Gorące tematy: Powstanie Warszawskie Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
371 postów 8860 komentarzy

blog trybeus'a

trybeus - ...katol i moher z kościoła toruńskiego, parafia podhalańska...łowca jehowitów...

DŻENDER W GOSPODARSTWIE...(odc. 20)

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Do gospodarskiego Drobiu dochodzą wieści o nowatorskim podejściu do życia każdego Kuraka... Kury na traktory...!!!

Właśnie przyszły dyrektywy z Kołchozu Wszystkich Gospodarstw, żeby każdy Kurak w Gospodarstwie określił się w końcu kim jest...bo na razie według wysoko szkolonych Dżender Kwok, nie jest jednoznaczne kto jest Kogutem, a kto jest Kurą.


 

Złośliwe Koguty w Gospodarstwie twierdzą, że Dżender Kwoki pobierały nauki u samych Miszczów Dżenderu, czyli u Knurów z ugrupowania Ruch Penisa...teraz Twoje Ruchy...ponoć, jak pieją złośliwe Koguty, Knur Krzysiek dał se nawet obciąć "klejnoty rodowe", żeby udowodnić, że jest autentyczną Świnią, w co jednak niektóre złośliwe (rzecz jasna) Koguty nie wierzą i nawet twierdzą, że to jest tzw. knurza teoria spiskowa, bo podobno Knur Krzysiek klejnoty zachował i zamierza zmieniać swoją płeć jeszcze kilkakrotnie.


 

Oczywiście Dżender Kwoki jeżdżą po całym Gospodarstwie i twierdzą, że Koguty wcale nie muszą piać... generalnie nawet powinny nauczyć się gdakać, gdyż nie jest do końca jednoznaczne jaki status w Gospodarstwie pełnią...powinny czubić Kury tylko tak dla jaj...och przepraszam, oczywiście powinny czubić tylko dla przyjemności...nigdy dla jaj...


 


 

Kury wcale nie muszą wysiadywać jaj...ba, nawet nie muszą znosić tych jaj...najlepiej jakby zapisały się na kurs nauki piania, albo na kurs (modny ostatnio) czubienia Koguta przez Kurę Feministkę, albo żeby było bardziej fachowo przez stado Kur Feministek...podobno, jak twierdzą złośliwe Koguty jest to troche upokarzające dla Kogutów, ale jednak do wszystkiego można się przyzwyczaić.

 

 

Koguty postępowe, powinny zrobić to co zrobił Knur Krzysiek, o wiele lżejsze jest wtedy życie Koguta...pozostaje mu tylko dbanie o to by miał codziennie pełne korytko prosa i koniecznie świeżą wodę w poidełku (oczywiście ciepłą)...piać powinien tylko od wielkiego dzwona, gdyż zostanie Kogutem Kapłonem poprawia timbre głosu...a to już zaliczane jest do drobiowej sztuki. Oczywiście Kogut może zamieszkać na jednej grzędzie z innym Kogutem...(zalecane przez Dżender Kwoki)...podobno wtedy łatwiej jest Kogutom związać koniec z końcem i znika problem wiecznie gdakających Kur. Najlepiej jednak by każdy Kogut został Kogutem Singlem i bardziej poświęcił się dla siebie...powinien golić nogi i malować pazury na czerwono, oczywiście nie zapominając o solidnym, codziennym depilowaniu kupra, tudzież ochydnych, przepoconych piór pod skrzydłami. 

Wracając do Kur, oczywiście oprócz piania, powinny całkowicie zapomnieć o znoszeniu jaj, a jeśli Kura w przypływie kurzej fanaberii chciałaby mieć jakieś potomstwo, to cosik sie zawsze skoptuje...


 

...a kto powiedział, że Kura musi mieć pisklęta. Najwłaściwiej jednak będzie, gdy Kura skupi się na swoich doznaniach erotycznych, które to według Dżender Kwok jest wartością nadrzędną samą w sobie...oczywiście dotyczy to również Kogutów...


 

 

 

Złośliwe Koguty i Kury szemrają w Gospodarstwie, że ideologia dżender chce zniszczyć naturalny model rodziny... 

...słychać szemranie, że Gospodarstwo się nie ostoi, gdy do głosu zostaną dopuszczone obłąkane Dżender Kwoki...CDN* 

...wszystkie postacie są fikcyjne...:))

 


 

 

KOMENTARZE

 • Dałem ci 5* koguciku
  bo widać, ze się napracowałeś i efekt edytorski jest imponujący.
  Ja tam się na dżendżer nie wyznaję, jestem zatwardziały hetero, z "pciom" kłopotów nie mam, choć za chwilę to pewnie będzie wstyd...

  Nie sądzisz, że to taki trochę dmuchany problem?
 • Niech żyje Komtet Generalny Kogutów.Proletariusze wszystkich Kogutów, łączcie się!
  Niech żyje Komitet centralny i myśl przewodnia Koguta.

  Co tam Koguty Marx czy Lenin. My mamy lepszych Kogutów.

  "Nasza linia jest i musi być jasna, prosta.Rachuby przeciwnika na nasze cofanie się są niereali­styczne.Jak najwięcej obywa­teli,w tym Kogutów praktycznie cały naród rozumiał zarówno istotę, sens, jak i uwarunkowania obecnej sytuacji. Mamy do czynienia z obolałością tkanki społecznej.Teraz za każdy błąd płaci się podwójnie, a każdy krok prawidłowy jest o połowę mniej dostrzegalny. Mamy do czynienia z obolałością tkanki społecznej. Teraz za każdy błąd płaci się podwójnie, a każdy krok prawidłowy jest o połowę mniej dostrzegalny. Mamy do czynienia z obolałością tkanki społecznej. W sensie poli­tycznym nadal więc jesteśmy w swoistym stanie wyjąt­kowym. Teraz za każdy błąd płaci się podwójnie, a każdy krok prawidłowy jest o połowę mniej dostrzegalny.Dzieje narodu toczą się łożyskami wyżłobionymi przez historię. Nie da się zawrócić ich do punktu wyjścia. Za­danie żyjących pokoleń polega na tym, by odcinek dzie­jów, za który odpowiadamy, kształtować zgodnie z wy­mogami swego czasu, z logiką postępu społecznego...."

  Niech żyją Koguty.

  Nie potrzeba szukać. argumentów Materiały dla kogutów są już gotowe.


  Wystarczy założyć oficjalnie Partię Kogutów a powodzenie gwarantowane
  a Kurki będą tak aktywne że Koguty z całej Europy będę chciały mieszkać nad Wisłą co może wzbudzić w NATO wątpliwości że centrała powstanie nad Wisłą czy nad Brdą czy Dunajcem.

  Kogo cytował Kogut Lipski?

  Pozdrawiam Koguta Naczelnego tego Manifestu Blogowego.
  DŻENDER W GOSPODARSTWIE.
 • @SpiritoLibero 19:19:59
  ee tam taki odcinek to ja do kawy robię..luzik :)


  ...dmuchany, niedmuchany...czas pokaże...ale jeśli ustawowo przepchną gender...nas, hetero będą dmuchać ...oczywiście ustawowo...spróbuj teraz wysmiać geja w miejscu publicznym :)))) pozdrawiam niepoprawnie

  ps przepchnięcie gender forsują Knury...ktoś ich tam zainstalował..nieprawdaż ??
 • @trybeus 19:25:48
  A co mi szkodzi? Pedałowanie jest zalecane. Na rowerze. Nigdy nie kryłem sie z moimi pogladami na temat kochających inaczej. Pod własną kołdrą niech robią co im sie podoba, pod warunkiem, ze partner jest pełnoletni.
  Od przestrzeni publicznej wara!
  I tu korzystajac z okazji wzniosę toast na cześć Władimira Władimirowicza, tak poniewieranego na tym portalu (bidulek...:( który jako stary bolszewik nie obcyndala się i goni tałatajstwo. Ale wiadomo, tyran kagiebista...
 • @SpiritoLibero 19:32:37
  ..ha, Kogutowi Endrju też nie przeszkadzło, ilu Kogutów się grzmoci pod kołdrą...na szczęście Telewizja Gospodarska to nakręciła...:)))

  ...co do Niedźwiedzia Władymira...czy wiadomo już, czy zawita do Nowego Kurnika z wizytacją ? Ostatnio nie doszło do spotkania atasze Koguta Siergieja z Kogutem Gienkiem, ale czy starania są dalej czynione ??:))
 • @Marek Lipski 19:25:34Hallo Koguty.Nie ma odpowiedzi na pytanie dlatego podaję Link.
  http://mareklipski.neon24.pl/post/104945,wojciech-jaruzelski-przemowienie-na-zakonczenie-obrad-xiii-plenum-kc-pzpr-wygloszone-15-pazdziernika-1983-r
 • @trybeus 19:43:17
  Oczywiście!
  Nie udało sie zwabić jego ekscelencję posła władimirowego na pl.Na Rozdrożu w celu złozenia hołdu wielkiemu Polakowi (co jakaś Menda Usługowa usiłowała przedstawić jako zamiar złożenia hołdu Władimirowi Władimirowiczowi) ale usilnie pracujemy. Chociaż w sumie jak by wziąć go z zaskoczenia (po tych umizgach KomoroTuskowych) to kto wie...

  To Pan Doktor Sendecki utrwala także takie hardkorowe ewenty???
  Nic mi nie mówił, świntuch...
 • Genderyzm w kurniku?
  Czemu nie, ale jaja trzeba nosić i piać o świcie, bo jak nie to do KFC lub McDonalda.

  Fajny kawałek i pięć gwiazdek leci. Zdjęcia świetne, tylko Redankcja wycięła część kurcząt z rodzinnego zdjęcia. Zapewne jest za modelem 2 + 16 + 2*1/2 = 2 + 17.
 • @SpiritoLibero
  "Nie sądzisz, że to taki trochę dmuchany problem?"

  ---> Wprost przeciwnie. Ideologia gender jest równie - a nawet bardziej - niebezpieczna, jak komunizm - gdy raczkował, nikt nie brał go poważnie!

  Wiele komentarzy napisałem na ten temat, ale przytoczę dwa ostatnie:

  "@LUPIN1
  "... "W tym programie są także przebieranki to za chłopca to za dziewczynkę i gry, w których można być to chłopcem to dziewczynką."
  I to jest takie straszne?"

  ---> To tylko gra wstępna. Ci sami genderedukatorzy, przy tej okazji zachęcają dzieci do obnażania się i próbują tłumaczyć, że pokazywać narządy, to żaden wstyd.
  Jedna z genderpedofilek, takich bardziej obżydliwych propagatorek tej szkodliwej ideologii, Magdalena Środa, już kilka lat temu tłumaczyła, że dla dobra dziecka, rodzice powinni także niemowlęta i "starsze" - czyli roczne, dwuletnie - uczyć masturbacji, zarówno paluszkiem jak i wszelkimi dostępnymi przedmiotami, jak choćby smoczkiem, mającym zastępować wibrator. A to wszystko po to, jak twierdzi "zatroskana" Magdalena Środa: By dzieci NIE STRACIŁY tych pierwszych miesięcy i lat swego życia, pozbawione tak wspaniałych emocjonalnych doznań ...
  1NORMALNYCZLOWIEK18.01 19:07"
  http://trammer.salon24.pl/561594,traktujac-sprawe-gender-powaznie#comment_8632101

  "@LUPIN1
  "Czy sądzi Pan, że pod wpływem złowrogiej genderowej propagandy ludzie będący biologicznie mężczyznami i czujący się mężczyznami zaczną się przerabiać na kobiety, bo tak jest modnie? Nie wydaje się Panu, że to śmieszne lęki? "

  ---> Widać, że należysz do środowiska LGBTP, które w każdej takiej dyskusji używa jedynego argumentu: Co wy, boicie się, że jak zobaczycie homoparadę, ściskających sie gejów, to też staniecie się homosiami? A jak dzieci dostaną podręczniki zachwalające różne zboczenia, to też się zmienią??? Po prostu nie znasz, człecze, Konstytucji RP, która daje JEDYNE prawo wychowywania, kształtowania dzieci ich rodzicom i zabrania deprawacji dzieci - dlaczego rodzice mają się zastanawiać na spacerze z dziećmi. czy któryś z ulicznej homoparady nie wystawi gołego tyłka lub będzie kopulował z kijem ... Ulice są jednym z miejsc publicznych a w miejscach publicznych obowiązują określone zasady zachowania, których nikt nie ma prawa łamać - jeśli łamie to powinien ponosić konsekwencje prawne. We własnych domach możecie chodzić na golasa z miotłami w tyłkach i nikt wam złego słowa nie powie!

  "Takich przemian w różnych dziedzinach ludzkość przeżyła już wiele."

  ---> Jednak zboczenia szkodzą, także na pamięć ... Bzdury wygadujesz. I owszem, przemian było wiele - ale w ŻADNEJ mężczyźni nie zaczęli rodzić dzieci, czyli ZAWSZE kobieta była kobietą a mężczyzna mężczyzną. A błędy natury były i pozostaną tylko błędami natury - i na nich nie należy budować żadnej ideologii. Ci, którzy mimo wszystko próbowali to robić, stworzyli m.in. marksizm - leninizm, bolszewizm, stalinizm, socjalizm, komunizm, faszyzm, hitleryzm ...

  "Naiwnością jest przekonanie, że kultura, w której się urodziliśmy, jest jedyną słuszną czy jedyną dopuszczalną."

  ---> Używasz słów, których znaczenia nie rozumiesz i dlatego podpierasz się pojęciem kultury dla opisywania zjawisk, których kultura nie kształtuje - robi to biologia.
  1NORMALNYCZLOWIEK18.01 17:14

  http://trammer.salon24.pl/561594,traktujac-sprawe-gender-powaznie#comment_8631683
 • @tadman 21:50:28
  ...już przeformatowałem portert rodziny patologicznej wg gender :))

  ..."bo jak nie to do KFC lub McDonalda"
  jest jeszcze solarium...

  http://chmurak.pl/pictures/1479a_opalajace-sie-kury.jpg

  albo dżakuzi :))

  http://images.paraorkut.com/img/funnypics/images/c/chicken_jacuzzi-11965.jpg
 • @1normalnyczlowiek 21:56:46
  Kurde, nie strasz... :((
 • @trybeus 22:13:33
  Ja już wiem co ty za biznes prowadzisz...
 • @SpiritoLibero
  "Kurde, nie strasz... :(("

  ---> Chciałbym, żeby to było straszenie ...

  Niestety. Już 8 lat temu, grasując na Forum Kraj GW, byłem często banowany. Najczęściej poległo to na tym, że niewygodne komentarze były przenoszone na Oślą Ławkę. I jak się jakiś mój komentarz tam znalazł, to nie byłem zaskoczony. Jednak dziwiło mnie wtedy, że część komentarzy zupełnie znika w "niebycie" ... Najczęściej wtedy, gdy coś wspominałem o informatyzacji ZUS-u, o Biotonie, o Laboratorium Frakcjonowania Osocza, o polskiej insulinie i o ... gender. Banowanie z tamtych powodów, można powiedzieć, że było oczywiste, ale dlaczego z powodu tematów dotyczących gender, o których zresztą miałem wtedy mgliste pojęcie i to tylko z Wikipedii??? Nic dziwnego, że zainteresowałem się tematem i go zgłębiłem - ale nie na tyle, co wiem obecnie i już napisałem w poprzednim komentarzu.

  Popatrz na fragmenty tamtej dyskusji sprzed lat na FK a uwierzysz, że postkomuna, bolszewia ... z Michnikiem na czele, broniła i broni gender od lat, jak niepodległości. Dopiero teraz wyszło dlaczego - gdy genderpedofile, zwani edukatorami, weszli nawet do przedszkoli.

  " Gender studies? chyba masz racje; wykladowcy to
  silesius.monachijski0 27.10.06, 02:49
  Michnik Adam, Luczywo Helena, Milewicz Ewa, Blumsztajn Seweryn oraz rektorka czyli Frau Rapaczynski

  1normalnyczlowiek napisał:

  > dr.szwajcner napisał: Zazyj cbiedaku Ibubrom, to cie przstanie bole
  >
  > ---> Czy Gender Studies to jakiś nowy kierunek na Akademii Michnikologii? Bo oni również postawili sobie za cel dekonstrukcję wszelkich wartości i zasad?

  Re: Gender studies? chyba masz racje; wykladowcy
  1normalnyczlowiek 27.10.06, 02:58
  silesius.monachijski0 napisał:
  > Michnik Adam, Luczywo Helena, Milewicz Ewa, Blumsztajn Seweryn oraz rektorka czyli Frau Rapaczynski

  ---> No właśnie. Oni strasznie nie lubią jak ktoś pisze na FK o studiach gender. Nie wiem, czy czegoś się wstydzą, czy coś ukrywają ...
  --
  inteligencja zastępcza, autorytety zastępcze - co jeszcze nam fundowano przez 16 lat

  Re: Gender studies? chyba masz racje; wykladowcy
  silesius.monachijski0 27.10.06, 03:07 Odpowiedz
  kiedys Agnieszka Kolakowska, corka Leszka, napisala piekny tekst, wysmiewajacy do cna "gender studies"; to byl chyba jej ostatni tekst, ktory GW opublikowala;
  czyz to nie ciekawe? "

  http://forum.gazeta.pl/forum/w,28,51050950,,Wildsteinowi_sie_nie_podoba_ze_w_Radio_TOK_FM.html?s=1&v=2
 • @1normalnyczlowiek 00:28:11
  No faktycznie...

  Musię dzieciaki przepytać na okoliczność.
 • @SpiritoLibero
  To popatrz jeszcze, jak zmieniła się moja wiedza na temat gender od 2006 do 2008 roku. Warto przeczytać całą dyskusję na zalinkowanej stronie, bo obnaża ich metody działania:

  " Uważaj!Genderka chce wychowywać Twoje dziecko!!!
  1normalnyczlowiek11 12.04.08, 22:49
  Nie udało się, by niemieckie biedronki to robiły więc rusza, zakrojona na szeroką skalę, akcja w całym kraju, inicjowana przez "feministki", polegająca na tworzeniu "kół zainteresowań" dla dzieci. Genderki, czyli aktywistki z Gender Studies, chcą tam uskuteczniać indoktrynację dzieci już od piątego roku życia.
  --
  Jak można wierzyć komunie? Przecież ci ludzie co innego myślą, co innego mówią i co innego robią. Udowadniają nam to na każdym kroku... "

  http://forum.gazeta.pl/forum/w,28,78248842,,Uwazaj_Genderka_chce_wychowywac_Twoje_dziecko_.html?v=2
 • @1normalnyczlowiek 00:50:51
  ..dziękuję Ci za komentarze...wbrew pozorom gender to zaraza, którą jak się teraz nie ukróci, to rozprzestrzeni się bez żadnej kontroli...
  ...ale na plus jest to, że "studenci" gender studies sa przerażeni...niech uważają, żeby nie zrobiono im linczu...w kadym bądź razie ja pilnuję tego tematu...jeśli się spotkam z taką patologią, to nogi z dupy powyrywam...bardzo dobrze, że są przerażeni...to znaczy, ze społeczeństwo osiągnęło jakiś poziom świadomości...pozdrawiam niepoprawnie

  http://natemat.pl/88399,studenci-gender-studies-sa-przerazeni
 • @trybeus
  "..dziękuję Ci za komentarze"

  ---> Tu nie ma za co dziękować. Chodzi o przyszłe pokolenia Polaków, o nasze dzieci i wnuki, którym zaczęło zagrażać realne niebezpieczeństwo na taką skalę, jaka nie była możliwa nawet w PRL-u. Naszym zasr....m obowiązkiem jest je bronić przed zakusami europedofilów, których aktywnie wspiera rząd Platformy Obywatelskiej i PSL-u pod kierownictwem Donalda Tuska, Sejm z Ewą Kopacz na czele oraz Pałac Prezydencki wraz z jego lokatorem Bronisławem Komorowskim. Pamiętajmy, że to są ci sami ludzie, którzy bronią, nienawidzących Polski i Polaków, stalinowskich bandytów, pokroju majora Zygmunta Baumana, który jest idolem premiera, prezydenta, ministra kultury i dziedzictwa narodowego ... Mi nie wisi, do czego szykowali także i polskie dzieci, stalinowcy i hitlerowcy a teraz postkomuna z PO, PSL, SLD, TR, itp. - chociaż wisiało to nie tylko Wisi:

  http://i.wp.pl/a/f/jpeg/26086/wislawa_szymborska_order_pap_550_4.jpeg

  http://normalny.neon24.pl/post/50634,no-to-sie-zacznie-kociokwik

  "... wbrew pozorom gender to zaraza, którą jak się teraz nie ukróci, to rozprzestrzeni się bez żadnej kontroli

  ---> Dokładnie tak: wbrew pozorom! Zauważmy, że każdy normalny człowiek, jak coś robi, tworzy, organizuje, to naturalne jest, że radzi się w trakcie, jak coś zrobić najlepiej a na koniec chce się tym pochwalić. Natomiast genderaktywiści rozkręcając działalność na ogromną skalę, starali się do ostatniej chwili - czyli od przejścia od teorii do praktyki (m.in. w przedszkolach) - utrzymywać cele swych działań w tajemnicy. Bo nie jest prawdą - jest wręcz bezczelnym kłamstwem ze strony tak rządowej, m.in. minister edukacji seksualnej Joanny Kluzik-Rostkowskiej, minister nauki masturbacji i szkodnictwa wyższego, Leny Kolarskiej-Bobińskiej, jak i typowych genderpedofilek, jak Magdalena Środa, Wanda Nowicka ... oraz wielu dziennikarek - że to księża wymyślili genderaferę, by przykryć sprawę pedofilii w KK! Prawda jest taka, że Kościół zabrał głos w tej sprawie dopiero, gdy dotarło do niego wiele sygnałów, mówiących o próbach deprawacji dzieci przez genderedukatorów. A z kolei ci edukatorzy ruszyli w Polskę w momencie, gdy lobby pedofilskie uznało, że wyszkolono już wystarczającą ilość "szwadronów gender" (określenie Jana Hartmana) i czas teorię przekuć w czyn, wysyłając ich do szkół, przedszkoli, żłobków - bo im potrzebne jest świeże mięsko (tak pedofile nazywają małe dzieci)!

  ...ale na plus jest to, że "studenci" gender studies sa przerażeni...

  ---> Właśnie o nich wspomniałem. Widać, że niektórzy dopiero się zorientowali, do jakich celów ich szkolono ... ale lepiej późno niż wcale.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031