Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
374 posty 8871 komentarzy

blog trybeus'a

trybeus - ...katol i moher z kościoła toruńskiego, parafia podhalańska...łowca jehowitów...

Zamach na Partyzanta, czyli Charli Hebdo po polsku...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie minęło wiele czasu od "zamachu" na drzwi Pereiry, a znów w Strefie Wolnego Słowa gorąco...

Czytam mrożący krew w żyłach nagłówek: "Dzisiaj Charlie Hebdo, jutro Gazeta Polska". Zamachowcami mają być "Ruskie Agenty", których Partyzanci Wolnego Słowa tropią od Alaski, aż po Birobidżan. Od bieguna południowego, aż po północny.

Cytuję: Podający się za agentów rosyjskich służb specjalnych twórcy facebookowego profilu „Ruska Agentura w Polszy” grożą śmiercią redaktorowi naczelnemu „Gazety Polskiej” Tomaszowi Sakiewiczowi oraz dziennikarzom tygodnika. Profil pojawił się na Facebooku w 2014 roku i od tego czasu publikowane są tam informacje wychwalające Rosję oraz szkalujące Polskę i Polaków. Strona zgromadziła już grupę fanów, którzy aktywnie komentują pojawiające się publikacje. - Dumni z nadanej nam przez rukawództwo misji wcielenia Polszy do Wspólnoty Niepodległych Państw, realizujemy wszelkie zachcianki Kremla – czytamy na facebookowym profilu.

 
 Stało się! Potwierdziło się to, o czym dudnili w Strefie Wolnego Słowa od dawna - ruska agentura przejeła "fejsbuk" i teraz tylko czekać, kiedy nastąpi zmasowany atak na redakcję Sakiewicza. Teksańska masakra piłą mechaniczną to będzie pikuś w porównaniu z tym, co nastąpi już niedługo. Miliony Polaków wyjdą na ulicę by krzyczeć "Wszyscy jesteśmy Gazetą Polską".
 

Ps. Czyżby nakład spadał ?:))

Dobra pointa Gajowego Maruchy: To, proszę Państwa, nie jest jakiś nieśmieszny dowcip primaaprilisowy. To nie jest reportaż z domu wariatów w Tworkach. To jest normalny stan psychiczny patriotów skupionych wokół pisma „Gazeta Polska”.
 

www.facebook.com/pages/Ruska-Agentura-w-Polszy/801823933179981

niezalezna.pl/63196-groza-smiercia-tomaszowi-sakiewiczowi-dzisiaj-charlie-hebdo-jutro-gazeta-polska

KOMENTARZE

 • Kurczę!
  Przydałoby się wysłać jakichś psychoterapeutów na te lęki ;)
 • @Rebeliantka 20:44:43
  he he ...nie pomoże ...to zaszło za daleko...prawdę powiedziawszy mam niezły ubaw , będę wklejał wypowiedzi "zatroskanych", to są naprawdę perełki :))...pozdrawiam

  na przykład ten komentarz :)))

  "Unia Środkowo-Wschodnia | 13.01.2015 [17:20]

  To wstrętne, kacapskie świnie. Grożą każdemu, kto ma inne zdanie niż oni. Uważam, że sprawa powinna być nagłośniona i wyjść poza Niezależną, Gazetę Polską i Republikę. Poza tym jeśli jest groźba śmierci, to powinni skierować się sprawę do prokuratury. Niech idzie zawszaniec jeden z drugim siedzieć. Ciekawe, czy w więzieniu też będzie się zgrywał."

  hi hi hi...może to Ula :))
 • następna perełka :))
  "Marszałek | 13.01.2015 [16:31]

  Pewnie ten profil prowadzą jacyś durni narodowcy - wielbiciele agenta Ochrany Dmowskiego. Sprzedawczyki za ruskie diengi."

  (...) :))))))))))
 • "Męczennik" z Giepola
  Ani patrzeć jak Sakiewicz zarząda całodobowej ochrony policji dla siebie i redakcji, albo chcąc uwiarygodnić "pogróżki" , własnoręcznie odpali pod biurkiem racę i osmali sobie skarpetki :)
  Pozdrawiam
 • Znam nieduże ale jadowite towarzystwo (całkiem niedaleko)
  Które w każdym poruszeniu liści na wietrze, wyczuwa wrogą działalność promoskiewskich kryptolefebrystów i kacapskich tradycjonalistów i wszelkiej wrażej agentury godzącej w Sobór i "nasze sojusze".

  Ciekawe że jednej tylko agentury o wielkich nosach nigdy nie wyczuwają.
 • @trybeus 20:58:24
  A może tę stronę prowadzą Mohery i chcą się zemścić za lincz dokonany na osobie abp. prof. S. Wielgusie oraz za bluzgi kierowane do x. dr T. Rydzyka.

  Nieraz słyszałem od Moherowych, że chętnie by wybatożyli Sakiewicza różańcami tak aż by się z całą redakcją "GP" zasrał na śmierć ;)

  Śmierć wrogom katolickiej Ojczyzny!!!!

  Sakiewicz banderowska i antykatolicka świnia opłacana przez Antychrysta!
 • @tańczący z widłami 21:00:59
  Był Dziurawy Stefek, bedzie Dziurawy Tomuś :))))

  następna perełka z tego "szacownego" forum:

  "gnet | 13.01.2015 [20:11]

  ja myślę, że PIS powinien Panu Sakiewiczowi zapewnić ochronę, tyle dobrego robi dla Polski Pan Tomasz"


  (...)...nie uważasz Trzypiórku, że pod tym kontem na pejsbuku siedzi Dawidek Tulipan- Wildstejn i przeprowadza "false flag"...hi hi hi...pozdrawiam
 • @trybeus 21:11:25
  Łe no, Davidek? To on może pracy szuka :)))
  Przecież wszyscy wiedzą, że jak mu polać to zaraz z butelką startuje rezać !
  Przy takim to Sakiewiczowi nic nie grozi, ochrona całodobowa.
  Koszty nieiwelkie 1 -2 flaszeczki i już :)))
 • @Ptasznik z Trotylu 21:05:30
  aaa wiem wiem Ptachu...to wyjątkowy Klasztor:)))...Mateczka Najprzewielebniejsza dba bardzo o czystość klasztornej klauzury :))

  nie wyczuwają agentury o wielkich nosach...bo to przeca "straszni bracia" :)))))))))pozdrawiam
 • @Astra 21:16:07
  ..kto wie, czy nam Tomuś jakich rezunów z Ukrainy nie chce sprowadzić, tą akcją...:))

  boję się o Mind Servisa, a jak go dopadnie Ruska Agentura w Polszy :))))))))))))))))))))
 • @Janusz Górzyński 21:10:32
  ...e, nie szedłbym w tym kierunku panie Januszu :))

  ...myślę, że sami sobie naganiają...nakład spada, czytelnika trzeba przyciągnąć jakimś "wstrząsającym newsem" :))...pozdrawiam
 • A może już zwinięto
  parasol ochronny rozpięty dotychczas nad Gapolem? Byli potrzebni to i ochrona była, a kiedy okazali się niepotrzebni to poszli w odstawkę i każdy kto chcie może dokonać ataku.

  Tak chyba było z tym satyrycznym pisemkiem, bo jeden z zabitych przed śmiercią coś przybredzał, że woli zginąć wyprostowany, niż ślęczeć na kolanach i ktoś spełnił jego prośbę.
 • @trybeus 21:29:41
  Ja też boję się o Mundka Serwisanta. Chyba już na zawsze zarygluje się w wychodku z serduszkiem, lub wyjedzie na stałe do córki w UK, która wymodliła sie o piąty telewizor i białą tapicerke w samochodzie.:)
 • @trybeus 21:11:25
  Generalnie to Tomasz powinien sybciutko wprowadzić się dla własnego bezpieczeństwa do Kaczyńskiego. Kaczyński to dziś najbardziej chroniona przez reżim persona.
  Gdyby Jarosłąwa zabrakło, układ runąby jak domek z kart.
  A więc w tym wypadku, najbezpieczniej jest pod latarnią ,czyli chanuką na Żoliborzu.
  Pozdrawiam :)
 • @tańczący z widłami 21:47:20
  Ale, ale. Przecie za ten medal, to chyba już ma rezuńską ochronę, no nie?
 • @trybeus 21:29:41
  Co prawda ustawa o "bratniej" pomocy służb, dopuszcza udzielenie pomocy Tomaszkowi przez rezunów, ale po co miałby tak daleko szukać ochrony. Przecież Jarosław z koksownikiem i kiełbaskami też wystarczy :)
  Pozdrawiam
 • @tadman 21:41:56
  ...mnie zawsze zastanawiało to, że gapolownia miała dosyć bym powiedział prowokujące okładki ...dosadne i oskarżające publicznie władzę...i nikt ich nie tykał, a na przykład takiego Antykomora wyprowadzili o szóstej rano w skarpetkach...coś chyba w tym jest co piszesz...pozdrawiam
 • @Rebeliantka 22:01:03
  To wszystko zależy od tego, ile aktualnie Wildstein wypije. Bo jeżeli za mało i butelka ciągle pełna, to nie spodziewajmy się, że zrobi z niej "tulipana" w obronie Tomusia. Zawartość butelki przecie ważniejsza.
  Najskuteczniejszy jako ochroniarz jest pomiędzy opróżnieniem a leżeniem pod stołem........ale to zaledwie jakieś 10 min.
  Pozdrawiam
 • @trybeus 22:10:20
  No ja tam brakujących skórek u Giepolów szukał nie będę ale coś w tym jest........a raczej ich nie ma.
 • @tańczący z widłami 21:50:53
  albo się Mundek zarygluje w toi toju :))))

  https://www.youtube.com/watch?v=bQvANLeiv0Q
 • A ja czuję głeboki niesmak i wstyd mi za Autora notki i komentatorów...
  Jak można tak szydzić z niebezpieczeństwa grożącego partyzantowi wolnego słowa, który razem ze swoim towarzyszem Michnikiem i wiernym giermkiem tow.Targalskim sprawuje rząd dusz naszych...

  On już pewnie pieluchomajtki zakłada a jak tak dalej pójdzie to będziemy mieli drugiego guru mendialnego z wadą wymowy.

  Podli jesteście, oj podli!
 • PS
  Słyszałem, że tuzy z niepoprawnej piaskownicy mają zorganizować wartę obywatelską w obronie swojego idola, sam cymbał z Gdyni ma być szefem straży.
 • @trybeus 22:33:05
  Menda serwisowa już się zamelinowała.

  Jak napisał notkę, "COŚ trza zrobić" to jeden z komentatorów zauważył, że należy wyjść z podziemia i robić COŚ w realu. Na co menda serwisowa taktycznie zamilkła...
  Ja już widzę te mendy serwisowe, Joszki i inne marusie jak COŚ robią.
  No chyba, że pod siebie :)))
 • Od czasu gdy Sakiewicz puczem zdobył Gazetę Polską....
  idiotyzmy poniżej pasa nie schodzą ze stron tej gazety podobno polskiej(?)... Żałosne jest tylko to, że kupowacze tej gazety nie zauważyli tego i dalej kupowują tego już teraz szmatławca...
  Trzeba miec kupę w głowie i małe wymagania w stosuku do papieru toaletowego, by kupowac tą gazetę bez jej fabrycznego zmarszczenia.
  Bo z całą pewnością Gazeta Polska byłaby lepsza gdyby była marszczona.
 • @Trybeus
  Po której stronie jesteś, bo z tego co napisałeś to nie wiadomo. Strasznie mętnie to wygląda.
  Nie lubię tych banderowców z "wolnego słowa" Precz z Sakiewiczem.
 • @Jan Paweł 23:03:31
  A wiesz na czym polega fenomen?

  Gazetę kupują głównie ci, którzy nie korzystają z internetu i nie mogą zweryfikować tych manipulacji. Dla nich istnieje tylko GP jako wyrocznia i basta!
 • @trybeus 22:10:20
  Sprawa rozpisana na role. Myślę, że scripta pisze ktoś ważniejszy niż to całe PO. PO robi za zastawkę, a za nią trwa przebudowa sceny. Jak będą gotowi to może i wyjedzie ono za kulisy i będzie nowe-stare przedstawienie.
  Lubimy Tomusia Sahevycha, bo gra wieloznacznego bohatera o złożonej psychice, który podczas biegu sztuki dojrzewa. Z aktu na akt ujawnia nowe, dla wielu, nieoczekiwane cechy.
  Podczas pierwszych wprawek, związanych z biskupem Wielgusem, pokazał się z jak najlepszej strony i może teraz grać wiodące role, ale do czasu. Podejrzewam, że będzie epilog, a w nim wszystkie sprawy zostaną rozwiązane w sposób zaskakujący.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 23:10:15
  Pójdą do piekła razem z Sakiewiczem, tylko może będą mieli trochę dłuższe przerwy na papierosa:-) Dobrej nocy:-)
 • @Trybeus
  Wiesz co Trybeus, chyba Cię skrzywdziłem oceną 1*, bo jak się tak bardziej wczytuję, to wygląda na to, że Ty chyba jednak się nawróciłeś i też sprzedawczyków Polski nie lubisz. W takim razie mea culpa.
 • A tutaj komentarze zatroskanych Sakiewiczątek :))
  //Mmar | 13.01.2015 [22:53]

  Nie lekceważylabym takich pogróżek.
  Francja jednak ostro zademonstrowala, że zamachy im sie nie podobają.
  Zróbmy manifestacje dla NIEZALEZNEJ, zanim zaistnieje niebezpieczenstwo dla P. Tomasza.
  Potrzebni są ochroniarze/ochotnicy.
  Polsko, organizuj się, bo Panstwa nie ma.
  Redakcja też powinna wiedzieć, gdzie i jak to zgłosić i poinformować czytelników.//

  //Ewa Gilles | 13.01.2015 [22:45]

  Tego rodzaju pogróżki nie powinny być lekceważone. Jeśli Unia Europejska nie potrafi zapewnić bezpieczeństwa swoim obywatelom, to obywatele powinni zwrócić się o pomoc do CIA i Mossadu.
  Po takich ruskich "snimkach" Tomasz Sakiewicz i Redakcja Gazety Polskiej powinni otrzymać 24-godzinną ochronę ABW.
  Dość bezkarnych ruskich zbrodni na terenie naszego kraju!//

  //gnet | 13.01.2015 [20:11]

  ja myślę, że PIS powinien Panu Sakiewiczowi zapewnić ochronę, tyle dobrego robi dla Polski Pan Tomasz//

  //Patriota niezależny od niczego | 13.01.2015 [20:03]

  Tak panie Tomaszu jesteśmy z panem. Ale tylko demokratycznie a nie po chuligańsku syjcziemy z petycją do tych czarnych mocy że demokratycznid się przemocy sprzeciwiamy. Na wiosnę możemy zaplanować demokratyczny marsz mężczyzn i młodzieńców powyżej 18-tki przeciwko przemocy i strzelaniu. Na to nie ma naszej zgody.
  Głowa do góry panie Tomaszu. Cała grupa pana patriotów jest z panem i popieramy. Pomożemy. Razem do sukcesu wyborczego. Za wolność i demokrację na Ukrainie no i oczywiście w Naszym kraju.//

  //Marszałek | 13.01.2015 [16:31]

  Pewnie ten profil prowadzą jacyś durni narodowcy - wielbiciele agenta Ochrany Dmowskiego. Sprzedawczyki za ruskie diengi.//

  //JASIO | 13.01.2015 [15:11]

  Takie wyróżnienie, to zaszczyt dla Polaka. Pan Redaktor powinien mieć przyznany dodatek finansowy, jak za Order Orła Białego.//

  Przepraszam... Czy leci z nimi lekarz (psychiatra)?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 00:08:30
  To są zajęcia grupowe na Srebrzysku. Siedzą w kręgu, pod czujnym spojrzeniem dra Tevelde.
 • @KOSSOBOR 00:41:57
  Ale powiedz mi jak tym biedakom można pomóc?...

  Serce mi się kraje :)))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 01:08:35
  Bądź dzielny!
  Bo sprawa jest beznadziejna ;)

  /Właśnie przeczytałam notkę Tryba o przejmowaniu nieruchomości przez obrotnych eskimosów. Sprawa się rozkręca, bo tego ichniego Kadlcika, szefa gmin żydowskich, zamieniono na handlarza nieruchomościami. /
 • @KOSSOBOR 01:26:09
  Żeby było śmieszniej to ten cały Kadlcik jest żydem dopiero od kilkunastu lat :))))))))))

  A mało kto o tym wie...
 • ...
  Jak zobaczyłem to info na "zaleznej", myślałem że padnę ze śmiechu. Pamiętam jak Sak podobną reklamę sobie robił podczas publikacji swoich taśm z Leperem, jak mówił że po ich opublikowaniu pewnie długo nie pożyje i puścił swoje świńskie, tajne nagranie prywatnej rozmowy... ehhh... co za podli ludzie. Pozdrawiam
 • @Apacz 23:16:29
  Janie ...oczywiście, ze nie lubię, mało tego niecierpie ludzi, którzy manipulują innymi...>Gazeta Polska
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 00:08:30
  ...nie no Ewa Giles wymiata jak zawsze:))...oni wszyscy jakby po jednym ojcu byli, albo raczej matce, :)))
  Marszałek też zasuwa, prawdziwy Marszałek...a może to wielonickowy TeVel De ??
  a sama Ujejska przyznała, że przebierała się w męskie nicki...normalnie żałość wzbiera widząc to zaczadzenie...pozdr
 • @KOSSOBOR 00:41:57
  he he he :)))...lepiej bym tego nie ujął...są jeszcze Tworki, ale nie wiem która instytucja większa...

  ...siedzą w kręgu i ...podają se jeżyka :))))pozdrawiam
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 01:08:35
  ...jak można pomóc ? Łan łej tiket to Birobidżan :))
 • @lju 05:52:22
  ...cześć, wiesz, żeby to tyczyło innego kraju, to byłoby to śmieszniejsze, ale ci to już odpierd*lają takiego jarzębia, że normalnie wysiadają obwody :))pozdr

  ps czyli nakład ewidentnie spada...myślę, że te sprostowania na temat Ruchu i to drugie powoduje, że ludzie będą trochę krytyczniej podchodzić do tego wątpliwego medium...
 • @trybeus 09:59:54
  urwało...
  Gazeta Polska, to powtórka z historii, vide Gazeta Wyborcza...im więcej się ludzi opamieta, tym lepiej..pozdrawiam
 • @trybeus 10:25:45
  Gapol to już trup medialny. Kupują co najwyżej (a i to wątpliwe) takie obszczymurki jak menda usługowa albo Joszko z Londynka.
  Ten pierwszy też sam do siebie pisze groźby, żeby zaistnieć.
 • @trybeus 10:06:14
  Dr TevelDe jako siostra Ratched.
  Ale z jeżykiem - ładne :)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:50:32
  Właśnie jeden z portalowych kolegów poinformował mnie, że Józwa razem z mareczkiem z NP zgłupieli do reszty. Na straży akcji "brońmy lasy" postawił żabę .
  Czy ci durnie skończeni i przydupasy żydującego czarnego ptaszyska myślą, że żaba to typowy przedstawiciel leśnej zwierzyny łownej ?
  Nie wiem, czy to niedouczenie, czy uboczny skutek babrania się na co dzień w pisowskim bagnie. Może jedno i drugie. Po pewnym czasie wszystko kojarzy im się z bagienkiem i płazami.
  Pozdrawiam
 • @tańczący z widłami 22:12:49
  No cóż, ja juz dawno temu doszedłem do wniosku, że ich miejscem pobytu powinien być zakład zamknięty i dlatego ich juz tutaj nie ma i nie będzie.
  Najwyraźniej ich zadaniem jest jest ośmieszanie ważnych tematów. Ale niech się bawią jak chcą, ta cała niepoprawna piaskownica to nic nie znacząca stronka dla jełopów i gdyby nie kilku blogerów od nas to można by spokojnie porównać ich do urbanowego NIE. Tylko takiego w pisiorskim wydaniu.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031