Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
407 postów 8920 komentarzy

blog trybeus'a

trybeus - Kogut polski, niekoszerny, heteroseksualny...rasa górska

O DWÓCH TAKICH, CO UKRADLI KURNIK...(odc.18)

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wieść kurnikowa niesie, że do Kurnika Nieprzeciętnego zbliża się dwóch okrutnych Kogutów Rosolników...

Kogut siedzący wysoko na Kurniku w specjalnie do tego zrobionym bocianim gnieździe obserwował ze zgrozą, jak do Kurnika Nieprzecietnego zbliżał się tłum dwóch Kogutów Okrutnych Rosolników...o Kogutach owych krążyły legendy, szemrało się w Kurnikach, że gdzie ino się pojawili, zostawiali pożogę, rabowali wszystko, przestawiali meble, gwałcili Kury, a po Kurniku zawsze pozostawiali zgliszcza.


 

Kogut szybko zeskoczył i pobiegł co tchu do sztabu głównego Kurnika Nieprzeciętnego. Wpadł do biura sztabu i zapiał co sił w drobiowych piersiach...

-Nadciągają !!! Biada nam !!! Jest ich dwóch, ale są tak okrutni i nieprzewidywalni, że to już po nas ...ratuuuuj się kto może. - dokończył Kogut i padł nieprzytomny.

Blady strach, padł na koguta koziołka... postanowiono szybko powołać sztab kryzysowy i ostrzec wszystkich mieszkańców Kurnika o nadciągającej katastrofie.


 

Dosyć szybko zebrała się Rada Starszych i zaczęly się obrady...


 

-Szanowne Koguty i Kury...- zaczął najbardziej rozgarnięty Kogut - wszystko wskazuje na to, że najstarsze Koguty i Kury powinny sie obawiać najbardziej, gdyż ta nadciągająca horda nowokurnikowych kogutów chamów chce objąć rządy w naszym Kurniku i wekstraktować Koguty i Kury Seniorów do Drobiowego Domu Starców...pytam sie was, co robić ...???!!!


 

- Uważam - rzekł następny - że należy wszystkich mieszkańców Kurnika postraszyć, że to desant i chce objąć władzę w Kurniku, to dobre określenie i ma siłę rażenia, żeby zmobilizować Drób do walki.


 

- Bzdura... - zapiał inny - nikt się już nie boi desantu...nikt tego nie kupi...


 

- Kupi, kupi..jestem pewien...kupi kupi...- zapiał znów drugi Kogut - trzeba tylko wywołać odpowiedni nastrój grozy...uważajcie, pokażę wam o co chodzi...


 

Kogut wyskoczył na pudło po bananach i zapiał z całych sił..


 

- Jak desant dojdzie do władzyyyyy... to pomalują nam grzędy na czerwonooooo...- dokończył pianie Kogut...


- Aaaaa, już rozumiemy o co chodzi... - odrzekły Koguty...


 

- To może teraz ja. - odezwał się inny Kogut. - jak desant dojdzie do władzyyyyy... to wprowadzą nam prawo koraniczne, szariat, a pianiem urzędowym, będzie pianie po ruskuuuuu...!!! dokończył Kogut..


 

- Jak desant dojdzie do władzyyy... - zapiał następny - to będzie głód, zaraza i pomór stadaaaaaaa ..!!!...


 

- Jak desant dojdzie do władzyyy... - nadął się następny – to Kogut Spiryto będzie w naszym Kurniku....Kogutem Dyrektoremmmmmm ...!!!


 

- Jak desant dojdzie do władzyyy... - zapiał inny - To Kogut Tonderius w skórzanym płaszczu będzie chodził po grzędach...i gwałcił młode Kokoszkiiiiiiii ..aaaaaaaaaaa!!!??


 

- Jak desant dojdzie do władzyyy...to wprowadzą eutanazję Drobiu i aborcję młodych piskląttttttt...!!!- zapiał znowu jakiś Kogut..


 

-Jak desant dojdzie do władzyyyy...to zainstalują rożno w Kurnikuuuuuuu..!!!!- zapiał następny


 

- I będzie brud, smród, trzęsienie ziemi, potop i zaraza...i będą rosnąć grzyby..zapiała dla odmiany jakaś Kura (napisałem zapiała...ech te dżender)


 

- I wten oto dzień... - zapiał jeszcze inny Kogut – Kogut Spiryto obróci się przeciwko Kogutowi Wójtowi...

 

- a Kogut Gienek obróci sie przeciwko Kogutowi Dyrektorowi...dokończył inny Kogut


 

- No...tośmy się postraszyli...będzie dobrze...teraz trzeba wysłać Koguta Delegata, aby poinformował mieszkańców Kurnika... - zapiał na zakończenie najbardziej rozgarnięty Kogut...


 


 


 

Gdy wieść o dwóch “okrutnych” Kogutach Rosolnikach się rozniosła, cały Drób dostał histerii i zrobił wielki “run” w kierunku drzwi Kurnika...przepychali się i szturchali nawzajem...część zdesperowanego Drobiu wyskakiwała oknami...nastąpiła wielka kłótnia...


 

...Kogut Stańczyk widząc co się wyrabia spochmurniał i zasępił się ...przysiadł na bocznej grzędzie i kiwał z politowaniem głową ... pomyślał sobie... jak tu bedzie z takim skłóconym Drobiem ratować Gospodarstwo...* CDN


 

...wszystkie postacie są fikcyjne, wszelkie podobieństwa przypadkowe...

 


 


 

 

KOMENTARZE

 • @
  Rożen ! - zaskrzypiał blaszany kogucik - kurna, rożen ! Łypnął szklanym okiem i sypnął iskrami.
 • @cyborg 15:43:18
  ee tam ...tam to i może być rożno :)))))))))) pozdrawiam nieprzeciętnie:))
 • A TEN DESANT TO KTO? RANGER I GIZMO?
  Bo ja nie rozszyfrowałem nijak - o co tym razem chodzi? Ostatnio zapracowany jestem. Wyjazd na Ukrainę szykuję, imprezę pod Jaruzelem, no i Święta tuż-tuż.
 • @Eugeniusz Sendecki 15:54:43
  ...no bo widzisz Gienku ...pewnie nie śledzisz na bieżąco losów Nowego Kurnika...to jest serial...stracisz jeden odcinek i tracisz wątek...wieprzowina źle wpływa na witalność :)) pozdrawiam nieprzeciętnie
 • @mesa boogie 15:45:10
  ..witaj Kogucie Marku... Kogut Pawka Tonderius gwałci słowem skrobanym..no tak już ma...co mu zrobisz..a Kogut Naczelnik się nie wtrąca ...to są drobiowe igrzyska ...

  http://get-2.wpapi.wp.pl/a,61764482,f,73f802476df7cade9a4d86eb16039bd1.jpg
 • @
  Nie ma to jak swojskie, kurnikowe klimaty...
  Gdyby nie kurnik, to na neonie byłoby jak w polskim filmie;-)
  http://www.youtube.com/watch?v=Z9VQ089v9VQ
 • @Elis 21:15:38
  ha ha ha ha ..:))))))))))))) Elis jesteś debeściara, toż to jakbym widzał swoje Koguty i Kury na tej łajbie he he..uśmiałem się ...dzięki ..pozdrawiam niepoprawnie
 • @Trybeus
  Rany, jak te koguty zaczęły wywrzaskiwać te proroctwa, to taką grozą powiało, że aż ciarki przeszły po grzbiecie.
  Można by w teatrze wystawiać.

  Zdrufko

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930