Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
407 postów 8920 komentarzy

blog trybeus'a

trybeus - Kogut polski, niekoszerny, heteroseksualny...rasa górska

KOGUT WAZELINOWY DŻOŁ...(odc.13.)

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W Nowym Kurniku, jak w każdym Kurniku wytworzyły się tzw. Drobiowe Frakcje...choć ja bym je nazwał Drobiowymi Watahami....

Dziś już po latach można stwierdzić, że Nowy Kurnik jest już wykrystalizowany w Drobiowym Światopogladzie, choć „złośliwe” Koguty twierdzą, że Nowy Kurnik ma pochodzenie wojskowe, ale ja tam nie wieeeerzęęęę :))...niemniej frakcja oddawania pokłonu Kogutowi Światowidowi i czczenie Koguta Sworożyca...wydawała by się najbardziej jazgotliwa...(piejliwa)...dochodzi tu jeszcze tzw. Koguci Syndrom Atlandzki, w wydaniu Koguta Spirytusa...

Kariera Koguta Spirytusa w Nowym Kurniku idzie w oszałamiającym tempie...on sam pewnie wierzy, że pierścień atlantów noszący na środkowym piórze daje poczucie spokoju i wewnętrznej harmonii (nie mylić z akordeonem)...zgodnie z zaleceniami Kogutów z Atlantydy powinny go na tym palcu Koguty wręcz stworzone do Drobiowej Administracji...taaa, można by rzec to wystarczyło, aby Kogut Spirytus wypchał Koguta Szymka z Działu Propagandy, ale... szczęściu też trzeba pomóc.

Mało kto wie z drobiowej społeczności, że Kogut Spirytus wymykał się co jakiś czas i znikał za tajemniczymi drzwiami, do których żaden Kurak nie miał dostępu...mieści się tam jedna jedyna grzęda...tzw. Grzęda Zwierzeń, gdzie lojalny Kurak wchodził, aby zapalić kadzidło dla Koguta Dyrektora, ale zanim to zrobił musiał zameldować spostrzeżenia, czyli każde wykryte, wrogie zamiary Kogutów i Kur rasy Nongrata, które mogły by godzić w dobre imię Nowego Kurnika, coś na zasadzie Drobiowej Ligi Przeciwko Zniesławieniom.

Odbywało się to zawsze tym samym schematem, w sumie podobnie jak to robił w filmie „Kogut Miś” Kogut Jarząbek.

Kogut Spirytus zasiadł na Grzedzie Zwierzeń i wcisnął czerwony guzik...wysunął się mały, szpiegowski mikrofonik...Kogut chrząknął i zaczął nawijać do mikrofonu, ale pomału, by nie zbaranieć...

-Wykryłem światopoglądowy spisek Kogutów sympatyzujących z Kaczkami...katolski i dyletancki drób cały czas drwi i bluźni przeciwko naszemu świętemu Kogutowi Sworożycowi, jak tak dalej pójdzie to nie uda się w Gospodarstwie zaprowadzić NowegoPogańskiego Porządku...obcjuję, żeby oddalić Koguta Pluszaka, który mniemam spiskuje z Drobiem Nongrata...po czym rześko zapiał...

- Kuku-ryku...kuku-ryku, niech nam żyje Kogut Dyrektor w Naszym Kurniku...niech żyje nam...to piałem ja...Kogut Spirytus- dokończył pianie...

... po chwili otworzyła się mała szufladka, gdzie znajdowała się mała porcja wazeliny kosmetycznej...Kogut szybko wyciągnął wazelinę...pamiętał, jak kiedyś szybko zamykająca się szufladka przytrzasnęła mu pióra...wysmarował się cały wazeliną, po czym mruknął, że jeszcze parę razy i wejdzie cały do kupra Koguta Dyrektora, na złość innym Kurakom...choć wydawało by się, że spokojnie robi to cały czas bez wazeliny.

I tym sposobem Kogut Spirytusowy Dżoł, stał się Kogutem Wazelinowym Dżoł...CDN *

 

*wszystkie postacie są fikcyjne zbieżność przypadkowa...

 

 wszystkie sezony tutaj...nowykurnik.pl

 

 

 

KOMENTARZE

 • Czuję się jak Madonna...
  ("niech mówią byle jak, byle mówili")

  Wzrusza mnie twoja atencja trybeusie, jaką poświęcasz mi w ostatnim okresie. O kimś mało ważnym tyle się nie pisze a to mile łechcze moją próżność:) (Jestem pewny, że Pana Wojtasa też).
  Nie przesadzaj tylko bo jeszcze ktoś gotów pomyśleć, że to ja wynająłem cię do robienia czarnego PR, który jak wiadomo, dawkowany umiejętnie, obraca się na korzyść.

  Gdybym miał takie możliwości jak kiedyś to z pewnością wrzuciłbym tę laurkę na pudło ale nie mam, niestety... Spróbuję jednak pogadać z kim trzeba, wiesz, po starej znajomości... :D))))))))))))))))))))))))))))))))))
 • @SpiritoLibero 11:27:56
  ...widzisz jednak dbam o to abyś nie robił za Szarą Eminencję w tym Kurniku, tylko na piedestał się dostał...nie bądź taki skromny, że nic nie możesz :))))))))
  ...jednak jestem pewien, że Kogut Dyrektor lubi lojalnych Kuraków, którzy zrobią wszystko, co się im powie...takich Kogutów Kapciowych mało w dzisiejszych czasach...nie gadaj, mam sciągnąć cichobiegi ???
 • @trybeus 11:50:41
  Piedestały mnie nie interesują i tu widzę pewną niespójność twojego wywodu - albo szara eminencja albo kapciowy, zdecyduj się :))

  Te cichobiegi tak cię zabolały, nieboraku dyletancki ty mój...:)
  Nie przejmuj się, tak tylko rzuciłem żartem bo zrobiło mi się przykro, że bloger, którego kiedyś tak ostro promowałem zszedł na prawy pasek i cienko przędzie... No ale jak już mówiłem, niewiele mogę. Admin1 się znarowił i nikogo nie słucha, poza tym słyszałem, że są jacyś nowi a tych niestety nie znam :(
  Tak, że jedziemy na tym samym wózku, kolego. Jeszcze dojdzie do tego, że przyjdę w worku pokutnym na boskie blogi :D)))))))))))))))
 • @SpiritoLibero 12:02:12
  //Admin1 się znarowił i nikogo nie słucha, poza tym słyszałem, że są jacyś nowi a tych niestety nie znam :( //

  Nie znasz ? Akurat :)
 • @Astra 12:15:08
  No cóż... Twoje słowo przeciw mojemu czyli impas.
 • :)
  Po raz kolejny niepotrzebne bicie pany, a Rangery dalej prowadzą swoją wrogą propagandę.
 • @SpiritoLibero 12:02:12
  "Nasz pisowski' kontrwywiad działający na NEON-ie 24, jak zwykle pięć kroków za razwiedką i za inną agenturą, szukając wiatru w polu, i wrogów tam gdzie ich nie ma, jednocześnie mający kretów w swoim najbliższym otoczeniu.

  Jeszcze raz powtarzam dla nas PiS nie jest najważniejszym i najbardziej istotnym wrogiem, jednak PiS tym samym w stosunku do nas się nie odwdzięcza, wręcz przeciwnie ciągle insynuuje, że jesteśmy pod wpływem bolszewików, komunistów i jesteśmy manipulowani przez ich sowiecką agenturę. Nie dosyć tego ciągle chce zawłaszczyć nasze inicjatywy, marsze, protesty i pikiety. :))))))

  p.s.

  http://www.youtube.com/watch?v=iVDVGhwdQYg
 • @@@
  Czy już wszystkie młode koguty wyjechały z naszego puebla ?!
  I Ty, Pamelo odeszłaś ? Pamelo wróć !!!!!!!!
 • @Paweł Tonderski 12:35:14
  A tak było na poprzednim marszu. :))))

  http://www.youtube.com/watch?v=jy5O7rSLfwA#t=156
 • @SpiritoLibero 12:02:12
  ...dobra taktyka...zrobić z siebie Koguta Menczennika...jeszcze mi gadaj, że mnie ostro promowałeś...hłe, hłe...nie bój nic, prawy pasek też jest dobry..ba, a nawet lepszy, słyszałem opinie, że jak admini coś wypromują, to bodej ta bodej...poza tym jak rzekł kiedyś Kogut Dyrektor, Kurników jest bez liku...można grzebać, jak przysłowiowy dziad w kijach:)))...pozdrawiam niepoprawnie
 • @Astra 12:15:08
  ..nowi admini są dla dowództwa jak najbardziej łokej...nie będą marudzić, nie znają może za dużo szczegółów, za dużo różnych niuansów...wiesz taka świeża krew...i ważne, żeby byli anonimowi, bo wtedy wiesz, kumoterstwo tylko dla swoich he he...pozdrawiam iepoprawnie
 • @Paweł Tonderski 12:35:14
  ...do nas ?!!...a kto wy jesteście "wy"...zakamuflowane platfusy ?? rozwińrze temat człecze...
 • @trybeus 13:12:34
  Najważniejsze, że wiemy kim wy jesteście, wymagasz od innych ujawnienia samemu piszą pod anonimowym loginem? To doprawdy knajacka praworządność i sprawiedliwość. :))) Pisowska i jedyna. :))))  Kaczko weź idź się wyspowiadaj. :))))))
 • @trybeus 13:12:34
  Na razie to wielu pisowców przeszło do PO a wielu PeOwców poszło na służbę do PiS-u. :))))) A ty kiedy przejdziesz z jednej na drugą stronę barykady?

  Zacznij sam pisać pod swoim imieniem i nazwiskiem, dopiero wtedy pogadamy o jawności, tak jak reszta waszych pisowskich politruków piszących na tym portalu.
 • @Paweł Tonderski 13:16:10
  ..od nikogo nie wymagam, żeby się ujawniał, ale Admina 1 i nowych adminów to myślę, że byłoby dobrze podać i poznać i przywitać...a co by było, jakby się okazało, że adminem jest ...Palikot, albo Grodzk'a...hę
 • @trybeus 13:08:12
  Pewnie, że promowałem, możesz nie wierzyć, twoja sprawa. Nie mieszałem nigdy osobistych animozji z jakością tekstów.
 • @trybeus 13:19:36
  Cały czas to czynisz, że inni to piszą anonimowo, że admini piszą anonimowo, oczerniasz, szkalujesz i obrażasz, jednocześnie zawłaszczając dla siebie stronę prawdy. Kto ci dał do tego prawo? A admini na "niepoprawnych", i na niezależnej piszą pod swoimi prawdziwymi imionami i nazwiskami?!


  Sam piszesz pod anonimowym loginem i nickiem, czy nie widzisz w tym sprzeczności?

  Idź do siedziby NEONU-24, tam się wszystkiego dowiesz. Siedziba NEON-u znajduje się w Warszawie na ulicy Wiktorskiej, to jest Górny Mokotów, przy liceum im. Kochanowskiego. :)))
 • @trybeus 13:19:36
  "...jakby się okazało, że adminem jest ...Palikot, albo Grodzk'a...hę"

  Udar o tej porze roku? Sadzisz, ze oni też ze WSI? :)))

  PS. A jak tam wasza psiepsiułka Circ, którą tak zażarcie wczoraj broniliście?
  Trochę wam wała wywaliła :D))))))))))) Mogła chociaż wasze komentarze zostawić. Uważam, że w uznaniu zasług powinniście nadać jej tytuł "honorowa dyletantka" :))))))))))))))))))))))))))))))

  Co do adminów to słyszałem, że zostali ponumerowani- Admin2, Admin3 itd.
 • @Paweł Tonderski 13:18:56
  ha ha ha... a wielu PeOwców poszło na służbę do PiS-u...cholera jakie menczenniki...ratujcie ich czem predzej, przeż tam im wszyją błony pomiędzy palce fuj :)))))

  ..jak już pisałem moje nazwisko nic ci nie powie, nio chyba, że chcesz mi wysłać smutnych panów o 6 rano :))))...moje działanie w PISie jest naprawdę marne, nie byłem chyba rok na spotkaniach, nie robię nic...chyba jestem sabotażystom :))) ...bardziej...spokojnie Tonderski, wypij ziółka, walka kogutów trwa hehe...
 • @SpiritoLibero 13:20:11
  Dziwiłem się tym, że promujesz tego pana z Gdyni, i że ten trybeus-zowy spam, tę kurzą sagę promowałeś na pierwszej stronie NEON-u.

  A teraz kolejne oszczerstwa i pomówienia ze strony tych uczciwych i sprawiedliwych. :))))

  p.s.

  Do trybeusza, cyborga, Astry i innych sprawiedliwych i praworządnych.

  Ale w alei Jad wa-Szem chyba waszych prawdziwych imion i nazwisk z klubu dyletantów nie zamieszczą?
 • @trybeus 13:28:45
  No jak to, a Kluzik Rostkowska?

  A ci z samorządów, co się co chwila w tych samorządach tasują, jak talie zgranych kart?
 • @SpiritoLibero 13:28:21
  ha ha ha..znowu kłamiesz, napisz, że ona wywaliła post , że odchodzi, a zostawiła o idiotach...he he już raz żeś się przejechał na kuprze...widocznie kłamstwo to twoje drugie ja...ech Spiryto...dla mnie kłamstwo to obrzydliwość...

  Admin2, Admin3 itd...super, tak dyplomatycznie he he he
 • @trybeus 13:28:45
  Tak trwa walka kogutów z kaczkami, które udają polskie araby, polskie brytany i sokoły. :)))))
 • @Paweł Tonderski 13:16:10
  Po pierwsze protestuję. Trybeus jest rasowym kogutem, a nie kaczką. Po drugie pisanie pod imieniem i nazwiskiem już przerabialiśmy. Co z tego, że napisze pod imieniem i nazwiskiem? Czy to musi być jego? Może wymyślić swój pseudonim składający się z imienia i nazwiska i tego nie zweryfikujecie od razu.
 • @trybeus 13:32:45
  To kiedy się ujawnisz, napiszesz jak masz na imię i nazwisko?
 • @leoparda 13:33:46
  Nie wiem czy jest kogutem, pisze o kogutach, ale kwacze jak rasowa kaczka i chodzi zawsze w szeregu, jak przystało prawdziwemu kaczorowi.
 • @leoparda 13:33:46
  Jeżeli wymaga się tego od innych, pisania pod prawdziwym imieniem i nazwiskiem, to samemu trzeba najpierw spełniać te wymagania i oczekiwania. Czyż nie?
 • @Paweł Tonderski 13:16:10
  No ja nie wiem co sądzić o tej wypowiedzi. Puszczasz film z marszu.
  Na nim Msza Św., wszystko w porządku ..
  Ale potem piszesz o jakichś "wy" noo i oczywiście "my" i jeeeeedziesz po PiS. Trybeus ma rację, to kim Ty jesteś, bo Spirito to niedawno w moim poście bardzo niepokoił się Watykanem, to on jest "wasz" czy nie.
  A Wojtas, który jakichś kościół polski chce zaprowadzać, to jest 'wasz" czy nie ?
  Takie pieprzenie, że "tylko my poprawnie Polskę kochamy" to jest żałosne, jak zaraz potem jedziesz po wszystkich, którzy ją niepoprawnie kochają i w dodatku jak po katolicku, to już w ogóle beee...

  //Jeszcze raz powtarzam dla nas PiS nie jest najważniejszym i najbardziej istotnym wrogiem, jednak PiS tym samym w stosunku do nas się nie odwdzięcza, wręcz przeciwnie ciągle insynuuje, że jesteśmy pod wpływem bolszewików, komunistów i jesteśmy manipulowani przez ich sowiecką agenturę. Nie dosyć tego ciągle chce zawłaszczyć nasze inicjatywy, marsze, protesty i pikiety//

  Co takiego chce "wam" zawłaszczyć. Bo ono chyba nie mają pojęcia, że coś zawłaszczają "wam".

  A taka wypowiedź - //Kaczko weź idź się wyspowiadaj. :))))))//
  jak się ma do tego pięknego filmu, który puszczałeś.
  Jesteś niespójny w poglądach, pełen nienawiści i w sumie nie wiadomo kogo reprezentujesz, wg mnie nic nie reprezentujesz oprócz agresji.
 • @Astra 13:39:08
  Nie czynię tego bezpodstawnie, ponieważ PiS i to chce sobie przywłaszczyć. :)) Co PiS samemu wymyślił?

  Nic.
 • @Astra 13:39:08
  To nie jest tylko msza święta, ale marsz mężczyzn organizowany cyklicznie we Wrocławiu, przez organizacje katolicko - narodowe. :))))

  Przecież wszystko jest na tych filmikach, ale skąd o tym może wiedzieć ASTRA? Astra wie, gdzie kury gdaczą i kaczki kwękają.

  Mieliście się pozbyć Rangera, a on nadal hasa po portalu i to bezkarnie. A przecież mieliście o to pretensję do Spirito. :)))))
 • @Astra 13:39:08
  A i jeszcze jedno, zajmijcie się swoimi Glińskimi i Bieleckimi, tak aby potem nie było, tak jak obecnie to czynicie w przypadku śmierci Mazowieckiego i jego przeszłości. :))))))
 • @Paweł Tonderski 13:47:47
  No soooory nie wiedziałam, że Mazowiecki to Twój idol...
  No to w końcu i tak się nie dowieddziałam...
  Czy to takie trudne.. napisz - jestem za PO no nie bój się :)
 • @trybeus 13:08:12
  Trybeusie już w 1963 r. spiewali o Dżoł
  http://www.youtube.com/watch?v=BEnorYx5L-o

  pozdrawiam
 • @trybeus 13:32:45
  "....znowu kłamiesz, " - ja na razie z tobą uprzejmie a ty jak zwykle po chamsku. Twierdzisz, ze to ktoś z redakcji usunął? Puknij sie w głowę! Taką kompromitacje Cyrkówny to na 100 % by zostawili, tym bardziej, że dziś rano jeszcze wisiała wiec jaki sens?
  Jeśli myślisz, że inwektywami zmusisz mnie do zejścia na twój poziom to się mylisz. Na to trzeba być "dyletantem".
 • @Astra 13:55:05
  To nie jest mój idol, natomiast wy się jego śmiercią bardzo przejęliście, dostaliście na jego temat swoistego kociokwiku, żeby nie napisać zakwakaliście się na śmierć. :))))

  Poświęcacie mu tyle samo swojego czasu co TVN i jego agendy. :)

  A kiedyś razem w jednym szeregu w walce o demokrację i wolność dla jakoby Polaków. Dlatego teraz stawiacie najpierw na Czesława Bieleckiego, a obecnie na Glińskiego?

  A przecież w zasadzie to to samo środowisko polityczne, co już nieżyjący pan Mazowiecki. :)))))

  Chyba pan Gliński oraz pan Bielecki nie dadzą powiedzieć złego słowa na pana Mazowieckiego?
 • @Paweł Tonderski 13:47:47
  ech POlacy, POlacy.eu.org...ja to właśnie u was wyczuwam czosnek, ale dobrze jest działać pod false flag...fachowo:)))hłe hłe hłe
 • @Astra 13:39:08
  "...i w sumie nie wiadomo kogo reprezentujesz,..."

  Tonderski to pewnikiem ruski agent... zawołajcie Cyrkówę, żeby rozszyfrowała i egzorcyzmy odprawiła :))))))
 • @Astra 13:55:05
  Droga pani Polska i Polacy nie dzielą się tylko i wyłącznie na zwolenników PiS-u i PO, ja wiem, że takim wielkim patriotom, jak pani to się nie mieści w ich głowach, ale tak jest, i należałoby to wreszcie przyjąć do swojej wiadomości. :)))))
 • @Paweł Tonderski 13:45:10
  ..ja nigdzie nie deklarowałem pozbycia się Rangera...jakiś absurd...mnie on nie przeszkadza, gdyż według mnie jest nieszkodliwy...ale stworzyliście sobię wizję neonowego potwora i straszycie ludzi...bawicie się jak dzidziusie w piaskownicy...:))))))))))
 • @Andy 51 13:56:04
  ..dzięki Andy piękny akcencik ..pozdrawiam niepoprawnie
 • @trybeus 14:05:33
  Ty już przechodzisz samego siebie w tym kaczym amoku...
  A ty kto jesteś? pOLAK?
  Tonderski ma rację, kaczyzm to ciężkie schorzenie... I chyba nieuleczalne.
  Co wy bidulki zrobicie jak wasz wodzuś w końcu (daj Panie Boże jak najszybciej...) zostanie w domu z kotkiem? Do kogo będziecie się modlić i wzdychać? Zbiorowe harakiri?
 • @trybeus 14:08:12
  I ktoś tutaj pisze o kłamstwie i pisaniu nieprawdy.

  Po prostu za krótki bolek jesteś, żeby się jego pozbyć z tego portalu, ale jak Spirito tutaj był adminem to mu to wyrzucałeś. I tacy właśnie z was ludzie. :)))

  Mnie naprawdę nie interesuje co o mnie myślisz trybeus-e, swoim pisaniem ośmieszasz się tylko ty, a czynisz to na własne życzenie i na swoje własne konto, i tylko ty jesteś za to co tutaj piszesz jesteś odpowiedzialny. Dlatego być może boisz się ujawnić swojego prawdziwego imienia i nazwiska góralu z Chicago. :))))))
 • @Paweł Tonderski 13:37:27
  Jakoś nie doczytałam się takich wymagań, stawianych od Trybeusa.
 • @SpiritoLibero 14:03:31
  ...dobra poczekajmy, może się odezwie i napisze, ale ty już masz jedną wpadkę, jak blefowałeś, że jazgdyni i Andy 51 wycięli swoje posty, a ich posty były widoczne w liczniku, ale zablokowane dla odwiedzajacych...zapomniałeś juz jak szedłeś w zaparte do końca i dałbyś się pociąć, że wycięli...wtedy jestem pewien, chciałeś skłócić dyletantów...poczekamy zobaczymy
 • @Paweł Tonderski 14:07:23
  No i ?? Dalej nie wiem kogo reprezentujesz..
  A w ogóle to już dawno zauważyłam, że z Tobą nie ma rozmowy, Ty trajkoczesz jak katarynka. Tak się użalasz nad Mazowieckim, ale plucie na Lecha Kaczyńskiego w Twoim wykonaniu to majstersztyk.
  Bielecki w PiS, co Ty głupi jesteś ...może i tak ...
  Tyle tu jadu wyczytuję na temat zdrady Lech Kaczyńskiego...
  Poczytaj sobie o swoim zmarłym Mazowieckim, to się czegoś o zdradzie nauczysz ...

  http://dorzeczy.pl/jak-tadeusz-mazowiecki-zwalczal-podziemie//
 • @leoparda 14:16:45
  pani nie rozumiem, ponieważ najprawdopodobniej nie wiem pani, co to postępowanie według honorowych zasad.

  Jeszcze raz specjalnie dla pani, jeżeli trybeus wymaga od innych ujawnienia swoich prawdziwym imion i nazwisk będąc na portalu, gdzie taka zasada nie obowiązuje, to najpierw powinien taką prośbę podpisać swoim prawdziwymi imieniem i nazwiskiem.

  Tego wymagają polskie obyczaje i tradycja, o które jakoby tutaj walczycie.
 • @Astra 14:19:49
  Polaków.
 • @SpiritoLibero 14:12:46
  jak wasz wodzuś w końcu (daj Panie Boże jak najszybciej...)...

  chciałeś dokończyć .."jak gdzieś poleci i to się wszystko zmieni"..tak ??!!!faktycznie demaskujesz się coraz bardziej...
 • @Astra 14:19:49
  To po co ze mną wchodzisz w jakakolwiek dyskusję? Przecież to ty mnie tutaj zaczepiłaś, a nie ja ciebie.
 • @trybeus 14:22:10
  Nie musi nigdzie lecieć, potknie się o swoje niezawiązane sznurówki. A przecież już od lat buty można "związać" rzepami.
 • @Paweł Tonderski 14:20:40
  "pani nie rozumiem, ponieważ najprawdopodobniej nie wiem pani, co to postępowanie według honorowych zasad."

  Proszę mi to przetłumaczyć, bo nie rozumiem.
 • @Astra 14:19:49
  Nie trzeba być w PiS-ez żeby wystartować z poparciem PiS-u z ich list, to jest dopiero żydowski majstersztyk. :)) Teraz już nawet nie trzeba być w partii, ale można rządzić Polską, trzeba mieć tylko odpowiednie pochodzenie. :))))))))
 • @leoparda 14:24:59
  Już to tłumaczyłem wcześniej. Zasad których wymaga się od innych, najpierw trzeba samemu przestrzegać.

  To chyba proste?
 • @Paweł Tonderski 14:22:24
  O 13,30:
  //Do trybeusza, cyborga, Astry i innych sprawiedliwych i praworządnych.//

  Znowu kłamiesz :)
  Ale to jest faktycznie wszystko co mam ci do powiedzenia ...
 • @trybeus 14:18:18
  "...jak szedłeś w zaparte do końca i dałbyś się pociąć, ..."

  Jak było to chyba Mnich wyjaśnił dokładnie, miałem prawo nie wiedzieć i pisałem to w dobrej wierze.
  Jeśli ty uważasz, że było inaczej to znaczy, że uważasz mnie za idiotę.
  A to za dużo nawet jak na moją cierpliwość i poczucie humoru.

  EOT
 • @Astra 14:28:56
  Niech ci będzie, że kłamię. :))))

  Jarosław! Macierewicz! Jarosław!
 • @Paweł Tonderski 14:23:47
  Skończ z tymi kaczkowcami... Ja mam wg trybeusa "zdemaskować się jeszcze bardziej", że co? Że Kaczyńscy to dla mnie zera i nieszczęście polskiej polityki? Napisałem już ze 100 x
 • @Paweł Tonderski 14:27:27
  Ja wiem, że Trybeus zachowuje się honorowo i jemu wierzę.
 • @leoparda 14:37:46
  Te pomówienia i oszczerstwa czynione względem innych przez trybeusza, to pani zdaniem honorowe postępowanie?

  Pogratulować zasad i kindersztuby. :))))
 • @Paweł Tonderski 14:46:02
  Daj sobie Paweł spokój... Gwardii przybocznej trybeusa nie przegadasz. Specjalnie dobrał sobie taka obstawę bo wie, ze Polak kobiecie nie ubliży a oni nie maja żadnych zahamowań.
  Taka delikatna różnica miedzy nami.
 • @Paweł Tonderski 14:46:02
  Nie widziałam żadnych oszczerstw. Trybeus umie pisać jak mało kto potrafi, dowcipnie, a to rzadko się zdarza. Ten post o tym świadczy. Ma swoje zasady i ich się trzyma.

  Natomiast doskonale widzę pokrętne działania innych :((((

  Jakoś tak dziwnie się składa, że mam zasady, a kindersztubę wdrażano mi od dziecka, więc te pojęcia nie są obce :))))
 • @SpiritoLibero 14:49:37
  Czy to do mnie? Te kobiety? Gwardia przyboczna? Chcę zauważyć, że mój nick określa mnie, czyli bardzo niezależnego kota :)
 • @leoparda 14:59:00
  Pozdrowienia dla niezależnego kota od wolnego ducha :)

  PS. A trybeusa tak nie broń bo zaszczytu ci to nie przynosi. Nikt nie jest ani idiotą ani ślepcem.
 • @SpiritoLibero 15:04:15
  A czemu nie mam bronić? Nikt na świecie nie jest kryształowy. Ma się swoich przyjaciół.

  >PS. A trybeusa tak nie broń bo zaszczytu ci to nie przynosi. Nikt nie jest ani idiotą ani ślepcem.

  Mówisz jakbyś był autorytetem. Dla mnie nim nie jesteś!
 • @SpiritoLibero 14:49:37
  co to... taliba ze mnie robisz :))..nikim się nie zasłaniam...lubię i poważam dobrych i uczciwych ludzi, z takimi się "zadaję"...i buduje mnie ich postawa...to wszystko... proste niee? proste, jak budowa cepa...:))
 • @Brat Żorża 15:09:01
  ...witaj Żorż, ty jednak masz wyczucie sytuacji...powiadasz córka Koguta Generała ??? ...no to faktycznie ino "blady strach"..he he...no to niedziwota, że Grzęda Zwierzeń jest oblegana dzień i noc...:))))

  ..za bany się nie gniewaj...chwilowa słobość :)))
 • Witam w Komitecie Generalnym Kogutów w Polsce.Proszę nie mylić z KGB.Szefa Komitetu Trybeusa
  pozdrawia Kogut Lipa czyli Kogut Lipski.

  Gdzie można kupić koszulki zacnego szefa KGB sorry
  szefa Komitetu Generalnego Kogutów w Polsce?

  Niech żyją Koguty i Kurniki.

  Im więcej jaj i kogutów gotowych do
  działań z kurami tym lepiej dla Rzeczpospolitej....

  Gratuluję domeny.
 • @leoparda 15:19:00
  " Ma się swoich przyjaciół. "

  Jasne :)
  Jeśli dla ciebie bloger (anonim), który publicznie oskarża blogera (znanego z imienia, nazwiska i wizerunku) o lizusostwo i donosicielstwo jest autorytetem i człowiekiem godnym szacunku i na dodatek dowcipnym to gratuluję "przyjaciół".
  Dla mnie ktoś taki to zwykły sfrustrowany świr (nie mylić z portalowym "też wariatem") albo zwykła menda.
  Ja wyznaję jedną prostą zasadę w sieci - nie napiszę nic czego bym nie powiedział w oczy osobiście. Nie sądzę, żeby trybeus ośmielił się powiedzieć mi to co napisał w oczy osobiście.

  W każdym razie gratuluję przyjaciół i dobrego samopoczucia.
 • @leoparda 15:19:00
  I jeszcze jedno.

  Taka notka jak ta powinna być jedynie w miejscu gdzie pomawiany może ripostować.
  A tu okazuje się, ze twój inteligentny (inaczej) przyjaciel zamieścił ją także tam gdzie mnie nie ma.
  Robicie po prostu magiel w najgorszym stylu.
  Jeszcze raz gratulacje. Żenada.
 • @SpiritoLibero 17:29:01
  Tobie życzę dystansu do pewnych spraw, nie patrzenia tak bardzo serio.

  Widzisz, zdanie o Kalim jest dalej aktualne. Uderzyć kogoś jest OK, uderzyć mnie już tak nie jest.

  Widzę, że bardzo Cię dotknął post Trybeusa, a wcześniej nie przyjmowałeś w żaden sposób do wiadomości, że Twoje słowa też raniły. Człowiek przez całe życie uczy się na błędach.

  Niigdzie nie napisałam, że Trybeus jest dla mnie autorytetem, a Ty już stwierdziłeś taki fakt. Jak nazwać takie działanie?
  Tak samo stwierdzasz, choć piszesz "nie sądzę" o Trybeusie co by zrobił. A tego nie wiesz.

  Gratulacje przyjęte i życzę tego samego :)
 • Nie ma na świecie stworzeń głupszych od drobiu
  Jest to jedyny zwierz na świecie który po przebiegnięciu w poprzek jezdni nagle rozmyśli się i wraca biegiem prosto pod koła. Nieraz mi takie pierzaste g.wno zderzak zapaćkało krwią i pierzem (nie mózgiem bo mózgu tam nie uświadczysz).

  Patrzenie na coś tak głupiego jak drób, mówienie o czymś tak głupim jak drób, czytanie o czymś tak głupim jak drób ma niewątpliwie negatywny wpływ na intelekt, w tym nawet na intelekt w stanie szczątkowym.

  Widać to wyraźnie w poziomie duskusji pod tym artykułem.
 • @SpiritoLibero 17:49:01
  Taki jest Internet i do tego trzeba się przyzwyczaić. Zauważ jednak, że umieszczenie notki na innym internetowym medium ludziom nic nie mówi. Nie rozumieją co to Kurnik itd. Rozumieją Ci z NE.
  Nie możesz odmawiać inteligencji ludziom czytającym dany post. Oni mogą mieć swoje zdanie i nie wyrażać go w komentarzach.
 • @SpiritoLibero 17:49:01
  ech Spiryto ...mordo ty moja ...widzisz, nie wolno Kogutowi mieszkać tylko w jednym Kurniku...trzeba być światowym Kogutem...już nieraz Nowy Kurnik wydymał Blogerów, że swoje notki zbierali po rowach...doświadczenie nauczyło mnie, że trzeba być Kogutem światowym i bywać w najlepszych Kurnikach i nie palić mostów za sobą...jeśli Nowy Kurnik kiedyś się nie zaloguje na mym kompie, to pal licho...wszystkie notki mam skopiowane i mogę linkować bez obaw, że jakieś linki nie zadziałają...

  ..." ze twój inteligentny (inaczej) przyjaciel zamieścił ją także tam gdzie mnie nie ma..." to ja ci mówię ...bądź, a zobaczysz, że się nie ostoisz ...:)))
 • @Paweł Tonderski
  Ten handełes to po tate ?!
  Obwoźny ?? To dlatego wszędzie Cię pełno ?
  http://panoramafirm.pl/mazowieckie,,warszawa,mokotów,warneńska,3_lok._27/pol_nar_pawel_tonderski-aemjwt_zk.html#tab
 • @trybeus 18:28:48
  Ty jednak nie zrozumiales co ja napisałem. Kazdy moze pisac nawet w 100 miejscach.
  Ale rechotac z kogos, kto nie moze odpowiadać to zwykłe szczeniactwo.

  "to ja ci mówię ...bądź, a zobaczysz, że się nie ostoisz ...:)))"

  A dlaczego? Możesz tak trochę precyzyjniej?
 • @leoparda 18:11:42
  Ty masz mnie jednak za kretyna... Smutne.
 • @SpiritoLibero 19:15:42
  Nie mam i proszę nie wyciągać takich wniosków.
 • @cyborg 18:56:50
  Cyborg to jest właśnie wasza kultura i poziom, który reprezentujecie.
 • @cyborg 18:56:50
  To żadna tajemnica, i jaki to ma związek z moim ojcem, którego nazywasz w nieznanym mi języku? Nie kryję się po norach i po kanałach, jak wy prawi i sprawiedliwi. Nie mam się czego wstydzić ani czego bać. Niczego złego nie czynię.

  ps.

  Z handlu też można żyć, nawet Wokulski to czynił pod zaborami, to nic złego.
 • @cyborg 18:56:50
  A tak na marginesie, po twoim komentarzu od razu można poznać, żeś kmiot i prostak, no ale tacy też musieli dostać kiedyś za dwie krowy dyplom inżyniera, a być może i magistra... Właśnie taki poziom prezentujecie, a o kulturze nie wspomnę, bo się o nią nawet nie otarliście...
 • @trybeus 18:28:48
  Kurza epopeja ciąg dalszy...

  dzięki nam znowu wam poprawimy statystyki i klikalność. :))))))

  I znowu będzie, że uratowaliście kurnik, i posypią się zaszczyty i listy gratulacyjne ze wszystkich stron. :))))
 • @All
  Dziwi mnie, że pisze tu jeszcze wiele uczciwych ludzi.
  Dzisiaj chciałam ponownie przeczytać jeden z artykułów Stanisława Tymińskiego. Nie znalazłam. Pomyślałam, że p. Stan sam usunął swoje konto i artykuły. Szukając inną drogą znalazłam to;

  http://www.neon24.pl/comments/11347,stan-tym

  To wielkie draństwo.
  Uważam, że p. Opara powinien to wyjaśnić. Nie posądzam p. Opary ale ludzi, których tu zatrudnia. Wszędzie te qrwy są!
 • @renka 20:17:54
  .cześć Renka...jest jest...tu masz bloga Stana Tymińskiego

  http://rzeczpospolita.neon24.pl/

  ...pozdrawiam niepoprawnie
 • @Paweł Tonderski 19:57:59
  nieznanym mi języku? :)))))))))

  ...co się tłumaczysz...ja też handluję, ale jakiś wystraszony jesteś...łech nie chciałbym dożyć czasów, kiedy by się okazało, że Tonderski... łowca żydów okazał się ...kryptożydem...ninaanonimowa...jesteś tu ???!!!
 • @renka 20:17:54
  Szanuj troche jezyk. Albo zacznij obmyslać nowy nick.
 • @trybeus 20:31:21
  Co z odpowiedzią na moje pytanie? Bo mam zamiar zalogować sie na "boskie blogi".
 • @trybeus 20:31:21
  Tak wystraszyłem się i to bardzo, tak się boję, że chyba zacznę się okopywać...

  Od lat piszę pod swoim imieniem i nazwiskiem, a ty odważny człowieku walczący o Polskę dlaczego się wstydzisz swojego prawdziwego imienia i nazwiska, przecież walczysz o słuszną sprawę? To samo pytanie kieruję do innych dyletantów w tym do kota leoparda, Żorża, cyborga i całej waszej zbieraniny.
 • @trybeus 20:31:21
  Ten temat już przerabialiśmy kiedyś z twoim kolegą z miasta Łodzi Grzymskim.
 • @trybeus 20:31:21
  Chcesz mu dorównać intelektem i prostactwem, próbuj dalej, cyborg już się z nim zrównał, teraz kolej na ciebie.
 • @SpiritoLibero 20:39:52
  Niestety, ja na tym blogu od lat nie mogę się zalogować bo dostałem od nich bana, za to, że nie popierałem PiS-u. :)))))) Ich serwer jest w Stanach, a ich administratorami są zazwyczaj ludzie którzy od lat nie mają polskiego obywatelstwa i żyją od dekad na obczyźnie. :))))))
 • @Paweł Tonderski 20:57:16
  Tacy z nich polscy patrioci, podobno większość z nich została zmuszona przez reżym Jaruzelskiego do wyjazdu z Polski, bo im tutaj groziła śmierć.

  Takie tam bajki opowiadają. :)))
 • @Paweł Tonderski 20:01:48
  Widzisz : chciałem Ci pokazać jak miło jest gdy ktoś wyrywa do odpowiedzi,
  postponuje razem z grupą przyjaciół.... To ty zaczęłeś !
  Gdybyś zapomniał :
  @SpiritoLibero 13:20:11
  Dziwiłem się tym, że promujesz tego pana z Gdyni, i że ten trybeus-zowy spam, tę kurzą sagę promowałeś na pierwszej stronie NEON-u.

  A teraz kolejne oszczerstwa i pomówienia ze strony tych uczciwych i sprawiedliwych. :))))

  p.s.

  Do trybeusza, cyborga, Astry i innych sprawiedliwych i praworządnych.

  Ale w alei Jad wa-Szem chyba waszych prawdziwych imion i nazwisk z klubu dyletantów nie zamieszczą?
  nadużycie link skomentuj
  Paweł Tonderski 28.10.2013 13:30:49
  Napisz co miałeś na myśli zaczepiając nas/mnie ? Nie zrobiłeś tego jak
  (użyję Twych słów) kmiot i prostak ?
  Albo lepiej : nie pisz już więcej ! Weź się za naukę. To najlepsze lekarstwo na kompleksy.
 • @Paweł Tonderski 20:57:16
  Nie o te blogi chodzi :)

  Mam na myśli ten wystrzalowy portalik, który miał zmieśc NEon24.pl z powierzchni netu - prawynurt.pl
  Stał sie jak wszystkie tego typu imprezy zwykłą spijalnią z dziubków kilku dyletanckich frustratow, którym nie udał sie skok na kasę Opary :D))))))
  Powiem nieskromnie, ze mam w tym udaremnianiu swój malutki udział...
 • @cyborg 21:03:29
  To ty się tu wtryniasz między wódkę a zakąskę, albo udajesz?

  Ta dyskusja nie trwa od dzisiaj, to trawa od kiedy pamiętam, tak więc nie udawaj niedoinformowanego albo spróbuj dowiedzieć się o szczegóły tej swoistej dyskusji, którą próbujemy z "wami" prowadzić. :)))

  Wielu z was kryje to wszystko pod obroną Krzyża, polskości i Polski, że niby wy jesteście tymi obrońcami tych wszystkich wartości, że niby tylko PiS jest wyrazicielem tych przekonań, zasad i wartości, które wy w ich imieniu tutaj bronicie. Pewnie stąd wasze porównania mundurów żołnierzy NSZ-u i ich uzbrojenia do KBW...

  Jednym z takich tutaj był onegdaj pan z Wolnej Europy, ten to dopiero był mistrzem kamuflażu i pisania bredni na zamówienie prosto z Izraela.

  Teraz okazało się, że trybeus-zowi już nie przeszkadza Ranger. :)))))))
 • @SpiritoLibero
  Czy ja jestem lunatykiem ? Robiłem coś o czym nie wiem ?
  Skakałem na kasę Opary ?! Wytłumacz mój drogi co masz na myśli.
 • @SpiritoLibero 21:06:56
  Miałem na myśli portal "niepoprawni"@hasbara.com, bo tam również trybeusz zamieścił swoją kurzą sagę. :))))
 • @cyborg 21:17:42
  Skrót myślowy, taki eufemizm :)
  Kto ma zrozumieć, ten zrozumie o czym mówie.

  A jeśli ty nie rozumiesz to chwała ci :)
 • @SpiritoLibero 21:06:56
  HA, HA HA HA HA HA ...tonderski wadł w amok i szukał w Stanach serwerów, zajebiści jesteście Drzejmsy Bondy normalnie...skok na kase Opary...ha ha ha ha...pono juz nie ma co skubać ...wszyscy już wyskubali...kurwa, jaki zajebisty kabaret...popłakałem się ze śmiechu...warto jednak było...skok na kasę Opary...ha ha ha ha ..kopiuję komenty...na poczet następnego odcinka :)))))))))))))))))))))))0
 • @trybeus 21:25:48
  Oczywiście, że to prawda.
 • @trybeus 21:25:48
  Dobra dobra, nie sil sie na głupkowate smieszki.
  Odpowiedz lepiej na to - " to ja ci mówię ...bądź, a zobaczysz, że się nie ostoisz ...:)))"

  No?
 • @trybeus 21:25:48
  Wam nikt nie dorówna w waszych pomówieniach i oskarżeniach, wszędzie widzicie sowiecką agenturę, ale sowiecko żydowskiej nie widzicie, nawet w najbliższym otoczeniu, bo ta jest na razie umiejscowiona w Żygago, Waszyngtonie i w Izraelu.

  To nie jest śmieszne to jest tragiczne, a wasz już nieżyjący obrońca polskości i polskiej suwerenności państwowej, któremu obecnie chcecie wystawiać pomniki, przyznawał polskie obywatelstwa zdrajcom i zwykłym dezerterom z armii Andersa. Dla was, to nie ma żadnego znaczenia, dla was i tak ten człowiek jest nadal polskim narodowym bohaterem.
 • @trybeus 21:25:48
  ".kopiuję komenty...na poczet następnego odcinka :)))))))))))))))))))))))0"

  Pisz pisz. Może zdąrzysz opublikować :D))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 • @SpiritoLibero 21:32:46
  ..he he...nie wiedziałem, że takie z was agenty specjalne...spokojnie zarejestruj się na Prawym Kurniku...nikt ci krzywdy nie zrobi...załóż bloga...dyskutuj, nikt nie zrobił zakazu, żeby nie wpuszczać Koguta Spirytusa...tylko twój przyjaciel Tonderski nie może znieść, że post pojawił się w Niepoprawnym Kurniku..według niego ...siedlisku hasbary...ha ha ha ha...normalnie skoczyły mi przez was dziś endorfiny...ale to tak dla zdrowia... wręcz konieczne...:)))
 • @trybeus 21:39:28
  I kto tutaj w takim razie jest pożytecznym idiotą?
 • @SpiritoLibero 21:35:26
  ..."zdąrze"...zdąrze"...a jak nie zdąże, to pewnie rano opublikujesz, że trybeus wyciął swoje notki na złość wszystkim...:)))

  OŚWIADCZENIE
  ...oświadczam, że swoich notek nie wytnę i jestem świadomy na umyśle i rozumie...trybeus
 • @trybeus 21:39:28
  Już ci powiedziałem, to co moge na upartego uznać za śmieszne tutaj (jesli dotyczy mnie) to tam jest nie na miejscu.
  Jeśli nie rozumiesz tej prostej różnicy to nie mamy o czym gadac.

  Nieładnie trybeusie, wykorzystujesz to, ze nic ci nie moge zrobic (w sensie administracyjnym oczywiscie) i pozwalasz sobie na glupie oskarżenia.
  Tak, duży chłopczyk nie robi :)
 • @Paweł Tonderski 21:42:23
  ...no właśnie ...dobre pytanie...no kto, mister Tonderski ??
 • @trybeus 21:48:39
  A kto ci mówił, ze masz notki wycinać?... Trybeusiku, zdrowy(?) na umysle :))
  Choć gdybys miał choć odrobinę przyzwoitosci to z pn.pl byś usunal. Choćby po to, żeby ta łamaga andy-andy nie mogł sie popisywać swoim chamstwem.

  PS. A Cyrkówę spytaj jak było naprawde. To chora istota ale może będzie miała jakiś przebłysk świadomości.
 • @SpiritoLibero 21:56:32
  Chora nie chora, ale żydostwo przy każdej nadarzającej się okazji broni. :))))))
 • @trybeus
  Po tym co tu mówią "poinformowani" , trza PDF'y z tfórczości robić,
  na paluszki nagrywać. Pamiątki będą.
  A przy okazji zainstaluj jakiś konwerter z kurczakowego na koguci.
  Ni w ząb nie rozumiem kurczaka co się ziarna fermentującego nadziobał.
 • @cyborg 22:01:04
  Musisz to przetłumaczyć na język zero-jedynkowy, a potem od razu na jidisz albo na hebrajski.
 • @trybeus 21:52:31
  Ktoś kto pisze na portalu opanowanym przez hasbarę i żydostwo chyba powinien się nad tym zastanowić?

  A już pewne jest to, że powinien przeanalizować to, czy polskim bohaterem narodowym powinien być dla niego człowiek, który w tajemnicy przed Polakami nadawał - przywracał polskie obywatelstwa ludziom, którzy tę Polskę zdradzili i zdezerterowali z armii Andersa w obliczu wroga?

  A to, że wysyłał swoich ludzi do syjonistycznej, antykatolickiej, tak jak i antyklerykalnej oraz ateistycznej loży masońskiej tylko dla żydów powinno to go tym bardziej zastanowić, zwłaszcza takiego Polaka, który jakoby jest katolikiem i obrońcą tego Kościoła? Tego Polaka, który to przy każdej okazji podkreśla!
 • @Ranger 22:07:53
  Jedyne co się na razie okazało to to, że Rangera powinno się z tego miejsca już dawno w.....ć i to na kopach. :)))))
 • @Paweł Tonderski 22:07:00
  D))))))))))))))))

  Jeszcze Cyrkówa i już będą prawie w komplecie. Tylko ich "niepisany" szef buja się gdzies po Morzu Północnym i ma trudnosci z dotarciem.
 • @cyborg 22:01:04
  ...pedeefy i mikrofilmy...grypsy się przetłumaczy jak już opadnie wojenny kurz...na razie czad cytryńcówki odbija się szerokim echem po wszystkich grzędach Kurnika...:)))pozdrawiam niepoprawnie
 • @SpiritoLibero 22:13:14
  I to pod jakąś obcą banderą. :))))))
 • @trybeus 22:16:55
  Czekam na kolejny wartościowy wpis na temat kurzej sagi i kurnika.

  Tęsknię też za tym, żeby przeczytać niedługo o tym, co nowego wydarzyło się w stajniach i czy już się uwarzył bimber, który pędzi się na oborniku, i czy on waniajet plastikiem, czy nie waniajet, tak jakby nie było do tego szklanych porządnych baniaków. Ale także o tym, czy konie sprzeda się na salami czy na kiełbasy, i czy psy i koty będą miały w czasie zbliżającej się zimy wikt i opierunek. :)))))
 • @Paweł Tonderski 22:21:41
  Nie dziwota...
  Naszą banderę straszni bracia już dawno zlikwidowali.
 • @Paweł Tonderski 22:28:13
  ...no widzisz ...już lepiej, jednak syndrom sztokholmski to faktycznie działa ...nawet taki Tonderski nauczy się kłusować galopem...tylko kto mu powierzy konia...pewnie nikt, każdy się będzie bał, że zje go (konia) za najbliższym zakrętem...i to z kopytami...he he he:))))))))))))))
 • @trybeus 22:36:22
  Trudno będzie te szkapy wprowadzić w jakikolwiek ruch, nie pisząc już nawet o stępie.
 • @Ranger 22:36:15
  Tylko już ze sobą nie zabieraj tej zerwij jarmułki, i nie kryj pod kołpakiem tej jarmułki, czy jednak tylko mycki? :))))
 • @Ranger 22:43:18
  Ranger, że cię tutaj jeszcze ci praworządni i sprawiedliwi tolerują?
 • @Ranger 22:36:15
  Spod nie od, zapamiętaj spod pomnika, a nie od pomnika. :)). Naucz się tłumoku pisać po polsku.
 • @Ranger 22:53:00
  Już się jakać zacząłeś? Spokojnie... Rangers :)))
  Tonderski zanim bije to uprzedza i daje szansę ucieczki :)
 • @Ranger 22:59:35
  Komandosi to komandosi. Ale co ty masz z nimi wspolnego?
 • @Ranger 22:57:16
  Uważa ranger bo doniosę na ciebie do żony Sikorskiego, albo może do samego Radka i do Romana. Oni teraz zajmują się w polskim necie mową nienawiści, ścigają takich jak ty. :)))))
 • @Ranger 23:09:30
  Jacy oni komandosi?... Leśne dziadki :))
 • @Ranger 22:57:16
  Nie znam tego żydowskiego slangu, co to ten wasz Szmuk?

  Ja do Knesetu nie zamierzam w przyszłości kandydować, spokojnie Ranger. :)))
 • @Ranger 22:59:35
  To teraz komandosów będą żydzi wysyłali na zwykłych Polaków?

  Ranger brałeś już dzisiaj stoperan?
 • @Paweł Tonderski 23:12:09
  p.s.

  Brygada R i R. Radek i Roman. :)))))
 • @Ranger 23:15:08
  No widzisz? Już mamy jakis wspólny punkt zaczepienia :ja ponoć poganin od Swarożyca, ty starozakonny... Damy se radę :D)))))))))))
 • @Ranger 23:20:00
  Uważaj ranger bo cię zapakują do Guantanamo, albo przywiozą prosto do Polski, do waszych więzień CIA. :)))
 • @Ranger 23:33:14
  Tych masz na myśli?

  http://www.youtube.com/watch?v=su-XbaO7CNU

  4) Na nas wrogów zwaliła się lawina

  Szeregi bagnetów, i ołowiany szkwał

  My broniliśmy naszego rabina

  A on nam sprzedawał naboje

  Wróg był silniejszy, zostaliśmy rozbici

  Ledwie zdążyliśmy rozsprzedać ekwipunek

  Zapisaliśmy się wszyscy do antysemitów

  Tak został rozwiązany nasz żydowski problem
 • @Paweł Tonderski 23:41:38
  Bubel też sie zapisal do antysemitów a ponoć do mamusi co i rusz do Eretz lata :)))
 • @SpiritoLibero 23:48:17
  Ech ten Bubel. :))))) No i jego przodkowie walczyli jakoby w Brygadzie Świętokrzyskiej. :))))))))
 • @Ranger 00:00:46
  Wiemy, wiemy :))))))

  A kto z rangera bliskich służył w tej brygadzie, może jakiś pseudonim, stopień wojskowy lub nazwisko oraz, w których latach to miało miejsce? I czy może tę opowieść ktoś potwierdzić?
 • @Ranger 00:00:46
  Nawijaj Ranger, uwielbiam takie wojenne opowiesci :)
 • @Ranger 00:19:05
  Czy ranger wie, w jaki sposób dostawało się w szeregi NSZ-u?

  Jak to się odbywało, i dlaczego tak trudno było dostać się w te szeregi zdrajcom i niemieckim oraz żydo-komunistycznym konfidentom?

  Kto przyjmował przyrzeczenie, kto to był, w obecności, kogo to wszystko się odbywało? W obecności osoby, która mogła potwierdzić, że ten człowiek nie jest konfidentem, czy człowiekiem podszywającym się pod jakąś osobę?
 • @Paweł Tonderski 00:24:12
  Kim była ta osoba?
 • @Ranger 00:19:05
  Spokojnie teraz już ci nic za to nie grozi. :))))) Przecież w razie czego twoi komandosi cię obronią. :)))))))))

  Nie ma się czego bać i czego wstydzić, z takich przodków trzeba być dumnym i trzeba o nich dać innym świadectwo. Ranger. :)
 • @Ranger 00:30:44
  Nie o to się pytałem? Czy ranger nie zrozumiał pytania?
 • @Ranger 00:30:44
  Nikt nie złożył żadnej broni, nikt nigdy, żaden żołnierz Narodowych Sił Zbrojnych takiego rozkazu nie usłyszał, a więc nie musiał się takiemu rozkazowi podporządkowywać, panie ranger. :))))))
 • @Ranger 00:45:17
  To byli żołnierze należący do NSZ-u? Ciekawe nic mi na ten temat nie wiadomo? Może pan podać pseudonimy tych dowódców i jednostki lub zgrupowania, którymi ci samozwańczy dowódcy dowodzili?
 • @Ranger 00:07:15
  Eee, to szło o Japońców. Żyli w dżungli na jakiejś wyspie. Czytałem o tym kilka lat temu.
 • @tadman 22:38:53
  Takich przypadków było kilka, to prawda.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930