Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
381 postów 8900 komentarzy

blog trybeus'a

trybeus - ...katol i moher z kościoła toruńskiego, parafia podhalańska...łowca jehowitów...

QUO VADIS...GA-POLU...GDZIE PROWADZISZ TEN LUD ...?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czasem dochodzi do takich momentów, że człowiek musi się zatrzymać i przeanalizować pewne spostrzeżenia...i przyjrzeć się bardziej środowiskom patriotycznym...


 

Byłem wielkim fanem Gazety Polskiej z całą infrastrukturą towarzyszącą...co środa wypatrywałem w kiosku gazety, która dawała nadzieję na obnażenie wydarzeń smoleńskich...


 

Gazetę Polską zacząłem kupować regularnie, gdy w TVP1 przestawiono wajchę i dało się poznać, że zapadła kurtyna cenzury i zaczęto rozmywać temat Smoleńska, kierując uwagę lemingów na pierdoły mocno związane z grillowaniem kiełbasy zwyczajnej. Człowiek szuka jednak źródeł, które pozwolą mu na zaspokojenie głodu informacji...Ga-Pol dawał nadzieję na rzetelną informację, nawet chciałem swego czasu mocno działać w tych środowiskach. Mój zapał jednak słabł, drażniło mnie zawsze chwalenie się rednacza Sakiewicza, ile to nakładu sprzedanego wzrasta co tydzień. Oczywiście oznaczało to wielkie wpływy ze sprzedaży tegoż czasopisma, z czasem przekonałem się, że wspieranie Gazety Polskiej według mnie nie ma sensu. Przyglądając się tym mediom GP - codziennie GP tygodnik, niezależna, czy naszeblogi można zauważyć jeden charakterystyczny trend, czyli "straszenie Rosją", lub tematy około rosyjskie...tego nie zauważyłem tylko ja, wiele jest takich opini wśród ludzi poważnych i rozsądnych, a zwłaszcza patriotycznych i prawicowych. Straszeniem przed czymś można zaliczyć do psychomanipulacji, gdzie osoba straszona może być bardziej podatna na niesamodzielne myślenie, lub bardziej emocjonalnie reagować na pewne sygnały. Oczywiście ja uważam, że Polacy nie powinni się niczego bać, a prawdę powinno się przekazywać w sposób obiektywny, bez otoczki sensacyjności.


 

Nie jest moją intencją wchodzenie w finanse środowisk GP, lecz gołym okiem widać, że rozrosło się to bardzo, wejście TV Republika na platformę Polsatu dla mnie jest sygnałem, że media te mogą być już podatne na wpływy z zewnątrz (lobby reklamodawców), a więc nie będzie to już niestety medium stricte niezależne i obiektywne.

Dało sie też zobaczyć konflikt GP z mediami O. Rydzyka, gdzie można było zauważyć, że GP odchodzi bardziej w komercję, a oddala się od misyjności...


 

Taki trend można było zaobserwować zaraz po katastrofie Smoleńskiej...na pogrzebie prezydenta Lecha Kaczyńskiego stałem koło młodej kobiety, która oczywiście była wstrząśnięta Smoleńskiem, ale wtedy zapytałem się jej, czy nie uważa, że to był zamach wykonany przez Rosjan, na to ona ze zdziwieniem odrzekła, czy ja sobie wyobrażam, że jeśli by tak było, jakie wtedy byłyby międzynarodowe reperkusje...?


 

Teraz już wiem, że nie byłoby żadnych międzynarodowych reperkusji, ponieważ Smoleńsk, to sprawa międzynarodowa i to jest fakt, widząc choćby po działaniach, albo wręcz braku działań NATO...(przecież zginęli oficerowie NATO, jakby nie patrzył... i nie przekonuje mnie tłumaczenie, że na śledztwo NATO nie wyraził zgody rząd Polski, gdyż przecież narażone na przejęcie przez obce państwo były tajemnice paktu )...dlatego tendencja jest raczej na wyciszanie i to się niestety udało.


 

Dobra, wróćmy do tematu straszenia Rosją...wymieniłem parę zdań mejlowo z prominentnym działaczem GP, oczywiście nie będę ujawniał personaliów, bo nie chodzi o to, aby tworzyć rozdźwięk, ale żeby zobaczyć, jaki trend środowiska GP wszczepiają w swoich wyznawców.


 

Ten gość wyłapał w moim poście zdanie, które nie spodobało mu się, mianowicie napisałem, że polską racją stanu jest "padnięcie Unii Europejskiej". Ja uważam, że tylko model wspólnoty państw na zasadzie Europy Ojczyzn, jest sprawiedliwością dziejową i prawdziwą wolnością dla tychże... bez tego przepastnie drogiego, i debilnego Parlamentu Europejskiego, który tylko dokręca śrubę krajom biedniejszym, aby bogatsze mogły być bardziej bogatszymi...

Napisał mi, że jeśli "padnie Unia", to zostaniemy jako Polska sam na sam z Rosją (typowe)...i że oni nie są korwinowcami, aby zwalczać Unię.

Odpowiedziałem mu, że Unia w żadnym wypadku nie chroni interesów Polski, vide embargo na polskie mięso, gdzie każdy, inny, unijny kraj może spokojnie eksportować... no chyba, że chodzi mu o ochronę militarną... ale jak mu napisałem, żaden kraj w Europie, a nawet Stany Zjednoczone, które podobno są sojusznikiem Polski, nie będzie umierał za Smoleńsk.

Odpisał mi, że jednak Unia poczęści chroni polskie interesy, bo Trybunał przyjmuje nasze skargi na ubekistańskie sądy, że Unia wymogła zmianę/korektę umowy gazowej z Rosją, stara się zablokować South Stream itp., itd. Dlatego nie zwalczamy Unii, choć ją krytykujemy i rządy warszawskie, że nie walczą w jej ramach o nasze interesy. Pan może sądzić i pisać, że Unia to wcielone zło i najlepiej, żeby się rozpadła, ale my nie promujemy takiego nurtu, który uważamy za korzystny dla Rosji, a w pewnej mierze także dla Niemiec, przynajmniej w chwili obecnej.


 

Tyle jeśli chodzi o polemikę...


 

Jeśli chodzi o gaz, to i tak płacimy chyba najdrożej w Europie...a ta sama Unia nie potrafiła zablokować szkodliwego dla Polski North Stream (sic !), więc bycie Polski we wspólnocie jest nie tylko szkodliwe, ale wręcz toksyczne...nie będę się rozpisywał o rypaniu Polski przez Unię, bo każdy rozsądny człowiek wie, że takie jest niestety zjawisko...natomiast pytanie brzmi dlaczego środowiska GP straszą Rosją, a utrwalają Eurokołchoz ?

Uważam, że od dłuższgo czasu w Polsce toczy się taki cichy Majdan, być może Rosja straciła w Polsce swoje wpływy i skorzystała z szansy by siedzieć cicho by pozostawić Polskę na żer zachodnich korporacji...albo dostała swój kawałek tortu i to jej wystarczy, lub obie strony dzielą się po cichu...

Ekspansję zachodnich korporacji w Polsce widać gołym okiem, tzw. prywatyzacja to nic innego tylko wyprzedaż majątku narodowego zachodnim korporacjom, dlaczego nie Polakom, tylko zawsze zachodnim korporacjom ?

Dlatego według mnie, środowisko mediów patriotycznych się teraz wykrystalizowało...ja nie wierzę w szczerość intencji środowisk GP jeśli trend jest na utrwalanie Eurokołchozu, a nie dążenie do niepodległości, zwłaszcza gospodarczej naszego kraju. W takim wypadku to ja nie widzę tutaj przyszłości...żeby znów się nie okazało, jak z gazetą Michnika, kiedy trzeba było wielu lat, aby wyszło na jaw, że nie jest to żadna gazeta prawicowa, solidarnościowa, tylko tuba propagandowa żydolewicy...

Niezmiennym medium, już od wielu lat jest Nasz Dziennik i media O. Rydzyka (czytam , słucham prawie od poczatku istnienia), gdzie cały czas te media są atakowane i deprecjonowane, a zwłaszcza wyśmiewane tylko dlatego, że są katolickie i przedewszystkim propolskie...jeśli Polacy będą się jednoczyć wokół tych mediów i wspierać je, to jest duża szansa, że społeczeństwo będzie miało informacje nie skażone obcym elementem... 

KOMENTARZE

 • -------------- ::))))) aż śmieszne -aby nie powiedzieć dziecinne pytanie
  -- prostą drogą do POLIN
  --WITAMY w judeochrześcijańskiej JUDEO-POLONII
 • TELEWIZJA NARODOWA. TYLKO. NIECH SIĘ PAN NIE DAJE NABIERAC, BO SKOŃCZY PAN JAK KTÓRZY...
  ...dali się nabrać na Wałęsę, ZChN, ROP, AWS, LPR, PiS.
  Niech Pan zawsze zapyta, zanim uwierzy komuś - czy w danej partii, środowisku, gazecie, radiu, albo telewizji można powiedzieć prawdę o proroctwie Bartłomieja Kurzeji?
 • @ trybeus
  "Przyglądając się tym mediom GP - codziennie GP tygodnik, niezależna, czy naszeblogi można zauważyć jeden charakterystyczny trend, czyli "straszenie Rosją"

  Są dwie możliwości trybeus:
  - albo przejrzałeś w końcu na oczy (w co nie bardzo wierzę)
  - albo próbujesz coś ukręcić.

  Która opcja jest prawdziwa?
 • @SpiritoLibero 20:57:05
  he he...no myśl ...masz zagwozdkę na dzisiejszy wieczór :)) pozdrawiam niepoprawnie
 • @trybeus 21:01:16
  Jaką zagwozdkę?...
  Szkoda mi cie tylko. Będą na ciebie mówić "ruski szpion", "piesek Putina" etc. :D)))
  I nawet blogowisko Targalskiego już ci się nie podoba?
  A co na to troll d.zgdyni? On ci tego nie wybaczy. Zresztą teraz, jak już stał się oprócz "sumienia blogosfery" wielkim "analitykiem mediów elektronicznych" to pewnie nie chce z tobą gadać i ty na złość babci... :D))))))
 • @trybeus 21:01:16
  Zagwozdkę to tutaj ma większość ... :))))
  Urabiać na swoją modłę i głupie pytania stawiać.
  Pojąć własne niezależne od nikogo myślenie ?
  Tutaj Dyzmów ci jest dostatek, dlatego biedny Żorż raz na miesiąc jest kasowany hahhahhaaa
 • @Astra 21:24:59
  No popatrz... jaka mądrala się znalazła.
  Jeśli ja piszę o rusofobii to jestem ruski agent a trybeus ma "własne niezależne od nikogo myślenie".
  Ty nie za dużo wśród dupków przebywasz? To szkodliwe, wiesz?
 • @SpiritoLibero 20:57:05
  "Są dwie możliwości trybeus:
  - albo przejrzałeś w końcu na oczy (w co nie bardzo wierzę)
  - albo próbujesz coś ukręcić.
  Która opcja jest prawdziwa?"

  Która by nie była premia poszła w .....du :D
 • @
  "Niezmiennym medium, już od wielu lat jest Nasz Dziennik i media O. Rydzyka (czytam , słucham prawie od poczatku istnienia),"

  Teraz o wiele łatwiej jest mi zdiagnozować chorobę... :D
 • @SpiritoLibero 21:12:28
  ...jeszcze rozróżniam tych co straszą Rosją, od tych co włażą Rosji do rzyci ..:))
  ...nie wbijesz klina miedzy mnie a Jazgdyni, Spiryto...choć może próbujesz :))...pozdr
 • @Astra 21:24:59
  PS. Oczywiście używając określenia "dupek" nie miałem na myśli twojego ekskluzywnego kółka spijaczy z dziubków.
 • @ALIK 21:33:41
  A co tu diagnozować?... Lemingoza, tylko a contrario.
 • @
  "Niezmiennym medium, już od wielu lat jest Nasz Dziennik i media O. Rydzyka (czytam , słucham prawie od poczatku istnienia), gdzie cały czas te media są atakowane i deprecjonowane, a zwłaszcza wyśmiewane tylko dlatego, że są katolickie i przedewszystkim propolskie..

  To w końcu się zdecyduj jakie one są:
  - Rydzykowe katolickie ?
  - czy pro Polskie ?

  Bo jedno z drugim tu w parze nie szło i nie idzie.

  (ahaaa... Sorry. Zapomniałem że słuchasz od początku, więc masz prawo a nawet musisz mieć "skrzywiony" światopogląd)
 • @ALIK 21:33:41
  ..no widzisz ..nigdy nie komentuj w połowie czytania posta :))))))) pozdrawiam niepoprawnie
 • @
  "jeśli Polacy będą się jednoczyć wokół tych mediów i wspierać je, to jest duża szansa, że społeczeństwo będzie miało informacje nie skażone obcym elementem..."

  W tym przypadku OBCYM tj. POLSKIM.
  W takim przypadku w pełni się z Tobą zgadzam.
  Widzę że robisz postępy.

  (Premie poucinali, czy odebrali wczasy w Bułgarii?)
 • @trybeus 21:35:06
  Klina?... A niby po co?
  Tak jesteś dla mnie ważny jak ten dupek (ups... troll).

  To wg ciebie ja "wchodzę w rzyć Rosji"?
  Możesz to poprzeć jakimś cytacikiem czy mam stwierdzić publicznie, że jesteś zwykłym dupkiem i kłamcą?
 • @
  Gazetę Polską czytywałam i doszłam do wniosku, że są przeciętni, żeby nie powiedzieć powtarzalni, przewrażliwieni i zdewoceni... Sakiewicz wydaje się nieszczerą osobą, manipuluje środowiska GP i napuszcza na siebie "prawicę". Telewizja Narodowa jest "kabaretem" zabobonu proroctwa Bartłomieja i paragrafu szatana, czy jak to szło... dawno nie czytywałam NE, ale "mordy" te same, i agitatorzy ci sami, tylko "debilów" doszło więcej.

  Pozdrawiam poprawnie, fan Tv Trwam etc.
 • @SpiritoLibero 21:35:22
  Ty się lepiej zajmij swoimi dupkami mądralo.
  Jak tam z przyszłym prezydentem Sendeckim było w Poznaniu hahhaaa
  Cały Poznań na kolanach co? hahahaaa
  I żeby nie było, że sie "mizdrzę" to powiem, że to nagranie i wasza myśl intelektualna... nie powaliła mnie niestety, ale poznaniaków mooooże .
  O proroctwie Bartłomieja Kurzeji opowiedzieliście ? No i co? powiedzcie trybeusowi jaka reakcja, żeby na idiote nie wyszedł :))))
 • Jako wariat bym proponował aby blogerzy zaczęli łagodniej traktować
  Pana Spirito. Po tym że czyta dzieła o tematyce jak zabić w sobie Żyda
  @Kuzyn Żorża 17:18:04
  Marne szanse...To jedynie przynależnosć do określonej sekty, dziedziczona po matce. Bardzo fajnie wytłumaczył to Izrael Szamir. Napisał nawet jak można w sobie tego żyda zabić. Powtórzę tutaj link, który poleciłem już dziś jednemu niezorientowanemu blogerowi
  http://www.israelshamir.net/Polish/Zabic_w_sobie.htm
  nadużycie link skomentuj
  SpiritoLibero 18.02.2014 17:32:03
  dobry psychiatra by pewnie wywnioskował ze ma powazne problemy z własną tożsamością, której najwyraźniej nie akceptuje i niewykluczone ze jest w tej chwili w głebokiej traumie.
  Jako wariat nie wyobrazam sobie co by sie stało gdyby Pana Spirito zabrakło. Kazdego ranka od jego tekstów zaczynam zawsze lekturę i od razu mam lepszy humor. Praktycznie nigdy mnie nie zawiódł. Korzysta na tym bardzo także moja natura. Jednym słowem Pan Spirito jest tutaj bezcenny i nalezy go hołubić


  Kuzyn Żorża Ponimirskiego
  tez kolega Nikodema z Oxfordu i tez wariat
 • @Astra 21:53:46
  hahaha
  hahaha

  (to zdaje się jedyny język jaki rozumiesz)
  EOT
 • @Kuzyn Żorża 21:54:01
  No... Chociaż raz napisałeś coś z sensem :D))
  (Ale nie musisz mi sie podlizywać, ja i tak nie mogę ci pomóc... przykro mi).
 • @SpiritoLibero 21:56:58
  Ok bez hahahaha :(((
  A w kwesti pytań ?
 • @Rze 21:48:01
  ..witaj Rze...miło Cie widzieć...Kurnik coraz weselszy się robi :))) pozdrawiam , a niech będzie poprawnie
 • Witam.
  ..."Ekspansję zachodnich korporacji w Polsce widać gołym okiem, tzw. prywatyzacja to nic innego tylko wyprzedaż majątku narodowego zachodnim korporacjom, dlaczego nie Polakom, tylko zawsze zachodnim korporacjom ?"...  A co powiesz na zasadę : "kto da więcej"? bez żadnych sztuczek , specyfikacji przetargu, pakietów socjalnych dla pracowników ...etc. ?
  Po prostu jawna , otwarta licytacja z jedynym kryterium - najwyższa cena.
  Jeżeli sprzedawać inaczej ( obojętnie czy Polakom czy obcokrajowcom) zawsze można i nawet należy postawić zarzut o niegospodarność , czyli krótko mówiąc kręcenie lodów.
 • @Astra 22:00:12
  A kiedy ty mi odpowiesz na moje pytania? Nic tylko goopa palisz.

  Masz jakieś wiadomości, że Pan Doktor Sendecki ma zamiar zostać prezydentem? A czemu nie cysorzem? Jak cos wiesz to się podziel.

  "powiedzcie trybeusowi jaka reakcja, żeby na idiote nie wyszedł..."

  Ale przecież on tak lubi, taki "rozrywkowy" gość...
 • @prawi co wiec 22:04:00
  cześć... jeśliby to była jawna transakcja i kryterium najwyższa cena , to korporacje mogłyby mieć problem, oni zawsze kupują tanio, dzięki tubylczym notablom ...pozdrawiam niepoprawnie
 • @trybeus 22:00:35
  I coraz ciekawsze konkluzje, jutro będzie co czytać:) "Moda na Neon 24" odc. 2 tys...
  Zdrawiam!
 • @SpiritoLibero 21:58:56
  Ależ pomagasz chłopie!! Kazdego ranka pomagasz-nawet nie wiesz jak!!.
  Jak widze twój tekst to od razu obstawiam na kogo się będziesz pluł - Żydzi albo Kaczyński i PiS. I praktycznie zawsze trafiam już po tytule. Jak trafię to tak rechoczę, że co najmniej 2 razy szybciej mi dzięki temu z naturą idzie.
  Widzisz więc przyjacielu, że pomagasz jak diabli. A jak już są pod tekstem twoje komentarze to dosłownie ledwie zdążam dobiec- najlepsze są jak sie łasisz do tej arystokracji intelektualnej w osobie Sendeckiego i zwracasz się do tego konowała per "doktor" z dużej litery. Widac że słownik cie przyjacielu w ręce mocno musi parzyć.


  Kuzyn Żorża Ponimirskiego
  tez kolega Nikodema z Oxfordu i tez wariat
 • @SpiritoLibero 22:07:52
  A skąd mam mieć wiadomości? takie pierdoły tutaj na neonie wyczytałam.. że tak powiem Ty bliżej pana Gienia jesteś... bez żadnych hahaha, nic powaga ... niom to myslałam, że cuś ci tam nadmienił może i byśmy byli że tak powiem w neonowym domku :))

  //"powiedzcie trybeusowi jaka reakcja, żeby na idiote nie wyszedł..."

  Ale przecież on tak lubi, taki "rozrywkowy" gość...//

  Czyli jednak na idiotów wyszliście? czy nie wspominaliście o tej przepowiedni, no kurna nic nie poradzę, że śmiac mi się chce z tych rad Sendeckiego ... ale dobra... powaga. To jak było ?
 • @Kuzyn Żorża 22:17:47
  Cieszę się, ze pomagam ci w wiadomych czynnościach. Szkoda tylko, że musisz biedaku cierpieć na zatwardzenie bo ja średnio raz na tydzień piszę...

  A "Doktor" piszę celowo z dużej litery. Ty jako pacjent często korzystajacy z pomocy specjalistów powinieneś wiedziec dlaczego.
 • @Astra 22:18:41
  A ty z Panem Doktorem już na "Gieniu" jesteś? Nie wiedziałem...
  O "prezydenturze" dowiedziałem sie od ciebie. Ale spytam się.

  Jak było w Poznaniu? A co cie to obchodzi? Porechocz sobie lepiej z trybeusem, pasujecie do siebie. On ma teraz takie "niezależne myslenie" :D))))) Coś jak ty. Dwoje "niezależnych myślicieli". I jeszcze wam kuzyn wariat doszedł.
 • @Rze 22:09:03
  moda na kurnik...odc 21:)))

  http://trybeus.neon24.pl/post/105612,moda-na-kurnik-odc-21
 • @SpiritoLibero 22:23:41
  Nie mam żadnych problemów- mnóstwo komentujesz.
  Ty w ogóle jesteś wart chyba kazdych pieniedzy. Ja nie wiem, jak Żydzi z Hasbary i ci z PiS cię jeszcze nie wypatrzyli. Przeciez ty takim jednym beznadziejnie tendencyjnym, praktycznie zeroargumentowym, pełnym mowy nienawiści i nieskrywanej wrogosci tekstem
  http://spiritolibero.neon24.pl/post/106215,nowy-program-pis-brama-do-szczescia
  naganiasz PiS więcej wyborców niż 10 wieców.  Kuzyn Żorża Ponimirskiego
  tez kolega Nikodema z Oxfordu i tez wariat
 • @SpiritoLibero 22:30:21
  Ale o sso chodzi ? Stwierdziłam kulturalnie, że bliżej pana Gienia jesteś... jakieś takie obrażalskie co do swojej osoby się zrobiliście panowie..

  //Dwoje "niezależnych myślicieli". I jeszcze wam kuzyn wariat doszedł.//

  Powiem ci, że w życiu w takim towarzystwie nie będziesz, nie wiesz co tracisz, no ale.. kto powiedział, że życie jest lekkie :)))
 • @SpiritoLibero 22:30:21
  // Ale spytam się.//

  Daj znać jak sie dowiesz.
 • @Kuzyn Żorża 22:45:58
  " pełnym mowy nienawiści"

  "mowy nienawiści" ???? Jakiego ty języka używasz wariat? Jak bym nie przymierzając, doktr Całą słyszał? Jesteście z jednego kibucu? :D))))
  A może jeszcze wujka w ADL masz, co? :D)))))) Tylko mnie nie wydaj, plisss...
  Już myślałem, że nie potrafisz mnie rozbawić ale sie myliłem.
 • @Astra 22:46:38
  "Powiem ci, że w życiu w takim towarzystwie nie będziesz..."

  Nawet nie wiesz jaki mi kamień z serca spadł... To by dopiero była kara.
  A ja grzeczny jestem i nie zasłużyłem :)

  Co tam u twojego "nieformalnego szefa" trolla słychać? Już obmyśla nowy nick? Mogę mu podrzucić pomysł - "Uomo d'onore".
  W sam raz pasuje :D)))))))))))
 • "KUZYN ŻORŻA" I "ASTRA" - WROGO ZAREAGOWALI NA INFORMACJE O PROROCTWIE BARTLOMIEJA KURZEJI...
  Co ich tak zdenerwowało? Dwa niepozorne filmy na YouTube, a reakcja - jaka silna!
  Tak to jest, jak się idzie przeciwko narodowi, a w sprawę się wda Duch Święty, Który wieje kędy chce. Wtedy pozostaje nerwowe furczenie na portalu NEon24.pl.
  Dalej będzie tylko płacz i zgrzytanie zębów. Niestety.
 • @SpiritoLibero 22:58:46
  No skąd mam wiedzieć, że kamień ci spadł z serca? W życiu nie miałam kamienia na sercu, w ogóle żadnych kamienii :))))

  //A ja grzeczny jestem i nie zasłużyłem :)//

  Specjalnie mnie rozśmieszasz, żeby się obrazić potem ?
  Patrz jaki Ty dowcipas jesteś :))) a taki obrażalski jak się cuś na temat Twoich "nieformalnych szefów" napisze :))))))))
 • @Eugeniusz Sendecki 23:07:11
  ..szanowny Eugeniuszu, nie mogę sie za chiny dopatrzyć proroctwa w tym filmie...:)) nota bene fajna broda he he:))))))

  http://www.youtube.com/watch?v=EI6xc0trbvs

  ..a może sa bardziej ekstremalne proroctwa, a ja nie zauważyłem ?? pozdrawiam niepoprawnie
 • @Eugeniusz Sendecki 23:07:11
  Toć to biedne, zagubione owieczki Panie Doktorze Sendecki.
  Dlatego boją się i naigrywają z Krzyża i proroctw. Pomódlmy się lepiej, żeby spłynęła na nich Łaska i ich oświeciła bo nie wiedzą co czynią.
  (Czy nie za bardzo sie do Pana Doktora "łaszę"?...:)
 • @Eugeniusz Sendecki 23:07:11
  //Dwa niepozorne filmy na YouTube, a reakcja - jaka silna//
  Jakie filmy... nie oglądałam :))))
  Spytałam jedynie spirito, czy w Poznaniu Pan o tym proroctwie opowiadał?
  To jak? opowiadał Pan ? Będzie nagranko na neonie?
 • @Astra 23:10:37
  "...cuś na temat Twoich "nieformalnych szefów"

  To ja mam jakichś "szefów"? A któż to? A ja cały czas żyję w nieświadomości... Pokaż mi choć ze dwóch paluszkiem to moze jeszcze jakoś się uratuję.

  A nowy nick dla twojego "szefa" podoba się? Taki... adekwatny :D)))
 • @SpiritoLibero 22:54:19
  No ja nie wiem czy niejaka Iza Falzmann będzie zadowolona że jej poziom intelektualny i słownictwo ci się z kibucem kojarzy
  @Brat Żorża
  ....Nie wiem o jakim drugim czarnym Pan mówi , ale to pachnie mową nienawiści. Tego koloru nie ma w moim tekście. Darowuję Panu ze względu na żółte papiery.
  nadużycie link skomentuj
  Iza 08.02.2014 09:48:41
  http://izabela.neon24.pl/post/105857,zarzadzanie-konfliktem

  Gdybyś nie miał 49 lat to napisałbym ci tak :
  dobrze sie zastanawiaj synku, co piszesz, bo możesz sobie narobić wrogów.
  Poniewaz masz juz 49 lat to oczywiscie nie napisze "synku"


  Kuzyn Żorża Ponimirskiego
  tez kolega Nikodema z Oxfordu i tez wariat
 • @trybeus 23:13:10
  dzięki trybeus... i Sendecki chce żeby o tym dupku w TV opowiadać?
  Jeszcze się do Ducha Świętego odnosi?
  To kto tutaj jest wariatem? boszszsz
 • @SpiritoLibero 23:18:28
  //Pokaż mi choć ze dwóch paluszkiem to moze jeszcze jakoś się uratuję//

  Psze bardzo, cytacik :))

  //Czy nie za bardzo sie do Pana Doktora "łaszę"?...:)//
  no chyba, że to ironia była:)))
 • @Astra 23:27:04
  No teraz to mi ćwieka zabiłaś...

  Panie Doktorze Sendecki!!! To Pan jesteś moim szefem???
  Czemu ja sie dopiero od Astry o tym dowiaduję?... :( (A jak Pan stawiał mi tę gorzką kawę i hot-doga bez musztardy to mówił Pan, ze jesteśmy przyjaciółmi...:(

  No dobra, to jeden. A jeszcze jeden?
 • @SpiritoLibero 23:34:11
  //No dobra, to jeden. A jeszcze jeden?//

  To była zmyłka :)))))))) chodziło mi o tego jednego.
  Hot-doga bez musztardy? a fuj

  dobranoc
 • @Astra 23:41:26
  Czyli jednak Pan Doktor Sendecki...
  O losie...
 • Sakiewicz gra na siebie to oczywiste ale to bzdet bo tu mieć wątpliwości to .....
  ".... być może Rosja straciła w Polsce swoje wpływy " ???? :))))
  http://www.youtube.com/watch?v=Z9wRpQpc8Xg
  " .... obie strony dzielą się po cichu... " O TUŻ TO !
 • Nareszcie Trybeus przejrzał...
  na oczy:-)
 • @Eugeniusz Sendecki 20:46:55
  Czy mógłby Pan napisac coś więcej o tym proroctwie, albo podac link, gdzie można o tym poczytac?
 • @Kuzyn Żorża 21:54:01
  Głupol, wiesz jak się nazywa taka Twoja gadka? Jeżeli nie to ci podpowiem: wodolejstwo, czyli gadanie (nawet elokwentne), bez sensu. Polega ono na tym, że np elokwentnie, przeważnie ośmiesza się, trywializuje itd, kogoś, kto ma inne zdanie, bez podania kontrargumentów, bo przeważnie ich nie ma. To jest taka gra na Stańczyka, czyli kogoś kto wprowadza trochę żartu, śmieszności do dyskusji z tym że Stańczyk, był przede wszystkim... mądry.
  Sama elokwencja, po prostu nie wystrczy.
 • Brat, czy Kuzyn (czy jakoś tak) Żorża (i inni)
  Poczytaj sobie:
  http://jozefbizon.files.wordpress.com/2011/10/nmp_krolowa_polski.pdf
  Może wyciągniesz jakieś wnioski dla siebie. Podpowiem Ci już jeden:
  Nie można bezkarnie opluwac naszej Wiary i Królestwa Matki Boskiej Królowej Polski. A więc i Krzyża, symbolu tej Wiary o którym tak często mówi tutaj Pan SpiritLibero. Bo chyba to Cie boli najbardziej?
  Teraz, jesteś już tego świadomy.
 • @Jan Paweł 07:35:39
  "(1) Wtedy mówił Bóg wszystkie te słowa: (2) Ja jestem Pan, twój Bóg, który cię wywiódł z ziemi egipskiej, z domu niewoli. (3) Nie będziesz miał cudzych bogów obok Mnie! (4) Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią! (5) Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, ponieważ Ja Pan, twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze występek ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia względem tych, którzy Mnie nienawidzą. (6) Okazuję zaś łaskę aż do tysiącznego pokolenia tym, którzy Mnie miłują i przestrzegają moich przykazań." [Wj. 20:1n]

  Czy już rozumiesz, że Bóg nie pozwala na czczenie bóstwa zwanego Maryją? Wyciągniesz jakieś wnioski dla siebie i dla całego naszego narodu? Czy już wiesz, czemu Pan Bóg każe Polskę biedą, złodziejstwem bogaczy na biednych, zacofaniem, trudnymi warunkami życia, brakiem szacunku, empatii? Podpowiem Ci, jeden z powodów...Bo naród polski od wielu pokoleń Go obraża. I to okrutnie! Obraża Go kultem bogini Maryi, kultem krzyża itd.

  Boli Cię to, prawda? Że 99 % narodu, w tym i Ty obraża Boga?
  Teraz, mam nadzieję, jesteś już tego świadomy. A jeśli nie, to przeczytaj porządnie i bez propagandowych komentarzy przykazania pozostawione nam przez Boga. Wskaż w którym miejscu Bóg nakazał czcić kogokolwiek innego niż siebie lub Pana Jezusa.
 • Winston Churchill który był mężem opatrznościowym dla Wielkiej Brytanii
  i skutecznie uchronił Wielką Brytanię przed stratami wojennymi , powiedział kiedyś: "Anglia nie ma odwiecznych przyjaciół i wrogów. Anglia ma tylko interesy".

  Porównajmy tego męża stanu z naszymi podskakiewiczami na cudzym sznurku.
 • @Bez kredek we łbie 09:11:26
  Otóż wyobraź sobie że Matka Boska została WNIEBOWZIĘTA do nieba i to nie dlatego że Pan Bóg chciał Ją sobie poogladac z bliska. Matka Boska uczestniczyła w cennym dla świata Dziele i przez to Pan Bóg ją wyróznił, więcej, uznaje Jej Wstawiennictwo w wielu sprawach. Więc Katolicy nie czczą Matki Boskiej zamiast Pana Boga a w Jego Imię. Tak samo jak innych Świętych, katolicy nie czczą zamiast Pana Boga a właśnie z prośbą o to wstawiennictwo u Niego. Matka Boska Królowa Polski (ale i inni Święci) dawała nam Swoje Dowody tego Wstawiennictwa. Przeczytaj ten tekst pod linkiem który wstawiłem powyżej.
  Bierzesz udział w niecnym dziele protestantyzacji Powszechnego Kościoła Apostolskiego, więc będziesz się musiał z tego TAM wytłumaczyc. Którzy Święci bedą stali za Tobą, TAM Pod Bramą? Przygarnąłeś chociaż psa z ulicy, by stał TAM za Tobą chociaż Św Franciszek/
 • Gapol to Gazówa dla prawej strony sceny politycznej
  Leciało mi znanym skądś zapaszkiem, ale kiedy śp Jacek Kwieciński napisał, że (przesadzam nieco) mordowanie dzieci w Gazie to obrona cywilizacji łacińskiej wszystko stało się jasne, dlaczego podbijanie smoleńskiego bębenka. schlebianie USA, wymiksowanie się z MN itp.
 • @SpiritoLibero 20:57:05 ONI JUŻ PRZEGRALI
  Nie znam osobiście trybeusa ale znam wielu podobnie myślących w Polsce.Mało kto naprawdę zauważa ze te gazety,tygodniki ,radia typu radio Wnet, TV włącznie z TV Trwam i TV Republiką są zainteresowane trwaniem tego systemu władzy z nadania Kiszczaka i spółki.Nawet Nasz Dziennik nie jest Nasz ale patrząc z ICH strony tytuł odpowiada prawdzie.Mam doświadczenie z red ND kiedy powiadomiłem prokurwaturę w Polsce o podżegani do zbrodni na tle religijnym przez tygodnik Fakty i Mity z Łodzi .Na jednej z wydrukowanych naklejek (wkładka do gazety) przedstawiono granat na tacy z podpisem rzuć na tacę.Obdzwoniłem redakcje gazet,tygodników, redakcji radiowych i telewizyjnych włącznie z TV Trwam ale nikt nie był zainteresowany tematem .Zrozumiałem że te wszystkie ŁŻE MEDIA PODTRZYMUJĄ TEN SYSTEM ONE Z TEGO ŻYJĄ .kto tego nie zrozumie ten będzie błądził w smoleńskiej mgle.Na Krakowskim Przedmieściu ci sami ludzie bronili krzyża i zbierali po drugiej stronie w białym namiocie ,podpisy w sprawie usunięcia krzyża.Zidentyfikowałem to środowisko jako żydów popierających PiS.Krzyża użyto do skłócenia Narodu.Tak to działa Dlatego wszystkich którzy namawiają na organizowanie się w wyborach do sejmu uważam za kolaborantów tego systemu.Część z nich nawet nie zdaje sobie z tego sprawy że biorąc udział w wyborach powodują utrzymywaniu się tego systemu władzy przy życiu.Dopóki będą pożyteczni idioci oraz świadomi kolaboranci,ten system będzie trwał.mało kto w Polsce rozumie że POLACY nie maja szans wygrać w nieuczciwej walce w wyborach z partyjną ordynacja do sejmu.Bez dostępu do TV za która płacimy abonament Dlatego należy się zorganizować w bojkocie wyborów i w pierwszej kolejności upomnieć się o dostęp do TV co mamy zagwarantowane w jej statucie. BOJKOT NAS POŁĄCZY W DZIAŁANIU NATOMIAST WYBORY NAS DZIELĄ I OTO IM CHODZI Ps polecam książkę Tatiany Graczowej pt ŚWIĘTA RUŚ PRZECIWKO CHAZARII .Polska i Rosja ma tego samego wroga i ataki polskiej hasbary skierowane przeciwko Rosji mają na celu odwrócenie uwagi od protektoratu Izraela .Chodzi o podsycanie nienawiści do naszego sąsiada abyśmy przypadkiem nie połączyli się w działaniu.To jest rola gazety z Polska w tytule,to jest zadanie rabina Antoniego Macierewicza. Stefan Michał Dembowski www.stowarzyszeniedemokracjausa.com
  Roman K powiedział/a
  2014-02-18 (wtorek) @ 03:08:38
  ad 40…
  Wielki masowy Ruch Polaków może się tylko i wyłącznie skupić wokół wielkiej masowej akcji!
  TYLKO i wyłącznie -Odmowa Posłuszeństwa, podporządkowywania się władzy sprawia , że TA WŁADZA od tej chwili nie ma= ani JAK….ani KIM rządzić. Oprawcom i Uzurpatorom Naród musi powiedzieć Nie..a to objawi się tylko i wyłącznie pod postacią Wielkiego Bojkotu Farsy- jakimi są od 1990 roku każde jedne tzw, dla kpiny “wybory”!
  Proszę zauważyć, że tzw Sierpniowe Strajki, nie były niczym innym tylko masowym Bojkotem ,który przeorganizowano w to co było pod ręka..mniejsza -czy to było spreparowane celowo przez służby – czy nie.
  Nauczeni doświadczeniem wiemy- że takie coś jest możliwe!
  Wiemy tez ,że Układ Trzymający Władzę zgrał ostatnie garnitury swoich pacynek!
  Nawoływanie do organizacji wokół wyborów jest aktem nie tyle infantylizmu politycznego- czy idiotyzmem, ile daleko idącej współpracy z obecną władzą, gdyż opierając się na istniejącym Systemie i Ordynacji, każda jedna akcja zakończy się tak -jak zaprojektował ją system.
  Bojkot Powszechny..prowadzony na różnych płaszczyznach i formach..czy to dewocyjnych- czy laickich jest pewnego rodzaju płaszczyzną- na której może dojść do zorganizowania się narodu w masowy Ruch, łączący wiele różnorodnych ugrupowań i formacji politycznych i społecznych.O różnych orientacjach i denominacjach.
  Proszę pamiętać ,że Bojkot to Organizacja…!!!!! I że Bojkot sam wyłoni swoje elity i przywódców!
  To Zorganizowana Świadoma i Obywatelska Akcja Protestu przeciwko samowoli władzy i uzurpatorskim antynarodowym Rządom Xenokratów Jewropejskich!
  BOjkot ma doprowadzić do:
  Przywrócenia podmiotowości suwerena Narodowi Polskiemu i przywrócenia mu zdolności decydowania o Własnym Losie!!!!!.
  Dokona się tego poprzez:
  1Zadania Nowej Ordynacji wyborczej i wolnych RÓWNYCH i bezpośrednich wyborów!
  2. Wyłonienia w takich wyborach władz reprezentacyjnych i wiarygodnych a przede wszystkim ….Polskich!
  To wszystko!
  Dwa punkty to cały Program Bojkotu obecnego Bandycko Złodziejskiego Układu Frymarczącego Polska i przyszłością Polaków!
  Dwa postulaty..i nic więcej! TO główny cel Bojkotu! i jego organizacji Narodu Polskiego w struktury terytorialne i ogólnokrajowe! Które pozwolą na wyłonienie nowych kandydatów do władz przedstawicielskich!
  Nowo wyłonione Władze same z delegacja Narodu Polskiego dokonają korekty obowiązujacego Ustroju Politycznego Polski…poprawek Konstytucyjnych przywracających suwerenność Polsce, i radykalna reformę Sadownictwa i Prokuratury! w pierwszej kolejnosci, Sady i sędziowie , palestra i prokuratury!
  W Polsce musza zostac te instytucje poddane radykalnej i ostrej lustracji w drodze wybieralnosci Sedziow i Prokuratorow..tak- jak jest w krajach demokratycznych i obywatelskich!
  Przywrocic nalezy w sadownictwie instytucje Wybieralnych Zaufanych Law Przysieglych Obywatelskich.
  Oraz innych postulatow, jakie wyloni nowy zorganizowany wg wlasnej woli Narod Polski.
  Z ktorych sam zglaszam powolanie instytucji Narodowego BVanku Polsiego z pelnym i wylacznym prawem emisji pieniadza ! Prokuratorii Generalnej i Instytucji Skarbu Narodowego,,jako organu dbajacego o majatek narodowy Polski i jako instytucji kasacyjnej praw i obowiazkow dot wlasnosci, przejmowania wlasnosci i kasacji ksiag wieczystych i wprowadzenia z powrotem do obrotu przez zakladanie nowych ksiag dot nieruchomosci w tym najwazniejszego obrotu ziemia oraz osobno prawami gorniczymi.
  Prosta i jasna jak slonce sprawa. Bojkot!
 • @ALIK 21:33:41 JOW nie dla Torunia
  Skoro tak jest to dlaczego środowisko toruńskie jest przeciwne ordynacji JOW?Złożyliśmy w tej sprawie stosowne zapytanie i mimo upływu 3 lat nie doczekaliśmy się odpowiedzi od ojca byznesmana Rydzyka.Stefan Dembowski www.stowarzyszeniedemokracjausa.com
 • @Jan Paweł 09:46:47
  Proszę o dowody zaczerpnięte z Biblii- Słowa Bożego- na wszystkie bajki, które czynisz faktami. Ja Słowa Boga- niepodważalne- przytoczyłam. Mało tego, Słowa Boga są zawsze tak-tak, nie-nie. Gdyby więc ustanowił kogokolwiek poza Chrystusem, swoim Pośrednikiem między człowiekiem a Nim, zapewne wprost by to powiedział., Właśnie po to, że Jego mowa jest prosta. Tak znaczy tak. Mało tego, Bóg wyraźnie powiedział, że nie ma innych pośredników poza Jezusem. Oto dowód:

  "(5) Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek, Chrystus Jezus, (6) który wydał siebie samego na okup za wszystkich jako świadectwo we właściwym czasie. ) [1Tym.2:5-6]

  Nie borę żadnego udziału w żadnych prostestanckich, jehowickich, katolickich praktykach zwanych religią. Moim jedynym zwierzchnikiem jest Pan Bóg a Pośrednikiem- jedynym jak nakazał Bóg, jest Jezus Chrystus.

  Tam nie ma żadnych bram ze folklorystycznym Piotrem i innymi. Zacznij czytać Słowo Boże, a nie opracowania propagandowe odciągające ludzi od prawdziwego Boga. Tłumaczyć na szczęście będę się jedynie przed Panem Bogiem - wolę wpaść w Jego ręce niż w ręce ludzkie.

  Żadni święci za nikim nie będą stali- doczytaj sobie Biblię.

  Na moim koncie są dwa psy, kilka pogruchotanych ptaków i trochę ludzi. Watykanizm nie jest równoznaczny z byciem w porządku, z empatią, pomaganiem...

  Poproszę te dowody, o których pisałam- ale nie z żywotów świętych, tylko z Biblii zaczerpnięte.
 • @Bez kredek we łbie 10:10:42
  Ty chyba byłeś na jakiś szkoleniu w jakieś Strażnicy. Bo wszystko na to wskazuje. Otóż nie wiem czy wiesz, że te wszystkie pseudonauki mają korzenie masońskie. Więc byłbym bardzo ostrożny w ich propagowaniu. "Po czynach ich poznacie" a Matka Boska wiele już razy dawała nam Polakom Owoce Dobra. Odsyłam do bogatej literatury i przestrzegam, przed takimi wypaczeniami.
 • @Bez kredek we łbie 10:10:42
  Dodam tylko tyle, że owocem, -bo po owocach (nie czynach, jak napisałem) ich poznacie- działalności tych różnych Strażnic jest m.in bardzo wysoki wskaźnik samobójstw wśród ich uczniów. Co chyba jest wybitnym dowodem na działanie tam Szatana. Więc jeżeli Twoje "nawrócenia" innych będą miały takie owoce, to chyba jesteś świadomy swojej odpowiedzialności za to?
 • @Jan Paweł 10:38:51
  Proszę mi wyjaśnić co to jest ta Strażnica, bo nigdy nie byłam na takim szkoleniu.

  Po czynach ich poznacie- no właśnie. Proszę Pana kult bogini i mamy - małą, zdychającą Polskę, przymierający głodem naród. Bóg zaiste mówi prawdę w Przykazaniach - naród, który będzie kłaniał się bożkom, będzie ścigał do trzeciego i czwartego pokolenia. U nas w Polsce- ciągle, bo ciągle się chwali bałwany, kłania się boginiom i bożkom.

  Proszę podać mi dowody ze Słowa Bożego, że Maryja ma być chwalona, ma mieć świątynie, korony i szaty ociekające złotem, że ma być pośrednikiem między człowiekiem a Bogiem. Jeśli Pan nie potrafi tego zrobić i jest tego świadomy, to przykro mi, ale sprzeniewierza się Pan , świadomie, samemu Bogu.
 • @Jan Paweł 10:45:23
  Co to są te Strażnice???!!! Ktoś mi to wytłumaczy? Bo ja odnoszę się do Biblii!
 • Trybeus odpowiadam na pytanie: do POlin/Judeopoloni prowadzi. Tam cenzura, z którą POnoć walczą jak za komuny. Pzdr!
  Mirosław Kokoszkiewicz: 6 milionów na uczczenie Polaków skandalem, a 320 milionów na uczczenie Żydów obowiązkiem!(sic!).

  Dla uzmysłowienia Czytelnikom tragicznej sytuacji, w jakiej znalazła się Polska i dramatycznego stanu naszego narodowego ducha oraz zanikania instynktu przetrwania, jako narodu, zacznę od zadania zdawałoby się niepotrzebnego pytania, na które odpowiedź wydaje się nie tylko dziecinnie prosta, ale i wyjątkowo oczywista.

  Czy my Polacy, w przeszło 90 procentach ochrzczeni katolicy, mamy prawo, a nawet obowiązek, czcić wielkie postaci naszej historii i Kościoła oraz poświęcać im muzea, które będą pielęgnować pamięć o nich przez następne pokolenia?

  Okazuje się, że żyją wśród nas ludzie już tak rozzuchwaleni swoją nietykalnością, bezczelni i traktujący nas niczym bydło, którzy mają czelność niczym biblijne „ przewrotne plemię” posunąć się do tak bezpardonowej napaści na Polskę i Polaków, że kwestionują to nasze święte prawo. Oni plują nam prosto w twarz i dają do zrozumienia, że nie jesteśmy u siebie i nie mamy nic do powiedzenia we własnym kraju.

  Oto Gazeta Wyborcza rozpętała według starego wypróbowanego klucza „aferę”. Na początku jak zwykle z jej łam rozlega się głośny strzał startera:

  „Aż 6 mln zł przyznało Ministerstwo Kultury na Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego w Świątyni Opatrzności. To prawie połowa kwoty, jaką dostały pozostałe instytucje razem wzięte.”

  Wyścig salonowych chartów rozpoczęty i zaczyna się gonitwa, której towarzyszy znajome ujadanie salonowych psów:

  Konrad Sawicki publicysta katolickiego kwartalnika “Więź”: Przyznanie Świątyni Opatrzności Bożej dotacji w wysokości 6 mln zł z kasy Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego budzi sprzeciw. Jest to decyzja szkodliwa i dla kultury, i dla Kościoła.

  Chwilowo spuszczony ze smyczy przywiązanej do pancernej brzozy, Andrzej Stasiuk, na Onet.pl: „Daliśmy 6 milionów. To znaczy minister kultury wyjął nam z kieszeni i bez pytania dał, jako dotację, na Centrum Opatrzności Bożej. Ważne, że dał bez pytania (…) Postać papieża nie ma już nic wspólnego z kulturą (…) wspólnym narodowym wysiłkiem uczyniliśmy z niej świątka, postać plemiennych z jasełek i przydomowego krasnala.”

  I w końcu cyrkowy kundel z palikotowej sfory, Armand Ryfiński: “Złodzieje, oddajcie nasze miliony!”

  Akcja przebiega dokładnie według sporządzonego antypolskiego scenariusza, więc można w końcu na łamach Wyborczej pochwalić się jej rezultatami:

  „Posłowie SLD domagają się dymisji ministra kultury, a redaktor naczelny portalu “Liberté!” składa zawiadomienie do prokuratury o podejrzeniu przekroczenia uprawnień przez urzędników ministerstwa. To pokłosie wczorajszego tekstu w “Gazecie Wyborczej” o dotacji na muzeum w Świątyni Opatrzności.”

  Jeszcze raz drodzy rodacy porcja łopatologii. Idzie im o 6 milionów złotych z kieszeni Polaków przeznaczonych na muzeum poświęcone naszym dwóm Wielkim Rodakom.

  A teraz przyjrzyjmy się innej inicjatywie, która na Czerskiej nie budziła i nie budzi do dziś żadnych kontrowersji, a co z tego wynika jest jak najbardziej oczywista.

  Muzeum Historii Żydów Polskich według pierwszych szacunków miało kosztować 100 milionów złotych. Miasto Warszawa wspaniałomyślnie przekazało z kieszeni Warszawiaków, nie pytając się ich o zgodę, 40 milionów złotych, w tym działkę na Muranowie. Kolejne 40 milionów z naszych kieszeni przekazało Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, to samo atakowane dzisiaj za 6 milionów złotych wyasygnowane na muzeum poświęcone wybitnym przedstawicielom „bydła”, czyli zwykłym polskim gojom.

  Co ciekawe nikt nie składał zawiadomień do prokuratury i CBA, choć w trakcie realizacji inwestycji jej koszty poszybowały w górę aż do 320 milionów złotych.

  Czy Gazeta Wyborcza przeprowadzi dziennikarskie śledztwo i poda Polakom do wiadomości ile to pieniędzy wyciągnięto im z kieszeni na Muzeum Historii Żydów Polskich? Chcielibyśmy wiedzieć o ile ta kwota przekroczyła owe 80 milionów i czy czasami nie sięgnęła 200 milionów?

  Czy Czerscy podzielą ustaloną w dziennikarskim śledztwie kwotę przez te 6 milionów, o które robią hałas i dojdą do wniosku, że już dawno przekroczyli wszelkie granice, jeżeli chodzi o bezczelność, nienawiść i antypolskie łajdactwo?

  Jak Polakom można w jakiś racjonalny sposób wytłumaczyć, że w ich, jak naiwnie sądzą, własnym kraju wydanie 6 milionów złotych na uczczenie pamięci swoich wielkich rodaków jest skandalem, a setki milionów ich własnych pieniędzy poświęconych na czczenie Żydów jest czymś oczywistym i niebudzącym kontrowersji, można powiedzieć, że wręcz obowiązkiem?

  Dlaczego tak kosztowne muzeum poświęcono akurat Żydom, a Muzeum Historii Polski do dziś istnieje jedynie na papierze? Czy Żydzi byli może w jakimś momencie naszych dziejów najliczniejszą mniejszością narodową? Nie. Jeżeli nie najliczniejszą to może najdzielniejszą i zasłużoną w wojnach, bitwach i powstaniach? Również nie. Jeżeliby wziąć pod uwagę to kryterium to w Warszawie powinno stanąć Muzeum Historii Tatarów Polskich.

  Liczymy, że dzięki historykom ŻIH i opublikowanych na łamach Gazety Wyborczej ich naukowym ustaleniom Polacy dowiedzą się w końcu, dlaczego w Polsce skandalem jest czczenie Wielkich Polaków i dofinansowanie sześcioma milionami muzeum im poświęconego, a obowiązkiem jest czczenie Żydów i bezceremonialne sięganie nam w tym celu do kieszeni oraz wyciąganie z nich setek milionów? Czy Gazeta Wyborcza zajmie się z równym zaangażowaniem bezczelnymi żądaniami dyrektora Muzeum Historii Żydów Polskich, Andrzeja Cudaka, który domaga się zwiększenia rocznego budżetu placówki o 8 milionów złotych – po 4 miliony z urzędu miasta i ministerstw kultury?

  Wypada też zapytać ile takich podłości i upokorzeń Polacy są w stanie jeszcze znieść i gdzie kończy się antypolska nienawistna hucpa Wyborczej i jej salonowych przydupasów.

  Mądre powiedzenie mówi „Dasz palec, to wezmą całą rękę”. W naszym przypadku brzmi już ono „Dasz całą rękę, to utną ci głowę”.

  Czy stać nas na to, by walnąć w końcu pięścią w stół?

  Węże, plemię żmijowe, jak wy możecie ujść potępienia w piekle? (Mt 23 -33)

  Artykuł opublikowany w ogólnopolskim tygodniku Warszawska Gazeta http://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2014/02/muzeum_historii_zydow_polskich_996x520.jpg
 • @Kula Lis 62 12:30:41
  Ps. Nic dodać nic ująć – szkoda tylko, że Polacy naprawdę się nie orientują kto nimi rządzi od 1944 roku. A tak zwani polscy żydzi czyli ich najgorsza odmiana chazarzy nigdy nie wyjadą z Polski do Izraela (chyba, żeby odwiedzić znajomych lub na wycieczkę). To pokazuje, kto w POLSCE jest podmiotem, a kto "POMIOTEM"!!!
 • @Kula Lis 62 12:30:41
  “Węże, plemię żmijowe, jak wy możecie ujść potępienia w piekle? (Mt 23 -33)”

  powyższy fragment niewystarczająco wyjaśnia czy sugeruje, więc zamieszczam poniżej cały rozdział

  Biada obłudnikom [Vt-6,15, Vt-4,103]

  13 Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy, bo zamykacie królestwo niebieskie przed ludźmi. Wy sami nie wchodzicie i nie pozwalacie wejść tym, którzy do niego idą

  14. Biada wam nauczyciele Pisma i faryzeusze obéudnicy, bo objadacie domy wdów pod pozorem długich modlitw. Dlatego otrzymacie surowszy wyrok.

  15 Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy, bo obchodzicie morze i ziemię, żeby pozyskać jednego współwyznawcę. A gdy się nim stanie, czynicie go dwakroć bardziej winnym piekła niż wy sami.

  16 Biada wam, przewodnicy ślepi, którzy mówicie: Kto by przysiągł na przybytek, to nic nie znaczy; lecz kto by przysiągł na złoto przybytku, ten jest związany przysięgą.

  17 Głupi i ślepi! Cóż bowiem jest ważniejsze, złoto czy przybytek, który uświęca złoto?

  18 Dalej: Kto by przysiągł na ołtarz, to nic nie znaczy; lecz kto by przysiągł na ofiarę, która jest na nim, ten jest związany przysięgą.

  19 Ślepi! Cóż bowiem jest ważniejsze, ofiara czy ołtarz, który uświęca ofiarę?

  20 Kto więc przysięga na ołtarz, przysięga na niego i na wszystko, co na nim leży.

  21 A kto przysięga na przybytek, przysięga na niego i na Tego, który w nim mieszka.

  22 A kto przysięga na niebo, przysięga na tron Boży i na Tego, który na nim zasiada.

  23 Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy! Bo dajecie dziesięcinę z mięty, kopru i kminku, lecz pomijacie to, co ważniejsze jest w Prawie: sprawiedliwość, miłosierdzie i wiarę. To zaś należało czynić, a tamtego nie opuszczać.

  24 JK Przewodnicy ślepi, którzy przecedzacie komara, a połykacie wielbłąda!

  25 Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy! Bo dbacie o czystość zewnętrznej strony kubka i misy, a wewnątrz pełne są one zdzierstwa i niepowściągliwości.

  26 Faryzeuszu ślepy! Oczyść wpierw wnętrze kubka, żeby i zewnętrzna jego strona stała się czysta.

  27 Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy! Bo podobni jesteście do grobów pobielanych, które z zewnątrz wyglądają pięknie, lecz wewnątrz pełne są kości trupich i wszelkiego plugastwa.

  28 Tak i wy z zewnątrz wydajecie się ludziom sprawiedliwi, lecz wewnątrz pełni jesteście obłudy i nieprawości.

  29 Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy! Bo budujecie groby prorokom i zdobicie grobowce sprawiedliwych,

  30 i mówicie: “Gdybyśmy żyli za czasów naszych przodków, nie byliśmy ich wspólnikami w zabójstwie proroków”.

  31 Przez to sami przyznajecie, że jesteście potomkami tych, którzy mordowali proroków!

  32 Dopełnijcie i wy miary waszych przodków!

  33 Węże, plemię żmijowe, jak wy możecie ujść potępienia w piekle?

  34 [Vt-4-103] Dlatego oto Ja posyłam do was proroków, mędrców i uczonych. Jednych z nich zabijecie i ukrzyżujecie; innych będziecie biczować w swych synagogach i przepędzać z miasta do miasta.

  35 Tak spadnie na was wszystka krew niewinna, przelana na ziemi, począwszy od krwi Abla sprawiedliwego aż do krwi Zachariasza, syna Barachiasza, którego zamordowaliście między przybytkiem a ołtarzem.

  36 Zaprawdę, powiadam wam: Przyjdzie to wszystko na to pokolenie.

  z definicji uknutej przez talmudo-syjonistów zamieścił antysemita.
 • Wszyscy
  http://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2014/02/wk-koment-antysemityzm.jpg Adam Asnyk – czterowiersz o antysemityzmie

  Antysemityzm dziś już prowadzą handlarze,
  Z których każdy dla siebie pewien zysk w nim widzi;
  Skoro się interesem korzystnym pokaże,
  Niezawodnie go ujmą w swoje ręce Żydzi.
 • @Kula Lis 62 12:39:56
  http://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2014/02/komu-powc485zki.jpg
 • @Jan Paweł 07:18:18
  Nieprawda. Stańczyk był przede wszystkim stańczy i rzadko mądry. Zazwyczaj jednak głupawy. Inaczej nazywał by się mądrzyk.
  Od mądrzykowania król miał innych. Toć wiem w czym robię..
  ;p
 • Wszyscy
  Czy można jeszcze wskrzesić i ocalić Polskę?  Wydarzenia polityczne w kraju przebiegają dość stabilnie ale antypolskie elementy w rządzie i mediach robią wszystko co w ich mocy by resztki nadziei Polakom odebrać, by resztki suwerenności polskiej skasować , by jak najwięcej wolności Polaka zamienić w koszmar codziennego życia. http://antydotum.pl/Anty/Grafika/Wbpanty/Archiwum/Tematy/Leftpanel/szansa/stanwojenny400.png

  Właśnie Sejm zajął się przyznawaniem nowych uprawnień represyjnych Vincentowi Rostowskiemu obywatelowi Wielkiej Brytanii, który dostał w Polsce tekę Ministra Skarbu z woli Premiera Rządu Polskiego dla którego "Polska to nienormalność" i który przed laty w referacie historycznym wygłoszonym na Kaszubach zapytał ( przedstawiając w skrócie): "Co zostanie z Polski jeśli się ją ze wszystkiego okradnie" . Dziś swoją złotą myśl sprawdza doświadczalnie

  Uprawnienia dla ministra Finansów zwiększają administracyjne możliwości represjonowania społeczeństwa i gnębienia go zarówno podatkami jak i sądami wpisującymi się w jeden system policyjno-represyjny zmierzający do pełniejszej realizacji dewastacji Polski.

  Jednocześnie te same media i rządy dezawuują ludzi nauki , szlachetnych, oddanych Polsce naukowców starających się rzetelnie dojść do prawdy, spychając ich na margines życia naukowego i społecznego tak, by żadne wypracowane i wtłoczone społeczeństwu kłamstwa w sprawie tragedii Smoleńskiej nie mogły być obalone. Na niespotykaną dotąd skalę mamy do czynienia z medialną manipulacją wykorzystywaną wściekle przeciw Polsce ...

  Gehenna narodu polskiego trwa. Trwa nieprzerwanie od czasów kiedy to korupcja , prywata, rozpusta , anarchia, deprawacja oraz sprowadzenie zasad moralnych i etyki do poziomu rynsztoka doprowadziły do zapaści państwa i rozbiorów wymazujących państwo polskie z mapy świata.

  Wydarzenia polityczne dnia dzisiejszego oraz legislacja Polskiego Parlamentu wskazują na to, że obecne władze podążają świadomie tą samą drogą i do tego samego celu ... Oddania nas w obcą niewolę

  Obecna sytuacja Polski to pokłosie systemu narzuconego nam sowieckimi bagnetami dzierżonymi mocno przez żydowskie ręce NKWD a wszelkie znaczące stanowiska w sowiecko-żydowskim aparacie zbrodni były obsadzane bandytami, którzy na terenie Polski byli ubierani w polskie mundury a także w polskie nazwiska .

  Formacje UB , SB , Wywiadu i Kontrwywiadu Wojskowego, które budowały nam komunę w zdecydowanej większości miały taki rodowód. Szczególnie ich kierownictwo

  Po opanowaniu terytorium Polski obejmowali oni władzę na wszystkich niemal szczeblach administracji państwowej począwszy od kierownika kółek rolniczych na KC PZPR kończąc. Nieuctwo , chamstwo, prymitywizm i dyletanctwo wynikłe z prostactwa nie mogły skutkować rozwojem kraju którym rządziła hołota i plebs

  W związku z tym ci co zakładali nam komunę postanowili tę komunę obalić. Zadanie to powierzono młodszemu pokoleniu wykolejeńców, którzy za pomocą armii czerwonej zawłaszczyli sobie Polskę .... Chodziło bowiem o to by ogromne dobra materialne stworzone mimo władzy sprawowanej przez tumanów , nie zostały rozdzielone pomiędzy naród będący ich prawowitym właścicielem ale by mogły być skupione w rękach następnych pokoleń zbrodniarzy znęcających się dziesiątkami lat nad Polską i jej narodem...

  Tak więc służby specjalne opracowały i wdrożyły w życie plan niezadowolenia i buntu społecznego, których kierownictwo zostało powierzone drugiemu pokoleniu żydo-komuny z Urbanem, Michnikiem , Kuroniem , Geremkiem, Mazowieckim , Siwcem Borusewiczem Frasyniukiem profesorami Lipińskimi, Wujcami, Lityńskim, Anielą Steinsbergową, Heleną i Witoldem Łuczywo, Lityńskim , Walcem i wielu wielu innych nie wyłączając Cimoszewicza, Kwaśniewskiego czy nad redaktora Tomasza lisa w prostej linii syna Wysokiego Oficera Ludowego Wojska Polskiego w Śląskim Okręgu Wojskowym, który w stanie wojennym był gorliwym zwolennikiem bezwzględnej eliminacji opozycji .

  Jak za czasów rewolucji w Rosji tak i tu główne przywództwo powierzono menelom ale za ich plecami kryli się ludzie moralnie upadli którzy manipulowali wszystkimi wydarzeniami. Przywódcą ruchu został więc Lech Wałęsa lecz w świetle dokumentów IPN mógł on zostać mianowany do tej roli przez SB. Wałęsą zaś manipulowali Michnik , Geremek , Kuroń i Lipski a z ramienia nadzoru SB prawdopodobnie Mieczysław Wachowski choć niepodważalnych dowodów tu nie ma i być nie może z przyczyn oczywistych. Przestępcy zawsze Zacierają ślady zbrodni...

  Wyrok na Polskę został przypieczętowany w Magdalence ... Nowy parlament i rząd rozpoczęli urządzanie III Rzeczpospolitej - dziś nazwy nierzadko używanej z przydomkiem "złodziejskiej"...

  Jak Na III Rzeczpospolitą z przydomkiem przystało w pierwszej kolejności zagwarantowano nietykalność zbrodniarzy komunistycznych ( na wszelki wypadek zniesiono karę śmierci) i totalny rabunek majątku narodowego w formie prywatyzacji kapitałowej "za złotówkę" ... Proceder ten trwa po dzień dzisiejszy. Chodzi bowiem o to by doprowadzić Polskę do totalnej ruiny by ten majątek "za złotówkę" było można nabyć i wyprowadzić za granice za miliardy nie oglądając się ani na interes narodowy , ani na interes państwa. Państwa i narodu , które jak widać po działaniach rządów zostały przeznaczone do likwidacji...

  Z drugiej zaś strony zupełnie równolegle rozpoczęło się zadłużanie Polski i Polaków przez kolejne rządy III RP, po to tylko by zarówno Polska jako państwo i Polacy jako naród nie byli w stanie zrzucić z siebie tego tak podle narzuconego jarzma. Na dzień dzisiejszy Polska posiada zadłużenie 5 krotnie większe aniżeli Grecja która jest już totalnym bankrutem.

  Od 24 lat zaciskamy pasa mamieni lepszym jutrem, które jest coraz gorsze i dla nas i dla naszych dzieci. W rzeczywistości zaś nasze zaciskanie pasa jest konieczne do napełniania portfeli krwiopijcom, bankierom, business-manom, którzy tego zaciskania naszego pasa coraz bardziej się domagają .

  Taktyka ta została zastosowana do całego posowieckiego bloku wyzwolonego w ten sam sposób ze swojego majątku jak Polska . Jedynie Węgrzy i Islandczycy obudzili się w czas i dali odpór tej zachłannej międzynarodowej sitwie skupionej we wszelkich centralnych i poza narodowych instytucjach finansowych i administracyjnych stworzonych do rabowania świata....

  Jak pisze Jan Polkowski Poeta i Pisarz Dzisiaj w tarapatach są i polska tożsamość, i jej opiekun - państwo polskie. Ostrzega, że według ekspertów wojskowych "terytorium Polski, Białoruś zdobyłaby w dwa tygodnie".

  Przypomina rok 1939, gdy Polska posiadała gwarancje bezpieczeństwa zarówno polityczne, jak i militarne, a mimo to była osamotniona w walce i nikt jej nie przyszedł z pomocą. Jak twier­dzi, wówczas te gwarancje były nawet mocniejsze niż teraz ze strony NATO.

  - Dziś jedynym europejskim mocarstwem są Niemcy, które coraz jawniej podporządkowują sobie Europę, a o wpływy w Polsce nie tyle konkurują z Moskwą, co się z nią układają - mówi Jan Polkowski.

  - Zdolność do obrony własnego terytorium ma istotny wpływ na możliwość osiągnięć w innych dziedzinach. Polska takiej zdolności nie ma. W rozmowie z "W Sieci" przyznaje też, że "po czę­ści" Polska staje się "sparaliżowanym strachem zwierzęciem". W Polsce nawet język polski nie jest troskliwie chroniony, a powinien być z mocy prawa - mówi Jan Po­lkow­ski.

  Oto objawia nam się obraz apokalipsy przygotowanej dla Polski i realizowanej w najmniejszych detalach. Czy w takim razie nie ma już ratunku dla Polski ? To pytanie lepiej pozostawić bez odpowiedzi . Przegląd podmiotów politycznych i ich historia ostatnich 25 lat nie napawa optymizmem ... Po Ubeckie wtyczki zostały zainstalowane we wszystkich partiach mogących mieć swoją reprezentację w Sejmie.. Różnica jest tylko w proporcjach. Światełkiem w tunelu okazuje się być PIS i to tylko dlatego, że doszło do tragedii Smoleńskiej po której przywódca tego ugrupowania nie ma już nic do stracenia... Został sam ....

  Jedyna obawa jaka może zakłócać tę nadzieje jest taka, że PIS może być tak zdeterminowany by przejąć rządy iż weźmie władzę w najmniej sprzyjających okolicznościach przy nie akceptowalnych warunkach politycznych przez co pogrąży się w chaosie i bezsilności a to ostatecznie odsunie na nie przewidywalny czas Polski zmartwychwstanie....

  Dziś aby można było wziąć na siebie odpowiedzialność za Polskę niezbędna jest większość konstytucyjna w polskim Sejmie, którą jest 307 mandatów poselskich . Bez takiej większości władzę trzeba by było oddać pozostałym ugrupowaniom by stając się opozycją z większością parlamentarną można było chronić Polskę przed szkodliwością działań skorumpowanych polityków dla których Polska jest tylko towarem...

  Inaczej nawet ta iskierka nadziei dla Polaków jaką jawi się dziś PIS wepchnie Polskę w niewolnicze objęcia globalnego totalitaryzmu. Walka o wolność człowieka będzie przegrana...

  Wolność człowieka polega na tym, że nie tylko on nie pozwoli sobie narzucić niewoli ale sam chce, może i umie własną wolność sobie ograniczyć , po to - by móc żyć wolnym ...
 • @Kula Lis 62 12:39:56
  Ps. Czytać wszystko pod podanym linkiem, warto!!!! http://antydotum.pl/Anty/wbpanty/Archiwa/mienie.php?k_action=show_selected&k_entrynr=240&k_scroller=1
 • @Kula Lis 62 14:41:24 POuczający suplement do powyższego.
  Gdzie jest kasa !

  http://antydotum.pl/Anty/Grafika/Wbpanty/Archiwum/Tematy/Leftpanel/Mienie/antysemita.png

  Zakażemy używania słowa "żyd" i każdego kto wypowie to słowo nazwiemy antysemitą

  http://antydotum.pl/Anty/Grafika/Wbpanty/Archiwum/Tematy/Leftpanel/Mienie/bronek.png

  Polskie najwyższe urzędy obowiązkowo przechodzą na Judaizm

  http://antydotum.pl/Anty/Grafika/Wbpanty/Archiwum/Tematy/Leftpanel/Mienie/prezydent.png

  A Urzędy te, były już sprawowane przez tych co ziemię obiecaną obiecali..

  http://antydotum.pl/Anty/Grafika/Wbpanty/Archiwum/Tematy/Leftpanel/Mienie/kirkut.png

  Pieniądze miały być przeznaczone na odnowę nekropoli żydowskich

  http://antydotum.pl/Anty/Grafika/Wbpanty/Archiwum/Tematy/Leftpanel/Mienie/kasa.png

  Ale kasa gdzieś przepadła i nikt nie wie gdzie...

  http://antydotum.pl/Anty/Grafika/Wbpanty/Archiwum/Tematy/Leftpanel/Mienie/pytanie.png

  Pytanie o kasę nawet nie rozchodzi się echem. To jak słowem o ścianę.

  http://antydotum.pl/Anty/Grafika/Wbpanty/Archiwum/Tematy/Leftpanel/Mienie/restytucja.png

  Mediatorzy odzyskiwania wszystkiego co można by później sprywatyzować zrobili swoje

  http://antydotum.pl/Anty/Grafika/Wbpanty/Archiwum/Tematy/Leftpanel/Mienie/niema.png

  A jak są pieniądze to nie ma komu założyć kajdanek

  http://antydotum.pl/Anty/Grafika/Wbpanty/Archiwum/Tematy/Leftpanel/Mienie/wartosc.png

  Wszystko zaś co ma jakąkolwiek wartość to mienie żydowskie

  http://antydotum.pl/Anty/Grafika/Wbpanty/Archiwum/Tematy/Leftpanel/Mienie/szabas.png

  By żyło się lepiej. W Polsce. Im wszystkim.
 • @Eugeniusz Sendecki 23:07:11
  Panie Eugeniuszu, czy chrześcijanin, a przede wszystkim katolik powinien dawać wiarę w jakiekolwiek proroctwa, pochodzące od zwykłych ludzie a nie od świętych, a przede wszystkim od Jezusa i jego apostołów? C

  zy w takim razie pan Kurzeja ma zostać ogłoszonym prze Kościół błogosławionym za życia, czy dopiero po jego śmierci?

  I jeszcze jedno, czy nazwisko Kurzeja piszemy poprawie przez "jot" czy przez "i" krótkie? Nie wiem jak jest w przypadku nazwiska pana Kurzeji, ale ja bym to nazwisko napisał w ten sposób, Kurzeja lub Kurzeii albo Kurzeji? Która forma w tym przyopadku jest właściwa, i jeszcze jedno pytanie, czy pańskim zdaniem powinniśmy pisać w przypadku, czy w tym wypadku?
 • @Kula Lis 62 14:49:10
  Na tych zdjęciach brakuje śp. Lecha Kaczyńskiego, i jeszcze chciałbym zwrócić uwagę na to, że Komorowski chanukowy świecznik zapalał bez jarmułki założonej na jego głowę, w odróżnieniu od jego poprzednika. :)
 • @Naftali 23:44:48
  ..ty też fan Gapola ??:)))))))))
 • @Paweł Tonderski 15:58:48
  ..czepiasz się panie Paweł...Kurzeja brodę ma jak pop, więc trend jak najbardziej pozytywny, a tam są swięci za życia vide sankte putin :)))

  http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/wierza-ze-putin-to-reinkarnacja-sw-pawla,170821.html


  http://z1.demoty.pl/e1d41b24d690db5f157d0267a0b25afc224d2271/sw-wladimir
 • @amadeusz2006 10:02:09
  "koro tak jest to dlaczego środowisko toruńskie jest przeciwne ordynacji JOW?Złożyliśmy w tej sprawie stosowne zapytanie i mimo upływu 3 lat nie doczekaliśmy się odpowiedzi od ojca byznesmana Rydzyka.'

  sprawa prosta:
  - rydzykowym "żołnierzom" (często z zanikami pamięci) łatwiej zapamiętać nazwę partii, bądź zapisać numer listy niż kilka czy kilkanaście nazwisk i imion
 • @Autor
  Odpowiedź jest prosta jak drut:

  Otóż GaPol prowadzi ciemny lud w maliny.

  Pozdrawiam Poprawnie:)
 • @Kula Lis 62 14:37:12 PAN POWAZNIE Z TYM pIsEM?
  Pan z tym PiSem to tak na poważnie ?A nie lepiej zbojkotować wszystkie partie i zdobyć w sejmie 100%?Że co ze to nie możliwe?Że się nie uda?Dopóki żyjemy wszystko jest możliwe i może się udać tylko najpierw trzeba w to uwierzyć a potem jeszcze zechcieć Stefan Dembowski www.stowarzyszeniedemokracjausa.com Ps .przepraszam ze zapytam wprost ,pan tak sam z siebie czy też Kaczyński panu płaci za namawianie na niego?Powie pan czy sami mamy to sprawdzić?
 • @Astra 21:53:46 - W POZNANIU NASZA EKIPA WYPADŁA BARDZO DOBRZE
  Doprowadziliśmy do przypomnienia o Układzie z Dorotheenstrasse (1918). Oto udany wywiad z Panem Marszałkiem Dobroszem; Proszę się zapoznać i pomóc w propagowaniu;
  https://www.youtube.com/watch?v=xj1EfM5JLK0

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031