie chcą wpuścić motocyklistów z Rosji do Polski. Dokąd w TV będą chwalić żydowskich złodziei a krytykować naszych przyjaciół, którzy nas wyzwolili i odbudowali. Gdzie żydzi schowali pomnik Śpiących Żołnierzy? Dlaczego żydowska USAjude dalej okupuje Europę. Rosja 20 lat temu opuściła wyzwolone kraje, które odbudowała ze zniszczeń wojennych w oparciu o polan RWPG..A gdy wojska ZSRR opuściły Polskie to żydzi rzucili się na Polski majątek narodowy i kradną pod osłoną okupanta Europy jakim jest USA JUDE. Drogi są po to, żeby nimi jeździć. W dodatku do Berlina droga wiedzie przez Polskę. Którędy mieliby tam jechać? Rosjanie mają wizy Schengen, więc "nasze" MSZ nie powinno się już w tej sprawie wypowiadać, bo skoro można za naszymi plecami dostać pozwolenie na przekroczenie naszych granic, to jest to pełna kompromitacja takiego MSZ. I dodatkowo zakazać i nie móc zakazu wyegzekwować, to już całkowita porażka.!!!
 • @nocny gryzoń 20:29:46
  He he...i tak katolicy według naftaliniego to samo zło. ..tylko czemu chodzą zawsze nawracać katolików ?:)
 • @Repsol 20:09:01
  Ha...nie wiemy co myśli szogun na temat NW :) agresywnie milczy he he pozdrawiam
 • Nocne Wilki mogłyby bez problemu przejechać przez Polskę, gdyby... No właśnie, link:
  http://img2.demotywatoryfb.pl//uploads/201504/1429941638_5miuoy_600.jpg
 • @Kula Lis 62 21:33:41
  "Nasz" żydoszwabskobanderowski nierząd, żydowskie MSZ, etc..witaliby ich na kolanach z macą, cebulą i czosnkiem w rękach z mycką na łbach.
 • "Kogut Dyrektor" obniża loty
  Przejazd Wilków uważam za ustawkę, na którą rząd okupacyjny w Polsce odpowiedziała zgodnie z oczekiwaniem, to znaczy krzykami o wielkiej prowokacji i o rzekomym zagrożeniu. I o to właśnie chodziło, bo Wilki mogły od początku wjechać indywidualnie a nie reklamować swojego przybycia jako zorganizowanej grupy - i nie byłoby powodów do żadnego krzyku.

  Uważam, że wrzawa medialna na ten temat, zarównoa jak podniecanie się sprawą po fakcie, służy jako następny temat zastępczy, ale jeśli komuś to pasuje, albo go bardzo boli, to jeszcze pewnie i za kilka miesięcy będzie o tym mówił i wklejał obrazki na ten temat.

  Niektóre śmieszne i słuszne - dotyczące polityków różnej maści, robiących z igły widły, podczas gdy Polska płonie. Inne natomiast, atakujące inne grupy wyznaniowe, albo przedstawiające starsze kobiety rozważające możliwość gwałtu - budzące niesmak i obrzydzenie.
  Nie wiesz o tym, że celem gwałtu jest okazanie siły i pogardy ofierze, a nie zaspokojenie seksualne, a więc wiek i urada nie mają nic do rzeczy?
  Dlaczego np. katoliccy księża czy jacyś obrońcy krzyża nie zostali przedstawieni na Twoich prześmiewczych obrazkach?

  Szczerze mówiąc, jestem rozczarowana, bo jest to poziom brukowca. Zapatrzyłeś się na Niepoprawnych?
 • Padłem ze śmiechu
  Fronda - Gdzie jest Polskie państwo?!!!(...) Do Polski wjechało już aż trzech motocyklistów(...)

  Polecam całość, dobrego humoru nigdy nadto...

  http://www.fronda.pl/a/bandyci-putina-juz-wjezdzaja-do-polski,50615.html
 • @trybeus 21:27:18
  One zawsze z " bullem milcza " taka swoloczy z majdanu bywa rola . Jak pisze Mad Max wala hierojom , ukropom salo . Pzdr. :))) No to taki milczacy krzyk jest , albo odwrotnie . Ave. https://www.youtube.com/watch?v=aQx7RgKt8Y8
 • @nocny gryzoń 01:41:12
  Tobie sie nalezy pala z pisania , jakich ruskich .Wez kolo i j....ij sie w czolo .Piszesz po polsku ,albo trolujesz . Rosjanie i Bracia Slowianie .Rozumiesz czy chcesz wrocic na niepoprawnych ?. Przykro mi zolta kartka.
 • @Repsol 02:08:18
  Przygadywał kocioł garnkowi. Przykro mi, ale Twoje komentarze jako moderatora są równie godne Niepoprawnych. Czy za "szwabskie" też rozdajesz żółte kartki? Albo za "parchate"? Czy tylko za "ruskie"?
 • @Lotna 02:44:19
  Za nagonke na braci Slowian z Rosji . Na pohybel banderowskiej ukrainie .Ave. Bywaj z Bogiem . https://www.youtube.com/watch?v=Z8RwRYOHxgY
 • @Lotna 02:44:19
  Niech ich Dusze z nami beda , a Bog niech ma je w wieczystej opiece .Prosimy Cie Panie .http://episkopat.pl/aktualnosci/5249.1,Modlitwa_o_pojednanie_i_za_pomordowanych_na_Wolyniu.html Skoro masz inne zdanie napisz moze sie mylimy ?.
 • @nocny gryzoń 03:17:16
  Przykro mi jeszcze cos z wiki daj ,albo wp . lub onetu to do tego bagna powrocisz nie ma przebaczenia za cofanie IQ Uzytkownikow . Mainstreiim jest dla takich ja ty , nie dla umiejacych poslugiwac sie logicznym mysleniem . Gimbaza jest tu szybko wywalana. :(((
 • @Repsol 02:56:27
  Nie wciskaj mi żadnych braci, dobrze? Moimi braćmi są Polacy, nawet ci, którzy Słowianami nie są, ale to pewnie dla Ciebie za trudne.
 • @Repsol 02:08:18
  Przesadzasz.
  Ja również używam polskiego , ludowego określenia - "Ruskie" i to zupełnie bez negatywnych skojarzeń i bez cienia pogardy.
 • @Lotna 22:11:39
  ..czy ty aby nie przesadzasz Lotna ? trudno jest rozpatrywać demoty na poważnie, a ty usiłujesz to robić...poza tym jeśli chodzi o grupy wyznaniowe, to ja do nich nic nie mam, trzeba rozróżnić grupę wyznaniową od sekty...ŚJ sa ewidentnie sektą, która atakuje KK i jest obrzydliwie bogata, bo łupi swoich członków...pozdrawiam
 • @Kula Lis 62 21:33:41
  no właśnie :)))) vivatom nie byłoby końca :))
 • @Marx 8888 22:12:12
  //Pewnie znowu byśmy mieli rząd na uchodźstwie!//
  :D
  jeśli było by 3000 motocyklistów, to już byłby "rozbiór Polski":)) pozdrawiam
 • @lju 23:20:04
  ...:)))))))))))... trzech muszkieterów na motorach :)) jak dojedzie D'Artagnan, to wtedy już po Polsce :D:D:D

  mówię Ci Lju oni coś fajnego przypalają na tej Frondzie, a Terlikowski pewnie ma pełno w pampersie :)))
 • @Lotna 22:11:39
  "Dlaczego np. katoliccy księża czy jacyś obrońcy krzyża nie zostali przedstawieni na Twoich prześmiewczych obrazkach?"

  Może dlatego, że Polska od ponad tysiąca lat stoi na skale Kościoła.
  "Wierzę w jeden, święty, powszechny i apostolski Kościół..." - znasz ten kawałek?
  Wymagasz od kogoś, ażeby kalał swoje gniazdo, swoją tradycję i tożsamość.
  Jakąż tradycją wykazuje się sekta, w której obronie tu stajesz?
  Jeżeli portal ma wykazywać się jakąś określoną linią, to niezależnie od tego, jaka ta linia by nie była, niech będzie jednak oparta na podstawowej wartości, jaką jest przynależność Polaków do Kościoła Katolickiego, do jedynego Kościoła, z czym walczą wszelkiej maści destruktorzy.
  Każdy z większą lub mniejszą ironią patrzy na sektę jehowitów. Już sam fakt, że są oni sektą stwarza zagrożenie dla innych ludzi, a Ty ich faworyzujesz i nobilitujesz do "grupy wyznaniowej".
  Ocknij się Lotna.
  Przypomnij sobie dekalog, skupiając się na pierwszym przykazaniu, a może dostrzeżesz, że Twoje uwagi są mało poważne.

  Co do starszych kobiet na memach, to Ty nie zrozumiałaś treści. Tam nie ma mowy o żadnym gwałcie. Laski wyrażają chęć odbycia stosunku płciowego z Nocnym Wilkiem, a "słowo" gwałt, to w tym przypadku tylko synonim i to raczej one są skłonne dokonać gwałtu, tym bardziej, że są uzbrojone, chętne i pełne nadziei :)

  Coś pokręciłaś, Lotna!

  Pozdrawiam!
 • @trybeus 08:15:56
  Przeraża mnie ta antyrosyjska propaganda w polskich mediach. Komu to ma służyć? Chyba tylko komicznemu i analfabecie p.Rezydentowi i jego groteskowym generałom - szogunom. Polacy jadąc na groby w Katyniu, dostali bezpłatne wizy od Rosjan. Byli przepuszczani pasem dla dyplomatów. Kiedy Polacy chcieli w tym roku pojechać na groby ofiar maskary na Wołyniu, nie dość że nie zostali wpuszczeni na Ukrainę, to jeszcze dostali zakaz wjazdu na Ukrainę na kilka lat. Tyle w temacie, jaki koń jest, każdy widzi... Żywię coraz większą sympatię do motocyklistów i cieszę się, że nasi solidaryzują się z Rosyjskimi. Bardziej mi to pasuje, niż solidaryzowanie się z Rajdem szlakiem Stepana Bandery i sotni UPA. Poza tym, jaki to to nacjonalistyczny klub te całe "Nocne Wilki"? Z sympatią przeczytałem o złożeniu kwiatów w Katyniu, co kłóci się z ich określaniem ich jako "nacjonaliści". Większy nacjonalizm widzę w naszych szeregach PO i PiS-u. To, że chcą uczcić poległych żołnierzy w II Wojnie, swoich dziadków i bliskich, nie jest żadnym nacjonalizmem.
 • @trybeus 08:15:56
  Ciekawe, dlaczego tę grupę motocyklistów nazywa się "gangiem"? Czyżby byli oni gangsterami? Totalna kompromitacja polskich władz! Nazwano rosyjskich motocyklistów gangiem, bo popierają własnego prezydenta, a nie Obamę, uznano, że ich przejazd (20 - 30 pojazdów, aż strach pomyśleć! Za to przejazd żołnierzy amerykańskich w ciężkich maszynach był cacy) przez Polskę do Berlina jest oczywistą prowokacją, bo chcieli przejechać szlakiem zwycięskiej Armii Czerwonej, w której szeregach ich dziadowie i ojcowie walczyli oraz chcieli odwiedzić cmentarze swoich rodaków padłych w bojach i złożyć tam kwiaty i oddać hołd ofiarom w Auschwitz. To polskim władzom za horrendum się widziało! Dostroiły się do tego złajdaczone media i zrobiono na Nocnych Wilków niesamowitą,wielodniowa nagonkę. Schetyna zaś usilnie błagał Czechów i Niemców,by odmówili przejazdu,żeby czasem Polska sama ze swoimi fobiami nie została. Już kilka razy pisałem,a powtórzę to jeszcze raz. Polska schetyniała !
  Uważam też, że przyłączenie Krymu do Rosji nie może być nazywane "aneksją". Krym był rosyjski odkąd przestał istnieć Chanat Krymski, tj. od końca XVII wieku. Powstała tam wtedy Gubernia Taurydzka, a po rewolucji bolszewickiej na Krymie powstała Krymska Autonomiczna Republika Radziecka. Krótki epizod, gdy pijany Chruszczow oddał Krym pod zarząd Ukrainy nie może być przesłanką do stwierdzenia, że odtąd Krym po wsze czasy będzie należał do Ukrainy. Dlatego uważam, że zarzut, iż Nocne Wilki poparły przyłączenie Krymu do Rosji nie może być zasadny, bo cała Rosja to poparła.
 • @Repsol 02:08:18
  ..."Rosjanie i Bracia Slowianie .Rozumiesz czy chcesz wrocic na niepoprawnych ?"...

  Jakby Ci to Repsolu napisać. Widzisz, ja jestem NIESPOTYKANIE SPOKOJNYM CZŁOWIEKIEM, takim do rany przyłóż, sąsiadom mówię Dzień Dobry, nawet nie pytam ich o wiarę, czy sympatie polityczne. Mam też wiele sympatii do Rosjan walczących w Noworosji z kijowskim, rezuńskim reżymem zbrodniarzy i nie mam nic przeciwko Rosjanom, chcącym składać kwiaty na grobach swoich rodaków, do Niemców też, chociaż denerwuje mnie mauzoleum SS w Nadolicach i pomniki ku czci komuchów, komuchy zresztą bardzo mnie denerwują. Takie łeby w koszulkach Che na przykład, z Leninem, czy sierpomłotami, jak byłem młodszy, jeszcze sześć lat temu, często takich prałem w pysk, dzisiaj tylko mówię im, gdzie ich miejsce, jak takowego zobaczę i jeśli zobaczę Niemca z sierpomłotem, Rosjanina, czy zdegenerowanego Polaka, nie robi to dla mnie większej różnicy. Jak więc widzisz do Rosjan nie mam zupełnie nic. Wręcz przeciwnie, nienawidzę tych, którzy pchają nas na siłę do wojny z Rosją, uważam, że to niepotrzebne i złe. Napisałeś, że to "Bracia Słowianie", to zmurzynienie moim zdaniem "bracia, ziomy" (tfu!) jest mi denerwujące, ale jeśli już kogoś miałbym nazwać "Braćmi", to wyłącznie Polaków, bo moje serce bije tutaj, w Polsce i wyłącznie dla tego narodu, więc tutaj, nie w Rosji, nie w Niemczech, nie w USA i nie w Izraelu mam jedyny punkt odniesienia. Jeśli kiedykolwiek zaś jakiś Rosjanin przekroczy granicę Polski z bronią by zabijać Polaków, to z przyjemnością dołączę do armii, która będzie szła zabijać tych Rosjan, bo życie jednego Polaka więcej dla mnie znaczy niż cała Rosja, nawet do kupy z USA i Izraelem. Więc jeśli gdzieś w regulaminie pojawił się zapis, że Rosjan trzeba nazywać "Braciami Rosjanami Słowianami", to możesz się rozpędzić i skasować również mnie jak Nocnego Rata i Lotną, bo prędzej bym dostał skrętu kiszek niż nazwał braćmi jakiś obcy naród. Już raz zresztą za to bana dostałem na Legionie, który później zaczął wielbić Banderę. Tylko Polska!

  Pozdrawiam
 • @lju 13:08:16
  Tu masz atak "Nocnych Wilkow" Braniewo 25.04.2015 .Pozdrawiam. https://www.youtube.com/watch?v=jJW6aZAf4aA
 • @Repsol 13:55:07
  Repsol, ale o czym Ty piszesz? Ty odpisujesz na mój komentarz? Ja nigdzie nie pisałem o ataku NW, a jedynie o śmiesznej reakcji grona tchórzy, którzy wszędzie widzą "ataki" i "Rosjan". Jednak braćmi zwę jedynie Polaków. Pozdrawiam
 • @trybeus 08:22:03
  Jestem przerażony błaznami z naszego rządu. To nie jest polski rząd, bo robi co się tylko da , żeby Polsce zaszkodzić. Ich zdaniem składanie wieńców pod pomnikiem Bandery jest słuszne, natomiast pod pomnikami żołnierzy, którzy zginęli na polskiej ziemi w walce z hitlerowcami jest zabronione. Przecież gdyby nie Rosjanie, te wszystkie Schetyny, Komorowskie i inni miłośnicy Bandery, kpiący z ofiar na Wołyniu, całujący się z nacjonalistami ukraińskimi, po prostu dzisiaj by nie istnieli, albo byliby niewolnikami u niemieckich panów. Ps. Panie Wiktorze Węgrzyn ... Ja za to wiem kto jest szefem Grzegorza Schetyny.. To iluminaci, masoneria, służby specjalne WSI, MOSSAD, CIA, BND - do wyboru do koloru, czyli ci, którzy rządzą światem. POlskiego rządu już dawno nie ma, POlski prezydent jest na usługach służb specjalnych. POlskie sądy, POlska PrOkuratura, POlicja.. to wszystko podlega mafii.
 • faszystowski szlaban na polskiej granicy.
  Widać ze propaganda zrobiła swoje a w ambasadzie USA w Warszawie zacierają łapki z radości.
  http://litera.fr/category/news/
 • @lju 13:08:16
  zgadzam się, powinniśmy jako Polacy wpierw nazywać siebie braćmi, natomiast obowiazuje nadal coś takiego jak polska gościnność, więc Rosjanie powinni być ugoszczeni jak na cywilizacje łacińską przystało...tym bardziej, że Polacy przykrości w Rosji raczej nie mają (co zresztą widzimy)...a co próbuje nam wcisnąć hasbara...pozdr
 • Rada starego myśliwego dla
  super hiper patriotów. Na nocne i dzienne wilki najlepszy i najtańszy sposób to lina rozpięta na wysokości metra ze zwisającymi czerwonymi wstążkami w charakterze granicznego szlabanu. Żaden wilk się pod nią nie przeczołga. Gwarantuję! Jeżeli nie wierzycie mnie to zapytajcie innych myśliwych. ( za wyjątkiem tego z jakiejś tam Budy) A Komandora Rajdu Katyńkiego znam przeszło 20 lat i dobrze byłoby gdyby wszyscy byli takimi patriotami jak on.
 • @LarsikOwen 14:04:28
  Nieprawda. Poza dwoma z ruską łaciną mają wiele humoru!
 • @trybeus napisałem to do Rosjanki na onecie i o dziwo przeszło..
  Eleno, popieram Twój wpis! Moja Rodzina była wywieziona na Syberię w 1940 10.02., lecz śp. Babcia i żyjąca Mama ciepło wspomina Rosjan, jako Naród także ciemiężony przez jewrei, gorzej traktowany niż zesłańcy. To tylko dzięki Rosjanom, ich pomocy, także lekarki Rosjanki, która Babcię i Mamę wyleczyła z Tyfusu, przeżyli tam wśród Tajgi. Rosjanie dzielili się wszystkim co mieli a mieli nie wiele, Babcia dzieliła się z nimi tym co otrzymywali w paczkach od syna w Anglii. Nigdy od rodziny nie usłyszałem nic złego na prostych Rosjan. Wstydzę się za ten "nasz" żydoszwabskobanderowski nierząd, na pasku USizrahella. Przepraszam Cię za niego, ja Polak z Wołynia, syn Akowca z 27 WDP AK i Sybiraków. Pozdrawiam wszystkich Rosjan.
 • @trybeus 15:39:15
  Wstydzę się żydoszwabskobanderowskiej watahy "rządzącej" Polską...! Będzie to mi ciążyło do końca życia. Czy Polacy kolejny raz mają się wstydzić za nieudolne rządy PO-PiS-SLD-PSL i jego szefów, którzy nie potrafią walczyć o jasno zdefiniowany polski interes narodowy...? Kto w naszej Polsce rządzi - myślę że banda głupców - jak można się ośmieszać w świecie pokazują ostatnie wydarzenia z przejazdem Nocnych Wilków . Przy takich rządach Polska i Polacy nadal będą pośmiewiskiem świata Czy gabinet pajacy PO-PSL ma pozostać w pamięci rodaków jako ten, który dotarł do szczytu nieudolności, pozostawiając po sobie sparaliżowaną gospodarkę i miliony Polaków płacących comiesięczny haracz za wymysły brukselskich biurokratów....?Obawiam się, że następną wojnę wywołają pajace z PO-PiS-SLD-PSL napuszczający ludzi na siebie. Czy to miedzy narodami czy też we własnym kraju. To Oni będą mieli krew na ręku i muszą sobie to uzmysłowić.. https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=cECj5nCUe5A
 • @Kula Lis 62 19:02:15
  no i już skasowali!
 • @trybeus 08:15:09
  Nie, nie przesadzam.

  Dla niektórych np. czyjś upadek jest śmieszny tak, że ich brzuchy bolą ze śmiechu, czy wszyscy mamy obowiązek się z tego śmiać?

  Watykan jest też obrzydliwie bogaty i łupi swoich członków, zwłaszcza tych, dla których "nie ma pieniędzy", aby im wypłacić odszkodowania za krzywdy popełnione przez księży. Czy to znaczy, że mamy sobie kpić z religii katolickiej i przypisywać katolikom niepopełnione grzechy?
 • @Jinks 08:36:55
  Sam się ocknij.

  Jak chcesz budować na polskich wartościach, to przypominam, że Polska za czasów największej swojej świetności była państwem wielonarodowym i wielowyznaniowym. Co z pewnością nie polegało na wyśmiewaniu innych grup wyznaniowych, czy jak wolisz sekt, czy przypisywaniu im czynów, których nie popełnili.

  Moje pytanie miało przywieźć do refleksji (jak Kuba Bogu), a nie nawołuje do kalnia własnej tradycji i tożsamości, jak Ty mi tu imputujesz.

  I nie wciskaj mi kitu na temat obrazka, który jest całkiem jednoznaczny w swojej wymowie. Ty, jako facet go widzisz tak, a ja go widzę zgoła inaczej. Jakby nań nie patrzeć, budzi niesmak. Jeśli nawołujestz do polskiej tradycji, to ona każe darzyć starców szacunkiem, a nie robić sobie z nich jaja.

  Nie sądzę, aby trybeus potrzebował adwokata. To są żarty na poziomie gospody GS, a takie można z łatwością znaleźć na Niepoprawnych, nie trzeba ich tutaj publikować.
 • @trybeus
  http://niepoprawni.pl/cgi-bin/watermark.cgi/sites/default/files/ilustracje-publiczny/dziekujemy_wam_polacy.jpg
 • @trybeus
  http://bardzo-wirtualna-polska.abceblog.com/wp-content/uploads/sites/10/2013/09/polacy-zydzi.jpg
 • @Lotna 19:20:32
  ..nie ma obowiązku się śmiać, jak i nie ma obowiązku wchodzenia na mój blog, wiele razy to powtarzałem
  a poza tym dosyć tego pitolenia sloganów o krzywdach popełnionych przez księży...widziałaś na własne oczy ? Jeśli tak to podaj, a nie wrzucaj wszystkich ksieży do jednego wora...
  ...mnie nikt nie łupi jak chcę to daję na ofiarę,jak nie to nie daję, jehowici muszą i muszą swoje majątki przepisać na Ciało Kierownicze...
  ...a teraz szanowna pani niech se wygoogluje ile pedofili jest wśród jehowitów i rabinów...oni faktycznie nie płacą swoim ofiarom (bo zapewne oto ci chodzi)...a zresztą wkleję

  http://www.prawy.pl/wiara/4329-to-nie-kosciol-ma-problem-z-pedofilia-a-zydzi

  https://www.youtube.com/watch?v=AzV5H9oD30M
 • Trybeus
  O dziwo telewizja TVP-Info transmituje na żywo co się dzieje na żywo w na przejściu granicznym z Białorusią. Nawet błogosławieństwo polskich motocyklistów transmitowała, oczywiście przypadkowo trafiła na ten moment. Mamy teatrzyk tyle bezczelny co szyty grubymi nićmi.
  Temat motocyklistów rosyjsko/polskich zasłania „konsultacje” polsko-niemieckie z udziałem Angeli Merkel. Jutro zapewne się napisze, że Makrela przyjechała wąchać kwiatki na grobie Bartoszewskiego.
 • I Jak Tu Ścierwom Wierzyć !!!
  Polskojęzyczne meRdria związane z TV Rebanderpubliką publikują wypociny :

  „Nocne Wilki jeżdżą po Polsce jak chcą. Była też prowokacja w Katyniu

  W sobotę członkowie Nocnych Wilków byli w Braniewie. Na tamtejszym cmentarzu żołnierzy Armii Czerwonej złożyli kwiaty i uczcili pamięć czerwonoarmistów. Z kolei w niedzielę jadąca do Berlina grupa motocyklistów z tego samego gangu odwiedziła Katyń, gdzie rzekomo oddała hołd pomordowanym polskim oficerom. To prowokacyjne zachowanie, ponieważ Nocne Wilki nie kryją swojej sympatii do Stalina, który kazał wymordować w Katyniu naszych żołnierzy. ”

  A inne pisowskie polskojęzyczne meRdia opisując to samo , a jednak inaczej ::

  „Polskie media podały dziś informację, że Nocne Wilki w drodze do Berlina złożyli kwiaty w Katyniu. Sami Rosjanie twierdzą, że kwiaty zostały złożone, ale w Chatyniu – w miejscu spalonej przez Niemców wiosce na Białorusi.

  Masakra mieszkańców Chatynia w marcu 1943 r., dokonana m.in. przez późniejszych katów Powstania Warszawskiego z Sonderkommando SS Oskara Dirlewangera przeszła do historii przede wszystkim propagandy sowieckiej.”
 • Najnowszy Wywiad Panem W.Węgrzynem O AWANTURNICTWIE MSZ-U I KŁAMSTWACH Mediów ..
  Wiktor Węgrzyn o decyzji MSZ i o nagonce antypolskich mediów
  Wyrażam Wielki SZACUNEK dla pana Wiktora Węgrzyna oraz jego wysiłek i niestrudzoną pracę na rzecz pokojowego LUDZKIEGO współistnienia Narodów w centralnej i wschodniej Europie. Największym demoralizatorem i patologicznym źródłem tego świństwa jakie jest w obecnej Polsce, są rządzący ŻYDZI z polskim obywatelstwem i żydowskie/niemieckie media, a zwłaszcza te żydowskiej spółki AGORA tego PSYCHOLA wściekłego psa żyda szechtera vel Michnika, który powinien być sądzony i skazany oraz wyizolowany od społeczeństwa, który jest inspiratorem awanturnictwa, nieuczciwości oraz pieniactwa w III RP.

  W Polsce został wyhodowany drugi psychol mediany chyba żydo-ukrainiec banderowiec Tomasz Sakiewicz , który też szczuje orz podpuszcza jednych Polaków na drugich w swoim brukowcu „Gazeta Polska”, "GPC" oraz na witrynie „niezależna” To psychol banderowskim medalem odznaczony Sakiewicz razem z banderowcem ukraińskim żydem Kaczyńskim razem z jego anty-polskim gangiem PiS, którzy są ekstremalnymi RUSOFOBAMI i szczują Polaków na Ruskich, tak abyśmy sobie zaczęli skakać do oczu jak ta DZICZ ukraińska.
  Takim samym anty-polskim bydłem jest ta bezkarna kryminalistka oszustka kopacz i bandyta mafiozo Tusek z jej bandycko-złodziejskim gangiem PO, którzy zorganizowali zamach na rusofoba żyda L. Kaczyńskiego 10-IV-2010 roku, który wygenerował POTĘŻNY konflikt społeczny w Polsce oraz POŚMIEWISKO z Polaków na całym świecie.

  Do tego wszystkiego dokłada się super KRĘTACZ litwak/żyd, kapuś, alkoholik i analfabeta Osip Osipowicz B. Komorowski , który jak otworzy mordę to natychmiast bezczelnie kłamie.

  Komorowski, Tusk, Kopacz czy banderowiec Kaczyński, Palikot …itp że swoimi moralnościami RZEZIMIESZKÓW są największymi inspiratorami PATOLOGI i rozpowszechniania KŁAMSTWA, oszustwa oraz wszelkiej nie uczciwości w Polsce od co najmniej 7 lat demoralizującej do dna polskie społeczeństwo.

  Dalej bezkarne kryminalne krętactwa gangsterskiej mafii PO-PiS-PSL-SLD czyli skrajnego lewactwa w III RP usankcjonowały zdeprawowaną ponad wszelką wątpliwość „zmasakrowaną moralność” że krętactwo czy chamskie oszustwo POPŁACA, bo takie postępowanie NIE jest karane.

  Dlatego tym bardziej i na większą skalę złodziejstwa czy ludobójstwa polityczne, różne samosądy w postaci „epidemii samobójstw” są dokonywane z pełną bezkarnością przez klikę gangsterów z WSI i innych zakamuflowanych służb specjalnych grasujących w Polsce na zlecenie rządzących mafiozów z PO oraz intrygantów zagranicznych służb specjalnych.

  Bezkarny krętacki „rząd warszawki” zdemoralizował policje i wojsko oraz inne siłowe instytucje aparatu państwowego, które z pełnym cynicznym wyrachowaniem są wykorzystywane do granic możliwości do realizowania bezkarnych ZAMÓWIEŃ POLITYCZNYCH rządzących mafiozów z PO i PSL dlatego że istnieje wielka asymetria informacyjna fabrykowana przez lojalne zafałszowane media „pracujące” na zamówienia kolonialnych rządów żydowskich z Waszyngtonu, zboczeńców z Niemiec, żydo-masonów bandytów z Francji i Anglii.

  Co więcej, w III RP przez tą polityczną hołotę PO-PiS-PSL-SLD został wyhodowany bezkarny styl polegający na kryminalnym mataczeniu i krętactwu WYKREOWANY przez uważanego za „cwanych” mafiozów KRĘTACZY zwłaszcza z PO stał się podstawową MODĄ czy też takim STYLEM codziennych kontaktów międzyludzkich oraz trafił pod strzechy w całej obecnej Polsce powiatowej i gminnej.

  Ci obecni psychole przy władzy oraz w mediach na zamówienie tych żydów ludobójców NEOKONÓW z Waszyngtonu wykreowali na swoim fałszu DEMONA „Putina”, który jakoby jest winny za całe „zło” które się dzieje w Europie, faktycznie wygenerowane przez ZBOCZEŃCÓW z Brukseli. Następnie wmówili tą bzdurę motłochowi w III RP i całej Europie, że jakoby „Putin” jest diabłem, a każdy kto z nim ma kontakty to też jest demonem diabła.

  Właśnie w tym rodzaju wygłasza opinie ten ŻYD, RUSOFOB anty polski DEBIL Schetyna w funkcji ministra MSZ-u o ZGROZO … który ostatnio rzucił się jak wściekły pies na jakiś motocyklistów, którzy chcą przejechać drogami przez Polskę, a po drodze zatrzymywać się na cmentarzach aby stawiać świeczki na grobach swoich bliskich.

  Tą atmosferę wszelkiej nienawiści w III RP podsyca NAZISTOWSKA ukraińska DZICZ zabijaków zamieszkała w Polsce i która zdobyła przyczółki władzy w polskich resortach siłowych i państwowej administracji, która jest wyhodowana na DOKTRYNACH ludobójców bandery i Doncowa, zaakceptowana w latach 1990-tych przez PSYCHOLI dzikusów Ukraińców i jest następującej treści:

  “…. Przeciwstawiać się wszelkiemu zbliżeniu Polaków i Rosjan zarówno na Ukrainie jak i w Polsce, podsycać wrogość Polaków do Rosjan i odwrotnie, pamiętając, że ścisły sojusz rosyjsko-polski jest poważnym zagrożeniem dla Ukrainy i jej całości terytorialnej…
  To wszystko ma służyć osłabieniu Polski, a w przyszłości doprowadzić nawet do zupełnej dekompozycji państwa polskiego – co leży w interesie polityki Ukrainy, w której siłą awangardową jest i będzie rewolucyjna OUN…”
  https://youtu.be/WQymg9M-XyQ
  http://www2.kki.pl/piojar/polemiki/rubiez/osad/uchwala.html
 • @Kula Lis 62 20:39:27
  Pamietaj o tych bydlakach przy historii rzezi Woli , po P.W. Przypominam sobie to kazdego 1 Listopada .Ave , przyjacielu. " Sonderkommando SS Oskara Dirlewangera "
 • Trybeus
  Warto przypomnieć, że Nocne Wilki przejeżdżają przez Polskę nie pierwszy raz. Już parę lat składają kwiaty na grobach swoich rodaków. Więc jaka tam prowokacja. Jedynie w tym roku zrobiono z tego hutzpę i wielką nagonkę. Grając na uczuciach i emocjach ludzi. I tylko po to by zdeprecjonować komandora Wiktora Węgrzyna, który prowadzi kampanię wyborczą Grzegorza Brauna. Powszechnie stosowany przez media głównego ścieku zarzut, że Nocne Wilki spotykają się z Putinem jest śmieszny i żałosny. A z kim kurwa, mają się spotykać jak nie z własnym prezydentem. I do tego z prezydentem, który dba o Rosję. No i że ten skurczybyk Putin w ogóle nie dba o polskie interesy ale…. czy musi? Może Nocne Wilki mają się spotykać z Netanyahu albo z Obamą? :)
 • @Kula Lis 62 21:04:36
  no właśnie... Wiktor Węgrzyn jest w komitecie honorowym Grzegorza Brauna...hasbara zadrżała w posadach :)))pozdr
 • @Repsol 20:59:46
  Pamiętam. Ave!
 • @Repsol
  No to Polacy doczekali się rządu ,który boi się 30 rosyjskich motocyklistów dziękujmy Bogu ,że w Rosji rządzi ktoś taki jak Putin bo za Chruszczowa za tydzień zamiast 30 motocyklistów byśmy mieli 30 dywizji pancernych i co ,może NATO by wysłało jakiś korpus ekspedycyjny hehe jedynie notę protestacją nawet stosunków dyplomatycznych USA by nie zerwało bo Rosja im jest potrzebna dla powstrzymania hegemoni Chin na Pacyfiku. Rządzą nami debile i zdrajcy i trzeba im pokazać czerwona kartkę bo nas jako naród exterminują. Każdego dnia przyjeżdża do KL Auschwitz horda dziczy z Izraela którzy oddają mocz tam gdzie stoją , którzy zachowują się jak psychicznie chorzy na ADHD a ich ochrona nosząca broń palna przy sobie bije Polaków bez skrupułów. Kiedy zabronimy tej bandzie przekraczanie polskiej granicy? Judeopolonia nie lubi Słowin, kominy się dla nich dymią, teraz pasożyty są w Polsce i oni stanowią przyszłość bo jeden z drugim zagłosował na partyzantów ze Wzgórz Golan...
 • @trybeus 21:19:10
  Rosja domaga się wyjaśnień ws. "Nocnych Wilków"
  Mo­skwa do­ma­ga się wy­ja­śnień, dla­cze­go Pol­ska nie wpu­ści­ła na swoje te­ry­to­rium ro­syj­skich mo­to­cy­kli­stów. Mu­sie­li oni za­wró­cić z przej­ścia gra­nicz­ne­go w Te­re­spo­lu, gdyż pol­scy straż­ni­cy wrę­czy­li im de­cy­zje o od­mo­wie wjaz­du na teren na­sze­go kraju. Zdaniem MSZ Federacji Rosyjskiej postępowanie władz Polski "świadczy o gotowości do tego, aby z pobudek koniunkturalnych pisać od nowa historię i - w istocie rzeczy - bluźnić z tych, którzy ocalili Polskę i świat od faszyzmu". MSZ Rosji wyjaśniło, że grupa rosyjskich motocyklistów zamierzała w przededniu 70. rocznicy zwycięstwa w II wojnie światowej uczcić pamięć żołnierzy radzieckich poległych podczas wyzwalania państw europejskich od faszyzmu. Według rosyjskiego MSZ wszyscy uczestnicy rajdu mieli ważnie wizy schengeńskie.

  "Oburzenie wywołuje fakt, że przed ogłoszeniem swojej decyzji władze polskie poddały ich wielogodzinnemu przeszukaniu i długiej procedurze przesłuchania. Przejście graniczne zostało przy tym demonstracyjnie wzmocnione żołnierzami, jakby chciano stworzyć wrażenie, że niewielka grupa obywateli rosyjskich udających się do Europy w najszczytniejszych celach, +zagraża+ polskiemu państwu" - oznajmiło MSZ Rosji.

  Na antenie Superstacji Siergiej Andriejew, rosyjski ambasador w Polsce stwierdził, że została stracona możliwość na polepszenie rosyjsko-polskich stosunków. - Uważam, że jeśli ten rajd by się odbył, to nie byłoby żadnego zagrożenia. Byłoby to dobry wkład w polepszenie naszych stosunków. Teraz jest to możliwość stracona - mówił w rozmowie z Superstacją. Całość tu: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/rosja-domaga-sie-wyjasnien-ws-nocnych-wilkow/tzfx9t
 • @Kula Lis 62 21:04:36
  Restrykcje otrzymali pewnie za syberyjskie powietrze w oponach , nie unijne. Gdzie my wszyscy zyjemy ?.
 • @trybeus 20:10:19
  Pekla 100 komentarzy . Graty :)
 • @Lotna 19:38:58
  Mylisz pojęcia Lotna.
  Islam, judaizm i prawosławie stanowiły o tym, że Polska była i jest nadal państwem wielowyznaniowym. Podciąganie pod to kociowierców, to z Twojej strony przejaw braku wiedzy na temat kim owi kociowiercy są. Nie utożsamiaj największych religii z sektami, bo katolicyzm sektą nie jest i stawianie go obok sekty jehowitów, to chyba brak poczucia dobrego smaku, jeżeli się upierasz, że wiedzę posiadasz.

  Poza tym niczego Tobie nie imputuję, ani nie występuję w roli adwokata Trybeusa.

  "Ty, jako facet go widzisz tak, a ja go widzę zgoła inaczej."

  Feminizm?
  Jeżeli tak, to nie dziwię się, że mamy inne wyobrażenie o sektach i o religiach.
  Zarzut, że ktoś nie darzy ludzi starszych szacunkiem z racji tego, że posłużył się fotografią z babciami tworząc humorystyczny mem, to infantylizm z Twojej strony, a dodanie sobie racji przytaczając tu Niepoprawnych, to po prostu brak argumentów.
  Poza tym jest wielu, którzy na Niepoprawnych nie zaglądają i do takich ja również się zaliczam, więc humor Trybeusa odbieram jako stricte autorski.

  Pozdrawiam!
 • @trybeus 20:10:19
  To nie jest konkurs na to gdzie jest więcej pedofilów, albo kto więcej kradnie. Wydaje mi się, że wyraziłam się dosyć jasno.

  Nie, nie ma obowiązku czytać twojego bloga, ale też nie ma zakazu krytyki. No chyba że mnie zbanujesz, aby się na nią w przyszłości nie narazić, kiedy znowu obniżysz poziom. Masz takie uprawnienia - jeśli ci zależy na kółku adoracji, a nie na dyskusji, z której ty też możesz się czegoś nauczyć, gdybyś tylko chciał.
 • @Jinks 07:57:31
  Najwyraźniej świadkowie Jehowy ci stoją kością w gardle, choć studiują Biblię, a nie Talmud albo Koran. Twój problem, ale to ja mylę pojęcia. Niech ci będzie.

  Feminizm? Tak, kobiety niekoniecznie tylko do garów i gwałtów, przepraszam, rodzenia dzieci. Masz coś przeciwko temu? Kobiety nie powinny według ciebie głosować? Czytać i pisać?

  Reakcja na temat niesmacznego żartu na temat gwałtu to dla ciebie infantylizm? No wybacz.

  Masz jeszcze jakieś nalepki/epitety dla mnie to sobie daruj, bo ja nie będę dyskutować na takim poziomie i nie odpłacę ci pięknym za nadobne. A mogłabym, choćby w świetle twoich złotych myśli, które tutaj wyraziłeś.
 • @Lotna 02:31:31
  Każda sekta stoi mi kością w gardle. Każda!!! Biblia, którą oni studiują, jest napisana przez nich, a ich guru twierdzą, że autorem treści ich indoktrynujących umysły ludzi broszurek, jest sam Bóg.
  Nie "niech mi będzie", tylko poczytaj sobie o sektach, jeśli nie znasz tematu i zapoznaj się także z działalnością sekty kociowierców, o której mowa.

  Jeżeli odczytujesz, że w poprzednim komentarzu Jinks posyła kobiety jedynie do garów, albo, że stwierdza, iż istnieją tylko po to, aby je gwałcono, to poradzę Tobie zaniechać komentowania czegokolwiek, gdziekolwiek, bo to już nie feminizm, a tylko głupota, żeby posłużyć się eufemizmem.

  PS Memy z babciami są zabawne. Jeżeli fotografie przedstawiałyby mężczyzn w tym samym wieku, różnica byłaby nieznaczna, a może żadna, bo wiedzieć należy, że i wilczyce jeżdżą z wilkami i przekaz byłby taki sam.
  Sztywniak z Ciebie, Lotna

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031