Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
381 postów 8900 komentarzy

blog trybeus'a

trybeus - ...katol i moher z kościoła toruńskiego, parafia podhalańska...łowca jehowitów...

Nigel Farage wypatroszył Tuska...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Farage dobitnie zasugerował Tuskowi, że wystaje mu słoma z butów...




- Widzę teraz, dlaczego cię wybrali - zwraca się Farage do Tuska. - Jesteś doskonały! Masz historię gadania ciągle tych samych bzdur. Całkowicie nieaktualne poglądy o współczesnej Europie - dodaje.

- Jesteś najnowszym polskim emigrantem! - wykrzykuje lider UKIP. - Twoja pensja podniosła się z 60 tysięcy euro rocznie, do pensji wynoszącej 300 tysięcy euro rocznie! tak więc szczere gratulacje. Wygrałeś jak na loterii - dodaje. 

Szkoda, że żaden z tzw. parlamentarnych opozycjonistów nie pokazał cojones i nie powiedział tej oczywistej oczywistości Tuskowi w oczy jak jeszcze pełnił rolę premiera...ale widocznie chodziło o to aby tylko gonić króliczka...i aby absolutnie go nie złapać...

...zapraszam na filmik, pięknie się go ogląda ...:))

 




 

KOMENTARZE

 • Oczywiście donek nawet nie wspomniał, że gówno go powinno obchodzić
  gdzie mieszkają polskie dzieci, na które jest brany zasiłek, skoro rodzice pracują w UK.
  Wysilił sie jedynie na żałosną wypowiedź odnośnie kultury ...broniąc własnej osoby... żałosny do końca :(

  pozdrawiam trybie :)
 • @Astra 19:36:41
  ...bo Donek to taki ciur dworski cesarzowej Makreli ...wymiatacz :)), co dobitnie mu angol Farage dopowiedział...ale i tak to jest jedna klika skoro Makrela nawet takim Cameronem zarządza...to cóż może zrobić taki pachołek "kaszub"...czekam kiedy go wyplują, jak zużytą gumę Donald :))

  ...ale i tak to dla Polaków nic nie wnosi...ten eurokołchoz musi się rozlecieć, im prędzej tym lepiej...w drobny mak...pozdrawiam
 • Ciura i ciul.........do wyboru
  Donek zawsze był żulem, podwórkowym graczem w 3 karty i ciurą stajenną w stadninie Merkel. Niemiecki sponsoring i ochrona "oskara" długo robiły swoje, ale w PE wyszło szydło z worka i słoma z butów, "mąż stanu" okazał sie zwykłym prowincjonalnym palancikiem..

  W zasadzie przestałem winić Polaków o to, że go wybrali i zachwycali się nim tyle naiwnie co namiętnie. Mając do wyboru stajennego ciurę Donka i żydującego ciula Jarosława, sam bym się wahał.
  Pozdrawiam
 • @trybeus 20:19:30
  Widziałem! Farage też wdepnął na temat "Czym lepsza jest UE od ZSRR" :)

  Zastanawiam się tylko dlaczego nie usłyszeliśmy podobnej opinii od Janusza Korwin-Mikke.
 • @tańczący z widłami 20:46:50
  W zasadzie to żuli ci u nas dostatek... w rządzie i nie tylko niestety.
  Une mają to do siebie, że jak świnie do koryta ciągną .. a żrą wszystko.
 • @tańczący z widłami 20:46:50
  cześć Trzypiórku...ja się też nie dziwię, Polakom został wybór między dżumą, a cholerą...jeśli odrzucą obydwie przypadłości jest szansa na rekonwalescencję...pozdrawiam
 • @Zdzich 20:57:18
  Korwin się jeszcze "wacha" :))..pozdrawiam
 • ------------ WAŻNE !!!!!!!!!!!!!!
  http://wps.neon24.pl/post/117765,jak-niszczono-gornictwo-wegla-kamiennego-w-iii-rp
 • @gsaw 21:39:20
  cześć...myślę, że szkopłuł tkwi w jego muszce :))
  ...dobra, żarty na bok...myśllę, że Korwin jest częścią tego układu...no sorry Winetou, to jedna wielka rodzina, a jakże się różnią poszczególni członkowie ...polityczne, pookrągłowe multi-kulti...tak to widzę..pozdrawiam
 • @Astra 20:59:06
  No bo une takie na wskroś przystosowane są i mają taki przewód pokarmowy i "przewód" moralny, że wszystko strawią, nawet gówno z chrzanem, lub marmoladą, byle kałdun napchać ;)
  Pozdrawiam
 • @trybeus 22:00:43
  "Mikkuś" to jedna z macek wszechwładnej ośmiornicy. Żałosny typ o szemranej przeszłości.
  Pozdrawiam
 • Bardzo śmiszne...
  Mister Farage lat już piętnaście na Jewropejskim Parlamencie siedzi. Jaja sobie robi, podśmiechujki, gasarbajtera Tuska ostatnio wyśmiewa, śmiszny jest. Parlować umi, a to wszak najgłówniejsze zajęcie parlamenu. Czy coś z tego całego gadania dla nas, w okupowanej części kontynentu, pożytecznego wynika? Jakież kompetencje ma ten parlament, wszak nie ustawodawcze?

  Fajnie, żeś pan się pośmiał, trybeus. My tutaj, na jednostce przygranicznej, też się często z błazna Farage chichramy. Tyle naszego, co się żołnierz na służbie uśmieje. Ino, trochę drogo nas ten kabarecik wychodzi, jewroparlamentarzysta to pewnie z tysiąc złotych na dzień wyciąga z naszego podatku krwawego. A u nas na wsi ludności się nie przelewa. Tak nam się coś zdaje, że ten pajac to taki Kaczyński jewropejskiej opozycji. Gada, niby jest przeciw, ale w sumie od lat wypełnia sumiennie funkcję odgromnika i kanalizuje pseudoopozycję, ostatnio do spółki z Korwinem, któren też dał się kupić i za piniądz w znienawidzonej przez siebie instytucji zasiaduje.

  Nie, panie trybeus, tak to my nie zwyciężymy. Śmianiem jeszcze nikt wojny nie wygrał. Ich należy wszystkich zabić, potem się wódki napijemy i pośmiejemy wśród swojaków. Przykro nam się tu na służbówce zrobiło, w ten wilgotny wieczór, że pan, trybeus, najwyraźniej nadzieje wielkie w liberalnym angielskim rozwodniku pokładasz. To nie zadziała.
 • Intelektualista z PO w Brukseli !
  Tusek przy Nigelu nawet nie pierdnął !
 • JKM
  Mimo, że dużo gadał to widać, że coraz bardziej smakuje mu jewropiejskij chleb i wszystkie dygi to w celu, by młodych korwinistów nie zrażać.
  Tusio też zadowolony z płacy.
  Wszyscy, co wracają z Unii powinni mieć zakaż zajmowania eksponowanych stanowisk na lat 10, a ci co spędzili dwie kadencje, powinni mieć ten zakaz dożywotnio.
 • @tadman 23:37:09
  Masz rację, bo powrócą już jako "lobbyści" cholera wie jakiej nacji !!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031